Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Nyári sörmeccsek

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-17, 23:40

Így lefekvéshez készülődvén végig néztem a Primavera elleni mérkőzést. Edzőmeccs ide vagy oda hát túl sok örömöm nem volt benne. Első részében De Sciglio-Rugani-Benatia-Asamoah-Marci-Benta-Cuadrado-Berni-STURARO-Mandzu játszott. Hiába nem törték össze magukat, keserves labdakihozatalokat produkáltak, ha Berni vissza-vissza lépet labdáért akkor volt néha valami, illetve ha Asamoahnak volt szabad területe felfutni akkor talán. Egyedüli pozitívum hogy De Sciglio sokkal jobban tud beadni mint Lichi. Suraro bal szélen való játszatását még most sem érzem indokoltnak Very Happy 

A 2. félidőben az ált. kezdőcsapat jött, Sándor,Chiello,Barza,Lichi,Kebab,Pjanic,Costa,Dybcsi,Mandzu,Higany.  Lichi rögtön összeveszett a bíróval az 1. faultnál.. Baze egy edzőmeccsen.....Később lebaszta az egyik gyereket amiért őtet fellökte. Amúgy ugyan olyan nehézkes, de 1 picit gördülékenyebb játék.
A legviccesebb az volt amikor vége lett a meccsnek és a játékosok rohantak be az öltözőbe, a pályára rontó szurkerek meg utánuk Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-06, 08:32

....és lehet, hogy látens hetero vagyok, de nekem kezd tetszeni a zöld mez. Rebellista mindörökké!

Utálom a marketingeseket, mert az érzést osztogatják (jó sok) pénzért, de  szerintem ezt a mezt a hetero célcsoportnak szánják, kicsi military utánérzés, és nagy fallosz. Olyan coming out előtti utolsó lépcsőfok.

bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-06, 08:26

Szerintem takaroggyon a miszter. Biztos aszitte, hogy idegenben jó a döntetlen is. Ez már a negyedik szar nyaram miatta, gondolom a szériában is adunk majd 15 pont előnyt a nyári bajnokoknak. Már csak a spiritoban lehet bízni.
Mondom takaroggyon.

Ez már háromszor begyütt.

juve

jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-06, 00:33

ez a zöld mez ezmiez???
hogy a faszomba' lehet ilyenben játszani?!?

buffon menjen már nyugdíjba, a második gól vicc, azt az oldalt vėdi ahonnan segít a védő.... Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 23:40

Kicsit sok a károgás mostanában, srácok.
Egy 7-0s meccsből sok mindent nem lehet leszűrni, egy 2-0s vereségből viszont elég sokat. A nyár bajnoka címet meghagyom Milánónak. Wink
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 21:40

Mázlista! Albánia szép, imádják a celebek. Ha egy-két északra tévedt görög teknőst befognál nekem akkor állom a tagdíjat teknős/hó. Nyugi, a növendékek nem gyorsabbak, mint Duglasz, viszont az ivaréretteket csak télen éred utól.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 21:07

Duglaszkoszta jó játékos lenne ha a fociban nem kellene futni, ütközni, védekezni....sajnos kell. Very Happy
Minden meccsen várom az áttörést Dibcsitől az AM poszton, de ebben is egyre kevésbé hiszek.
Ben-nek volt ma két fasza passza, mondjuk kb ennyi pozitívum volt a meccsbe, meg hogy nem kaptunk ki 6-1-re...
Ezen a meccsen is látszott, hogy úgy jönnek át a középpályánkon mint fos a libán....talán egyszer Marrotta is észreveszi Smile

Na mindegy, én holnap elhúzok 1 hétre Mandzu hazájába, gondolom mire visszaérek már Barsza mezben pózoló Dincsit meg Juve mezes Matuidit látok majd. Már alig várom Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 20:42

@CsT wrote:
Pár dologtól sírógörcsöt tudnék kapni:
1.Licht beadásai és folyamatos, felesleges reklamációi a bírónál
2.Amit Kebab védekezésben bemutat
3.Az, hogy Dibcsinek annyira szar a jobb lába, hogy inkább lepasszolja az ötösről
4.a hazaadásainktól
5.Azzal amit Gigi a hazaadásoknál csinál....
1) Rohaggyyooon meg DániÁlvezs!!!

2)Kebab aranyom ma úgy játszott mintha délelőtt igazoltuk volna.
5) Remélem Gigi csak le akarja tudni még  a nyáron a szezononkénti átlagos 2-3 hülye faszságát. Egyelőre nagyon jól nyomja
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 20:18

Egyenlőre Deszki is kislány, lefutják, leütközik a 19-20 éves angolok....Desijjó megint full alibi.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 20:17

@sneco7 wrote:
10 perce nézem a meccset,de fizikailag fáj már most....ez szőrnyű, hát mi ez?

Update: Cuadradot egy az egyben elcserélném Keitára,de a mai alapján még én is többet tennék hozzá Very Happy
Hát én nem, nálam ma ő a legjobb a 4 szélsőnk közül...igaz nincs magasan a mérce.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 19:45

10 perce nézem a meccset,de fizikailag fáj már most....ez szőrnyű, hát mi ez?

Update: Cuadradot egy az egyben elcserélném Keitára,de a mai alapján még én is többet tennék hozzá Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 19:45

Desijjónak szóljon  már valaki, hogy testtel hozzá lehet érni az ellenfélhez.....helyzetek alapján 5-0 igazságosabb lenne...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 19:19

Pár dologtól sírógörcsöt tudnék kapni:
1.Licht beadásai és folyamatos, felesleges reklamációi a bírónál
2.Amit Kebab védekezésben bemutat
3.Az, hogy Dibcsinek annyira szar a jobb lába, hogy inkább lepasszolja az ötösről
4.a hazaadásainktól
5.Azzal amit Gigi a hazaadásoknál csinál....
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 18:46

Felkészülési meccs ide vagy oda, ez a védelem, inkább védekezés nagyon gyenge az elmúlt évekhez képest. Remélem az  a Cancelo gyerek tényleg kurva jó. Amíg az egyik odlalon Trippier odateszi Kane fejére, ugyanazt Lichti Lloris kezébe emeli... Ezek jelentik a különbséget.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-08-05, 18:26

Fú de okádék ez a harmadik számú mez....amúgy ennyi a marketingünk? Félház sincs...
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 14:48

A 2. Félidő 4-3-3 volt már, mert Sztyuáni volt a 3. Kp. de szegénykém él még mindig csak sír a labda. De Sciglion meglátszik hogy most érkezett, ahogy a többieken is. Jóú lesz ez
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 09:21

@_Tyler wrote:
Nekem tegnap Pjanic, Marchisio és Cuadrado játéka kifejezetten tetszett. Malac még nagyon nem érzi a játékot, Dybalának pedig egyrészt tényleg közelebb kellene játszania a kapuhoz, másrészt pedig több önbizalom kellene belé, hogy meg merjen indulni, rá merje vinni a védőkre a labdát. Barzagli sajnos továbbra is bizonytalannak tűnik, De Sciglio pedig teljesen beszart fejjel játszott, olyan volt, mintha egy ifijátékos került volna fel a nagycsapathoz. Lichti sajnos újra megmutatta,, hogy nem nagyon lehet már rá építeni. Pinsoglio nagyot védett az első tizenegyesnél, de attól függetlenül is rendben lévőnek tűnik. Costának is voltak jó felvillanásai.
A második félidő egyébként tragikomédia volt, olyan, mintha az ovis gyerekek közé bedobtak volna egy labdát, hogy rohangáljanak utána, és rúgjanak bele, hadd menjen, amerre állnak.
Én még Szandit hozzácsapnám "tetszett" csoporthoz. Piggy olyan mint aki a starndon focizik a haverokkal. Egyébként az első félidőben több jó labdakihozatalunk volt. A második félidő második fele tényleg káosz volt, és inkább hajazott egy 4-3-3-ra.
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 08:55

Nekem tegnap Pjanic, Marchisio és Cuadrado játéka kifejezetten tetszett. Malac még nagyon nem érzi a játékot, Dybalának pedig egyrészt tényleg közelebb kellene játszania a kapuhoz, másrészt pedig több önbizalom kellene belé, hogy meg merjen indulni, rá merje vinni a védőkre a labdát. Barzagli sajnos továbbra is bizonytalannak tűnik, De Sciglio pedig teljesen beszart fejjel játszott, olyan volt, mintha egy ifijátékos került volna fel a nagycsapathoz. Lichti sajnos újra megmutatta,, hogy nem nagyon lehet már rá építeni. Pinsoglio nagyot védett az első tizenegyesnél, de attól függetlenül is rendben lévőnek tűnik. Costának is voltak jó felvillanásai.
A második félidő egyébként tragikomédia volt, olyan, mintha az ovis gyerekek közé bedobtak volna egy labdát, hogy rohangáljanak utána, és rúgjanak bele, hadd menjen, amerre állnak.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 08:48

@Petike007 wrote:
Dybcsinek nem jó, ha ilyen kicseszett messze van a kaputól. Ügyes technikás, jól lő ballal, de nem gyors, és ez tegnap is látszott.

Kíváncsian várom az idei szezonját, de szerintem ez a 4231 még mindig nem fekszik neki.

Ellenben ez a Cengiz gyerek (ha már Dybcsi párhuzamot vonnak) nekem igencsak robbanékonynak és gyorsnak tűnt.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 08:21

@CsT wrote:
Nekem Ben eddig színtelen-szagtalan, gyakorlatilag egyetlen momentum sem maradt meg belőle a 3 meccsen. A jobb bekk poszt aggasztó, Lichti vakon van,De Sciglio meg fullba nyomta tegnap is alibit, amellett, hogy két orbitális helyezkedési hibája is volt. Duglasz biztatóbb volt mint az első meccsen. Cselló a lényegtelen meccseken ilyen begombázós üzemmódban szokta tolni. Marcsi eddig viszont tényleg pozitívum.

Decsijjón én nem az alibit láttam, inkább még fingja nincsen a csapatról. Ki jön, merre megy, ezek az automatizmusok hiányoznak belőle. Ha az önbizalma rendbe jön, még mindig tartom, hogy a legjobb igazolásaink egyike lesz.

Malactól kb minden elpattant tegnap.

Dybcsinek nem jó, ha ilyen kicseszett messze van a kaputól. Ügyes technikás, jól lő ballal, de nem gyors, és ez tegnap is látszott.

A lényeg, hogy sérülés nélkül lehoztuk és pozitív élmény volta csapatnak. Marci a középpályás igazolásunk, csíp rúg harap és még jól is játssza meg a bogyót.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 06:44

Nekem Ben eddig színtelen-szagtalan, gyakorlatilag egyetlen momentum sem maradt meg belőle a 3 meccsen. A jobb bekk poszt aggasztó, Lichti vakon van,De Sciglio meg fullba nyomta tegnap is alibit, amellett, hogy két orbitális helyezkedési hibája is volt. Duglasz biztatóbb volt mint az első meccsen. Cselló a lényegtelen meccseken ilyen begombázós üzemmódban szokta tolni. Marcsi eddig viszont tényleg pozitívum.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 06:04

Marcsi ha tudja tartani a tegnapi szintet emelt tempón (mert lássuk be azért tegnap egyik csapat se pörgette a játékot túlságosan), akkor mindenképp előrébb lép Khediránál nálam. Bentancur nekem tetszett, jól tartotta meg a labdát és nyugodtan osztotta le, mint Pjancsi. Keanen látszott a tehetség, de baromi nyers még, az, hogy mikor kell cselezni, meghúzni, megtartani vagy passzolni totálisan nincs meg neki. A mostani tumultus mellett elől én lehet kölcsön adnám inkább. Ami még szembetűnő volt, az Chiellini bizonytalansága, lehet ez csak a szezon eleje, de azon se lepődnék meg ha Bonucci nélkül kevesebb lenne. Az is biztos hogy Allegrinek lesz dolga megint, hogy belője a csapatot - kiváltképp a támadó 4est. Én elvárnám, hogy Bernát és Costa kiszoritsa Mandzut, tegnap viszont nagyon messze voltak ettől.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-31, 00:05

aztakurva a kisgyerek mit védett!!! What a Face
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 23:30

Jó látni, hogy Strootman még mindig egy buta fasz.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 23:23

Lichti aranyom minden egyes pályán töltött perccel bizonyítja, hogy nem szabadna már rá számítani idén. Sajnálom, de ez van.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 22:42

A gólt megelőző buildup nagyon pofás volt Gigitől indulva.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 22:40

No Good! Smile Marcsi átment rohamnégerbe, már vagy 3 szerzett labdája van félóra alatt Smile
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 22:40

@CsT wrote:

Mandzu helyett Lemina kezd a kommentátor szerint, de a kommentátor a hülye! Smile
lemina szép gólt lőtt!  cheers
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 22:39

Mandzubaba  gól

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   2017-07-30, 22:03

@zetterberg40 wrote:
Bő fél óra múlva meccs.

Gigi - DS, Benácia, Rugó, Szandi - Marcsi, Pjancsika - Pumukli, Dybcsi, Mandzu - Malac
Mandzu helyett Lemina kezd a kommentátor szerint, de a kommentátor a hülye! Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   

Back to top Go down

Nyári sörmeccsek
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next