Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-09, 21:37

indexNEMjógábor:

http://index.hu/sport/futball/2017/03/09/barcelona_psg_aytekin_tizenegyes_bl/
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-09, 13:36

_Tyler írta:
...

Az a durva, hogy majdnem így is összehozták a továbbjutást... De nem baj, így legalább még nagyobb lesz a katalánok arca.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-09, 12:45

rakkenroll írta:
Ebben az edző vastagon benne volt. Viszont arra jó volt ez a párharc, hogy láthattuk, a Barca is elkapható. Őrült eredmények születtek az utóbbi meccseken, nekünk mindenképpen higgadtnak kell maradnunk, és egyáltalán nem lebecsülve a Portót, fegyelmezett, okos játékkal kell nekik menni Torinóban.  

Ezt a kiesést Emery mellett a játékvezető hozta össze: két büntetőt nem adott meg a PSG-nek, egy kamut viszont igen a Buzilónának. Emellett Neymart teljesen egyértelműen ki kellett volna állítania utánrúgásért (+Suareznek is meg lehetett volna adni a másodikat a színészkedésért). Ettől függetlenül nem értem, hogyan lehet még mindig Emery a PSG edzője. Az ő felelőssége, hogy azután, hogy az odavágó minden eddiginél jobban elverték a katalánokat, felküldi úgy a csapatát, hogy úgyis meglesz a továbbbjutás. Idegenben is győzelemre kellett volna játszani, azzal a hozzáállással, mint Párizsban, szerintem most is simán nyertek volna.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-09, 11:04

Ebben az edző vastagon benne volt. Viszont arra jó volt ez a párharc, hogy láthattuk, a Barca is elkapható. Őrült eredmények születtek az utóbbi meccseken, nekünk mindenképpen higgadtnak kell maradnunk, és egyáltalán nem lebecsülve a Portót, fegyelmezett, okos játékkal kell nekik menni Torinóban.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 23:12

A biztosnak tűnő - és talán biztonságosabban verhető - PSG helyett egy felbőszített, hamvaiból feltámadt Barcat kaphatunk adott esetben. 6 rúgott gólhoz partner is kell, jól be voltak tojva a párizsiak. Ekkora előnyt mi nem adnánk le, más kérdés, hogy nem is alakítanánk ki. Mindenesetre jó lett volna a Barca kiesése ezért is, meg azért is, mert kicsit változatosabb lehetett volna a mezőny. Barca-Bayernt szeretnék.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:59

gyáva népnek nincs hazája, ezt most megtanulták Lyonban
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:52

Kamutizi volt, de Kaváni meg Di Mariska is 1-1-ben vitte a kapusra....én nem sajnálom a katari geciket sem. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:50

EsztéNégy írta:
CsT írta:
Én vagyok az egyetlen aki nem adna ki 40-45 millát Tolissóért? Very Happy

Én nagyon szívesen elnézném Keddi helyén, szerintem minden adottsága megvan ahhoz, hogy a következő pár évben klasszis középpályás váljon belőle. Nem nagyon érdekel, mennyi pénzt költ a klub, nekem Piggy ára sem fájt annyira. A kulcskérdés nálam az, hogy az előző évek sormintájától eltérően meg tudunk-e tartani mindenkit. Ha elviszik Dybcsit/Sandrot, akkor tök mindegy kit igazolunk, nem jutunk előrébb. Bonucci nálam az, akit akár el is veszíthetünk, szerintem a négyvédős felállásban ő egy kicsit gyenge láncszem, persze olykor nagyon hülye tudok lenni a focihoz cyclops

Khedira helyére kapásból tudnék mondani 30 játékost akit szívesebben néznék! Smile Mostanában nem sok Lyon meccset láttam, de 1-2 alattomos szabálytalanság jobban megmaradt bennem, mint a jó játéka. Very Happy
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:48

le kell vonni a tanulságot: ha összesorsolnak ezekkel a gyikokkal és hazai pályán kezdünk, nem szabad megállni 4:0-nál

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:47

bombahoppa írta:
simoon írta:


kamutizi ide vagy oda, ekkora luzer csapat a földön nincs

Még egy ok Verratinak eljönni onnan.

Moggi elintézte
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:47

_DREAM_ írta:
bombahoppa írta:
Káváni gól

mekkora kamutizi!!!4 cheers

attol fuggetlenul hogy a psg irgalmatlan balfasz csapat, meg hogy szopkodjuk szarra a barszát, azert mehet egy pezsi a bírónak. Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:46

simoon írta:
_DREAM_ írta:


mekkora kamutizi!!!4 cheers

kamutizi ide vagy oda, ekkora luzer csapat a földön nincs

Még egy ok Verratinak eljönni onnan.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:45

_DREAM_ írta:
bombahoppa írta:
Káváni gól

mekkora kamutizi!!!4 cheers

Minek nézek ilyen meccset...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:45

_DREAM_ írta:
bombahoppa írta:
Káváni gól

mekkora kamutizi!!!4 cheers

kamutizi ide vagy oda, ekkora luzer csapat a földön nincs
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:38

bombahoppa írta:
Káváni gól

mekkora kamutizi!!!4 cheers
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:16

CsT írta:
Én vagyok az egyetlen aki nem adna ki 40-45 millát Tolissóért? Very Happy

Én nagyon szívesen elnézném Keddi helyén, szerintem minden adottsága megvan ahhoz, hogy a következő pár évben klasszis középpályás váljon belőle. Nem nagyon érdekel, mennyi pénzt költ a klub, nekem Piggy ára sem fájt annyira. A kulcskérdés nálam az, hogy az előző évek sormintájától eltérően meg tudunk-e tartani mindenkit. Ha elviszik Dybcsit/Sandrot, akkor tök mindegy kit igazolunk, nem jutunk előrébb. Bonucci nálam az, akit akár el is veszíthetünk, szerintem a négyvédős felállásban ő egy kicsit gyenge láncszem, persze olykor nagyon hülye tudok lenni a focihoz cyclops

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 22:10

Káváni gól

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 21:59

Én vagyok az egyetlen aki nem adna ki 40-45 millát Tolissóért? Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 20:38

Remélem mindenki Sanyiját figyelmesen hallgatjátok! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 17:27

Moratának  itt a helye és kész, teljesen függetlenül attól, hogy Mandzu mennyivel többet szerel, dolgozik stb...  Emlékeim szerint Morata is visszajárt ha kellett. Amikor a lőcsöt kellett bevetni komolyabb ellenfelek ellen, ő mindig előkapta.  Nagy szükség van egy ilyen játékosra.

Más csapatok meccsei - Page 18 Tumblr_o46jq4BDG51qaorn7o1_500

Kritikus nyári mercatonk lesz mert 3-4 végigvihető igazolásra vagyunk attól, hogy tényleg a világ legeslegszűkebb elitjéhez tartozzunk. Pénzünk lesz dögivel : Lemina, Mandzu, Coman, Zaza eladásából legalább 70 misinek össze kell jönnie. Bonucci, Allegri marad. Alexis, Tolisso, De Sciglio +  1 center pedig teljesen reális cél. A center nyugodtan lehet Morci is. Pénzünk lenne rá az biztos. Morata csodás testéhez ritkán adatik meg az a sebesség és agilitás amivel ő rendelkezik. Bal szélről is szépen indult sokszor.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 15:43

zetterberg40 írta:
_DREAM_ írta:
Mit mondott?

Még a sorsolást követően: "I always want to win, but beating Napoli will make me even happier because I'm a Juventino."

-#Morata says no twice: "No return to #Juve but I rejected #Napoli for them.Juve are in my heart,I almost feel Italian"

Érzékeltette:
katt
katt

Smile




I love you
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 15:22

_DREAM_ írta:
Mit mondott?

Még a sorsolást követően: "I always want to win, but beating Napoli will make me even happier because I'm a Juventino."

-#Morata says no twice: "No return to #Juve but I rejected #Napoli for them.Juve are in my heart,I almost feel Italian"

Érzékeltette:
katt
katt

Smile



Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 15:02

zetterberg40 írta:
CsT írta:
Amúgy a vacsis képhez tök sok kérdésem lenne.

1.Ki a tököm ül Puli mellett?

2.Hányszor rendelt Piggy a libával töltött malacból?

3.Barzamaci egyedül issza azt az üveg bort?

Láthatató, hogy Mandzsu szerint NoGood ez az egész! Very Happy

Puli mellett az Lemina lesz. Ez az új fizimiskája megtévesztő.

Nekem a bal felső sarokban az a Morci mez tetszik a legjobban wub (feltételezem ennek a vacsorának az az étterem a helyszíne, ami a klub játékosainak körében közkedvelt...Morci is rengeteget járt oda)

Amúgy már így is túl sok szót fecséreltetek egy jelentéktelen klubra, amely folyamatosan vergődik. (a legnagyobb bajuk az, hogy állandóan ugyanazt játsszák: eszetlenül rohangásznak, majd a 60. perc után végük...a védekezést, ellenfélhez alkalmazkodást, az ellenfél fárasztását hírből sem ismerik)

Nem tudok leszakadni Morciról...a nyilatkozata I love you

Mit mondott?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 14:29

CsT írta:
Amúgy a vacsis képhez tök sok kérdésem lenne.

1.Ki a tököm ül Puli mellett?

2.Hányszor rendelt Piggy a libával töltött malacból?

3.Barzamaci egyedül issza azt az üveg bort?

Láthatató, hogy Mandzsu szerint NoGood ez az egész! Very Happy

Puli mellett az Lemina lesz. Ez az új fizimiskája megtévesztő.

Nekem a bal felső sarokban az a Morci mez tetszik a legjobban wub (feltételezem ennek a vacsorának az az étterem a helyszíne, ami a klub játékosainak körében közkedvelt...Morci is rengeteget járt oda)

Amúgy már így is túl sok szót fecséreltetek egy jelentéktelen klubra, amely folyamatosan vergődik. (a legnagyobb bajuk az, hogy állandóan ugyanazt játsszák: eszetlenül rohangásznak, majd a 60. perc után végük...a védekezést, ellenfélhez alkalmazkodást, az ellenfél fárasztását hírből sem ismerik)

Nem tudok leszakadni Morciról...a nyilatkozata I love you
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 12:31

Amúgy a vacsis képhez tök sok kérdésem lenne.

1.Ki a tököm ül Puli mellett?

2.Hányszor rendelt Piggy a libával töltött malacból?

3.Barzamaci egyedül issza azt az üveg bort?

Láthatató, hogy Mandzsu szerint NoGood ez az egész! Very Happy
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 11:40

s4tch írta:
első ránézésre win-win lenne, de jobban belegondolva az a helyzet, hogy nálunk sem feltétlenül játszana túl sokat. ő egy ék, gyors meccseken, kontrákban verhetetlen, de a mezőnymunkája kanyarban sincs mandzukichoz, vagy akár piggyhez képest. persze ha esetleg elmegy mandzu (amit nagyon sajnálnék), akkor morata bal szélen el tudna pengetni a kezdőben. viszont akkor 4-3-3-at kell játszani, és dybalának lesz nehéz helyet találni.

Mandzsu valószínüleg sajnos távozik, Dibcsi meg indulhatna jobbról a 433-ban, Higannyal nagyon ott lenne a támadóhármasunk.


A hozzászólást rakkenroll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-03-08, 12:51-kor.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 11:25

tjunior írta:
CsT írta:


A 443 is működne, ezt amúgy is viszonylag kevesen játsszák! Smile


Mert kapus nélkül kicsit rizikós ez a felállás farao

nem kellene szarozni Gigi pótlásával
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 11:23

s4tch írta:
első ránézésre win-win lenne, de jobban belegondolva az a helyzet, hogy nálunk sem feltétlenül játszana túl sokat. ő egy ék, gyors meccseken, kontrákban verhetetlen, de a mezőnymunkája kanyarban sincs mandzukichoz, vagy akár piggyhez képest. persze ha esetleg elmegy mandzu (amit nagyon sajnálnék), akkor morata bal szélen el tudna pengetni a kezdőben. viszont akkor 4-3-3-at kell játszani, és dybalának lesz nehéz helyet találni.

nyáron szerintem jön Sanchez, és Mandzu megy Kínába egy zsák pénzért. amúgy egy 4-2-3-1-hez szerintem kellene legalább 6, de lehet, hogy 7 ember, akiket lehet forgatni. Cuadrado, Dybala, Piggy, Orsolini, Sanchez és Pjaca mellé Mandzu maradhatna, vagy visszajöhetne Morata, ő eljátszana több poszton is
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 11:11

CsT írta:
simoon írta:


szerintem 443  433 lesz, nem tudom elképzelni, hogy marad a mostani rendszer (plusz Marchi nélkül nincs Juve)

A 443 is működne, ezt amúgy is viszonylag kevesen játsszák! Smile


Mert kapus nélkül kicsit rizikós ez a felállás farao
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 11:06

_DREAM_ írta:
LeRoi10 írta:
Bonucci közben kifizette a vacsorát, jót röhöghettek a Napolin.

Más csapatok meccsei - Page 18 17156110

Nem látom Allegrit, őt is meghívta? geek

Lehet ő csinálta a fotót! Smile A másik észrevételem: egy régi mondás szerint általában az ül az asztalfőre aki a legtöbbet eszi! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime2017-03-08, 11:05

simoon írta:
s4tch írta:
első ránézésre win-win lenne, de jobban belegondolva az a helyzet, hogy nálunk sem feltétlenül játszana túl sokat. ő egy ék, gyors meccseken, kontrákban verhetetlen, de a mezőnymunkája kanyarban sincs mandzukichoz, vagy akár piggyhez képest. persze ha esetleg elmegy mandzu (amit nagyon sajnálnék), akkor morata bal szélen el tudna pengetni a kezdőben. viszont akkor 4-3-3-at kell játszani, és dybalának lesz nehéz helyet találni.

szerintem 443  433 lesz, nem tudom elképzelni, hogy marad a mostani rendszer (plusz Marchi nélkül nincs Juve)

A 443 is működne, ezt amúgy is viszonylag kevesen játsszák! Smile

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: