Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-06, 15:09

kilopo írta:
Krisz írta:

de amugy ez az arfekves eleg relativ.
Olyan szempontból is, hogy ki venné meg. Marottára szerintem igaz a sosem, egy pl PL (ha-ha!) csapatra nem.

Ez igazából arra is vonatkozik. Kínálat-kereslet. Ha 25ért kínálják az ilyen játékosokat és veszik is őket, akkor Marotta is kénytelen ennyit fizetni érte, vagy lejjebb adja az elvárásait. Nem arról van szó, hogy Marotta nem fizet 25 milliót egy játékosért (a szerződése végéhez közeledő Dybalaért is kicsengetett 36ot), hanem hogy keresi az okos üzleteket. Most viszont egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy egy Hernanest hozzon, mert Marcsi sérülésével kell mindenképp egy normális irányító (Marcsi sérülése nélkül is).
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-06, 13:38

Krisz írta:

de amugy ez az arfekves eleg relativ.
Olyan szempontból is, hogy ki venné meg. Marottára szerintem igaz a sosem, egy pl PL (ha-ha!) csapatra nem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-06, 12:04

s4tch írta:
kovács sosem 25 millás játékos. 18-20 max, és ebben is vastagon benne van a jövőbe vetett bizalom.

30ert vették, de amugy ez az arfekves eleg relativ. Most olyan idoket elunk hogy mindenki boldog-boldogtalanra szorja a pénzt ezert vitatom a "sosemet". Szerintem a jövőbe vetett bizalom nélkül is megér 25öt a statok alapján.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-06, 09:08

kovács sosem 25 millás játékos. 18-20 max, és ebben is vastagon benne van a jövőbe vetett bizalom.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-05, 23:08

A legutóbbi pletyka (Tuttosport) Kovacic+5milla Morataért. Én azt mondom, hogy ha már Moratanak mennie kell, akkor ez egy jó biznisz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-04, 17:03

s4tch írta:


azért ha a real megveszi lewandowskit 100 milláért, és MELLÉ verrattit... ezen kívül elvileg verratti nem mozdítható - ha mégis, és mi nem nyüzsgünk ezerrel a környékén, akkor menjünk a picsába.


Pont azért felesleges Verrattival foglalkozni, a Madrid megveszi ( ha megveszi) Lewát 100 millióért meg MELLÉ Verrattit is vagy alsó hangon 60 millióért, gondolom a fizetése is olyan lenne amit mi nem engedhetünk meg magunknak 8-10 millió/szezon. Ez nem a mi bizniszünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-04, 15:14

Krisz írta:
Mit jelent az outside midfielder?

Fogalmam sincs, ezt a kifejezést még nem hallottam. A google találatok alapján ez a szélső megfelelője, márpedig Kovacsics nagyon nem az. Szerintem helytelenül fordították angolra az eredeti olasz megfogalmazást, mert abban mezzalát írt Di Marzio.

Közben úgy néz ki, hogy S4tchy lieblingjét, Fabinhót elviszi az Atlético 20 millió környékén.

(Ranierinek pedig a bajnoki cím után vissza kellett volna vonulnia. Vardy kivásárlási árát leteszi az Arsenal, holott úgy gondoltam, ő legalább marad a seggén. Mahrez maradására még csekélyebb az esély.)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-04, 14:02

s4tch írta:
tjunior írta:
Verratti nem a mi árkategóriánk jelenleg, felesleges foglalkozni vele. A Kovacic bulival valószínűleg mind a 3 fél jól járna.

azért ha a real megveszi lewandowskit 100 milláért, és MELLÉ verrattit... ezen kívül elvileg verratti nem mozdítható - ha mégis, és mi nem nyüzsgünk ezerrel a környékén, akkor menjünk a picsába.

ez meg milyen tökéletes már:
https://twitter.com/footballitalia/status/738856872317423616

lol!

A Real megveszi Lewandowskit 100 milláért? Hogy kerül a képbe Verratti?
Egyébként ha ez így van, akkor nekünk nem Verratti környékén kell nyüzsögnünk, hanem a Real környékén. Verrattit a mostani körülmények között nem tudjuk leigazolni, viszont a méltatlanul mellőzött Real sztárokból bőven kukázhatunk - nem mellesleg ez az amihez Marotta a legjobban ért. Még a Realnak is el kell adnia, ha 200 millát költ 2 játékosra.

A Bayernnél amúgy Ancelotti bejelentette hogy "asszem a mercatonk kész". Valahogy ezt kellene nekünk is követni, nem pedig augusztus végén szaladgálni Hernanes után.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-04, 12:16

tjunior írta:
Verratti nem a mi árkategóriánk jelenleg, felesleges foglalkozni vele. A Kovacic bulival valószínűleg mind a 3 fél jól járna.

azért ha a real megveszi lewandowskit 100 milláért, és MELLÉ verrattit... ezen kívül elvileg verratti nem mozdítható - ha mégis, és mi nem nyüzsgünk ezerrel a környékén, akkor menjünk a picsába.

ez meg milyen tökéletes már:
https://twitter.com/footballitalia/status/738856872317423616

lol!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-04, 09:19

Krisz írta:


Mit jelent az outside midfielder?

Cserepad?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 23:42

zetterberg40 írta:
Tudom, tudom, csak Di Marzio, de:

Juventus are proceeding with speed in the transfer market and pulling in closer to their targets. On one track, there is work for the Barcelona duo Dani Alves and Mascherano, on another, the club continues to apply the pressure on Real Madrid for Kovacic. Allegri is very interested in the Croatian midfielder to use as an outside midfielder, and there is an plan in place to obtain him. Contact with Real Madrid is ongoing. And the merengues are already in pursuit of a replacement, with four names that could fit that bill: Brozovic, Verratti, Kante, and Kramer. Brozovic, currently at Ellenség, is also being pursued by Chelsea and Atletico Madrid.

Mit jelent az outside midfielder?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 23:01

s4tch írta:
ha a real vinné el verrattit, és mi itt baszakodnánk kováccsal cyclops
Verratti nem a mi árkategóriánk jelenleg, felesleges foglalkozni vele. A Kovacic bulival valószínűleg mind a 3 fél jól járna.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 22:35

ha a real vinné el verrattit, és mi itt baszakodnánk kováccsal cyclops
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 21:11

Tudom, tudom, csak Di Marzio, de:

Juventus are proceeding with speed in the transfer market and pulling in closer to their targets. On one track, there is work for the Barcelona duo Dani Alves and Mascherano, on another, the club continues to apply the pressure on Real Madrid for Kovacic. Allegri is very interested in the Croatian midfielder to use as an outside midfielder, and there is an plan in place to obtain him. Contact with Real Madrid is ongoing. And the merengues are already in pursuit of a replacement, with four names that could fit that bill: Brozovic, Verratti, Kante, and Kramer. Brozovic, currently at Ellenség, is also being pursued by Chelsea and Atletico Madrid.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 16:28

s4tch írta:
http://www.football-observatory.com/IMG/sites/b5wp/2015/152/en/

pogba és dybala a legértékesebb játékosok között afro

Vicces az ilyen reálbárca divatdrukkereknek kitalált farokmérce. A Harry Kane 112 milla vonal is elég nevetséges, de az ilyen Dele Alli 75m, Sterling 72m meg egy rakás angol egyszezonos emberke 40-50m-ért már rendesen asztal kettéfejelős.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 14:24

s4tch írta:
http://www.football-observatory.com/IMG/sites/b5wp/2015/152/en/

pogba és dybala a legértékesebb játékosok között afro

nincs kedvem végigolvasni, de hogy a fenébe jött ki Paulo-ra $104.5M???
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-03, 12:06

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/b5wp/2015/152/en/

pogba és dybala a legértékesebb játékosok között afro
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-02, 19:58

Én akárhányszor láttam eddig Kovacsicsot, mindig jó szar volt. Persze még a kutyaütő izében sem voltak rossz statisztikái és fiatal is. A lényeg, hogy nem tartom sokra a látottak alapján, de persze ez mit sem jelent. Benne van, hogy mindig rosszkor láttam, vagy csak szimplán amiatt ítéltem meg gyengének, mert a komplett izé egy fospermet.

Egyébként Marottáék minden bizonnyal egyszerre több vasat tartanak a tűzben, és hát nem lehet egyszerű egyezkedni azon a szinten. Nem irigylem őket, mert ha teszem azt ugyanazon posztra több jó játékosra is reális esélyünk van, meg is tudjuk fizetni stb, akkor sem lehet egyszerű dönteni.

Közben Draxler interjút adott a GDS-nek, amiben maga a játékos emeli ki, hogy ő már megegyezett a Juve vezetőségével, de a klubok nem tudtak dűlőre jutni. Kár, hogy nem jött össze a biznisz. Idén már nem kellene mindenáron irányító után kajtatni.

Szerk: Lehetséges, hogy Coman után újabb fiatalt szerződtet a klub a PSG-ből. Ez a Jonathan Ikone nevezetű srác elvileg ingyen érkezhet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-02, 14:10

30 ért vette a real, azóta biztosan esett az árfolyama, de amúgy felesleges egyelőre túl sokat agyalni rajta, ez még csak egy elég vad pletyka.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-02, 13:30

Szerintetek mennyibe fájna Kovacic?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-02, 13:05

s4tch írta:
Krisz írta:
Kovacicot is bedobták - nem mintha különösen megalapozott lenne - na ő pl egy echte irányító plusz védekezésben is olyan statokat tud mint Pogba vagy Marcsi, a Realnak semmi szüksége rá (sosem volt) én a zinteres múltja ellenére sem bánnám.

nekem kováccsal egy bajom van: kiegyensúlyozatlan. bődületes tehetség, legjobb napjain klasszis, de ilyen napja egy évben van vagy 3. nem véletlen, hogy a realban csak kiegészítő ember volt, és mindössze 3 meccset játszott végig az egész szezonban úgy, hogy összesen valami 1300-1400 perc körül jutott neki. felőlem a padra jöhet, de ha vele akarjuk pótolni marchisiót, akkor rábaszunk.

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy nemrég lett 22. Nagyon ritka amikor egy fiatal játékos egyenletesen klasszis teljesítményt nyújt. Sokat árnyal a képen, hogy egy full lúzer ínterben játszott, aztán átment egy olyan Realhoz ahol Isco és James sem fér a kezdőbe. Viszont a statjai még így is elég impozánsak, Allegri meg majd lemossa róla a csürhe képzést és futballistát nevel belőle (Pogba idei fejlődése elég impozáns).

Én azért bízok benne, hogy Marcsi nem a Kwadcsi utat fogja bejárni a sérülésével, én az ő helyére alapvetően nem egy full szezonra szóló igazolással számolok. De ha mégis 1 év szerencsétlenkedés lesz belőle, akkor is elbírja ez a csapat, hogy egy Kovacicet építsen be egy kész játékos helyett (mellesleg a nagy célpont, André Gomes semmiben sem különbözik tőle ebben a tekintetben) - nem egy full csapatot kell összerakni mint idén.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 21:20

Krisz írta:
Kovacicot is bedobták - nem mintha különösen megalapozott lenne - na ő pl egy echte irányító plusz védekezésben is olyan statokat tud mint Pogba vagy Marcsi, a Realnak semmi szüksége rá (sosem volt) én a zinteres múltja ellenére sem bánnám.

nekem kováccsal egy bajom van: kiegyensúlyozatlan. bődületes tehetség, legjobb napjain klasszis, de ilyen napja egy évben van vagy 3. nem véletlen, hogy a realban csak kiegészítő ember volt, és mindössze 3 meccset játszott végig az egész szezonban úgy, hogy összesen valami 1300-1400 perc körül jutott neki. felőlem a padra jöhet, de ha vele akarjuk pótolni marchisiót, akkor rábaszunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 21:20

CsT írta:
Én Zazát simán eladnám , az utóbbi időben nem nagyon volt értelmes megmozdulása amikor játszott.

lehet azért, mert véget ért a bajnokság Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10597
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 21:05

Persze a rutinos róka ingyen mint Evra jó, de egy fiatal, dinamikusabb Szandi azért jóval vagányabb. Ezért nem vagyok oda Alvesért vagy Maszkeránóért (bár vele jobban elvagyok, mert többfunkciós a drága) inkább látnám itt Widmert vagy André Gomest. Ha meg irányító kell akkor vegyük meg Lufifejet Rómából, vele tutira mennénk. Én Zazát simán eladnám , az utóbbi időben nem nagyon volt értelmes megmozdulása amikor játszott.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 19:28

Az előbb belebotlottam egy összeállításba, hogy kitől kell megszabadulnunk a nyáron. Usual suspects: Caceres, Kwadcsi, Győzi, Hernanes (Zazát már nem sorolják ide, nyilván Morata távozása miatt). Egyébként ez rendben is van, viszont fel kell tölteni ettől függetlenül a keretet és leginkább minőségben (különben nincs értelme a kiárusításnak). Mascherano pl ezért lenne vadállat, Khediraval lehetne rotálni, ill. egyben lenne egy 5. középhátvédünk. Kovacicot is bedobták - nem mintha különösen megalapozott lenne - na ő pl egy echte irányító plusz védekezésben is olyan statokat tud mint Pogba vagy Marcsi, a Realnak semmi szüksége rá (sosem volt) én a zinteres múltja ellenére sem bánnám.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 15:15

Nyugi van srácok.

- még semmi sem hivatalos
- emlékezzetek, hogy mi volt tavaly nyáron
- emlékezzetek, hogy mi volt 2 éve nyár végén
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 13:57

Krisz írta:
jackie_d írta:
a sebesség tényleg hiányozni fog, de kit tudja, lehet hogy bolt fog érkezni a helyére

Úgy néz ki, hogy Berardi és Alves erkezik a helyükre. Ez egész biztosan visszalépés sebességben.

akkor a BL-ben szopás lesz...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8132
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 12:14

jackie_d írta:
a sebesség tényleg hiányozni fog, de kit tudja, lehet hogy bolt fog érkezni a helyére

Úgy néz ki, hogy Berardi és Alves erkezik a helyükre. Ez egész biztosan visszalépés sebességben.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 08:49

CsT írta:
Moratánál azért egy komoly pálfordulás történt, pár hete még "jól érzem magam Torinóban" volt, most meg gyakorlatilag mindenhol szívesen játszana csak itt nem....
Cuadrado azért egyszer már csúnyán befürdött a Cselszkij-el meg a PL-el, kérdés akar-e maradni és mindezért mennyit kérnek az oroszok, azért a bombaformát mutató Salah-ért lófasz a 15 milla (bár lehet, hogy volt ennyiért opció) Aproró, a Roma közben véglegesítette az ősnémet Rüdigert is, sőt egy brazil válogatott kapust is szerződtettek...
Berardi...hát... fiatal, tehetséges, olasz ez tény, de a pályán egy pöcs. Lesz vele dolga Allegrinek és nemcsak a taktika miatt.
Állítólag Perreyráért adna 15 misit a WHU, én ezen egy pillanatig nem gondolkoznék....
A gond az, hogy Morci és Cuad távozásával kurva nagy SEBESSÉG távozik a csapatból, amiben végre elértük a BL szintet és hát Alves érkezésével ez komolyan vissza fog esni....

nekem van egy olyan érzésem, hogy nem is akarjuk morcit megtartani
giuseppe újra valami ostobaságnak tűnő dolgot csinál, aztán év végére kiderül hogy megint neki volt igaza

a sebesség tényleg hiányozni fog, de kit tudja, lehet hogy bolt fog érkezni a helyére
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 08:30

Alves és Mascherano (?) lehetséges leigazolása véleményem szerint többet ér nekünk, mint a pályára rakott várható teljesítményük. A nevük a koruk ellenére még mindig komoly presztízzsel bír (Evra semmi az ő marketingjükhöz képest), ami hosszú távon utat nyithat a jobb korban lévő (top)játékosok Juventusba költözésének.
Remek -politikai- döntés lenne bármelyikük/mindkettőjük leigazolása. Kurvára szerelmes vagyok a vezetőségünkbe. 10 wub wub




ui.: mért nincs több szivecskés emotikon? a homoszexualitás manapság smafu?!

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10597
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-06-01, 06:40

Moratánál azért egy komoly pálfordulás történt, pár hete még "jól érzem magam Torinóban" volt, most meg gyakorlatilag mindenhol szívesen játszana csak itt nem....
Cuadrado azért egyszer már csúnyán befürdött a Cselszkij-el meg a PL-el, kérdés akar-e maradni és mindezért mennyit kérnek az oroszok, azért a bombaformát mutató Salah-ért lófasz a 15 milla (bár lehet, hogy volt ennyiért opció) Aproró, a Roma közben véglegesítette az ősnémet Rüdigert is, sőt egy brazil válogatott kapust is szerződtettek...
Berardi...hát... fiatal, tehetséges, olasz ez tény, de a pályán egy pöcs. Lesz vele dolga Allegrinek és nemcsak a taktika miatt.
Állítólag Perreyráért adna 15 misit a WHU, én ezen egy pillanatig nem gondolkoznék....
A gond az, hogy Morci és Cuad távozásával kurva nagy SEBESSÉG távozik a csapatból, amiben végre elértük a BL szintet és hát Alves érkezésével ez komolyan vissza fog esni....
Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: