Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-06, 06:42

Újabb mercato gyöngyszem. (esküszöm ezt gyűjteni kellene)
01:15 Rugani nem eladó
01:30 Elcserélhetjük Ruganit De Scigliora
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-05, 23:14

Amúgy talán nem is lenne annyira ördögtől való erre a Pjaca gyerekre költeni, ha nem túl drága. Alapvetően szélsőnek nézem, de SS poszton is bevethető.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-05, 23:02

16+2 millió gombért Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-05, 22:27

Vrsaljkot elvitte az Atleti gombokért... bús panda vagyok Crying or Very sad

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-05, 21:29

zetterberg40 írta:
jackie_d írta:
pogba tweet?!? affraid

Az előzményt is nézd Wink

https://mobile.twitter.com/paulpogba/status/749944533090242564

aaah, köszi! alien
általában a szolgák mazsolázzák nekem a social médiát, fingom sem volt hogy lehet előzmény... geek
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-05, 10:27

zetterberg40 írta:
jackie_d írta:
pogba tweet?!? affraid

Az előzményt is nézd Wink

https://mobile.twitter.com/paulpogba/status/749944533090242564

Faszom...ijesztgetitek itt az embereket reggelről Very Happy
Ja, Stuani 1 hónap pihi....Khedirát külön kell zárni a többiektől, lehet, hogy ezt a sérülékenységet el lehet kapni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-05, 07:41

jackie_d írta:
pogba tweet?!? affraid

Az előzményt is nézd Wink

https://mobile.twitter.com/paulpogba/status/749944533090242564
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 23:09

pogba tweet?!? affraid
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 21:29

Azért elnézve a középpályánkat: Marci sérült és ki tudja mennyi idő lesz még újra eléri a szintjét., Mandragora (már ha egyáltalán itt marad) kurva fiatal, rutintalan és szintén sérült, Khedira meg már attól lesérül ha valaki erősebben ránéz...szóval bőven lehet itt 1-2 plusz emberrel számolni (főleg ha za Allegri faktort is belevesszük) Hernyó mellett szól, hogy ő tud Marci posztján játszani még ha nem is azon a szinten. Asa tényleg nem lesz már a régi, de ő meg a balszélre lehet opció (főleg az Eb-s Evrát nézve....). Aki mellett nem szól semmi az Győzi...neki nem sikerült megtalálni a posztját pedig játszott már védekező/támadó/szélső kp-t, de valahogy sehol se ment neki. Di MArzio szerint a Watford adna érte 10 millát....ez reális. Nyilván ha jó ajánlat jön akkor Asát/Hernyót is el lehet adni. De 1-2 ember még kell sztem belső kp-ra.
A védelem Benatiaval már teljes lenne, Gigi mögé állítólag Marchetti is kiszemelt akinek rohadtul örülnék. Előre kell még valaki, nem baj ha nem nagy név egy Alexis Sanchez is elég Very Happy A horvát Pjacáról is hallani, őt csak egyszer láttam játszani de akkor rohadt gyors volt, ami ránk férne. Persze én nem veszem figyelembe ezt a buzi új saját/olasz neveléses dolgot, ezen gondolkodjon Marrotta ő kap érte pénzt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 20:54

zetterberg40 írta:
Padoin távozását most jelentette be hivatalosan a klub. 600 ezer eurót fizet érte a Cagliari.

Azért egy aranylabdásért kérhettünk volna egy kicsit többet is! Wink
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 18:28

Padoin távozását most jelentette be hivatalosan a klub. 600 ezer eurót fizet érte a Cagliari.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 10:32

Krisz írta:
tjunior írta:
Abból kiindulva, hogy Allegri nem fogja átvariálni a taktikát, mert BL akarunk nyerni tehát marad a 3-5-2 alapnak. Nem látom hova kellene még egy középpályás a csapatba.
Alex Sandro (Evra/Asamoah) Pogba (Khdeira)- Pjanic(Lemina) Marci(Sturaro) Dani Alves(Lichti)

Mennyiségben megvagyunk (bár Allegrinél ezt mindenképp bátorság kijelenteni), de a kérdés, hogy a cserék mennyire használhatóak. Pereyrat és Hernanest nem soroltad fel, az előbbi vagy nem Juve kategória vagy nem találtuk meg a posztját, vagy mindkettő. Hernanes pedig ritkán hasznos, leginkább a döntő pillanatokban nem, belőle ki kell szállni amíg tudunk. Én úgy gondolom, hogy Asamoah már nem lesz a régi, legalábbis az előző szezonjával még a Milan középpályájáról is kilógna (na jó, onnan talán nem). Ők hárman jelen állás szerint nem tudnak pluszt tenni a csapathoz, csak többen vagyunk velük. Sokan nem látnak sokat Sturaroban, szerintem jó lesz majd, de aligha fog egyenletesen magas teljesítményt hozni a közeljövőben, főleg úgy, hogy alapvetően másodlagos szerep vár rá, Lemina ugyanaz. Kérdés, hogy rájuk miképp számít Allegri és mennyire tudnak hasznosak lenni. Aztán ott vannak a sérültek, Marcsi és Khedira. Én bízom benne, hogy Marcsi nem megy a levesbe ezek után, bár ez egy rohadék sérülés, bármi lehet belőle főleg 30 évesen. Khediranak amint a tegnapi meccsen láthattuk meg nem kell sok (amúgy megtanították őt rendesen bemelegíteni?). Ezek után máris nincs annyira tele a középpályánk. Ha egy full egészséges Pogba-Pjanic-Marcsi-Khediraval mennénk neki a szezonnak én akkor is igazolnék egy komolyabb középpályást, most pedig úgy állunk, hogy Pogba-Pjanic. Khedira ha épp egészséges, Marcsi nincs novemberig utána meg ki tudja hogy tud beszállni a szezonba, plusz Lemina, Sturaro (+Asamoah, Pereyra, Hernanes). Ezzel a csapattal úgy fogunk BL-t nyerni, mint ahogy az olaszok EB-t. Én valami ilyet szeretnék: Pogba, Pjanic, Khedira, pl Kovács, Sturaro, Lemina + Marcsi, Mandragora. Ezzel minőségben, mennyiségben és összetételben is megvagyunk. Én egyáltalán nem tartom alaptalannak az Asamoah-Chelsea pletykákat, mivel Conte bele volt buzulva és el is férne a keretben még egy védekező középpályás, Pereyrat és Hernyót nem tudom, csak remélem hogy a pletyka valamelyik balfasz angol csapattal igaz és akkor ezekből az eladásokból akár el is lehetne hozni Kovácsot.

Pereyrát és Hernyót, azért nem írtam mert remélem szeptemberben nem itt lesznek, csak nehogy beüssön a Tiago-effektus.
Asamoah szerintem sem lesz már a régi, viszont én nem is várom el tőle, nálam kb. ha posztban nem teljesen, de szerepkörben átvenné a Don helyét. Persze nem biztos, hogy ő ezt elfogadja. Jelenleg úgy néz ki a kpn, hogy van 4 top játékosunk( ebből ugye marci jó pár hónapig nem bevethető), 1 hasznos vízhordónk és egy fiatal tehetségünk, szerintem ez majdnem ideális, most azt hogy a fiatal tehetséget Leminának vagy Kovacicnak hívják nekem mindegy. Mandragora állítólag januárig mindenképpen marad, de hát ő is lebombázta a lábát, őszre lesz bevethető leghamarabb, gondolom a vezetőség, jogosan, azt gondolja, hogy felesleges kölcsönadni ha sérült, azt a pár hónapot januárig meg kibírja a padon, talán még be is vethetjük 1-2 meccsen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 10:15

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Egyébként melyik angol csapat fogja megvenni Moratat?
A Chelsea megvette Batsányit, a MU Zlatant, a Cityben leülhet padozni Agüero mögé, a Liverpool roskadozik a csatároktól, de még ha meg is veszik a kezdőbe, akkor is Liverpool? Ami marad az Tottenham (muhaha) és az Arsenal. Van benne ráció, de elég kiábrándító ha elmegy küzdeni a 4. helyért meg egy kis pénzért.

A legújabb hírek már nem arról szóltak, hogy inkább megtartják?

Majd augusztus végén Marrotta visszahozza kölcsönbe egy évre ingyen! Smile

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-04, 07:52

Krisz írta:
Egyébként melyik angol csapat fogja megvenni Moratat?
A Chelsea megvette Batsányit, a MU Zlatant, a Cityben leülhet padozni Agüero mögé, a Liverpool roskadozik a csatároktól, de még ha meg is veszik a kezdőbe, akkor is Liverpool? Ami marad az Tottenham (muhaha) és az Arsenal. Van benne ráció, de elég kiábrándító ha elmegy küzdeni a 4. helyért meg egy kis pénzért.

A legújabb hírek már nem arról szóltak, hogy inkább megtartják?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-03, 22:12

Egyébként melyik angol csapat fogja megvenni Moratat?
A Chelsea megvette Batsányit, a MU Zlatant, a Cityben leülhet padozni Agüero mögé, a Liverpool roskadozik a csatároktól, de még ha meg is veszik a kezdőbe, akkor is Liverpool? Ami marad az Tottenham (muhaha) és az Arsenal. Van benne ráció, de elég kiábrándító ha elmegy küzdeni a 4. helyért meg egy kis pénzért.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-03, 21:49

tjunior írta:
Abból kiindulva, hogy Allegri nem fogja átvariálni a taktikát, mert BL akarunk nyerni tehát marad a 3-5-2 alapnak. Nem látom hova kellene még egy középpályás a csapatba.
Alex Sandro (Evra/Asamoah) Pogba (Khdeira)- Pjanic(Lemina) Marci(Sturaro) Dani Alves(Lichti)

Mennyiségben megvagyunk (bár Allegrinél ezt mindenképp bátorság kijelenteni), de a kérdés, hogy a cserék mennyire használhatóak. Pereyrat és Hernanest nem soroltad fel, az előbbi vagy nem Juve kategória vagy nem találtuk meg a posztját, vagy mindkettő. Hernanes pedig ritkán hasznos, leginkább a döntő pillanatokban nem, belőle ki kell szállni amíg tudunk. Én úgy gondolom, hogy Asamoah már nem lesz a régi, legalábbis az előző szezonjával még a Milan középpályájáról is kilógna (na jó, onnan talán nem). Ők hárman jelen állás szerint nem tudnak pluszt tenni a csapathoz, csak többen vagyunk velük. Sokan nem látnak sokat Sturaroban, szerintem jó lesz majd, de aligha fog egyenletesen magas teljesítményt hozni a közeljövőben, főleg úgy, hogy alapvetően másodlagos szerep vár rá, Lemina ugyanaz. Kérdés, hogy rájuk miképp számít Allegri és mennyire tudnak hasznosak lenni. Aztán ott vannak a sérültek, Marcsi és Khedira. Én bízom benne, hogy Marcsi nem megy a levesbe ezek után, bár ez egy rohadék sérülés, bármi lehet belőle főleg 30 évesen. Khediranak amint a tegnapi meccsen láthattuk meg nem kell sok (amúgy megtanították őt rendesen bemelegíteni?). Ezek után máris nincs annyira tele a középpályánk. Ha egy full egészséges Pogba-Pjanic-Marcsi-Khediraval mennénk neki a szezonnak én akkor is igazolnék egy komolyabb középpályást, most pedig úgy állunk, hogy Pogba-Pjanic. Khedira ha épp egészséges, Marcsi nincs novemberig utána meg ki tudja hogy tud beszállni a szezonba, plusz Lemina, Sturaro (+Asamoah, Pereyra, Hernanes). Ezzel a csapattal úgy fogunk BL-t nyerni, mint ahogy az olaszok EB-t. Én valami ilyet szeretnék: Pogba, Pjanic, Khedira, pl Kovács, Sturaro, Lemina + Marcsi, Mandragora. Ezzel minőségben, mennyiségben és összetételben is megvagyunk. Én egyáltalán nem tartom alaptalannak az Asamoah-Chelsea pletykákat, mivel Conte bele volt buzulva és el is férne a keretben még egy védekező középpályás, Pereyrat és Hernyót nem tudom, csak remélem hogy a pletyka valamelyik balfasz angol csapattal igaz és akkor ezekből az eladásokból akár el is lehetne hozni Kovácsot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-03, 17:00

Úgy néz ki, hogy Benatia is megvan kölcsönben+18 milliós opcióval.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-02, 08:57

CsT írta:
Újabb wtf fotó....Muntari?

muntari,de nagy!!!!!!!! Laughing Laughing

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 22:34

CsT írta:
Újabb wtf fotó....Muntari?

úgy látszik örökbefogadási hullámot váltottunk ki azzal, hogy lepasszoltuk Tinát a JuventusMember-nek Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 21:11

Újabb wtf fotó....Muntari?

Bevásárlóközpont - Page 3 Wtf10
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 18:28

Állítólag Benácia nagyon közel. Nem tudom örüljek-e neki?!...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 10:53

Abból kiindulva, hogy Allegri nem fogja átvariálni a taktikát, mert BL akarunk nyerni tehát marad a 3-5-2 alapnak. Nem látom hova kellene még egy középpályás a csapatba. Persze Pogba távozása borítana sok mindent.
Jelenleg kb így fest szerintem


Dybala(???)-Mandzukic(Zaza)
Alex Sandro (Evra/Asamoah) Pogba (Khdeira)- Pjanic(Lemina) Marci(Sturaro) Dani Alves(Lichti)
Chiellini(Evra)-Bonucci(???/Benatia???)-Barzagli (Rugani)
Buffon (Neto/Mirante???)

plusz még, egy ifi kapus, de Ceglie/Mattiello/ ifiből valaki, Mandragora

Középpályára nem kell szerintem senki, persze az éppen aktuális pletyka Lemina+cash=Kante szó nélkül aláírnám, de amúgy. 1 védő kell meg egy csatár.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 10:24

zetterberg40 írta:
S4tch: a bankár csávó szerint Mascherano közelít? Vagy ez egy másik figura?

ő rá gondol. nem bánnám nyilván, univerzális, klasszis ember középen, akkor is, ha nem épp hosszú távú megoldás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 09:14

mbence írta:
simoon írta:
ezt a Milik gyermeket megnézném torinóban

Én is. A Torinoban.

bebaszna Very Happy
22 évesen iszonyat okosan éretten játszik
Calma papa megtanítaná még a turpisságokat neki és tökéletesen aládolgozna a kis zseninknek
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-07-01, 07:11

simoon írta:
ezt a Milik gyermeket megnézném torinóban

Én is. A Torinoban.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-06-30, 22:09

ezt a Milik gyermeket megnézném torinóban
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: nincs   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-06-30, 19:22

Krisz írta:
laac írta:

majd jön a non eu uk,aztán változnak a tv-s/sponsor szerződések!

Kötve hiszem hogy annak barmilyen hatása lesz erre, de ha lesz is az sem a közeljövőben hanem évek múlva.
én is hosszú távban mondom!Inkább abban bízom,h gyengül az angol bajnokság pénz vonzó hatása ill.ha igazolni akarnánk onnan,akkor jobb helyzetből indulunk!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-06-30, 17:19

Krisz írta:
jackie_d írta:


a közgazdász énem azt mondja: már hogy a picsába ne lenne hatása?
a józan paraszti eszem meg azt hogy: kuss, kamuközgazdász! pig

na megyek iszom tovább

A szerződés az szerződés és egyik félnek sem érdeke, hogy közösen felbontsák. Változhatnak az adózási szabályok de ezt mindenképp a gazdasági érdekek fogják irányítani, emiatt tutira lesz egy jó hosszú türelmi idő. Ez kb olyan, mint ahogy itthon be volt hirdetve, hogy márciusban a kft-k törzstőkéjét minimum 3 millióra kell növelni, amit ha jól emlékszem kb 70-80% nem tett meg ahogy közelített a határidő, majd a kormány látva ezt, meghosszabbította ezt 1 évvel - nem állt érdekükben hogy a kft-k 70-80%a megszűnjön.
A vízumot így is úgy is megszerzik a játékosoknak, a font árfolyamesése nem befolyásolja őket, mert ugyanúgy fontban fizetnek a játékosoknak mint ahogy a tv-s díj is így érkezik (ha meg dollárban akkor még nyernek is rajta). Nem tudom, hogy van-e non-EUs kvóta szabályuk, mindenesetre #1 a Brexit nem azt jelenti, hogy egyik napról a másikra csak úgy megszűnnek az EUs kapcsolatok - én 2 évet olvastam #2 biztosan nem fogják elküldeni csak úgy a kvótán felüli embereket, tehát a szabályokat úgy fogják alakítani. A 2 év egyébként kb elég is arra, hogy kifusson a szerződés (2018/19es szezonig szól).

anyám arra nevelt, hogy sose álljak le suicide bomber tanoncokkal nemzetközi gazdaságtanról vitatkozni buzifórumokon, sz'al ezt most jól beszoptad... geek

najó, kurva nagy vonalakban:
alapvetően a hírek mozgatják a pénzpiacokat, nem a szerződések, a brexitnek máris komoly a hatása
minden normális szerződésben van contingency clause, amit a brexit által már most pofánbaszott hirdetők hülyék lennének nem kihasználni, hogy lejjebb tolják a hirdetési díjakat = tévés lóvékat
a gbp-ben kapott fizetés meg kurvára nem ment meg ha összeomlik a brit gazdaság, pláne ha egy globális piacon jelen lévő focista vagy
sz'al inkább hagyjuk
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-06-30, 14:03

jackie_d írta:
Krisz írta:


Kötve hiszem hogy annak barmilyen hatása lesz erre, de ha lesz is az sem a közeljövőben hanem évek múlva.

a közgazdász énem azt mondja: már hogy a picsába ne lenne hatása?
a józan paraszti eszem meg azt hogy: kuss, kamuközgazdász! pig

na megyek iszom tovább

A szerződés az szerződés és egyik félnek sem érdeke, hogy közösen felbontsák. Változhatnak az adózási szabályok de ezt mindenképp a gazdasági érdekek fogják irányítani, emiatt tutira lesz egy jó hosszú türelmi idő. Ez kb olyan, mint ahogy itthon be volt hirdetve, hogy márciusban a kft-k törzstőkéjét minimum 3 millióra kell növelni, amit ha jól emlékszem kb 70-80% nem tett meg ahogy közelített a határidő, majd a kormány látva ezt, meghosszabbította ezt 1 évvel - nem állt érdekükben hogy a kft-k 70-80%a megszűnjön.
A vízumot így is úgy is megszerzik a játékosoknak, a font árfolyamesése nem befolyásolja őket, mert ugyanúgy fontban fizetnek a játékosoknak mint ahogy a tv-s díj is így érkezik (ha meg dollárban akkor még nyernek is rajta). Nem tudom, hogy van-e non-EUs kvóta szabályuk, mindenesetre #1 a Brexit nem azt jelenti, hogy egyik napról a másikra csak úgy megszűnnek az EUs kapcsolatok - én 2 évet olvastam #2 biztosan nem fogják elküldeni csak úgy a kvótán felüli embereket, tehát a szabályokat úgy fogják alakítani. A 2 év egyébként kb elég is arra, hogy kifusson a szerződés (2018/19es szezonig szól).
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-06-30, 12:28

[quote="jackie_d"]
Krisz írta:


a közgazdász énem azt mondja: már hogy a picsába ne lenne hatása?
a józan paraszti eszem meg azt hogy: kuss, kamuközgazdász! pig

na megyek iszom tovább

SkizofrÉN jocolor

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2016-06-30, 10:21

A mai napi csatár kiszemeltünk Csicsarító ...reméljük kacsa.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: