Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Mindenféle pletykák, hírek

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AuthorMessage
bombahoppa
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-22, 11:06

@s4tch wrote:

a mu-t viszont nem sajnálom. kicsinyes szarjankó vagyok, nem örülnék neki, ha pogbának idén bármi sikerben lenne része.

majd egyszer borítsunk fátylat a múltra, de addig megfelelő elégtétel lesz majompogba gratulációja a twitteren cardiff után???  hbang
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-22, 10:19

én csípem zlatant, sajnálom a sérülését. ezzel gyakorlatilag vége a csávónak, 37 évesen már nem fogja szétszakítani magát, legfeljebb elmegy az mls-be bójának.

a mu-t viszont nem sajnálom. kicsinyes szarjankó vagyok, nem örülnék neki, ha pogbának idén bármi sikerben lenne része.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-22, 09:33

@LeRoi10 wrote:
Nem tudom igazából melyik topicba illene:
Zlatan térdsérülése elég komoly (annak is nézett ki, nem értem hogyan tudott lesétálni), a hírek szerint 8-9 hónap kihagyás vár rá. A legjobb esetben is már a 37. évében lesz visszatérésekor. Vége a karrierjének? 
Mindig is kiváncsi voltam ki hogyan viszonyul hozzá, mint volt Juve játékos. Szóval ki mit gondol Zlatanról?

Régen nagyon rühelltem, de neki nem volt akkora kötődése a klubhoz, hogy elvárható lett volna a maradása, viszont rendre tisztelettel beszélt a Juventusról. Vidal és Pogba tanulhattak volna tőle nyilatkozni, még ha ők sem elsősorban a volt csapatukat sározták, hanem körbenyalták az újat. Én sajnálom, mert rettentően egyedi játékstílusa van, és kora ellenére még mindig az elit részét képezi. Most lehet, hogy bajba került a ManU, én nem is bánnám, mert ilyen eszméletlen költekezést elég nehezen lehet jó szemmel nézni.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-22, 08:13

@LeRoi10 wrote:
Zlatan térdsérülése elég komoly (annak is nézett ki, nem értem hogyan tudott lesétálni), a hírek szerint 8-9 hónap kihagyás vár rá. A legjobb esetben is már a 37. évében lesz visszatérésekor. Vége a karrierjének? 
Mindig is kiváncsi voltam ki hogyan viszonyul hozzá, mint volt Juve játékos. Szóval ki mit gondol Zlatanról?

Zseni a csávó, egyébként pedig hidegen hagy.
Egész pályafutása alatt egy zsoldos volt, de ő legalább sosem tagadta ezt.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-21, 22:04

Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-17, 23:19

Fantasztikus felvétel. 2011, barátságos gála meccs. Higuain pályafutásának első gólja Dybala-gólpasszból. (1:08)
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-08, 14:34

Olvastátok már: https://www.facebook.com/groups/1442047632478422/permalink/1686798784669971/?comment_id=1687033311313185&notif_t=group_comment_reply&notif_id=1491647925472604
Ha van biztos info,oszátok légyszí!!!

LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-06, 18:02

Egy leendő elnökségi tag.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-05, 20:29

@s4tch wrote:
sajnos kurvára nincs időm utánaolvasni a sztorinak, de azért bedobom ide, dumáljunk róla, hátha valaki jól informált. valahogy így néz ki a sztori:

agnellit a figc eljárás alá vonta, mert állítólag találkozott ultrákkal:
http://www.football-italia.net/99866/figc-juventus-met-ultras

agnelli tartott egy sajtótájékoztatót, amin abszurdnak nevezte a vádakat:
http://www.football-italia.net/99849/agnelli-disciplinary-action-unacceptable

erre talán előkerült egy egyelőre kétes hitelességű lehallgatási jegyzőkönyv, amiben agnelli arról is beszélget, hogy az egyik ultra embereket ölt:
http://www.football-italia.net/100067/juventus-wiretaps-raise-questions

kigyűjtöttem pár olasz nyelvű cikket, amihez sajnos hozzá kéne látni, hogy meg is értsem őket, de a lényeg valami olyasmi lehet, hogy a tavalyi maffiaperben kb. 5000 oldalnyi anyagból semmi terhelő nem derült ki akár agnellire, akár a klubra nézve, tehát a civil ügyészség békén is hagyta a klubot és az elnököt is, viszont a figc kapaszkodik valamibe, amiről nem tudom egyelőre, hogy micsoda. annyi biztosnak tűnik (és ezt talán a klub is elismerte), hogy több jegyet adott el a juventus az ultráknak, ami a beléptetési szabályok miatt lehet érdekes. az számomra kérdéses, hogy ez hogyan kötődik a szurkolók büntetettségéhez (melyik klubelnök kér erkölcsi bizonyítványt a szurkolóktól?), ahhoz, hogy kivel találkozik agnelli, és ahhoz, hogy milyen lehetséges büntetésre számíthat a klub és az elnök. utóbbiról itt írnak olaszul:
http://www.juventibus.com/deferimento-rischi-juve/

ha valaki átlátja a helyzetet, ne tartsa magában az infókat.

Anti-Mafia Evidence Against Andrea Agnelli DOES NOT EXIST

http://www.around-j.com/anti-mafia-evidence-andrea-agnelli-not-exist/
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-04-05, 14:33

http://www.around-j.com/close-look-juve-financials-calciopoli-2006/#.WOTgBrcd7ZE.facebook

Nagyon összeszedet kis cikk,a csapatunk meghurcolása óta megtett rögös útról (gazdaságilag)

Ami kemény:
-nekünk van a legnagyobb meccsbevételünk (kb kétszer annyi, mint a riválisoknak). Stadiont kell építeni mindenhol nincs mese.
-a milány több kereskedelmi bevétellel rendelkezik, mint mi. Ezért jóság a nemzetközi brand építés. Jó úton járunk. (ebben aktív szerepe volt Berlu nemiéletének, szerintem mi Lapo-val jóval jobbak lehetünk)
-a kereskedelmi bevételek folyamatosan emelkednek, ami jóság (ebben voltunk a leginkább lemaradva a szép új logo hatásai amikor kijönnek lenyomunk mindenkit)
-és ami a legnagyobb öröm, az izé csicska
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-28, 21:02

True Story? Very Happy

Az ilyenek miatt remélem kurvára, hogy meglesz a scudetto és sorozatban hatodszor is mindenkinek a pofájába röhöghetünk Itáliában!
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-27, 14:39

@zetterberg40 wrote:
Sarrit választották az előző szezon legjobb edzőjének. Érti valaki?

Gondolom nem számolták bele azokat a meccseket, amiken a mi javunkra ítéltek a bírók és/vagy más könnyítő körülmény lépett fel. Így Allegri 0 meccsel nevezett a versenyre, amit sajnos nem tudott értékelni a zsűri.

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-27, 14:32

Sarrit választották az előző szezon legjobb edzőjének. Érti valaki?
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-25, 08:57

Grat Gigi ezredessé válásához I love you

A Kobra pedig ma 60 éves. Neki is sok erőt, egészséget. Sokáig húzzák még itt Paraticivel. afro
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-23, 14:57

koppintják a logónkat:

Petike007
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-23, 14:12

@s4tch wrote:

Virág elvtárs: Lehet, hogy egy hülyeséget mondok, de mit szólnál például ahhoz, ha – maradna a doboz, de – ürgebőrbe varrva. Talán még hitelesebb lenne.
Tuschinger elvtárs: Nem rossz! Egész jó írói vénád van Virág elvtárs, miért nem írsz?

Ezzel összefoglaltam az ügy lényegi elemeit.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-23, 13:44

sajnos kurvára nincs időm utánaolvasni a sztorinak, de azért bedobom ide, dumáljunk róla, hátha valaki jól informált. valahogy így néz ki a sztori:

agnellit a figc eljárás alá vonta, mert állítólag találkozott ultrákkal:
http://www.football-italia.net/99866/figc-juventus-met-ultras

agnelli tartott egy sajtótájékoztatót, amin abszurdnak nevezte a vádakat:
http://www.football-italia.net/99849/agnelli-disciplinary-action-unacceptable

erre talán előkerült egy egyelőre kétes hitelességű lehallgatási jegyzőkönyv, amiben agnelli arról is beszélget, hogy az egyik ultra embereket ölt:
http://www.football-italia.net/100067/juventus-wiretaps-raise-questions

kigyűjtöttem pár olasz nyelvű cikket, amihez sajnos hozzá kéne látni, hogy meg is értsem őket, de a lényeg valami olyasmi lehet, hogy a tavalyi maffiaperben kb. 5000 oldalnyi anyagból semmi terhelő nem derült ki akár agnellire, akár a klubra nézve, tehát a civil ügyészség békén is hagyta a klubot és az elnököt is, viszont a figc kapaszkodik valamibe, amiről nem tudom egyelőre, hogy micsoda. annyi biztosnak tűnik (és ezt talán a klub is elismerte), hogy több jegyet adott el a juventus az ultráknak, ami a beléptetési szabályok miatt lehet érdekes. az számomra kérdéses, hogy ez hogyan kötődik a szurkolók büntetettségéhez (melyik klubelnök kér erkölcsi bizonyítványt a szurkolóktól?), ahhoz, hogy kivel találkozik agnelli, és ahhoz, hogy milyen lehetséges büntetésre számíthat a klub és az elnök. utóbbiról itt írnak olaszul:
http://www.juventibus.com/deferimento-rischi-juve/

Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-22, 21:31

Közben hivatalossá vált a klub részvétele nyáron az ICC nevezetű haknin. New Yorkban a Barca, Miamiban a PSG, Bostonban pedig a Lóma lesz az ellenfél.

Dübörög a reklámgépezet, a terjeszkedés, na meg a pénzgyűjtés. Eddig ugye nem volt jellemző a csilliárdos klubok elleni nyári sörmeccselés.

https://twitter.com/juventusfcen/status/844636670913851392
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-22, 19:48

Van abban valami varázslatos, hogy amint postázzuk Khedirát a németekhez, meg is sérül...

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-20, 15:50

http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Download/OfficialDocument/uefaorg/Finance/02/42/27/91/2422791_DOWNLOAD.pdf

ha valakit érdekelnek 2015-ös pénzügyi évre vonatkozó pénzügyi adatok, keressen benne rá a klub nevére. ilyenek derülnek ki belőle, mint pl. a bevételhez képest 61% a bérköltségünk (a top20 átlaga 60%), miénk a 7. legnagyobb működési profit, a top20-ba csak a juve és a két nagy spanyol fért be az angolok mellé a tévés jogdíjak tekintetében (ez volt a bl-döntős év), meg mondjuk 200 milla fölött van az adósságállományunk, de nem kell beszarni, ez a bevételek 60%-a, míg a milan és a roma 110, az izé 180%-on állt.
Back to top Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-02, 23:07

Mister <3

Látszik rajtuk, hogy mennyire utálják egymást.

szerk.:

Bonucci azt mondta, hogy megbeszélte édes kettesben Allegrivel. Jövőhéten elviszi vacsizni az egész csapatot. Ezentúl állítása szerint majd a csapat dönti el a jövőjét.
Paratici pedig, hogy Bonucci dönt a saját jövőjéről.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-03-01, 15:03

https://twitter.com/juventusfcen/status/836924075956178944

Nagyon bevált ez a NoGood-poén. Laughing
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-28, 18:30

Még annyi, hogy a hírek szerint Ranieri a 3 milliós végkielégítésének a felét a leicesteri fociakadémiának ajándékozta. Tökéletes reakció.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-28, 00:06

@zetterberg40 wrote:
Szegény Ranieri...
A bajnoki cím után vissza kellett volna vonulnia.

Szerk: Azt hiszem legkésőbb holnap Sousa hasonló sorsra jut. Összesítésben 3-0-ra álltak 120 percnyi játék után a Gladbach ellen, erre fél órával a vége előtt már 3-4 a németek javára.

A leicester játékosok gyönyörűen végigvittek egy szép edzőbuktatást. Szép munka volt tőlük, magas szintű gerinctelenség kellett ehhez a mutatványhoz. Még meg is lehet magyarázni szakmai okokkal a kirúgását, idén nem rúgtak még gólt sem, kiesés szélére sodródtak, stb... De szerintem a vezetőségüknek fel kellett volna fognia, hogy nem az idei év kirívóan szar, hanem a tavalyi volt egy csoda. Szerintem a szar formájuk ellenére sem állnak túlságosan szarul. BL nyolcaddöntőig még a Spurs sem jutott el, teljesen érthető, hogy a jó BL szerepléssel párhuzamosan egy olyan csapattal bukdácsol a bajnokságban amelyben összesen 5 játékos játszott valaha is a BL-ben, és csak ketten 10-nél több meccset.

Nagyon sajnálom az öreget, mert ugyan messze nem a világ legjobb edzője de ő képviselte az emberi oldalát is ennek az egésznek, amit modern futballnak szokás nevezni. Mindig szép emlékekkel fogok rá emlékezni, de leginkább arra, ahogy Manningerrel, Grygerával, Molinaroval, Amaurival, Sissokoval, Tiagoval, Legrottaglieval (aki szintén megérne egy egész posztot is. Imádtam! ), Mellberggel, Brazzoval, Marchionnival megcsapta a Realt oda-vissza.

Minden jót neki a továbbiakban! Talán tényleg itt az ideje visszavonulni.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-23, 21:52

Szegény Ranieri...
A bajnoki cím után vissza kellett volna vonulnia.

Szerk: Azt hiszem legkésőbb holnap Sousa hasonló sorsra jut. Összesítésben 3-0-ra álltak 120 percnyi játék után a Gladbach ellen, erre fél órával a vége előtt már 3-4 a németek javára.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-17, 15:43

Florenzi-nek keresztszalag szakadása van. Sajnálom szegényt. Attól, hogy gané csapatban van, jó játékos.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-15, 22:09

@virracocha wrote:
@CsT wrote:
Ez egy jó meccs lesz, akármelyik szopik ki, öröm lesz nézni! Laughing

Mindkettő nem eshet ki?

Bár egy zseni góllal kezdtek az afrikaiak, összességében nagyon kiscsapatnak tűnnek Madridban....
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-15, 21:36

@CsT wrote:

Mindkettő nem eshet ki?
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-15, 15:01

Na ki lett a Galatasaray új edzője? Hát a jó öreg Igor Tudor!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-14, 22:20

@Krisz wrote:

Szerencsétlen Hamsik a hajszerkezetéhez növesztett egy ilyen csöves szakállat is, csak hogy kacagjunk Very Happy

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   2017-02-14, 17:47

Szerencsétlen Hamsik a hajszerkezetéhez növesztett egy ilyen csöves szakállat is, csak hogy kacagjunk Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   

Back to top Go down

Mindenféle pletykák, hírek
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 17Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next