Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nyári sörmeccsek

Go down 
+25
simoon
DartagnanX
Malloy
buktar
sneco7
torinojuve
bombahoppa
Petike007
LeRoi10
CsT
laac
Tankcsapda
.bb.
tjunior
virracocha
s4tch
rakkenroll
zetterberg40
mbence
exchaby
kilopo
Krisz
_DREAM_
_Tyler
EsztéNégy
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-24, 00:48

Nico írta:

Vagy 3-5-2?  A 3 legjobb CB-nk (Danilo, Bremer, Bonucci) mind 3 védős felállásnál jobb, ez indokolná hogy miért akarjuk lecserélni Ruganit Milenkovic-ra, ha igaz. Rugani "tökéletes" 5. védőnek, ha 2 CB-vel játszunk.

352ben nem nagyon tudom elképzelni Chiesat és Di Mariat.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 23:17

Krisz írta:


Mi van ha nem is akar Allegri szélsőkkel játszani? Di Maria és Chiesa jó seconda puntanak, igazából a trequartista a kérdéses, de talán Di Mariara rá lehet húzni, esetleg Pogba amolyan Nainggolanosan vagy Fagyi? A védelem darabra megvan, minden posztra 2 ember + Rugani 5. középső védő, Danilo és DS emellett berakható mindkét szélre. Egy 4312höz elvileg darabra meglennénk a mostani kerettel is.
Vagy 3-5-2?  A 3 legjobb CB-nk (Danilo, Bremer, Bonucci) mind 3 védős felállásnál jobb, ez indokolná hogy miért akarjuk lecserélni Ruganit Milenkovic-ra, ha igaz. Rugani "tökéletes" 5. védőnek, ha 2 CB-vel játszunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 22:34

Krisz írta:


Mi van ha nem is akar Allegri szélsőkkel játszani? Di Maria és Chiesa jó seconda puntanak, igazából a trequartista a kérdéses, de talán Di Mariara rá lehet húzni, esetleg Pogba amolyan Nainggolanosan vagy Fagyi? A védelem darabra megvan, minden posztra 2 ember + Rugani 5. középső védő, Danilo és DS emellett berakható mindkét szélre. Egy 4312höz elvileg darabra meglennénk a mostani kerettel is.
Hasonló futott át az agyamon nekem is amikor kitették 4-3-1-2 felírt kezdőt reggel, de aztán mégsem abban játszottunk. Viszont ahhoz a felálláshoz is kellene min 1 vice Vlahovic, mert ha baj van Kenbaba nem megoldás.

Ja, akit ma se tudtam hova tenni az Zakariás....egyszerűen nem látom mi lenne a feladata a kp-n, ott van de látszólag nem csinál semmit, max néha elakad benne a labda olyan mint egy négerkhedira. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 22:21

CsT írta:

Igazából valahol mindkettő fontos, a szerethetőség fontosabb, de azért az eredmény is kell. Persze Fagiolikkal és Rovellákkal a gyengébb eredmény is elviselhetőbb mint Artúrral akiről tudod, hogy csak a könyvek miatt van itt vagy Remzivel aki itt készül fel a Velsz meccsekre.

Kíváncsian várom mi fog történni még a mercato alatt, hisz az eddigi húzónevek (Kostic,Molina,Zani) úgy tűnik nem jönnek.

Morcit szerintem elengedtük, Arrivabácsi is negatívan nyilatkozott és tegnap láttam valahol egy cikket, hogy a ház ahol laktak már el is kelt.

Úgy vélem a 3 frontos harchoz még 3 igazolás kellene: Egy szélső, egy vice Vlahovic és egy szélsővédő, de úgy érzem max az első 2 valósul meg.

Mi van ha nem is akar Allegri szélsőkkel játszani? Di Maria és Chiesa jó seconda puntanak, igazából a trequartista a kérdéses, de talán Di Mariara rá lehet húzni, esetleg Pogba amolyan Nainggolanosan vagy Fagyi? A védelem darabra megvan, minden posztra 2 ember + Rugani 5. középső védő, Danilo és DS emellett berakható mindkét szélre. Egy 4312höz elvileg darabra meglennénk a mostani kerettel is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 20:27

LeRoi10 írta:

szerintem nem igazán a jó juvén van a hangsúly. nálam inkább egy olyan Juventuson aminek teljesen, kompromisszumok nélkül tudok(tudunk) szurkolni és szorítani. Ha elpateroljuk 1 év alatt a Dybala, Berna, Ronci, Rabiot, Ramsey, Arthur, Kulusevski, Pjaca keménymagot. Akkor a Cuadrado, Danilo, Gatti, Vlahovic, Chiesa, Locatelli, Rovella, Fagioli magnak igazán lehet szurkolni. Nálam még Pogbánál is inkább a Pogback érzés domináns, nem a "rohadt áruló" vonal.

És hát ez buzis lesz, de én már csak ezért is bízok benne, hogy Morci valahogy visszatér diszkont áron és ő részese lehet ennek a "feel good" vonatnak. Megérdemelné. Bár Arrivabene nem beszél mellé és ő kifejezetten cáfolta...


Bizsergek.
Igazából valahol mindkettő fontos, a szerethetőség fontosabb, de azért az eredmény is kell. Persze Fagiolikkal és Rovellákkal a gyengébb eredmény is elviselhetőbb mint Artúrral akiről tudod, hogy csak a könyvek miatt van itt vagy Remzivel aki itt készül fel a Velsz meccsekre.

Kíváncsian várom mi fog történni még a mercato alatt, hisz az eddigi húzónevek (Kostic,Molina,Zani) úgy tűnik nem jönnek.

Morcit szerintem elengedtük, Arrivabácsi is negatívan nyilatkozott és tegnap láttam valahol egy cikket, hogy a ház ahol laktak már el is kelt.

Úgy vélem a 3 frontos harchoz még 3 igazolás kellene: Egy szélső, egy vice Vlahovic és egy szélsővédő, de úgy érzem max az első 2 valósul meg.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 19:50

bombahoppa írta:
Most őszintén. Ki vagyunk éhezve egy jó Juvéra. Én pl. rockfesztivállal egybekötött családi nyaralás közben, délutáni szaunaparti után, úgy, hogy biciklivel mentünk a szállóba, voltam képes hajnali 4.55-kor streamet keresni, és okostelón követni a meccset.. Ugye nem kell mondani, hogy ilyenkor az ember sört iszik (sokat), tehát volt bennem rendesen lendület. Unicum is.
szerintem nem igazán a jó juvén van a hangsúly. nálam inkább egy olyan Juventuson aminek teljesen, kompromisszumok nélkül tudok(tudunk) szurkolni és szorítani. Ha elpateroljuk 1 év alatt a Dybala, Berna, Ronci, Rabiot, Ramsey, Arthur, Kulusevski, Pjaca keménymagot. Akkor a Cuadrado, Danilo, Gatti, Vlahovic, Chiesa, Locatelli, Rovella, Fagioli magnak igazán lehet szurkolni. Nálam még Pogbánál is inkább a Pogback érzés domináns, nem a "rohadt áruló" vonal.

És hát ez buzis lesz, de én már csak ezért is bízok benne, hogy Morci valahogy visszatér diszkont áron és ő részese lehet ennek a "feel good" vonatnak. Megérdemelné. Bár Arrivabene nem beszél mellé és ő kifejezetten cáfolta...


Bizsergek.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 15:55

Most őszintén. Ki vagyunk éhezve egy jó Juvéra. Én pl. rockfesztivállal egybekötött családi nyaralás közben, délutáni szaunaparti után, úgy, hogy biciklivel mentünk a szállóba, voltam képes hajnali 4.55-kor streamet keresni, és okostelón követni a meccset.. Ugye nem kell mondani, hogy ilyenkor az ember sört iszik (sokat), tehát volt bennem rendesen lendület. Unicum is.

Krisz, CsT, Petike007, LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 15:50

zetterberg40 írta:


Ja, tényleg fura az egész csávó. A haja vállalhatatlan, az kb Angelino szint. És mintha a szemét is festené Laughing
Nekem Storari ugrik be róla. Aki azért a mindenki kedvenc kapusa kategória.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 14:15

CsT írta:
Egyébként a megadott 4-3-1-2 helyett inkább a szokásos 4-2-3-1\4-3-3 kombó volt ez, Mariskával a jobb oldalon, és Kennel a balon (amolyan tavaszi Morata pozícióban). Tényleg próbálom megkedvelni a traktoros fiát, de ma is rengeteg buta dolgot csinált, amikor üresen akkor passzol, amikor nem akkor cselez, mindkét helyzeténél lyukat rúg. A kp-k közül Pogesz játszott legelőrébb amolyan AM pozícióban mögötte Fagyi és Loca pedig 6-osban, nem igazán volt kifejezetten védelem előtti játékos az első félidőben, a másodikban viszont igen: Rovella, ő abszolút visszalépkedett a két belső védő közé és egyébként a legtöbbször ki is tudtuk hozni a labdát.
A második félidőben támadójátékunk nem igazán volt mondjuk az első 4 ember Soulé,Aké,Compgagnon és Cudrig voltak. Ilyet se láttam még, hogy félidőben 11-et cseréltünk. Very Happy
Ennek ellére egy kontrából rúgtunk gólt, szóval ahol Maxi ült a kispadon oda biztos kelleni fog egy takarítás. Very Happy

Ami az újakat illeti: Mariska kitűnt azért mind labdakezelésben mind cselekben és passzokban, nem úgy tűnt mint aki lötyögni jött ide.

Szerencsére Pogeszből se a mencseszteri jött vissza (gyorsan le is kopogom) nagy kedvvel focizott, végre volt olyan érzése az embernek hogy van középpályás a csapatban ellenben Loca megint elég halovány és lomha volt.

Fagyi ügyesen mozgott, kurva jól lát a pályán és dinamika is van benne, szerintem kár lenne kiadni egy évre valami bekkelő csapatba.

Rovellának voltak pontatlanságai, de tényleg felszántja a pályát és rengeteget fut, mutatja magát (egy anti Artúr Very Happy)

Bré párszor azért kibaszta a labdát a lelátóra amikor nem lett volna muszáj, de el nem nagyon mentek mellette.

Gatti nagyon fura szerzet, nem is magas hanem hosszú Very Happy Very Happy legalábbis a lábai vagy nem tudom, de meglátod egy közelin és azt hiszem van vagy 2,05 magas pedig csak 1.90 Very Happy Volt pár rossz passza, de az tényleg látszik, hogy nemrég még irányító volt, nem kell neki kiszúrni a labdát, hogy ne pattanjon mint a legtöbb CB-nél.

Soulé gyors, ragad hozzá a labda, jól is cselez de fizikailag elég gyenge azon még bőven kell dolgozni, hogy komolyan lehessen vele számolni.

Engem már ez az egy meccs meggyőzött arról, hogy a Remzi/Artúr ki, Fagyi\Rovella be biznisszel nem csak anyagilag de teljesítményben is jobban járnánk.

100%-ban adom amit írtál. Annyit hozzátennék, hogy Di Mariáról is mindig ugyanezeket írták. Nem is hülyeség hogy több cikk is volt, hogy Di Maria negyedsorban kiváló Soule mentor is lehet.

Egyébként csak én érzem úgy, hogy ez egy teljesen más csapat? Korai ilyenekről beszélni, de:
- Arrivabene még egy polccal feljebb Alfa mint tavaly
- Allegri kijelenti, hogy idén meg kell nyerni a bajnokságot
- Allegri kijelenti, hogy a fiatalokra kell támaszkodni és idén kulcsszerepük lesz
- A videókon a hangulat, a testbeszéd teljesen más
- A fizikai felkészülésért felelős csapatba is igazoltak ma

Minden olyan mintha a tavalyi évet csak túl akartuk volna élni. Piszok optimista vagyok.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 14:05

CsT írta:
Gatti nagyon fura szerzet, nem is magas hanem hosszú Very Happy Very Happy legalábbis a lábai vagy nem tudom, de meglátod egy közelin és azt hiszem van vagy 2,05 magas pedig csak 1.90 Very Happy Volt pár rossz passza, de az tényleg látszik, hogy nemrég még irányító volt, nem kell neki kiszúrni a labdát, hogy ne pattanjon mint a legtöbb CB-nél.

Ja, tényleg fura az egész csávó. A haja vállalhatatlan, az kb Angelino szint. És mintha a szemét is festené Laughing

CsT and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 13:30

Egyébként a megadott 4-3-1-2 helyett inkább a szokásos 4-2-3-1\4-3-3 kombó volt ez, Mariskával a jobb oldalon, és Kennel a balon (amolyan tavaszi Morata pozícióban). Tényleg próbálom megkedvelni a traktoros fiát, de ma is rengeteg buta dolgot csinált, amikor üresen akkor passzol, amikor nem akkor cselez, mindkét helyzeténél lyukat rúg. A kp-k közül Pogesz játszott legelőrébb amolyan AM pozícióban mögötte Fagyi és Loca pedig 6-osban, nem igazán volt kifejezetten védelem előtti játékos az első félidőben, a másodikban viszont igen: Rovella, ő abszolút visszalépkedett a két belső védő közé és egyébként a legtöbbször ki is tudtuk hozni a labdát.
A második félidőben támadójátékunk nem igazán volt mondjuk az első 4 ember Soulé,Aké,Compgagnon és Cudrig voltak. Ilyet se láttam még, hogy félidőben 11-et cseréltünk. Very Happy
Ennek ellére egy kontrából rúgtunk gólt, szóval ahol Maxi ült a kispadon oda biztos kelleni fog egy takarítás. Very Happy

Ami az újakat illeti: Mariska kitűnt azért mind labdakezelésben mind cselekben és passzokban, nem úgy tűnt mint aki lötyögni jött ide.

Szerencsére Pogeszből se a mencseszteri jött vissza (gyorsan le is kopogom) nagy kedvvel focizott, végre volt olyan érzése az embernek hogy van középpályás a csapatban ellenben Loca megint elég halovány és lomha volt.

Fagyi ügyesen mozgott, kurva jól lát a pályán és dinamika is van benne, szerintem kár lenne kiadni egy évre valami bekkelő csapatba.

Rovellának voltak pontatlanságai, de tényleg felszántja a pályát és rengeteget fut, mutatja magát (egy anti Artúr Very Happy)

Bré párszor azért kibaszta a labdát a lelátóra amikor nem lett volna muszáj, de el nem nagyon mentek mellette.

Gatti nagyon fura szerzet, nem is magas hanem hosszú Very Happy Very Happy legalábbis a lábai vagy nem tudom, de meglátod egy közelin és azt hiszem van vagy 2,05 magas pedig csak 1.90 Very Happy Volt pár rossz passza, de az tényleg látszik, hogy nemrég még irányító volt, nem kell neki kiszúrni a labdát, hogy ne pattanjon mint a legtöbb CB-nél.

Soulé gyors, ragad hozzá a labda, jól is cselez de fizikailag elég gyenge azon még bőven kell dolgozni, hogy komolyan lehessen vele számolni.

Engem már ez az egy meccs meggyőzött arról, hogy a Remzi/Artúr ki, Fagyi\Rovella be biznisszel nem csak anyagilag de teljesítményben is jobban járnánk.

zetterberg40, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 13:09

zetterberg40 írta:


Fagyi egész ügyesen mozgott. Majdnem vert egy gólt 60 méterről.


Hát kurvára remélem, hogy nem Paredesszel fogunk szopni. Nyilván bármi lehet még belőle, de amúgy Verrattí nézett így ki a Pescaraban.

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 11:57

Fagyit Maxi külön kiemeli a könyvében hogy mekkora játékos lesz. Nem sok játékost említ név szerint de őt igen.

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 11:16

LeRoi10 írta:
Remélem Gattiban, Fagyiban és Rovellában bízunk majd. Egyik sem fogja a tökét vakarászni a pályán mint Artúr. Bár Artúrnak lehet meg volt az egészségügyi oka is rá Very Happy

Fagyi egész ügyesen mozgott. Majdnem vert egy gólt 60 méterről.

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 11:01

Remélem Gattiban, Fagyiban és Rovellában bízunk majd. Egyik sem fogja a tökét vakarászni a pályán mint Artúr. Bár Artúrnak lehet meg volt az egészségügyi oka is rá Very Happy

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 09:50

Bremer 3-as mezválasztása után Gatti meg a 15-öst választotta? Szimpi! Ez a csávó egy óriás. Amúgy az megvan, hogy Viking a beceneve?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 06:46

Szögletgól. Kontragól. Gyenge ez a Cremona.

Épp időben ébredtem fel a szundikából. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 06:17

Youtubbe is lehet nézni
Juventus Guadaljara live. Kidobod tvre, jó nem egy 4k minőseg de siman nézhető.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 06:15

BRÉ-ment bedobtuk a mélyvízbe, Rugani a párja! Very Happy

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Chivas    Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 06:10

Chivas! lol!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:43

Di Mariát leütközte a bíró! Very Happy Very Happy Baszki jó, hogy nem sérült le...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:40

Fagyi majdnem bekemezett egyet?

affraid

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:38

Ken a második ziccerénél a második luftját rúgja! Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:31

CsT írta:
Da Graca! 1 ide Smile

Én itt lesem: http://motornews.live/novo/bite/23-juventus/
Ez a link a nyerő

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:19

Gól szögletből? Beszarok.

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:18

Da Graca! 1 ide Smile

Én itt lesem: http://motornews.live/novo/bite/23-juventus/
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:14

Talán

https://247sport.net/live-stream/juventus-vs-guadalajara-1629112748.html
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:12

CsT írta:
Van itt valaki vagy már mindenki elindult a pride-ra? Very Happy

Elvileg  4-3-1-2-ben kezdünk Mariskával trequartistában. :O
Keresem a kib. linket
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-07-23, 05:08

Van itt valaki vagy már mindenki elindult a pride-ra? Very Happy

Elvileg  4-3-1-2-ben kezdünk Mariskával trequartistában. :O
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-06-10, 20:37

CsT írta:
Immár hivatalos, hogy idén (is) megyünk haknizni a Zusába:


Július 22: Juve vs Club Deportivo Guadalajara (Las Vegas)

Július 26: Barcelona vs Juve (Dallas)

Július 30: Real Madrid vs Juve (LA)
Ez már majdnem Szuperliga! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime2022-06-10, 18:36

Immár hivatalos, hogy idén (is) megyünk haknizni a Zusába:


Július 22: Juve vs Club Deportivo Guadalajara (Las Vegas)

Július 26: Barcelona vs Juve (Dallas)

Július 30: Real Madrid vs Juve (LA)

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyári sörmeccsek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyári sörmeccsek
Vissza az elejére 
7 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: