Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-26, 09:19

Közben Dybaláékkal elbeszélgettek az ultrák. Először azt hittem fél, azért nem néz föl, aztán rájöttem, hogy egy kb 150 centis fickó beszél! Smile

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-24, 15:16

Úgy néz ki, Tudor lesz az Udinese edzője. De szerettem őt is, az a kapásgól máig előttem van I love you
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 16:52

@s4tch wrote:

a klubnak a játékos kell, szépen kifizeti, és onnantól leszarja, mennyit áldoz a játékos a saját képviseletére. a játékos meg nyugodtan eldöntheti, mennyit ér meg neki az ügynök.

mondjuk csak hámozzuk a lufit, ezzel kapcsolatban a szokásjog döntött, a klub direktben kifizeti a parazitákat.
ma nagyon megy a hámozás, sz'al folytassuk még egy kicsit:  Laughing

1. a transzfer összegek magasabbak mint a játékosfizetések, ezért a kapzsi ügynök megpróbál abból is lecsippenteni valahogy
2. ráveszi a játékost hogy ne írjon alá + elkezdni zsarolni a klubo(ka)t hogy fizessen(ek) az aláírásért
3. lesz olyan klub ami belemegy, hamarosan kialakul az aláírási pénz piaca
4. mivel a kluboknak el kell számolniuk a lével, ezért legalizált formába terelik az egészet és már meg is érkeztünk oda ahol épp vagyunk...
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 16:16

@CsT wrote:
Gondolom anno így íratta meg a szerződést a pizzás. Feldobta, hogy idehozom ingyen Palit, aztán ha eladjátok akkor 25%-a az enyém. Igazából még így is bőven jó üzlet volt.

persze, eredetileg is így házalt vele, mikor kiderült, hogy fergusonnál nincs keresnivalója pogbának. emlékszem, raiola az izénél kezdte az olasz turnéját, azoknak meg pont a 25%-os jutalék miatt nem kellett a gyerek ingyé' se.

jackie_d wrote:
sz'al kb. mindegy, technikai részletkérdés, a végén mindig a klub fizet

a klubnak a játékos kell, szépen kifizeti, és onnantól leszarja, mennyit áldoz a játékos a saját képviseletére. a játékos meg nyugodtan eldöntheti, mennyit ér meg neki az ügynök.

mondjuk csak hámozzuk a lufit, ezzel kapcsolatban a szokásjog döntött, a klub direktben kifizeti a parazitákat.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 14:22

@CsT wrote:

Hát a franc tudja, ebben a rohadt anyagias világban egyenlőre az élet nem ezt az elméletet igazolja, mert tőlünk folyamatosan lépnek le a buzik sztárok és nem olvastam még olyat, hogy inkább a Juvéba jövök mert itt fontos a játékos véleménye! Smile Nyilván nincs értelme marasztalni valakit aki rühell itt lenni, de azért a határvonalat meg kellene húzni a vadszeműnek pl az ilyen felbontom a szerződést/ingyen mehetsz (Lóri, patkány Alves) meg bevezetni, hogy majd akkor mehetsz ha már igazoltunk a helyedre valakit elméletet. Wink
azért ez valamilyen szinten minden csapatnál így van
az, hogy mi kimondjuk egyfajta "gyere hozzánk, mi nem fogunk baszakodni" jelzés lehet, hogy vonzóbb legyen torinóba igazolni
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 14:18

@s4tch wrote:
75 milla plusvalenzáért szerintem simán el akarta adni marotta.

én inkább azt nem értem az egészben, miért a klub fizeti az ügynököt. fizesse a játékos, hiszen az ő érdekeit képviseli.
a játékosok meg a kluboktól fognak többet lenyúlni hogy ki tudják fizetni az ügynököket
sz'al kb. mindegy, technikai részletkérdés, a végén mindig a klub fizet

valamiféle szabályozás viszont tényleg nem ártana, mert kezd a helyzet nagyon elkurvulni...
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 13:57

@Krisz wrote:

Az igazán durva szerintem nem a 42 milla, hanem az hogy mi ezt nagyrészt azért fizetjük mert eladtunk egy olyan játékost akit amúgy nem akartunk eladni.

Egyébként ez a 'nem akarunk eladni senkit, de ha menni akarsz akkor eladunk' policy egyfajta sztoikus filozófia - a játékos szíve vágyát és más klubokat nem tudjuk irányítani, szóval elfogadjuk a tényeket és lépünk tovább. Ez a filozófia magas szinten alkalmazva elég sok embert nagyon sikeressé tett, lásd Marcus Aurelius, Seneca... Hosszabb távon lehet mi is így jövünk ki majd belőle.
Hát a franc tudja, ebben a rohadt anyagias világban egyenlőre az élet nem ezt az elméletet igazolja, mert tőlünk folyamatosan lépnek le a buzik sztárok és nem olvastam még olyat, hogy inkább a Juvéba jövök mert itt fontos a játékos véleménye! Smile Nyilván nincs értelme marasztalni valakit aki rühell itt lenni, de azért a határvonalat meg kellene húzni a vadszeműnek pl az ilyen felbontom a szerződést/ingyen mehetsz (Lóri, patkány Alves) meg bevezetni, hogy majd akkor mehetsz ha már igazoltunk a helyedre valakit elméletet. Wink
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 13:52

@s4tch wrote:

én inkább azt nem értem az egészben, miért a klub fizeti az ügynököt. fizesse a játékos, hiszen az ő érdekeit képviseli.
Gondolom anno így íratta meg a szerződést a pizzás. Feldobta, hogy idehozom ingyen Palit, aztán ha eladjátok akkor 25%-a az enyém. Igazából még így is bőven jó üzlet volt.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 13:35

Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 13:29

@s4tch wrote:
azt olvastátok, micsoda összeget fizettünk ki ügynökökre? meg kéne várni a következő pénzügyi jelentést, abban részletesen is benne lesz minden tétel, mindenesetre a klub által fizetett bő 42m euró 20 millával veri a listában 2. romát, és vastagon több, mint az ügynökökre legtöbbet költő pl-klub (liverpool) által eltapsolt 26 millió font. nem tartom kizártnak, hogy a pogba-biznisz miatt még mindig tejelünk raiolának, de ez akkor is veszett sok.

Az igazán durva szerintem nem a 42 milla, hanem az hogy mi ezt nagyrészt azért fizetjük mert eladtunk egy olyan játékost akit amúgy nem akartunk eladni.

Egyébként ez a 'nem akarunk eladni senkit, de ha menni akarsz akkor eladunk' policy egyfajta sztoikus filozófia - a játékos szíve vágyát és más klubokat nem tudjuk irányítani, szóval elfogadjuk a tényeket és lépünk tovább. Ez a filozófia magas szinten alkalmazva elég sok embert nagyon sikeressé tett, lásd Marcus Aurelius, Seneca... Hosszabb távon lehet mi is így jövünk ki majd belőle.

Last edited by Krisz on 2018-04-17, 13:36; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 12:52

@s4tch wrote:
azt olvastátok, micsoda összeget fizettünk ki ügynökökre? meg kéne várni a következő pénzügyi jelentést, abban részletesen is benne lesz minden tétel, mindenesetre a klub által fizetett bő 42m euró 20 millával veri a listában 2. romát, és vastagon több, mint az ügynökökre legtöbbet költő pl-klub (liverpool) által eltapsolt 26 millió font. nem tartom kizártnak, hogy a pogba-biznisz miatt még mindig tejelünk raiolának, de ez akkor is veszett sok.
basszus ez döbbenet...
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-17, 12:14

Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-13, 23:17

@Tankcsapda wrote:
Lehet, csak én vagyok nagyon lemaradva, de biztos, hogy ősztől a Spíleren fogják adni a Serie A-t?
Ezt lehet olvasni sok helyen, de hivatalos bejelentést én még nem láttam.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-13, 22:52

Lehet, csak én vagyok nagyon lemaradva, de biztos, hogy ősztől a Spíleren fogják adni a Serie A-t?
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-11, 14:16

fos mind a három, ugye csak fan fiction?
Back to top Go down
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-11, 13:32

Egyetértek. +A feketére mehetett volna a mostani away sárga is.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-04-10, 14:39

Vélemények? Szerintem az arany hihetetlen béna a zebrán. A barna away mezt nem tudom hova tenni, semmi közünk azokhoz a színekhez, a feketén meg a kukászöld helyére kellett volna az arany.
Az adidasnál vajon az összes designert Indiából kukázzák? Elcsábíthatnának pár olaszt a kappatól.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-23, 21:34

imádom: https://mobile.twitter.com/DaleJohnsonESPN/status/977150249318998017

I love you I love you I love you
Back to top Go down
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-19, 12:15

Chiellini megsérült, a válogatott edzőtáborából távozott is. Na, akkor imádkozhatunk, hogy 7-9 napnál nem kell többet pihennie.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-15, 10:24

@zetterberg40 wrote:

Értelek cicus, sok esetben engem is idegesít a túlzott jófejkedése, pacsizása, vigyorgása. Ebben a szituban viszont azt mondom, respekt, szép gesztus, helyénvaló. Belül nehéz lehet egy ilyen tragédia feldolgozása még nekik is, akik amúgy nem egy klubban játszottak vele, de ugye a válogatottban meg az évek során sok időt töltöttek együtt. De nem vagyunk egyformák, megítélhetjük ezt a kérdést másként, nincs gond.

Jövőre én is Csecst képzelem a kezdőbe.
szerintem ugyanúgy látjuk, csak te sokkal szószátyárabb vagy  geek 

(uhm, esetleg a hátsó bejáratot használni ill. nem integetni talán helyénvalóbb lett volna)
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-15, 09:47

jackie_d wrote:
szép, szép, de szerintem túl sok energiát fektet abba hogy jófej legyen
kezdem unni ezt a színpadiasságot, jól lesz már hogy visszavonul

Értelek cicus, sok esetben engem is idegesít a túlzott jófejkedése, pacsizása, vigyorgása. Ebben a szituban viszont azt mondom, respekt, szép gesztus, helyénvaló. Belül nehéz lehet egy ilyen tragédia feldolgozása még nekik is, akik amúgy nem egy klubban játszottak vele, de ugye a válogatottban meg az évek során sok időt töltöttek együtt. De nem vagyunk egyformák, megítélhetjük ezt a kérdést másként, nincs gond.

Jövőre én is Csecst képzelem a kezdőbe.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-14, 21:55

szép, szép, de szerintem túl sok energiát fektet abba hogy jófej legyen
kezdem unni ezt a színpadiasságot, jól lesz már hogy visszavonul
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-14, 17:14

Digbytől lopva:

A beautiful story in La Nazione today.
Last Wednesday, in the locker room at Wembley, Gigi Buffon told the Juventus squad that he had personally paid for & booked a private plane to fly to Florence for the funeral of Davide Astori.
He told them to be in the hotel lobby at 4:30 am if they wanted to go but understood if they wanted to sleep after such an intense game. The whole squad turned up, at which point he had to admit that the plane only had 12 seats... Buffon was joined on the trip by Chiellini, De Sciglio, Pjanic, Barzagli, Marchisio, Rugani, Mister Allegri & his assistant Coach Landucci. (Bernardeschi didn't travel to London & so made the journey from Turin directly).

Upon arriving, the group was told there was a back way into the church at Santa Croce, but Buffon said "no, we'll go in the front door & let the people see that Juventus are here."

"Going to Florence for us is never simple," Buffon added. "But when we arrived we saw the Viola fans who applauded us, who to called us and thanked us, it was a very nice gesture. Our presence made them feel less alone & this made me proud. It was my last goodbye not only to a great friend of mine, but to one of the most beautiful people I've found in sport."

Gigi Buffon ladies & gentlemen.

I love you
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-13, 20:38

@bombahoppa wrote:

B+
Ez korrekt. 
Mille grazie  cheers
És még vikunya hangját se kell hallgatni közben! Smile rendeer
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-13, 20:34

@zetterberg40 wrote:
Nem is tudtam, hogy a Serie A yt csatornáján egész korrekt összefoglalók érthetőek el a meccsekről. Meglep.
B+
Ez korrekt. 
Mille grazie  cheers

rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-13, 15:10

@zetterberg40 wrote:
Nem is tudtam, hogy a Serie A yt csatornáján egész korrekt összefoglalók érthetőek el a meccsekről. Meglep.
Én sem, köszi, hogy szóltál.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-13, 14:38

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-10, 23:04

@bombahoppa wrote:
Ma Juve Campioni 2012-13 pólóba mentem az új melóhelyre (16. napom)   mert nem találtam reggel a ymca típusú Junkies pólóm,  gondoltam legyen comingout.  A második kollegán sinterszalagos nyakbaakasztós fasztartó volt. affraid 

Lehúztam a pulóvercipzárt oszt megbeszéltük szikrázó szemekkel,  hogy aki az olasz focit szereti rossz ember nem lehet. Tudjuk mindketten,  hogy ez nem igaz. 

juve
Még az is lehet, hogy heteró volt? Smile
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-10, 22:15

Ma Juve Campioni 2012-13 pólóba mentem az új melóhelyre (16. napom)   mert nem találtam reggel a ymca típusú Junkies pólóm,  gondoltam legyen comingout.  A második kollegán sinterszalagos nyakbaakasztós fasztartó volt. affraid 

Lehúztam a pulóvercipzárt oszt megbeszéltük szikrázó szemekkel,  hogy aki az olasz focit szereti rossz ember nem lehet. Tudjuk mindketten,  hogy ez nem igaz. 

juve

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-10, 21:47

@bombahoppa wrote:
Csak csendben szólok,  hogy éppen Verona-Chievo,  és viktormentes. 

+ 2015-ös Szekszárdi cuvée

Hoppá,  Sorrentino keresi a labdát.  Palermóban csíptem. Ha Gigi visszavonul,  és ő marad,  akkor ő lesz a korelnök a szériában.  39!
Nálam Csiki sör + tegnapelőtt főzött őszibarack pálinka kombó, és kellene a Hellas győzelem mert az hozna +13 ezret is Smile
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2018-03-10, 20:55

Csak csendben szólok,  hogy éppen Verona-Chievo,  és viktormentes. 

+ 2015-ös Szekszárdi cuvée

Hoppá,  Sorrentino keresi a labdát.  Palermóban csíptem. Ha Gigi visszavonul,  és ő marad,  akkor ő lesz a korelnök a szériában.  39!

Sponsored content

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   

Back to top Go down

Mindenféle pletykák, hírek
Back to top 
Page 10 of 33Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next