Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+25
Malloy
Tankcsapda
Petike007
zetterberg40
DartagnanX
CsT
LeRoi10
_DREAM_
fktgbr
_Tyler
.bb.
sneco7
elnastra
simoon
bombahoppa
Krisz
s4tch
tjunior
EsztéNégy
rakkenroll
mbence
exchaby
laac
kilopo
virracocha
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-09, 09:59

simoon írta:

ha ez így lesz, én csak neten nézek meccset

 Én is, mivel Digin nincsen spíler Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-08, 20:40

simoon írta:

ha ez így lesz, én csak neten nézek meccset
Akkor tavasszal vedd fel egy-két meccs hangsávját,  hátha több hónapos késéssel a net mellé keverve nem beszél hülyeségeket a Segeri Vikítór!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-08, 16:56

jackie_d írta:

vaffanculo
ha ez így lesz, én csak neten nézek meccset
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-08, 16:05

tjunior írta:
http://comment.blog.hu/2018/03/08/osztol_az_olasz_es_a_soanyol_foci_is_mehet_a_spilerre?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2018_03_08&utm_campaign=index
vaffanculo
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-08, 15:11

http://comment.blog.hu/2018/03/08/osztol_az_olasz_es_a_soanyol_foci_is_mehet_a_spilerre?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2018_03_08&utm_campaign=index
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-06, 11:32

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Fb_img16
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-06, 07:48

bombahoppa írta:

A Mercatómódosítás pestiesen FASSÁG
Én nem bánom, két héttel kevesebb tuttosportos faszságot kell olvasnom Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-05, 22:01

zetterberg40 írta:



Vissza minden, a sajtó megint csak csemegézett a teljes mondandójából. My bad.

***

Jövő szezonban bekövetkező változások a bajnokságban:
- aug 19-én kezdődik, május 26-án ér véget a szezon
- Szuperkupa döntő a bajnoki rajt előtt egy héttel, aug 12-én (helyszín később dől el)
- lesz amolyan angolos karácsonyi forduló dec 22-én, 26-án, 30-án, majd ezt követően téli szünet jan 20-ig
- a nyári mercato a bajnoki rajt előtti napon zárul (aug 18.)
- a téli mercato hasonlóképpen mint a nyári, a januári rajt előtt egy nappal zárul (jan 19.)
A Mercatómódosítás pestiesen FASSÁG

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-05, 21:15

jackie_d írta:

tölhő???  What a Face

mit csinált a szerencsétlenje?


Vissza minden, a sajtó megint csak csemegézett a teljes mondandójából. My bad.

***

Jövő szezonban bekövetkező változások a bajnokságban:
- aug 19-én kezdődik, május 26-án ér véget a szezon
- Szuperkupa döntő a bajnoki rajt előtt egy héttel, aug 12-én (helyszín később dől el)
- lesz amolyan angolos karácsonyi forduló dec 22-én, 26-án, 30-án, majd ezt követően téli szünet jan 20-ig
- a nyári mercato a bajnoki rajt előtti napon zárul (aug 18.)
- a téli mercato hasonlóképpen mint a nyári, a januári rajt előtt egy nappal zárul (jan 19.)
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-05, 19:57

zetterberg40 írta:


Saponara is nagyon megindító üzenetet írt: https://www.football-italia.net/118086/saponara-come-back-astori

Ellenben danialves egy tölhő barom. Sikerült megfognia a dolog lényegét... Vagy csak szerintem utal világi suttyóságra a reakciója?
tölhő???  What a Face

mit csinált a szerencsétlenje?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-05, 17:16

Tankcsapda írta:
Tragikus, hogy ez történt. 31 éves élsportoló, hihetetlen... Szimpatikus játékos volt egyébként, R.I.P. Crying or Very sad
Buffon reakciójától kicsit könnybe lábadt a szemem, szép búcsú.

Saponara is nagyon megindító üzenetet írt: https://www.football-italia.net/118086/saponara-come-back-astori

Ellenben danialves egy tölhő barom. Sikerült megfognia a dolog lényegét... Vagy csak szerintem utal világi suttyóságra a reakciója?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-04, 21:46

Tragikus, hogy ez történt. 31 éves élsportoló, hihetetlen... Szimpatikus játékos volt egyébként, R.I.P. Crying or Very sad
Buffon reakciójától kicsit könnybe lábadt a szemem, szép búcsú.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-04, 17:57

tjunior írta:
Basszus meghalt Astori!
Holtan találták a hotelszobájában.Mi az isten történt szegénnyel  pale
Az orvosok szerint természetes halála volt!Álmában halt meg!Tragédia!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-04, 12:11

Basszus meghalt Astori!
Holtan találták a hotelszobájában.Mi az isten történt szegénnyel  pale
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-02, 14:24

s4tch írta:

ez mondjuk elég kemény Very Happy 
persze mert paolo inkább a pirosakra gyúrt, 16 db-bal máig rekorder  Laughing
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-02, 13:54

s4tch írta:

ez mondjuk elég kemény Very Happy 



A féléves számaink is elég kemények. Gazdaságilag elkezdtünk farkat villantani. Lesz itt pénz lóvéra.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-02, 12:53

CsT írta:
Az megvan, hogy Berardinak már több sárgája van mint Monteronak? Very Happy
ez mondjuk elég kemény Very Happy 

matuidi és benatia dumcsiznak:

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-03-01, 22:02

Az megvan, hogy Berardinak már több sárgája van mint Monteronak? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-25, 12:51

Ma 6 éve nem adták meg Muntari gólját. Boldog évfordulót, Béláim! I love you
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-24, 22:08

Alig fél éven belül már a második ember lép le a klub megfigyelői hálózatának éléről. Ribalta még a nyáron ment Manchesterbe, most pedig a helyére kinevezett Longoria távozik - a Valencianál lesz sportigazgató. Ismét házon belüli pótlás várható: Matteo Tognozzit léptetik elő, aki korábban a Zenitnél, Hamburgnál és a Leverkusennél dolgozott megfigyelőként.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-22, 11:48

CsT írta:
Tudom, hogy itt nem kedvelt téma a "nő", de akkor is. Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/nemcsak-ugyes-csinos-is-a-juventus-fiatal-csillaga-kepek-2620611?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb

Jöhet Khedira helyére.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-22, 08:37

CsT írta:
Tudom, hogy itt nem kedvelt téma a "nő", de akkor is. Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/nemcsak-ugyes-csinos-is-a-juventus-fiatal-csillaga-kepek-2620611?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb

Rendben van. Simán lehet FP. Csak bugyis képek kellenek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-22, 06:38

Tudom, hogy itt nem kedvelt téma a "nő", de akkor is. Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/nemcsak-ugyes-csinos-is-a-juventus-fiatal-csillaga-kepek-2620611?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-20, 21:06

Petike007 írta:

Jaja lemondható egy hónap után, de igazság szerint jobban szeretek fizetni valamiért, mint kivenni a torrentékából, ha van rá legális alternatíva. 

Jó anyagok vannak fent, szerintem megéri.

Persze, egyetértünk, én már egy ideje amúgy is előfizető vagyok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-20, 21:05

CsT írta:
Nekem eddig picit csalódás a sorozat, legjobban talán az öltözői, félidei jelentek hiányoznak, viszont túl sok benne a meccs és sajtó jelenet, amelyek egyébként is láthatóak voltak.

Én nagyjából erre számítottam. Ad is plusz betekintést a kulisszák mögé, meg nem is. NHL rajongóként hozzászoktam már (24/7, Road to Winter Classic), hogy túl sokat, pontosabban fogalmazva igazán lényeges, öltözőajtó mögötti dolgokat nem tár egyetlen klub, franchise sem a nyilvánosság elé. 

Ezzel kapcsolatos cikk:

Juventus and All Blacks turn to TV shows to win fans
https://www.theguardian.com/football/2018/feb/19/juventus-and-all-blacks-turn-to-tv-shows-to-win-fans?CMP=share_btn_tw
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-20, 09:39

zetterberg40 írta:


Az első hónap ingyenes a Netflixen, nem igaz? Legalábbis tavaly év végén még úgy volt. A hónap végén pedig simán lemondható volt, fizetés nélkül.

Ehhez kapcsolódóan: https://twitter.com/scarinziluca/status/964934574286540801

Jaja lemondható egy hónap után, de igazság szerint jobban szeretek fizetni valamiért, mint kivenni a torrentékából, ha van rá legális alternatíva. 

Jó anyagok vannak fent, szerintem megéri.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-20, 08:32

Nekem eddig picit csalódás a sorozat, legjobban talán az öltözői, félidei jelentek hiányoznak, viszont túl sok benne a meccs és sajtó jelenet, amelyek egyébként is láthatóak voltak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-18, 21:56

Petike007 írta:

Igazság szerint ezért fizettem elő a Netflixre.

Eddig nagyon profi az egész. Az első részre volt időm.

Látszik, hogy a klub elkezdi tolni a marketinget, ami azért is pofás, mert ebben volt a legnagyobb lemaradásunk. Higany szimpatikus srác Pjancsika pedig Best Dad Evör.

Ami nagyon tetszett Agnelli beszédje. Lejött, hogy egy karizmatikus vezető, szerintem az öreg fentről büszke lehet Andreára.

Az első hónap ingyenes a Netflixen, nem igaz? Legalábbis tavaly év végén még úgy volt. A hónap végén pedig simán lemondható volt, fizetés nélkül.

Ehhez kapcsolódóan: https://twitter.com/scarinziluca/status/964934574286540801
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-18, 20:55

tjunior írta:
enkór boltba már kapható

Igazság szerint ezért fizettem elő a Netflixre.

Eddig nagyon profi az egész. Az első részre volt időm.

Látszik, hogy a klub elkezdi tolni a marketinget, ami azért is pofás, mert ebben volt a legnagyobb lemaradásunk. Higany szimpatikus srác Pjancsika pedig Best Dad Evör.

Ami nagyon tetszett Agnelli beszédje. Lejött, hogy egy karizmatikus vezető, szerintem az öreg fentről büszke lehet Andreára.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-18, 14:31

enkór boltba már kapható
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2018-02-18, 14:14

jackie_d írta:

csak gratulálni tudok...
Nem mindenkinek lehet olyan megosztó  nickje,  mint nekem,  lehet,  hogy amúgy karizmatikus buzi ő is. 

Lássuk,  mit tesz le a fórum juventinumra. 

monkey

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: