Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 22:17

Micsoda hiszti alakult ki a csere körül.
Még mindig sajnálom Vucsit. Gondolom már Jackie telesírt egy százas zsepit Sad
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 21:19

Dilettáns egy csapat ez a merda, Guarin is jönne állítólag már, személyes feltételekben megegyeztek, így két lehetőség van: vagy elengedik és irány a posvány, vagy ott tartják ezek után és motiváció hiányában padoztatják...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 19:56

Krisz írta:
Még a PL is jobban érdekel mint a spanyolok, szóval semennyire sem ismerem a játékosokat. Hogy ad be? A Whoscored weaknessként említi.

egész faszán cselez be vagy kényszerítőzik játékostársával, kevésbé statikus, mint lichti. egy acélos tökű kasa támadásokban.
hogy oldalvonal mellől hogy ad be, azt sajnos nem tudom. gondolom szarul, ha a huszkord ezt írja

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 19:40

mi ebben a Vucinic-Guarin bizniszben áldozatok vagyunk  Very Happy , mi mindent megtettünk, ezt még Mirko is felfogja, ellenben Guarin átment hisztériába a túloldalon, ezen már így is úgy is milliókat bukik az izé
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 19:12

Most, hogy a zinter szurkolók tiltakoznak Guarín átigazolása ellen mindennél jobban akarom hogy leigazoljuk (na jó, egy szolis punci jobban kellene). Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 18:13

Még a PL is jobban érdekel mint a spanyolok, szóval semennyire sem ismerem a játékosokat. Hogy ad be? A Whoscored weaknessként említi.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 17:53

Krisz írta:
mbence írta:
++
én amúgy hiszek abban, hogy a csapatunknak egy minőségi bal szárnyas kell csak (!), kb mint amit muniaintól várok pár év múlva. (igazából nem is ugrik be nagyon a két spanyolon kívül más minőségi wb)
kwadcsi remek csere lehetne bal szélen, de középen is. bika csapatunk van

Muniain wingback? Nekem mindig szélső rémlett akinek főleg a támadó skilljei jók.

a védekező skilljei is igen rendben vannak. kb olyan játékos, mint puerta fénykorában

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 17:34

mbence írta:
++
én amúgy hiszek abban, hogy a csapatunknak egy minőségi bal szárnyas kell csak (!), kb mint amit muniaintól várok pár év múlva. (igazából nem is ugrik be nagyon a két spanyolon kívül más minőségi wb)
kwadcsi remek csere lehetne bal szélen, de középen is. bika csapatunk van

Muniain wingback? Nekem mindig szélső rémlett akinek főleg a támadó skilljei jók.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 17:19

EsztéNégy írta:
Anno én nagyon nem örültem neki, hogy nem sikerült megszereznünk Guarint Vidal cseréjének, és hogy a merdákhoz került. Én jó játékosnak tartom amúgy, a rossz passzmutatója annak is köszönhető hogy arrafelé nincs standard körbejáratós foci, sokkal inkább kontrákra mennek. Szerintem Mirkoért cserébe is jó biznisz, a Tevez-Ll csatársort úgysem lehet megbontani ebben az évben (sőt, jövőre is csak nagy igazolással), középre meg kell az ember, ha nem akarjuk vész esetén Kwadcsit behúzni, csak akkor ugye igen fogyatékossá lesz az amúgy sem acélos balszárnyunk.

++
én amúgy hiszek abban, hogy a csapatunknak egy minőségi bal szárnyas kell csak (!), kb mint amit muniaintól várok pár év múlva. (igazából nem is ugrik be nagyon a két spanyolon kívül más minőségi wb)
kwadcsi remek csere lehetne bal szélen, de középen is. bika csapatunk van

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 16:19

Anno én nagyon nem örültem neki, hogy nem sikerült megszereznünk Guarint Vidal cseréjének, és hogy a merdákhoz került. Én jó játékosnak tartom amúgy, a rossz passzmutatója annak is köszönhető hogy arrafelé nincs standard körbejáratós foci, sokkal inkább kontrákra mennek. Szerintem Mirkoért cserébe is jó biznisz, a Tevez-Ll csatársort úgysem lehet megbontani ebben az évben (sőt, jövőre is csak nagy igazolással), középre meg kell az ember, ha nem akarjuk vész esetén Kwadcsit behúzni, csak akkor ugye igen fogyatékossá lesz az amúgy sem acélos balszárnyunk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 15:58

fogalmam sincs, hogy örüljek-e vagy sem.
zorró miatt nem vagyok szomorú, frédibe kifejezetten szerelmes voltam még a portugál török korszakában.
nem tudom elég jóképű és/vagy szakállképes-e

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 15:40

tjunior írta:
Mirko most mennyit ér? max 8-10 millió?, nagyon sérülékeny az utóbbi időben, idén 31lesz, valahogy úgy lehet vele a vezetőség, hogy adjuk el amíg pénzt látunk belőle, Guarin nekem sem a szívem csücske, finoman szólva sem, de úgy tűnik semmi nem ment meg tőle. Bízzunk benne, hogy Conte embert farag belőle is.

Oké, rendben van, korosodik, sérülékeny, hangulatember, adjuk el amíg pénzt látunk belőle. De egy fillért nem látunk belőle, mivel a csere mellé még pár millát hozzá kell csapnunk...
Conte Bonucci passzjátékának is adott vagy 10-20%-ot, persze ehhez az is kellett, hogy a 3 fős védelem közepén játszon. Guarínból valami box-to-boxot kell faragni, hogy ember legyen belőle, mert láthatóan a szervezéshez nincs elég agya.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 15:28

guarin támadó középpályásként 72% alatti pontossággal passzol. ez pont vucsinics szintje  Basketball

amúgy azt írják itt-ott, hogy néhány milliót (4-5 körül) rá kellene fizetni mirkóra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 15:26

Krisz írta:
tjunior írta:
ez aztán a villámbiznisz, Vuci már Milánó felé halad, Guarinnal állítólag már megegyeztünk, holnap jön orvosira

Ez egy nagyon tré biznisz... Kell egy kp, de Guarín nem ér annyit, hogy emiatt Mirkot begórjuk a mocsokba. Én amúgy csípem, de az kifejezetten idegesítő, hogy ő adta el a legtöbb labdát tavaly a bajnokságban. Hogy passzol ez bele Conte labdatartós játékába?
Mirko most mennyit ér? max 8-10 millió?, nagyon sérülékeny az utóbbi időben, idén 31lesz, valahogy úgy lehet vele a vezetőség, hogy adjuk el amíg pénzt látunk belőle, Guarin nekem sem a szívem csücske, finoman szólva sem, de úgy tűnik semmi nem ment meg tőle. Bízzunk benne, hogy Conte embert farag belőle is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 14:47

Krisz írta:
Ez egy nagyon tré biznisz... Kell egy kp, de Guarín nem ér annyit, hogy emiatt Mirkot begórjuk a mocsokba. Én amúgy csípem, de az kifejezetten idegesítő, hogy ő adta el a legtöbb labdát tavaly a bajnokságban. Hogy passzol ez bele Conte labdatartós játékába?

Arról nem beszélve, hogy védjegye az "eszetlenül püfölöm a kaput" mentalitás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 14:45

tjunior írta:
ez aztán a villámbiznisz, Vuci már Milánó felé halad, Guarinnal állítólag már megegyeztünk, holnap jön orvosira

Ez egy nagyon tré biznisz... Kell egy kp, de Guarín nem ér annyit, hogy emiatt Mirkot begórjuk a mocsokba. Én amúgy csípem, de az kifejezetten idegesítő, hogy ő adta el a legtöbb labdát tavaly a bajnokságban. Hogy passzol ez bele Conte labdatartós játékába?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 14:40

padoin legyen, akkor nem járunk rosszul. a többiek jobbak nála. távozásra egyedül pogbánál van sansz, őt nyilván nem tudja pótolni 6 guarin sem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 14:39

Di Marzio: Guarín holnap orvosi vizsgálatokon vesz részt Torinoban.

Ez előrevetítheti egy középpályás távozását legkésőbb a nyár folyamán?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 14:39

ez aztán a villámbiznisz, Vuci már Milánó felé halad, Guarinnal állítólag már megegyeztünk, holnap jön orvosira
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 14:09

Azt írják, Vucsinics elköszönt a csapattársaktól Vinovoban...

Én nem örültem, amikor jött, de nagy szerepe volt a bajnoki címekben. Nem örülnék, ha a koszos sinternek adnánk.

Edit: viszont ez a Guarín ne jöjjön, eléggé buta játékos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 13:30

tjunior írta:
Valaki magyarázza el miért lenne nekünk jó a Vucinic-Guarin csere. Minek nekünk Frédi?

Így kezdődik egy alkudozás, nekünk nem kell Vuci, nekik nem kell Guarín. Pár vacsora és üzleti ebéd és megkapjuk Kovacicet meg némi kp-t Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-20, 13:21

Valaki magyarázza el miért lenne nekünk jó a Vucinic-Guarin csere. Minek nekünk Frédi?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-17, 23:19

De Ceglie és Motta nem véletlenül maradtak ki a Samp elleni keretből. Di Marzio szerint holnap már mindketten a Genoa edzésén vesznek részt. További részleteket egyelőre nem tudni.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-16, 14:41

nekem eszem ágában sincs most keresni, de a 3 év(szezon) az azonnal beugrott valahonnan

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-16, 13:13

"18.10 A “club-trained player” is a player who, betw
een the age of 15 (or the start of
the season during which he turns 15) and 21 (or the
end of the season during
which he turns 21), and irrespective of his nationa
lity and age, has been
registered with his current club for a period, cont
inuous or not, of three entire
seasons (i.e. a period starting with the first offi
cial match of the relevant
national championship and ending with the last offi
cial match of that relevant
national championship) or of 36 months"

ezt találtam eddig, de ha haza érek, megnézem alaposabban. itt bent igen fos a rendszert, ezt is fél óráig tartott megnyitni és kikeresni.
ha valakit érdekel esetleg, akkor a forrás:

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/competitions/Regulations/01/79/68/69/1796869_DOWNLOAD.pdf

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-16, 11:51

sajna nem. bl/el versenyszabályzatot kellene megnézni, biztos elérhető angolul az uefa honlapon. ha lesz rá időm, utánanézek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-16, 11:12

s4tch írta:
úgy néz ki, veszünk egy jobb bekket:
http://www.tuttojuve.com/primo-piano/esclusiva-tj-elio-di-toro-ds-manfredonia-granatiero-alla-juventus-manca-solo-l-ufficialita-ottimi-i-rapporti-tra-i-nostri-club-172910
16 éves, több első- és másodosztályú klub is vadászott rá. a serie d-ből érkezik. gondolom, megy valahová kölcsönbe, vagy a primaverához kerül.

Azt nem tudod véletlenül, hogy hány éves kortól kell egy játékosnak adott csapatban játszani ahhoz, hogy a FIFA szerint saját nevelésűnek minősüljön?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-16, 10:59

úgy néz ki, veszünk egy jobb bekket:
http://www.tuttojuve.com/primo-piano/esclusiva-tj-elio-di-toro-ds-manfredonia-granatiero-alla-juventus-manca-solo-l-ufficialita-ottimi-i-rapporti-tra-i-nostri-club-172910
16 éves, több első- és másodosztályú klub is vadászott rá. a serie d-ből érkezik. gondolom, megy valahová kölcsönbe, vagy a primaverához kerül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-14, 16:26

vidalban többek között az a nagyon durva, hogy amellett, hogy rengeteget szerel, nagyon tisztán játszik. a napoli ellen kapott utoljára sárgát, azóta 7 bajnokit úgy játszott le, hogy ha besárgul, eltiltják. különösen az atalanta ellen lett volna kínos sárgát kapnia, akkor a roma ellen ült volna a lelátóra, de máskor sem lett volna jópofa, ha kiesik, lévén az udinese-meccs után nem volt pirlo, marchisio meg formán kívül játszik, így tulajdonképp egy eltiltással pogbára hagyta volna a teljes középpályát. egy szó mint száz, ezen a 7 meccsen egyetlen necces faultjára sem emlékszem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-14, 15:31

exchaby írta:
cuki bizony mert az ilyen vetődések során sokan nem labdát szereznek hanem piros lapot, gondoljunk csak pl de rossira

Jó,jó, de amikor nincs formában, mondjuk nem nagyon emlékszem mikor volt ilyen, tehát nagy ritkán, az ilyen belépőinél, igencsak rezeg a léc Artúrnál is.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2014-01-14, 10:59

<3 ahogy megtolja, hogy ne menjen ki, és ezzel együtt indítja is magát
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: