Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-17, 15:56

Nekem mondod? Én simán őt hoztam volna Zaza helyett, de ahogy beszélték itt már többen is korábban, a csávó valószínűleg sohasem fog nálunk játszani, mert nem akar. Mikor kerülhetne a kezdő közelébe, ha nem akkor, amikor Moratán kívül gyakorlatilag mindenki új arc elöl? S mégis, ő inkább marad a zöld-feketéknél...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-17, 14:48

EsztéNégy írta:
Én is sokkal inkább maradnék a német vonalon (Götze, ha ő nem fér bele, Draxler), minthogy Oscar vagy Isco jöjjön. Nem azért, mert utóbbi kettő nem rohadt jó, hanem mert a német gyerekeket talán intenzívebb védekező munkára lehet fogni, ami olaszban nem hátrány.

Szerintem ez sokkal inkább az adott játékostól függ, mint a nemzetiségtől. Özil pl full német nevelés a védekezés bármilyen formája viszont olyan távol áll tőle amennyire az lehetséges. Draxlerből mondjuk talán kinézem, de Götzetől nagyon idegennek tűnik nekem. Amit én mérlegelnék ennél az igazolásnál: ösztönösen jó térlátás és szervezőkészség, jó és gyors döntéshozás, mobilitás és hogy bírja a nyomást, mert a csapatban kulcsszerepe lesz, az elvárás pedig a bajnoki cím és minimum BL 8. Szerintem már ez eléggé behatárolja a lehetőségeinket. Egyébként Berardi az általad említett szempontból nagyon jó lenne, pont ellenünk mutatta meg, hogy milyen alázatos mezőnymunkára képes.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-17, 14:34

Én is sokkal inkább maradnék a német vonalon (Götze, ha ő nem fér bele, Draxler), minthogy Oscar vagy Isco jöjjön. Nem azért, mert utóbbi kettő nem rohadt jó, hanem mert a német gyerekeket talán intenzívebb védekező munkára lehet fogni, ami olaszban nem hátrány.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-17, 06:59

zetterberg40 írta:
Draxlerhez mit szólna a nagyérdemű? Ez megint inkább egy projektnek tűnne, mint annak idején Vidal és Pogba.

én jobban örülnék neki, mint bárki másnak jelenleg

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-17, 00:00

zetterberg40 írta:
Draxlerhez mit szólna a nagyérdemű? Ez megint inkább egy projektnek tűnne, mint annak idején Vidal és Pogba.

Igen, én csípem, meg szerintem jó spíler lesz belőle, akár Hazard vonal is, de én inkább olyat választanék aki már többet tett le az asztalra még ha fiatal is (Isco, Götze, Oscar).
__
Egyébként nem tudom, hogy Cuadrado hogy férne bele (tényleg max kölcsön+opcióval), de én kihasználnám a lehetőséget ha le tudnánk seftelni. Szerintem az semmit nem jelent, hogy a Chelseaben kínlódik, ezer oka lehet és az utóbbi 4 év elég jól bizonyítja hogy ki tudjuk hozni a maximumot a misfitekből ha illik a stílusunkhoz, taktikánkhoz. Persze ő nem trequartista, de gyakorlatilag bármelyik felállásunkba passzolna.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 23:39

Draxlerhez mit szólna a nagyérdemű? Ez megint inkább egy projektnek tűnne, mint annak idején Vidal és Pogba.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 13:09

s4tch írta:
Krisz írta:
Tele vagyunk védekező középpályásokkal, Vidal mellett Marcsi, Pogba, Khedira, Kwadcsi, Győzi, Sturaro.

ja, csak épp vidal kb kétszer annyi labdát szerez, mint a többiek,

[...]

Ahogy azt korabban emlitettem, a feladatkoroket total at kell varialni Tevez es Pirlo hianyaban igy szerintem nincs ertelme egyenekre lebontani az osszehasonlitast.

Nem vagyok egy nagy statisztika náci, de mivel a fel iroda ures plusz a fonokom a reszlegvezetot uldozi egesz nap igy volt egy kis idom szamolgatni:

Bevásárlóközpont - Page 26 Juve_m11

Amit erdemes megemliteni mielott belekezdek az ertekelesbe, hogy Mandzukic, Keddi es Gotze sem a legjobb szezonjat futott,a finoman sem (Khediranak pl 2 szezonnal ezelotti statokat kellett nezni, hogy ertekelheto jatekperceket vethessek ossze), pontosan ezert is tudtuk (ill. van esely Gotzere) leigazolni oket. Illetve nyilvan nem a Juveben nyujtottak ezeket a statokat plusz a jatekido sem egyforma igy megint torzul a kep.

A piros rubrikak egyertelmuen mutatjak, hogy a regi banda nagyreszt jobb volt a vedekezo es tamado statok tobbsegeben illetve a passzokat tekintve, viszont a kulonbseg nem szamottevo. Tehat kepessegekben talan visszaeses, de ugyanakkor a szuksegszeru fiatalitas komplett vegrehajtasa, szamottevo kepessegcsokkenes nelkul, egy uj era kezdete (kotve hiszem, hogy Conte elso szezonjaban jobb skillsettel futottunk volna neki a szezonnak). Es persze ez egy top szezont produkalo garda vs gyengebb szezont futo huzoemberek osszevetese, ami egy optimista szemlelettel (Krisz? Jelen!) biztato. Kicsit nagyobb tavlatban ertekelve a helyzetet (project szint) szerintem ez egy nagy szintlepes, eleg csak azt megnezni, hogy tobbsegben Vucinic-Pepe szinten igazoltunk az elozo ujraszervezeskor, most pedig Dybala/Mandzukic/Gotze?. En nem csak remenykedem Marotta munkajaban hanem mar most megtapsolom.

Persze mindez borul ha nem hozzuk el azt a bizonyos sztar iranyitot, aki a peldaban Gotze, de lehet ez akarmelyik emlegetett.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 12:53

így van. a juvés tetkó, a tavaszi feltámadás és hűségeskü, a juvés sípcsontvédő miatt én tényleg úgy gondoltam, hogy szóba se kerül nyáron a távozása.  még azt is a copára fogtam, hogy lemaradt az adidasos reklámfotókról és a többi kampányban sem nagyon nyomták az arcát. ezek szerint menni akar.

nagyjából elmúlt a gyászhangulatom. ha veszünk egy normális trequartistát/támadó középpályást és ezt a sandro fiút a portóból, nem lesz ez rossz:

----------------buffon------------------
---licht--bonu--chiellini---SANDRO---
-----KHEDIRA---marcsi---pogba------
-----------------ISCO------------------
--------morata--MANDZU/DYBALA---

erős ez így is, és csere is van szarásig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 12:45

kilopo írta:
Ahogyan az is ugyanúgy benne van, hogy 35 évesen is hasznos tud lenni, éppúgy, mint egy Scholes, Lampard és hasonlók. Ennyi erővel az Indiánt is el kéne adni, ő sérülékenyebb, mint Vidal..
A kérdés Vidallal kapcsolatban inkább az, hogy akar-e hosszabbítani, szerintem nem, különben nem adnánk el. (már ha eladjuk)
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 11:56

Ahogyan az is ugyanúgy benne van, hogy 35 évesen is hasznos tud lenni, éppúgy, mint egy Scholes, Lampard és hasonlók. Ennyi erővel az Indiánt is el kéne adni, ő sérülékenyebb, mint Vidal..
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 10:15

Én amúgy még így is reálsnak tartom a Scudettót, de nem dőlnék a kardomba, ha nem lenne meg az ötödik (egyszerűen ilyen dominancia nincs, nem lehet mindig bajnokságot nyerni). A tavalyi év nagyon szép volt, Pirlo és az Apacs kiválása viszont egy teljesen új csapat kiépítését tette szükségessé - nincs nagyon választásunk, Vidal játékstílusában bármikor benne van, hogy szétszakad a térde, ha most negyven millát kapunk érte, szerintem meg kell válnunk tőle.

Tudom, hogy Maxi egy teljesen új szintre emelte Conte csapatát, de szerintem a következő idényben dől majd el, mennyire is jó edző valójában, ugyanis egy papíron sokkal geyngébb csapattal ugrunk neki a szezonnak.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 10:06

Egyébként én ezt tényleg elhittem. bounce
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 10:04

s4tch írta:

tevez >>>>>>>>>>>> dybala
pirlo < marchisio (utóbbi jobban védekezik, kisebb probléma labda nélküli játéknál, viszont támadásban még mindig szundi az isten)
vidal >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> bárki, főleg khedira

Ez itt a lényeg fiúkák. Tevez bármikor bebaszta, ha helyzet adódott, fosott is mindenki tőle. Vidal meg ebben az éven nagyon feljött, a nagyon régi önmaga volt a 123 millió futott kilométerrel és az összes többivel, amit letett. Én is nagyon csalódott leszek, ha ő is megy, főleg ha "zsebpénzért".
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 09:19

s4tch írta:
ha beppe hazahozza nekünk verrattit, akkor talán megbocsátok. khedira kurva kevés lesz pirlo és vidal helyett.

Vegyük ki a kezünket a biliből. Szerintem a megszerzésére csak akkor lehet reális esélyünk, ha ellenkező irányba küldjük Pogbát.

Bárcsak még elérhető lenne Kondogbia...

Egyébként én még mindig azt mondom, hogy új elképzelések mentén akarunk továbblépni, de azért arra kíváncsi leszek, miként kommunikálják majd ezt az eladást Marottáék.

Elképzelhető, hogy azért került képbe Cuadrado és Alex Sandro, mert Asamoah megkapja az esélyt belső középpályásként.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 09:10

s4tch írta:
ha beppe hazahozza nekünk verrattit, akkor talán megbocsátok. khedira kurva kevés lesz pirlo és vidal helyett.

+ Götzét
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 09:07

Szomorú vagyok elvtársak, szomorú. Naivan azt hittem, még egy évet együtt marad az MVP+Apacs négyes, és jövőre megnyerjük -ha a védők is úgy gondolják- a BEK-et, mondjuk az idei döntőbejutásra nem számítottam. Ha ez az ára annak, hogy ismét döntőzzünk, esetleg végre meg is nyerjük azt, az ötödik scudetto mellett (új emberek, új lendület, motiváció), akkor oké. De most szomorú vagyok kicsit, Artúr volt a Copa legjobbja...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 08:51

ha beppe hazahozza nekünk verrattit, akkor talán megbocsátok. khedira kurva kevés lesz pirlo és vidal helyett.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 08:38

Krisz írta:
Tele vagyunk védekező középpályásokkal, Vidal mellett Marcsi, Pogba, Khedira, Kwadcsi, Győzi, Sturaro.

ja, csak épp vidal kb kétszer annyi labdát szerez, mint a többiek, és emellett támadásban sem haszontalan. abba meg tényleg bele se menjünk, pogbát hányszor szerelik, győző mennyit védekezik, sturaro mennyire rutinos és intelligens, és kwadcsit mennyire vette bármelyik edzőnk számításba belső középpályásként.

Krisz írta:
Fontos láncszem, de nem pótolhatatlan. Szerintem egyszerre Pogba ÉS Vidal kiválását nem bírná el a csapat, az egyikét igen.

ha csak vidal (és esetleg pirlo) távozna, azt mondanám, valahogy túléljük. nekem az a bajom, hogy a pótlékok nem jobbak, mint a távozók, sőt.

tevez >>>>>>>>>>>> dybala
pirlo < marchisio (utóbbi jobban védekezik, kisebb probléma labda nélküli játéknál, viszont támadásban még mindig szundi az isten)
vidal >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> bárki, főleg khedira

egyedül a llorente <<< mandzu dolog áll, de mindkettőt ki kell szolgálni, az meg teveztől, pirlótól, vagy a nem létező szélekről lenne/volt/lett volna megoldva.

ezen kívül szaros 40 milláért kit kapunk egy ilyen fodbalistaár-lufi közepén? dybala került annyiba, sterling meg a duplája. cuadradóval meg joveticcsel ne vicceljük, az izé szintje mindkettő. az általam is halálra hypeolt cuadrado oda se fér a chelsea kezdőjének közelébe, és holmi salah jobb volt nála firenzében.

lecsupaszítva a problémát: vidal egy 2-in-1 játékos, a világ legjobb középpályásai között van, bárhová beférne, még a barcelonába is. gyakorlatilag pótolhatatlan. pirlo távozása még elmegy, de tevez és vidal, ez azért kicsit sok.

ja, érdekesség: http://www.football-italia.net/69244/juve-dominate-uefa-player-list
Gigi Buffon, Paul Pogba, Arturo Vidal, Carlos Tevez and Andrea Pirlo are all up for the award.

buffon 37 éves, pogba (és morata) jövőre távozik, a többi meg már gyakorlatilag lelépett. nem feltétlenül európai nagycsapat attitűd. persze bízom marottában, csodásan végzi a munkáját, de ez a mercato nálam vidal eladásával egyértelműen kuka lesz. ennyire sok kulcsember talán a calciopoli alkalmával távozott a klubtól.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 01:07

s4tch írta:
közös akarat? nem kell senkit eladnunk, nem cél gyengíteni a keretet. ha ez tényleg megtörténik, az egyedül vidal akaratát fogja tükrözni.

vagy a copás sérülését. tényleg, mi van a térdével?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-16, 00:14

Fontos láncszem, de nem pótolhatatlan. Szerintem egyszerre Pogba ÉS Vidal kiválását nem bírná el a csapat, az egyikét igen. Valószínűleg egy Khedira nem tudja egy az egyben odatenni azt amit Vidal, de egy Khedira + Mandzukic igen. Ha ugyanúgy 4-3-1-2-ben állunk is majd fel papíron mint tavaly, a feladatok merőben másak lesznek. Ez a nagy változás Tevez (és Pirlo) távozásával elkerülhetetlen, az hogy Vidal helyett Khedira lesz az már nem oszt nem szoroz a "sok új ember" problémát illetően. Építkezős szezon lesz, így is kell hozzáállni. A fiatalítást meg kellett lépni, talán nem lett volna ilyen drasztikus ha Tevez kitölti a maradék szerződését, de gyanítom, hogy Vidalt akkor is eladjuk (már tavaly sanszos volt, hogy új szerződést itt már nem fog aláírni, akkor pedig ezen a nyáron el kell adni). Az biztos hogy izgalmas szezon lesz, az egész Serie A erősödött, mi talán kicsit olyanok leszünk, mint Conte első évében, kicsit csiszolatlanok de frissek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 23:50

Egy jó formában levő Vidal szerintem rettentően fontos láncszem, akit egy az egyben nem tud pótolni a Khedira/Asamoah/Sturaro/Pereyra négyes egyike sem. Engem mégis az aggaszt leginkább, hogy túl sok lesz az új ember, és ebben rejlik a legnagyobb rizikó.

Draxler mellett Cuadrado és Alex Sandro is a célkeresztben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 23:27

zetterberg40 írta:
s4tch írta:
közös akarat? nem kell senkit eladnunk, nem cél gyengíteni a keretet. ha ez tényleg megtörténik, az egyedül vidal akaratát fogja tükrözni.

A különböző híresztelésekből nekem az jön le, hogy más irányba tartunk és egyben fiatalítunk. A napokban Oscar, Isco és Özil neve pörgött, most pedig egyesek szerint Götzét próbálja kérni a klub Allegri kérésére. Mindannyian teljesen más stílust képviselnek, leginkább a csatár mögött érzik jól magukat, és fiatalabbak Vidalnál. Az már egy más kérdés, hogy szerintem a bolíviai sokkal hasznosabb bármelyiküknél.

Stratégiai szempontból a mostani a legjobb alkalom, hogy eladjuk Vidalt. Tele vagyunk védekező középpályásokkal, Vidal mellett Marcsi, Pogba, Khedira, Kwadcsi, Győzi, Sturaro. Vidal épp most van a csúcson, de a 30hoz konvergál egy olyan poszton ami a legnagyobb fizikai megterhelést jelenti és egyszer már szétment a térde + a motiváció tavaly nagyon nem volt a helyén. Én gondolkodás nélkül elcserélném Götzére, posztjukon egyforma szintet képviselnek. Ami a hasznosságot illeti, ha felrakunk egy Marcsi-Pogba-Khedira gépállat középpályát akkor egy Götzere van szükség nem egy Vidalra. A terminátor bandával maga mögött bőven elfér Götze vagy Özil, nincs szükség olyan mezőnymunkát nyújtó játékosra, mint Vidal (nyilván egy MVP+irányító lenne a legnagyobb királyság, de ez az áldozat idén elkerülhetetlen).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 23:17

Akkor azt hiszem, ez eldőlt: katt

36+4 millió, ami egy kicsit kevésnek tűnik, még a kora ellenére is. Ez van.

Szerintem egy nagyobb név (értsd drága igazolás) még érkezni fog.

Szerk: a Sky és a német Kicker már be is dobta Draxler nevét, holnap lehet az első találkozó.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 23:07

2 év van hátra Vidal szerződéséből, ha jó pénzt akarunk kapni érte most kell eladni.
A kérdés az, hogy Arturo akar-e hosszabbítani és ha igen milyen kondíciókkal? Ha nem akar, vagy teljesíthetetlen kérései vannak ( ne feledjük, legutóbb, jelentősen magasabb fizetésért plusz egy évet volt hajlandó hosszabbítani, most meg valószínűleg alá akarja írni karrierje nagy szerződését), akkor nincs sok mindenről beszélni, nem az a kérdés megy-e, hanem hogy hova és mennyiért. Egyetértek abban, hogy ha megy az az ő döntése lesz nem a klubé. Ha akar menjen, csak adják ide Götzét cserébe, a helyére meg majd kölcsön+opcióval idehozza Marotta Allant ( idén még amúgy sem bizniszeltünk az Udienesevel, ez tarthatatlan állapot).
Aztán lehet csak megint firkálnak a firkászok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 22:53

s4tch írta:
közös akarat? nem kell senkit eladnunk, nem cél gyengíteni a keretet. ha ez tényleg megtörténik, az egyedül vidal akaratát fogja tükrözni.

A különböző híresztelésekből nekem az jön le, hogy más irányba tartunk és egyben fiatalítunk. A napokban Oscar, Isco és Özil neve pörgött, most pedig egyesek szerint Götzét próbálja kérni a klub Allegri kérésére. Mindannyian teljesen más stílust képviselnek, leginkább a csatár mögött érzik jól magukat, és fiatalabbak Vidalnál. Az már egy más kérdés, hogy szerintem a bolíviai sokkal hasznosabb bármelyiküknél.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 22:42

közös akarat? nem kell senkit eladnunk, nem cél gyengíteni a keretet. ha ez tényleg megtörténik, az egyedül vidal akaratát fogja tükrözni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 22:32

s4tch írta:
gyerekek, ez a vidal-sztori elég élesnek tűnik. ha menni akar, bekaphatja.

A hírek szerint alig fog többet keresni (6 millió), mint a Juvéban.
Egyébként nekem az a megérzésem, hogy ez közös akarat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 22:27

gyerekek, ez a vidal-sztori elég élesnek tűnik. ha menni akar, bekaphatja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 21:27

jackie_d írta:
bombahoppa írta:
a videó odabasz

szívbe

azt hittem keményebb vagyok

mit érzelegsz, kamu az egész, ez a fajta ünneplés az "extra" stadiontúra része
helyi hajléktalanokkal töltik meg a lelátót, akik neked is így tapsolnak amikor kibújsz a föld alól
amúgy sem volt teltház, jelentéktelen az egész...

jaja, csak éppen telt házra foglaltam a stadiont, és kevesebből is megúszhattam volna, az meg mehetett volna görög állampapírba

drunken


_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 21:11

zetterberg40 írta:
A TS most éppen a Bayernbe adja el Vidalt.

Úgy fest, hogy most az egyszer igazuk lesz...

Di Marzio és a calciomercato is egybehangzóan írja, előrehaladott tárgyalásokat folytat a két klub, és akár még ma pont kerülhet az ügy végére. A Bayern ajánlata 40 millió, míg Marottáék 45-öt szeretnének. Vidal ügynöke pedig már Münchenben tárgyal a Bayern vezetőivel.

Krisz jövendölése beigazolódni látszik. Egyrészt vagy a költekezés miatt szükséges most ez az eladás, a másik lehetőség pedig, hogy kell a pénz egy irányítóra. Valamint az is szempont lehet, hogy Vidalból még most lehet jó áron kiszállni.

Tavaly én elküldtem volna, most azért már sajnálnám, de megérteném. Ugyanakkor szerintem Pogbát sem tudjuk egy évnél tovább tartani, szóval érdekesnek tűnik a jövőkép. Nehéz lesz a címvédés.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2015-07-15, 19:50

A TS most éppen a Bayernbe adja el Vidalt. Ha nem őt, akkor meg Pogbát.

Ma egyébként Khedira-nap volt, holnap Mandzukic, pénteken pedig Zaza bemutatása következik.

Holnap már a játékosok egy része visszatér a szabadságról.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: