Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Magyar foci

Go down 
+16
Malloy
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
bombahoppa
tjunior
sneco7
Krisz
zetterberg40
exchaby
EsztéNégy
mbence
rakkenroll
kilopo
laac
s4tch
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-09-04, 16:14

szalai lemondta a válogatottságot:
https://www.facebook.com/SzalaiAdamOfficial/posts/747458948653151

a kommenteket érdemes olvasni. 10 millió szociálisan érzékeny kapitány országa vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-27, 13:08

Az is érdekes, hogy egy magyar "tehetség" hogy igazol el Magyarországról, és hogy pl. egy Besic.
Előbbinek Vörösbaranyi bácsi 3 hónapig keres neki csapatot, repkednek a nevek, hogy Ellenség,Lazio,Liverpool,Valencia és még sok más csapat versenyez a srácért, majd lesz egy seriaB, vagy holland alsóház. Persze ezekben a csapatokban sem játszik, fél év után továbbáll. Megint repkednek a csapatok, a lényeg, hogy "szakmailag és anyagilag is jó döntés szülessen". És így tovább.
Meg úgy is lehet, mint aki tényleg keményen dolgozik...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-25, 10:54

Ja, ez Zalaegerszegen is így működik U13, U15, U17, stb. csapatoknál: az játszik, akinek a szülei fizetnek. Nem is hallasz róla, hogy mekkora spílereket nevelt ki a klub Very Happy Amúgy ahhoz, amit legutóbb írtam, hogy dolgozni kéne: szerintetek mennyit edz egy magyar játékos? Van valami elképesztően semmirekellő kétszer két óra edzése egy nap kb? Régebben Lewandowskival láttam egy interjút, aki 8-10 órát dolgozik naponta azon, hogy ott legyen, ahol. Arról nem is beszélve, hogy a focista lét egyet KELL jelentsen a lemondással, Pogbának is furcsa volt, hogy 21 évesen nem mehet el bulizni meg piálni, mert teljesíteni kell napról napra. Szóval ja, magyar szinten kiváló keresetért én elvárnám, hogy példaértékű legyen a futballhoz való hozzáállás pályán belül és kívül egyaránt, sajnos ehhez a megélhetési focisták elzavarására lenne szükség, de akkor azzal a lendülettel feloszlathatnánk a bajnokságot is.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-24, 09:54

Volt egy haverom kozepsuliban, egesz jol tolta a faluja csapataban. Elment az eto-hoz, ahol a helyi menocsavok elkezdtek amiatt basztatni, hogy falusi. Behuzott az egyiknek majd eljott. Pedig tenyleg jo volt a srac.
Hallottam egy tortenetet, hogy a hihetetlen tehetseges Nemet Krisztinanak nem volt mindegy, hogy kivel passzolgat edzesen, mert hat nehogy mar egy falabu alljon vele szemben. O is igazan sokra vitte.
Megszamlalhatatlan olyan eset van szerintem, amikor apuka befizeti a gyereket a focisuliba, ezert o lesz a kezdo es nem a jobb, ugyesebb srac. Elobbi rajon, hogy nem kell semmit tennie, csak a haj szamit es hogy legyen jo sok tetko. Utobbi rajon, hogy munkaval nem lehet elerni semmit, ezert inkabb abbahagyja az egeszet.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-24, 08:54

EsztéNégy írta:
Nem tudom már, ki és hol mondta, de mélységesen egyetértek vele: túl sokan és túl jól élnek ahhoz a magyar labdarúgásból, hogy bármi változzon. Az előrelépéshez szerintem a MUNKA rögös útját kéne járni, de ezt próbáld meg elmagyarázni egy fiatal magyar focistának...

Bizony, nem keresnek rosszul, a minimális elvárás, hogy legalább odateszik magukat és hajtanak. Besic szerint a hozzáállással is komoly gondok vannak. Neki elhiszem, mert ő rendszeresen meghal a pályán, ha kell.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-24, 08:41

s4tch írta:
önbizalomhiány?  sunny ülj le sörözni egy magyar focistával (vagy edzővel), az asztal mellett ülve egy gyengébb pillanatodban elhiszed, hogy ezek tényleg valakik, messi meg csak egy szteroidon nevelt szarcsimbók. ha valami, az önkritika hiányzik ebből a közegből. ezek nem önbizalomhiánnyal, hanem a felkészületlenséggel küzdenek.

na, így ni:
http://index.hu/napirajz/2014/07/23/szarakodni/

 drunken 

Ez igaz, de kocsmában a bevitt alkoholmennyiséggel egyenes arányban nő az én önbizalmam is, ezzel nincs is baj, ők is emberek, vagy legalábbis legtöbbjük, meg kell némi egészséges egó egy valamire való spílerbe. Viszont a pályán elpárolog (Bukarest nekem jobban fájt, mint a nyolcegy). Lehet meg kellene itatni velük minden 15 percben egy deci jóféle szatmári szilvapáleszt. Vizsga előtt nekem bejött általában, és csak feles volt.

Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-23, 17:35

Nem tudom már, ki és hol mondta, de mélységesen egyetértek vele: túl sokan és túl jól élnek ahhoz a magyar labdarúgásból, hogy bármi változzon. Az előrelépéshez szerintem a MUNKA rögös útját kéne járni, de ezt próbáld meg elmagyarázni egy fiatal magyar focistának...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-23, 17:19

önbizalomhiány?  sunny ülj le sörözni egy magyar focistával (vagy edzővel), az asztal mellett ülve egy gyengébb pillanatodban elhiszed, hogy ezek tényleg valakik, messi meg csak egy szteroidon nevelt szarcsimbók. ha valami, az önkritika hiányzik ebből a közegből. ezek nem önbizalomhiánnyal, hanem a felkészületlenséggel küzdenek.

na, így ni:
http://index.hu/napirajz/2014/07/23/szarakodni/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-23, 14:25

Inkább a Loki meccsét néztem, ebbe csak bele-bele kukkantottam. Ami rohadtul idegesít a magyar játékosokban, az a kishitűség, bátortalanság, önbizalomhiány. A Lokinak is pl megvoltak a helyzetei egy sima, akár nagyarányú győzelemre, helyenként még tetszetős, szép dolgokat is műveltek, főleg ahhoz képest, hogy még csak július vége van, viszont a helyzetkihasználás botrányos volt. Minden (főleg válogatott) meccs előtt kötelező jelleggel megnézetném ezekkel a szerencsétlen mai magyar aranylábú gyerekekkel a Puskás Hungary c. filmet. Rám mindig nagy hatással van, pedig nem a Kispest a kedvencem és Puskást is csak pocakosan láttam játszani, mégis.  

Utolsó jó magyar edző? Nem nagyon emlékszek ilyenre. Jeneiben nagyon bíztam, de ő sem váltotta meg a világot.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-23, 11:17

ha ezt akkor mondom, rácsapok a számra, de így utólag már visszasírom megboldogult berci bácsit.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-07-23, 11:03

tegnapi 1-6 megvót? mészöly is hatalmas vicc, úgy hárítja a felelősséget 2-3 játékosra, mintha nem ő állította volna össze a csapatot, ill. nem ő cserélt volna.

mészöly: "Én is vállalom a felelősséget, de felháborító, néhány kulcsjátékos – mint Tamás Krisztián, Kalmár Zsolt vagy Nagy Dominik – mit művelt a pályán."

Magyarország: Székely – Talabér, Asztalos, Lenzsér, Tamás – Németh M. (Mervó, a szünetben), Nagy D., Kalmár – Farkas Z. (Zsótér, a szünetben), Balogh N., Forgács (Varga Sz., 65.). Szövetségi kapitány: Mészöly Géza

mindhárom végigjátszotta a meccset.  Basketball

ki volt az utolsó jó magyar edző?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-03-08, 08:34

egy pszichomókus elég lenne?

ezt olvastátok?
http://sportgeza.hu/futball/2014/03/04/bajner_sorsan_latszik_a_hazai_futballvaksag/
ághassi elég célzottan, prekoncepciók mentén írja a cikkeit, eleve a kérdéseiből lehet tudni, hová akar kilyukadni, ettől függetlenül érdekes, amiket a srác mond.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-03-07, 14:22

Néztem, pedig nem vagyok mazó, csak örök bizakodó, szurkoltam is, de főleg idegeskedtem. Kúrvajó pszihomókus kellene a srácoknak, mintha nem lenne önbizalmuk.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-03-06, 19:56

Grafitember ezt most jól eltalálta Very Happy
Én sem néztem. Haver nézte az albiban, végig szida a kommentátort és Pintért. Very Happy
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: nincs   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-03-06, 16:35

Húúú,de jó,h van ilyen topic is!!! Laughing 
Van olyan,h"Magyar foci"????

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime2014-03-06, 12:53

indítsunk erősen:
http://index.hu/napirajz/2014/03/06/psziches/
 Basketball 

néztétek tegnap a válogatott meccset? (én nem.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Magyar foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar foci
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Minden más foci
» Magyar ellenfelek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: