Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-16, 13:25

s4tch írta:
az a vicc, hogy zampa nemhogy 30-at, inkább 40-et akar, és a nyilatkozatai alapján alkudni sem hajlandó. flower tényleg egy jelenség az öreg, néha olyan érzésem van, hogy szándékosan trollkodik, és közben röhög a világon.

Olvastad esetleg a 48 laws of power c. könyvet? Law 21: Play a sucker to catch a sucker - seem dumber than your mark.
Zamp a könyv szerint él. Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-16, 13:02

az a vicc, hogy zampa nemhogy 30-at, inkább 40-et akar, és a nyilatkozatai alapján alkudni sem hajlandó. flower tényleg egy jelenség az öreg, néha olyan érzésem van, hogy szándékosan trollkodik, és közben röhög a világon.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-16, 11:43

s4tch írta:


ennél mókásabb, hogy zamparini szerint már áprilisban eldől dybala sorsa, a következő 2 hétben eladja a csávót, oszt' ennyi. mindig jókat vigyorgok a nyilatkozatain, olyan ez a faszi, mintha ő irányítaná az univerzumot:
http://www.football-italia.net/65234/%E2%80%98dybala-gone-may%E2%80%99

A Dybala sztorinál végképp elgurult a gyógyszer nála, vagy hülyének néz mindenkit (esetleg mindkettő). Lehet egy klubvezetés szakbarbár, de annyira nem, hogy ne tűnjön fel nekik, hogy a kis argentinnak 2016ig van szerződése. Reális, hogy ad valaki érte 30 milliót amikor januárban ingyen aláír. A felét maximum.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-16, 10:51

a római sajtó amúgy teljes frontos támadást indított a hétvégi bajnoki előtt (mintha lenne jelentősége...). ilyenek mennek:
- tevez alig várja, hogy elhúzzon innen
- visszatért a stadionokba a vandalizmus, a juve-szurkolók a legagresszívabbak az egész ligában
- conte már nem is hajlandó válaszolni a juventusszal kapcsolatos újságírói kérdésekre
- pirlo nincs formában, conte be se hívná a válogatottba

...és még csak csütörtök van.

ennél mókásabb, hogy zamparini szerint már áprilisban eldől dybala sorsa, a következő 2 hétben eladja a csávót, oszt' ennyi. mindig jókat vigyorgok a nyilatkozatain, olyan ez a faszi, mintha ő irányítaná az univerzumot:
http://www.football-italia.net/65234/%E2%80%98dybala-gone-may%E2%80%99
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-16, 09:10

hétvégén juve-lazio, ez meg egy római lap.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-16, 08:15

http://www.vecchiasignora.com/topic/282429-corsera-juve-tevez-e-finita-carlos-ha-chiesto-di-andar-via-a-fine-stagione-il-club-gli-ha-dato-lok-potrebbe-cambiare-idea-difficile/

Elvileg lelép a szezon végén. Talalni kell valakit aki méltó a 10es mezre.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-15, 19:13

Ne Witseljünk már, a csávó egy állat, simán jöhetne a középpályára. Pirlo így nálam kiszorul, de így is bőven megszolgálta a vételárát Andrea. Igen, bármennyire is fáj, én kirúgnám... ha már Alexet, a klub élő legendáját eltávolították, amikor jónak látták, akkor ezt itt is meg kell lépni az előrelépés érdekében.

Vidal/Asamoah - Marchisio - Pubi/Witsel középpálya Sturaroval a padon... akarom.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-15, 13:39

- tevez szerintem kitölti a szerződését, és nem hosszabbít, jövő nyáron hazaköltözik.
- dybala >>> berardi. dybala szerintem ösztönös zseni, az olasz bajnokságban az egyetlen, akivel némileg lehetne pótolni tevezt. berardival egy bajom van: nincs széljátékunk, nem játszunk szélsőkkel, maxinak inkább középre kéne kreatív ember. dybala sokkal jobban illene a keretbe. ja, és nemzetközileg is keresett lesz a fiúcska, nem úgy, mint iturbe. (mennyivel jobb fogás volt nála morata, te jó ég.)
- egyre többet írnak witsel érkezéséről. na, ő ez a marchisio, vidal színvonal, simán erősítés lenne. pogbát (aki szerintem még egy évet marad) nem tudja majd pótolni, de ha tényleg 15 milla körül el lehetne hozni (ami viccesen olcsónak tűnik, még akkor is, ha távozni akar), akkor muszáj meglépni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-11, 15:44

zetterberg40 írta:
Tevezzel szerintetek mi lesz? Folyamatosan megy a pletyka körülötte, amit úgy tűnik, főleg Argentínából gerjesztenek. Tiszta sor, hogy a Bocaban szeretné befejezni pályafutását, de ő egyelőre semmi arra utaló nyilatkozatot nem tett, hogy ne töltené ki legalább a 2016-ig szóló szerződését. Ennek ellenére mégis kicsit aggasztó ez az állandó pletykaáradat. Karcsika a szívemhez nőtt, imádom, és bízom benne, hogy marad.

A másik kérdésem az lenne, Dybala tényleg annyira jó, hogy 30 milliót emlegetnek vele kapcsolatban? Azt látom, hogy jók a statisztikái, fiatal, de túl sokszor nem láttam játszani, illetve Zamparininek egyszer már sikerült lehúznia a klubot egy tucatjátékosért (tudom, Secco-éra). Zamp elsősorban külföldre adná el, de a játékos állítólag Olaszországban szeretne maradni. Di Marzio szerint, ha Tevez marad legalább egy évet, akkor Dybala a fő célpont, viszont amennyiben Karcsika idő előtt távozik, akkor Cavani. A Juve szintjén már a 30 millió is irdatlanul nagy összeg, Cavani pedig gondolom még ennél is drágább lenne.

Harmadrészt ha mondjuk történne egy Nándi-Dybala csere a csatársorban és mindenki más maradna, az mennyiben befolyásolná Zaza és Berardi helyzetét, jövőjét?

Egy jó hír a végére: Marotta és Paratici is szerződést hosszabbít a klubbal, amelyet napokon belül hivatalosan is bejelentenek.

Dybala ellenünk kb annyira volt veszélyes, mint Marek Penksa, mást róla csak összefoglalókban láttam. Egy a posztja Berardival, annyi különbséggel, hogy Berardi szerintem sokoldalúbb, sokkal visszavontabban, támadó középpályásként is lehet játszatni. Kétlem hogy mindkettőt leigazoljuk, ha a szakemberek megállapítják, hogy képes lehet magatartásban felnőni egy Juventus szintre én mindenképp Berardit választanám. Ha Nándi megy (fingers crossed), akkor Zaza evidens.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-04-11, 15:09

Tevezzel szerintetek mi lesz? Folyamatosan megy a pletyka körülötte, amit úgy tűnik, főleg Argentínából gerjesztenek. Tiszta sor, hogy a Bocaban szeretné befejezni pályafutását, de ő egyelőre semmi arra utaló nyilatkozatot nem tett, hogy ne töltené ki legalább a 2016-ig szóló szerződését. Ennek ellenére mégis kicsit aggasztó ez az állandó pletykaáradat. Karcsika a szívemhez nőtt, imádom, és bízom benne, hogy marad.

A másik kérdésem az lenne, Dybala tényleg annyira jó, hogy 30 milliót emlegetnek vele kapcsolatban? Azt látom, hogy jók a statisztikái, fiatal, de túl sokszor nem láttam játszani, illetve Zamparininek egyszer már sikerült lehúznia a klubot egy tucatjátékosért (tudom, Secco-éra). Zamp elsősorban külföldre adná el, de a játékos állítólag Olaszországban szeretne maradni. Di Marzio szerint, ha Tevez marad legalább egy évet, akkor Dybala a fő célpont, viszont amennyiben Karcsika idő előtt távozik, akkor Cavani. A Juve szintjén már a 30 millió is irdatlanul nagy összeg, Cavani pedig gondolom még ennél is drágább lenne.

Harmadrészt ha mondjuk történne egy Nándi-Dybala csere a csatársorban és mindenki más maradna, az mennyiben befolyásolná Zaza és Berardi helyzetét, jövőjét?

Egy jó hír a végére: Marotta és Paratici is szerződést hosszabbít a klubbal, amelyet napokon belül hivatalosan is bejelentenek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-30, 13:39

s4tch írta:

az elmúlt hetekben nyújtott teljesítményét elnézve kezdem úgy érezni, hogy 14 milláért sem lenne túlzottan drága.

Hát azért az olcsó nem ilyen. Smile
Nála ugyanaz érezhető mint ami Marcsival volt évekig - és erről már többször volt szó itt is - jó-jó de azért nem kiemelkedő, jól csinálja de megsem az igazi. Nyilvan Marcsival mindenki türelmesebb volt, mert a mi kölkünk, de - ahogy pl Schweinsteigernek is - kellett neki néhány év mire megtalálták az igazi posztját. Győzivel ugyanaz a helyzet szerintem, türelem kell neki, meg az hogy ne kozepen jatszon és ne szervező feladatai legyenek. A potencialjaban viszont nem vagyok biztos, majd elválik. A legjobb megoldás valószínűleg az lenne ha Marotta pofátlanul lealkudna az arat es veglegesitenenk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-30, 12:57

győzi a válogatott meccsen kiosztott egy bőröst:

Bevásárlóközpont - Page 3 2s0gs5j

az elmúlt hetekben nyújtott teljesítményét elnézve kezdem úgy érezni, hogy 14 milláért sem lenne túlzottan drága. lehoztuk vele az empoli, dortmund, genoa hármast kapott gól nélkül, adott a fiú két gólpasszt, tevezzel láthatóan imádják egymást, mi kell még.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-26, 07:34

Ne értsétek félre én a kezdetektől nagy Marotta fan voltam. Talan csak Galliani kepes jobban kulazni nála, olyan fiatalokat hozott akiket beepitunk vagy alacsony veszteséggel (esetleg nyereséggel - Immobile) szállunk ki. Szepen lssan csak felepitett egy BL negyeddöntős csapatot. Egyedül a Verratti olcsóskodast lehet a nyakába varrni, meg van néhány wtf pl Motta, Martinez, de ezen kivul sikerek sikerek hátán. Pogba után én speciel azt is elneznem neki ha Tevez levezetése utan Fredet hozna potlasnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-25, 21:21

Témába vág:

http://gianlucadimarzio.com/en/calciomercato/marotta-keeps-getting-results-but-little-respect/
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-25, 21:20

...meg abban is, hogy pogbának nehéz lesz kiköhögni a 10 millás fizetését.

abszolút irreleváns infó: a germán-ausztrál sörmeccsen épp az imént talált be troisi. ő még mindig a miénk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-25, 17:33

Abban is lehet valami, amit a Kancsal mond.

“Our appeal has changed so much,” Marotta claimed. “We used to struggle to convince players to join us.

"Now people compete to join us. And I mean players with a high profile, what you call top players.”

forrás

A lényeg, hogy a jelenlegi helyzetben könnyebben igazol le valakit, mint pár éve, mert -az ismert okok miatt- a játékosok szívesebben önnek ide.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-25, 16:12

valóban. na, akkor még kevesebb a bukta. marotta, takaroggy!

durva amúgy, hogy ezekkel kell versenyezni:
http://www.calciomercato.it/news/323979/calcio-classifica-stipendi-messi-il-pi-ricco-mourinho-re-degli-allenatori.html
persze messi 65 millió eurójának max. kb. a harmada lehet a fizetése, de akkor is megdöbbentő, hogy a serie a csak az edzőket tudja világszínvonalon fizetni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-25, 08:21

Idézet :
Juventus announces that the agreement with Queens Park Rangers for the temporary loan, until June 30, 2015, of the registration rights of the player Mauricio Isla has been finalised for an amount of €1.2m to be paid during the 2014-15 financial year,” the club have listed today.

The agreement also provides Queens Park Rangers with the option, to be exercised by the end of the 2014-15 season, for the definitive acquisition of the player at a price of €10m to be paid over two years.

whoscored szerint 21 bajnokin volt kezdő, 6.99es átlagértékelése van, a 11,2 millával még nem is lenne olyan rossz az egyenleg

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 21:31

Krisz írta:
Az elejével abszolút nem értek egyet. Nem tudom elhinni, hogy úgy gondolták, hogy Pirlo még évekig világklasszis teljesítményt fog hozni, 33 évesen. Szerintem látható volt, hogy kb mire Verratti beérik akkorra Pirlo is hanyatlani kezd. Esetleg abban lehetett kételkedni, hogy mekkora tehetség Verratti, de a statisztika, meg néhány meccs szerintem elég sok indokkal szolgált a megvásárlása mellett. Azt persze elfogadom, hogy nagyobb összeget kb csak Tevezre adtunk ki kölcsön+opció nélkül és a Pescara inkább cashre váltotta.

vedd hozzá, hogy akkor fizettük ki kwadcsit, cacerest és islát, akkor jött vissza giovinco, és még gabbiadinibe is beletoltunk bő 10 millát. az a mercato verratti nélkül is -50 milla körül állt meg. mások voltak a prioritások. utólag nyilván védhetetlen, hogy nem vettük meg verrattit 8-10 millióért, de akkor még csak egy tini volt egy jó szezonnal a másodosztályban. immobile és insigne kutyafasza hozzá képest, persze ezt akkor még senki nem tudta.

a marotta-éra 10 milla fölötti igazolásai:
martinez 12
krasic 15
bonucci 15,5
licht 10
fábi 10,5
vidal 12,5
vuc 15
matri 15,5
gio, gabbiadini 11-11
isla 13,9
kwadcsi 18
ogbonna 13
morata 20

martinez, krasic, isla komoly bukta, ogbonnából 8-10 körül ki lehet szállni, a többi minimum vállalható vétel volt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 17:41

kilopo írta:
+Morata (20), Vidal (10 talán)

Én azt tartom nagy húzásnak, nem megvásárlás terén, hogy a Kancsal kivárta, amíg Lóránd ingyé' lesz. Amikor még 1 év volt a szerződéséből 20 körül kértek érte azt hiszem.

Morata már Tevez és egy BL negyeddöntő után volt. Vidalról valóban megfeledkeztem, bár azt hiszem, hogy neki meg a szerződése volt lejáróban.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 16:56

+Morata (20), Vidal (10 talán)

Én azt tartom nagy húzásnak, nem megvásárlás terén, hogy a Kancsal kivárta, amíg Lóránd ingyé' lesz. Amikor még 1 év volt a szerződéséből 20 körül kértek érte azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 16:42

s4tch írta:
verrattival meg valószínű úgy voltak marottáék, hogy két éve pirlo még ereje teljében volt, simán hozta magát sérülések nélkül, és ehhez képest az a 6-8-10 milla egy csereemberért kicsit sok lett volna egy olyan poszton, ami amúgy is megoldottnak tűnt. a juve egy érzékeny növekedési pályán van, kevésbé fér bele a kockáztatás.

Az elejével abszolút nem értek egyet. Nem tudom elhinni, hogy úgy gondolták, hogy Pirlo még évekig világklasszis teljesítményt fog hozni, 33 évesen. Szerintem látható volt, hogy kb mire Verratti beérik akkorra Pirlo is hanyatlani kezd. Esetleg abban lehetett kételkedni, hogy mekkora tehetség Verratti, de a statisztika, meg néhány meccs szerintem elég sok indokkal szolgált a megvásárlása mellett. Azt persze elfogadom, hogy nagyobb összeget kb csak Tevezre adtunk ki kölcsön+opció nélkül és a Pescara inkább cashre váltotta.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 13:17

Pereyra a középpálya Cacerese. Azt a 14 milliót kellene kicsit csökkenteni valahogy és rendben is lennénk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 12:48

szép gondolat. két dolgot fűznék hozzá:
- szerintem mindenkinek ajánlott a "számháború" című könyv. irdatlan mennyiségű statisztika alapján készült, ami számokkal magyarázható, az benne van. abba írják, hogy a klubok egyszerre általában több 100 játékost figyelnek, gyűjtenek róluk adatokat (opta meg egy hangárba repülőhajtóművekkel fújja be a készpénzt), ezekből kb. 10%, amire licitálnak, majd megint 10%, akit meg is vesznek. verrattiról marottának vaskosabb aktája volt, mint amekkora a nápolyi ügyészségen van moggiról. elbasztuk, van ilyen.
- előzőhöz kapcsolódik, hogy a foci az a sport, ahol talán a legnehezebb tuti döntést hozni. ott a manchester united, 200 millát költöttek játékosra, aztán di maria és falcao lassan be se férnek a csapatba, pedig első ránézésre mindkettő a szűk elit tagja. moggi is mellényúlt néha, seccóék alatt túl sok balfogás volt, marotta alatt talán egyre kevesebb. azt sem lehet kiszámítani, hogy pl. tiago a benficában, lyonban fasza volt, nálunk kaka, az atletiben meg megint fasza.

verrattival meg valószínű úgy voltak marottáék, hogy két éve pirlo még ereje teljében volt, simán hozta magát sérülések nélkül, és ehhez képest az a 6-8-10 milla egy csereemberért kicsit sok lett volna egy olyan poszton, ami amúgy is megoldottnak tűnt. a juve egy érzékeny növekedési pályán van, kevésbé fér bele a kockáztatás.

kíváncsi vagyok, pereyrával mi lesz a nyáron. egy oldalról még egyetlen meccset se döntött el, nem egy extra klasszis. más oldalról ha bekerül vidal vagy pogba helyére, akkor azt nem szenvedi meg a csapatjáték. szerintem megtartjuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-24, 12:20

Az előbb olvastam, hogy Armero a Flamengoba tart. Először mosolyogtam rajta, aztán pedig elgondolkodtam. Emlékszem, hogy a fel szurkolótábor (köztük én is) a leigazolasat követelte - akárcsak Bastoset - és nem értette senki hogy miert nem vesszük meg őket viszonylag kulturált összegért. Azt hiszem, hogy Paraticiek meg a scout networkunk kicsit tobb infóval rendelkezik es jobban ért hozzá... Bár Verratti annak idejen júniusban 8-10 milla lehetett volna, de 13ra is erdemes lett volna ralicitalni. Az a biznisz csakis a penzen múlt.

Ja es Armeroekra visszaterve, megint érdemes megemlíteni hogy mennnyire keves normalis szélső védő van a vilagon, akit meg érdemes lenne megszerezni azt soha nem engedik el.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-18, 13:44

Zazának örülök, és szerintem már ez is előrevetíti, hogy Llorente távozni fog.

Dybala képviselői közölték Zamparinivel, hogy a fiú Olaszországban akar maradni. Ez elvileg leszűkíti a vén maffiózó mozgásterét, illetve Di Marzio szerint is így a Juve lehet a favorit. Aztán persze Zamp nem az a fajta, aki már csak a megromlott viszony miatt is sokat adna erre a kérésre. Simán eladja ahova csak ő akarja.

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-03-17, 21:13

Zaza lezsírozva a calciomercato szerint

Mondjuk az a 2 millió amit hozzávágtak egy kicsit bő egy friss 23 éves kölyöknek.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-02-18, 17:54

Az nem kérdés, hogy Berardi olcsóbb lenne Dybalánál, ráadásul szerintem jobban is muzsikálna nálunk. Én is hoznám mindkettőt természetesen (Berardi + Zaza).

Más: az megvan, hogy egy éve ilyenkor jött létre majdnem a Vuc - Guarin csere? Akkor elég sokan lehurrogták miatta a kancsalt, és lásd, milyen az élet: a déli legényünk elment zsebpénzt keresni, míg a kolumbiai egyelőre benne van a szezon csapatában (whoscored), csupán egyetlen tizeddel elmaradva Pogba teljesítményétől. Egy eléggé kutyaütő csapatban.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-02-18, 15:49

tjunior írta:
Ezzel vitatkoznék, mármint, hogy Zaza tehetségesebb. Szerintem egyértelmű ki a nagyobb talentum, mondom ezt úgy, hogy Zazanak ez a verekedős, küzdős, védőgyilkolós stílusa nagyon bejön. Eleve van 3 év a két játékos között. Berardinak gyengébb éve van mint tavaly ez valahol törvényszerű, fiatal a stabil játékhoz, de így is összehozott 7 gól 8 gólpasszt a bajnokságban, Zaza 8 gól 2 gólpassz ugyanannyi játékperc alatt. Berardi több poszton bevethető. Ami nála nekem nagy probléma az a fegyelmezetlensége, idén is már 8 sárgánál és 1 pirosnál jár, ez még Vidaltól is sok lenne, nem hogy egy csatártól. Én Berardit mindenképpen hoz + Zaza/Dybala duóból valamelyiket.

Mindennel egyetértek! I love you

Szerintem nem a  Dybala vs Zaza kerdesre keressük a valaszt, totál mas poszt a kettő. Igazából Tevez kiválásával mindket típusra szükségünk van (center es seconda punta). Dybala es Berardi ugyanaz a kategória, én a szentimentális és a gazdasági okokat nézve Berardit választanám.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-02-18, 14:38

tjunior írta:
Én Berardit mindenképpen hoz + Zaza/Dybala duóból valamelyiket.

ebben egyetértünk. mondjuk nálam - hiába tűnik ügyesebbnek dybala - zaza a nyerő. egy jó juventusnál csak egy jó olasz juventust néznék szívesebben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2015-02-18, 13:41

EsztéNégy írta:
Szerintem a Real megoldja a problémát, és visszaviszik Morientest 30-ért. Abból a pénzből jöhet Zaza és Berardi is, Llorentét meg el kell cserélni pár használható lasztiért.
Jövőre van opciója a realnak Moratára 30 millióért, idén nem, ha jól tudom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: