Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-20, 08:24

bombahoppa írta:
tört olasszal: CINQUISSIMO

cheers

Bonucci elköszönt a PENTACHAMPION-tól.
De nevezhetnénk PadoWIN-nek is.

http://www.football-italia.net/86105/bonucci-padoin-set-example
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-19, 21:28

zetterberg40 írta:
http://www.football-italia.net/86098/padoin-goodbye-juventus

Padcinho nagyon szimpatikus. Sok sikert neki!


tört olasszal: CINQUISSIMO

cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-19, 21:10

http://www.football-italia.net/86098/padoin-goodbye-juventus

Padcinho nagyon szimpatikus. Sok sikert neki!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-17, 16:24

Krisz írta:
Padoin - <1m
Hernanes - 4-5m - de szerintem meg fogjuk tartani.
Islaért és De Ceglieért én nem számítok már semmire. Esetleg Zazat lehetne ilyen Lapadula félére cserélni, de nem biztos hogy az egy jó megoldás lenne.

ami nagyjából tényként kezelhető eddig:
padoin - cagliari 2,5m
büchel - empoli 1,5m
appelt pires - leganes 1,5m
fiorillo - pescara 2m

szumma 7,5 úgy, hogy pereyra, hernanes, kwadcsi és a többiek még szóba se kerültek.

egyébként morata ügynöke madridban tárgyalt, a spanyol sajtóra támaszkodva azt írják az olaszok, a real vissza akarja vásárolni, és adná tovább, elsősorban angliába.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-17, 15:45

Az tény, hogy az eladások általában nem mennek olyan jól, mint a diszkont vásárlások. Persze voltak már kivételek, pl Gio, Vucinic, illetve úgy emlékszem, hogy Ogbonna és Giak eladása is elég vállalható pénzt hozott.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-17, 14:52

tjunior írta:
Ha Pogba menni akarj, menjen, de egyrészt nem vagyunk rászorulva a pénzre Marotta szerint (meg mondjuk Pogba messze a legnépszerűbb játékosunk, amit nyerünk az átigazolással, hosszú távon bukjuk a mezeladásokban meg a marketingben). Másrészt  kire költsük a pénzt? Pjanic itt van 32 milla, Lemina 9,5 , Morata 20 millió, Dani Alves ingyen, meg mondjuk Benatia kölcsön, ez 60 millió, selejtet eltakarítjuk a mercato lesz -20 max -30 ban, nem hiszem, hogy ez nem a kezelhető kategória.

Alapvetően egyetértek veled, de ez a selejteltakarításból befolyó 30-40 milla azért elég erős. Ki számít selejtnek?
Neto-Mirante - max 1-2m
Caceres - 0
Asamoah - 8m
Pereyra - 8m
Padoin - <1m
Hernanes - 4-5m - de szerintem meg fogjuk tartani.
Islaért és De Ceglieért én nem számítok már semmire. Esetleg Zazat lehetne ilyen Lapadula félére cserélni, de nem biztos hogy az egy jó megoldás lenne.

Én a legjobb esetben is csak maximum -40 millára számítok. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy el kell adni Pogbat vagy akárkit.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-17, 14:17

Ha Pogba menni akarj, menjen, de egyrészt nem vagyunk rászorulva a pénzre Marotta szerint (meg mondjuk Pogba messze a legnépszerűbb játékosunk, amit nyerünk az átigazolással, hosszú távon bukjuk a mezeladásokban meg a marketingben). Másrészt kire költsük a pénzt? Pjanic itt van 32 milla, Lemina 9,5 , Morata 20 millió, Dani Alves ingyen, meg mondjuk Benatia kölcsön, ez 60 millió, selejtet eltakarítjuk a mercato lesz -20 max -30 ban, nem hiszem, hogy ez nem a kezelhető kategória.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-17, 12:50

tegnapi hír a jól értesült olasz bankártól, aki pjanic érkezését is elég korán tutira vette: allegri nem akar másik csatárt, morata kell neki, és alvaro is maradni szeretne. a témára marotta kb 20 millát kapott, + ugye ott a real 30-a, így 50 milláról indul a licit az arsenal és a többiek számára, plusz még meg kellene győzni a játékost is. a srác szerint 50%, hogy marad morata.

pogbával kapcsolatban az utolsó hiteles információ valamikor múlt héten marottától jött: nem eladó.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-17, 12:23

Ez a Berardi téma szomorú. Az előbb tette ki Moggi, hogy ő odaadná Pogbat pénzért + Morata + Iscoért. Kicsit dühítő a tudat, hogy Morataért fizettünk, nálunk játszik, mégis a Real alkudozik vele... Pogbaval kapcsolatban volt valami konkrét nyilatkozat akármelyik féltől vagy ez még mindig csak szimpla szarkavarás?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-16, 20:20

Berardi szerintem fosik, hogy Dybala mellett csak a padot koptatná....vagy lehet, hogy interista Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-15, 18:27

Allegri üdvözlte Pjanic leigazolását, Pogba maradásában biztos, továbbá ő is azt mondta, hogy Berardi idén még marad a Sasolban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-15, 12:43

Én mielőtt sokat agyalnek az altetnativakon megvarom amig Marotta nyilatkozik valamit rola. Az osszes ujsag egy rakas szemét, nálam egyelőre ott tartunk hogy Marotta lenyilatkozta hogy Berardit le fogjuk igazolni (nyilvan picit kevesbe konkretan fogalmazott, de eleg hatarozott volt). Ezert utálom az uborkaszezont, most raadasul az EBrol is irhatnanak a firkaszok megis a szarkavarassal van tele az ujsag...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-15, 10:41

tjunior írta:
A rá szánt pénzt inkább költsük Moratára.

így van.

Bevásárlóközpont - Page 6 Capture111
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-15, 10:38

s4tch írta:
zetterberg40 írta:
Egyre inkább úgy fest, hogy Berardi még egy évet marad a Sassuolonál. Mondjuk azt nem írják, hogy ez mennyiben befolyásolja az opciónkat a játékosra.

annyira, hogy marotta valószínű leszarja innentől az egészet. lehet, hogy írok is egy posztot berardiról. nekem fura és egyszerre dühítő, hogy az egyik legtehetségesebb olasz játékos emberileg ennyire fél a változástól és a versenyhelyzetektől.
Cassano 2.0 a srác, a tehetsége vitathatatlan, viszont egyre inkább az az érzése az embernek, hogy nem nagy csapatba való, local heronak még jó. A rá szánt pénzt inkább költsük Moratára.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-15, 10:23

zetterberg40 írta:
Egyre inkább úgy fest, hogy Berardi még egy évet marad a Sassuolonál. Mondjuk azt nem írják, hogy ez mennyiben befolyásolja az opciónkat a játékosra.

annyira, hogy marotta valószínű leszarja innentől az egészet. lehet, hogy írok is egy posztot berardiról. nekem fura és egyszerre dühítő, hogy az egyik legtehetségesebb olasz játékos emberileg ennyire fél a változástól és a versenyhelyzetektől.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-14, 21:50

Egyre inkább úgy fest, hogy Berardi még egy évet marad a Sassuolonál. Mondjuk azt nem írják, hogy ez mennyiben befolyásolja az opciónkat a játékosra.

A Reallal való találkozó pedig elhalasztva. Állítólag némi feszültség van a felek között.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-14, 15:58

És Pjanic tényleg hasonlít Jesse-re Smile

Bonucci miatt nem aggódom. Nekem tényleg úgy tűnik, hogy ő tiszta szívből imádja a Juvét, és ezt a nyilatkozataiban is többször kiemeli.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-14, 15:49

Nani --> Izé? lol!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-14, 09:11

megy a Pogba, Morata fesztivál
közben Leo lassan olyan magasan lesz, hogy valami csilliárdos csapat tesz egy visszautasíthatatla ajánlatot érte...
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-13, 19:09

uficsiále
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-13, 14:34

zetterberg40 írta:
zetterberg40 írta:
Pjanic holnap esik át az orvosi vizsgálatokon.

Bevásárlóközpont - Page 6 13417556_1040411732705136_6709996664362525047_n

Bevásárlóközpont - Page 6 Ck0pMygUgAIcnhs

Zseniális Laughing

Hogy fogjuk becézni az új szerzeményt?
Hasonlít Aaron Paulre, legyen a neve Jesse Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-13, 13:33

zetterberg40 írta:
Pjanic holnap esik át az orvosi vizsgálatokon.

Bevásárlóközpont - Page 6 13417556_1040411732705136_6709996664362525047_n

Bevásárlóközpont - Page 6 Ck0pMygUgAIcnhs

Zseniális Laughing

Hogy fogjuk becézni az új szerzeményt?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-12, 22:16

Pjanic holnap esik át az orvosi vizsgálatokon.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-12, 13:15

A legujabb agyszulemeny Pogba vonalon a 120 milla + Kroos. lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-12, 09:27

Krisz írta:


Én azért kétlem, hogy Zazat el tudnánk adni 30ért, egyrészt nem adnának érte annyit, másrészt akármekkora zseni Marotta, az eladásokban nagyon bénák vagyunk.

pedig óriási zseni Smile

Ingyen senki nem tud úgy elengedni, mint ő hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-11, 21:28

tjunior írta:
Morata 30 millióját tegyük át Zazára

Én azért kétlem, hogy Zazat el tudnánk adni 30ért, egyrészt nem adnának érte annyit, másrészt akármekkora zseni Marotta, az eladásokban nagyon bénák vagyunk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-11, 19:48

s4tch írta:
jön:
lemina 9,5m
pjanic 30,4m
berardi 25m
alves ingyen
ganz ingyen
mirante 1m?

​megy:
morata 30m
appelt pires 1m
rubinho, caceres: ​lejárt a szerződésük
kwad​cs​i 15m?
pereyra 13m?
hernanes 10m?
neto 5m?

​jön: 65,9m
​megy: 74m

szerintem morata 60 millás megvétele ebbe nem fér bele. ​ha ehhez hozzácsapjuk kovacicot kölcsönbe, meg esetleg kerítünk valahonnan egy lapadula szintű csatárt, akkor kurvanagy királyok vagyunk.
Morata 30 millióját tegyük át Zazára, és Alvaro legyen csak 15-20 a ráfizetés, akkor ott vagyunk hogy -10 millió, ha 30 akkor-20 azért ennyit már csak kibír a a csapat, ha meg Lichti is menne, az árából csak kijönne a padra valaki

Morata (Mandzukic)-Dybala (Caprari/Lapadula/valaki kölcsön+opcióval)
Berardi/Kovacic
Pogba (Khedira) Pjanic (Lemina) Marchisio (Sturaro)
Alex(Evra) Chiellini(Rugani)-Bonucci(Barza) Alves (Lichti/Loria???)
Buffon(Mirante)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-11, 18:37

_DREAM_ írta:
Morata-val szerintetek lesz valami előrelépés, vagy majd csak az EB után?

Ha sikerülne megtartani (szerintem megy Madridba) őt, Palikát meg Dybalat, akkor már k.ott sikeres lenne a mercato, minden más ajándék (Pjanic k.ott nagy ajcsi lenne pl.).

Mit szóltok Evra tegnap esti teljesítményéhez? pig

Talán a jövő héten lesz valamiféle találkozó a Real vezetőivel. Pár helyen azt írják, Marottáék még +15 milliót hajlandóak ajánlani Morataért, ami aligha lesz elegendő a Realnak.

Evra tegnapi tizit érő szabálytalanságánál a Bayern elleni hibája ugrott be, de egyébként Pogbának sem volt jó meccse.

Amúgy gondoljátok, hogy Dani Alvesen felül és Licht mellé hoznak Marottáék még egy embert RB/RWB posztra? S ha igen, akkor De Sciglio vagy Darmian? Szerintem utóbbit megtartja Mourinho.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-11, 15:52

CsT írta:
A Neto / Mirante csere sok vizet nem zavarna, mert tökmindegy ki ül Gigi mögött a padon, viszont anyagilag jó lenne, mert Neto-ért azért egy 10-es el lehet kérni.
Caceres helyére kell valaki (én remélem, hogy nem Benatia lesz az)  én pl Darmiant nem bánnám, mert ő hasonló az inygánhoz mert CB,RB.LB,LWB,RWB posztokon is tud/játszott már. Meg elnézve a tegnapi hullagyenge Evrát nem árt Szandi mögé valaki, főleg ha az aranylabdás Padcsinnyó is itt hagyna minket. Alves idejöttével vagy Cuad vagy Licht távozik (és 99%, hogy nem Licht) Középpálya Pogba,Kebab,Lemina,Stuani kiegészülve Pjaniccsal és mondjuk egy kölcsön Kovacsiccsal plusz egy télen beszálló Marcival elég fasza lehetne. Bár szerintem Marsi sérülése miatt a Győzi/Asa páros egyik tagja télig marad. Elől Dybusz/Mandzsu biztos, a többi mind kérdéses....én pl Berarditól egyáltalán nem vagy elszállva, fiatal,olasz,tehetséges ez pipa, de a pályán egy pöcs, plusz tegnap olvastam róla olyasmit is, hogy nem akar Zaza sorsára jutni és szívesen meghallgatná az Ellenség  moratti  moratti ajánlatát....persze ez lehet csak újságírói hadoválás. És Bernanrdeszkit sokkal szívesebben leigazolnám.

Mirante inkább az új ifi szabályok miatt jönne, egyébként szerintem tuti megtartanánk Netot. De ezen felül Mirante sokkal jobban illik a cserekapus posztra, ő biztosan nem fog nyávogni a játéklehetőség miatt 6-700 eurós fizetéssel 32 évesen egy Parma-Bologna karrierrel maga mögött. (jackie majd ellenkezik, de szerintem jobb kapus mint Neto).

Én nem hiszem, hogy Pjanic érkezésével Kovácsot megpróbáljuk majd lebizniszelni. Lenne benne fantázia, de nem esszenciális, kétlem hogy kp-t adnánk érte és azt hogy a Margit elengedné kölcsön+opcióval. Középső védő tuti jönni fog, én biztos vagyok benne, hogy nem fogunk 4 védővel nekimenni a szezonnak. Darmiant már akkor nagyon sunáztam amikor feltűnt a Torinoban, de az ő leigazolása megint csak nem lenne olcsó, na meg nem is biztos hogy a MU el akarná adni (ebben az esetben meg esélytelen).
Berardi a fegyelem terén egyértelműen fejlődött, idén nem volt alattomos tuskóságért eltiltva, az ínteres kavarásról én konkrétan nem hallottam, de alapvetően ha ezt valaki point blank megkérdezi egy interjún az egyetlen diplomatikus válasz, hogy az ínter egy nagy klub, blablabla, meghallgatná az ajánlatukat.

kilopo írta:
A Berardi téma mennyire komoly? Volt már valamilyen konkrét nyilatkozat, vagy csak újságírói blablák?

Marotta gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy meg fogjuk venni. Nálam ő 100%.


Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-11, 15:17

A Berardi téma mennyire komoly? Volt már valamilyen konkrét nyilatkozat, vagy csak újságírói blablák?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2016-06-11, 14:50

http://www.tuttosport.com/foto/calcio/calciomercato/2016/06/11-12317444/juventus_la_rete_bianconera_accoglie_pjanic/

összegyűjtötték a juvés népművészet legszebb képeit

10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: