Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Nörsfjaelland

Go down 
+37
spectator
ElMariachi
kilopo
juventute
baggiofan
Tuszek
.bb.
pietro10
vektra
HungarianMotorMouse
derervin
AndreasMatri
technoviking
tcs19
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
gyergyely
CsT
Caran
virracocha
_Tyler
daneeka
cortamelasombra
laac
andree10
simoon
balazs91
Juve=scudetto
Krisz
zetterberg40
benke_x
s4tch
DartagnanX
_benito
Regulus93
Admin
41 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
_benito




Posts : 11
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 12:50

cortamelasombra írta:
Köszi az összefoglalásokat.

Az a baj hogyha Mátrival továbbra is számolunk és tegyük fel megkapja a lehetőséget és él is vele akkor mi lesz ?
Tavalyi formáját elnézve van a lábába szezononként max 10 gól és már elég idő eltelt az idei szériából.
Úhgyhogy én azt mondom akkor ideje jegelni a srácot, télen eladni vagy inkább kölcsönbe vmi kisebb csapathoz ahol visszatérhet az önbizalma.
Egyszerűen túl fontos meccsei vannak mostanába a Juvénak hogy egyes játékosok lelki egyensúlya miatt ne rugjuk meg a gólokat.

de kinek?
a milan nem adna érte annyit, amennyibe került (túlfizettük, ez evidens), a ruszkik meg télen nem vesznek játékost szinte soha. nem kell még egy amauri, egy is bőven elég volt, és még bendőtől is meg kell valahogy szabadulnunk.

az lenne jó, ha suárez lefejelne egy négert, és eltiltanák egy évre, és akkor a pool olcsón odaadná.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 12:38

Köszi az összefoglalásokat.

Az a baj hogyha Mátrival továbbra is számolunk és tegyük fel megkapja a lehetőséget és él is vele akkor mi lesz ?
Tavalyi formáját elnézve van a lábába szezononként max 10 gól és már elég idő eltelt az idei szériából.
Úhgyhogy én azt mondom akkor ideje jegelni a srácot, télen eladni vagy inkább kölcsönbe vmi kisebb csapathoz ahol visszatérhet az önbizalma.
Egyszerűen túl fontos meccsei vannak mostanába a Juvénak hogy egyes játékosok lelki egyensúlya miatt ne rugjuk meg a gólokat.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 12:29

pietro10 írta:
DartagnanX írta:


Bizony, fejben nagyon nincs ott. Viszont látszik, hogy fizikálisan nagyon rendben van.
Gólt kéne viszont lőni.
A Pescara ellen is kezdenie kéne.... Ha ott csak a padra kerül, akkor nem tér már vissza közénk a régi Matri sose (szerintem legalábbis).

Az biztos, hogy ha a Pescara ellen padoztatják akkor az olyan demoralizálóan fog hatni rá, hogy abból már nem tudna kijönni szerintem. Igazad van, muszálí bizalmat szavazni neki bármennyire is szer nézni a vergődését.

Kellene neki 1-2 meccs(bár tudom,volt már pár ebben a évben),ahol rúg pár gólt,és visszatér a hite.
Kiváncsi leszek úgy összeségében Conte visszatérése után a a csapatra.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 11:09

DartagnanX írta:
CsT írta:
Pirlo egyébként tényleg végtelenül frissnek tűnt (kopp-kopp) néha úgy szlalomozott a dánok között, hogy
öröm volt nézni és 3-4 alkalommal iszonyatosan odapaoltak neki, amiért járt volna a lap, de elmaradt.
Nálunk viszont a két komolyabb szabálytalanságért azonnal villant a sárga Marcinak és Pogbának.

Matri hatalmas önbizalomhiánnyal küzd...a ziccerénél másodpercekig gondolkodott, hogy lőjjön vagy cselezzen
aztán visszaért a védő...

Bizony, fejben nagyon nincs ott. Viszont látszik, hogy fizikálisan nagyon rendben van.
Gólt kéne viszont lőni.
A Pescara ellen is kezdenie kéne.... Ha ott csak a padra kerül, akkor nem tér már vissza közénk a régi Matri sose (szerintem legalábbis).

Az biztos, hogy ha a Pescara ellen padoztatják akkor az olyan demoralizálóan fog hatni rá, hogy abból már nem tudna kijönni szerintem. Igazad van, muszálí bizalmat szavazni neki bármennyire is szer nézni a vergődését.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 11:06

daneeka írta:
Az első félidőt nem láttam. Jó érzés volt a 3-0-t látni a Livescore-on, na Smile

Matri azért nem volt mindig ilyen. Pont azt szerettem meg benne a Delneri-s idényben, hogy magabiztosan értékesíti a helyzeteit. (Pl az akkori Roma elleni meccsen úgy verte be az indítást, mintha ő lenne Trez).

A Chelsea elleni győzelem úgy kellene, mint egy falat kenyér, de mit sem ér, ha Ukrajnában nincs meg az egy pont. Ehhez viszont be kell áldozni a Lazio, Milan és Torino elleni meccseket. Koefficiens ide vagy oda, nem biztos, hogy van értelme. Tavasszal szinte az összes rangadó idegenben lesz.

Ha vertük a Chelsea-t akkor sztem tuti a shaktar iksz mivel így ők elsők lennének mi meg másodikok.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 11:04

CsT írta:
Pirlo egyébként tényleg végtelenül frissnek tűnt (kopp-kopp) néha úgy szlalomozott a dánok között, hogy
öröm volt nézni és 3-4 alkalommal iszonyatosan odapaoltak neki, amiért járt volna a lap, de elmaradt.
Nálunk viszont a két komolyabb szabálytalanságért azonnal villant a sárga Marcinak és Pogbának.

Matri hatalmas önbizalomhiánnyal küzd...a ziccerénél másodpercekig gondolkodott, hogy lőjjön vagy cselezzen
aztán visszaért a védő...

Bizony, fejben nagyon nincs ott. Viszont látszik, hogy fizikálisan nagyon rendben van.
Gólt kéne viszont lőni.
A Pescara ellen is kezdenie kéne.... Ha ott csak a padra kerül, akkor nem tér már vissza közénk a régi Matri sose (szerintem legalábbis).

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
daneeka




Posts : 24
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 10:13

Az első félidőt nem láttam. Jó érzés volt a 3-0-t látni a Livescore-on, na Smile

Matri azért nem volt mindig ilyen. Pont azt szerettem meg benne a Delneri-s idényben, hogy magabiztosan értékesíti a helyzeteit. (Pl az akkori Roma elleni meccsen úgy verte be az indítást, mintha ő lenne Trez).

A Chelsea elleni győzelem úgy kellene, mint egy falat kenyér, de mit sem ér, ha Ukrajnában nincs meg az egy pont. Ehhez viszont be kell áldozni a Lazio, Milan és Torino elleni meccseket. Koefficiens ide vagy oda, nem biztos, hogy van értelme. Tavasszal szinte az összes rangadó idegenben lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 09:12

Pirlo egyébként tényleg végtelenül frissnek tűnt (kopp-kopp) néha úgy szlalomozott a dánok között, hogy
öröm volt nézni és 3-4 alkalommal iszonyatosan odapaoltak neki, amiért járt volna a lap, de elmaradt.
Nálunk viszont a két komolyabb szabálytalanságért azonnal villant a sárga Marcinak és Pogbának.

Matri hatalmas önbizalomhiánnyal küzd...a ziccerénél másodpercekig gondolkodott, hogy lőjjön vagy cselezzen
aztán visszaért a védő...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 08:58

cortamelasombra írta:
Na, a lényeg hogy a kötelező megvan.
Most néztem az összefoglalót meg egy kicsit visszaolvastam.
Azon kivül hogy Mátrinaknem jött össze, meg Isla nevét jó sokszor hallottam vki gyorsan irna pár sort arról hogyan teljesitettek a srácok egyénileg ?

Hát giginek meg a védelemnek nem sok dolga akadt egy megpattanó lövésen kívül.
Középen Pirlo jól osztogatott, Vidal tette a dolgát becsületesen bár ha jól láttam akkor sérülés miatt cserélték le
Marci talán a legjobb volt tegnap, rengeteget futott, sokszor jól indult be a résekbe, akár több gólt is rúghatott volna.
Isla egész jó volt szépen játszott meg 1-2 labdát. Asamoah.....hát most sem volt meggyőző... iszonyat sok labdát kapott és
ment is becsülettel de egy az egyben szinte soha tudta átjátszani az ellenfelét ha meg igen akkor a beadás nem volt jó. Gio jó volt forgatta a dánokat rendesen,
Matrinak semmi nem jött össze kihagyott vagy 3 ziccert, fejelt egy kapufát...stb, de ma legalább aktív volt Smile
Pogba ma nem villogott anyirra, bár így volt 1-2 szép csele és labdája, Quaglia nem sok mindent csinált mégis fejelt gólt Very Happy
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 08:52

cortamelasombra írta:
Na, a lényeg hogy a kötelező megvan.
Most néztem az összefoglalót meg egy kicsit visszaolvastam.
Azon kivül hogy Mátrinaknem jött össze, meg Isla nevét jó sokszor hallottam vki gyorsan irna pár sort arról hogyan teljesitettek a srácok egyénileg ?

Buffon-nak szinte semmi dolga nem akadt. Az első félidőben ha 3-szor passzolta tovább a labdát. A védelmünk szintén nem lett próbára téve. Chiellni-re vigyázott mindenki, hogy nehogy besárguljon (Lucio jött a helyére aki rendben volt). Bonucci passzolta a legtöbbet és a legpontosabban. A középpályánk nagyon elemében volt. Vidal a seggén vette a levegőt 15 perc után,de gólt szerzett. Helyére Pogba állt be. Aki kicsit visszafogottab módon teljesített, de ezt írjuk a megilletődöttség számlájára. Pirlo és Marci futotta a legtöbbet a meccsen. A szakállas öreg volt, hogy olyan sprinteket vágott le, hogy csak néztem. Nálam Marchisio volt a mezőny legjobbja. Nagy iramot diktált, szép labdákat osztott és megszerezte a rettentő fontos vezető gólt. Asamoah többször megverte emberét, igen agilisan játszott. Isla-t jobb volt nézni mint az utóbbi idők Lichti-jét. Szépet kűzdött és gólpasszt is adott. Gio kicsit szabadabban mozoghatott ennek köszönhetően nem is tudták annyira elnyomni, gólt is szerzett, szépet. Matri mindenhogy lőtt mindenhova csak a kapuba nem. Még egy egy az egyet is elrontott. Vállalhatatlan. Q csereként állt be. Én kezdettem volna. Többet mutatott mint Matri és gólt is szerzett.

Összeségében nagyon összekapta magát a csapat fejben. Ez nyilván Conténak köszönhető. Viszont azért elájulni nem kell az eredménytől hiszen tudjuk kiket vertünk meg.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 08:24

Én azt mondom jól játszottunk,de ehhez kellett egy könnyű ellenfél is.Az már nagyon unalmas,hogy a középpálya hozza a gólokat,de végül is nyerő helyzetben már GIO-is be szokott találni, és Isla is jól mozgott.Hát a hátralévő 2 meccses nyerési kényszer majd megmutatja mire elég ez Európában. Laughing
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 01:06

Na, a lényeg hogy a kötelező megvan.
Most néztem az összefoglalót meg egy kicsit visszaolvastam.
Azon kivül hogy Mátrinaknem jött össze, meg Isla nevét jó sokszor hallottam vki gyorsan irna pár sort arról hogyan teljesitettek a srácok egyénileg ?

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 23:20

Na hálistennek leszopattuk jó bő nyállal ezeket a pontrabló dán gyíkokat. Smile

Matri bennemaradt egy mesterhármas, mindent rúgott (embert,luftot,kapufát) csak gólt nem.
Vidal gólja meg....ilyeneket szoktam a Pro Evo Soccerben rúgni! Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 23:18

laac írta:
AndreasMatri írta:


Remélem Conte seggberúgja,és a visszatérése(mármint Conte-é)pozitv hatással lesz rá(is).
Télen el kell adni!!!!Idegesítő amit csinál!!!

engem most a chelsea jobban idegesít, a rohadt mákos mindenüke
látom előre hogy negint megszivatnak, mint 3 éve, ahol katunk egy kamukiállítást, az egyenlítőgól ordas nagy chelsea-faultból indult és a bíró végig őket tolta
és nekem ezt a helyszínen kellett végigszenvednem...

juteszembe, (egyedüliként) sikerült abba a kocsmába betévednünk, ami a chelsea szurkereknek volt fenntartva
tetszett bekik a rózsaszín sálunk...
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 23:01

AndreasMatri írta:
jackie_d írta:
matri egy lány, egy pucsánrúgás már nagyon kijárna neki.
legalább hajthatna egy kicsitna labdákért

Remélem Conte seggberúgja,és a visszatérése(mármint Conte-é)pozitv hatással lesz rá(is).
Télen el kell adni!!!!Idegesítő amit csinál!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:55

jackie_d írta:
matri egy lány, egy pucsánrúgás már nagyon kijárna neki.
legalább hajthatna egy kicsitna labdákért

Remélem Conte seggberúgja,és a visszatérése(mármint Conte-é)pozitv hatással lesz rá(is).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:50

Chelsea - Shakhtar öf itt, ebben a pillanatban:
http://www.stv.sk/liga-majstrov/index.php?ch=1

Vissza az elejére Go down
enzogigi

enzogigi


Posts : 68
Join date : 2012. Nov. 07.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:50

Buzi Sahtarnak persze hogy pont most nincs szerencséje,amikor jól jött volna nekünk is .
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:49

matri egy lány, egy pucsánrúgás már nagyon kijárna neki.
legalább hajthatna egy kicsitna labdákért
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:48

juventute írta:
Egy iksz is belefér, mindegy melyiken.

Való igaz.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:45

juventute írta:
zetterberg40 írta:


Tehát mindkét hátralevő meccset nyerni kell. Mondjuk ja, a továbbjutásért tenni kell.

Egy iksz is belefér, mindegy melyiken.

És így a 2 helyen megyünk tovább. Ha X GY ha GY X

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
Caran




Posts : 13
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:44

zetterberg40 írta:
pietro10 írta:
nyert a chelsea..................

Tehát mindkét hátralevő meccset nyerni kell. Mondjuk ja, a továbbjutásért tenni kell.

Nem. Viszont kikapni nem lehet. 4 pont kell.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:42

zetterberg40 írta:
pietro10 írta:
nyert a chelsea..................

Tehát mindkét hátralevő meccset nyerni kell. Mondjuk ja, a továbbjutásért tenni kell.

Egy iksz is belefér, mindegy melyiken.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:40

pietro10 írta:
nyert a chelsea..................

Tehát mindkét hátralevő meccset nyerni kell. Mondjuk ja, a továbbjutásért tenni kell.
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:36

nyert a chelsea..................

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:36

DartagnanX írta:
AndreasMatri írta:

Csak azt nem értem,mi a franc van vele?Tavaly ezekből szerzett 12 gólt,sokszor kihúzott minket a szarból.
Valami fejben nincs nála rendben.....

Abszolút mentális probléma. Nagyon nehéz ebből kijönni... Főleg, hogy egy ilyen meccsen sem sikerült betalálni.

Hát igen.
Nem egy Falcao,vagy Messi,de szerintem az a tipikus 15 gól/szezonos csatár,aki az utolsó 20 percben be tud zavarni egy gólt.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:34

AndreasMatri írta:
juventino81 írta:
Matrinak még mit kéne csinálnia, hogy kiessen Conte kegyeiből???? Aki egy ilyen bohóc meccsen sem képes betalálni, vagy valamit nyújtani és már rég elfelejteném.
Csak azt nem értem,mi a franc van vele?Tavaly ezekből szerzett 12 gólt,sokszor kihúzott minket a szarból.
Valami fejben nincs nála rendben.....

Abszolút mentális probléma. Nagyon nehéz ebből kijönni... Főleg, hogy egy ilyen meccsen sem sikerült betalálni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:14

juventino81 írta:
Matrinak még mit kéne csinálnia, hogy kiessen Conte kegyeiből???? Aki egy ilyen bohóc meccsen sem képes betalálni, vagy valamit nyújtani és már rég elfelejteném.
Csak azt nem értem,mi a franc van vele?Tavaly ezekből szerzett 12 gólt,sokszor kihúzott minket a szarból.
Valami fejben nincs nála rendben.....
Vissza az elejére Go down
leitnor

leitnor


Posts : 13
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:11

juventino81 írta:
Matrinak még mit kéne csinálnia, hogy kiessen Conte kegyeiből???? Aki egy ilyen bohóc meccsen sem képes betalálni, vagy valamit nyújtani és már rég elfelejteném.

Be kéne hozni valakit Amauri helyett...

_________________
"Vincere non è importante, ma è l’unica cosa che conta." - Giampiero Boniperti
Vissza az elejére Go down
juventino81




Posts : 2
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 42

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:08

Matrinak még mit kéne csinálnia, hogy kiessen Conte kegyeiből???? Aki egy ilyen bohóc meccsen sem képes betalálni, vagy valamit nyújtani és már rég elfelejteném.
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:07

leitnor írta:
Mit hagyott ki Márti? Pont akadt a streamem.

Kapussal szemben 1-1,ben,visszaért 3 védő.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Nörsfjaelland   Juventus - Nörsfjaelland - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Nörsfjaelland
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Dinamo Zagabria vs Juventus Juventus 2016.09.27. 20:45 - Sport 2
» PSG - Juventus 2022.09.06 21:00
» Juventus - Ellenség
» Juventus-Palermo M.O.S.T.
» Juventus - Chelsea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: