Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45

Go down 
+16
LeRoi10
Petike007
rakkenroll
s4tch
virracocha
zetterberg40
kilopo
bombahoppa
Tankcsapda
Krisz
tjunior
_DREAM_
simoon
CsT
laac
buktar
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-26, 14:42

Krisz írta:

Nem csak ugy lehet kezben tartani egy meccset, hogy brillians jatekkal lesöpörjük őket. A taktikank az volt, hogy kifarasztjuk őket majd megemeljuk a tempot. Volt 2 homály lövésük, emellett 3 rogzitett szituaciobol érkező lövés amiből 1 beakadt. A rögzített szituációs jatekunkat lehet is köpködni, nevetseges golokat szedünk össze  (egyébként máshogy nem is nagyon kapunk gólt). Ezen felül középpályán begyalultak minket amíg volt erejük, de igazán veszélyesek nem tudtak lenni. Ezt jelenti a kezben tartás és fárasztás. (Persze lehettünk volna jobbak, még igy is lehettünk volna dominansabbak, jobban megtarthattuk volna a labdát és a széleken meg lehetett volna őket fogni.) Az hogy Vazquezt kiszortak pont csak annyit jelentett, hogy hamarabb faradtak el, illetve hogy a 2. félidő közepére totál elfogytak, csak vonszolták magukat a pályán, N'Zonzi a főrohamnéger bírta a legtovább, feljebb is tolták idővel.

Nem is mondtam, hogy brillírozni kell, ahhoz eleve nincs elegendő technikás játékosunk a keretben, hogy ezt kezdjük el begyakorolni a meccseken. Legyen igazad abban, hogy ez a taktika ennyire hatásos, és maximálisan kontroll alatt tartjuk a meccseket. Vazquez kiállítása meg ezek szerint pont arra volt jó, hogy megnyerjük a meccset. A 84. percben lőtte Bonucci a vezető gólt, csak ezért mondom. N'Zonzi a Sevilla azon játékosa, akit nagyon szívesen látnék a csapatnál. Nem fiatal, viszont rendkívüli erősítés lenne.

Krisz írta:

Witsel nem, de egy kiegett levezetni készülő Schweini igen?? Witsel szerintem nagyon alul van itt értékelve. Box to boxnak lehet nem lenne a legjobb (még így is latvanyosabb lenne mint Khedira), de egy masszív jatekos aki labdabiztos es pontosan passzol, továbbá 26 évesen fizikailag most lehet a csúcson. Most (is) bőven elferne a csapatban, ha meg neadjisten jön egy Dahoud kaliber akkor meg van a padon egy Witselunk, vagy éppen nyugodt szivvel lehet rotalni es nem kell a fejunket fogni Asamoah vagy Sturaro miatt. A bére, ami aligha lesz 5 millió, meg nem nekünk fáj és nem akadályozza meg Marottat sem a csapat fejlesztésében - mivel az egesz egy jol kidolgozott terv szerint halad.

Igen, én így látom. Schweini hatalmas hibát követett el, hogy Angliába igazolt, ettől függetlenül nem felejtett el focizni. Nem hozná azt a magas szintű teljesítményét, amit fénykorában mutatott, de ha ennek a 60-70 százalékát hozná, már azzal elég hasznos lenne. Xabi Alonso még mindig nem kopott ki a Bayernből, pedig három évvel idősebb, mint a német. Ha a belga jön, az az "ára" miatt mindenképpen pozitívum, de szerintem a kezdőbe kevés lesz, márpedig amennyire tervben van az érkezése, kezdő lesz belőle. Szerintem vannak jobb elérhető középpályások is, akiket talán a rivaldafényből kiesve megszerezhetnénk. Nekem nagyon nem tetszett, hogy a portugálok megnyerték az EB-t. Unalmas, semmilyen játék volt, de rengeteg munka volt benne, nos, kb. mint most a miénk. És nem tudom, hogy a fenébe maradhatott a Sportingban ezek után a William Carvalho-Adrien Silva páros. Én egyiküket sem tartom rosszabb játékosnak, mint Witselt, Carvalho szerintem a lehető legjobb megoldás lenne a középpályánkra. Amit írtál Witselre, az rá szintén igaz, csak kicsit jobb is. Persze Witselhez képest 40 milliónyi plusz kiadást jelent.
Én nem vitatom, hogy Marottaék tudatosan építik a csapatot. Igazság szerint ha a Witsel-Kessié-Bentancur hármas érkezne nyárra, azzal nekem nem lenne nagy bajom, feltéve, hogy Kessiének szánják egyből a komoly szerepet. Nem azért, mert hogy ő lenne a legjobb a háromból(nem az, ráadásul különböző játékosok), de utóbbi kettőben hatalmas lehetőségek vannak, amit ha azonnal elkezdünk majd építeni, akkor nagyot szakíthatunk belőle. Viszont Witsel nem fogja elfogadni a cserealap szerepet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-26, 08:35

Tankcsapda írta:
Annyira nem volt az kézben. Szerintem Vazquez kiállítása igenis sokat nyomott a latba, mert addig egyáltalán nem voltunk pályán. Lehet, hogy ez a fajta eredményfutball be fog válni(remélem is), csak egyelőre nem látom ennek a tökéletesítésének a lehetőségét.

Nem csak ugy lehet kezben tartani egy meccset, hogy brillians jatekkal lesöpörjük őket. A taktikank az volt, hogy kifarasztjuk őket majd megemeljuk a tempot. Volt 2 homály lövésük, emellett 3 rogzitett szituaciobol érkező lövés amiből 1 beakadt. A rögzített szituációs jatekunkat lehet is köpködni, nevetseges golokat szedünk össze (egyébként máshogy nem is nagyon kapunk gólt). Ezen felül középpályán begyalultak minket amíg volt erejük, de igazán veszélyesek nem tudtak lenni. Ezt jelenti a kezben tartás és fárasztás. (Persze lehettünk volna jobbak, még igy is lehettünk volna dominansabbak, jobban megtarthattuk volna a labdát és a széleken meg lehetett volna őket fogni.) Az hogy Vazquezt kiszortak pont csak annyit jelentett, hogy hamarabb faradtak el, illetve hogy a 2. félidő közepére totál elfogytak, csak vonszolták magukat a pályán, N'Zonzi a főrohamnéger bírta a legtovább, feljebb is tolták idővel.

Tankcsapda írta:

Én el tudnám képzelni Marcit box-to-boxban. Nem most, kell még 1-2 hónap, de az állapota több, mint biztató a közelmúlthoz képest.
Kétlem, hogy jönne valaki télen, pedig tényleg nem lenne rossz dolog. Viszont Witsel nem kell. Ő 4-5 évre érkezne, és nincs annyira jó, hogy egy horribilis fizetéssel tartsuk őt kb. a padon, mert tőle jobb kell a kezdőbe. Van a pl. Kessié-féle hosszú távú megoldás. Ő jó eséllyel érkezni fog, de szerintem csak nyáron. Illetve van a rutinos vonal, mint pl. Schweini. Én őt nagyon simán el tudnám képzelni nálunk. Idős, de hasznos lehetne még, viszont rövid távra jönne, vagyis rövid időn belül szabadulhatnánk a fizetésétől. De ha a Marrotta-féle nyilatkozatoknak hinni lehet, akkor Witsel és Bentancur a jó eséllyel érkezők, rajtuk kívül pedig még Kessié a fő célpont.

Witsel nem, de egy kiegett levezetni készülő Schweini igen?? Witsel szerintem nagyon alul van itt értékelve. Box to boxnak lehet nem lenne a legjobb (még így is latvanyosabb lenne mint Khedira), de egy masszív jatekos aki labdabiztos es pontosan passzol, továbbá 26 évesen fizikailag most lehet a csúcson. Most (is) bőven elferne a csapatban, ha meg neadjisten jön egy Dahoud kaliber akkor meg van a padon egy Witselunk, vagy éppen nyugodt szivvel lehet rotalni es nem kell a fejunket fogni Asamoah vagy Sturaro miatt. A bére, ami aligha lesz 5 millió, meg nem nekünk fáj és nem akadályozza meg Marottat sem a csapat fejlesztésében - mivel az egesz egy jol kidolgozott terv szerint halad.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-25, 23:18

Krisz írta:

Tehát akkor azért gyenge teljesítmény mert rizikós volt a játék? Ez nekem olyan almát adunk össze körtével egyenlet. Szerintem amúgy nem rizikósabb, mint nekik esni és abban próbálni megverni őket amiben egyértelműen jobbak. A Sevilla meccs végig kézben volt és Allegri tökéletesen megtervezve fárasztotta őket, majd vágta beléjük a kést. Ezen az se változtatott volna, ha Vazquezt nem állítják ki.

Annyira nem volt az kézben. Szerintem Vazquez kiállítása igenis sokat nyomott a latba, mert addig egyáltalán nem voltunk pályán. Lehet, hogy ez a fajta eredményfutball be fog válni(remélem is), csak egyelőre nem látom ennek a tökéletesítésének a lehetőségét.

Krisz írta:

Pjanicnak inkább az a baja, hogy nem egyenletesen teljesít. A statokat nagyjából mindig hozza, ami a pályán látszik meg hol nagyon jó, hol kevésnek tűnik. Szerintem nem lesz ő sokkal jobb mint a jobb napjain viszont állandósítani tudja majd a jó teljesítményt egy összeállt csapatban - tavalyi Roma, De Rossi mint Marcsi féle, Nainggolan a keménylegény és ő mint kreatív - ezzel én tökéletesen meg is elégednék. Tavaly megvoltak a hasonló gondok, de a tavalyi legerősebb 3asban benne volt, hogy kollektíve tudnak hozni egy magas színtű védekezést és támadásépítést csak a feladatokat, playeket kell kitalálni, hogy meglegyen az egyensúly. A mostani probléma az, hogy a legjobb 3asunk - Marcsi, Pjanic, Khedira - erre alkalmatlan. Pjanic és Khedira védekezésben nem tudja azt hozni, mint Pogba és Khedira (talán esetleg Dybala mezőnymunkájával, az viszont kicsit overkill és a gólok kárára válhat), Marcsi játszhat box-to-boxt éppen, viszont se Pjanic, se Khedira nem jó registának és a keresztszalag szakadását tekintve se biztos hogy jó ötlet egy ilyen intenzív pozícióba rakni. Trequartistas felállásban fel lehet rakni Hernyót registaba, Marcsit mezz'alaba vagy Marcsi regista és Lemina/Sturaro/Asamoah box-to-box, ez viszont megint messze van a legerősebb felállástól + Allegri nem is igazán trequartistaként számol Pjaniccsal és ebben a felállásban elfelejthetjük Cuadradot és Pjacat.
Persze be lehet lőni egy optimális felállást/taktikát ezzel a csapattal is, csak az kevés lesz a BL-hez (az ellenfél taktikájának alárendelve nem is nagyon lehet BL-t nyerni), mi pedig nem a 6. bajnoki cím miatt fizettünk ki két záradékot. Ráadásul most télen tökéletes lesz a piac a kukázáshoz, meg lehet venni Witselt, a MU-ban is van egy csomó padkoptató, de amúgy Kessieért is le lehetne tenni a pénzt (ugyan nem láttam még játszani youtubeon kívül, de egy sallang nélküli Pogba lightnak tűnik - jelenleg).

Én el tudnám képzelni Marcit box-to-boxban. Nem most, kell még 1-2 hónap, de az állapota több, mint biztató a közelmúlthoz képest.
Kétlem, hogy jönne valaki télen, pedig tényleg nem lenne rossz dolog. Viszont Witsel nem kell. Ő 4-5 évre érkezne, és nincs annyira jó, hogy egy horribilis fizetéssel tartsuk őt kb. a padon, mert tőle jobb kell a kezdőbe. Van a pl. Kessié-féle hosszú távú megoldás. Ő jó eséllyel érkezni fog, de szerintem csak nyáron. Illetve van a rutinos vonal, mint pl. Schweini. Én őt nagyon simán el tudnám képzelni nálunk. Idős, de hasznos lehetne még, viszont rövid távra jönne, vagyis rövid időn belül szabadulhatnánk a fizetésétől. De ha a Marrotta-féle nyilatkozatoknak hinni lehet, akkor Witsel és Bentancur a jó eséllyel érkezők, rajtuk kívül pedig még Kessié a fő célpont.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-25, 22:01

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Tumblr_oh3dl7IPxB1r30r4xo5_250

forrás: http://la-vecchia-signora.tumblr.com/
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-25, 10:09

s4tch írta:
Krisz írta:
...Ami érdekes vele kapcsolatban, hogy elvileg mindenki mint trequartista gondolt az igazolására, eddig viszont talán 1szer játszott ezen a poszton, Allegri meg konkrétan lenyilatkozta róla, hogy szerinte Pjanic inkább mezz'ala mint trequartista...

ez szerintem annyira nem is érdekes. a roma is tq nélkül játszott, pjanic végig mezz'ala volt ott is. más kérdés, hogy a romában végig megvolt a két izomcsávó mellette, itt meg a keretben sincs nainggolan-féleség, nemhogy a pályán.

Azért érdekes inkább, mert tudvalevő, hogy mi Allegri kedvenc felállása, tavaly is próbálgatta Hernanesszel, idén Pjaniccsal (főleg felkészülési meccseken), aztán visszaállt a szokásosra. Mindenki azt hitte, hogy most majd átállunk egy echte trequartistas felallasra Pjanic érkezésével. Gondolom Allegri rájött, hogy ez nem megy majd vele, vagy nem lesz az igazi és ezért kár lenne sarokba vágni a BBC-t vagy Cuadradoékat.
Én nem hiszem, hogy most hirtelen majd Lemina bebetonozza magát, miközben Allegri lenyilatkozta, hogy nem akar túl nagy terhet rárakni hirtelen - más meg nincs, én az idei szezon után minél gyorsabban megszabadulnék Sturarotól és Asamoahtól. Ezért gondolom, hogy ha akarunk valamit a BL-ben, akkor jön valaki télen, mert a jelenlegi anyagból nem látom hogy lesz masszív a középpályánk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-25, 08:59

Krisz írta:
...Ami érdekes vele kapcsolatban, hogy elvileg mindenki mint trequartista gondolt az igazolására, eddig viszont talán 1szer játszott ezen a poszton, Allegri meg konkrétan lenyilatkozta róla, hogy szerinte Pjanic inkább mezz'ala mint trequartista...

ez szerintem annyira nem is érdekes. a roma is tq nélkül játszott, pjanic végig mezz'ala volt ott is. más kérdés, hogy a romában végig megvolt a két izomcsávó mellette, itt meg a keretben sincs nainggolan-féleség, nemhogy a pályán.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-24, 21:49

Tankcsapda írta:

Igen, szerintem elég gyenge teljesítmény. Nem azért, mert egyébként célfoci, tudom, hogy az, és ez a része nem is probléma. A gond az, hogy hatalmas benne a rizikó. A Lyon ellen Buffonnak büntetőt kellett fognia, hogy ne kerüljünk hátrányba. A Sevilla ellen emberelőnybe kellett kerüljünk, hogy partnerek legyünk a pályán. Egy Atletico ellen ez kevés lenne, hogy maradjunk a kemény csapatoknál, és anno sem volt elég.

Tehát akkor azért gyenge teljesítmény mert rizikós volt a játék? Ez nekem olyan almát adunk össze körtével egyenlet. Szerintem amúgy nem rizikósabb, mint nekik esni és abban próbálni megverni őket amiben egyértelműen jobbak. A Sevilla meccs végig kézben volt és Allegri tökéletesen megtervezve fárasztotta őket, majd vágta beléjük a kést. Ezen az se változtatott volna, ha Vazquezt nem állítják ki.

Tankcsapda írta:

Én ugrásszerű javulást várok Pjanictól. Szerintem nem fog jönni senki, mert tavaly is megvoltak a hasonló gondok a középpályán, aztán végül nem jött senki. Khedira nem fog padra szorulni

Pjanicnak inkább az a baja, hogy nem egyenletesen teljesít. A statokat nagyjából mindig hozza, ami a pályán látszik meg hol nagyon jó, hol kevésnek tűnik. Szerintem nem lesz ő sokkal jobb mint a jobb napjain viszont állandósítani tudja majd a jó teljesítményt egy összeállt csapatban - tavalyi Roma, De Rossi mint Marcsi féle, Nainggolan a keménylegény és ő mint kreatív - ezzel én tökéletesen meg is elégednék. Tavaly megvoltak a hasonló gondok, de a tavalyi legerősebb 3asban benne volt, hogy kollektíve tudnak hozni egy magas színtű védekezést és támadásépítést csak a feladatokat, playeket kell kitalálni, hogy meglegyen az egyensúly. A mostani probléma az, hogy a legjobb 3asunk - Marcsi, Pjanic, Khedira - erre alkalmatlan. Pjanic és Khedira védekezésben nem tudja azt hozni, mint Pogba és Khedira (talán esetleg Dybala mezőnymunkájával, az viszont kicsit overkill és a gólok kárára válhat), Marcsi játszhat box-to-boxt éppen, viszont se Pjanic, se Khedira nem jó registának és a keresztszalag szakadását tekintve se biztos hogy jó ötlet egy ilyen intenzív pozícióba rakni. Trequartistas felállásban fel lehet rakni Hernyót registaba, Marcsit mezz'alaba vagy Marcsi regista és Lemina/Sturaro/Asamoah box-to-box, ez viszont megint messze van a legerősebb felállástól + Allegri nem is igazán trequartistaként számol Pjaniccsal és ebben a felállásban elfelejthetjük Cuadradot és Pjacat.
Persze be lehet lőni egy optimális felállást/taktikát ezzel a csapattal is, csak az kevés lesz a BL-hez (az ellenfél taktikájának alárendelve nem is nagyon lehet BL-t nyerni), mi pedig nem a 6. bajnoki cím miatt fizettünk ki két záradékot. Ráadásul most télen tökéletes lesz a piac a kukázáshoz, meg lehet venni Witselt, a MU-ban is van egy csomó padkoptató, de amúgy Kessieért is le lehetne tenni a pénzt (ugyan nem láttam még játszani youtubeon kívül, de egy sallang nélküli Pogba lightnak tűnik - jelenleg).

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-24, 19:53

Krisz írta:
Tankcsapda írta:

Én is bízom Allegriben, mert hihetetlen gyenge játékkal eredményesek vagyunk. Ha tegnap kikaptunk volna, én őt nem hibáztatom, mert ennyi sérülttel nem könnyű 11 játékost egy formációhoz összerakni. De lassan ideje lenne már némileg pofásra szabni a csapatjátékot, legalábbis néhanapján, mert ilyen produkciók a komolyabb csapatok ellen szoros vereséghez talán jók lehetnek.
Egy biztos: tényleg nagyon sok maradt még ebben a csapatban. Asamoahban azért nagyon ne reménykedj, amennyire ő leépült, onnan erre a szintre nincs visszaút. Én inkább azt remélem, hogy Pjanic összeszedi magát, mert ez a Romaban sem lenne elég, nemhogy nálunk. Hernanes tényleg rendben van, kiváló cserealap, bár Khedira helyett nyugodtan kezdhetne ő is. Igazából a keret kétharmadát fel lehetne sorolni, akiktől többet várna egy szurkoló, de szerintem Pjanicon kívül az argentin csatárkettős fog csak igazán belelendülni.

Most komolyan, hihetetlenül gyenge? Szépnek nem valami szép, de hogy hihetetlenül gyenge lenne...

A Sevilla meccs kb olyan volt mint amikor Bronn legyakta a lovagot Tyrion nevében az Eyriben. Szépnek nem volt valami szép, az elején azt is lehet mondani, hogy nem voltunk jók, de akárhányszor olyan csapattal játszunk amelyik csak futni meg tuskózni tud, mindig az a taktika, hogy hagyjuk hogy nyomás alatt tartsanak és kifussák magukat (Conténél is ez volt). Celtic, Atletico, Monaco, Sevilla, most ami így hirtelen eszembe jutott, de a bajnokságban is ez volt többször a Roma és a Nápolyi ellen is. Szerintem egy MVP-vel is ezt játszanánk ilyen ellenfelek ellen, ez célfoci, eredményes és ronda, de semmiképp sem hihetetlenül gyenge.

Ami Pjanicot illeti, statokban többnyire hozza magát, ha valóban összeáll a középpályánk (télen még jön egy box to box ez kb boritékolható), akkor talán ő is kiegyensúlyozottabban fog tudni játszani. Szerintem ehhez az is kell, hogy kevesebb védekező feladata legyen, amikor szabadabban játszhatott mindig a csapat egyik legjobbja volt (és itt visszautalnék a szükséges gépállat igazolásra). Ami érdekes vele kapcsolatban, hogy elvileg mindenki mint trequartista gondolt az igazolására, eddig viszont talán 1szer játszott ezen a poszton, Allegri meg konkrétan lenyilatkozta róla, hogy szerinte Pjanic inkább mezz'ala mint trequartista. Tehát ha a leendő középpályánkat nézzük akkor Pjanicot inkább Khedira helyett kell elképzelni, és akkor valahogy úgy nézne ki a középpálya közepe, hogy Marcsi - regista, Pjanic - mezz'ala + egy box-to-box. Szerintem nem egy ördögtől való gondolat, mert Pjanic tutira lehozná Khedira védekezőmennyiségét, támadásban pedig még többet is várhatnánk tőle. Erre pedig olyan felállást lehet felhúzni amit akarunk: 352, 4312, 433, 451. Arra leszek kiváncsi, hogy Allegri mennyire fog ragaszkodni a trequartistájához és ha kell neki akkor arra hogy reagálunk nyáron (egy megfelelő jelöltért valószínűleg már januárban el kell kezdeni a tárgyalásokat).

Igen, szerintem elég gyenge teljesítmény. Nem azért, mert egyébként célfoci, tudom, hogy az, és ez a része nem is probléma. A gond az, hogy hatalmas benne a rizikó. A Lyon ellen Buffonnak büntetőt kellett fognia, hogy ne kerüljünk hátrányba. A Sevilla ellen emberelőnybe kellett kerüljünk, hogy partnerek legyünk a pályán. Egy Atletico ellen ez kevés lenne, hogy maradjunk a kemény csapatoknál, és anno sem volt elég.

Én ugrásszerű javulást várok Pjanictól. Szerintem nem fog jönni senki, mert tavaly is megvoltak a hasonló gondok a középpályán, aztán végül nem jött senki. Khedira nem fog padra szorulni, efelől megnyugodhatunk. Szerintem Marchisioból kellene megint box-to-boxot csinálni, és valakit az ő helyére tenni. 1-2 szezonra még jó lehet Marci ott is. Egyébként ha jövőre esetleg ilyen lenne, akkor a William Carvalho-N'Zonzi duó valamelyikét kellene megszerezni szerintem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-24, 18:52

Tankcsapda írta:

Én is bízom Allegriben, mert hihetetlen gyenge játékkal eredményesek vagyunk. Ha tegnap kikaptunk volna, én őt nem hibáztatom, mert ennyi sérülttel nem könnyű 11 játékost egy formációhoz összerakni. De lassan ideje lenne már némileg pofásra szabni a csapatjátékot, legalábbis néhanapján, mert ilyen produkciók a komolyabb csapatok ellen szoros vereséghez talán jók lehetnek.
Egy biztos: tényleg nagyon sok maradt még ebben a csapatban. Asamoahban azért nagyon ne reménykedj, amennyire ő leépült, onnan erre a szintre nincs visszaút. Én inkább azt remélem, hogy Pjanic összeszedi magát, mert ez a Romaban sem lenne elég, nemhogy nálunk. Hernanes tényleg rendben van, kiváló cserealap, bár Khedira helyett nyugodtan kezdhetne ő is. Igazából a keret kétharmadát fel lehetne sorolni, akiktől többet várna egy szurkoló, de szerintem Pjanicon kívül az argentin csatárkettős fog csak igazán belelendülni.

Most komolyan, hihetetlenül gyenge? Szépnek nem valami szép, de hogy hihetetlenül gyenge lenne...

A Sevilla meccs kb olyan volt mint amikor Bronn legyakta a lovagot Tyrion nevében az Eyriben. Szépnek nem volt valami szép, az elején azt is lehet mondani, hogy nem voltunk jók, de akárhányszor olyan csapattal játszunk amelyik csak futni meg tuskózni tud, mindig az a taktika, hogy hagyjuk hogy nyomás alatt tartsanak és kifussák magukat (Conténél is ez volt). Celtic, Atletico, Monaco, Sevilla, most ami így hirtelen eszembe jutott, de a bajnokságban is ez volt többször a Roma és a Nápolyi ellen is. Szerintem egy MVP-vel is ezt játszanánk ilyen ellenfelek ellen, ez célfoci, eredményes és ronda, de semmiképp sem hihetetlenül gyenge.

Ami Pjanicot illeti, statokban többnyire hozza magát, ha valóban összeáll a középpályánk (télen még jön egy box to box ez kb boritékolható), akkor talán ő is kiegyensúlyozottabban fog tudni játszani. Szerintem ehhez az is kell, hogy kevesebb védekező feladata legyen, amikor szabadabban játszhatott mindig a csapat egyik legjobbja volt (és itt visszautalnék a szükséges gépállat igazolásra). Ami érdekes vele kapcsolatban, hogy elvileg mindenki mint trequartista gondolt az igazolására, eddig viszont talán 1szer játszott ezen a poszton, Allegri meg konkrétan lenyilatkozta róla, hogy szerinte Pjanic inkább mezz'ala mint trequartista. Tehát ha a leendő középpályánkat nézzük akkor Pjanicot inkább Khedira helyett kell elképzelni, és akkor valahogy úgy nézne ki a középpálya közepe, hogy Marcsi - regista, Pjanic - mezz'ala + egy box-to-box. Szerintem nem egy ördögtől való gondolat, mert Pjanic tutira lehozná Khedira védekezőmennyiségét, támadásban pedig még többet is várhatnánk tőle. Erre pedig olyan felállást lehet felhúzni amit akarunk: 352, 4312, 433, 451. Arra leszek kiváncsi, hogy Allegri mennyire fog ragaszkodni a trequartistájához és ha kell neki akkor arra hogy reagálunk nyáron (egy megfelelő jelöltért valószínűleg már januárban el kell kezdeni a tárgyalásokat).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 22:29

LeRoi10 írta:
Tankcsapda írta:


Márpedig a Bayern a 2. helyen fog továbbmenni. Egyébként nem tudom, hogy melyik csapat is lenne nehezebb, de én az Atleticot szívesebben kerülném el, mint a Bayernt, vagyis inkább kevésbé szeretnék egy Atleticot nyolcaddöntős ellenfélnek, mint a Bayernt. De tudnám díjazni, ha a Barcelona-Real-Atletico-Bayern-City-PSG-Dortmund-Arsenal nyolcasból minél többen játszanának egymás ellen(főleg ha az első ötből négyen egymás ellen). Egy Bayern-Barca és City-Real párharchoz ki mit szólna?

Sztem sem a Bayern a legrosszabb lehetőség de azért mégis irónikus lenne. Én még mindig 100%-ban Allegri fan vagyok. Nincs játékunk, néha kifejezetten szarok vagyunk, sérült a fél csapat. Ugyanakkor 7 ponttal vezetjük a bajnokságot, továbbjutottunk a csoportból és ez az ember azt mondja tavaszra leszünk a csúcson. Én el is hiszem neki. Idáig semmi okunk sincs nem hinni Allegriben de már megint mindenfele elégedetlen szurkolók hadát látom. A legkirályabb dolog ebben az évben, hogy rengeteg tartalék és lehetőség (Asaból még focista lesz, Lemina, Pjacából semmit sem láttunk még, Hernanes tovább halad a jó úton) van még a csapatban. Rutinos a csapat, tele bajnokokkal (Evra, Barza, Buffon, Alves, Khedira...). Rendben leszünk, na!

A city/barca duón kívül igazából bárki jöhet de jó lenne még első körben elkerülni a Real/Dortmund, Bayern triót is.

Én is bízom Allegriben, mert hihetetlen gyenge játékkal eredményesek vagyunk. Ha tegnap kikaptunk volna, én őt nem hibáztatom, mert ennyi sérülttel nem könnyű 11 játékost egy formációhoz összerakni. De lassan ideje lenne már némileg pofásra szabni a csapatjátékot, legalábbis néhanapján, mert ilyen produkciók a komolyabb csapatok ellen szoros vereséghez talán jók lehetnek.
Egy biztos: tényleg nagyon sok maradt még ebben a csapatban. Asamoahban azért nagyon ne reménykedj, amennyire ő leépült, onnan erre a szintre nincs visszaút. Én inkább azt remélem, hogy Pjanic összeszedi magát, mert ez a Romaban sem lenne elég, nemhogy nálunk. Hernanes tényleg rendben van, kiváló cserealap, bár Khedira helyett nyugodtan kezdhetne ő is. Igazából a keret kétharmadát fel lehetne sorolni, akiktől többet várna egy szurkoló, de szerintem Pjanicon kívül az argentin csatárkettős fog csak igazán belelendülni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 20:35

Tankcsapda írta:
LeRoi10 írta:
Nem vagyok pesszimista de ahogy ismerem magunkat, holnap a bayern befagy Rosztovban és csoportelsőként megint megkapjuk őket Very Happy Bár Allegri verte már meg Ancelotti szupercsapatát. Mindenesetre ironikus lenne.

Márpedig a Bayern a 2. helyen fog továbbmenni. Egyébként nem tudom, hogy melyik csapat is lenne nehezebb, de én az Atleticot szívesebben kerülném el, mint a Bayernt, vagyis inkább kevésbé szeretnék egy Atleticot nyolcaddöntős ellenfélnek, mint a Bayernt. De tudnám díjazni, ha a Barcelona-Real-Atletico-Bayern-City-PSG-Dortmund-Arsenal nyolcasból minél többen játszanának egymás ellen(főleg ha az első ötből négyen egymás ellen). Egy Bayern-Barca és City-Real párharchoz ki mit szólna?

Sztem sem a Bayern a legrosszabb lehetőség de azért mégis irónikus lenne. Én még mindig 100%-ban Allegri fan vagyok. Nincs játékunk, néha kifejezetten szarok vagyunk, sérült a fél csapat. Ugyanakkor 7 ponttal vezetjük a bajnokságot, továbbjutottunk a csoportból és ez az ember azt mondja tavaszra leszünk a csúcson. Én el is hiszem neki. Idáig semmi okunk sincs nem hinni Allegriben de már megint mindenfele elégedetlen szurkolók hadát látom. A legkirályabb dolog ebben az évben, hogy rengeteg tartalék és lehetőség (Asaból még focista lesz, Lemina, Pjacából semmit sem láttunk még, Hernanes tovább halad a jó úton) van még a csapatban. Rutinos a csapat, tele bajnokokkal (Evra, Barza, Buffon, Alves, Khedira...). Rendben leszünk, na!

A city/barca duón kívül igazából bárki jöhet de jó lenne még első körben elkerülni a Real/Dortmund, Bayern triót is. Bár, azért még kár úgy beszélni mintha biztosan csoportelsők lennénk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 19:56

LeRoi10 írta:
Nem vagyok pesszimista de ahogy ismerem magunkat, holnap a bayern befagy Rosztovban és csoportelsőként megint megkapjuk őket Very Happy Bár Allegri verte már meg Ancelotti szupercsapatát. Mindenesetre ironikus lenne.

Márpedig a Bayern a 2. helyen fog továbbmenni. Egyébként nem tudom, hogy melyik csapat is lenne nehezebb, de én az Atleticot szívesebben kerülném el, mint a Bayernt, vagyis inkább kevésbé szeretnék egy Atleticot nyolcaddöntős ellenfélnek, mint a Bayernt. De tudnám díjazni, ha a Barcelona-Real-Atletico-Bayern-City-PSG-Dortmund-Arsenal nyolcasból minél többen játszanának egymás ellen(főleg ha az első ötből négyen egymás ellen). Egy Bayern-Barca és City-Real párharchoz ki mit szólna?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 19:39

LeRoi10 írta:
Nem vagyok pesszimista de ahogy ismerem magunkat, holnap a bayern befagy Rosztovban és csoportelsőként megint megkapjuk őket Very Happy Bár Allegri verte már meg Ancelotti szupercsapatát. Mindenesetre ironikus lenne.

Nem szeretem amikor huzamosabb ideig ennyire igazam van Very Happy A sorsolásnak már nem muszáj
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 14:02

Krisz írta:
...

"- Mennyi a terv elvtárs?
- 14 !
- Hát akkor annyit fog fialni az a nyüves disznó.."

Nem tudom mi volt a terv -szerintem az X-, de mindenesetre az nekem nagyon nem tetszett, amit a kiállításig csináltunk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 13:47

CsT írta:
A legaggasztóbb, hogy elvileg a legpatentabb középpályával voltunk és a DMF-ünk újra nem szerzett labdát...

ez a legnagyobb probléma az aktuális kerettel: egyértelműen a tegnapi középpálya a legerősebb, de a hármasból egyedül marchisio alkalmas heti rendszerességgel arra, hogy érdemben szerezzen labdát. tegnap a statok alapján magához képest pjanic még túl is teljesített ezen a téren.

hülyevidal már nekem is kezd hiányozni, pedig eléggé utálom a pofáját az ostoba nyilatkozatai miatt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 12:39

mivel a taccs továbbra is szarakodik, és nem tudok belépni, a gondolataim a tegnapi meccsről:
- a sevilla kb. olyan szinten volt undorító, mint a roma. egy tévesen megítélt bedobást is olyan hisztivel fogadtak, mintha a világ legnagyobb igazságtalansága történt volna. emellett folyamatosan színészkedtek, rájátszottak minden szabálytalanságra
- a bíró teljesen jól döntött mind a kiállításnál, mind a büntetőnél. nem is értem azt az érvelést a 11es kapcsán, hogy "ilyen erővel mindent le lehetne fújni". igen, le lehetne, de ettől még nem lesz szabályos lerántani az ellenfelet. és persze ugyanilyen büntetőt ítéltek ellenünk lyonban
- nem igazán értek egyet mandzu és cuadrado sárga lapjával, szerintem ott egyik esetben sem volt ütés, sima küzdelem zajlott a labdáért, és színészkedés volt sevillai oldalról
- vazqueznek már az első lapja is narancsárga volt. egyértelműen azért ment cuadradó után, hogy felrúgja, törlesszen egy vélt szabálytalanságért (ami nem létezett, színészkedett a hazai játékos). a második sárgájánál is szándékos volt a szabálytalanság, addigra egyébként már ötször szabálytalankodott - szerintem ő maga is érezte, hogy jogos a leküldése. sőt, amikor rami belebikázta a labdát a fekvő cuadradóba, az nálam azonnali piros. halkan megjegyzem, hogy a tizenegyes előtt szabálytalankodó védőnek is volt már addigra egy sárgája
- ahogy ti is írjátok, döbbenetes, hogy úgy vezetjük a serie a-t és a bl csoportot, hogy nem állt össze a játékunk, és pl. khedira tegnap végig alibizett, sandro kurva nagy csalódás volt, pjanic továbbra sem képes kiegyensúlyozottan játszani stb. de nagyon komoly tartás és stabilitás van a csapatunkban. remélem, tavaszra összeállunk. de pl. ha a roma nem tud minket decemberben megverni, akkor a bajnokság már karácsonyra eldőlhet
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 12:05

rakkenroll írta:
EsztéNégy írta:


Akkor mi sem ugyanazt a meccset néztük, mert szerintem a góljukig közük nem volt a meccshez, az első öt percben a labdába nem értek bele. Különben volt kaput eltaláló lövésük a gólon kívül?

A kiállításig mezőnyben, szerintem leiskoláztak minket, 10 emberrel is jobbak voltak a 11-ig, a bírónak sokat köszönhetünk, hogy így belenyúlt a meccsbe -végre ránk nézve kedvezően-; a második félidőben is úgy éreztem, biztonságos X-re megyünk inkább, pedig a portugálok visszaálltak... de mindegy, a brét még nem csaptuk ki az asztalra idén, általában rossz nézni a játékunkat, de Maxi tud valamit, mert az eredmények jönnek.

Szerintem eleve az volt a terv hogy futtatjuk őket, kihasznaljuk a széleket es próbáljuk szethuzni őket. A legelején balfaszok voltunk (meg is kaptuk a golunkat), ez tény de utána nem hiszem, hogy leiskolaztak, a kiallitas utan meg egyértelműen atvettuk az irányítást. Ebben a közegben (Clattenburg) amugy sem sok babér terem az ilyen Sevilla féle aljas focigyilkosoknak. Egyébként a GDS 6.5öt adott a komplett bírói brigadnak, és megadhatonak ítélte a kiallitast es a tizit is.
A statokat nezegetve Khedira megint alibi volt, Mandzu pedig kb 15ször ért labdaba összesen - ez utóbbi kicsit meglepő, mert sokkal aktivabbnak tűnt. A többiek statjai nagyjából rendben voltak. Alves és Rugani is korrekt védekező statokat produkalt, azt hiszem roluk is elmondhato hogy a komplett csapattal együtt voltak balfaszok az elején. Nekem Pjanic volt inkább halovány (Khedira alibijet mar megszoktam), magahoz kepest statokban sem nyujtott semmi extrat.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 11:16

CsT írta:
Rugát meg játszatni,játszatni,játszatni, hogy ne legyen olyan mint amikor a szűzfiút belökik Michelle Wild elé (bár elég gusztustalan példa nővel csinálni, de mindegy).

Jó a példa, mert egy ilyen meccsen bármi megtörténhet. Pl. nekünk fújnak.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 11:01

Rugát meg játszatni,játszatni,játszatni, hogy ne legyen olyan mint amikor a szűzfiút belökik Michelle Wild elé (bár elég gusztustalan példa nővel csinálni, de mindegy).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 10:56

A legaggasztóbb, hogy elvileg a legpatentabb középpályával voltunk és a DMF-ünk újra nem szerzett labdát, az irányítónk meg igazán tudott irányítani, Marci registában viszont rendben volt. Dani Alves védekezését, helyezkedését és mikor ne kezdjük el cselezni tanfolyamát tanítani kellene, elrettentő példaként.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 10:24

EsztéNégy írta:
rakkenroll írta:


Nyugi, a lényeg tényleg az, hogy nyert a brigád, főleg a késelés miatt, de az első 20 percben lefociztak minket konkrétan, 2 jó passzunk nem volt egymás után, és a védekezésünk is szánalmas volt. Nagyon nem állt még össze a játék, türelmes vagyok, mert az eredményesség megvan, fortuna egyelőre inkább velünk, mint ellenünk, de na!

Akkor mi sem ugyanazt a meccset néztük, mert szerintem a góljukig közük nem volt a meccshez, az első öt percben a labdába nem értek bele. Különben volt kaput eltaláló lövésük a gólon kívül?

A kiállításig mezőnyben, szerintem leiskoláztak minket, 10 emberrel is jobbak voltak a 11-ig, a bírónak sokat köszönhetünk, hogy így belenyúlt a meccsbe -végre ránk nézve kedvezően-; a második félidőben is úgy éreztem, biztonságos X-re megyünk inkább, pedig a portugálok visszaálltak... de mindegy, a brét még nem csaptuk ki az asztalra idén, általában rossz nézni a játékunkat, de Maxi tud valamit, mert az eredmények jönnek.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 09:54

s4tch írta:
annyi azért elgondolkodtató, hogy úgy nyerjük nagy valószínűséggel a bl-csoportot, és fogjuk vezetni az év végére vagy 10 ponttal a bajnokságot, hogy nincs masszív középpályánk, és a fél keret folyamatosan sérült.

Ezt én sem értem teljesen. Ebben a szezonban még kb nem volt egyetlen meccs sem, ami után azt tudtam volna mondani, hogy igazán jól ment a játék. Olyanról meg álmodni sem merek, mint amik 2 éve, vagy tavaly voltak. Még másnap délelőtt is álló cerkával mászkáltam..
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 09:52

rakkenroll írta:


Nyugi, a lényeg tényleg az, hogy nyert a brigád, főleg a késelés miatt, de az első 20 percben lefociztak minket konkrétan, 2 jó passzunk nem volt egymás után, és a védekezésünk is szánalmas volt. Nagyon nem állt még össze a játék, türelmes vagyok, mert az eredményesség megvan, fortuna egyelőre inkább velünk, mint ellenünk, de na!

Akkor mi sem ugyanazt a meccset néztük, mert szerintem a góljukig közük nem volt a meccshez, az első öt percben a labdába nem értek bele. Különben volt kaput eltaláló lövésük a gólon kívül?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 09:38

s4tch írta:
allegri egyébként kurvajól menedzseli a játékosait. sturaro láthatóan önbizalomhiányos, erre meccs előtt maxi lenyilatkozza, hogy vagy szandi, vagy sturaro kezd bal szellőben, merthogy mindkettő képes rá. vagy az se rossz, hogy kean szüleinek folyamatosan duruzsol raiola, hogy hallgassanak meg más ajánlatokat is, erre maxi: kean miatt nyertünk, bonucci azért tudott rástartolni egy lecsorgó labdára, mert kean jól presszingelt.

kommunikáció terén egyértelműen kimagaslunk ebből a hitvány olasz fociközegből, ég és föld a különbség a többi csapathoz képest
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 08:58

juventute írta:
jackie_d írta:


én lehet más meccset néztem, de nálam a kiállításig kb. csak kerestük a labdát...
az állandó picsogásuk idegesítő volt, de a patkányozás talán túlzás

Mit lehet erre mondani? Akkor tényleg más meccset néztél.

Nem kell túlzásokba esni, meg azt a kurva nagy divatot követni, hogy valaki mennyira faszán cinikus minden kurva pillanatban.

Faszér' foglalkozok én is ezzel, mikor nyer a csapatom. Szevasztok.

Nyugi, a lényeg tényleg az, hogy nyert a brigád, főleg a késelés miatt, de az első 20 percben lefociztak minket konkrétan, 2 jó passzunk nem volt egymás után, és a védekezésünk is szánalmas volt. Nagyon nem állt még össze a játék, türelmes vagyok, mert az eredményesség megvan, fortuna egyelőre inkább velünk, mint ellenünk, de na!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-23, 08:54

LeRoi10 írta:
Új szabálymódosítási javaslat. Ha egy játékosnak már van sárgája, szabálytalankodik és megérdemelné a sárgát de a pirosat nem akkor 2 sárgával játszhatna tovább, egészen addig amíg már meg nem érdemli a pirosat is. Ezt kierőszakolhatja esztétikai lessel vagy akár nem megfelelő hajviselettel.

sanyi approves hbang

a meccset nem láttam, csak titeket olvastalak, meg a listán a buzikat. annyi azért elgondolkodtató, hogy úgy nyerjük nagy valószínűséggel a bl-csoportot, és fogjuk vezetni az év végére vagy 10 ponttal a bajnokságot, hogy nincs masszív középpályánk, és a fél keret folyamatosan sérült.

allegri egyébként kurvajól menedzseli a játékosait. sturaro láthatóan önbizalomhiányos, erre meccs előtt maxi lenyilatkozza, hogy vagy szandi, vagy sturaro kezd bal szellőben, merthogy mindkettő képes rá. vagy az se rossz, hogy kean szüleinek folyamatosan duruzsol raiola, hogy hallgassanak meg más ajánlatokat is, erre maxi: kean miatt nyertünk, bonucci azért tudott rástartolni egy lecsorgó labdára, mert kean jól presszingelt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-22, 23:55

CsT írta:
LeRoi10 írta:


Sárgát ért de nem pirosat, de mérlegelnie kellett volna, a sárga jogos lett volna de ezért nem kellett volna elküldenie zuhanyozni Very Happy Very Happy  Very Happy csodás     <3 Air Sándor

Xanyi! cheers cheers

Új szabálymódosítási javaslat. Ha egy játékosnak már van sárgája, szabálytalankodik és megérdemelné a sárgát de a pirosat nem akkor 2 sárgával játszhatna tovább, egészen addig amíg már meg nem érdemli a pirosat is. Ezt kierőszakolhatja esztétikai lessel vagy akár nem megfelelő hajviselettel.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-22, 23:36

juventute írta:
jackie_d írta:


én lehet más meccset néztem, de nálam a kiállításig kb. csak kerestük a labdát...
az állandó picsogásuk idegesítő volt, de a patkányozás talán túlzás

Mit lehet erre mondani? Akkor tényleg más meccset néztél.

Nem kell túlzásokba esni, meg azt a kurva nagy divatot követni, hogy valaki mennyira faszán cinikus minden kurva pillanatban.

Faszér' foglalkozok én is ezzel, mikor nyer a csapatom. Szevasztok.

mi a baj cicus? ugyanúgy picsogsz mint a luzitánok...
köszi, de majd én tudom hogy "mit kell" és mit nem tongue
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-22, 23:08

jackie_d írta:
juventute írta:
Semmivel sem volt több a csürhe, 11 vs 11 sem. Ja de, egy lecsúszott lövéssel.

én lehet más meccset néztem, de nálam a kiállításig kb. csak kerestük a labdát...
az állandó picsogásuk idegesítő volt, de a patkányozás talán túlzás

Mit lehet erre mondani? Akkor tényleg más meccset néztél.

Nem kell túlzásokba esni, meg azt a kurva nagy divatot követni, hogy valaki mennyira faszán cinikus minden kurva pillanatban.

Faszér' foglalkozok én is ezzel, mikor nyer a csapatom. Szevasztok.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime2016-11-22, 23:05

Nem vagyok pesszimista de ahogy ismerem magunkat, holnap a bayern befagy Rosztovban és csoportelsőként megint megkapjuk őket Very Happy Bár Allegri verte már meg Ancelotti szupercsapatát. Mindenesetre ironikus lenne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45   Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Sevilla, 2016.09.14., 20:45
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sevilla - Juventus 2015.12.08. 20:45
» Juventus - Sevilla, 2015.09.30. 20:45 Sport2
» Juventus - Sevilla 2023.05.11. 21:00 M4 Sport
» Dinamo Zagabria vs Juventus Juventus 2016.09.27. 20:45 - Sport 2
» Juventus - Lazio, 2016.04.20. 20:45

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: