Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: BL   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-10-04, 01:08

Mind a négy olasz csapat nyert ebben a fordulóban. A Napoli kb. egykapuzott a második félidőben és szétdominálták a poolt. Nagyon fog nekik fájni az a Belgrádban hagyott 2 pont az első fordulóból.

Az Ellenség és a Napoli csoportja is brutál, nagyon érdekel, hogy mi lesz velük. Az Ellenség 6 pontos kezdés után nem áll szarul, de ha így nyomja a Napoli, mint ma, akkor nekik is van esélyük simán.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-10-03, 09:28

Tegnap a Unitedet nézve abban bíztam, hogy kihúzzák valahogy döntetlenre. Jó lenne ha Mourinhot azután küldenék el, hogy oda-vissza elkentük őket. Játékuk nulla, még a védekezés sem stabil. Megvoltak a helyzeteik, de leginkább az egyéni villanásoknak köszönhetően, semmi rendszer nem volt a játékukban. Ha JózsiPista az nb3-as edző feltenné egy pályára Lukakut, Alexist, Pogbát, Rashfordot és Martialt, szerintem ők akkor is hoznának ennyit. Bízok benne, hogy Ronci érkezése és Allegri finomhangolása a dominánsabb játék felé azt eredményezi, hogy győzni megyünk ki az öreg traffordba. Mert ha győzni megyünk, akkor az meg is lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-09-20, 15:38

Kit érdekel, hogy kikapott a sziti, a labdabirtoklást nyerték Smile Kellene indítani gyűjtést, hogy még legalább 250 millát költhessen Pep védőkre! Smile
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-09-20, 14:46

csak nevessetek, szopott a PSG, a City: fix hogy tovább drágul a benzin...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-09-20, 14:39

Manchester City are the first English team to lose four consecutive Champions League matches in the competition's history.

jocolor
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-09-19, 00:13

zetterberg40 írta:
Odanézz az izé...
Megvan a BL győztes.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-09-18, 21:44

Odanézz az izé...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 14:07

Salah sérüléséig sehol nem voltak a díszbuzik, kapu felé szálló lövésük se volt, a legnagyobb baj, hogy Kopp meg lőve mert hasonló stílusú játékosa nem volt a padon, ha van egy gyors szélsője (méh ha csak fele annyit is tud mint a marokkói) akkor is mehetett volna tovább az alaptaktika. Mondjuk ha levertek volna egy karót a kapu közepére akkor is jók lettek volna egy hosszabbításra.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 10:56

szerintem is megzuhant a pool szalah sérülése után. iszonyú mázlista csapat ez a real. igaz, nekik van a legjobb keretük, egyáltalán nem érdemtelenül nyertek ismét. csak valahogy őszintébb lenne a gratuláció, ha tisztán jutottak volna döntőbe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 10:13

Tankcsapda írta:
Azért már Salah sérülése előtt is elkezdte átvenni az irányítást a Real. A Realos részét már megvitattátok, legtöbb részével egyetértek, de én inkább azt mondanám, hogy egy BL-döntő jobb csapatot érdemelt volna, mint a Liverpool. Kétségtelen, a támadótriójuk nagyon erős, de a középpálya és a védelem távolról sem ütőképes. A végy egy jó kapust elmélet pedig náluk nagyon is érvényes. Lehet hibázni a BL-döntőkben, lehet nagyot hibázni, de kettőt...Benzema gólja mi volt? Pedig azt Karius annyiban korrigálta, hogy volt két szép védése utána, de most valószínűleg a szurkolók fogják elüldözni. Ezt a Poolt mi is elkaptuk volna, a Barca is, a Bayern is, az Atletico is, ennél szerintem jobbat érdemelt volna a döntő. Az első 15 percben azt hittem, a Pool berámol gyorsan legalább egyet, és érdekes lesz a döntő, ehhez képest régen volt ilyen unalmas. Csalódott vagyok, mert ezt a Realt el lehetett volna kapni. Mi meg is tettük, csak hát a befejezésre valaki nem adott lehetőséget.

Salahval ez egy másik meccs lett volna. Pont akkor szakította le Ramos a vállát amikor a két óvatos csapat elkezdett volna játszani. A meccs után Klopp pontosan ezt erősítette meg. Amúgy nekünk se volt jobb kpnk és ha a Real nem 14 emberrel játszik állandóan akkor most könnyedén játszhattuk volna mi is a döntőt.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 10:04

Azért már Salah sérülése előtt is elkezdte átvenni az irányítást a Real. A Realos részét már megvitattátok, legtöbb részével egyetértek, de én inkább azt mondanám, hogy egy BL-döntő jobb csapatot érdemelt volna, mint a Liverpool. Kétségtelen, a támadótriójuk nagyon erős, de a középpálya és a védelem távolról sem ütőképes. A végy egy jó kapust elmélet pedig náluk nagyon is érvényes. Lehet hibázni a BL-döntőkben, lehet nagyot hibázni, de kettőt...Benzema gólja mi volt? Pedig azt Karius annyiban korrigálta, hogy volt két szép védése utána, de most valószínűleg a szurkolók fogják elüldözni. Ezt a Poolt mi is elkaptuk volna, a Barca is, a Bayern is, az Atletico is, ennél szerintem jobbat érdemelt volna a döntő. Az első 15 percben azt hittem, a Pool berámol gyorsan legalább egyet, és érdekes lesz a döntő, ehhez képest régen volt ilyen unalmas. Csalódott vagyok, mert ezt a Realt el lehetett volna kapni. Mi meg is tettük, csak hát a befejezésre valaki nem adott lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 07:08

s4tch írta:
https://twitter.com/andagn/status/1000478221937315842

nem biztos, hogy észnél van elnök úr. hala madrid? mi a faszom ez?

elmegy a faszomba. a szerencse és a játékvezetők hozták össze ezt a triplázást, történelmi csapatot csinálva egy nem különösebben kiemelkedő csapatból. lesgólok, jogtalan büntetők, az ellenfél legjobbjainak sérülései, potyagólok, megpattanó lövések, jogtalan lapok az ellenfélnek, míg náluk tömeggyilkosságot kell elkövetni már a sárga lapért is. főleg az ellenünk elcsalt párharc miatt nem kellene leszopni a faszukat
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 06:19

Istenem. Nem gondoltam volna, hogy ezt a gyökér ramost tudom még jobban utálni.

https://instagram.com/p/BjQaji6H_kE/

Ez sem volt elég egy lapra a bírónal... kiváncsi leszek utólag kap-e valamit. Bár hogy kapna. Én kis naív hülyegyerek.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 00:57

mondjuk pont az a hash kussolhatna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 00:52

s4tch írta:
https://twitter.com/andagn/status/1000478221937315842

nem biztos, hogy észnél van elnök úr. hala madrid? mi a faszom ez?

hash
hash
@hashim0307
·
1 h
Válasz neki: @andagn
This is what happens when you don't sell your best players

Nem értem amúgy miért kell benyalni nekik. Ha csendben marad biztosan nem kéri senki számon. Vagy járékost akarunk venni tőlük? Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-27, 00:28

https://twitter.com/andagn/status/1000478221937315842

nem biztos, hogy észnél van elnök úr. hala madrid? mi a faszom ez?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 23:45

Nekem olyan feelingem volt Salah kiesése után, mint mikor mi Nedved nélkül játszottunk a döntőben a Milan ellen. Amúgy rohadék volt Ramos de én nem fújtam volna le, inkább szerencsétlenül estek mint hogy olyan komoly szabálytalanság lett volna.

Iyen potyagólok után nem érdemelt győzelmet a Liverpool, de ettől még kurvára nem érdemelte meg a Margit ezt a BL győzelmet. Nem a mák miatt, hanem amiért gusztustalan pofátlanul tolták őket a bírók ellenünk és a Bayern ellen. Remélem jövőre megunják őket meg az ollózós gólokat a divatdrukkerek meg az UEFA és engednek mást is nyerni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 22:32

Most akartam írni, hogy két ekkora potyát mint amilyet szerzett az elődöntőn-döntőn a rejál megye 3-ban sem lehet, na de hármat...

De komolyan az embernek nincs kedve már meccset nézni, mert ezeket a retkeket ellenünk továbbnyomja a bírou egy lófasz tizivel, amiből a bayernnek kb ötöt nem adnak meg, ráadásul a kapusuk burleszkezik egyet, aztán a döntőn közük nincs a meccshez, jön Ramos kiiktatja az ellenfél elgjobbját, aztán a kapusuk burleszkedik kettőt....
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 22:31

Harombol ketto gecinagy potya, hihetelen, ilyen nincs...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 22:31

Ez a kapus csávó simán visszavonulhat beírta magát a foci történelemkönyvébe
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:58

Miért nézem még mindig ezt a sz@rt?? Most komolyan.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:58

ez mi a gecis fasz volt?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:34

https://twitter.com/Quality_HReel/status/1000456766730194950

ez hogy nem sárga? a piros sem lett volna túlzás, köze nem volt a labdához, első ránézésre is sérülésveszélyes volt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:31

Malloy írta:
Sajnos ez az opció csak akkor jöhetne létre ha a Barcaval játszanának és Cakir vezetné a meccset...
Ez a szituáció még akkor sem jöhet létre....
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:27

Sajnos ez az opció csak akkor jöhetne létre ha a Barcaval játszanának és Cakir vezetné a meccset...
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:25

Malloy írta:
Nem szoktam ilyet kívánni (na Joó van olyan csapat akiknek igen), de úgy szeretném látni Ramost szétszakadt térdel sírni. Egyszer érezze már át ő is miket okoz.

ez alap, én is ezt szeretném látni. természetesen úgy, hogy szétbassza valaki, de a bíró le sem fújja, sőt neki ad sárgát színészkedésért, ami már a második lesz, így piros lap
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:22

Nem szoktam ilyet kívánni (na Joó van olyan csapat akiknek igen), de úgy szeretném látni Ramost szétszakadt térdel sírni. Egyszer érezze már át ő is miket okoz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:21

Krisz írta:
Mi történt Salahval? Épp streamet szereltünk...

ramos ipponnal levitte, sárgát sem kapott érte, és megsérült szalah válla.

tetű real, hogy rohadnának meg, nem volt elég a juve és a bayern elleni támogatás a bírók részéről, a döntőben is már legalább 2 megúszott sárgánál tartanak szűk fél óra alatt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:18

Mi történt Salahval? Épp streamet szereltünk...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:17

Akkor már nem kell sokat várni a kamu 11-es vagy megpattanó szar gólra...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime2018-05-26, 21:16

Az ellenfel legjobbja leserul a bl donton, csak a szokasos Real mák.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: