Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Mindenféle pletykák, hírek

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 21:13

jackie: a kupameccsen végig a napoli támadott, aztán kb két helyzetből ljajics megrúgta a másodikat, erre - feltehetően látva mancini gólörömét - sarri elkezdett tombolni, két, szinonim olasz kifejezéssel (kb. 'köcsög buzeráns') illette mancinit a negyedik játékvezető orra előtt, mancini ezt szóvá tette a negyedik sporinak, a spori elintézte annyival, hogy "hallottam, ne foglalkozz vele", mancini bepörgött, elindult sarri felé, aztán mancsot lezavarták a pályáról, majd a meccs végén az öltözőkben folytatódott a sztori. mancini számon kérte sarrit, hogy hát ez meg mifasz, sarri elég arrogánsan válaszolt ("már bocsánatot kértem, mi a faszt akarsz még?"), mancini levénhülyézte sarrit, elment a sajtótájékoztatóra, és előadta ezt: http://www.football-italia.net/78626/mancini-sarri-racist-and-homophobe innentől tart a sajtócirkusz.

kb ennyit mutatott a kamera: https://www.youtube.com/watch?v=s_15rpvs2c4

szerintem:
- sarri egy régi vágású bigott vén fasz, ahogy a blogon is írtam (link a posztban), már volt az öregnek buzizós ügye, nem is gyenge
- a meccs hevében mancini hallott már sokkal durvábbakat is, inkább ebből csak egy ügyet akart csinálni, hogy megroppantsa kicsit a napolit a sajtón keresztül
- mindentől függetlenül az olasz közeg európában szalonképtelen, és ez az eset, valamint sarri mindössze 2 meccses eltiltása sem segít a helyzeten. nyilván egy ilyen eset után nem kéne kinyírni az öreg karrierjét, de hogy pár nap alatt, gyakorlatilag nulla következménnyel lement az egész, ezt azért keveslem.

a tuttosport egyébként vicces módon mancini mellé állt, és erősen támadja sarrit - hát persze, a napoli idén a fő rivális. sőt, a gazzetta is elővett néhány régi mancini-nyilatkozatot, ami mihajlovics (egykori laziós csapattárs, most milan edző) rasszista megnyilvánulásáról szólt, és arról, hogy mancini szerint a pályán a meccs hevében előfordul ilyesmi, és ennek a pályán kell maradni - szóval még a gazzetta is a milánói havert csitítja. a tuttosport kivételével gyorsan összezárt mindenki, nem kíván senki ebből további ügyet. valahol érthető. én azért nem bánnám, ha egyszer az olasz közeg is elkezdené kibaszdosni magából az ilyen csökevényeket, kezdve mondjuk tavecchióval.

ja, és persze elindultak a buzimancini mémek, csodálatos a termés, pl:

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 17:56

@jackie_d wrote:

köszi, így sem volt meg, úgyhogy rágugliztam
tényleg egy "sima buzizás" miatt meszelték el?
vagy volt fight is, vagy vette a kamera?

Én úgy hallottam, hogy Mancini a sajtótájékoztatón fakadt ki, aztán lett felfújva az ügy. Én Sarriból simán kinézem a kis szadista gecit, de ez akkor is nagy lúzerség volt Mancini részéről. Két szánalmas csürhe. Már csak Higanynak kéne intézni valami balfasz eltiltást és akkor besétálhatunk az első helyre.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 16:20

@s4tch wrote:
így van, erről dumáltunk a listán is. a napoli bevétele a kieső helyre lenne elég a pl-ben. kibaszott durva.

jackie: sarri az eltiltást a buzigate miatt kapta. ez is nevetségesen enyhe büntetés, nulla visszatartó hatása lesz, és azt jelzi, hogy a calcio továbbra sem ébredt fel, hogy a politikai (látszat)korrektség adott esetben eurómilliókat jelenthet.

köszi, így sem volt meg, úgyhogy rágugliztam
tényleg egy "sima buzizás" miatt meszelték el?
vagy volt fight is, vagy vette a kamera?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 16:07

így van, erről dumáltunk a listán is. a napoli bevétele a kieső helyre lenne elég a pl-ben. kibaszott durva.

jackie: sarri az eltiltást a buzigate miatt kapta. ez is nevetségesen enyhe büntetés, nulla visszatartó hatása lesz, és azt jelzi, hogy a calcio továbbra sem ébredt fel, hogy a politikai (látszat)korrektség adott esetben eurómilliókat jelenthet.
Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 15:58

@s4tch wrote:
friss money league:
http://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/uk-deloitte-sport-football-money-league-2016.pdf

maradt a juve a 10. helyen, de a 9. helyezett liverpool jó 40 millával messzebb van, mint tavaly volt. most már a top3 jutott 500 milliós bevétel fölé. nagyon durva, hogy a juve nem szegény klub, mégis, a bevétele a real hasonló adatához képest mindössze ~56%.
Ha meg nem zebraszemmel nézzük a listát, az a durva, hogy az első 30ban a Watford, a Bournemouth és a Norwich kivételével ott a komplett Premier Liga.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 15:49

@s4tch wrote:
sarri 2 meccses eltiltást és 50 ezres pénzbüntetést kapott

gól

nekem ez kicsit kimaradt, pontosan miért is?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 15:40

sarri 2 meccses eltiltást és 50 ezres pénzbüntetést kapott

gól
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-21, 13:03

friss money league:
http://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/uk-deloitte-sport-football-money-league-2016.pdf

maradt a juve a 10. helyen, de a 9. helyezett liverpool jó 40 millával messzebb van, mint tavaly volt. most már a top3 jutott 500 milliós bevétel fölé. nagyon durva, hogy a juve nem szegény klub, mégis, a bevétele a real hasonló adatához képest mindössze ~56%.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-11, 19:00

Látszik, hogy Pogba Balotellivel jár vásárolni.
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2016-01-07, 12:50

A Marca szerint Del Piero a Mallorca sportigazgatója lesz.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 18:37

@Krisz wrote:
@zetterberg40 wrote:

Szerk: Beindultak a találgatások a jövő évi mezzel kapcsolatban. Állítólag a 2015/16-os szezon utolsó fordulójában debütálhat a mez. Valami ilyesmi.

Ja ezt én is néztem, hogy undormány, csak nem volt időm belinkelni. Aki ilyeneket tervez annak biztos köze nincs a focihoz, főleg nem a Juvehoz. Biztos valami Sex és New York függő meleg csinálta. Jackie? lol!

lebuktam... pale
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 16:36

@zetterberg40 wrote:

Szerk: Beindultak a találgatások a jövő évi mezzel kapcsolatban. Állítólag a 2015/16-os szezon utolsó fordulójában debütálhat a mez. Valami ilyesmi.

Ja ezt én is néztem, hogy undormány, csak nem volt időm belinkelni. Aki ilyeneket tervez annak biztos köze nincs a focihoz, főleg nem a Juvehoz. Biztos valami Sex és New York függő meleg csinálta. Jackie? lol!
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 14:09

@zetterberg40 wrote:

uram irgalmazz!...

a faszért nem vesznek fel egy olasz dizájnert ha már egyszer olasz csapatnak terveznek mezt???
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 14:08

@Krisz wrote:
Persze valamivel el kell adni az újságot, nem is ez a lényeg, hanem az hogy 34 evesen ilyen alkattal egy középhatvedtol ez kegyetlen.

igen, ezt adom santa
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 13:39

Nem hiába imádjuk Barzamackót!

Ami nekem szemet szúrt, az a Zaccardo neve melletti 41,38 km/h. A vasárnapi meccsen érzésre Pogba minden futóversenyt megnyert ellene, kurva lassúnak tűnt az olasz...

Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 10:33

@jackie_d wrote:
@Krisz wrote:
Az megvan, hogy Barzamaci a Carpi ellen 36 km/hval sprintelt - mint Bolt?

http://www.vecchiasignora.com/topic/294559-barzagli-e-lo-sprinter-juve-col-carpi-ha-sfiorato-i-36-kmh-come-bolt-in-a-il-piu-veloce-e-melo-rinnovo-ok-andrea-chiudera-carriera-in-bianconero/

azért nem kell elájulni, bolt-nál az a 37.58km/h átlagsebesség 100m-en állórajttal, itt meg (gondolom) kimérték a leggyorsabb 20m-t egy sprintből, a lófasz tudja mekkora (val'szeg kurva nagy) mérési hibával...

sz'al simán lehet az fele speed is...

Persze valamivel el kell adni az újságot, nem is ez a lényeg, hanem az hogy 34 evesen ilyen alkattal egy középhatvedtol ez kegyetlen.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 10:21

@Krisz wrote:
Az megvan, hogy Barzamaci a Carpi ellen 36 km/hval sprintelt - mint Bolt?

http://www.vecchiasignora.com/topic/294559-barzagli-e-lo-sprinter-juve-col-carpi-ha-sfiorato-i-36-kmh-come-bolt-in-a-il-piu-veloce-e-melo-rinnovo-ok-andrea-chiudera-carriera-in-bianconero/

azért nem kell elájulni, bolt-nál az a 37.58km/h átlagsebesség 100m-en állórajttal, itt meg (gondolom) kimérték a leggyorsabb 20m-t egy sprintből, a lófasz tudja mekkora (val'szeg kurva nagy) mérési hibával...

sz'al simán lehet az fele speed is...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-23, 09:22

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-17, 17:01

A nagy murinnyót megint kivágták. Jelenleg úgy fest, hogy:

Guardiola -> City
Ancelotti -> Bayern
Simeone??? -> Chelsea
Back to top Go down
View user profile Online
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-17, 10:08

http://www.juventus.com/en/fans/advent-calendar/

tök jó multimédiás kontentok vannak itt, pl. a mai napi trez poszterből nyomok is mingyá egyet a3-as méretben.
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-16, 14:33

én pozitivan itélem ezt meg, lehet csak álszerénység, de feltételezzük a legjobbat. Dárdai is lehet varratja már az öltönyt, de titokban teszi.

ezen röhögtem:
https://twitter.com/rioferby5/status/620668979749777412

elnastra
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-16, 09:43

Ranieri nem tudja megtagadni magát a Worchesterben sem:

"Ranieri számára a legfontosabb cél továbbra is a 40 pont elérése, mert szerinte ennyi kell a biztos bennmaradáshoz." (eredeti)
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-12-11, 21:20

Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-20, 14:18

Így nézett ki 1 hónapja a Continassa terület:

------------
Még pár kép és videó a stadionról itt: skyscrapercity
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-10, 17:57

@s4tch wrote:
érthető volt. arra gondoltam, hogy lehet, hogy a football-italia téved az összegek tekintetében. majd látjuk, ha kikerül a hivatalos honlapra a jelentés.

http://www.juventus.com/media/native/investor-relations-docs/english/price-sensitive-press-releases/2015-2016/comunicato%2009112015%20trimestrale%20eng.pdf
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-10, 16:39

érthető volt. arra gondoltam, hogy lehet, hogy a football-italia téved az összegek tekintetében. majd látjuk, ha kikerül a hivatalos honlapra a jelentés.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-10, 16:12

@s4tch wrote:
még nem láttam a friss jelentést, de a márciusi gyorsjelentésben ~207 millás nettó adósságállomány szerepelt. ha ez most 195,7 milla, akkor nem növekedett, hanem csökkent az adósság. egyébként nincs ezzel gond, tudta mindenki, hogy a keret átalakítása (még 2010-11 környékén), a stadion és a continassa projekt komoly elkötelezettséget jelentenek. akkor lenne nagy a baj, ha a csapat évekre lemaradna a bl-ről, és nem sikerülne a mostani bő 300 millás szinten tartani a bevételeket. nem véletlenül mondta marotta, hogy a dobogó a minimális elvárás...

Én erre gondoltam:
"Furthermore, the club announced that the net financial debt has risen by €6.9m to a total of €195.7m."
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-10, 15:21

@Krisz wrote:
Más: A klub kiadta a 2014/15 első negyedéves jelentést:
16 milla profit, ami 45 millás fejlődés a mérlegben. Elég vékony pénzügyi ismereteim vannak, szóval nem tudom, hogy ezeket hogyan érdemes értékelni, viszont az a 200 millás adósság elég combosnak tűnik, főleg hogy a profit mellett növekedett. De majd valami pénzügyes megmondja a tutit.

még nem láttam a friss jelentést, de a márciusi gyorsjelentésben ~207 millás nettó adósságállomány szerepelt. ha ez most 195,7 milla, akkor nem növekedett, hanem csökkent az adósság. egyébként nincs ezzel gond, tudta mindenki, hogy a keret átalakítása (még 2010-11 környékén), a stadion és a continassa projekt komoly elkötelezettséget jelentenek. akkor lenne nagy a baj, ha a csapat évekre lemaradna a bl-ről, és nem sikerülne a mostani bő 300 millás szinten tartani a bevételeket. nem véletlenül mondta marotta, hogy a dobogó a minimális elvárás...

-----------------

régen csináltam excelt, íme egy:

a számok alapján semmi baj ezzel a szezonnal, csak kevés gólt lövünk és sokat kapunk.
Back to top Go down
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-09, 21:46

@s4tch wrote:
neymar:

aztapicsa.

védők nélkül könnyű...
giorgio ellen (ha ép nem esik el a labdában) ez min. orrtörés és tizi, de egy bokatörés is simán benne van

la liga, pf...
szar ország szar focija
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-09, 21:02

Montella elvileg megy a Samphoz, amint sikerül a Fiorral lezsírozni a dolgokat. In Allegri we (must) trust.
________
Más: A klub kiadta a 2014/15 első negyedéves jelentést:
16 milla profit, ami 45 millás fejlődés a mérlegben. Elég vékony pénzügyi ismereteim vannak, szóval nem tudom, hogy ezeket hogyan érdemes értékelni, viszont az a 200 millás adósság elég combosnak tűnik, főleg hogy a profit mellett növekedett. De majd valami pénzügyes megmondja a tutit.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2015-11-09, 11:13

@s4tch wrote:
neymar

Szerintem Inaki Williamsé szebbre sikeredett:

https://cdn.streamable.com/video/mp4/dq8b.mp4
Back to top Go down
View user profile Online
Sponsored content