Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-24, 08:58

győzinek örülök, itt a helye king

'poolban mindenki, aki nem suarez, alulteljesít. kár érte Crying or Very sad

berardi karrierjéből megint elmegy egy év fölöslegesen Crying or Very sad ha ennyire bízunk benne, hogy kifizetünk érte egy valag pénzt, ráadásul a posztján pepe (volt?) az egyetlen játékosunk, akkor ne a sasol szekerét húzassuk vele.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 23:20

s4tch kedvence, Firmino végül 28,4 millió fontért a Liverpoolba igazol (80 ezer fontos heti fizu).

Szerk: Berardi ügyében sikerült egyezségre jutni a Sassuoloval. Most már teljes mértékben Juve játékosnak számít, de a következő szezont kölcsönben a Sasolnál tölti.

Érdekesség még, hogy Mandzukic leigazolását követően Allegri az egyik nyilatkozatában már a csatáraink közé sorolta Zazát is, holott egyelőre semmi hivatalos közlemény. Gondolom a következő lépés az ő leigazolása lesz.

A GDS szerint pedig Pirlo már most nyáron távozik.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 21:59

kilopo írta:
Annyi kieg, hogy 3 év alatt kell kifizetni a 14-et. Mondjuk ez pont nem jelent semmit, mert az előző évek igazolásaiból is biztosan van olyan összeg, amit most kell fizetni.

Igen, ez a több részletben fizetés egy teljesen megszokott gyakorlat, független az összeg nagyságától.

Az idei szerzemények közül Dybalát négy, míg Mandzukicot három részletben fizeti ki a klub. De talán még Rugani esetében azt a nem túl nagynak számító 3,5 milliót sem egyben fizetik.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 21:23

Annyi kieg, hogy 3 év alatt kell kifizetni a 14-et. Mondjuk ez pont nem jelent semmit, mert az előző évek igazolásaiból is biztosan van olyan összeg, amit most kell fizetni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 20:33

Pereyra most már teljes mértékben Juve játékos, miután a klub élt az opciós jogával.
14 millió, ami bizonyos bónuszok teljesítése esetén további 1,5 millióval emelkedhet.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 12:15

Én is azt hittem, marad még egy évet, bíztam abban, hogy - honvágy ide vagy oda - kitölti a szerződését, de ha már megy, akkor adom az alább írtakat, a Vadala - Betancour duóban határozottan van fantázia. Egyébként remélem nem nyúljuk le nagyon a Bocát, ők azért nem milliomosok...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 09:11

s4tch írta:
colazo helyett kérnénk betancourt. a vadala + betancour + valamennyi pénz kombó nem hangzik rosszul. ezeket a dél-amerikai kölyköket pillanatok alatt fel lehet futtatni, sokkal többet ki lehet belőlük venni, mint az a 8-10m, amit mondjuk reálisan el lehetne várni a bocától.

kurvára fog hiányozni tevez Crying or Very sad
Ez olyasmi dealnek tűnik, mint amit Moggi próbált a Rómával annak idején, talán Davids kapcsán. Lejáró szerződés, elvagyodas, a vén maffiózó két ifistat nézett ki, De Rossit és Aquilanit. Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 08:47

colazo helyett kérnénk betancourt. a vadala + betancour + valamennyi pénz kombó nem hangzik rosszul. ezeket a dél-amerikai kölyköket pillanatok alatt fel lehet futtatni, sokkal többet ki lehet belőlük venni, mint az a 8-10m, amit mondjuk reálisan el lehetne várni a bocától.

kurvára fog hiányozni tevez Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-23, 05:19

Krisz írta:
kilopo írta:
Kicsit lemaradtam itt a Tevez sztoriban. A Boca-nak elvileg kéne valamit fizetni, vagy a rendes volt a klub és közös megegyezéssel bontották a szerződést?
Legutóbb 2 milla plusz két játékosról volt szó. Gratisban biztosan nem kapják meg.

a két játékos Nicolas Colazo és Guido Vadalà. előbbi bal oldali középpályás, balhátvéd, nem tűnik különösebben érdekes játékosnak, a másik viszont egy 18 éves, komoly tehetségnek tűnő srác. 12 évesen a Barca leigazolta, aztán volt az Atalantánál, de visszatért Argentínába, mert nem érezte jól magát Olaszországban - pedig egy csomó nagy klub meg akarta szerezni, köztük a Juve is. az új Messiként emlegették, ami túlzásnak tűnik, de van fantázia a gyerekben. a Juve meg állítólag Rodrigo Bentancur-t kéri, aki uruguayi, szintén18 éves, jobb oldali középpályás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 23:59

kilopo írta:
Kicsit lemaradtam itt a Tevez sztoriban. A Boca-nak elvileg kéne valamit fizetni, vagy a rendes volt a klub és közös megegyezéssel bontották a szerződést?
Legutóbb 2 milla plusz két játékosról volt szó. Gratisban biztosan nem kapják meg.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 23:47

Idén láthatóan többet költ a kancsal, mint az előző években, melynek egyik oka nyilván a BL pénz. Az meg majd kiderül, hogy van-e más oka is.
Kicsit lemaradtam itt a Tevez sztoriban. A Boca-nak elvileg kéne valamit fizetni, vagy a rendes volt a klub és közös megegyezéssel bontották a szerződést?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 20:25

DM szerint Marottáék is beszállnak a Salahért folyó küzdelembe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 18:49

Mandzu 19+2 millióba került a klub kommunikációja szerint.

Nem kevés, ha a korát és a fizetését is figyelembe vesszük.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 10:05

sorry, vaklárma volt, hiába verified account, nem pirlóé:

https://twitter.com/Pirlo_official/status/608306127416225792

ettől persze még könnyen lehet, hogy lelép.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 09:51

s4tch írta:
pirlo tutira lép:
https://instagram.com/p/4OO093DYEA/?taken-by=pirloficial

egyetértek krisszel, ide mindeképp kell valaki. a középpálya hozta a bajnoki címeket, nem szabad hagyni, hogy egy fikarcnyit is gyengüljön ez a csapatrész.

Hát ezek bizony eléggé búcsúzó sorokra hajaznak.

Közben a tahó horvát épp orvosin van. Ugyanabban az ingben pózol a klinika előtt, amiben tegnap este Torinóba érkezett. Nem elég hogy tahó, még igénytelen is Laughing Szervezzetek már neki gyűjtést, vagy nem tudom, de ez így nem szint.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-22, 09:40

pirlo tutira lép:
https://instagram.com/p/4OO093DYEA/?taken-by=pirloficial

egyetértek krisszel, ide mindeképp kell valaki. a középpálya hozta a bajnoki címeket, nem szabad hagyni, hogy egy fikarcnyit is gyengüljön ez a csapatrész.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-21, 23:16

EsztéNégy írta:
Jovetic egy felesleges igazolás lenne szerintem. A mercatonk számomra majdnem teljes, egy jó szélsővédő kéne (mindegy, melyik oldalra, mert jövőre meg a másikra fog kelleni). Oscar mondjuk jöhetne, én kimondottam csípem a búráját és szerintem nagyon jó játékos már most is, de horror áron jönne gondolom, az meg nem biztos, hogy belefér egy Dybala + Mandzu után.

Mindenesetre elég régóta ez tűnik a legjobb mercatónak, remélem a mostani igazolások is bejönnek, és behúzzuk az ötödik bajnoki címet zsinórban. Én nem hiszek abban, hogy a milánói csapatok reálisan mehetnének az aranyért, észak-afrika szerintem még mindig brutál messze van hozzá kereterősségben, a római rinyák meglehetnek kilóra, de örök vesztes egy csapat, a nácik meg hozzák majd a jobb évük után a várható 6-7. helyet.

Pirlo megy Ámerikába, ezért kreatív embert kell igazolni a középpályára, akár Marcsival játszunk a védelem előtt akár nem. Ha Marcsival akarjuk pótolni Pirlot akkor kell majd egy trequartista, ha egy az egyben Pirlot akarjuk pótolni, akkor meg egy Verratti. Széleken szerintem megvagyunk, Lichti/Caceres/Isla/Don ill. Evra/Kwadcsi/Caceres/Don, szerintem ez most nem olyan égető mint a középpálya.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-21, 21:18

Jovetic egy felesleges igazolás lenne szerintem. A mercatonk számomra majdnem teljes, egy jó szélsővédő kéne (mindegy, melyik oldalra, mert jövőre meg a másikra fog kelleni). Oscar mondjuk jöhetne, én kimondottam csípem a búráját és szerintem nagyon jó játékos már most is, de horror áron jönne gondolom, az meg nem biztos, hogy belefér egy Dybala + Mandzu után.

Mindenesetre elég régóta ez tűnik a legjobb mercatónak, remélem a mostani igazolások is bejönnek, és behúzzuk az ötödik bajnoki címet zsinórban. Én nem hiszek abban, hogy a milánói csapatok reálisan mehetnének az aranyért, észak-afrika szerintem még mindig brutál messze van hozzá kereterősségben, a római rinyák meglehetnek kilóra, de örök vesztes egy csapat, a nácik meg hozzák majd a jobb évük után a várható 6-7. helyet.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-21, 14:37

baggiofan írta:
Oscar vagy Jovetic lenne jobb ?

Paratici évek óta Oscart hajtja, nagy kedvence. Szerintem reális esély nincs a megszerzésére.

Jojo sanszosabb, de mivel most már Milánóban is van pénz, verseny lesz érte, az az érzésem.

Közhely, de a következő szezon az eddigieknél még nehezebb lesz. A fülöp-szigeteki maffiózó a mercato elején már 90 millió körül költött, a Kondogbia miatti kudarc ellenére a kopasznak is lesz kerete új igazolásokra, a Roma is erősödhet, a Nápoly megszabadult a pincértől.

Óvatosan és egyben kíváncsian várom, mire lesz képes a megfiatalított csatársorunk.
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-21, 14:24

Oscar vagy Jovetic lenne jobb ?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-21, 00:09

Kondogbia a kék-fekete hulladékoké, ami nem jó.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-20, 23:54

Allegri Mandzukic leigazolása kapcsán

Amit kiemelnék:
"We must not try to replace Tevez but rather sign players and see based on them what way we would like to play," Allegri told Sky Italia. "We have Alvaro Morata, Paulo Dybala and Mandzukic is arriving too.

Ez a helyes hozzáállás. Eleinte Conte is ilyen volt, csak a végén leragadt egy rendszernél.

"The club is working well and when the transfer window closes we will have a squad with at least 10 players under 23-years-old."

...ami a fiatalítást illeti.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-20, 10:27

Tudom, hogy a nagy részük kamu, meg Tuttosport fantázia, de rengeteg bíztató név kering idén nyáron a Juvehoz kapcsolódóan. Valahogy korábban ezt nem lehetett érezni, legalábbis nem ilyen szintű nevek voltak. Szexi lett a csapat és még szexibb lesz. Razz
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-19, 14:11

Egy 2013-as cikk a horvátról: katt

Oké, brutál csapat egy része volt, de remélhetőleg hasonlóan jól be tud illeszkedni ide is.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-19, 07:09

nem vagyok meggyőződve a transferről, de ne legyen igazam.
A kifizetett gyémánt nem sok a bayernes mandzuért, de az atletiset nem szeretném látni.
Lórinak ezek után kevés maradása van, hacsak nem akar a Dybala>>>Mandzu>Morata>Zaza négyes mögött coppázni.

Becenév?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-18, 23:32

Én sunázom, nem egy zseni, de centerMUNKÁban nagyon hatékony, a többire meg ott a mastercard (a kölykök).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-18, 22:52

Chiellinivel szeretni fogják egymást.

Bevásárlóközpont - Page 31 1456808-31133129-2560-1440
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-18, 22:47

zetterberg40 írta:
Marotta kurva gyors volt.

ez tetszik a legjobban a transzferben. egészen félelmetes az öreg. king
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-18, 22:23

Mandzukic hétfőn orvosira érkezik? Shocked

katt

Szerk:

A Gazzetta 18 milliós vételárról ír bónuszokkal együtt.
A calciomercato is megerősíti a hírt, ők 15 + 2 millió bónuszról írnak.

4 éves szerződést kap évi 3.5 milliós fizetéssel.

Szerk2:

Most már Di Marzio is lehozta a hírt.

Marotta kurva gyors volt. Remélhetőleg a Bayernes formáját hozza.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-18, 11:03

Nekem az a nagy félelmem a Tevez sztorival kapcsolatban, hogy lehet teljesen felborítja a nyári terveinket, valahogy pótolni kell ahhoz meg pénz kell.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2015-06-18, 10:39

s4tch írta:
Krisz, én is szeretlek, és darmiant is, de az a helyzet, hogy őt a bayern vagy a real vagy valamelyik tollas angol klub fogja elvinni, akkora körülötte a hype. attól tartok, kurzawa reálisabb célpont.

kár ezért a tevez-ügyért, nagyon nagyot gyengül a csatársorunk... mandzukic mezőnymunkája is brutális egy csatárhoz képest, de míg tevez gyakorlatilag támadó középpályást is játszott, addig mandzu inkább labdatartásra és zavarórepülő védekezésre használható, érdemi összjátékra kevésbé.

érdemi összjátékra ott lesz dybala.
Kurza pedig >>>>>darmian

ha nem megy senki karcsikán kívül, felőlem le is lőhetjük ezzel az igazolással a merkátót. elégedett vagyok

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: