Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 14:10

Más csapatok meccsei - Page 26 Fb_20112

Nagyon röhögök Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 12:33

rakkenroll írta:
De Sanctis is megér egy misét, de a jó öreg Cole is kitett magáért.

Na és Pepe?!... amúgy Pereyrát is megnézném szélen.

Pepebol szerintem mar nem lesz focista, most se volt nevezve, Pereyrat viszont adom.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 12:30

De Sanctis is megér egy misét, de a jó öreg Cole is kitett magáért.

Na és Pepe?!... amúgy Pereyrát is megnézném szélen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 12:22

s4tch írta:
- még mindig ugyanott tartok, mint 2 éve: szélsőt kell vennünk. dobjuk össze cuadrado kivásárlási árát! de megteszi shaquira is.

Ott van Coman, csak nem használjuk pedig szerintem ügyes, tehetseges és a bal heremet rá hogy van olyan gyors, mint Homlok. Giovinco pedig kb egyedül a balszelrol befelé törő csatár szerepében lenne igazán használható így simán tolhatnánk 4-3-3-ban ha akarnánk. De nem akarjuk, Olaszországban mindenki zsigerből gyűlöli a szélsőket.

Nem tud valaki esetleg egy GDS osztalyzos lapot linkelni?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 11:33

egy ilyen kurvanagy zakó azért rá tud világítani a hibákra is. garcia nem hülye, nagyon jól tudja, mit rontottak el. nem lennék meglepve, ha münchenben pontot szereznének.

random gondolatok azon túl, hogy kurvára tetszett nekem is de sanctis nyúlós képe:
- ezek a szarháziak 0:5-nél is feszt a bíróval foglalkoztak. aztán rúgtak egy lesgólt.
- olvasgattam romás oldalakat, szerintük ha a két kapust felcserélték volna, fordított eredmény is születhetett volna. hát nem.
- pedig a derék faszkalap de sanctis legalább háromban vastagon benne volt.
- gervinho azért a bayernnek is gondot okozott, elképesztően gyors.
- ami a serie a-ban nyomásnak minősül, és bejön a romának, az egy lófasz a bayern ellen.
- rudi nagyon komoly maflást kapott taktikailag. pep szerintem megnézte a tavalyi juve-romát, és az is biztos szerepet játszott abban, hogy 3 védővel kezdett, és az első perctől elszívta a levegőt pjanicstól, nainggolantól, illetve szerintem nem véletlen az sem, hogy a bayern ugyanott próbálkozott, ahol januárban conte (lásd vidal ill. robben nyitó góljai).
- még mindig ugyanott tartok, mint 2 éve: szélsőt kell vennünk. dobjuk össze cuadrado kivásárlási árát! de megteszi shaquira is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 11:10

rakkenroll írta:
s4tch írta:
...

Persze, tudom hogy a Barca meg a Real kibaszott népszerű, de épp azért, mert a spanyol bajnokikat amúgy is ők adják, most igazán választhatták volna az olasz-német párharcot, vagy legalább szavaztatták volna meg, mert nem biztos, hogy annak sokkal kevesebb vonzásértéke lett volna.

Hű, ebbe beleszaladtak rendesen a lómai vitéz farkasok, ekkora külömbség nyilván nincs a két horda között, de ez most nagyon jól jött. Már iszonyat nagy arcuk lett...  

én is épp erre gondoltam, gusztustalanul széles vigyorral az arcomon feküdtem le este. Megérdemelte Rudi "BL-t nyerünk" Garcia és a mocskos hordája. Már várom a "nem baj, a bajnokságot behúzzuk" nyilatkozatokat de sanctis-totti-derózsi sorrendben

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-22, 08:52

s4tch írta:
...

Persze, tudom hogy a Barca meg a Real kibaszott népszerű, de épp azért, mert a spanyol bajnokikat amúgy is ők adják, most igazán választhatták volna az olasz-német párharcot, vagy legalább szavaztatták volna meg, mert nem biztos, hogy annak sokkal kevesebb vonzásértéke lett volna.

Hű, ebbe beleszaladtak rendesen a lómai vitéz farkasok, ekkora külömbség nyilván nincs a két horda között, de ez most nagyon jól jött. Már iszonyat nagy arcuk lett...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 22:57

Ma este minden volt, internetadó, lóma bőnyálas. Az egyik kollégám a héten ragasztott ki egy Totti képet az asztalára, muszáj lesz időben bemennem hogy végignézhessem a trollkodást pig
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 22:51

jackie_d írta:

ennek a meccsnek sose legyen vége Very Happy

egy hétig tartott, van ez így. az összes római lepke is megdöglött, összefogdosta őket a hazai kapuscsíra afro

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 22:38

ha (az isteni francesco szerint) a juvénak a saját, külön bajnokságában kellene játszania, akkor a rómának is kijárna egy saját, nagyfiúk nélküli bl, ahol nem picsázzák ki így őket pirat

azon gondolkodom így közben, hogy vajon ez az 1-7 nem bonucci lesgólja miatt volt-e... clown
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 22:23

még a végén a gólók többségét látni fogom, pedig csak. 5-1-nél kapcsolódtam be Basketball

ennek a meccsnek sose legyen vége Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 22:15

basszus csak most kapcsoltam a roma-bm meccsre... Crying or Very sad

mi történik, ennyire tolja a münchent a bíró? bom
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 21:45

nemtudom, de a lómaiak helyében teleraknám a zsebeimet vazelinnal, hátha most nem döntenek úgy a svábok hogy visszavesznek lol!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 21:33

exchaby írta:
sárga lap szinészkedésért, de sanctis mindent bevéd, 4-0ra szopik a róma fél óra alatt, jajj hogy kikupálódott a kedvem seperc alatt Smile))
5..
mi lesz a vége?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 21:29

rakkenroll írta:
Elmehet a sport1 is, kézenfogva a SportKlubbal, a jó kurva anyjába! Oké, nem adnak Juve meccset, mert van érdekesebb, de hogy megint a már oly régen és ritkán látott, szájbabaszott Barca meccsét közvetítik, mikor van egy olasz-német párharc, nem is akármilyen formában lévő két csapattal, az egyszerűen felháborító! Azt hittem, ott van egy-két szakértő is...  

a sport1-nél ott a spanyol bajnokság, valahol érthető, ha a saját "csapataik" meccseit próbálják leadni. itthon egyébként a legnépszerűbb csapat a barcelona (már nem a fradi), így duplán érthető a választás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 21:17

sárga lap szinészkedésért, de sanctis mindent bevéd, 4-0ra szopik a róma fél óra alatt, jajj hogy kikupálódott a kedvem seperc alatt Smile))

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 21:15

Lehet, hogy a bayern tőri le a lóma szarvacskáját. Ez a 0-3 eddig eléggé kiütés-szagú...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-21, 15:43

Elmehet a sport1 is, kézenfogva a SportKlubbal, a jó kurva anyjába! Oké, nem adnak Juve meccset, mert van érdekesebb, de hogy megint a már oly régen és ritkán látott, szájbabaszott Barca meccsét közvetítik, mikor van egy olasz-német párharc, nem is akármilyen formában lévő két csapattal, az egyszerűen felháborító! Azt hittem, ott van egy-két szakértő is...
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-01, 12:40

s4tch írta:
bármelyik roma-meccsre kapcsolok, mindig tetszik a játékuk. tökös, erőszakos, kurvagyors csapat, és bárki játszik éppen, a csapatjáték kb. ugyanaz. most pl. a két legerősebb középpályásuk, strootman és de rossi nélkül nyomtak a city ellen egy tökéletesen vállalható meccset. ha gervinho jobb napot fog ki, lazán nyernek. modernebb, gyorsabb, lényegibb a játékuk, mint a miénk, és nincs nélkülözhetetlen emberük, míg nálunk tevez nélkül vélhetően lenne baj. nem tartom esélytelenebbnek őket semmire.

Meglátjuk mire lesz ez elég hétvégén. Nekem is tetszik a Lóma játéka, de nem jobban, mint a mienk mostanában. Amúgy szerintem mi sem vagyunk apacs- vagy akárkifüggők. Pont az tetszik, hogy Buffit leszámítva, bárki képes gólt rúgni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-01, 10:25

nainggolan egy favágó, rugdosódó kis geci volt a cagliariban, a labdaszerzésen kívül semmiben nem emelkedett ki. a romában vidal 2., annyi különbséggel, hogy az eredeti vidalt 2014-ben utoljára a januári juve-román láttuk. gervinho dettó: az arsenalban egy csetlő-botló haszontalan futóbolond volt, most meg passzol, szerel, kapura tör, amit egy csatárnak-szélsőnek kell.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-01, 10:07

s4tch írta:
bármelyik roma-meccsre kapcsolok, mindig tetszik a játékuk. tökös, erőszakos, kurvagyors csapat, és bárki játszik éppen, a csapatjáték kb. ugyanaz. most pl. a két legerősebb középpályásuk, strootman és de rossi nélkül nyomtak a city ellen egy tökéletesen vállalható meccset. ha gervinho jobb napot fog ki, lazán nyernek. modernebb, gyorsabb, lényegibb a játékuk, mint a miénk, és nincs nélkülözhetetlen emberük, míg nálunk tevez nélkül vélhetően lenne baj. nem tartom esélytelenebbnek őket semmire.

A hétvégi bajnoki miatt belenéztem én is a meccsükbe. Jobbak voltak, Nainggolan kiemelkedett, Garcia összerakta ezt a csapatot. Nagyon jó edző.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-01, 09:58

s4tch írta:
bármelyik roma-meccsre kapcsolok, mindig tetszik a játékuk. tökös, erőszakos, kurvagyors csapat, és bárki játszik éppen, a csapatjáték kb. ugyanaz. most pl. a két legerősebb középpályásuk, strootman és de rossi nélkül nyomtak a city ellen egy tökéletesen vállalható meccset. ha gervinho jobb napot fog ki, lazán nyernek. modernebb, gyorsabb, lényegibb a játékuk, mint a miénk, és nincs nélkülözhetetlen emberük, míg nálunk tevez nélkül vélhetően lenne baj. nem tartom esélytelenebbnek őket semmire.

nyugi, ne pánikolj
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-10-01, 09:19

bármelyik roma-meccsre kapcsolok, mindig tetszik a játékuk. tökös, erőszakos, kurvagyors csapat, és bárki játszik éppen, a csapatjáték kb. ugyanaz. most pl. a két legerősebb középpályásuk, strootman és de rossi nélkül nyomtak a city ellen egy tökéletesen vállalható meccset. ha gervinho jobb napot fog ki, lazán nyernek. modernebb, gyorsabb, lényegibb a játékuk, mint a miénk, és nincs nélkülözhetetlen emberük, míg nálunk tevez nélkül vélhetően lenne baj. nem tartom esélytelenebbnek őket semmire.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-09-17, 21:21

Most már 4. Benyomtam a streamet, 1 percen belül jött Maicon gólja, ki is léptem gyorsan... le kéne fújni azt a meccset komolytalan játék miatt. Csúnya fixing mehet a háttérben, úgy látszik, az orosz még mindig előbb eladja a lelkét, mint a digó.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-09-17, 21:07

20 percben 3mal megy a lóma, gyúrnak a gólkülönbségre, vagy majd a fáradtsággal akarják magyarázni a másik két csapat elleni zakót?

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-08-28, 12:27

rakkenroll írta:
A pingvin imádja a különféle csillogó-villogó kupákat, még a ligakupa meccseket is komolyan vette a Poolban, ezért is, no meg a győztes BL indulása miatt is, vélhetőleg odateszik magukat majd. De lehet, hogy nem.

Ez aligha az edzőn múlik. Az angolok kokszával nem lehet versenyezni, itt nem ezen elnek a játékosok, igy itt nem opció vegigtolni a szezont 15 emberrel. A bajnoki eredmenyek rovasa nelkul agyonrotalni nem tudja a csapatot a már említett minoségbeli problémák miatt. Egy átlagos menedzser a kiesés utáni meetinget ezzel kezdi mint kockázat, a kockázat enyhítése pedig vagy igazolás vagy az összpontosítás. Aligha fognak melyen a zsebekbe nyúlni #1 Az elorevetitett BL penzek kiesése #2 Az EL szereplés támogatására, igy marad a fókusz a bajnokságra, az ELre meg a fakó. Ez egy sokkal kevesbe pragmatikus menedzser esetében is igy lenne, a pincernel meg aztán főleg.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-08-28, 12:03

A pingvin imádja a különféle csillogó-villogó kupákat, még a ligakupa meccseket is komolyan vette a Poolban, ezért is, no meg a győztes BL indulása miatt is, vélhetőleg odateszik magukat majd. De lehet, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-08-28, 11:12

rakkenroll írta:
Hm, nem gondoltam volna, hogy a Napoli kiesik, Benítez meg a legendás ráérzése a kupameccsekre nem ezt predesztinálta, szurkolok nekik azért az EL-ben, szerintem komolyan veszik majd.

Szerintem telibe szarják majd és ragyurnak a bajnokságra, még mindig nem elég mély a keretük a két frontos küzdelemhez.

Már csak ezért is szopás hogy kikaptak.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-08-28, 09:29

rakkenroll írta:
Jackie, én meg már azt hittem be vagy tépve, ráadásul már azóta, hogy van ilyen, igazán kezdtelek irigyelni, kár, hogy csak egy félreértés. afro

egész nyáron pénzt számoltam, nem igazán követtem a focit pirat
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-08-28, 09:08

Hm, nem gondoltam volna, hogy a Napoli kiesik, Benítez meg a legendás ráérzése a kupameccsekre nem ezt predesztinálta, szurkolok nekik azért az EL-ben, szerintem komolyan veszik majd.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime2014-08-28, 09:00

Jackie, én meg már azt hittem be vagy tépve, ráadásul már azóta, hogy van ilyen, igazán kezdtelek irigyelni, kár, hogy csak egy félreértés. afro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: