Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-29, 11:54

Egy Tolisso, Dahoud kettős szerintem megfelelő erősítés lenne a középpályára. Utóbbiról mondjuk nem igazán jönnek a hírek, ellenben előbbi valószínűleg tényleg a vezetőség első számú jelöltje.

Sturaro szerintem nem szélre való, illetve én Laxalt-ban nem látok semmi különöset. Gyors meg egész jó védekezésben, de ennyi.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-29, 08:42

Állítólag megvan Tolisso!

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/406570_megegyezett_a_lyon_aszaval_a_juventus

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-28, 17:30

CsT írta:
Berardit én már hagynám a picsába, eddig sem volt túl szimpi a pályán tanúsított viselkedése (jó ez változhat lásd Higuain), tavaly azt lehetett olvasni, hogy szívesebben menne az ellenséghez (Most meg már a Milanhoz?) az sem volt túl szimpi, hogy fosott ideigazolni, ráadásul sérülékeny is (amihez itt hozzáadódik az Allegri faktor). Én pl Bernardeschiben sokkal nagyobb lehetőséget látnék, csak ebben nagy gát a régóta tartó hű barátságunk a Frosinonéval...(hacsak nincs valami fix kivásárlási ára, akkor ő felejtős, előbb lövik fejbe minthogy elengednék ide). Egy szélső még valóban befuthatna a télen, mert ezzel jócskán bővülnének Maxi lehetőségei. A balhátvéd projekt szerintem várhatna nyárig ha Szandival nem történik valami komoly kisebb meccsekre Asa simán jó.  Én Tolissóért azért kicsit sokallom a 40-et...oké, fiatal fasza kis spíler, félig-meddig néger is, de ugyanezt el lehet mondani pl Dahoud-ról is és ő akár fele ennyiből is meglenne, persze jöhetne mindkettő, de ahhoz már távozók is kellenének.....na vegyük sorra

Pjanic
Őt betenném az érinthetetlen kategóriába.
Marchisio: Remélem ő élete végéig itt marad pont

Hernanes:
: Őt valszeg mindenki (vezető, szurkoló) szívesen eladná, bár néha egész tűrhetően hozott egy minimál Marchisiot, de nagy haszna nincs. 2018.-ig szerződése van, A Genoa vinné, a gond viszont a fizuja, ami cirka 3 milla körül van , asszem a Genoa-nál Perin a csúcstartó valami 1,2 millával....szóval amiben lehet reménykedni az valami kínai ajánlat, akkor lehet még némi transzferdíjat is kapnánk érte.

Lemina:
: Hát benne láttuk páran az il nuovo Vidalt nyáron, ehhez képest szinte alig játszott és láthatóan Maxinak sem a kedvence. 2020-ig szól a szerződése, ha jól emlékszem 8,5 milla körül véglegesítettük...egy ennél nagyobb ajánlat esetén akár ő is eladósorba kerülhetne (nálam).
Khedira: Hát ő jelenleg nálunk az "edzőkedvence" státuszban van, néha elfogadhatóan, többször láthatatlanul de mindig a pályán van. 30 éves lesz, 2019-ig szól a szerződése, de amennyiben nyáron jönne  Tolisso és/vagy Dahoud én egy percig sem marasztalnám (persze Maxi biztos fogja)
Sturaro: Előnyei, hogy fiatal és olasz, hátránya, hogy vak....küzdeni nagyon, focizni kevésbé tud. Szerződése sokáig érvényes még (2021) nem hiszem, hogy el akarjuk adni.
Rincón:
: Most vettük, igazi verőember, sokat még nem mutatott (nem is mutathatott) én jobban örültem volna hacsak kölcsönbe jön először, szerintem Allegri is, mert láthatóan nem ő volt, a papír tetejére írva nála.
Asamoah: Őt a sokoldalúsága és Evra távozása télen itt tartja, szerintem a teljesítményétől függően nyáron vagy új szerződést kap (2018-ig tart a jelenlegi) vagy eladjuk.....
Mandragora: Hát róla én személy szerint már sokat olvastam, játszani viszont nem láttam, így fogalmam sincs, hogy milyen típusú játékos, bár elvileg belső védőként is bevethető, úgyhogy valszeg a védekező skilljei az erősebbek. Kölcsön kell adni oda ahol játszatják, de azért ne a serie C-be.

Mandragora elvileg a Pescaraban játszik tavasszal, de szerintem a következő szezonban sem számolnak vele komolyabban. A középpályások egyébként is felhalmozódtak. Marchisio, Pjanic, Khedira, Sturaro, Hernanes, Asamoah, Rincon, Mandragora, Lemina, túl sok, de nem is csak maga a mennyiség, hanem olyanok vannak közöttük, akikre igazán semmi szükség nem lenne. Az első 4 főt kiemelném, rájuk szükség van (Khedirara csak Allegri szerint, de ő nem fog távozni, az biztos), illetve Rincon is meg fogja kapni az esélyt. Mandragora mehet kölcsönbe, a többiek esetében inkább a távozás lehetne esedékes. Bentancur valószínűleg jönni fog, meg még valakit biztosan hoznak Marottaék, így nyugodtan el lehet adni az Asamoah-Hernanes-Lemina triót együtt. Hernanest kicsit sajnálom, mert stabilan játszott, még ha nem is igazán magas szinten. Asamoahnál szerintem már bele lehetett fáradni abba, hogy mikor lesz újra sérült a ghánai. A mostani 1-2 meccset leszámítva pedig borzalmasan leépült ennek következtében, nincs értelme megtartani, főleg, ha Kolasinacot sikerül megszerezni. Leminat pedig szimplán azért el kell adni, mert ő az egyetlen felesleges játékosunk, akiért komolyabb összeget is hajlandó lesz kiadni a következő klubja. 15-20 millió közötti összeget várok érte a mellőzése ellenére. Emellett meg amúgy is hozzá kell tenni valamicskét a transzferkeretünkhöz, ha komoly erősítésekbe akarunk fogni.

Márpedig alsó hangon 40 milliót kell kiadni egy komoly középpályásért. Dahoudt meg kell próbálni leigazolni, már csak a kedvező ára miatt is, de ugyanúgy gondolkodhat a Barca, az Arsenal, a Chelsea, a City, a Bayern, a PSG, a Liverpool, és le merném fogadni, hogy az aktuális edző, a pénz vagy mondjuk a bajnokság nívója miatt a felsoroltak közül 3-4 klubba inkább igazolna. De azon sem lennék meglepődve, ha ő már tudja a következő állomáshelyét. Tolisso pedig az egyik, igencsak jónak tűnő opció. Én egyébként Kondogbianak is örülnék. Az semmit nem jelent, hogy jelenlegi csapatában gyengélkedik, szerintem benne bőven lenne lehetőség, és még ha az egyik nem túl kedves csapattól hoznánk el, sem kellene annyit fizetni érte, mint másokért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-28, 11:58

Berardit én már hagynám a picsába, eddig sem volt túl szimpi a pályán tanúsított viselkedése (jó ez változhat lásd Higuain), tavaly azt lehetett olvasni, hogy szívesebben menne az ellenséghez (Most meg már a Milanhoz?) az sem volt túl szimpi, hogy fosott ideigazolni, ráadásul sérülékeny is (amihez itt hozzáadódik az Allegri faktor). Én pl Bernardeschiben sokkal nagyobb lehetőséget látnék, csak ebben nagy gát a régóta tartó hű barátságunk a Frosinonéval...(hacsak nincs valami fix kivásárlási ára, akkor ő felejtős, előbb lövik fejbe minthogy elengednék ide). Egy szélső még valóban befuthatna a télen, mert ezzel jócskán bővülnének Maxi lehetőségei. A balhátvéd projekt szerintem várhatna nyárig ha Szandival nem történik valami komoly kisebb meccsekre Asa simán jó.  Én Tolissóért azért kicsit sokallom a 40-et...oké, fiatal fasza kis spíler, félig-meddig néger is, de ugyanezt el lehet mondani pl Dahoud-ról is és ő akár fele ennyiből is meglenne, persze jöhetne mindkettő, de ahhoz már távozók is kellenének.....na vegyük sorra

Pjanic
Őt betenném az érinthetetlen kategóriába.
Marchisio: Remélem ő élete végéig itt marad pont

Hernanes:
: Őt valszeg mindenki (vezető, szurkoló) szívesen eladná, bár néha egész tűrhetően hozott egy minimál Marchisiot, de nagy haszna nincs. 2018.-ig szerződése van, A Genoa vinné, a gond viszont a fizuja, ami cirka 3 milla körül van , asszem a Genoa-nál Perin a csúcstartó valami 1,2 millával....szóval amiben lehet reménykedni az valami kínai ajánlat, akkor lehet még némi transzferdíjat is kapnánk érte.

Lemina:
: Hát benne láttuk páran az il nuovo Vidalt nyáron, ehhez képest szinte alig játszott és láthatóan Maxinak sem a kedvence. 2020-ig szól a szerződése, ha jól emlékszem 8,5 milla körül véglegesítettük...egy ennél nagyobb ajánlat esetén akár ő is eladósorba kerülhetne (nálam).
Khedira: Hát ő jelenleg nálunk az "edzőkedvence" státuszban van, néha elfogadhatóan, többször láthatatlanul de mindig a pályán van. 30 éves lesz, 2019-ig szól a szerződése, de amennyiben nyáron jönne  Tolisso és/vagy Dahoud én egy percig sem marasztalnám (persze Maxi biztos fogja)
Sturaro: Előnyei, hogy fiatal és olasz, hátránya, hogy vak....küzdeni nagyon, focizni kevésbé tud. Szerződése sokáig érvényes még (2021) nem hiszem, hogy el akarjuk adni.
Rincón:
: Most vettük, igazi verőember, sokat még nem mutatott (nem is mutathatott) én jobban örültem volna hacsak kölcsönbe jön először, szerintem Allegri is, mert láthatóan nem ő volt, a papír tetejére írva nála.
Asamoah: Őt a sokoldalúsága és Evra távozása télen itt tartja, szerintem a teljesítményétől függően nyáron vagy új szerződést kap (2018-ig tart a jelenlegi) vagy eladjuk.....
Mandragora: Hát róla én személy szerint már sokat olvastam, játszani viszont nem láttam, így fogalmam sincs, hogy milyen típusú játékos, bár elvileg belső védőként is bevethető, úgyhogy valszeg a védekező skilljei az erősebbek. Kölcsön kell adni oda ahol játszatják, de azért ne a serie C-be.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-28, 09:34

LeRoi10 írta:
- Zamparini Dybcsi 6 milliós bónusza helyett inkább pár kölcsönjátékost kér tavaszra.
- Rámozdolunk Quaisonra, akinek lejár nyáron a szerződése. Egyből mehet is az Empoliba kölcsönbe. Ügyes srác, fiatal, hátha lesz még belőle valami. De ha nem akkor sem lenne veszteséges üzlet.
- Mattiello nem akar kölcsönbe menni, inkább felépítené magát nálunk, hátha SándorSándor mögött ő is labdába rúghat.
- Spinazzola visszahívásából sem lesz semmi. Mattiello és Asa bőven elég a menedzsment szerint. Bár ő talán 4-2-3-1-ben is király lenne. Remélem egyszer megkapja ő is az esélyét nálunk.
- Tolissoért biztos van valami  mozgolódás a háttérben. Agresti is lehozta már. Mindennel együtt olyan 35+bónuszok fele jár a licit. Januárban még nem lesz belőle semmi szerintem, de jó lenne ha Tolisso is érezné, hogy nekünk ő top prioritás.
- A 4-2-3-1 miatt újra előkerült Berardi és az ő opciója ami nyáron lejár. A mentális, személyiségi problémákkal küzdő spílerek csodafelépülését látva az elmúlt években, egyáltalán nem félnék tőle.

Abból a Palermoból akarunk igazolni, amelyik több pontra van a kiesés elkerülésétől, mint ahány pontot szerzett? A keretük alapján nem is csoda, hogy így állnak, talán nekik van a leggyengébb játékosállományuk az egész bajnokságban. Plusz 23 éves, ilyen korban ennél sokkal jobbnak kellene lennie ahhoz, hogy akár ezzel a jövőbeli tervvel is megérje szerződtetni. Persze ha csak haszonszerzés a cél, akkor rendben, többet nem lehet kihozni Quaisonból.

Mattiellot én elfelejteném. Lehet, hogy én gondolom ezt idejekorán, de a sérülése tönkretette a karrierjét. Szinte biztos vagyok benne, hogy őt szánták Lichti utódjának, és lett is volna benne ráció, de ha egy sérüléshullámban sem kapott lehetőséget, akkor ezután sem fog. Dicséretes a nyakassága, de egyben ostobaság is.

Berardi még érdekes eset. Alapvetően ebbe a formációba jöhetne, mert kellenek hozzá a támadó játékosok. Viszont egyfelől talán Orsolini érkezésével Berardi már nem fog érkezni. Másfelől pedig talán inkább egy dinamikusabb keretet próbálnak meg kialakítani, amellyel több felállásban is magas szinten tudnak teljesíteni a játékosok. Mondjuk most is van ilyen, mert nekem az is tetszett, amit a 4-3-1-2 esetén láttam. Viszont ha Cuadradot végleg megszerezzük, ő csak szélen játszik, alapvetően Pjaca is szélső, Orsolini is annak van elkönyvelve, és lehet, hogy Mandzukicot is érdemes lenne ott erőltetni. Nemcsak a két meccs miatt, hanem az egyébként is elképesztő védőmunkája miatt írom, így sokkal többet hozzá tud tenni.
Visszakanyarodva Berardira, kíváncsi leszek, hogy nálunk köt-e ki. Szerintem egyébként nem, mert ha hozzánk szeretett volna igazolni, akkor már a mi játékosunk lenne. Ha Marottaék őt akarják, akkor nyilván meg kell próbálni leigazolni, de nem kell túlerőltetni a dolgot. Most fél évet volt sérült, de korábban is voltak kisebb-nagyobb kihagyásai (ha jól emlékszem), a fegyelmezetlensége viszont nem érdekel, mert ha Allegrivel megyünk tovább, akkor az nem lehet probléma. Ennek ellenére szerintem nem rá lenne szükségünk.

Én bőven megelégednék azzal is, ha jönne Kolasinac, De Sciglio/Darmian, egy minőségi középpályás és szerintem Laxaltot lenne még érdemes megszerezni, legalábbis ha Allegri hosszabb távon gondolja a most kipróbált formációt, akkor illene a csapatba, de ha nem, akkor is megtalálnánk a helyét.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-28, 08:56

http://www.calciomercato.com/en/news/how-an-australian-player-stopped-juventus-from-signing-verratti-56112

-Nem teljesen ide tartozik, de érdekesség. Ha valóban így történt, akkor ez hasonló mint CR szerződtetése lett volna (ami ugye a chilei miatt eset kútba, erről is Vidal tehet).
-Donnarummat közben a saját szurkolói nyírják, hogy olyan volt, mintha a Juve-ért játszott volna


Off.: Tegnap Benito a Digi műsorában a kék fekete hulladék csapatbéli barátairól,( akiket nem nevezünk nevükön) beszélt. Én felmentelek ez alól, újságíróként néha el kell merülni a mocsokba, olyan, mint amikor fejletlen kultúrákat tanulmányoz egy ember. U.I.: Cukker volt az ing amit viselt
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 23:27

LeRoi10 írta:
http://www.football-italia.net/94515/juve-berardi-option-still-valid

Ebben a cikkben pont erre a két kérdésre válaszol Carnevali. De ha ez kamu és Berardinak valóban a Milan az álma, akkor sok sikert neki.

Erre emlékszem, talán még linkeltem is. De egyre kevésbé fest úgy a dolog, ahogy azt Carnevali mondta.

Dybala új szerződésének bejelentése most már csak napok kérdése. Állítólag 6.5/7 millióra emelkedik a fizetése, ami ugye már majdnem Piggy-szint. Talán így egy ideig (2-3 év) még itt tartható.

Pedulla szerint a háttérben megegyeztek Kobráék a Lyonnal Tolissoval kapcsolatban. 40 millióért jön nyáron. Na ezt majd meglátjuk, bár Pjanicsot is ügyesen lezsírozták sunyiban.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 17:45

s4tch írta:
a nyáron szerintem elengedtük a berardi-témát, főleg azzal, hogy gyakorlatilag megvettük cuadradót.

a klub egy számomra nagyon szimpatikus hozzáállást alkalmaz: aki nem akar itt játszani, azt nem erőltetik. ezért tettek le Draxler megszerzéséről, és ezért valószínű, hogy Berardi sem lesz soha a mi játékosunk. jó eséllyel elviszik a férgek a nyáron, de nem is baj
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 16:58

a nyáron szerintem elengedtük a berardi-témát, főleg azzal, hogy gyakorlatilag megvettük cuadradót.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 13:56

zetterberg40 írta:
Berardival kapcsolatban azért jó lenne tudni az igazságot:
- egyrészt, hogy tényleg szándékosan utasította-e vissza a klubot, mert nem akar jönni
- másrészt ha csak a saját fejlődése szempontjából akart még a Sasolnál maradni, akkor létezik-e még a klubnak opciója a megvásárlására (mert Agresti szerint már nincs ilyen opció Marottáék kezében)

http://www.football-italia.net/94515/juve-berardi-option-still-valid

Ebben a cikkben pont erre a két kérdésre válaszol Carnevali. De ha ez kamu és Berardinak valóban a Milan az álma, akkor sok sikert neki.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 13:25

Berardival kapcsolatban azért jó lenne tudni az igazságot:
- egyrészt, hogy tényleg szándékosan utasította-e vissza a klubot, mert nem akar jönni
- másrészt ha csak a saját fejlődése szempontjából akart még a Sasolnál maradni, akkor létezik-e még a klubnak opciója a megvásárlására (mert Agresti szerint már nincs ilyen opció Marottáék kezében)
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 13:17

A mostani események tükrében (formációváltás) már érthetővá vált a szélsők vásárlása.

-Ennek tudható be Pjaca, ennek tudható be Orsolini, és emiatt fogjuk Berardit is véglegesíteni (remélem).
-DiMarzio szerint júniusban jön Bentancour a paraguayi csodagyerek
-Kolasinac szintén nyáron jön a hírek szerint (ingyen, ami nem lenne meglepő) megjegyzem a srác védekező középpályást is játszott kifejezetten jó labdaszerző skillekkel, gyors, jó felépítésű (és jó a haja, úgyhogy nagy baj nem lehet)
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 11:20

- Zamparini Dybcsi 6 milliós bónusza helyett inkább pár kölcsönjátékost kér tavaszra.
- Rámozdolunk Quaisonra, akinek lejár nyáron a szerződése. Egyből mehet is az Empoliba kölcsönbe. Ügyes srác, fiatal, hátha lesz még belőle valami. De ha nem akkor sem lenne veszteséges üzlet.
- Mattiello nem akar kölcsönbe menni, inkább felépítené magát nálunk, hátha SándorSándor mögött ő is labdába rúghat.
- Spinazzola visszahívásából sem lesz semmi. Mattiello és Asa bőven elég a menedzsment szerint. Bár ő talán 4-2-3-1-ben is király lenne. Remélem egyszer megkapja ő is az esélyét nálunk.
- Tolissoért biztos van valami mozgolódás a háttérben. Agresti is lehozta már. Mindennel együtt olyan 35+bónuszok fele jár a licit. Januárban még nem lesz belőle semmi szerintem, de jó lenne ha Tolisso is érezné, hogy nekünk ő top prioritás.
- A 4-2-3-1 miatt újra előkerült Berardi és az ő opciója ami nyáron lejár. A mentális, személyiségi problémákkal küzdő spílerek csodafelépülését látva az elmúlt években, egyáltalán nem félnék tőle.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 10:26

tjunior írta:
Tankcsapda írta:
Eddig ez a támadó 4-2-3-1 nyerőnek tűnik, bár tegyük hozzá, két hazai meccsen próbálta ki Allegri. Mindenesetre ha ezt huzamosabban szeretné játszatni, akkor talán érdemes lenne valakit venni előre. Nem azért, mert ne lehetne megoldani, hogy legyen elég játékosunk előre, csak szerintem mivel Dybalanak itt megtalálta a posztját Allegri, mint amolyan shadow striker, oda legfeljebb egy cserét tudnánk elképzelni a középpályások közül. Egyébként kíváncsi lennék Sturarora valamelyik szélen is, szerintem megoldaná a feladatot. Ettől függetlenül egy Laxaltot mondjuk nagyon szívesen látnék a keretben.

Várjunk még ezzel, ez a felállás azok ellen a csapatok ellen jó akik fizikailag lenyomják a kp-t, de pl. egy bekkelő-kontrázó csapat ellen életveszélyes.
Az mindenesetre érdekes ha Allegri nem csak kényszermegoldásnak tekintené ezt a felállást, hanem alapnak a jövőre nézve, ez hogy hatna az eddigi mercato terveinkre? Középen 2 helyre már így is van Pjanic, Marchisio, Khedira, Rincon, Sturaro és Lemina ( és akkor Hernanesről, Asaról és Mandragoráról nem beszéltem, nyilván nem véletlenül). Előre meg 2 ember kell minimum, egy Dybala mögé ( pl. Saponara), meg jobbszélre valaki. (Berardi??????, Bernardeschi? Coman??????)

Hozzuk vissza Giovincot! Very Happy Very Happy Pont most olvastam, hogy 30 éves lett, atyaég.... Amúgy ez a felállás tényleg ott bukik meg ha pl Dybcsi vagy Puli nem lesz, mert a helyükre nincs senki.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 10:16

Én KAsa-val nem számolnék tovább, mint belső középpályás. Azon a poszton nem nagyon nyújtott értékelhető teljesítményt, azonban a bal szélen el-el játszogat.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-27, 09:47

Tankcsapda írta:
Eddig ez a támadó 4-2-3-1 nyerőnek tűnik, bár tegyük hozzá, két hazai meccsen próbálta ki Allegri. Mindenesetre ha ezt huzamosabban szeretné játszatni, akkor talán érdemes lenne valakit venni előre. Nem azért, mert ne lehetne megoldani, hogy legyen elég játékosunk előre, csak szerintem mivel Dybalanak itt megtalálta a posztját Allegri, mint amolyan shadow striker, oda legfeljebb egy cserét tudnánk elképzelni a középpályások közül. Egyébként kíváncsi lennék Sturarora valamelyik szélen is, szerintem megoldaná a feladatot. Ettől függetlenül egy Laxaltot mondjuk nagyon szívesen látnék a keretben.

Várjunk még ezzel, ez a felállás azok ellen a csapatok ellen jó akik fizikailag lenyomják a kp-t, de pl. egy bekkelő-kontrázó csapat ellen életveszélyes.
Az mindenesetre érdekes ha Allegri nem csak kényszermegoldásnak tekintené ezt a felállást, hanem alapnak a jövőre nézve, ez hogy hatna az eddigi mercato terveinkre? Középen 2 helyre már így is van Pjanic, Marchisio, Khedira, Rincon, Sturaro és Lemina ( és akkor Hernanesről, Asaról és Mandragoráról nem beszéltem, nyilván nem véletlenül). Előre meg 2 ember kell minimum, egy Dybala mögé ( pl. Saponara), meg jobbszélre valaki. (Berardi??????, Bernardeschi? Coman??????)
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-26, 23:21

Eddig ez a támadó 4-2-3-1 nyerőnek tűnik, bár tegyük hozzá, két hazai meccsen próbálta ki Allegri. Mindenesetre ha ezt huzamosabban szeretné játszatni, akkor talán érdemes lenne valakit venni előre. Nem azért, mert ne lehetne megoldani, hogy legyen elég játékosunk előre, csak szerintem mivel Dybalanak itt megtalálta a posztját Allegri, mint amolyan shadow striker, oda legfeljebb egy cserét tudnánk elképzelni a középpályások közül. Egyébként kíváncsi lennék Sturarora valamelyik szélen is, szerintem megoldaná a feladatot. Ettől függetlenül egy Laxaltot mondjuk nagyon szívesen látnék a keretben.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-26, 12:34

zetterberg40 írta:
Evra sorsa eldőlni látszik. Holnap Marseilleben van jelenése orvosin. Másfél éves szerződést ír majd alá, pénzt aligha látunk érte.

kár érte. kiváló ügynök volt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-25, 18:14

Evra sorsa eldőlni látszik. Holnap Marseilleben van jelenése orvosin. Másfél éves szerződést ír majd alá, pénzt aligha látunk érte.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-25, 14:28

tjunior írta:
Ezzel az egész januári Tolisso sztorival csak a firkászok szórakoztatják egymást, semmi realitása.

így van. ez kb. olyan, mintha a barcelona elkezdene minket bombázni 50 millákkal bonucciért. minek engednénk el úgy, hogy ráadásul esélyünk sincs arra, hogy hasonló színvonalú pótlékot vadásszunk a helyére? komoly célokért küzdő csapat a kezdőből csak a legritkább esetben enged el embert a téli átigazolási időszakban. a lyon pedig mégis a bl-helyre hajt, nem az áprilisi bunda-időszakra, mint pl. a genoa.

zetterberg40 írta:
Ezt konkrétan egyedül Agresti írja, aki eléggé képben van. Tényleg nem igazán van esély arra, hogy ez januárban realizálódjon, de még ha önmagában viccesen is hangzik ez az ajánlat, attól még lehet köze a valósághoz. Amúgy a Gündogan sztorihoz hasonlítja ezt a mostani Tolisso ügyet...ugye mint azt utólag Marotta is beismerte, volt konkrét ajánlat a törökre is magas fizetéssel, de a Cityt választotta.

lehet, hogy valóban ment egy fax lyonba az említett feltételekkel, de szerintem marotta is meglepődne, ha elfogadnák az ajánlatot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-25, 12:58

tjunior írta:
Ezzel az egész januári Tolisso sztorival csak a firkászok szórakoztatják egymást, semmi realitása.

Ezt konkrétan egyedül Agresti írja, aki eléggé képben van. Tényleg nem igazán van esély arra, hogy ez januárban realizálódjon, de még ha önmagában viccesen is hangzik ez az ajánlat, attól még lehet köze a valósághoz. Amúgy a Gündogan sztorihoz hasonlítja ezt a mostani Tolisso ügyet...ugye mint azt utólag Marotta is beismerte, volt konkrét ajánlat a törökre is magas fizetéssel, de a Cityt választotta.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-25, 07:05

Ezzel az egész januári Tolisso sztorival csak a firkászok szórakoztatják egymást, semmi realitása.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-24, 22:34

Tolissot 40-45 alatt nem ússzuk meg. De szerintem a mai elszállt árak mellett ennyit meg is ér.

Ma olvastam (pedig már régebben is cikkeztek róla), hogyha Dahoud nem hosszabbít a nyárig, akkor nyáron 10 millióért kivásárolható a szerződéséből. Én most berúgnám az ajtót Mönchengladbachban egy 15-20 milliós előszerződéssel a nyárra. Kincs az a srác, ennyiért meg ajándék.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-24, 21:56

s4tch írta:
a kölcsön - a kötelező vásárlással együtt - minden bizonnyal csak könyveléstechnikai kérdés, viszont ha lehet hinni a pletykáknak, a lyon 40 millát kérne, ráadásul csak a nyáron engedné el a srácot. szerintem nem lesz belőle semmi, a lyon helyében én nem engedném el szezon kellős közepén az egyik kulcsemberemet (a kapus után asszem neki van a legtöbb játékperce), főleg úgy, hogy angol csapatokról 40 millát azért lazán le lehet rántani egy kapós, 22-23 éves játékosért, aki még ráadásul néger is.

Félreérthetően fogalmaztam, természetesen nyárra értettem, hogy 36 környékén már mozdíthatónak érzem.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-24, 21:51

a kölcsön - a kötelező vásárlással együtt - minden bizonnyal csak könyveléstechnikai kérdés, viszont ha lehet hinni a pletykáknak, a lyon 40 millát kérne, ráadásul csak a nyáron engedné el a srácot. szerintem nem lesz belőle semmi, a lyon helyében én nem engedném el szezon kellős közepén az egyik kulcsemberemet (a kapus után asszem neki van a legtöbb játékperce), főleg úgy, hogy angol csapatokról 40 millát azért lazán le lehet rántani egy kapós, 22-23 éves játékosért, aki még ráadásul néger is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-24, 21:34

Marottáék közben megegyeztek a Genoaval Hernanesről. Most már csak a játékos végleges döntésére várnak.

Tolisso fronton is dolgoznak már. Annak ellenére, hogy a Lyon nem akarja elengedni januárban, egy "8+28 milliós kölcsön+kötelező véglegesítés" formulát prezentálnának Kobráék. Ez kicsit viccesen hangzik ezzel a kölcsönnel, de maga az összeg nekem korrektnek tűnik, ennyiért szerintem mozdítható.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-23, 14:18

s4tch írta:
zetterberg40 írta:
Ha már Verratti konstans téma, ráadásul mindenki sunázná, itt egy tegnapi jelenetsor a Nantes elleni bajnokiról Marco előadásában:

katt

Mégis mit gondolt???

szerintem csodálatos jelenet volt. itt van dzsifben is:

Bevásárlóközpont - Page 5 5884c3e2e4b09877616b96d5_1485095906212

remélem, azért a vasfegyelmet szem előtt tartó marotta nem látta. ez felér egy vidal-féle ittas vezetéssel, vagy egy caceres-féle liliomtiprással.

Ha Piggy Gonzalezből csapatembert sikerült faragni, ez sem lehetetlen kategória.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-23, 13:18

zetterberg40 írta:
Ha már Verratti konstans téma, ráadásul mindenki sunázná, itt egy tegnapi jelenetsor a Nantes elleni bajnokiról Marco előadásában:

katt

Mégis mit gondolt???

szerintem csodálatos jelenet volt. itt van dzsifben is:

Bevásárlóközpont - Page 5 5884c3e2e4b09877616b96d5_1485095906212

remélem, azért a vasfegyelmet szem előtt tartó marotta nem látta. ez felér egy vidal-féle ittas vezetéssel, vagy egy caceres-féle liliomtiprással.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-22, 23:43

zetterberg40 írta:
Az új Ibrának nevezett Alexander Isak meg végül a Dortmundba igazol 10 millióért.

Ő nagy spíler lesz viszonylag hamar.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-22, 23:32

Az új Ibrának nevezett Alexander Isak meg végül a Dortmundba igazol 10 millióért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2017-01-22, 11:56

Ha már Verratti konstans téma, ráadásul mindenki sunázná, itt egy tegnapi jelenetsor a Nantes elleni bajnokiról Marco előadásában:

katt

Mégis mit gondolt???

Ami pedig Evrát illeti: a sokat citált, klubközeli forrásokkal rendelkező bankár csávó azt írja, tudomása szerint Uncle Pat viselkedésével tavaly óta gondok vannak. Néhány csapattárssal és Allegrivel is balhézott. Azt is megemlíti, hogy Cáceres, Vidal és Pereyra hasonló okok miatt került eladásra. Túltolták a magánéleti dolgaikat, hülyeségeiket, többszöri szankciók ellenére is túllépték az ilyen kihágásaikkal azt a bizonyos határt, amit a klub még hajlandó volt tolerálni.

Evra esetében ez számomra kicsit fura, róla nem lehetett hallani ilyesmit, míg a fenti trió hülyeségeiről azért jöttek a hírek. Mindenesetre, ha tényleg ez a helyzet, akkor nem meglepő ez a számunkra hirtelen jött elvágyódás, távozási szándék, nevezzük aminek akarjuk. A klub ezt úgy tűnik, nagyon fontosnak tartja: nem balhézol, különben kívül tágasabb.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: