Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
AuthorMessage
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Today at 07:06

Krisz wrote:
Kamutizit kapott az ínter?
Nem gyengén. A meccset nem láttam,  de ha ezt a felvételek megtekintése után adta meg...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Yesterday at 23:56

Kamutizit kapott az ínter?
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Yesterday at 13:49

Krisz wrote:

Ezt ennyire elején nem lehet még megmondani. A Sassol az első szezonjában full kretén tuti kiesőnek tűnt a szezon feléig, azóta megfordultak az EL-ben is. De még rengeteg példát lehetne mondani. Az ilyen kiscsapatoknál a feljutás után a fél csapat kicserélődik, másik fokozatba kell kapcsolni, nem azonnal lesz belőlük csapat - ugyanez nagyban a Milan.

Végül is pl. a Crotone tavaly nagyot hajrázott... még egyszer olyasmire aligha lesznek képesek. Természetesen korai jósolni, de a Beneventot fizikai fájdalom volt látni (nem a Nápoly elleni zakójukra gondolok), mintha egy darab Seria A szintű játékosuk sem lenne.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 18:51

#FunFact:
Dybala 1 gólra van Viallitól a Juventus mezben, tétmeccsen szerzett gólok listáján. Viallinak 157 meccs kellett az 53 gólhoz, Dybala 100 meccsen lőtte a maga 52 gólját. Nem sok közös van a két játékosban, stílusukban, nem is szeretném összehasonlítani őket, de ez az infó engem meglepett. Amilyen szép emlékekkel gondolok vissza Viallira (és szerintem itt még jópáran), nagy dolog lesz az előzés.

#FunFact2:
Amióta  a 90 milliós Higany megérkezett, 34 gólt rúgott, Dybala 29-et.

Persze meg kell említeni, hogyezekre nagyban rájátszik az idén 5 meccsen rúgott 10 gólja, nem egyenletes Dybala teljesítménye sem, de ezek attól még tények. Csak így tovább!
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 17:49

zetterberg40 wrote:

Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.

Ezt ennyire elején nem lehet még megmondani. A Sassol az első szezonjában full kretén tuti kiesőnek tűnt a szezon feléig, azóta megfordultak az EL-ben is. De még rengeteg példát lehetne mondani. Az ilyen kiscsapatoknál a feljutás után a fél csapat kicserélődik, másik fokozatba kell kapcsolni, nem azonnal lesz belőlük csapat - ugyanez nagyban a Milan.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 14:27

LeRoi10 wrote:

erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla. 

Állítólag... úgyhogy majd gondolom januárban meglátjuk.

Elsőre ez a Pellegri meggyőzőbbnek tűnik mint Kean, ami persze sokat még nem jelent. A szerecsengyerek amúgy a Fio ellen csereként beállt a 2. félidőre, a Lóma ellen pedig kezdőként 64 perc jutott neki.

Orsolini debütált az Atalantaban, 16 percet játszott és kiharcolta a tizit, amivel pontot szereztek. Caldara végigjátszotta a meccset.

Szerk: Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 08:54

LeRoi10 wrote:

erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla.

Nem tudom melyik topicba illik igazán de kíváncsian várom, hogy meddig lesz életképes csapat Párizsban. Először Neymar veszett össze Cavanival a tizenegyesért, aztán Dani Alves vette el a labdát Cavani elől egy szabadrugásnál, hogy aztán azt szépen, jó kiskatona módjára odaadhassa Neymarnak. Nem egészséges dolgok ezek.

Mivel ott van Mbappé nem kis pénzért és a támadórészleg elég telített, gondolom az lesz a vége,hogy Cavani mehet, legkésőbb jövő nyáron. Persze addig szépen tönkrevágják a csapatmorált,de hát a pénz és csillogás nagy úr Very Happy
Nem vagyok nagy összeesküvés-elmélet hívő,de az az érzésem,hogy Dani Alvesnek nem a zene hiánya volt itt a baja, hanem ő már akkor tudta,hogy Neymar megy oda és akart menni a haver mellé kiskirálykodni.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-17, 23:51

zetterberg40 wrote:
Ezt a Pellegrit állítólag "lestopolta" a milány a mercato utolsó napján, januárban vennék meg.

Nem tudom melyik topicba illik igazán de kíváncsian várom, hogy meddig lesz életképes csapat Párizsban. Először Neymar veszett össze Cavanival a tizenegyesért, aztán Dani Alves vette el a labdát Cavani elől egy szabadrugásnál, hogy aztán azt szépen, jó kiskatona módjára odaadhassa Neymarnak. Nem egészséges dolgok ezek.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-17, 23:38

Ezt a Pellegrit állítólag "lestopolta" a milány a mercato utolsó napján, januárban vennék meg.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-17, 22:39

Pietro Pellegri 16 évesen (2001-es születésű!!!!) duplázott a Lazio ellen. Ő az, akit Marottáék csomagban hoznának el a Genoától.

A második gólja kifejezetten pofás lett:
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-17, 11:01

Mandragora vs. Inda:

A GdS és a Whoscored szerint is ismét a Crotone legjobbja volt, igaz most nem akkora fölénnyel.
1/2 Shots, 25/30 (83%) Passes, 1 Key pass, 4 Aerials won (57%), 4/5 Tackles, 3 Interceptions.

Ismét nem volt sokat (30%) a labda  a Crotonénál, de ez akár kedvezhet is Mandragora fejlődésének is. Csak így tovább Töki!
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-11, 11:22

az egyik második számú milánói csapatot azért egész jól összerakta spalletti. egy frontra elég a keretük, az egy erős kezdő. náluk az lehet a döntő, hogy csak 3 belső védőjük van, azaz inkább 2 + ranocchia.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-11, 11:09

EsztéNégy wrote:

Négy csapat lesz most BL induló az olaszoktól, ugye? Mondjuk ez még így is necces, szerintem a Juve-Napoli-Ellenség trió előttük végez, és nem hiszem, hogy EDF akkorát bukna a Románál, hogy ne legyenek benne az első négyben.
A Laziot se hagyjuk ki, piszok jó kis csapatot rakott össze Inzaghi, összeszokottak, a játékosállomány is rendben van, ha a kulcsemberek nem lesznek sokat sérültek, szerintem inkább esélyesek a dobogóra mint a Milanói bohócduó vagy a Lóma.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-11, 11:02

s4tch wrote:

donnarumma. azt már elmondta fassone, hogy ha jövőre nem jutnak be a bl-be, akkor egy sztárt el kell adniuk.
 Négy csapat lesz most BL induló az olaszoktól, ugye? Mondjuk ez még így is necces, szerintem a Juve-Napoli-Ellenség trió előttük végez, és nem hiszem, hogy EDF akkorát bukna a Románál, hogy ne legyenek benne az első négyben.

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-11, 10:31

Petike007 wrote:
Lehet van egy hátsó deal.

donnarumma. azt már elmondta fassone, hogy ha jövőre nem jutnak be a bl-be, akkor egy sztárt el kell adniuk.
Back to top Go down
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-11, 09:26

s4tch wrote:
csóró banda ez. ahhoz, hogy egyáltalán regisztrálni tudják a patkányt a ligánál, egy agnelli közeli bank adott fedezet nélküli bankgaranciát...

Anno amikor a Dortmund dögrováson volt, a Bayern Monaco segített nekik. Cserébe egy jó ideig folyamatosan lerabolhatták a Dromándot.

Lehet van egy hátsó deal. Ki tudja.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-10, 23:21

csóró banda ez. ahhoz, hogy egyáltalán regisztrálni tudják a patkányt a ligánál, egy agnelli közeli bank adott fedezet nélküli bankgaranciát...
Back to top Go down
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-10, 20:55

CsT wrote:
a patkány remekül irányította a milány védelmét az első komolyabb támadósor ellen. Very Happy A kurva anyját! Smile
Apropó, fizettek már érte?

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-10, 18:31

a patkány remekül irányította a milány védelmét az első komolyabb támadósor ellen. Very Happy A kurva anyját! Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 13:40

s4tch wrote:
a napoli középpályára iszonyú jól igazol évek óta. a cseresoruk is combos, és egyik sem volt drága.

Jaja, ráadásul fiatalon igazolták őket és bíznak bennük. Én Zielinskit különösen kedvelem.
Életkor szempontjából tök jól állnak: Hamsik 30, Zielinski 23, Jorginho 25, Rog 22, Diawara 20, Allan 26. És ez olyan két sornyi játékos a három fős középpályájukra, hogy gyakorlatilag tetszés szerint felrakhatóak, variálhatóak. 

Nem lehet elégszer leírni, mennyire nehéz szezon lesz ez. Az afrikaiak egyben maradtak, jó felkészülésen vannak túl, nem kellett új arcot a csapatba építeniük; az inda úgy tudott nyerni Lómában, hogy nagyrészt közük nem volt a meccshez, Spa pedig olyan közegben tud rendet tenni, ami náluk eluralkodott + nuku nemzetközi meccs, heti egy meccsre tudnak készülni; patkány sajnos sokat fog dobni a hullarablók védelmén, szerintem fogják tartani a lépést; EDF ha nagyrészt kiküszöböli a szombat este is látott eszetlenséget a társaságból, akkor veszélyesek lesznek, mert játékban amúgy szerintem jó dolgokat mutattak ezen a meccsen.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 12:41

tjunior wrote:
...nem nagyon értem mi tartja a kezdőben...

a tavalyi éve, illetve az opciók hiánya. tavaly khedira a formációváltás után kurvajó volt, összeállt szépen a védekezés is, a bl-döntőt leszámítva nem volt gondunk abból, hogy khedira játszik pjanic mellett. idén eddig khedira falhoz vert lófasz, a statisztikákon túl is roppant gyenge, egyáltalán nincs (még) formában. bízom allegriben, annak nagyon örülök, hogy hétvégén le merte kapni mindkét belső középpályását. egy gólos vezetésnél egy pjanic-bentancur csere akkor is tökös volt, ha pjanic ránézésre kifutotta a belét, és már csak percek voltak hátra.

az pedig mandragorának és nekünk is jó, hogy a srác a crotonéhoz került. nálunk perceket sem kapna, így meg szépen felépíti magát, és jövőre jöhet vissza izmozni. abban már nem bízom, hogy marchisio sokáig használható lesz, úgyhogy szükségünk lehet a fiúra. adná az ég, hogy nála is ugyanúgy beváljon az egy év kölcsön, mint anno marcsié az empolinál.

amúgy nyilván ruganinak is rengeteget segítene, ha előtte egy olyan középpálya dolgozna, amely helyett kevesebbet kell takarítani.
Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 10:25

Tudom, hogy az almát hasonlítom a körtéhez, de Mandragora 2 meccs 10 tackle, Khedira-Pjanic 3 tackle. Ebből Mirát fel lehet menteni, adott 2 gólpaszt, meg 76,5 passz meccsenként 90% fölötti átlaggal. Ugyanez kebabnál 30,5 87%....nem nagyon értem mi tartja a kezdőben...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 10:10

nem lesz gond az atalantával. caldara sérült, spinazzola végighisztizte az elmúlt heteket edzés helyett, orsolini meg tényleg pici pók még, gasp őt is fel fogja építeni.

mandragora a sofascore-nál is a meccs embere lett. az összefoglaló alapján a szabikat és a szögleteket is ő lövi, a kulcspasszok egy része ebből jöhetett össze:

Back to top Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 10:02

Mandragorától sokat várok,remélem Lirola is magára talál, Mattiello is felépítheti még magát. Cassata,Romagna szerintem be fog férni a későbbiekben.
Az Atalantával meg úgy tűnik megszívatjuk magunkat és a játékosokat is? Remélem nem fogják durciból jegelni az idényben őket.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 09:53

Egy kis helyzetjelentés a fiatalokról

Crotone - Hellas V. 0-0

Mandragora végigjátszotta a meccset. A GdS meccsriporterénél és a Whoscoredon (8,4) is a meccs embere:
A számai: 26/34 passz (76%), 4 kulcspassz, 6/6 tackle, 4 interception, 1/2 lövés. 
Sajnos nem láttam a meccset, csak számokból nehéz helytálló dolgokat kitalálni, de ezek brutál számok. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Crotone össz-vissz 36%-ban birtokolta a pöttyöst.

SPAL - Udinese 3-2

Mattiello is végignyomta. Whoscoredon 7,1-et kapott.
A számai: 33/33 passz, 4/4 tackle, 4 interception, 1 felszabadítás, 1 kulcspassz.

Napoli - Atalanta 3-1

A Caldara, Spina, Orsolini trióból egyikőjük sem játszott.

Milan - Cagliari 2-1

Romagna végig a padon üldögélt.

Torino - Sassol 3-0

Lirola végigjátszotta a meccset, de nem volt az igazi, csakúgy mint a csapata. Cassata nem kapott lehetőséget.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 06:46

A női csapat közben egy laza 13-0-al kezdett a Toro ellen! Smile  Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-28, 00:00

Neto közben olyan gólt szopott szabadrúgásból amiért nyugodtan visszavonulhatna.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-27, 22:22

a napoli középpályára iszonyú jól igazol évek óta. a cseresoruk is combos, és egyik sem volt drága.
Back to top Go down
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-26, 22:54

Rossz argentin csatarert tortuk fel a malacperselyt, mar ami a gollovest illeti.

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-08-26, 22:25

A Lóma vezetett, lőtt 3 kapufát, erre az inda 10 perc alatt rúg kettőt
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 30Go to page : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next