Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-18, 13:41

EsztéNégy írta:
Szerintem a Real megoldja a problémát, és visszaviszik Morientest 30-ért. Abból a pénzből jöhet Zaza és Berardi is, Llorentét meg el kell cserélni pár használható lasztiért.
Jövőre van opciója a realnak Moratára 30 millióért, idén nem, ha jól tudom.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-18, 13:40

s4tch írta:
mai tuttosport szerint berardit eladjuk, és abból fedezzük zaza leigazolását. amellett, hogy egyelőre biztosan nincs ilyen döntés, mit szólnátok hozzá? szerintem zaza tehetségesebb, jobb játékos lehet belőle. berardi viszont hiányposzton játszik. conte alatt látszott, mennyire beszűkültek a taktikai lehetőségek azáltal, hogy pepe nem állt rendelkezésre. ebbe a keretbe berardi talán jobban illene, mint zaza. kell mindkettő, meg sanchez, messi, aguero is.
Ezzel vitatkoznék, mármint, hogy Zaza tehetségesebb. Szerintem egyértelmű ki a nagyobb talentum, mondom ezt úgy, hogy Zazanak ez a verekedős, küzdős, védőgyilkolós stílusa nagyon bejön. Eleve van 3 év a két játékos között. Berardinak gyengébb éve van mint tavaly ez valahol törvényszerű, fiatal a stabil játékhoz, de így is összehozott 7 gól 8 gólpasszt a bajnokságban, Zaza 8 gól 2 gólpassz ugyanannyi játékperc alatt. Berardi több poszton bevethető. Ami nála nekem nagy probléma az a fegyelmezetlensége, idén is már 8 sárgánál és 1 pirosnál jár, ez még Vidaltól is sok lenne, nem hogy egy csatártól. Én Berardit mindenképpen hoz + Zaza/Dybala duóból valamelyiket.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-18, 11:54

Szerintem a Real megoldja a problémát, és visszaviszik Morientest 30-ért. Abból a pénzből jöhet Zaza és Berardi is, Llorentét meg el kell cserélni pár használható lasztiért.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-18, 11:31

Meg Verratti, tegnap is nagyon tetszett a játéka. Jöjjön mindkettő, olaszok, van bennük spiritusz, és inkább menjen a baszk jó pénzért.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-18, 10:17

mai tuttosport szerint berardit eladjuk, és abból fedezzük zaza leigazolását. amellett, hogy egyelőre biztosan nincs ilyen döntés, mit szólnátok hozzá? szerintem zaza tehetségesebb, jobb játékos lehet belőle. berardi viszont hiányposzton játszik. conte alatt látszott, mennyire beszűkültek a taktikai lehetőségek azáltal, hogy pepe nem állt rendelkezésre. ebbe a keretbe berardi talán jobban illene, mint zaza. kell mindkettő, meg sanchez, messi, aguero is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-16, 15:21

jaja, ez új a money league-ben, úgy emlékszem, tavaly még nem volt benne (megnéztem, tavaly szerepeltek első alkalommal a social media adatok a jelentésben).

ördögi kör: pogbát egy nagyobb (online) táborral rendelkező klub tudná megtartani - viszont a juventusnak szüksége lenne egy pogbára ahhoz, hogy nagyobb tábort toborozzon. tevez jó lépés volt ebbe az irányba, de ő angliából nézve "csak" egy harminc éves csúfság, aki már a citynek sem kellett. nehéz dolog a brandépítés.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-16, 14:57

s4tch írta:
http://www.vecchiasignora.com/topic/279810-lequipe-sponsor-personale-pogba-vale-cr7-e-neymar-ma-ha-lhandicap-di-giocare-nella-juve-a-paul-serve-club-piu-Izé-mercato-segnato/

azt mondja egy marketing guru, hogy pogbának többek között azért nincs egyelőre egy normális szponzora, mert a juventusban játszik. a karrierje és a szponzoráció szempontjából egy "globális" klubba kéne igazolnia.

tetves kibaszott calciopoli.

A football Money Laegue-ban egy olyan táblázat, hogy social media activity, beszédes. Míg a bevételünk "csak" kb fele a Realnak, addig Facebook likes Barca 81.4, Real 80.7....Juventus 16.0 (ez az ötöde), Twitter followers Real 14.4, Barca 13,8....Juventus 1,6 ( ez meg a kilenced! része).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-16, 14:17

http://www.vecchiasignora.com/topic/279810-lequipe-sponsor-personale-pogba-vale-cr7-e-neymar-ma-ha-lhandicap-di-giocare-nella-juve-a-paul-serve-club-piu-Izé-mercato-segnato/

azt mondja egy marketing guru, hogy pogbának többek között azért nincs egyelőre egy normális szponzora, mert a juventusban játszik. a karrierje és a szponzoráció szempontjából egy "globális" klubba kéne igazolnia.

tetves kibaszott calciopoli.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-09, 14:13

s4tch írta:
tommasi (aki a játékosszövetség vagy -szakszervezet vagy mi elnöke) is azzal jön már hetek óta, hogy a parma játékosait meg kell védeni a maffiózók ellen. egy alulfizetett játékos mindig könnyű célpont, ha bundáról van szó.

tevez utódjaként mit szólnátok jackson martinezhez? nyáron lelép portóból, és kifejezetten szeretne a serie a-ban játszani.

ha már tevez: mai pletyka, hogy másfél év múlva, amikor tevez szerződése lejár, viheti magával a bocához a szintén 2016. nyárig szerződött pirlót.

Inkább Berardit sunaznam Tevez utódként, de a colombianot is csípem. Egyébként Pirlo nagy király lesz az argentín bajnokságban, ott nem lesz akkora hátrány a sebessége, az 52 eves Veron is remekül muzsikált.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-09, 14:00

tommasi (aki a játékosszövetség vagy -szakszervezet vagy mi elnöke) is azzal jön már hetek óta, hogy a parma játékosait meg kell védeni a maffiózók ellen. egy alulfizetett játékos mindig könnyű célpont, ha bundáról van szó.

tevez utódjaként mit szólnátok jackson martinezhez? nyáron lelép portóból, és kifejezetten szeretne a serie a-ban játszani.

ha már tevez: mai pletyka, hogy másfél év múlva, amikor tevez szerződése lejár, viheti magával a bocához a szintén 2016. nyárig szerződött pirlót.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-09, 13:07

Krisz írta:
Egyaltalan nem került volna sokba megmenteni a csapatot.

Oké, most látom, hogy 400 milliós adósságot halmoztak fel, igy mar érthető az egész. Talan MUnak sincs ekkora adóssága. Ezek után azt hiszem lesz par érdekes eredmény, akinek van valami tuti tippje, ne habozzon megosztani! Smile
Ez a Parma - Chievo első ránézésre elegge 0-0 szagú Cool
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-05, 17:56

jovetic-bony csere a city bl keretében. ugye tudjátok, hogy mindez mit jelent, kispajtások?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-04, 19:26

a stampa azt írja, hogy tello fiút a nagyok között is ki akarja próbálni allegri. hajrá!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-04, 10:43

virracocha írta:
kilopo írta:
-1: Gio 15 millája elég nagy bukó volt

Ez hogy jött ki?
11 milláért vettük vissza a játékjoga felét, amit egy évvel korábban 3 millióért adtunk el. Sőt 2010-ben is fizetett a Parma fél millát a kölcsönvételéért, bár nem tudom, hogy ez végül bele lett-e számolva a 3 millióba.
Szóval legrosszabb esetben is 8 millió volt a bukta.
Úgy emlékeztem, hogy 15-ért vettük vissza.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-04, 08:32

kilopo írta:
-1: Gio 15 millája elég nagy bukó volt

Ez hogy jött ki?
11 milláért vettük vissza a játékjoga felét, amit egy évvel korábban 3 millióért adtunk el. Sőt 2010-ben is fizetett a Parma fél millát a kölcsönvételéért, bár nem tudom, hogy ez végül bele lett-e számolva a 3 millióba.
Szóval legrosszabb esetben is 8 millió volt a bukta.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-04, 08:10

+1: Emlékeztek, hogy Lóriért valami 30 millát kellett volna fizetni az utolsó éve előtt? A kancsal inkább megvárta, amíg ingyen jöhet. Most lenne egy 30 millás Lórink.
-1: Gio 15 millája elég nagy bukó volt
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-04, 08:06

tegnap a roma-fior után be kellett látnom magamnak, hogy Beppe munkássága egyáltalán nem a "kisfiú az aknamezőn átjut a túloldalra" sztori.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 13:23

jo. akkor mondjuk azt hogy nekunk nem kell 15ert, fizessek ki ok nekunk ezt a lovet...vagy szarjanak oda a baratsag rozsajanak tovebe es sutyizzanak le valakivel

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 13:23

s4tch írta:
berardi fele azért gecidrága lenne ennyiért:
http://www.football-italia.net/62177/sassuolo-%E2%80%98%E2%82%AC20m-berardi%E2%80%99

Azt hittem ő csak kölcsönben van náluk... Nekem ez egyaltalan nem tűnik nehez döntésnek. Vagy beruhazunk egy jelentősebb összeget egy potenciális klasszisert vagy kiszallunk belole 10 milla körül. Nyáron szerencsére mar nem lehet tovabb húzni a comproprietát, tehát nincs 3. opció, el kell dönteni mi lesz vele. Azt hiszem 2 Serie A-s szezon alatt bőven bizonyította, hogy vállalható ez a kockázat, még ha elsőre nagynak is tűnik. Sokkal ésszerűbb lenne mint 14 milla Pereyraert.

Nem mellékesen én egy Zaza, Berardi, Rugani, fullback?, squadplayer(s)? nyári mercatoval boven elégedett is lennék.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-02-03, 13:23-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 12:41

Krisz írta:
A margóra Smile

viszont előtte nálunk 3 szezon alatt jött össze neki ennyi assziszt. érdekes, hogy mit hoz ki a taktika egy játékosból.

berardi fele azért gecidrága lenne ennyiért:
http://www.football-italia.net/62177/sassuolo-%E2%80%98%E2%82%AC20m-berardi%E2%80%99
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 11:47

kilopo írta:
Mondjuk a legutóbbi kupameccs egyáltalán nem volt jobb egy Chievo elleni meccsnél.

Tény, bár az vastagon a mi sarunk volt. Viszont a Chievoval általában akkor is dögunalmas meccset játszunk, ha mindenki csúcsformában akarja atharapni a torkukat.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 11:42

Elvileg szerződést bontottunk Mottával... No

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 11:35

Mondjuk a legutóbbi kupameccs egyáltalán nem volt jobb egy Chievo elleni meccsnél.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-03, 11:30

Azért az nem semmi, hogy a Parma már telen lebutitotta a keretet a Serie B-re. Nem értem az egészet, mi a célja az új tulajnak? Egyaltalan nem került volna sokba megmenteni a csapatot. Alapvetően sokkal jobb (volt) a kerete ennek a csapatnak annál hogy tökutolsokent vergődjon. Ki kellett volna fizetni a játékosokat (feltételezem, hogy ezt amugy is meg kell tennie), esetleg igazolni par embert, vagy kolcsonvenni fiatalokat és szerződtetni egy stylistot Palettanak. Ebben a mezőnyben a Parma keretével siman le lehet dolgozni a mostani hátrányt is. Rejtély. Sajnálom őket, mert sokkal szívesebben nézek egy Parma elleni meccset, mint egy Chievo elleni dögunalmas vergődést.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 21:06

s4tch írta:
matri tényleg az a csatár, akit ki kell szolgálni. szerintem nándi komplettebb játékos

A margóra Smile
Bevásárlóközpont - Page 4 Myyrti10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 19:31

s4tch írta:
mattiellóban az a jó, hogy több poszton is képes játszani. nálunk bal oldalra állt be (pedig jobblábas), a primaverában középpályás és védő is volt, szóval elvileg lehetne neki helyet találni a chievóban. mostanában 4-4-2-t játszanak, schelotto helyén el tudnám képzelni mattiellót.

Hát remélem valóban Schelottot kell kiszorítania, őt nem lesz nehéz. Az lenne az elsődleges hogy megtalálják a posztját.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 19:16

mattiellóban az a jó, hogy több poszton is képes játszani. nálunk bal oldalra állt be (pedig jobblábas), a primaverában középpályás és védő is volt, szóval elvileg lehetne neki helyet találni a chievóban. mostanában 4-4-2-t játszanak, schelotto helyén el tudnám képzelni mattiellót.

--------------

kissé bugyuta, de van benne egy érdekes, első kézből származó adat:
http://www.espnfc.com/feature/story/_/id/12038766/how-a-transfer-works
azt írják, ahhoz, hogy 1 játékost leigazoljon egy klub, legalább 10-ért kell ajánlatot tenni, és ehhez minimum 100 játékost követ a vásárló csapat különböző ügynökökön, játékosmegfigyelőkön, saját alkalmazottjain keresztül. más arányt tippeltem volna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 14:29

s4tch írta:

- mattiellót elvitte a chievo
Kíváncsi vagyok, hogy majd fog-e játszani.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 13:23

s4tch írta:
matri tényleg az a csatár, akit ki kell szolgálni. szerintem nándi komplettebb játékos - más kérdés, hogy idén teljesen mihaszna. mártit meg nyilván imádom, az oszi-pazzo kettősnél sokkal szívesebben látom a csapatban, de azért emlékszem arra, amikor a juve-tábor egy emberként követelte márti felnégyelését. matri gólerősebb, giovinco többet tudott változtatni a játék folyásán; nem tudom, melyikkel járunk jobban.

az állítólagos nyári célpontok közül egy elúszott: santon visszatér milánó bűzösebb felébe.

Santonnak nem örülök, el tudtam volna képzelni nálunk, Darmiannal egyetemben. Talán megoldottuk volna velük a szélsőhátvéd kérdést egy időre. Mondjuk kölcsönbe vitte az Ellenség. Hátha fél év alatt belátja, hogy nem akar maradni és jönne inkább hozzánk Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 13:18

mártiról valahogy mindig ez a gól jut eszembe:



nem a legszebb találata, kis híján meg se adták, de - a milan elleni, idegenbeli mellett - talán a legfontosabb gól, amit juve-mezben szerzett.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2015-02-02, 12:51

mai fejlemények eddig:
- giovinco hivatalosan is lelépett, ezzel matri előtt szabad az út
- jött a kolumb szélső fiú, akiről a múlt heti posztban is írtam
- sturaro már vinovóban van, még ma orvosi, stb
- mattiellót elvitte a chievo
- szintén mai igazolás két '97es csatár: a livornói favilli, és cassata az empoliból. róluk egy ideig lófaszt sem fogunk hallani, a primaverához kerülnek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: