Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Más csapatok meccsei

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AuthorMessage
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-25, 14:01

@zetterberg40 wrote:
A Roma beleszaladt a késbe alaposan.

Egyébként szerintem ennek a Poolnak egyik csapatrésze sem jobb a miénknél, de jól látszik, mennyit számít az approach. A Realhoz hasonló gyilkos ösztönnel mennek a meccs/párharc lezárására. És persze Salahnak rendelnek alá mindent.
Pedig jól kezdték a meccset, később is csak egyedül ezt a Salah gyereket kellett volna kikapcsolni, nem sikerült... de a végét azért megtolták, a Pool le is fáradt, simán kaphattak volna még egyet-kettőt. Szerintem még megcsinálhatják, a skótoknak nincs védelmük, kapusuk, valamint a kp-juk sem túl acélos, Dzeko pedig pazar formában van.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-24, 22:40

@zetterberg40 wrote:

Egyébként szerintem ennek a Poolnak egyik csapatrésze sem jobb a miénknél, de jól látszik, mennyit számít az approach. A Realhoz hasonló gyilkos ösztönnel mennek a meccs/párharc lezárására. És persze Salahnak rendelnek alá mindent.
Pont ez jutott eszembe, hogy ezzel a Milner-Henderson-Oxlade (Wijnaldum) kp-vel BL döntőt játszani elég meleg Smile Ha Salad a Bárcában játszana akár még aranylabdát is kaphatna Smile
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-24, 22:35

@zetterberg40 wrote:

A végét azért jol elkúrják. Bár sztem így is tovabbmennek.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-24, 22:19

Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-13, 13:38

@zetterberg40 wrote:
A Lazioval mi történik, látja valaki? :O

Érthetetlen ez az összeomlás. Az első félidőben nem történt semmi különös, a Sóvárosnak egy veszélyesebb lövése volt, az is a végén. A második elején megszerezte Immobile a vezetést, majd mindjárt a középkezdésből a sógorok kiegyenlítettek. De ezzel még nem lett volna semmi baj, 1-1 -nél a 70 perc környékén volt a Laziónak egy hatalmas ziccere, könnyelműen elbaltázták, mire természetesen az ellentámadásból bekapták a másodikat... ez sokkolta kicsit a srácokat, és kaptak pár perc alatt még kettőt. Még midig lett volna negyed órájuk legalább egy gólt rúgni, de az egymás után benyalt 3 góltól teljesen hitehagyottá váltak. Kár, mert jó kis négyesbe kerültek volna...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-13, 11:17

Wow, Niko Kovacs tényleg meglepő lenne.

Én is Nagelsmannra tippeltem volna.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-13, 00:19

@LeRoi10 wrote:
Úgy néz ki, hogy Niko Kovac lesz a Bayern edzője a nyártól. Ha tényleg így van, akkor az elég rizikós húzás lenne tőlük. Talán túlságosan is. Mondjuk a bajnokságot egy jól nevelt kutya is meg tudná velük nyerni, de azért na. Ők is folyamatosan többre vágynak. 
Kovacnak 72 elsőosztályú bajnokija van, 28 győzelem és vereség mellet 16 döntetlen, -6-os gólkülönbséggel. Össz-vissz 82 rúgott góllal. Tavaly döntőbe vitte  a Frankfurtot a német kupában, de elég szerencsés ágon. 

Nemzetközi tapasztalata csak a horvátokkal van, 2 éven át volt szövkap. Maradjunk annyiban,  hogy hozta a kötelezőt, de semmi extrát. Talán az olaszok elleni X-ei a legnagyobb eredményei. De ezeket árnyékolja, hogy olyan játékosok kezdtek, mint Ranocchia, Darmian, Zaza, Pasqual vagy éppen De Silvestri. Na, egy kicsit túlságosan belemerültem, de tényleg eléggé érthetetlen lenne a kinevezése. Vagy valamit nagyon tudnak. Én arra számítottam, hogy majd valamelyik taknyost elhozzák a Schalke, Hoffenheim duóból.

Nagelsmann esélyes jelölt lehetett, illetve én azt hittem sokáig, Tuchelt fogják kinevezni. Nagyon rizikós vállalás Kovac, viszont én a horvát válogatottnál nyújtott teljesítményét nem firtatnám, nem mérvadó. A Frankfurttal erősen túlteljesít, majdhogynem a kiesés ellen harcolhatnának, ehhez képest 2 pontra vannak a BL-től. Pont a két nagyágyú, Guardiola és Ancelotti volt rossz húzás, a Bayernnél érthetetlen is volt ez a "sztáredző kerestetik" hozzáállás, Heynckes azért nincs ekkora médiavisszhanggal.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-12, 23:27

Úgy néz ki, hogy Niko Kovac lesz a Bayern edzője a nyártól. Ha tényleg így van, akkor az elég rizikós húzás lenne tőlük. Talán túlságosan is. Mondjuk a bajnokságot egy jól nevelt kutya is meg tudná velük nyerni, de azért na. Ők is folyamatosan többre vágynak. 
Kovacnak 72 elsőosztályú bajnokija van, 28 győzelem és vereség mellet 16 döntetlen, -6-os gólkülönbséggel. Össz-vissz 82 rúgott góllal. Tavaly döntőbe vitte  a Frankfurtot a német kupában, de elég szerencsés ágon. 

Nemzetközi tapasztalata csak a horvátokkal van, 2 éven át volt szövkap. Maradjunk annyiban,  hogy hozta a kötelezőt, de semmi extrát. Talán az olaszok elleni X-ei a legnagyobb eredményei. De ezeket árnyékolja, hogy olyan játékosok kezdtek, mint Ranocchia, Darmian, Zaza, Pasqual vagy éppen De Silvestri. Na, egy kicsit túlságosan belemerültem, de tényleg eléggé érthetetlen lenne a kinevezése. Vagy valamit nagyon tudnak. Én arra számítottam, hogy majd valamelyik taknyost elhozzák a Schalke, Hoffenheim duóból.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-12, 22:49

@zetterberg40 wrote:
Csubakka!
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-12, 22:47

Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-11, 20:24

@Krisz wrote:
A Lóma megmutatta, hogy egy mi kell hogy egy olasz csapst lehugyozzon egy spanyolt. Középpálya meg védekező középpályás. Nainggolanra csorogna a nyálam, ha nem lenne ekkora unprofessional tuskó, Strootman viszont akkora upgrade lenne Khedirához képest, hogy azzal a lendülettel még a VBt is megnyernénk.
Remélem a tegnapi meccs után nem bepucsítva fogunk felmenni a pályára még ha két olasz csoda egy héten valószínűleg nem is lesz.

Nainggolan a legjobb játékos, aki nem kellene, de csak kizárólag azért, mert a Juve-ellenessége miatt összeférhetetlenné válna, pedig Vidal pótlására keresve sem lehetett volna jobb alternatívát találni. Manolas nem meglehetett volna 35-ért nyáron? Benatiatól azért jobb.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-11, 11:06

@s4tch wrote:
le a kalappal a roma előtt, így kell 11 játékosból 10-nek egyszerre feltenni élete meccsét a pályára. (schick gyengécske volt, ez még nem az ő szintje.)

mára nekem bőven elég lenne, ha nem azt a punci, beszari játékot tolnánk, mint amit cardiffban a 2. félidőben, vagy múlt héten, a 2. kapott gól után. a kiesés teljesen biztos, de legalább férfiként haljunk meg, lássam a finoallafinét.
Dettó!!

Végre nem lómázták el! A Laziónak is szorítok, remélem behúzzák a kupát.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-11, 10:11

Engem egyáltalán nem dob fel a Lóma sikere, anyagilag is szarul járunk emiatt, meg amúgy is rohadjon meg minden olasz csapat rajtunk kívül! Smile Very Happy

Egyébként annyiban csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy sikert csak fasza középpályával lehet elérni.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-11, 09:50

le a kalappal a roma előtt, így kell 11 játékosból 10-nek egyszerre feltenni élete meccsét a pályára. (schick gyengécske volt, ez még nem az ő szintje.)

mára nekem bőven elég lenne, ha nem azt a punci, beszari játékot tolnánk, mint amit cardiffban a 2. félidőben, vagy múlt héten, a 2. kapott gól után. a kiesés teljesen biztos, de legalább férfiként haljunk meg, lássam a finoallafinét.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-11, 08:44

A Lóma megmutatta, hogy egy mi kell hogy egy olasz csapst lehugyozzon egy spanyolt. Középpálya meg védekező középpályás. Nainggolanra csorogna a nyálam, ha nem lenne ekkora unprofessional tuskó, Strootman viszont akkora upgrade lenne Khedirához képest, hogy azzal a lendülettel még a VBt is megnyernénk.
Remélem a tegnapi meccs után nem bepucsítva fogunk felmenni a pályára még ha két olasz csoda egy héten valószínűleg nem is lesz.
Back to top Go down
View user profile Online
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:38

nem tudom mikor nem bírtam ülni más meccsének a végén utoljára. Csak ismételni tudlak titeket, le a kalappal. Remélem a srácok is nézték a meccset. Különösebben nem reménykedem de így is hozzá lehet állni egy  3 gólos hátrányhoz. Talán holnap Mario is méltóztatik futni.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:36

@zetterberg40 wrote:

Le a kalappal előttük.

EDF mindig szimpi volt, jó edző.
levegőben az a kalap
elképesztő mit mentek
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:36

Egyébként 6ot lőttek,  a barca csak kettőt.

tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:35

a barszácska szopni jár Olaszországba  lol!
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:35

GRATULA

_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:34

@zetterberg40 wrote:

Az tetszik a mai Roma teljesítményben, hogy teljesen ráerőltetik a játékukat a Barcara. Nem 15 perc foci van, hanem tolják az iramot, focizni akarnak. Tényleg szuper az egész.

és amúgy totál váratlan az egész. nem is értem. Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:31

@_DREAM_ wrote:

Ritka érzés, de szurkolok nekik. Óriási dolog lene.

Az tetszik a mai Roma teljesítményben, hogy teljesen ráerőltetik a játékukat a Barcara. Nem 15 perc foci van, hanem tolják az iramot, focizni akarnak. Tényleg szuper az egész.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:24

@zetterberg40 wrote:

Le a kalappal előttük.

Ritka érzés, de szurkolok nekik. Óriási dolog lene.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:13

@simoon wrote:
nagyot megy a rinya

leveszik teljesen a nagy barcselonyát

remélem nézik a fiúcskáink

Le a kalappal előttük.

Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-10, 22:06

nagyot megy a rinya

leveszik teljesen a nagy barcselonyát

remélem nézik a fiúcskáink
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-04-04, 22:12

A piperkőc csapata is durván kiesésre áll ha nem villantanak valami nagyot. Hátha elköltenek majd 1000 csillió fontot a nyáron.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-03-15, 14:42

Conte taktikailag nem okozott meglepetést kb 1 éve, mindig ugyanazt a felállást nyomatja ugyanolyan típusú játékosokkal ami ráadásul totál nem is működik idén (illetve fogalmazzunk úgy, hogy tavalyról kiismerték) és van jó néhány kezdőbe betonozott embere akik tök mindegy milyen formában vannak tuti kezdők.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-03-15, 11:09

@zetterberg40 wrote:
Contét lehet kritizálni, fricskázni a korábbi nyilatkozatai, tettei miatt, de szerintem ebben az esetben nem helytálló. Kivételesen mindkét Barca elleni meccsüket láttam, jól meccselt egy jó Barca ellen. Az első meccsen nem volt szerencséjük a kapufákkal, pedig kezdeményezően, a saját akaratukat érvényesítve játszottak, az már más kérdés, hogy Christensen egyéni hibája miatt elúszott a győzelmük. A tegnapin sem voltak rosszak, sőt. Szerintem csalóka a végeredmény, a Barca kb amihez ért, abból gól született nagyrészt Messi zsenijének köszönhetően (plusz most Azpilicuetanak volt rémes meccse). Annyira nem éreztem, hogy dominálnák a Chelseat. Nem pucsítottak be, a Dinamonak megvoltak a helyzeteik, de az utolsó passzok, befejezések rendre rosszak voltak, plusz Alonso kapufája. Összességében szerintem az a gond, hogy ez a Chelsea keret nem túl minőségi és még csak nem is több frontos küzdelemre való.

Szerk: Ja és Curtois is fos volt

Jó kerete van a Chelseanek, nem egy játékosukat szívesen látnám Juve-mezben, élen Kantéval és Marcos Alonsoval - na meg Morataval persze. Szerintem sem volt ekkora a különbség, csak egyszerűen több támadást túljátszottak, az ő kulcsemberük csődöt mondott, és a háromvédős rendszerről továbbra is tartom, hogy nem a BL-be való. A játék minőségén annyira nem is látszott, de az, hogy három játékos is ennyire mélyen szerepel a taktikában, a támadásépítéseket eleve megnehezíti. Annyiban igazad van a kerettel kapcsolatban, hogy túlságosan munkáscsapat lett a Chelsea. Hazard és Fabregas nem elég, Williannak jó a rúgótechnikája, de azért ő nem egy világmegváltó játékos. Darabszámra nekünk sincs több a kezdőben, Pjanic, Dybala és Costa vannak a kreatív szekcióból, de azért a különbség szerintem zongorázható. Szűk ugyan a keret, de van 16-18 nagyon is minőségi játékosuk, akikkel lehet számolni. Viszont Conte nem tudja meglépni azt, amit Valverde a Barcaval igen, és a látványos játékot nem akarja feladni az eredményesség érdekében. A Barca nem játszik szépen, de nagyon is eredményes. Szerintem meg tudnánk őket verni, de piszok kemény dolgunk lenne, a helyzetekkel hasonlóan jól sáfárkodnak.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-03-15, 10:01

Contét lehet kritizálni, fricskázni a korábbi nyilatkozatai, tettei miatt, de szerintem ebben az esetben nem helytálló. Kivételesen mindkét Barca elleni meccsüket láttam, jól meccselt egy jó Barca ellen. Az első meccsen nem volt szerencséjük a kapufákkal, pedig kezdeményezően, a saját akaratukat érvényesítve játszottak, az már más kérdés, hogy Christensen egyéni hibája miatt elúszott a győzelmük. A tegnapin sem voltak rosszak, sőt. Szerintem csalóka a végeredmény, a Barca kb amihez ért, abból gól született nagyrészt Messi zsenijének köszönhetően (plusz most Azpilicuetanak volt rémes meccse). Annyira nem éreztem, hogy dominálnák a Chelseat. Nem pucsítottak be, a Dinamonak megvoltak a helyzeteik, de az utolsó passzok, befejezések rendre rosszak voltak, plusz Alonso kapufája. Összességében szerintem az a gond, hogy ez a Chelsea keret nem túl minőségi és még csak nem is több frontos küzdelemre való.

Szerk: Ja és Curtois is fos volt
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-03-15, 09:20

Ezeknél a pénzt szóró"giga"egyleteknél,észre fogják valaha venni,h feleslegesen dobják ki az ojrót az ablakon(sztem soha)???Amúgy én örülnék ha a pool-al játszanaánk egyet,mááá csaka Heysel miatt,és verhetőek is!!!

jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   2018-03-15, 08:15

@CsT wrote:
Konténak megint nem hozzák ki a lazacot 10 ojróért! Smile
halgyár mellé kell költözni, ott a lehulló halak ingyen elvihetők
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Más csapatok meccsei   

Back to top Go down

Más csapatok meccsei