Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-18, 12:04

Krisz írta:
CsT írta:
OFF:

Valakinek ennél jobb linkje a primavera elleni meccsre? http://zcapoj.blogspot.hu/2016/08/julianpc_3.html

Itt újra lehet nézni aki lemaradt róla.

Dánke.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-18, 12:03

mbence írta:
Tegnap néztem a Porto-Romát, André André játéka tetszett, míg Danilo simán leszedte a belga szájkaratést és a hollandot is. Bevallom, ha láttam is zsugázni, nem emlékszem rá, de a tegnapi produkciója alapján megérne nálam egy ajtócsapkodást.

A lómaiak tegnap az idióta kiállításáig kúrvajól tolták, főleg Dzsekó meg a kp, szerintem simán továbbmennek.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-18, 07:05

Tegnap néztem a Porto-Romát, André André játéka tetszett, míg Danilo simán leszedte a belga szájkaratést és a hollandot is. Bevallom, ha láttam is zsugázni, nem emlékszem rá, de a tegnapi produkciója alapján megérne nálam egy ajtócsapkodást.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 23:40

Krisz írta:
CsT írta:
Higany csak akkor nevezhető jó igazolásnak ha megnyerjük vele a BL-t, a többi esetben csak kidobott pénz (kurva sok pénz).
A tavalyi középpályánkról elment Pogba, Marci (őszre), Győzi valszeg elfog, és még darabra ide vehetjük Pideont is (ki ne emlékezne a regista korszakára). Ez mínusz 4, jött Pjanics, Mandragora (aki ősszel ősszel szintén nem lesz), Marrone (aki remélem el is megy) magyarul ez 1. Ez összesen -3......és még lehet, hogy jön valaki lehet, hogy nem? Ráadásul a maradéknál is nagy a "HA" faktor. HA Asa visszanyeri a formáját, HA Khedira nem sérül le minden második meccsen. Hát....ez nem valami biztató.

Allegri megmondta, hogy a csapatnak márciusban kell elérni a csúcsformát. Igaza is van, addig a bajnokság uralásához és a csoportkörből való továbbjutáshoz nem kell galaktikus csapat, teljesíthető egy legrosszabb esetben Pjanic-Lemina-Asamoah középpályával is. Ezt a mínusz 3at nem értem, Padoint meg Győzit egésznek számolni, miközben pl tavaly Padoint nem is neveztük a BL keretbe, Győzi meg sérült volt és amúgy sincs posztja, ez maximum mínusz 1, ami rosszabb esetben a már korábban említett kpt jelenti, jobb esetben meg Pjanic-Marcsi-Kheddi. A középpályának így is van mélysége, ha igazolunk egy komoly középpályást akkor az a minőség miatt lesz, nem a mélység miatt. Én a minőség miatt sem aggódnék annyira, a Bayernt Marcsi és Dybala nélkül ejtette ki majdnem.

Azért ott a Bayern is "C" belsővédő párossal állt fel. Hát legyen igazatok a kp-vel kapcsolatba, de tavaly volt Pogba, aki egy robot, nem fárad el, nem kell pihentetni...stb, ez azért Asára,Khedirára nem biztos, hogy igaz lesz. Ja meg HAHÓ ez Allegri, itt sérülések bőven lesznek! lol!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 22:33

CsT írta:
Higany csak akkor nevezhető jó igazolásnak ha megnyerjük vele a BL-t, a többi esetben csak kidobott pénz (kurva sok pénz).
A tavalyi középpályánkról elment Pogba, Marci (őszre), Győzi valszeg elfog, és még darabra ide vehetjük Pideont is (ki ne emlékezne a regista korszakára). Ez mínusz 4, jött Pjanics, Mandragora (aki ősszel ősszel szintén nem lesz), Marrone (aki remélem el is megy) magyarul ez 1. Ez összesen -3......és még lehet, hogy jön valaki lehet, hogy nem? Ráadásul a maradéknál is nagy a "HA" faktor. HA Asa visszanyeri a formáját, HA Khedira nem sérül le minden második meccsen. Hát....ez nem valami biztató.

Allegri megmondta, hogy a csapatnak márciusban kell elérni a csúcsformát. Igaza is van, addig a bajnokság uralásához és a csoportkörből való továbbjutáshoz nem kell galaktikus csapat, teljesíthető egy legrosszabb esetben Pjanic-Lemina-Asamoah középpályával is. Ezt a mínusz 3at nem értem, Padoint meg Győzit egésznek számolni, miközben pl tavaly Padoint nem is neveztük a BL keretbe, Győzi meg sérült volt és amúgy sincs posztja, ez maximum mínusz 1, ami rosszabb esetben a már korábban említett kpt jelenti, jobb esetben meg Pjanic-Marcsi-Kheddi. A középpályának így is van mélysége, ha igazolunk egy komoly középpályást akkor az a minőség miatt lesz, nem a mélység miatt. Én a minőség miatt sem aggódnék annyira, a Bayernt Marcsi és Dybala nélkül ejtette ki majdnem.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 22:08

Kicsit trollkodás, de mivan, ha csak 2 év múlva nyerjük meg Higannyal a BL-t? Vagy kiszopunk megint úgy, mint a bőrgatyások ellen... A BL terhet azért nem tenném csak rá.

Darabra nem érdemes számolgatni a keretben lévő embereket, mert úgyis mindig az szokott a baj lenni, hogy többen alig játszanak és így nem nagyon várható el a jó teljesítmény tőlük.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 21:48

Higany csak akkor nevezhető jó igazolásnak ha megnyerjük vele a BL-t, a többi esetben csak kidobott pénz (kurva sok pénz).
A tavalyi középpályánkról elment Pogba, Marci (őszre), Győzi valszeg elfog, és még darabra ide vehetjük Pideont is (ki ne emlékezne a regista korszakára). Ez mínusz 4, jött Pjanics, Mandragora (aki ősszel ősszel szintén nem lesz), Marrone (aki remélem el is megy) magyarul ez 1. Ez összesen -3......és még lehet, hogy jön valaki lehet, hogy nem? Ráadásul a maradéknál is nagy a "HA" faktor. HA Asa visszanyeri a formáját, HA Khedira nem sérül le minden második meccsen. Hát....ez nem valami biztató.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 21:45

kilopo írta:
exchaby írta:

“Higuain is the best buy of my career.”

Mi mást mondott volna? Egy 90 millás igazolásra nem mondhatja, hogy we will see Very Happy

Mondhatta volna azt is, hogy egy remek igazolás vagy ha befejezi a mondatot azzal, hogy "akkor is megvettem volna ha nem adjuk el Pogbat", de ő erre ezt mondta. Hát majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 20:52

exchaby írta:

“Higuain is the best buy of my career.”

Mi mást mondott volna? Egy 90 millás igazolásra nem mondhatja, hogy we will see Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 19:40

zetterberg40 írta:
Marotta ilyeneket is mondott:

- "Pogba? We respected his desire. He wanted to leave Juventus. We'd have signed Higuain even if Paul stayed."
- "Higuain is the best deal I've done in my career."

That remains to be seen...
Egyébként ha ez a legjobb biznisze a karrierjében akkor feltételezem, hogy többet várnak tőle mint amit a kukásoknál produkált. Na erre leszek igazán kíváncsi - verni fogja-e a gólokat feszült helyzetekben na meg, hogy meglesz-e a 3X megint.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 19:38

EsztéNégy írta:
az a zsé a disznóban van. pig

meg a másik dagiban. majd hanyattestem az imént:

“However, I would’ve signed Gonzalo anyway even without selling Pogba.

“Higuain is the best buy of my career.”

http://www.football-italia.net/89912/marotta-higuain-regardless-pogba

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 19:27

Marotta ilyeneket is mondott:

- "Pogba? We respected his desire. He wanted to leave Juventus. We'd have signed Higuain even if Paul stayed."
- "Higuain is the best deal I've done in my career."
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 18:49

CsT írta:
OFF:

Valakinek ennél jobb linkje a primavera elleni meccsre? http://zcapoj.blogspot.hu/2016/08/julianpc_3.html

Itt újra lehet nézni aki lemaradt róla.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 18:47

Én sunázom amúgy Parolot és Bigliat is. Parolo inkább keretmélyítésre lenne jó, viszont Biglia az egyik legalulértékeltebb játékos a ligában. Lehet hogy 30 évesen nem a jövő igazolása, de nézzetek rá a statjaira. Pogbához képest vagy 50%kal jobb védekezésben, 88%os passzpontosság, jobb kulcspassz mutató. A negatív különbség, hogy Pogba 3szor annyi gólt és asszissztot osztott ki, de ha azt nézzük hogy erre vettük Pjanicot akkor tökéletesen passzol a csapatba. Én amúgy az ő nevüket még csak pletyka szinten sem hallottam.

Szerintem kényszerből nem fogunk Hernanest igazolni. Tavaly nem volt olyan típusú játékos akivel lehetett volna trequartistát játszatni a már meglévő keretből, ezért igazoltuk Hernyót (az már más kérdés, hogy Dybala akár lehetett volna, de vele más volt a terv). Most ha nem is jön senki, húsnak ott van Lemina, Asamoah és Sturaro is.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-17, 18:55-kor.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 18:21

Parolo is, Biglia is, Brozovic is az a kategória, akikkel simán neki lehet menni 10-12 Serie A csapatnak, ha nem többnek. Kezdőbe szerintem ne várjunk embert, az a zsé a disznóban van. pig

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 18:11

Krisz írta:
Marotta nyilatkozat ujságírói bullshit nélkül

A Reader's Digest változat:
- 95% kész a csapat. 1 középpályást keresünk még, de nem könnyű a mostani csapat szintjét megütő játékost igazolni.
- Borozovic nem jön, Cuadrado érkezhet ha a Chelsea is úgy akarja.
- Pereyranak tetszik a Watford, mert jó kapcsolatban van Pozzoval. Ez 48 órán belül eldől.
- Zaza wolfsburgi dealje nem jött össze, marad a csapatnál hacsak valaki nem jelentkezik be érte.
- Ellenben van nekünk Lemina és Asamoah akikben bízunk.

Szóval hacsak nem ködösített, akkor nem volt lezsírozva a biznisz Pogba helyettesére. Cazzo!

Ettől fostam jöhet egy Hernanes 2.0 31.-én. Mondjuk Parolo.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 18:00

Marotta nyilatkozat ujságírói bullshit nélkül

A Reader's Digest változat:
- 95% kész a csapat. 1 középpályást keresünk még, de nem könnyű a mostani csapat szintjét megütő játékost igazolni.
- Borozovic nem jön, Cuadrado érkezhet ha a Chelsea is úgy akarja.
- Pereyranak tetszik a Watford, mert jó kapcsolatban van Pozzoval. Ez 48 órán belül eldől.
- Zaza wolfsburgi dealje nem jött össze, marad a csapatnál hacsak valaki nem jelentkezik be érte.
- Ellenben van nekünk Lemina és Asamoah akikben bízunk.

Szóval hacsak nem ködösített, akkor nem volt lezsírozva a biznisz Pogba helyettesére. Cazzo!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 17:16

OFF:

Valakinek ennél jobb linkje a primavera elleni meccsre? http://zcapoj.blogspot.hu/2016/08/julianpc_3.html
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 10:08

mbence írta:
Oldjuk meg házon belül: Bonuccit a középpályára. Nála jobban senki sem tudja, hogyan kell mozogni a védősor előtt

elkepzelem amint lesre futtatja az ellent...ja nem, kp-kent vannak mogotte meg vagy 4en Razz

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 07:46

mbence írta:
CsT írta:
Kicsit 22-es csapdája ez. Jó hús nincs a piacon egy lágyabbat meg nem biztos, hogy elvisel egy középpálya ahol már ott van Pjanics. Bár emiatt idegeskedjen Allegri! Razz Razz

Oldjuk meg házon belül: Bonuccit a középpályára. Nála jobban senki sem tudja, hogyan kell mozogni a védősor előtt. Csak romboljon, majd adja tovább a zsugát Pjanicnak.

Őt max registában tudnám elképzelni, az meg pont Pjanic posztja. Very Happy
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 07:24

CsT írta:
Kicsit 22-es csapdája ez. Jó hús nincs a piacon egy lágyabbat meg nem biztos, hogy elvisel egy középpálya ahol már ott van Pjanics. Bár emiatt idegeskedjen Allegri! Razz Razz

Oldjuk meg házon belül: Bonuccit a középpályára. Nála jobban senki sem tudja, hogyan kell mozogni a védősor előtt. Csak romboljon, majd adja tovább a zsugát Pjanicnak.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-17, 06:40

zetterberg40 írta:
Ha tényleg érkezik még két középpályás és tippelnem kell, kik lesznek azok, akkor szerintem Brozovics és Witsel.

A bankár is úgy tudja, létezik valamiféle előzetes megegyezés Brozovics és a Juve között. Az izé EPL csapatnak adná el, de onnan nincs komoly érdeklődő, így szerintem a végén beadják a derekukat. A játékos nem hajlandó szerződést hosszabbítani, a Juve kb négyszeresét kínálja a jelenlegi fizetésének. Másrészt Joao Marioért egy rakat pénzt fizetnek majd, aminek valószínűleg egy részét vissza akarják hozni valahogy.

Witselt meg azért mondom, mivel szvsz a Zenit is inkább bezsebel érte valami aprót, minthogy ingyen engedjék távozni.

Logikus gondolatmenet, nálam még Diawara van képben, akiről 2 hete biztosan állították, hogy a Rómába igazol, de azóta sem történt meg. Mondjuk ő lehetne a hús része a dolognak.

Egyébként Di Marzio szerint újra kölcsön vennénk Cuadradót. Az is egy érdekes sztori azért, Conte bárki nyakát elvágta volna juvés időszakában, hogy ideigazoljon a bolíviai, most meg amikor megkapja még a padra se ülteti le az első meccsen.   Shocked  

Az átigazolási guru szerint ha Brozót nem engedni az Ellenség akkor Bigliára repülhetünk rá.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 22:49

Ha tényleg érkezik még két középpályás és tippelnem kell, kik lesznek azok, akkor szerintem Brozovics és Witsel.

A bankár is úgy tudja, létezik valamiféle előzetes megegyezés Brozovics és a Juve között. Az izé EPL csapatnak adná el, de onnan nincs komoly érdeklődő, így szerintem a végén beadják a derekukat. A játékos nem hajlandó szerződést hosszabbítani, a Juve kb négyszeresét kínálja a jelenlegi fizetésének. Másrészt Joao Marioért egy rakat pénzt fizetnek majd, aminek valószínűleg egy részét vissza akarják hozni valahogy.

Witselt meg azért mondom, mivel szvsz a Zenit is inkább bezsebel érte valami aprót, minthogy ingyen engedjék távozni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 22:40

Kicsit 22-es csapdája ez. Jó hús nincs a piacon egy lágyabbat meg nem biztos, hogy elvisel egy középpálya ahol már ott van Pjanics. Bár emiatt idegeskedjen Allegri! Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 19:52

CsT írta:
Krisz írta:


Ezt inkább egész csapatra kellene értékelni, de minimum csapatrészekre. Szerintem egy Matuidi-Pjanic-Marcsi/Khedira erősebb egy Marcsi-Pogba-Khediranal. Ahogy beszéltük is Pogbat nem lehet egy az egyben pótolni, de egy Pjanic+hús kombináció mindenképp erősödés. Nyilván ha csak Pjanic jön, akkor gyengébb lesz a középpályánk.

Kérdés ki lesz a hús? Ha pl Brozovic akkor is gyengülünk. Benatiával is nem erősebb lesz a védelem, hanem mélyebb. Nem hiszem, hogy a BBC bármelyik tagját is padra ültetné. Persze rotálni jobban lehet majd (bár Allegri nem szokott). Elől Higu sokkal nagyobb név mint Zaza, de nálunk azért más a szitu mint Afrikában, itt nem róla fog szólni minden. Nagyon meglepődnék ha rúgna annyit mint Tunéziában én már a felével kiegyeznék....ezért roppant fájó az a 90 misi. Pjacával is az a gondom, hogy a 3-5-2-ben max Dybala cseréje lesz, sokat nem fog játszani, azt meg megint nehezen hiszem, hogy Allegri msá formációt nyomatna. Persze a felkészülés alatt nyomattuk a 4-3-1-2 sőt a Levante ellen a 3-4-3-t (pontosabban 3-4-1-2), de nem hiszem, hogy azt komoly ellenfél ellen ezt bevállalnánk. Szóval leginkább akkor lennénk ki a vízből ha tudnánk venni egy baromi jó kp-t, minderre van 2 hete a kobrának. Mondjuk zsének kell lennie, főleg ha Zaza&Győzi elmegy az újabb 35-40 bevétel lehet....Ki tudja, lehet, hogy visszahozzuk Vidalt! Very Happy Very Happy

Brozovic nem a hús kategória, de pl Fabregas sem az lenne (amúgy nem kell feltétlenül verőember a középpályára). Hova legyen még erősebb ez a védelem? Very Happy Max azt tudom elképzelni, hogy reinkarnáljuk Nestat meg Maldinit. Reálisan nézve szerintem Higanyról 1 hónap alatt leégetjük a zsírt és termelni fogja a gólokat. Ő annyiban jelent majd erősítést Mandzukichoz, Moratahoz vagy Zazahoz képest, hogy nem kell neki annyi helyzet hogy eltalálja a kaput ill. gólt lőjjön belőle (egyelőre ne foglalkozzunk az ideggyengeségével). Tavaly a Napolinak volt a legtöbb kapura lövése és kaput eltaláló lövése is, több mint 10%kal több mint nekünk. Ha azt vesszük, hogy a gólok több mint felét Higany lőtte akkor ez a statisztika elég beszédes. Ami Pjacat illeti, ő alapvetően szélsőt vagy a csatárok mögött játszott, Dybala cseréje mellett lehet szélső 433-ban vagy 451-ben (mint a Bayern ellen Sándor) vagy játszhat a csatárok mögött bármelyik felállásban.
Én biztos vagyok benne, hogy pár napra rá, hogy eladtuk valamelyik középpályásunkat meg lesz kötve az üzlet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 18:23

Krisz írta:
CsT írta:
Én eddig így látom:

Ezt inkább egész csapatra kellene értékelni, de minimum csapatrészekre. Szerintem egy Matuidi-Pjanic-Marcsi/Khedira erősebb egy Marcsi-Pogba-Khediranal. Ahogy beszéltük is Pogbat nem lehet egy az egyben pótolni, de egy Pjanic+hús kombináció mindenképp erősödés. Nyilván ha csak Pjanic jön, akkor gyengébb lesz a középpályánk.

Kérdés ki lesz a hús? Ha pl Brozovic akkor is gyengülünk. Benatiával is nem erősebb lesz a védelem, hanem mélyebb. Nem hiszem, hogy a BBC bármelyik tagját is padra ültetné. Persze rotálni jobban lehet majd (bár Allegri nem szokott). Elől Higu sokkal nagyobb név mint Zaza, de nálunk azért más a szitu mint Afrikában, itt nem róla fog szólni minden. Nagyon meglepődnék ha rúgna annyit mint Tunéziában én már a felével kiegyeznék....ezért roppant fájó az a 90 misi. Pjacával is az a gondom, hogy a 3-5-2-ben max Dybala cseréje lesz, sokat nem fog játszani, azt meg megint nehezen hiszem, hogy Allegri msá formációt nyomatna. Persze a felkészülés alatt nyomattuk a 4-3-1-2 sőt a Levante ellen a 3-4-3-t (pontosabban 3-4-1-2), de nem hiszem, hogy azt komoly ellenfél ellen ezt bevállalnánk. Szóval leginkább akkor lennénk ki a vízből ha tudnánk venni egy baromi jó kp-t, minderre van 2 hete a kobrának. Mondjuk zsének kell lennie, főleg ha Zaza&Győzi elmegy az újabb 35-40 bevétel lehet....Ki tudja, lehet, hogy visszahozzuk Vidalt! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 18:05

Úgy tűnik Győzőtől válunk meg.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 15:34

CsT írta:
Én eddig így látom:

Ezt inkább egész csapatra kellene értékelni, de minimum csapatrészekre. Szerintem egy Matuidi-Pjanic-Marcsi/Khedira erősebb egy Marcsi-Pogba-Khediranal. Ahogy beszéltük is Pogbat nem lehet egy az egyben pótolni, de egy Pjanic+hús kombináció mindenképp erősödés. Nyilván ha csak Pjanic jön, akkor gyengébb lesz a középpályánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 15:27

mbence írta:
Abszolút adom. Mondjuk jelenleg nem látok olyan kp-t, aki elérhető a piacon és örülnék az érkezésének, de reménykedni lehet.
Én elégedett vagyok a mérleggel, még ha én sem tudtam teljesen feldolgozni a már említett cserét.

Én a Viccel, Matic, Matuidi, Fabregas, Kovács csapat bármelyikével elégedett lennék.

Egyébként Higany metamorfózisára kiváncsi leszek, a mostani kondíciójával semmiképp sem 90 milliós játékos. A rohadék újságok már most basztatják, hogy valószínűleg nem lesz benne a kezdőben a Fior ellen, az aklimatizálódással persze nem foglalkoznak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 15:19

Én eddig így látom:

Benatia > Caceres
Alves = Cuadrado
Pjanic < Pogba
Pjaca = Morci
Higu > Zaza?

...... ? Marchisio

Védelem,csatársor erősödött
kp gyengült

Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2016-08-16, 11:30

Abszolút adom. Mondjuk jelenleg nem látok olyan kp-t, aki elérhető a piacon és örülnék az érkezésének, de reménykedni lehet.
Én elégedett vagyok a mérleggel, még ha én sem tudtam teljesen feldolgozni a már említett cserét.

Krisz írta:
CsT írta:
Vagyis azt írják, hogy Juve és a játékos megegyezett, csak az Ellenség nem akarja nekünk adni, reméljük nincs fix kivásárlási ára.

Kövezzetek meg de az idei mercato (riválisok lerablása) nálam inkább a bajnokság bebiztosítására irányul, nem a Bl győzelemre...

Bár szerintem sem a Napoli,se a Roma se az ellenség nem gyengül jövőre...sőt.

Azt írják...
A Pogba sztori után meg úgy az egész idei mercato alapján meglep hogy még mindig mindenki szo szerint elhiszi amit az ujsagok irnak. Szerintem amit meg lehet állapítani, hogy az ujsagok nagy vonalakban vágják hogy mi történik, de semmit, zerot nem tudnak a részletekről. Tehát el tudom kepzelni, hogy tudjak ha valaki erdekel minket, tudjak ha valaki elment targyalni vagy alairni (pl. Zaza), de az olyanok mint hogy megegyeztünk a jatekossal mar csak a klubbal kell vagy a klub nem engedte full kamu. Ezen felesleges pörögni.

Ami a bajnoksagra készülést illeti, az megint eros túlzás. A bajnoksag megnyeresere egy alapbol bajnok es kimagaslo keret mellé nem kell 160 milliot költeni, meg jatekosokat kivasarolni, sőt ha egyetlen embert sem igazolunk akkor is mi vagyunk a toronymagas favoritok.
Ehhez kepest jött Pjanic, Higany, Pjaca, Alves, Benatia, fel csapat sztár, akik minimum papíron BL aspirans materia.

Szerintem mindegyik gyengült  (kivéve talán az íntert, ha meg tudjak tartani a kis bunkót, Mancini tavozasa maris erosites). A Napoli gyakorlatilag ugy all most, hogy Higany lett Milikre cserelve - ketlem hogy 36 golt fog lőni, a Roma vedelme felig le lett cserélve, elvesztették Pjanicot, az igazolasokkal max potolni tudják a kiesoket elore semmiképp se léptek.

Feltetelezve hogy igazolunk meg egy komoly kozeppalyast es túl tudunk lépni azon, hogy Pogbat Higanyra cseréltük (egyelőre még én sem dolgoztam fel teljesen) akkor ez egy elég pöpec mercato és maga a csapat mindenképp erősödött a tavalyihoz képest, akár hosszú távon is.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: