Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+25
Malloy
Tankcsapda
Petike007
zetterberg40
DartagnanX
CsT
LeRoi10
_DREAM_
fktgbr
_Tyler
.bb.
sneco7
elnastra
simoon
bombahoppa
Krisz
s4tch
tjunior
EsztéNégy
rakkenroll
mbence
exchaby
laac
kilopo
virracocha
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-12-17, 10:08

http://www.juventus.com/en/fans/advent-calendar/

tök jó multimédiás kontentok vannak itt, pl. a mai napi trez poszterből nyomok is mingyá egyet a3-as méretben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-12-16, 14:33

én pozitivan itélem ezt meg, lehet csak álszerénység, de feltételezzük a legjobbat. Dárdai is lehet varratja már az öltönyt, de titokban teszi.

ezen röhögtem:
https://twitter.com/rioferby5/status/620668979749777412


_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
elnastra




Posts : 11
Join date : 2015. Jul. 22.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-12-16, 09:43

Ranieri nem tudja megtagadni magát a Worchesterben sem:

"Ranieri számára a legfontosabb cél továbbra is a 40 pont elérése, mert szerinte ennyi kell a biztos bennmaradáshoz." (eredeti)
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-12-11, 21:20

ezmiez???

http://www.football-italia.net/76973/juventus-referred-over-motta-deal

pale
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-20, 14:18

Így nézett ki 1 hónapja a Continassa terület: Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 0008.variant1400x787


------------
Még pár kép és videó a stadionról itt: skyscrapercity
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-10, 17:57

s4tch írta:
érthető volt. arra gondoltam, hogy lehet, hogy a football-italia téved az összegek tekintetében. majd látjuk, ha kikerül a hivatalos honlapra a jelentés.

http://www.juventus.com/media/native/investor-relations-docs/english/price-sensitive-press-releases/2015-2016/comunicato%2009112015%20trimestrale%20eng.pdf
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-10, 16:39

érthető volt. arra gondoltam, hogy lehet, hogy a football-italia téved az összegek tekintetében. majd látjuk, ha kikerül a hivatalos honlapra a jelentés.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-10, 16:12

s4tch írta:
még nem láttam a friss jelentést, de a márciusi gyorsjelentésben ~207 millás nettó adósságállomány szerepelt. ha ez most 195,7 milla, akkor nem növekedett, hanem csökkent az adósság. egyébként nincs ezzel gond, tudta mindenki, hogy a keret átalakítása (még 2010-11 környékén), a stadion és a continassa projekt komoly elkötelezettséget jelentenek. akkor lenne nagy a baj, ha a csapat évekre lemaradna a bl-ről, és nem sikerülne a mostani bő 300 millás szinten tartani a bevételeket. nem véletlenül mondta marotta, hogy a dobogó a minimális elvárás...

Én erre gondoltam:
"Furthermore, the club announced that the net financial debt has risen by €6.9m to a total of €195.7m."
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-10, 15:21

Krisz írta:
Más: A klub kiadta a 2014/15 első negyedéves jelentést:
16 milla profit, ami 45 millás fejlődés a mérlegben. Elég vékony pénzügyi ismereteim vannak, szóval nem tudom, hogy ezeket hogyan érdemes értékelni, viszont az a 200 millás adósság elég combosnak tűnik, főleg hogy a profit mellett növekedett. De majd valami pénzügyes megmondja a tutit.

még nem láttam a friss jelentést, de a márciusi gyorsjelentésben ~207 millás nettó adósságállomány szerepelt. ha ez most 195,7 milla, akkor nem növekedett, hanem csökkent az adósság. egyébként nincs ezzel gond, tudta mindenki, hogy a keret átalakítása (még 2010-11 környékén), a stadion és a continassa projekt komoly elkötelezettséget jelentenek. akkor lenne nagy a baj, ha a csapat évekre lemaradna a bl-ről, és nem sikerülne a mostani bő 300 millás szinten tartani a bevételeket. nem véletlenül mondta marotta, hogy a dobogó a minimális elvárás...

-----------------

régen csináltam excelt, íme egy:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Juvestats5y

a számok alapján semmi baj ezzel a szezonnal, csak kevés gólt lövünk és sokat kapunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-09, 21:46

s4tch írta:
neymar:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 DiligentPepperyEnglishpointer

aztapicsa.

védők nélkül könnyű...
giorgio ellen (ha ép nem esik el a labdában) ez min. orrtörés és tizi, de egy bokatörés is simán benne van

la liga, pf...
szar ország szar focija
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-09, 21:02

Montella elvileg megy a Samphoz, amint sikerül a Fiorral lezsírozni a dolgokat. In Allegri we (must) trust.
________
Más: A klub kiadta a 2014/15 első negyedéves jelentést:
16 milla profit, ami 45 millás fejlődés a mérlegben. Elég vékony pénzügyi ismereteim vannak, szóval nem tudom, hogy ezeket hogyan érdemes értékelni, viszont az a 200 millás adósság elég combosnak tűnik, főleg hogy a profit mellett növekedett. De majd valami pénzügyes megmondja a tutit.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-09, 11:13

s4tch írta:
neymar

Szerintem Inaki Williamsé szebbre sikeredett:

https://cdn.streamable.com/video/mp4/dq8b.mp4
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-08, 21:55

neymar:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 DiligentPepperyEnglishpointer

aztapicsa.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-11-02, 21:41

fautetactique.com/2015/10/20/barzagli-le-roc-qui-fait-pleurer-les-vagues/

egy elég fasza írás barzamackó dicséretéről.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-28, 15:21

Giovinco lőtte a legtöbb gólt (22) és ő osztotta ki a legtöbb gólpasszt (16) az MLS alapszakaszában.
Tudom, gagyi liga. Meg lehet, hogy csak az én vesszőparipám, de, ha az Empoliból visszahozva úgy kezeljük, mint most Dybalat vagy pár éve Pogbát akkor ki tudja mi lenne most a srácból.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-27, 19:47

Karcsikát rendesen felrúgták... Shocked

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-23, 16:44

Agnelli: "I'm delighted to have alongside me the new Juventus vice president Pavel Nedved."
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-22, 12:23

Zampnak megint elgurult a gyógyszer
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-16, 22:02

wilson írt egy jót a témáról:
http://www.theguardian.com/football/blog/2015/oct/16/jurgen-klopp-liverpool-gegenpressing-borussia-dortmund
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-10, 00:43

s4tch írta:
szerintem is passzol klopp angliába, de a 'pool jelenlegi kerete elég gyöszös, ebből nehéz lesz egy dobogós csapatot építeni, még úgy is, hogy a nagyok közül a chelsea lassan végleg kiszáll a versenyből.

A liverpooli vezetőség elég türelmes ahhoz, hogy kivárja amíg megérik a munkája. Ha azt nézzük, hogy Rodgers milyen költekezések és eredmények mellett edzette a csapatot évekig, akkor nem hiszem, hogy az idei helyezésen fognak majd bosszankodni, nyáron meg át lehet alakítani a keretet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-09, 16:32

s4tch írta:
calciopoli What a Face ugye nemrég kijött a moggi-per ítéletének indoklása. a figc ennek úgy megörült, hogy eldöntötték, hamarosan visszaperlik a juventust a calciopoli során az olasz focinak okozott imázsvesztésért és hasonlóért: http://www.goal.com/it/news/2/serie-a/2015/10/06/16059602/la-figc-conferma-tutto-adesso-siamo-noi-a-chiedere-i-danni

a figc több tucatnyi ügyvédseregéből egy bizonyos luigi medugno nyilvánult meg a témában. ez a faszi a fininvest és berlusconi ügyvédje. cyclops  pig guido rossi után ismét egy milánói bérenc, aki hivatalos ügyben képviselheti a szövetséget a juve ellenében.

Ha már a pályán túl nagy a lemaradás az utóbbi években, akkor megint a zöld asztalnál kell intézni valamit, hogy csökkenjen a különbség. Röhej.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-09, 16:14

szerintem is passzol klopp angliába, de a 'pool jelenlegi kerete elég gyöszös, ebből nehéz lesz egy dobogós csapatot építeni, még úgy is, hogy a nagyok közül a chelsea lassan végleg kiszáll a versenyből.

---------------------------

calciopoli What a Face ugye nemrég kijött a moggi-per ítéletének indoklása. a figc ennek úgy megörült, hogy eldöntötték, hamarosan visszaperlik a juventust a calciopoli során az olasz focinak okozott imázsvesztésért és hasonlóért: http://www.goal.com/it/news/2/serie-a/2015/10/06/16059602/la-figc-conferma-tutto-adesso-siamo-noi-a-chiedere-i-danni

a figc több tucatnyi ügyvédseregéből egy bizonyos luigi medugno nyilvánult meg a témában. ez a faszi a fininvest és berlusconi ügyvédje. cyclops  pig guido rossi után ismét egy milánói bérenc, aki hivatalos ügyben képviselheti a szövetséget a juve ellenében.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-09, 14:54

zetterberg40 írta:
Klopp => Pool

Már mindenki a Bayernben látta, mint Guardiola utódot. Ehhez képest talán kicsit meglepetés, de azért érdekes lesz figyelni, hogy fel tud-e építeni egy masszív csapatot.

A Klopp féle foci szerintem meg fogja hódítani Angliát, ha hagyják dolgozni és a megfelelő játékosokat is összeszedik neki. Az a fajta, fizikális stílus amit ő szeret lehet még a németeknél is jobban passzol az angol fociba. Érdekes dolog ez az egész egyébként. Példának azt tudnám felhozni amikor britekkel focizok. Sokkal többet engednek meg a durvaság tekintetében (oda-vissza természetesen), elképesztően direkt és támadó a játék. Én sokszor a hajamat tépem, hogy miért rohan mindenki annyira, miért lövi rá inkább 0 szögből vagy vállal be a egy kockázatosabb előre passzt, mint hogy vissza passzolna.

Egy Klopp féle gegenpressing, gyors, effektív fizikális foci tökéleteses passzol ehhez.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-09, 10:03

Klopp => Pool

Már mindenki a Bayernben látta, mint Guardiola utódot. Ehhez képest talán kicsit meglepetés, de azért érdekes lesz figyelni, hogy fel tud-e építeni egy masszív csapatot.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-02, 11:37

mbence írta:
najo, mégiscsak felbasztam magam: Otamendi, Bale, Ayew, Dos Santos, Robben, BONY, a fél szezonban sérült hámesz wtf?!
bohócok

Égessék csak magukat, ezzel rendesen nevetségessé tették ezt az egész kutyakomédiát, ismét..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-02, 09:37

s4tch írta:
http://www.calciomercato.it/news/351110/pallone-doro-clamoroso-buffon-fuori-dalla-lista-dei-candidati.html

már évek óta vicc az aranylabda, de most új szintre emelték: buffon nincs rajta a 60-as listán, miközben medel, pastore, de bruyne, vargas, szon, kane és hasonló nímandok szerepelnek rajta. ja, és 5 kapust is jelöltek, de buffont nem.

Shocked lol!

Én úgy vagyok ezzel, hogy úgy se Buffon fog nyerni ahogy az érthetetlen nímandok (azért De Bruyne a 10 gól 20 asszisztal nálam simán versenyben lenne a céermsszivel) sem kerülnek a közelébe, innentől kezdve lényegtelen a jelölés, főleg akkor ha elismerve a fasza szezonját sem őt tartanám rá a leginkább méltónak. Azért kár hogy divatdrukker gerjesztőt csináltak az aranylabdából...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-02, 09:22

najo, mégiscsak felbasztam magam: Otamendi, Bale, Ayew, Dos Santos, Robben, BONY, a fél szezonban sérült hámesz wtf?!
bohócok

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-02, 09:16

s4tch írta:
http://www.calciomercato.it/news/351110/pallone-doro-clamoroso-buffon-fuori-dalla-lista-dei-candidati.html

már évek óta vicc az aranylabda, de most új szintre emelték: buffon nincs rajta a 60-as listán, miközben medel, pastore, de bruyne, vargas, szon, kane és hasonló nímandok szerepelnek rajta. ja, és 5 kapust is jelöltek, de buffont nem.

Shocked lol!

számomra évek óta semmit nem jelent, úgyhogy nem baszom fel magam ilyesmin. Giginek tavaly hatalmas szezonja volt, senki nem veheti el tőle a BL menetelés érdemét

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-02, 08:34

http://www.calciomercato.it/news/351110/pallone-doro-clamoroso-buffon-fuori-dalla-lista-dei-candidati.html

már évek óta vicc az aranylabda, de most új szintre emelték: buffon nincs rajta a 60-as listán, miközben medel, pastore, de bruyne, vargas, szon, kane és hasonló nímandok szerepelnek rajta. ja, és 5 kapust is jelöltek, de buffont nem.

Shocked lol!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-10-01, 22:01

Agnelli reforomokat sürget

Akár az előző postomhoz is lehet kapcsolni. Kiváncsi leszek, hogy ezeket a dolgokat a mi oldalunkról hogyan fogjuk megvalósítani, ill. hogy olasz viszonylatban milyen előrelépések lesznek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8071
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime2015-09-20, 10:48

A Milan stadion projektje a kukában landolt - jó lett volna pedig dolgozni rajta pirat
A poén meg most következik: Berlusconi örül neki hogy nem lesz saját stadionjuk és maradhatnak a vén, elavult San Siroban. Végül is minden valamire való klub saját stadiont épít, hogy több profitot realizáljon, egy modern, a mostani piaci igényekhez alakított létesítménnyel. jocolor
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: