Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Nyári sörmeccsek

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Sarri maga

Nyári sörmeccsek - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-19, 16:47

Negyed óra múlva kezdődik a Primavera elleni meccs. A kezdő:

Gigi - Licht, Rugani, Chiello, Evra - Pogba, Sturaro, Vitale - Coman - Mandzu, Zaza
Back to top Go down
rakkenroll
Gyúró
Gyúró
rakkenroll

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-10, 19:36

Sturaro bead -remekül!!-, Mandzsu fejel, s lám: gól. Csak egy összefoglalót láttam a meccsből, de ez tetszett. Meg az is, ahogy Dybala bebaszta. Pogesz sem felejtett el focizni, mint ahogy Marcsi sem. Csak azok a fránya izomhúzódások ne lennének...
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-10, 18:37

Én most tudtam csak megnézni. Ebből a meccsből különösebb következtetést tényleg nem érdemes levonni, ettől függetlenül én örülök ennek a sikernek. Számomra a pozitívumok: Mandzu és Dybala gólja, és igen, Sturaro is hasznosan tolta. Épp írták is róla, hogy 22 évesen már olasz bajnok, kupa- és szuperkupa győztes. Fejlődőképes a srác.
Back to top Go down
mbence
Gyúró
Gyúró
mbence

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 21:23

@Krisz wrote:
@mbence wrote:
sziasztok! valaki tudna segíteni egy linkkel, ahol visszanézem vagy letöltöm a meccset?

Köszönöm!

http://livefootballvideo.com/fullmatch/italy/supercoppa/juventus-vs-lazio-5

Erről az oldalról lehet szemezgetni. Töltöttem már le meccset innen. Bár szvsz kidobott 2 óra Smile

Köszönöm!

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 21:03

@mbence wrote:
sziasztok! valaki tudna segíteni egy linkkel, ahol visszanézem vagy letöltöm a meccset?

Köszönöm!

http://livefootballvideo.com/fullmatch/italy/supercoppa/juventus-vs-lazio-5

Erről az oldalról lehet szemezgetni. Töltöttem már le meccset innen. Bár szvsz kidobott 2 óra Smile
Back to top Go down
mbence
Gyúró
Gyúró
mbence

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 19:26

Köszönöm!

EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 18:57

Gyenge volt a Lazio, így nehéz következtetéseket levonni. Nekem tetszett Pogesz játéka, védekezésben nagyon rendben volt, és a tényleges gólpassza mellett Mandzunak is dobott egy olyan lasztit, amivel kapuig lehetett sétálni. Sturaro jó kis játékos lesz, nem egy Vidal egyelőre, de csípem a búráját.

Guest

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 16:54

szerintem ez volt coman ajándékmeccse, oszt' mostantól majd padozik
kicsi még
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 16:38

Nézegettem a statokat, remek védekező statjaink voltak. Pogba 6 szerelésével hozta Vidal mutatóit, Marcsi 2 szerelés 5 interception, parádés, kulcspasszokban is egész jók voltunk, Sturaro 3 kulcspassza különösen impozáns (a látszat ellenére ő nem egy Gattuso). Ami botrányosan gyenge volt, az a passz mutatók. Az egész csapat nagyon gyenge volt. Ezt nyilvánvalóan befolyásolta a tájfun, meg a szezon kezdete, de ezen felül szerintem a probléma hogy nincs meg az a kohézió, mint ami a távozók előtt megvolt, hiányzott a kreativitás. Conan nagyon súlytalan volt, én azzal próbálom racionalizálni a kezdését, hogy kellett egy gyors, energikus ember előre a pressing miatt, illetve hogy fárassza őket. Valahogy Dybalaval jobban működött a játék, plusz bebaszta ahogy kell.
Reménykedem még valami kreatív emberben, mert attól tartok hogy hasonló játékot kell majd végigszenvednünk a bajnokságban a mostani kerettel...
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 14:55

mint a langyos sör, nem tudok mit kezdeni az élménnyel. az meg hogy pogba tizesben caceressel passzolgat hátul, karcolja az ingerküszöböm

Guest

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 14:38

barmi unalmas a meccs, jöhetne már a pizzám
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 14:25

@Krisz wrote:
jackie_d wrote:
most értem ide, történt valami az első 7 percben?
Niente speciale. A Lazio is eleg komótos tempobqn nyomja.

grazie

a gyep katasztrófa, ahogy nézem
ja, meg a mez is...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 14:20

jackie_d wrote:
Niente speciale. A Lazio is eleg komótos tempobqn nyomja.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 14:12

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-08, 13:21

Azt hiszem, hogy a supercoppa elfut a nyári sörmeccsek topicban. A kezdő elég érdekesre sikeredett:

Buffon; Barzagli, Bonucci, Caceres; Lichtsteiner, Sturaro, Marchisio, Pogba, Evra; Coman, Mandzukic

Barzamaci felépült és kezd, én azok után, hogy a fél csapat otthon fekszik felpolcolt lábbal nem kockáztattam volna, de ők tutira jobban látják ezt. Továbbá Conan kezdése meglepő, bár a taktika biztosan jobban megy neki, mint Dybalanak vagy Zazanak. Kíváncsian várom hogy megy majd a támadásépítés és mennyi helyzetet tudunk majd teremteni.
Back to top Go down
kilopo
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-03, 19:01

@Krisz wrote:

Sturaro felkészül...
flower
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-03, 18:43

@zetterberg40 wrote:
Jól van mucikám, látom figyelsz, ami jó. afro

Mondjuk Isla is szépen középre bólintott a második gól előtt...

flower
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-03, 14:31

@zetterberg40 wrote:
Khedirának 2 hónapot kell kihagynia.
Sturaro felkészül...
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-03, 13:59

Khedirának 2 hónapot kell kihagynia.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-03, 09:43

jackie_d wrote:
benyalta, minta anno sevától...
elég gáznak néz ki, de azért azt láni kell, hogy:
1. a teljes kaput soha nem lehet védeni
2. innen kevesen lövik kapura, még kevesebben találják el (tíz év alatt csak a második...)
ergo sokkal célszerűbb egy nagyobb valószínűségű eseményre (pl. beadás, passz a rövidre) helyezkedni, mint ahogy gigi is tette
én nem hibáztatom, erre szokták mondani a kapusedzők, hogyha onnan be tudja rúgni, akkor ne foglalkozz vele, rúgja csak be

Jól van mucikám, látom figyelsz, ami jó. afro

Mondjuk Isla is szépen középre bólintott a második gól előtt...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-02, 23:53

@zetterberg40 wrote:
Buffon mit csinált az első gólnál? Shocked

benyalta, minta anno sevától...
elég gáznak néz ki, de azért azt láni kell, hogy:
1. a teljes kaput soha nem lehet védeni
2. innen kevesen lövik kapura, még kevesebben találják el (tíz év alatt csak a második...)
ergo sokkal célszerűbb egy nagyobb valószínűségű eseményre (pl. beadás, passz a rövidre) helyezkedni, mint ahogy gigi is tette
én nem hibáztatom, erre szokták mondani a kapusedzők, hogyha onnan be tudja rúgni, akkor ne foglalkozz vele, rúgja csak be
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-02, 21:22

Buffon mit csinált az első gólnál? Shocked
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-01, 19:50

Lichtit mi a csecsért állíították ki?
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-01, 19:31

@_DREAM_ wrote:
Eddig elég jól nyomjuk.

Pont írni akartam, hogy Khedira mennyire súlytalan, erre le is sérül. Azért ez nagyon gáz, lassan elfogyunk a szezon kezdetére...

Egyébként ez a Marseille nagyon fasza gyors pörgős focit játszik.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-01, 19:27

Újabb sérült, Khedira. F.om. pig
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-08-01, 19:10

Eddig elég jól nyomjuk.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-07-31, 00:13

@kilopo wrote:
Az más kérdés, hogy a bajnokság elején milyen formában lesznek, ha kihagyják a felkészülést. Nyilván nem a taktikára gondolok, hanem az erőnléti edzésekre. Senkinek sem hiányzik 1-2 elkésett Chiello belépő/becsúszás/húsdarálás. (egy-két mocsoktól eltekintve)

Elég ha a padra leülnek. Én teljesen nyugodt vagyok egy Bonucci-Rugani kettőssel is.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-07-30, 23:41

@kilopo wrote:
Az más kérdés, hogy a bajnokság elején milyen formában lesznek, ha kihagyják a felkészülést. Nyilván nem a taktikára gondolok, hanem az erőnléti edzésekre. Senkinek sem hiányzik 1-2 elkésett Chiello belépő/becsúszás/húsdarálás. (egy-két mocsoktól eltekintve)

Na igen, és kb 4 hét múlva Romaban fontos meccs...
Back to top Go down
kilopo
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-07-30, 23:29

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-07-30, 23:05

@zetterberg40 wrote:
Barzamackóhoz hasonlóan Chiellinire is nagyjából három hetes kényszerpihenő vár. Allegri szavaival élve három középhátvédünk maradt a Szuperkupára: Bonucci, Ingyán, Rugani.

Vészmegoldásként már Astori is felmerült. Szerintem őt azért jó lenne elkerülni.

A szuperkupán felőlem Parodi is játszhat. A bajnokságra Giorgio és Barzagli is felépül, ezért felesleges megvenni Astorit a padot koptatni.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime2015-07-30, 22:10

Barzamackóhoz hasonlóan Chiellinire is nagyjából három hetes kényszerpihenő vár. Allegri szavaival élve három középhátvédünk maradt a Szuperkupára: Bonucci, Ingyán, Rugani.

Vészmegoldásként már Astori is felmerült. Szerintem őt azért jó lenne elkerülni.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 10 I_icon_minitime

Back to top Go down

Nyári sörmeccsek
Back to top 
Page 10 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next