Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Nyári sörmeccsek

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Today at 07:35

@tjunior wrote:

A Juventus akkor épít brandet ha sikeres, címeket nyer vagy legalább harcol értük. Biztos hasznosak ezek a nyári bohóckodások, nem vitatom, de most őszintén, a mostani BL menetelésünk 100* több szurkolót szerzett mint ez az International Champions Cup. Sőt a aug 13. esetleges szuperkupa győzelem is sokkal többet hozhat a konyhára mint ez. A felkészülést meg ne rendeljük már alá a nyári sörmeccseknek.
a nyári bohóckodás értelme, hogy az itteni szurkolók is láthassák a csapatot élőben
olyan mint amikor az nfl átküld két fos csapatot európába, oszt' teltházas meccset játszanak
ez a jenkik bl döntője, láthatják a fiúkat a saját szemükkel
az éredklődés amúgy hatalmas, sikerült is feltornázni normális jegyek árát olyan 300-400 usd környékére...
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 21:22

@LeRoi10 wrote:

Éjjel szándékosan az ESPN-en néztem a meccset. Alább, a meccs közben írtam is a kommentátorok véleményéről. Nem tudom láttad-e a meccset, de szégyenteljes volt az első 60 perc. Tudom, hogy edzőmeccs, szarnék is bele, tisztában vagyok vele, hogy mire való, azt is tudom, hogy mi hagyományosan lagymatagan állunk bele, és ez így jó is. De akkor maradjunk otthon és játszunk a Marseille-jel meg az Atalantával. Ne hangoztassuk, hogy brandet építünk, piacért megyünk Amerikába, mert ez így katasztrófa volt. Hatalmas öngól. Aki most először látott minket focizni, azt hiszi a Juventus egy beszari, védekező, játéknélküli csapat. Ha neadjIsten még az idei BL döntő is megnézték, azzal sem vagyunk előbbre. A kommentátorok azzal vezették fel a meccset, hogy 2 éve kiszoptunk a Barcától a BL döntőben, és immáron rekorderek vagyunk a 7 vesztes döntővel...
Hogyhogy Neymar és Messi is futott, harcolt, nyerni, játszani akart? Ők is most tértek vissza a nyaralásról, nekik már nem is kéne bizonyítaniuk. Ők hajtottak, mi meg próbáltunk nem 5 gólt kapni. Erről szólt az első 60 perc.
A Juventus akkor épít brandet ha sikeres, címeket nyer vagy legalább harcol értük. Biztos hasznosak ezek a nyári bohóckodások, nem vitatom, de most őszintén, a mostani BL menetelésünk 100* több szurkolót szerzett mint ez az International Champions Cup. Sőt a aug 13. esetleges szuperkupa győzelem is sokkal többet hozhat a konyhára mint ez. A felkészülést meg ne rendeljük már alá a nyári sörmeccseknek.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 20:01

@tjunior wrote:

Kicsit már túl van tolva ez a brandépítés. Brandet nem júliusban kell építeni hanem a szezonban, főleg tavasszal.
 Éjjel szándékosan az ESPN-en néztem a meccset. Alább, a meccs közben írtam is a kommentátorok véleményéről. Nem tudom láttad-e a meccset, de szégyenteljes volt az első 60 perc. Tudom, hogy edzőmeccs, szarnék is bele, tisztában vagyok vele, hogy mire való, azt is tudom, hogy mi hagyományosan lagymatagan állunk bele, és ez így jó is. De akkor maradjunk otthon és játszunk a Marseille-jel meg az Atalantával. Ne hangoztassuk, hogy brandet építünk, piacért megyünk Amerikába, mert ez így katasztrófa volt. Hatalmas öngól. Aki most először látott minket focizni, azt hiszi a Juventus egy beszari, védekező, játéknélküli csapat. Ha neadjIsten még az idei BL döntő is megnézték, azzal sem vagyunk előbbre. A kommentátorok azzal vezették fel a meccset, hogy 2 éve kiszoptunk a Barcától a BL döntőben, és immáron rekorderek vagyunk a 7 vesztes döntővel...
Hogyhogy Neymar és Messi is futott, harcolt, nyerni, játszani akart? Ők is most tértek vissza a nyaralásról, nekik már nem is kéne bizonyítaniuk. Ők hajtottak, mi meg próbáltunk nem 5 gólt kapni. Erről szólt az első 60 perc.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 18:19

@zetterberg40 wrote:
Van bőven igazság abban, amit a tegnapi meccs kapcsán többen írnak twitteren. Sokan méltatlannak tartják a tegnapi kezdőcsapatot egy ilyen meccshez, még ha alapvetően csak egy felkeszülési meccsről is van szó a felkészülés elején. A hangoztatott brandépítés viszont nem úgy néz ki, hogy a B csapatot küldjük pályára egy Barca ellen, hiszen új szurkolókat ezzel aligha nyeri meg a klub. Ők Dybalara, Costara, Malacra, azaz a legnagyobb nevekre kíváncsiak, ezért fizetnek elsődlegesen, nem Sturaro, Lichtsteiner, Asamoah miatt. Mondjuk ahogy beszéltünk róla, marketing/brandépítés szempontjából már a mexikói meccsek lemondása is óriási blama, és most ezek után egy Barca ellen sem sikerült meglovagolni a lehetőséget a twitterezők szerint. Úgyhogy jócskán csalódást keltőnek nevezik az eddigieket, nincsenek összhangban az ígéretek, célok a tettekkel.
Kicsit már túl van tolva ez a brandépítés. Brandet nem júliusban kell építeni hanem a szezonban, főleg tavasszal.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 18:10

Van bőven igazság abban, amit a tegnapi meccs kapcsán többen írnak twitteren. Sokan méltatlannak tartják a tegnapi kezdőcsapatot egy ilyen meccshez, még ha alapvetően csak egy felkeszülési meccsről is van szó a felkészülés elején. A hangoztatott brandépítés viszont nem úgy néz ki, hogy a B csapatot küldjük pályára egy Barca ellen, hiszen új szurkolókat ezzel aligha nyeri meg a klub. Ők Dybalara, Costara, Malacra, azaz a legnagyobb nevekre kíváncsiak, ezért fizetnek elsődlegesen, nem Sturaro, Lichtsteiner, Asamoah miatt. Mondjuk ahogy beszéltünk róla, marketing/brandépítés szempontjából már a mexikói meccsek lemondása is óriási blama, és most ezek után egy Barca ellen sem sikerült meglovagolni a lehetőséget a twitterezők szerint. Úgyhogy jócskán csalódást keltőnek nevezik az eddigieket, nincsenek összhangban az ígéretek, célok a tettekkel.
Back to top Go down
View user profile Online
Petike007
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 15:24

@zetterberg40 wrote:
Igen, nagyon az elején vagyunk a felkészülésnek, ahogy Allegri mondta, a dél-amerikai kontingenssel még együtt vacsorázni sem volt ideje a csapatnak, nemhogy edzeni.

Viszont a felkészülés szakaszától függetlenül az tisztán látszik, hogy szegény Licht egyre borzalmasabb. Desijjónak muszáj lesz villantania és egészségesnek maradnia egész szezonban, különben bajban leszünk azon a poszton.

Lichti annyira kiváló, hogy tehermentesítse, az itt Pheonix-ként feltámadó Decsijjót.

Egy Hellas Verona ellen tökéletes a svejci is. Addig legalább pihen a kezdő. Múlt évben ez hiányzott.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 11:33

Igen, nagyon az elején vagyunk a felkészülésnek, ahogy Allegri mondta, a dél-amerikai kontingenssel még együtt vacsorázni sem volt ideje a csapatnak, nemhogy edzeni.

Viszont a felkészülés szakaszától függetlenül az tisztán látszik, hogy szegény Licht egyre borzalmasabb. Desijjónak muszáj lesz villantania és egészségesnek maradnia egész szezonban, különben bajban leszünk azon a poszton.
Back to top Go down
View user profile Online
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 11:25

Akkor lennék ideges ha a Barca ellen élesek lettünk volna, mert az azt jelentené, hogy szétcsesszük a felkészülést az amcsi bohóctorna miatt.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 01:59

Allegri takarodjonnnn!! Ha előre úgy tervezte, hogy 20 percet játszunk ma, akkor lehetett volna a meccs elején és már lefeküdhettem volna 1,5 órája.
Dybala nagyon el akarja adni magát a Barcának. A tavaszi 2 gól után ma nagyon faszán szállt be.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 01:33

Duglasz Koszta első passza nem sikerült, meg az azt követő 5 se...
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 01:25

Na jött a dél-amerikai ötös. Dybala elvitte a showt egy köténnyel. Very Happy Szerintem ebből GIF lesz holnapra. Aztán összehozta az első kapura tartó lövésünket, és szögletből gólpassz Chiellininek. Mindezt 2,5 percen belül. Talán ez a fél óra kicsit visszahozza a lelátót.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 01:04

@LeRoi10 wrote:

Ha hülye amerikai lennék a kis Juve mezemben a lelátón, és abszolút semmi kötődésem nem lenne a klubhoz csak ez az új brand, meg, hogy idejöttek Amerikába stb... Már félidőben lemennék Barca mezt venni Very Happy 
Úgy értem ezzel a produkcióval pont az új szurkolókat nem fogjuk megnyerni. 
A Barca hajt (hozzánk képest), pörgetik a játékot, sarkaznak, megy a tiki-taka. Mi hozzuk a szokásos nyári fost (amivel nekem semmi bajom sincs), de nagyon unszimpatikus. A passzaink 80%-a a Buffon-Benatia, Barza, Asa négyes között történt a saját védőharmadunkban, Marchisio (aki az egyik arca lett az amerikai túrának) odamegy a földön fekvő Neymarhoz kakaskodni egy sárgáért, Sturaro még mindig nem tud focizni. Bentancur pedig 2 labdaérintéssel zárta a félidőt. 

Mégegyszer mondom, engem ez nem is zavarna, de a mexikói blama után egy ilyen, kifejezetten ellenszenves első félidővel nyitni Amerikában nem túl fasza dolog. Főleg egy jókedvű, játszani akaró Barcával szemben hatalmas a kontraszt.
+1

Kb ugyanezt szerettem volna leírni, oké, hogy sörmeccs, de ha Messinek meg Neymarnek nem degradáló a futás, akkor nekünk se legyen már az.
Ben very light eddig...
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:56

@CsT wrote:
Eddig kb Lemina egyetlen aki hajlandó futni....
Ha hülye amerikai lennék a kis Juve mezemben a lelátón, és abszolút semmi kötődésem nem lenne a klubhoz csak ez az új brand, meg, hogy idejöttek Amerikába stb... Már félidőben lemennék Barca mezt venni Very Happy 
Úgy értem ezzel a produkcióval pont az új szurkolókat nem fogjuk megnyerni. 
A Barca hajt (hozzánk képest), pörgetik a játékot, sarkaznak, megy a tiki-taka. Mi hozzuk a szokásos nyári fost (amivel nekem semmi bajom sincs), de nagyon unszimpatikus. A passzaink 80%-a a Buffon-Benatia, Barza, Asa négyes között történt a saját védőharmadunkban, Marchisio (aki az egyik arca lett az amerikai túrának) odamegy a földön fekvő Neymarhoz kakaskodni egy sárgáért, Sturaro még mindig nem tud focizni. Bentancur pedig 2 labdaérintéssel zárta a félidőt. 

Mégegyszer mondom, engem ez nem is zavarna, de a mexikói blama után egy ilyen, kifejezetten ellenszenves első félidővel nyitni Amerikában nem túl fasza dolog. Főleg egy jókedvű, játszani akaró Barcával szemben hatalmas a kontraszt.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:48

Eddig kb Lemina egyetlen aki hajlandó futni....vajon hány amerikai szurkolót nyertünk meg ezzel az első félidővel? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:35

26' 2-0. Ez már kezd átmenni alázásba. Neymar azt csinál Lichtivel és Benatiaval amit akar. A gól előtt konkrétan mind a 4 védőnket kicselezte Very Happy 

Felkészülési meccs, nem halok bele de:
- nem hoztuk ki még a labdát
- 1 beadásból össszehozott MAndzu fejesünk volt fél óra alatt, semmi más
- Bentancur balszélsőt játszik, rá figyelek leginkább, de idáig 1 labdaérintése volt. Az se túl sikeres pedig Vidallal lenne munka. Ő is fűzött már be 3 embert, amiből lövés lett-
- Messi a saját térfelén becsúszva szerelte Benatiát 1-0nál. Pörögnek. Ők tényleg nyerni akarnak és cirkuszt adni a népnek.
- Ja és az ESPN kommentátorai nem értik mi van velünk. Ők nem teljesen úgy veszik mint a felkészülésünk első meccsét. Szerintük Alves és Bonucci távozása teljesen összeroppantotta ezt a csapatot. 

Ez a gond, hogy mi leszarjuk de az amerikaiaknak tényleg fontosak ezek a tornák.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:35

Benatia fasza eddig, csak olyan két ütemmel van késésben
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:16

@tjunior wrote:
A mez állat. 
Képeken nagyon nem jött be, de így a pályán tényleg kurva menő. Évek óta a legjobb csíkos szerelés.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:12

A mez állat. Neymar 10 éve nem volt ilyen üresen mint most 2szer az első két percben.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:11

Az első 2 perc alatt 2-szer futott el Neymar Lichti helyén. Most már arról beszélnek, hogy látszik Dani Alves és Bonucci hiánya. És ebből idén még nagy gondjaink is lehetnek, mert mindketten a világ top 3-ja a posztján. Közben csak a "Messi, Messi!" rigmustól zeng a lelátó.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Yesterday at 00:05

Az amerikai streamet nézem, szépen bekezdett a kommentátor Very Happy 
"Jól ismerik egymást a csapatok pl. találkoztak a 2015-ös BL döntőben. A Barca 5. sikere volt, míg a Juventus az idei döntővel rekorder a 7 elveszített döntővel" 
Az már lemaradt, hogy idén megbasztuk őket. 
Így a képeken egyébként kb 70-30 %-ra tenném a barca és juve szurkolók arányát. De ez csak egy nagyon elnagyolt becslés.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-22, 23:31

Mondjk brandet nem biztos, hogy így kéne építeni. Az egyik oldalon MSN, Iniesta, Pique mi meg baszatjuk a Lemina-Stu-Benhur, támadó trióval. Ilyen szempontból lehangoló, de a mexikói eset óta én már nem vagyok benne biztos, hogy mi is a cél. 
Baszki, a két szélen Asával és Lichtivel micsoda széljátékunk lesz! Very Happy Ilyet még nem láttak az amerikánók! Szépen bemutatkozunk. Hétfőn már fél NewYork Stuani mezben megy dolgozni.
(Persze érthető, hogy Cuadcsi, Dybala, Higany, SanyiSanyi, DS is 3 napja csatlakozott a kerethez, Dugulás is 4 v 5 napja kezdett edzeni. De hát akkor is)

UPDATE: Végülis a Barcában Semedo, Alba, Suarez és Busquets sem kezd. Azért az igazi nagyágyúkat bedobják.
Cilessen; Vidal, Pique, Mascherano, Digne; Samper, Rakitic, Iniesta; Messi, Paco, Neymar.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-22, 23:26

pasztmek
aki ébren marad, talán láthat párat a kreativ arcokból is - a második félidőben?

LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-22, 23:22

@zetterberg40 wrote:

Majdnem az a kezdő.

https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/888867950752616450

Azért túl nagy lángosba sem kellene beleszaladni.
Anyám borogass! Very Happy 2 sörtől már kezdtem megfeküdni de ez a Marci-Kebap-Stu-Lemina-Ben 5-ös miatt muszáj lesz megnézni Very Happy Mi hagyományosan nem nyomjuk meg a nyári felkészülést, szóval én nagy játékot nem várok, de ezzel a kezdővel Allegri igazi troll.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-22, 23:16

@LeRoi10 wrote:
Én olvastam olyar is, hogy BenHur kezd Kebappal, Pjanic elöttük irányít, Mandzu elől centerben, a két szélen pedig Dugulás és Sturaro Very Happy Nevettem is egy jót. Főleg, hogy ez a forrás is a legjobb Barca kezdőt várja.

Ezen a meccsen én csak arra vagyok kíváncsi, hogy BenHur hogyan fog mozogni. Mindenki mástól tudjuk mit várhatunk. Az eredményt leszarom, csak ne sérüljön meg senki.

Majdnem az a kezdő.

https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/888867950752616450

Azért túl nagy lángosba sem kellene beleszaladni.
Back to top Go down
View user profile Online
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-22, 22:01

@zetterberg40 wrote:
Éjfélkor meccs a Bőrszalonna ellen New Jerseyben. A túloldalon fullos kezdőt várnak a kapusposztot leszámítva. 
A lapok ezt várják a mi oldalunkon:

Gigi-Licht, Benatia, Chiello, Asa-Kebap, Lufifej-Flash, Dybcsi, Mandzu-Malac

De benne van, hogy Licht, Asa helyett Desijjó, Szandi kezd.
Én olvastam olyar is, hogy BenHur kezd Kebappal, Pjanic elöttük irányít, Mandzu elől centerben, a két szélen pedig Dugulás és Sturaro Very Happy Nevettem is egy jót. Főleg, hogy ez a forrás is a legjobb Barca kezdőt várja.

Ezen a meccsen én csak arra vagyok kíváncsi, hogy BenHur hogyan fog mozogni. Mindenki mástól tudjuk mit várhatunk. Az eredményt leszarom, csak ne sérüljön meg senki.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-22, 21:35

Éjfélkor meccs a Bőrszalonna ellen New Jerseyben. A túloldalon fullos kezdőt várnak a kapusposztot leszámítva. 
A lapok ezt várják a mi oldalunkon:

Gigi-Licht, Benatia, Chiello, Asa-Kebap, Lufifej-Flash, Dybcsi, Mandzu-Malac

De benne van, hogy Licht, Asa helyett Desijjó, Szandi kezd.
Back to top Go down
View user profile Online
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2016-08-13, 20:53

Szépen lehoztuk ezt a félidőt mindenféle helyzet vagy kapura lövés nélkül.....
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2016-08-13, 20:20

@s4tch wrote:
adja valami ezt az espanyol ellenit? nem találom a műsorújságban.

Nem, én is streamet vadászok....

Eddig tökéletesen működő sopcast link: sop://broker.sopcast.com:3912/262494
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2016-08-13, 19:55

adja valami ezt az espanyol ellenit? nem találom a műsorújságban.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2016-08-09, 17:29

Kettő lesz még: szombaton az Espanyol, majd szerdán a Primavera elleni meccs.

A hírek szerint Allegri regista poszton számol Pjaniccsal. Bonucci sosem fog középpályást játszani. Vannak viszont olyan kósza pletykák, miszerint a Hal teszteli majd Pjacát belső középpályásként, ami ugyan érdekesen hangzik, de a látottak alapján nem oda való. Esetleg amolyan csatárok mögötti irányítóként tudom elképzelni.
Back to top Go down
View user profile Online
Sponsored content

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   

Back to top Go down

Nyári sörmeccsek
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next