Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 12:51

mai fejlemények eddig:
- giovinco hivatalosan is lelépett, ezzel matri előtt szabad az út
- jött a kolumb szélső fiú, akiről a múlt heti posztban is írtam
- sturaro már vinovóban van, még ma orvosi, stb
- mattiellót elvitte a chievo
- szintén mai igazolás két '97es csatár: a livornói favilli, és cassata az empoliból. róluk egy ideig lófaszt sem fogunk hallani, a primaverához kerülnek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 12:13

s4tch írta:
matri tényleg az a csatár, akit ki kell szolgálni. szerintem nándi komplettebb játékos - más kérdés, hogy idén teljesen mihaszna. mártit meg nyilván imádom, az oszi-pazzo kettősnél sokkal szívesebben látom a csapatban, de azért emlékszem arra, amikor a juve-tábor egy emberként követelte márti felnégyelését. matri gólerősebb, giovinco többet tudott változtatni a játék folyásán; nem tudom, melyikkel járunk jobban.

Márti szerintem lábbal ügyesebb (vagy inkább kevesbe ügyetlen mint Llorente), de igazából Giovinco 10 perceire teljesen mindegy. Ha dinamizmus kell akkor be lehet cserélni Conant.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 10:31

matri tényleg az a csatár, akit ki kell szolgálni. szerintem nándi komplettebb játékos - más kérdés, hogy idén teljesen mihaszna. mártit meg nyilván imádom, az oszi-pazzo kettősnél sokkal szívesebben látom a csapatban, de azért emlékszem arra, amikor a juve-tábor egy emberként követelte márti felnégyelését. matri gólerősebb, giovinco többet tudott változtatni a játék folyásán; nem tudom, melyikkel járunk jobban.

az állítólagos nyári célpontok közül egy elúszott: santon visszatér milánó bűzösebb felébe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 09:28

llorente jelenlegi formájában lehet, hogy matri is előrelépés lesz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 09:08

hááát, azzal a kemény 180 perccel nem sokra megy szegény vladimir.

azt nem tudom, allegri mikor nyúl hozzá a taktikához. elég egyértelmű, hogy a llorente labdatartására is épülő támadásvezetés nándi formája miatt halott elképzelés. viszont pepe és coman tudnak szélen játszani, pepe és tevez vissza tudnak lépni védekezni, egy 4-3-3 a pepe-tevez-coman/morata támadósorral szerintem jobban működhetne, mint a nándira felpasszolt, majd legott elvesztett labdák.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 08:55

Krisz írta:
Azt olvasom, hogy Matri ingyen jön kölcsönbe, a fél fizetését álljuk mi. Én azt mondom, hogy a jelenlegi helyzetben (Joe helyére kell valaki olcsón, sokadik alternatívának, + a potenciális fiatal játékosokat akiket hozhatnánk nem engedik) ez a legjobb biznisz és Oszvaldot is megússzuk.

Ez így tényleg jól hangzik. A legjobb egyébként az lenne, ha Gio eddig kapott játékperceit Coman kapná meg.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-02, 08:34

Azt olvasom, hogy Matri ingyen jön kölcsönbe, a fél fizetését álljuk mi. Én azt mondom, hogy a jelenlegi helyzetben (Joe helyére kell valaki olcsón, sokadik alternatívának, + a potenciális fiatal játékosokat akiket hozhatnánk nem engedik) ez a legjobb biznisz és Oszvaldot is megússzuk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-01, 13:25

úgy tűnik. kipakolta a szekrényét, elköszönt, ennyi volt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-02-01, 11:43

ezek szerint már biztos, hogy a törpének a kupameccs volt az utolsó jelenése?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-31, 22:54

Én örülni fogok Matrinak, mert bár inkább dobnám be többször Vladimirt, de a szívem csücske a srác, és sokezerszer inkább ő jöjjön, mint egy Osvaldo vagy Pazzini. Köszi kobra!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-31, 22:48

preziosi a meccs után elköpte, hogy matri jön hozzánk. én csípem, biztos örülni fog a pénznek és az újabb bajnoki címnek, de nem hiszem, hogy párszáz percnél többet kap majd.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-30, 23:24

Nem tudom Neto helyett miért nem lehet egy fiatal tehetséget hozni, teljesen értelmetlennek tartom a leigazolását. Buffi utódja pedig szerintem Perin kéne hogy legyen.

Kicsit visszatérve a Pogba mizériára. Ha bajnokok leszünk, marad Allegri, és szüksége lesz egy 10-esre. Abból a nagy valag lóvéból amit leakasztanánk, én elhoznám De Bruyne-t. A csatárok mögött és a balszélen is bevethető, fiatal, rettenetesen tehetséges. 4-3-1-2-ben, 4-3-3-ban is használható lenne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-30, 19:17

nálunk storari kap 1 millát, ezzel a bajnokság 7. legjobban fizetett kapusa úgy, hogy az elmúlt szezonokban 8-10 meccsen véd. előtte ő is kezdő volt, több meccs és kevesebb $$$ jutott, és trófeákat sem nyert.

neto 650 ezer eurót keresett firenzében. a pénz és a dicsőség elég meggyőző tud lenni, pláne egy brazilnak.

de ceglie közben visszatért, holnaptól vinovóban készül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-30, 17:19

s4tch írta:
netót ingyen hozzuk, a piaci értéke pár milla, el lehet majd adni angliába. oszival tényleg nem tudom, mi a lófaszt akarunk.

Én attól tartok Neto esetében, hogy többet akarunk tőle a cserekapus szerepénél. A Fiorban fix kezdő volt, 25 éves, miért akarna cserekapus lenni?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-30, 14:44

netót ingyen hozzuk, a piaci értéke pár milla, el lehet majd adni angliába. oszival tényleg nem tudom, mi a lófaszt akarunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-30, 14:08

zetterberg40 írta:
Újabb fejlemények:
- Netoval mindenben megegyezett a klub, már most hoznák, de erre kevés esély mutatkozik. Annyi biztos, hogy júniusban érkezik, nyilván Storari helyére.
- Gio már most menni fog, Osvaldoval pótoljuk.

Mind2 agyrém, semmi értelme az egésznek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-30, 08:04

Újabb fejlemények:

- Netoval mindenben megegyezett a klub, már most hoznák, de erre kevés esély mutatkozik. Annyi biztos, hogy júniusban érkezik, nyilván Storari helyére.
- Gio már most menni fog, Osvaldoval pótoljuk.

Más:

- Cuadrado mától a Chelsea játékosa, a 30+ millió mellett Salah-t is megkapja a Fio kölcsönbe.
- A Chelsea Schürrle eladásából finanszírozza a kolumbiai árát, akit a Wolfsburg visz 27 millió + bónuszokért. Vicces, hogy Mourinhoék még a csere embereiket is egy valag pénzért adják el (Mata, De Bruyne, Lukaku, de David Luizért is sokat kaptak).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-29, 21:58

zetterberg40 írta:
Egybehangzó hírek szerint Marrone ügyében változás történt. A Samp helyet Spanyolországba, a Córdobához megy kölcsönbe.

Nem ment át az orvosi vizsgálatokon...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-29, 09:13

raiola inti kivonat:
http://www.calciomercato.it/news/315429/calciomercato-juventus-raiola-pogba-meglio-venderlo-se-non-parte-ora-sar-lanno-prossimo.html

kb. annyi a lényeg, hogy a juve úgysem tudja megtartani pogbát, max. még 1 évet marad.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-29, 00:40

Valóban megvan Rugani másik fele is, ami nagyon jó hír.
Egybehangzó hírek szerint Marrone ügyében változás történt. A Samp helyet Spanyolországba, a Córdobához megy kölcsönbe.
De Ceglie tényleg jön vissza Parmaból, és Sturaro visszatérése is lezsírozva.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-28, 17:16

s4tch írta:
bouy posztjával papíron semmi gond, de eddig sehol nem váltotta meg a világot. ha egy panatinaikosz kezdőjébe nem tudott bekerülni, sőt, még a posztját sem találták meg (néztem pár hete, a pana 4-3-3-at játszik, ebben bouy volt bal oldali védekező középpályás és jobb szélső is...), és tavaly sem győzte meg a hamburgot, akkor nem hiszem, hogy a juve lenne neki a megfelelő hely a fejlődésre. egyébként raiola az ügynöke, biztos megpróbálta a dagi besózni a csapatba. szerintem vele kapcsolatban paraticiék már tavaly döntöttek.

Tökéletesen egyetértek. De ha épp csapatot keresnek neki, mi meg trequartistat próbálunk leakasztani akkor ez a tökéletes lépés. Mi sanszos hogy nem fogunk oda igazolni senkit (kifogytunk már a pletykákból is), ő meg sanszos, hogy nem fogja fel ev alatt megvaltani a vilagot a Chievoban. Kap fél évet mutatni valamit a posztján, ha nem válik be akkor nyugodtan ki lehet szállni belőle, mi nem vesztegetjük az idejét (mint ahogy Joe járt évekig), a pénzünket és energiánkat, és ő is csak fél évet volt a rossz helyen. Azon a poszton amúgy is nagy vákuum van, nem arról van szó, hogy egy Tevezt kell kiszorítania, ha pedig Pereyra mellett nem rúg labdába, akkor tenyleg mehet a levesbe.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-28, 16:46

bouy posztjával papíron semmi gond, de eddig sehol nem váltotta meg a világot. ha egy panatinaikosz kezdőjébe nem tudott bekerülni, sőt, még a posztját sem találták meg (néztem pár hete, a pana 4-3-3-at játszik, ebben bouy volt bal oldali védekező középpályás és jobb szélső is...), és tavaly sem győzte meg a hamburgot, akkor nem hiszem, hogy a juve lenne neki a megfelelő hely a fejlődésre. egyébként raiola az ügynöke, biztos megpróbálta a dagi besózni a csapatba. szerintem vele kapcsolatban paraticiék már tavaly döntöttek.

nekem amúgy tetszik a játékospolitikánk olyan szempontból, hogy tényleg csak azokat tartjuk az első csapat környékén, akik többé-kevésbé képesek a kezdő szintjén játszani. ott van pl. motta, aki 6-8 serie a csapatban biztos kezdő lehetne, de sansza sincs padra ülnie. a juve nem szanatórium, de nem is tehetséggondozó akadémia, ahol játszhatsz nyugodtan csak azért, hogy rutint szerezz. pl. coman sem azért készül az első csapattal, mert valamikor lehet belőle valami, hanem azért, mert már most elég jó. amikor szerepet kap, akkor sem azt várja tőle allegri, hogy csináljon _valamit, hanem csinálja _azt, amit akár teveztől, akár giovincótól elvárna. pepét is nyugodtan lelátóra lehetett volna küldeni betyárkörtét aszalni, ha néhány nethuszáron múlott volna, már rég nem lenne szerződése, viszont mennyivel jobb, hogy tavaszra számolhatunk vele a kezdő környékén, és felrakható vele egy nagyjából lyukas poszt nélküli 4-3-3.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-28, 15:41

s4tch írta:
de ceglie logikus választás.

mai pletykák:
- marronét csak akkor vinné a samp, ha nem veszik meg basellit az atalantából. ha a samphoz nem megy marrone, a genoa viheti.
- bouy még mindig a miénk, a chievo érdeklődik iránta, ill. ugyanők mattiellót is vinnék kölcsönbe.
- zaza nyárig felejtős, a sky szerint vagy osvaldo, vagy pazzini jönne nyárig, ha giovincót végül sikerül elzavarni januárban. pazzo kb. matri szint, csak nem olyan jóképű; semmi szükségünk rá. oszi nem rossz kiegészítő ember, bár nála csak jobb csatáraink vannak, és egyértelmű, hogy egy idióta.
- egy gerson nevű brazil gyereket néztünk ki. nincs 18 éves, brazil korosztályos válogatott, mindkét szélen tud játszani, az apja az izénél is házal vele.

Pazzini és főleg Oszvald nagy csalódás lenne, ha nem akarunk télen a minosegen fejleszteni akkor egy primaveras is megteszi hogy meglegyen a kvóta. Bouy amúgy már a levesben van? Ő pont trequartista lenne ha nem tévedek, ha rehabilitalodott akkor meg lehetne próbálni.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-28, 15:36

s4tch írta:
oszi nem rossz kiegészítő ember, bár nála csak jobb csatáraink vannak, és egyértelmű, hogy egy idióta.

Very Happy

Kétségtelen, egy kissé nonkonformista a srác, az apaccsal nagy cimborák lennének, de nem kell ő nekünk, inkább tényleg Comannak kellene több esélyt adni, vagy ha Tevez már megy, akkor egy klasszist újítani.

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-28, 15:11

de ceglie logikus választás.

mai pletykák:
- marronét csak akkor vinné a samp, ha nem veszik meg basellit az atalantából. ha a samphoz nem megy marrone, a genoa viheti.
- bouy még mindig a miénk, a chievo érdeklődik iránta, ill. ugyanők mattiellót is vinnék kölcsönbe.
- zaza nyárig felejtős, a sky szerint vagy osvaldo, vagy pazzini jönne nyárig, ha giovincót végül sikerül elzavarni januárban. pazzo kb. matri szint, csak nem olyan jóképű; semmi szükségünk rá. oszi nem rossz kiegészítő ember, bár nála csak jobb csatáraink vannak, és egyértelmű, hogy egy idióta.
- egy gerson nevű brazil gyereket néztünk ki. nincs 18 éves, brazil korosztályos válogatott, mindkét szélen tud játszani, az apja az izénél is házal vele.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-28, 10:26

Tuttosport szerint:

- Rugani másik fele is a miénk, 3 milliót fizettünk az Empolinak, idény végéig marad kölcsönben náluk.
- De Ceglie-t még most visszarendelhetjük, mivel Asamoah felépülése április végére várható.

Ezek egész jó hírek, Marronét viszont én is nagyon sajnálnám.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-27, 18:43

s4tch írta:
marronét kurvára sajnálom. nagyon hittem benne, hogy marcsi után ő lehet a következő, aki saját nevelésű játékosként megragad a kezdő környékén.

Sad

Én is, de nem tudott megragadni, ráadásul rendre sérülések is hátráltatták.

Állítólag megszületett a megállapodás a Sampdoriával, de a véglegesítés előtt még Baselli megszerzésén is dolgoznak. Amúgy a Samp januári szerzeményei: Muriel, Eto'o, Paletta, Coda, Frison, Marrone (?) és Baselli (?), ami az ő szintjükön nem rossz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-27, 18:30

marronét kurvára sajnálom. nagyon hittem benne, hogy marcsi után ő lehet a következő, aki saját nevelésű játékosként megragad a kezdő környékén.

Sad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-27, 15:24

Új fejlemények:

- a Sassuolonál kijelentették, Zaza nyárig biztosan marad
- Marrone iránt komoly érdeklődést mutat a Samp és az Udinese, de egyelőre előbbi kedvezőbb pozícióban van
- Romulo (akiről én már teljesen megfeledkeztem) visszautasította a lehetőséget, hogy visszatérjen a Hellashoz

Más:

- ismét felmerült Conte (és Montella) neve a Milannal, nyártól a válogatott mellett ezt is vinné... mondjuk ha ez létrejönne, azért kíváncsi lennék, ott hogyan reagálná le a pénztelenséget
- Destro és Bocchetti a Milanba, Konoplyanka a Romaba tart
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-27, 07:17

sok cselszkij meccset láttam már és meglátásom szerint a mikrofonfejű egyértelműen kilóg a csapatból. lefelé.
nincs szükségünk rá és szomorú lennék, ha pénzt adnánk érte

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2015-01-26, 14:57

csak tipp: cuadrado szélsőhöz képest kurvajól védekezik. elsősorban ezért csípte volna conte: tulajdonképp egy vidal szinten 2-in-1 játékos. azt meg tudjuk a barcelona és a bayern (sőt, ide lehet venni az atleticót is, akik szintén azonnal presszingelnek, már a labdakihozatalt ellehetetlenítik) sikereit látva, hogy az egyik út az "elöl védekezni, hátul támadni". cuadrado ebbe tökéletesen illik, talán jobban, mint willian.

szerintem mikrofonfejnek könnyen vége lehet, ha londongrádba viszik a királyfit a süsüből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: