Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 20:38

@LeRoi10 wrote:
@Tankcsapda wrote:

Az a hármas biztosan nem, Leminat kiállították Franciaországban.

jogos. Így viszont még nehezebb megmagyarázni a kebabost a kezdőben.

Szerintem az a logikája, hogy vagy Khedira vagy Marcsi (vagy mindkettő) kell a középpályára hogy meglegyen az egyensúly. Mivel Marcsit inkább a Lyonra tartalékolja, így Khediraval kell kezdenie. Én inkább ezt a meccset favorizálnám, mert most kb pontot lehet tenni a Nápolyi szezonjára. Gabbiadini talán 3 meccset kapott? mindenesetre Milik nélkül nincs csatáruk, Gabbiadininek nem fekszik a poszt, előző meccsen Callejon játszott középen (feltételezem false 9-t). Nyertek, azért egy Empolit nem olyan nehéz lehozni otthon, viszont ha most rendesen elpicsázzuk őket akkor a csatárgondokkal együtt az elég mély gödörbe sodorhatná őket, amivel további pontokat veszítenének a következő meccseken és leszakadnának. Ezzel szemben a Lyonra bőven ki lehetne találni egy one-off taktikát (a Serie A-ban leginkább a saját játékunkat próbáljuk hozni), de igazából egy X se lenne vészes.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 20:12

ja, nem kamuzott a csávó tegnap, ebből a kezdőből tényleg kinézem hogy nem sok futballt látunk majd ma..
TAKARODJ!!

LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 20:02

@Tankcsapda wrote:
@LeRoi10 wrote:

Hát nem. A vártaknak megfelelő a kezdő 11. Tegnap a sajtótájékoztatón Allegri a szokásosnál is lazább volt, persze előjött a szokásos ' a bajnokok tavasszal nyernek bajnokságot' duma. Talán így szerdán láthatjuk a Lemina-Marchisio- Pjanic hármast.

Nem tudom miért de ma Hernanesben érzem, hogy így vagy úgy de kulcsjátékos lesz. És szerintem a pozitív értelemben.

jogos. Így viszont még nehezebb megmagyarázni a kebabost a kezdőben.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 19:59

@LeRoi10 wrote:
@Krisz wrote:

Szerintem Marcsit kezdetni fogja Allegri (kivéve persze, ha a Lyonra tartalékolja - ami szerintem alacsonyabb prioritás mint a Nápolyi). Khediranak se ártana egy kis pihi, megnézném hogy muzsikál egy Marcsi, Lemina, Pjanic trió középen.

Hát nem. A vártaknak megfelelő a kezdő 11. Tegnap a sajtótájékoztatón Allegri a szokásosnál is lazább volt, persze előjött a szokásos ' a bajnokok tavasszal nyernek bajnokságot' duma. Talán így szerdán láthatjuk a Lemina-Marchisio- Pjanic hármast.

Nem tudom miért de ma Hernanesben érzem, hogy így vagy úgy de kulcsjátékos lesz. És szerintem a pozitív értelemben.

Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 19:57

@Krisz wrote:
@zetterberg40 wrote:
Egyelőre ezt a kezdőt várja nagyjából az összes forrás:

Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pjanics, Alex Sandro - Higuain, Mandzukics

Szerintem Marcsit kezdetni fogja Allegri (kivéve persze, ha a Lyonra tartalékolja - ami szerintem alacsonyabb prioritás mint a Nápolyi). Khediranak se ártana egy kis pihi, megnézném hogy muzsikál egy Marcsi, Lemina, Pjanic trió középen.

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 16:46

@zetterberg40 wrote:

Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pjanics, Alex Sandro - Higuain, Mandzukics

Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 14:02

@zetterberg40 wrote:

Szerintem Leminanak kezdeni kellene a német szent tehenünk helyett, elvégre hétközben nem játszhat. Illetve Marchisionak is, nagyobb szükség van rá most, mint a Lyon ellen.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   2016-10-29, 11:00

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1   

Back to top Go down

Juventus - Napoli, 2016.10.29. 20:45 Digi1
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» GT will change in 2016
» JEF-ree's Juventus MWS Collection ( 18/4 updated )
» calcio.ab's latest hauls!
» Chess Olympiad 2016 in Baku
» 2015-2016 Tournaments Thread