Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+25
Malloy
Tankcsapda
Petike007
zetterberg40
DartagnanX
CsT
LeRoi10
_DREAM_
fktgbr
_Tyler
.bb.
sneco7
elnastra
simoon
bombahoppa
Krisz
s4tch
tjunior
EsztéNégy
rakkenroll
mbence
exchaby
laac
kilopo
virracocha
29 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8072
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2019-01-03, 07:50

EsztéNégy írta:


Nem tudom, hogy örülnék-e neki... a Hal minden hibája ellenére is elit edző, aki megérdemelné, hogy addig maradjon a Juve kispadján, ameddig szeretne (főleg ha esetleg tripláz, bár én kevéssé bízom a BL-trófeában idén a játékunkat elnézve).

Szerintem nagyon kevés olyan edző van aki sorozatban BL döntős csapatokat tud összerakni, úgy, hogy nyáron szétbombázzák a csapatát és nem posztra igazolnak, hanem random kukáznak helyetteseket. Talán Jardim csinált hasonlót pár éven keresztül, illetve Klopp a Dortmundnál. A legtöbb edző ragaszkodik a rendszeréhez és vagy rinyál vagy olyan rendszerben próbálja meg játszatni a csapatot, ami nem illik a kerethez/klubidentitáshoz (Mourinho kudarca a Chelseavel és a MUval kézenfekvő példa, de szerintem Guardiola Bayernje is a kudarc listára való). Én nem hiszem, hogy - Ronci ide vagy oda - mi változtatni fogunk az átigazolási politikánkon, és egyáltalán nem biztos hogy Zidane ugyanolyan rugalmas lenne, mint Allegri. Abból kiindulva hogy a Realnal egy nagyon minőségi, komplett és változatos keret volt alátolva, én inkább arra tenném a pénzem, hogy ő nem ilyen.
Én konkrétan úgy gondolom, hogy Allegri jobb edző, mint Zidane, pontosan a rugalmassága és a taktikai felkészültsége miatt (a visszavágón gyakorlatilag legyalulta a triplázó Realt és Zidanet, és ha nincs a kretén bíró...). Nekem kiégettnek sem tűnik, ameddig nincs gond a motivációjával és jönnek az eredmények, addig ostobaság lenne lecserélni.

-------

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=391
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2019-01-03, 00:05

s4tch írta:
állítólag momblano (ő volt az egyik első guru a cr trainen) azt mondta, hogy ez allegri utolsó éve a juventusnál, agnelli a nyáron átadja a csapatot zidane-nak.

Nem tudom, hogy örülnék-e neki... a Hal minden hibája ellenére is elit edző, aki megérdemelné, hogy addig maradjon a Juve kispadján, ameddig szeretne (főleg ha esetleg tripláz, bár én kevéssé bízom a BL-trófeában idén a játékunkat elnézve).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2019-01-02, 23:23

állítólag momblano (ő volt az egyik első guru a cr trainen) azt mondta, hogy ez allegri utolsó éve a juventusnál, agnelli a nyáron átadja a csapatot zidane-nak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8072
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2019-01-01, 10:24

CsT írta:
Engem kicsit felbasz már ez a túlmisztifikált rasszizmus dolog. Oké nem szép dolog kihuhogni kulibalit, de amikor a Juve busz begurul nápolyba ott a bennszülöttek botokkal, kövekkel támadnak rá, úgy, hogy ugye már játékos is serült meg....vagy amikor rommá törik a stadiont, a vécét meg a saját(?) szarukkal dobálóznak az vajon miért nem érdemelt soha nagyobb hangot vagy büntetést?

Túl van tolva, és itt azt értem, hogy vannak akik az általános emberi faszságot meg baszakodást a rasszizmus számlájára írják, vagy csak simán vérig sértődnek ártatlan apróságokon (ugyanez igaz erre az agyfasz gender equality bullshitre is), ennek egyébként Balotelli az egyik mintapéldája. Kulabá esete viszont más kategória, szerintem korrekt mennyiségű hypeot kap az ügy, az hogy az afrikai vendéglátás vagy a kukás csürhe viselkedése idegenben kevésbé hatja meg a közvéleményt nem ok arra, hogy ledegradálják ezt az esetet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10536
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2019-01-01, 00:38

25 centis merev faszban boldog új évet kívánok minden arra érdemes buzinak!!! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10536
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-29, 18:48

Engem kicsit felbasz már ez a túlmisztifikált rasszizmus dolog. Oké nem szép dolog kihuhogni kulibalit, de amikor a Juve busz begurul nápolyba ott a bennszülöttek botokkal, kövekkel támadnak rá, úgy, hogy ugye már játékos is serült meg....vagy amikor rommá törik a stadiont, a vécét meg a saját(?) szarukkal dobálóznak az vajon miért nem érdemelt soha nagyobb hangot vagy büntetést?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-28, 21:02

bombahoppa írta:

Verekedjen össze a két csapat, verjék meg a bírót, és állítsák ki 3-3 játékosukat, tiltsák el őket 5-5 meccsre. Akiket verekedés miatt  nem tiltanak el, azokról derüljön ki, hogy tippmikszeltek. A szurkolók verjék meg őket a szilveszteri buliban, és a csapatok mögül hátráljanak ki a szponzorok. A milánói és a nápolyi kurvák szifilizálják a heteró fajzatukat, a sérültjeiket kezeljék félre a nápolyi orvosok. Szállja meg őket a kénköves patás, verje ki őket a ragya. Hályog fedje szemüket, hidegláz és görcs álljon beléjük. 

Karácsony alkalmából vagyok ilyen visszafogott.
Remélem, hogy Elveszik a 3 pontot.

...és eltiltják Naingollant, mint csendes társ, felbújtót, a targoncás Kulilbalit meg provokáció miatt.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-25, 09:25

s4tch írta:
https://www.calcioefinanza.it/2018/12/24/ripartizione-diritti-tv-serie-a-2018-2019/

hogy lehet az izének hirtelen több szurkolója? úgy, hogy a stadionok nézőszáma alapján alakítják ki azt a mutatót. gratulálok.
Erről az jut eszembe, hogy most, amikor a többieknek így jó, akkor mindenkinek így számolják, vagyis 28 Milla euró mindenkinek, fifty-fifty alapon, mert mindenki egyenlő, és amikor majd egyenlőbbek lesznek, akkor majd a szájuk íze szerint változtatnak.

Az egyik komment: Il criterio di distribuire una parte dei diritti tv in base al numero di presenti allo stadio è una cosa profondamente demenziale e ingiusta.


Magyarul röviden: nettó faszság a tévés pénzeket a stadionos nézőszámmal korrellálni.


Mindenkinek   santa rendeer

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-25, 08:59

https://www.calcioefinanza.it/2018/12/24/ripartizione-diritti-tv-serie-a-2018-2019/

hogy lehet az izének hirtelen több szurkolója? úgy, hogy a stadionok nézőszáma alapján alakítják ki azt a mutatót. gratulálok.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8072
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-24, 11:12

s4tch írta:
nainggolan 10

Úgy látszik hogy Marotta elkezdett rendet rakni, ma olyanokat is írtak, hogy a mostani bünti mellett januárban el is adhatják.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8072
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-24, 06:59

EsztéNégy írta:


Nekem mindegy, hogy vele vagy nélküle, csak üssék meg a kukásokat Very Happy

Na ez az a meccs ahol minden eredménynek lehet tiszta szívből örülni. Ha nyer az ínter vagy leikszelnek akkor azzal nő az előnyünk, ha nyer a Nápolyi, akkor meg kikaptak a patások. Igazi karácsonyi szellemű meccs!  santa
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-23, 20:11

CsT írta:

Legyen X, nincs az az isten, hogy picit tudjak szurkolni ezeknek a tetveknek! Smile
Verekedjen össze a két csapat, verjék meg a bírót, és állítsák ki 3-3 játékosukat, tiltsák el őket 5-5 meccsre. Akiket verekedés miatt  nem tiltanak el, azokról derüljön ki, hogy tippmikszeltek. A szurkolók verjék meg őket a szilveszteri buliban, és a csapatok mögül hátráljanak ki a szponzorok. A milánói és a nápolyi kurvák szifilizálják a heteró fajzatukat, a sérültjeiket kezeljék félre a nápolyi orvosok. Szállja meg őket a kénköves patás, verje ki őket a ragya. Hályog fedje szemüket, hidegláz és görcs álljon beléjük. 

Karácsony alkalmából vagyok ilyen visszafogott.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10536
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-23, 16:35

EsztéNégy írta:


Nekem mindegy, hogy vele vagy nélküle, csak üssék meg a kukásokat Very Happy
Legyen X, nincs az az isten, hogy picit tudjak szurkolni ezeknek a tetveknek! Smile
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-23, 15:50

s4tch írta:
nainggolan 10

Nekem mindegy, hogy vele vagy nélküle, csak üssék meg a kukásokat Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-23, 15:31

nainggolan 10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8072
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-22, 14:14

LeRoi10 írta:

itt tartunk most:

Nem is tudom. nekem elég vegyes érzéseim vannak a deallel kapcsolatban. Egyrészt nagyot léptünk előre, ez nem is kérdés (23,5 millióról 51-re ugorni, nem semmi). De 8 év rengeteg idő, persze úgy néz ki, hogy akár 3 évvel lejárat előtt újra lehet tárgyalni a szerződést egy Ronaldo szintű "váratlan esemény" hatására. Továbbá sajnálom, hogy így belátható időn belül nem lesz a Juventus márkából semmi. Nekem nagyon tetszetős és innovatív ötletnek tűnt. Persze valaki kimatekozta Torinóban, hogy jobban megéri aláírni az adidasnak, de a webshopban található mindenféle saját designos vagy éppen gyerekeknek szánt spongyabob-os termék megkoronázása mégiscsak az lett volna, ha a Juve logón kívül nem lenne más megjelenítve a mezen. Apropó a Jeep-es szerződés majd 2021-ben jár le. Tudom, hogy lényegében az is valamilyen szinten belsős pénz, de azt az évi 17 milliót is felül lehetne vizsgálni. Ronaldo leigazolásakor még az is megfordult a fejemben, hogy lesz egy rebanding és váltunk Ferrarira vagy Alfa Romeora, de aztán ősszel volt a nagy Jeep-es bejelentés, hogy az EXOR kurvára ráfekszik a Jeep felfuttatására. Rengeteg új modell jön a következő években. Szóval szerintem hosszabb távon számolhatunk a Jeep-pel.

A Juve divatbrandre a hosszabbítás nincs hatással. A Juvestoreban ugyanúgy lesznek vegyesen adidas és J termékek. Az az igazság, hogy az adidas ahhoz is kell hogy fel lehessen futtatni a brandet. Én rengeteg olyan cuccot vettem a juvestoreból amiről azt hittem hogy adidast veszek (oké, én fanatik vagyok, de egy mezei/divatszurkolónak biztosan vannak előítéletei), aztán amikor megkaptam, ránéztem és felpróbáltam elkönyveltem, hogy a J termékek minőségben az adidas szintjén vannak. Na most egy divatszurkoló biztosan szkeptikus egy új branddel, még ha a klub is áll mögötte, és a legnagyobb világmárka nélkül felmerülhet benne, hogy 'hmm, ez nem adidas, akkor miért fizessek egy "márkátlan" cuccért adidas árkategóriát, mikor ugyanolyan "márkátlan" cuccot vehetek töredék áron a kínaitól vagy valamelyik tucat gagyis mezhamisítótól. Tehát ez egy tökéletes szimbiózis, kereskedelmi szempontból a Jnek és az adidasnak egyformán szüksége van a másikra. A J brand felfuttatása nem pár éves folyamat, szóval szerintem ez a mostani helyzet teljesen rendben van.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-22, 13:58

Jó ez az új szerződés az adidasszal. Bár a top3 nagyon messze van, de a többiekhez képest sikerült faragni a különbségen. A kulcs most már az kell legyen, hogy a Jeepen kívül valami más, klubtól "független", nagy szponzort szerezzenek Agnelliék.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-22, 12:21

zetterberg40 írta:
Átlépte a 20 millió követőt a klub instán. Nem emlékszem pontosan, de a Ronci-transzfer előtt kb 7 millió körüli volt ez a szám.

https://www.calciomercato.com/en/news/cr7-effects-juventus-double-figures-on-social-media-28484

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10536
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-22, 11:31

Lolo
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-21, 23:21

Malloy írta:
Agnelliék már újra is tárgyalták az Adidas deal-t. 2027-ig tart az új megállapodás.
itt tartunk most:

Mindenféle pletykák, hírek 11111112
Nem is tudom. nekem elég vegyes érzéseim vannak a deallel kapcsolatban. Egyrészt nagyot léptünk előre, ez nem is kérdés (23,5 millióról 51-re ugorni, nem semmi). De 8 év rengeteg idő, persze úgy néz ki, hogy akár 3 évvel lejárat előtt újra lehet tárgyalni a szerződést egy Ronaldo szintű "váratlan esemény" hatására. Továbbá sajnálom, hogy így belátható időn belül nem lesz a Juventus márkából semmi. Nekem nagyon tetszetős és innovatív ötletnek tűnt. Persze valaki kimatekozta Torinóban, hogy jobban megéri aláírni az adidasnak, de a webshopban található mindenféle saját designos vagy éppen gyerekeknek szánt spongyabob-os termék megkoronázása mégiscsak az lett volna, ha a Juve logón kívül nem lenne más megjelenítve a mezen. Apropó a Jeep-es szerződés majd 2021-ben jár le. Tudom, hogy lényegében az is valamilyen szinten belsős pénz, de azt az évi 17 milliót is felül lehetne vizsgálni. Ronaldo leigazolásakor még az is megfordult a fejemben, hogy lesz egy rebanding és váltunk Ferrarira vagy Alfa Romeora, de aztán ősszel volt a nagy Jeep-es bejelentés, hogy az EXOR kurvára ráfekszik a Jeep felfuttatására. Rengeteg új modell jön a következő években. Szóval szerintem hosszabb távon számolhatunk a Jeep-pel.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2369
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-21, 18:56

Agnelliék már újra is tárgyalták az Adidas deal-t. 2027-ig tart az új megállapodás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-19, 14:12

Átlépte a 20 millió követőt a klub instán. Nem emlékszem pontosan, de a Ronci-transzfer előtt kb 7 millió körüli volt ez a szám.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2369
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-18, 11:58

Kib@szták murinnyót
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-16, 13:20

Most, hogy Ronaldo "jólövés-bedobás" szabija körbefutja az internetet (bár nem közvetlenül szabadrúgásnak van elkönyvelve), nézzük Ronci realmadridos számait:
Mindenféle pletykák, hírek Ronald10

Idén eddig 24 kísérlete van. Az eredményét mind ismerjük.
Illetve itt van Penaldo teljes karrierje számokban:

Mindenféle pletykák, hírek Penald10
Idén a bajokságban 11 góljából 3 büntető, ez 27,3%. A BL-ben pedig 0/1. Így jön ki, hogy idén pontosan minden 4. gólja tizi (25%). Kíváncsi voltam, hogy Del Piero esetében hogy alakul ez a szám: Teljes karrierje alatt lőtt 316 gólt hivatalos profi tétmeccsen, ebből 76 volt tizi (24%).  Messi karrierje során 80 büntetőt értékesített, összesen pedig 569 gólnál tart. Ez azt jelenti, hogy góljainak 14%-át szerezte a 11-es pontról.  Tehát ez a Penaldos dolog karrierre vetítve nem áll helyt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-15, 12:00

felfoghatatlan, bazmeg.

mondjuk annyit változott a helyzet szeptemberhez képest, hogy a távoliakat lövi ronci, a közelebbieket pjanic vagy dybala.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8072
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-15, 07:04

s4tch írta:
https://www.whoscored.com/Articles/Sh4d1hWquUONreIm39pTKg/Show/Revealed-The-14-players-better-at-free-kicks-than-Lionel-Messi

És mi hagyjuk hogy Ronaldo lőjje...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-15, 05:53

https://www.whoscored.com/Articles/Sh4d1hWquUONreIm39pTKg/Show/Revealed-The-14-players-better-at-free-kicks-than-Lionel-Messi

Mindenféle pletykák, hírek 2018%2f12%2fFKgoals
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-12, 16:09

s4tch írta:
most van időm megnézni a videót. 5 percnél tartok. ne hagyjátok ki, kurvajó.

az inti alapján vélhetően ezt a srácot figyeljük:
https://www.transfermarkt.com/szymon-zurkowski/profil/spieler/387234
Nagyon jó kis sorozat az biztos. A Chiellini interjút annó nem linkeltem, de érdemes azt is megnézni. ( https://www.youtube.com/watch?v=Nbc5s2Whcjg ) Csecsnyi melletti srác folyamatosan jó témákat dob be, és tetszik, hogy tényleg érdekes és lényegi dolgokról szeretne beszélni. Remélem azért még sokan beszélnek angolul a keretből. Az ilyen contentből jöhetne orrba szájba. A Juventus TV-s anyagokban az nem tetszik, hogy nagyon belsősnek tűnnek az interjúk, ezért azokat már nem is követem. De egy ilyen feelingű interjú jöhetne bárkivel a csapatból kétszer ilyen hosszan is. Remélem a Mister állítólagos angol leckéi értek valamit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-12, 15:35

s4tch írta:
most van időm megnézni a videót. 5 percnél tartok. ne hagyjátok ki, kurvajó.

az inti alapján vélhetően ezt a srácot figyeljük:
https://www.transfermarkt.com/szymon-zurkowski/profil/spieler/387234
Ez tényleg érdekes. 

Nekem főleg az ragadta meg a figyelmem, h Para Ruganit Chiellini stílusú focistának tartja - lehet, h őt szánjuk Chiello utódjának? Nekem nagy rejtély, hogy mit akarunk azzal a sráccal. Illetve, ha tényleg jön De Ligt, akkor mi lesz vele? Vagy őt meg Bonucci utódnak tartjuk? Érdekes lesz a következő években ez a CB kérdés.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2018-12-12, 13:49

most van időm megnézni a videót. 5 percnél tartok. ne hagyjátok ki, kurvajó.

az inti alapján vélhetően ezt a srácot figyeljük:
https://www.transfermarkt.com/szymon-zurkowski/profil/spieler/387234
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: