Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 18:42

Mindeközben biztosra vesszük, hogy be fog futni a srác, amire egyébként van is esélye, de én még mindig inkább arra tenném a pénzem, hogy megbukik Németországban.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 15:41

azért immobile sorsát szerintem keményen befolyásolta tevez szétrúgása és egyáltalán, immobile hozzáállása a juventushoz. ő a saját fészkébe szart.

egyébként tényleg tipikus a sorsa. alapvetően betegesen vonzódom a saját nevelésű játékosokhoz, és ha nem róla lenne szó, biztos zokognék is, hogy miért a dortmundban (miért nem a juventusban) fut be karriert.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 15:13

_Tyler írta:
immobile kapcsán nekem az a szemlélet érdekes, hogy miközben egyetlen olasz élcsapatban sincs helye, addig megveszi európa egyik legjobb csapata, az olaszok pedig a 37 éves drogbát próbálják megszerezni, illetve kukáznak a realmadrid cserejátékosaiból

ez már inkább beteges, mint érdekes. Smile
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 444
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 12:53

immobile kapcsán nekem az a szemlélet érdekes, hogy miközben egyetlen olasz élcsapatban sincs helye, addig megveszi európa egyik legjobb csapata, az olaszok pedig a 37 éves drogbát próbálják megszerezni, illetve kukáznak a realmadrid cserejátékosaiból
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 11:59

állítólag a bayern 33 milliót ajánlott benatiáért, amit a roma visszautasított.

szerintem benatia kurvajó, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy kiszorítaná bonuccit vagy chiellinit. értük miért nem ajánlgat senki 30 milliókat?!  pale bonuccit el is engedném ilyesmi összegért, főleg, ha jövőre 4 védővel állunk fel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 11:45

s4tch írta:
szerintem llorentét is el fogjuk adni, és a helyére jön kölcsönben morata, ill. még egy évre kölcsönben osvaldo.

immobile nem csak pénzügyi kérdés volt. eleve nem akart a csávó itt játszani, cairóval is nehéz lett volna megegyezni, és vélhetően conte sem ragaszkodott hozzá.

Immobile abszolút nem passzol a mostani taktikája. Neki kell a terület és a kiszolgálás, egy reaktív kontracsapat passzol hozzá, mint amilyen a Dortmund is, nalunk a mostani labdatartós, passzolgatós, védőkkel háttal állós játék nem feküdne neki. Szóval ha meg is vettük volna nalunk valószínűleg csak szenvedett volna, mivel Conte alaptaktikaja a labdabirtoklason nyugszik. Emiatt tartom jó döntésnek (feltéve hogy egy ideig Conte lesz az edző, vagy legalábbis a következő edzoink is ezt a felfogást képviselik majd).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 09:24

szerintem llorentét is el fogjuk adni, és a helyére jön kölcsönben morata, ill. még egy évre kölcsönben osvaldo.

immobile nem csak pénzügyi kérdés volt. eleve nem akart a csávó itt játszani, cairóval is nehéz lett volna megegyezni, és vélhetően conte sem ragaszkodott hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-10, 09:04

s4tch írta:
immobilét anyagi okokból el kellett engedni. adott egy játékos, aki a könyvekben 1,3 milliós értéken szerepelt, és kaptunk érte mondjuk 9+bónuszokat, ez jelen helyzetben kb. kihagyhatatlan. nem úgy a csapatból: ki kellett volna érte fizetni ezt a 9 milliót a torinónak (és minimum megajánlani a dortmund által kínált pénzt), pedig nem nélkülözhetetlen a csávó. a padra teljesen fölösleges ilyen játékos, akinek tényleg játszani kell az első csapatban. a kezdőbe meg nem fér oda, ez azért elég egyértelmű. ráadásul többször lenyilatkozta, hogy nincs kedve a juventusban játszani. én örülök, hogy elmegy a bajnokságból, annak viszont nem, hogy a vb előtt adtuk el. szerintem erős tornája lehet, többet is érhetett volna pár hónap múlva. a dortmund jó vásárt csinált vele, a juve örül a pénznek, a játékos örül, hogy egy remek klubhoz kerül, mi kell még.

én inkább úgy közelítem meg az ügyet, hogy szinte a semmiből lett 8-9 millánk sanchez törzsére. ő fontosabb igazolás, mint immobile lett volna.

Szerintem meg Llorentet kellett volna eladni. Az árából kijött volna Sanchez, Immobiléért kipengettük volna a Toro-nak a 9 millát és akkor anyagilag is jobban jövünk ki és a támadórészleg is meg lett volna oldva.
Egyébként meg az a véleményem, hogy Immobile eladása mögött nem pénzügyi okokat kell keresni.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-09, 21:23

félreértettetek, kis barátaim. engem nem az zavar, hogy elment, hanem ahogyan elengedtük.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-09, 19:25

Osztom s4tch véleményét. Sohasem volt erős kötelék közte és a Juve között, aki inkább játszott volna Nápolyban, az ennyiért nyugodtan menjen. Ja, egyik madridos ismerősöm tegnap tényként közölte, hogy megvettük Moratát 30 milláért, majdnem lefordultam a székről...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-09, 15:05

immobilét anyagi okokból el kellett engedni. adott egy játékos, aki a könyvekben 1,3 milliós értéken szerepelt, és kaptunk érte mondjuk 9+bónuszokat, ez jelen helyzetben kb. kihagyhatatlan. nem úgy a csapatból: ki kellett volna érte fizetni ezt a 9 milliót a torinónak (és minimum megajánlani a dortmund által kínált pénzt), pedig nem nélkülözhetetlen a csávó. a padra teljesen fölösleges ilyen játékos, akinek tényleg játszani kell az első csapatban. a kezdőbe meg nem fér oda, ez azért elég egyértelmű. ráadásul többször lenyilatkozta, hogy nincs kedve a juventusban játszani. én örülök, hogy elmegy a bajnokságból, annak viszont nem, hogy a vb előtt adtuk el. szerintem erős tornája lehet, többet is érhetett volna pár hónap múlva. a dortmund jó vásárt csinált vele, a juve örül a pénznek, a játékos örül, hogy egy remek klubhoz kerül, mi kell még.

én inkább úgy közelítem meg az ügyet, hogy szinte a semmiből lett 8-9 millánk sanchez törzsére. ő fontosabb igazolás, mint immobile lett volna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-09, 11:15

na, ki lesz az első, aki elküldi a vezetőséget a picsába? vagy mondogassuk, hogy úgyis égés lesz a vébén és a germánoknál?
számomra nem az a legszomorúbb, hogy nevetséges összegért igazolt el egy fiatal játékos, hanem az a közöny, ami az egész átigazolást végigkisérte (közben pedig moratákkal meg drogbákkal dobálózunk? kérem.)

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-08, 21:51

mbence írta:
mourinho egy majom, nem kell neki. igaz, hogy kétszer több gólt lött, mint a csatárai összesen. simán hoznám a kis drogbát

17 éves kora óta sunázom.
Bevásárlóközpont - Page 19 If_you_know_what_I_mean

Amellett, hogy batár még robbanékony és ügyes is. Viszont gyanítom, hogy csak púderezés ez az egész, hogy jobb feltételeket csikarjanak ki (mondjuk 21 évesen az évi 2.4 milla azért kissé odabasz), a Chelseanek pont egy ilyen centerre lenne szüksége (és nekünk is - hiába botrányos a 66.5% passing).
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-08, 17:59

Látom nem maradtam le semmiről 1 hét offline mód alatt sem.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-08, 11:25

zetterberg40 írta:
Egyre több helyen írják, hogy Llorente vihető, piacon van.

Off: Rakitics a Barcelona játékosa lett.

Szerk: Azt meg mondanom sem kell, hogy sokkal inkább Lukaku, mint Morata. Ég és föld a két fiatal, de Mourinho csak úgy biztosan nem engedi el.

mourinho egy majom, nem kell neki. igaz, hogy kétszer több gólt lött, mint a csatárai összesen. simán hoznám a kis drogbát

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-06, 09:02

Egyre több helyen írják, hogy Llorente vihető, piacon van.

Off: Rakitics a Barcelona játékosa lett.

Szerk: Azt meg mondanom sem kell, hogy sokkal inkább Lukaku, mint Morata. Ég és föld a két fiatal, de Mourinho csak úgy biztosan nem engedi el.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-04, 14:13

Közben szintén PSG: Menez és Alex a pirosfeketékhez készülnek, szerintem nem lesznek sokkal beljebb velük.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-04, 13:50

ha valakinek illúziói lettek volna az ffp-vel kapcsolatban: a psg-t úgy megrázta a 60 millás büntetés, hogy állítólag 75 milliót ajánlottak a chelsea-nek hazardért, és a játékosnak nettó 15 milliós fizetést kínálnak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-03, 22:09

Pontos Rodriguez beadás a bal oldalról, a másik oldalon Lichtsteiner érkezik, aki megelőzve a védőt a kapuba fejel. Svájc ezzel a góllal vezet Peru ellen. Smile 
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-01, 19:09

http://transfermarkt.de/von-wegen-bdquo-nur-ein-junge-ldquo-ndash-das-ist-der-neue-bvb-star/view/news/161492

eléggé bíznak a kolbászzabálók a mi fiúnkban. kár, hogy csak ők.
amúgy utánpótlásban elég erősek vagyunk csatárposzton, nem nagyon fogom hiányolni a fiút. (vidalt annál inkább hiányolnám)

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-06-01, 11:38

Nem adnám el. Azok közé tartozok, aki bízott benne az érkezésekor. Azt tudtam, hogy miután majd egy évet nem játszatták, ezért nagyon fog küzdeni, akarni, azt meg csak reméltem, hogy így be fog válni: nagyon fontos gólokat szerzett. Az pedig, hogy baszk -lévén mert én partiumi vagyok-, csak hab a tortán.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-31, 21:28

Csak akkor adnám el, ha Conte azt mondja. Ha jövőre is hasonló lesz a taktika/felállás, akkor nem adnám, bár tény, hogy gazdaságilag nagy üzlet lenne. Ha jövőre is kell egy ilyen stílusú játékos, akkor szerintem nincs értelme azért eladni, hogy valaki mást vegyünk helyette.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 19:54

EsztéNégy írta:
Kövezzetek meg, Nándit én még 20-ért is simán eladnám, bírom a búráját de nem tartom kiemelkedő tudású játékosnak.

Pont ezt akartam írni, ahogy olvastam vissza a kommenteket. A Pogba/Vidal szintű fogásokat meg kell tartani, a Llorente féle bizniszeket meg rövid távon beváltani kessre. Az Immobile/2 + Llorente + selejtezés pénzzel megtámogatott büdzséből már kijön az a 3-4 kezdőjátékos akikre szükségünk van plusz néhány minőségi squad player. Továbbá nem bánnám, ha 1-2 fiatal tehetségnek valódi lehetőséget adnánk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 19:06

nándi olyasmi, mint feliciano lopez teniszezőnek: jó fizikum, maximális szorgalom, közepes tehetség. ja, és mindkettő rettentő jóképű.

nándi nagyon kellett ehhez a bajnoki címhez. talán a legtöbb pontot ő hozta a csapatnak.

na ezt meg is nézem mindjárt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 13:05

Kövezzetek meg, Nándit én még 20-ért is simán eladnám, bírom a búráját de nem tartom kiemelkedő tudású játékosnak.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 11:42

be kell rakni/építeni csatárnak!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 10:53

muniain nem csatár, hanem bal futó és épp ellenkezője Nándinak: alacsonyan van a súlypontja, robbanékony, gyors, baromira technikás és elképesztően jól lát a pályán. Nándortól teljesen függetlenül jöhetne, simán.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 10:47

s4tch írta:


tényleg, nándit eladnátok 30 milláért?
Simán,ha jön helyette Iker Muniain!!!Tapasztalatlanabb,de nagy kedvencem,technikás,jól lő,és fiatal!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 10:29

s4tch írta:
vagy a bayern. vagy valamelyik spanyol.

tényleg, nándit eladnátok 30 milláért?

nincs az az isten. remélem idén ciro volt/lesz a vezéráldozat

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 08:18

vagy a bayern. vagy valamelyik spanyol.

tényleg, nándit eladnátok 30 milláért?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2014-05-30, 07:51

cuadradóról álmodozni épp olyan, mint tavaly ilyenkor joveticről. hamarosan elviszi egy PL csapat

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: