Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 14:13

zetterberg40 írta:
Nem lehetne rámozdulni Moutinhora?

sérült, november előtt nem várható, hogy felépül. amúgy persze sunáznám.

nekem hirtelen alex teixeira jutott eszembe, de nincs eu-s útlevele Neutral pedig a szatyorral könnyű üzletelni, csak $$$ kell hozzá
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 14:10

zetterberg40 írta:
Nem lehetne rámozdulni Moutinhora?

Nagy vétel lenne, viszont a 63736283 db idén felmerült játékos közül őt konkrétan még a Tuttosport sem dobta be. Persze ha Marotta fél nap alatt lezsirozza, akkor saját kézzel vések neki szobrot Dohaban.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 14:06

Krisz írta:
Én most ott tartok, hogy mindegy csak Lamela ne jöjjön. Talán az lenne a legesszerubb ha nem igazolnank senkit. Esetleg télen lehet majd kukázni ha nagyon szarban vagyunk addig még mehet a 442.

Lamela tipikusan az a játékos, akiről baromi jó videót lehet csinálni 4 percben a youtube-ra, aminek az alapanyagát az a pár meccs jelenti, melyeken éppen nem alibizett.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 14:05

Krisz írta:
Akkor én már csak egy Götzet kávét kérek.

A Monaco teljes kiárusítást csinál, eladják Martialt is a ManU-nak nagyjából 50 millió euróért.
Nem lehetne rámozdulni Moutinhora?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 13:27

zetterberg40 írta:
Egyébként úgy tűnik, Leminának "köszönhetően" ha csak egy időre is, de a Marseille megszabadít minket a feleslegtől. De Ceglie és Isla is megy oda kölcsönbe, elvileg ma/holnap mindketten már orvosin vesznek részt. S ha ez még nem lenne elég pozitívum, ennek tetejébe Lamelát is valszeg kölcsön veszik, szóval ez szintén jó hír.

Akkor én már csak egy Götzet kávét kérek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 12:58

Krisz írta:
Inkább játszatnunk kellene, a nápolyi meg vigye ki inkább a szemetet.

Az elején szerintem nehéz lesz a kezdőbe kerülnie még a kisebb csapatok ellen is - pláne a gyenge rajt miatt.

Egyébként úgy tűnik, Leminának "köszönhetően" ha csak egy időre is, de a Marseille megszabadít minket a feleslegtől. De Ceglie és Isla is megy oda kölcsönbe, elvileg ma/holnap mindketten már orvosin vesznek részt. S ha ez még nem lenne elég pozitívum, ennek tetejébe Lamelát is valszeg kölcsön veszik, szóval ez szintén jó hír.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 12:54

télen jellemzően tényleg csak kukázni lehet... szerintem legközelebb jövő nyáron lehet érdemben hozzányúlni a kerethez. lesz meló.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 12:33

Én most ott tartok, hogy mindegy csak Lamela ne jöjjön. Talán az lenne a legesszerubb ha nem igazolnank senkit. Esetleg télen lehet majd kukázni ha nagyon szarban vagyunk addig még mehet a 442.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 11:28

.bb. írta:
CsT írta:
Ezek a hidrogénszőke ébenfekete franciák nem szoktak rosszak lenni Very Happy
Hernanest állítólag nagyon akarjuk...nem tudom, szerintem nem rossz spíler, irányító, de valamiért mégse fér be az interbe.

egy 30 éves játékos, aki nem fér be az Interbe. így leírva nem hangzik valami jól. Smile

Hernanes a tanév utolsó 2 hónapjában igen megbízhatóan, már-már a Lazios potenciállal mozgott.
Ettől függetlenül én sem örülnék neki.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 11:18

CsT írta:
Ezek a hidrogénszőke ébenfekete franciák nem szoktak rosszak lenni Very Happy
Hernanest állítólag nagyon akarjuk...nem tudom, szerintem nem rossz spíler, irányító, de valamiért mégse fér be az interbe.

egy 30 éves játékos, aki nem fér be az Interbe. így leírva nem hangzik valami jól. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 10:58

Ezek a hidrogénszőke ébenfekete franciák nem szoktak rosszak lenni Very Happy
Hernanest állítólag nagyon akarjuk...nem tudom, szerintem nem rossz spíler, irányító, de valamiért mégse fér be az interbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 10:13

zetterberg40 írta:
Ruganit kitartóan vinné a Nápoly, legújabban két évre kölcsönbe.

Inkább játszatnunk kellene, a nápolyi meg vigye ki inkább a szemetet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 10:07

kilopo írta:
Letti és Pogba majd inspirálják egymást az edzéseken...hülye hajak kitalálásában...

Ezt a képet látva nekem is rögtön ez ugrott be...

Bevásárlóközpont - Page 16 CNuJF-iWcAAeXy6

Ruganit kitartóan vinné a Nápoly, legújabban két évre kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 09:50

Letti és Pogba majd inspirálják egymást az edzéseken...hülye hajak kitalálásában...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 08:46

gyere többször! albino

CsT írta:
Összességében Pirlóval és Tevezzel rengeteg gólpassz távozott és eredményes PONTRÚGÁS távozott

+ a labdatartás veleje ők voltak: magabiztosan tartották és járatták a pettyest. pogbát többször szerelték az elmúlt években, mint pirlót és vidalt összesen.
+ emberileg is vezérek voltak

+ tevez gyakorlatilag pótolhatatlan
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-31, 07:58

zetterberg40 írta:
Az azért eléggé szíven ütne, ha a kék-fekete szemétdomb cserepadjáról "erősítenénk" Hernanes-szel. Márpedig megkezdődtek a tárgyalások.

Állítólag a Lyon-i Nabil Fekir is jelölt lett így az utolsó napon. Ő elég vagány lenne, Hernanest max kölcsönbe hoznám, de jól meg kell mosdatni. Cool
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 23:37

Régen írtam már ide, de valahogy az idei két meccs és a mercato rákényszerít, hogy kiírjam magamból az ideget. Shocked
Na szóval úgy tűnik a mindig előrelátó és észszerűen igazoló Marrotta papánál a korhely chilei távozásánál valami elreccsent, azóta teljesen kifordult magából.
A Rugani-Ogbo csere teljesen rendben van, kb hasonló szintű játékosok de Rugani még lehet jobb a szerecsen már nemigen. Neto is tökéletes és olcsó igazolás a padra. Khedira Tesco gazdaságos, de a finest kategóriában. Padra ingyen simán jó, viszont Vidal távozásával kezdőbe.....azért nem az a szint.
Alex Sandro remek igazolás lehet, fiatal, gyors, jól cselez akár wingbacknek is jó. Pacsi! Mandzukic Lóri helyett ismét pacsi (egyenlőre sajnos csak papíron hasznosabb), Dybala....hatalmas potenciál, fiatal, drága de nagyon beválhat, megintcsak remek igazolás. Az egyetlen mellékút nekem Zaza....őt nem értem, főleg az árát nem, 4-5. számú csatárra ennyi pénzt kidobni elég merészés fölöslegesnek tűnik.
Allegri kérte, mi szurkolók pedig várjuk azt a bizonyos IRÁNYÍÓT, de úgy tűnik soha nem fog megérkezni. No Aztán egyszer csak itt van Cuadrado, gondolkodik a mezei fotelszurkoló, hogy minek, persze lehetőség, de nem illik a képbe, aztán beugrik, hogy talán 4-3-3-ban gondolkodunk, így talán ki lehetne kerülni az irányító problémát. DE...pár nap múlva eladjuk Comant, akinek pont ebben a felállásban juthatna több és jobb szerep. Persze, lehet, hogy Dybala,Morata vagy Perreyra megoldaná a széleket de ha valamikor nincs idő próbálgatni az most van.
Összességében Pirlóval és Tevezzel rengeteg gólpassz távozott és eredményes PONTRÚGÁS távozott, ami nem lett pótolva és ez nagyon hiányozhat.
A kp a sérülések és a távozók miatt elég keskeny, ezen Lemina azért javíthat (bár ő is a jövő embere inkább mint a jelené).
Van 1 nap és egy jelenleg félbolond Marrotta, úgyhogy én még reményekdem valamiben. Nem tudom miben, de reménykedek, mert ide egy látó játékos még nagyon kell. Hátha bepróbálkozunk olyas valakiknél akiknek a helyére vettek egy jobb játékost. Mondjuk Pastore (Di Maria miatt) vagy Nasri (De Bruyne). Mert ezen a nyáron gyakorlatilag minden nevesebb irányító kapcsolatba lett hozva a klubbal, aztán 20 szék közül egyenlőre a földre ültünk. Úgyhogy Beppe pakolja be a pénzt egy táskába és induljon házalni egy kurva irányítóért, mert az idei rekordok (Soha nem kaptunk ki otthon nyitómeccsen, soha nem kezdtünk 2 vereséggel) eddig nem tetszenek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 23:31

Az azért eléggé szíven ütne, ha a kék-fekete szemétdomb cserepadjáról "erősítenénk" Hernanes-szel. Márpedig megkezdődtek a tárgyalások.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 19:04

s4tch írta:
Krisz írta:
Ami az opciót illeti én konkrétan valami olyanra emlékszem hogy a szerződés datumatol kezdve 2017 nyaráig bármikor aktivalhatjuk az opciot.

máshogy emlékszem, de ha így van, akkor hajrá

Hát Vazqueznél vagy Hernanesnél sérülten is jobb lenne...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 16:32

Krisz írta:
Ami az opciót illeti én konkrétan valami olyanra emlékszem hogy a szerződés datumatol kezdve 2017 nyaráig bármikor aktivalhatjuk az opciot.

máshogy emlékszem, de ha így van, akkor hajrá
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 16:29

felütötte a fejét az FM-láz?

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 16:04

s4tch írta:
berardit imádnám, de még legalább egy hónapig sérült, és a kedvenc posztjára szereztük meg cuadradót. ezen kívül az opciója jövő nyárra szól, semmit nem mondhatunk, ha a sasol beint, hogy 2 nap alatt nem tudnak helyette senkit keríteni, miért nem gondolkodtunk időben.

kéremkapcsójjaki Shocked
Cuadrado inkább osztonember, Berardi meg inkább eszes még ha elvileg ugyanaz is a posztjuk (amúgy az egyik bal lábas a másik meg jobb). Szerintem lehetne belőle trequartistat csinalni, Allegri is ebben a kontextusban meltatta. Ami az opciót illeti én konkrétan valami olyanra emlékszem hogy a szerződés datumatol kezdve 2017 nyaráig bármikor aktivalhatjuk az opciot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 15:43

berardit imádnám, de még legalább egy hónapig sérült, és a kedvenc posztjára szereztük meg cuadradót. ezen kívül az opciója jövő nyárra szól, semmit nem mondhatunk, ha a sasol beint, hogy 2 nap alatt nem tudnak helyette senkit keríteni, miért nem gondolkodtunk időben.

kéremkapcsójjaki Shocked
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 15:17

s4tch írta:
én láttam volna benne a jót. hatalmas tehetség, és hiába játszik egy ideje szélsőként, irányítónak indult. ha allegri rábólintott, biztos jó lett volna.

egyébként nem az zavar, hogy ő nem jön, hanem az, hogy most aztán tényleg kényszerpályán van a klub: vagy nem veszünk senkit, ami blama, vagy hozunk egy saponarát, sneijdert, ami szintén blama.

A legesszerubb "tűzoltás" az lenne ha aktivalnank Berardi opcipojat. Allegri sunazza, feleslegesen nem vernenk pénzt csak hogy legyen valaki, mert amúgy is vissza akartuk venni, lenne egy szelsonk és egy iranyitonk egyben kb, mint Draxler. Persze a blama ettől még meglenne, de koránt sem akkora mint ha egy patkány Lamelaval esnenk pofára 20ert (ő iszonyat overrated, kb Quaresma féle karriert fut majd be) majd arulhatnank szezon végén 10ert.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 15:04

én láttam volna benne a jót. hatalmas tehetség, és hiába játszik egy ideje szélsőként, irányítónak indult. ha allegri rábólintott, biztos jó lett volna.

egyébként nem az zavar, hogy ő nem jön, hanem az, hogy most aztán tényleg kényszerpályán van a klub: vagy nem veszünk senkit, ami blama, vagy hozunk egy saponarát, sneijdert, ami szintén blama.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 14:53

s4tch írta:
német források szerint draxler a wolfsburgé

mi másfél hónapja (vagy esetleg évek óta) pöcsölünk, ezek meg elviszik 2 nap alatt. nem mintha olyan őrületesen nagy klasszis lenne, inkább az a kellemetlen, hogy az egyetlen reális célpontunkról van szó egy olyan posztra, ami allegri kedvenc taktikájához elengedhetetlen.

hétfő estig magam részéről silent
Én kifejezetten örülök, hogy nem jön. Kínlódtunk volna vele vagy decemberig mire végképp kiderül, ami szerintem egyértelmű, Draxler nem irányító, addigra meg elmegy a szezon. Akkora flop lett volna vagy 30 millióért mint a ház.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 14:38

Eldőlt: Wolfsburgba igazol bónuszokkal együtt 36 millióért. Öt évre írt alá évi 5 milliós fizuért.

Nem tudom, mennyi beleszólása volt a játékosnak, vagy hogy a Schalke akarta oda eladni, de ekkora fizut itt nem kapott volna. Igazából most már az is felmerül, tényleg létezett-e Juve ajánlat.

Közben Dante is a Wolfsburgé.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 14:31

s4tch írta:
német források szerint draxler a wolfsburgé

mi másfél hónapja (vagy esetleg évek óta) pöcsölünk, ezek meg elviszik 2 nap alatt. nem mintha olyan őrületesen nagy klasszis lenne, inkább az a kellemetlen, hogy az egyetlen reális célpontunkról van szó egy olyan posztra, ami allegri kedvenc taktikájához elengedhetetlen.

hétfő estig magam részéről silent

Mondjuk annak a fejében is lehet zűr,aki a Juve helyett egy Wolfsburgot választ...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 13:20

s4tch írta:
német források szerint draxler a wolfsburgé

mi másfél hónapja (vagy esetleg évek óta) pöcsölünk, ezek meg elviszik 2 nap alatt. nem mintha olyan őrületesen nagy klasszis lenne, inkább az a kellemetlen, hogy az egyetlen reális célpontunkról van szó egy olyan posztra, ami allegri kedvenc taktikájához elengedhetetlen.

hétfő estig magam részéről silent

Lamela az alternatíva...na őt én sem bírnám megemészteni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 13:09

juventute írta:
szerintem értelmetlen dolog azt elvárni, hogy pár hetes sérülések miatt majd nekiállunk igazolgatni.

Ezzel teljesen egyetértek. Ha nem 3 meccses távlatban gondolkozunk, akkor tele vagyunk védekező kozeppalyassal. Ha ez egy transitional season, akkor azt kell igazából eldonteni, hogy mit akarunk kezdeni a mostani játékosokkal.  Mert ha Kwadcsival és Sturaroval nem számolunk komolyan, akkor lehet éppen költeni egy játékosra aki hosszú évekig a projekt fontos szereplője lesz és már most a kezdőbe kerülne. Ha még rájuk akarunk építkezni akkor adjunk nekik teret és lehetőséget a kibontakozashoz. Mikor ha nem egy transitional seasonben?  En nem hiszem, hogy Witsel olyan játékossa erhetne mint amilyen Vidal volt, ezért szerintem hibás elgondolás őt Vidal helyére igazolni. Az irányítót viszont nem lehet megkerulni, mivel olyan játékos kölcsön adva sincs (talán Berardi, de akkor meg mi a lőcsért nem hoztuk el júniusban?).
____________________________________________________
Megint felmerult Lamela. Én inkább egy 7. helyet választanék csak őt ne...
Amúgy megint mi ez a balfaszkodas hogy utolsó pillanatban elveszitjuk Draxlert?
És a válasz a kerdesre hogy a Schalke totál amatőr módon kezeli ezt az egészet (és/vagy ez az egész csak tárgyalási taktika).


A hozzászólást Krisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-30, 13:35-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2015-08-30, 13:03

német források szerint draxler a wolfsburgé

mi másfél hónapja (vagy esetleg évek óta) pöcsölünk, ezek meg elviszik 2 nap alatt. nem mintha olyan őrületesen nagy klasszis lenne, inkább az a kellemetlen, hogy az egyetlen reális célpontunkról van szó egy olyan posztra, ami allegri kedvenc taktikájához elengedhetetlen.

hétfő estig magam részéről silent
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: