Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
AuthorMessage
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-16, 12:17

@Petike007 wrote:

Spina és Lirola nem nagyon muzsikál mostanában.

Mandragora hatalmas tehetség, de kellett neki, hogy sérülés után sokat játsszon. Emiatt nem értem, amikr kölcsön adunk valakit, akkor egyből jön a duma, hogy átadtuk szegényt az enyészetnek.

Pedig csak lehetőséget kapott, hogy bebizonyíthassa, hogy méltó a mezünkre.

Forza Rolando
Spinazzola az elmúlt héten gólpasszt adott a válogatottban és az Atalantában is. A válogatott azzal verte az albánokat, illetve szereztek vezetést a Samp ellen (ahol aztán kikaptak). Spina szezonja döcögősen indult a sérülése és a átigazolási kérelme miatt, de amióta játszik jól is teszi azt.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-16, 08:21

@LeRoi10 wrote:
Mandragora babám ma a Torino ellen:
3 tackle, 2 interception, 4 tisztázás, 4 megnyert fejpárbaj.

Tudom, tudom, hogy a Crotone védekező focit játszik, leginkább labda nélkül (ma is csak 33%-ban birtokolták a labdát), de  most figyeljetek: Az európai 5 topligát tekintve, Mandragora a 6. legtöbb interceptiont átlagolja meccsenkénti 3,6-tal. Mellé még társul 3,1 tackle illetve 1,9 tisztázás. Szép álom, de kurva jó lenne ha DS-t, Bernit, Ruganit, Bekúrt is sikerülne beépíteni még az idei szezonban a kezdő környékére, mert jövőre rájuk érkezik még Caldara, Mandragora, Spinazzola és talán Lirola is.

Spina és Lirola nem nagyon muzsikál mostanában.

Mandragora hatalmas tehetség, de kellett neki, hogy sérülés után sokat játsszon. Emiatt nem értem, amikr kölcsön adunk valakit, akkor egyből jön a duma, hogy átadtuk szegényt az enyészetnek.

Pedig csak lehetőséget kapott, hogy bebizonyíthassa, hogy méltó a mezünkre.

Forza Rolando
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-16, 00:35

Mandragora babám ma a Torino ellen:
3 tackle, 2 interception, 4 tisztázás, 4 megnyert fejpárbaj.

Tudom, tudom, hogy a Crotone védekező focit játszik, leginkább labda nélkül (ma is csak 33%-ban birtokolták a labdát), de  most figyeljetek: Az európai 5 topligát tekintve, Mandragora a 6. legtöbb interceptiont átlagolja meccsenkénti 3,6-tal. Mellé még társul 3,1 tackle illetve 1,9 tisztázás. Szép álom, de kurva jó lenne ha DS-t, Bernit, Ruganit, Bekúrt is sikerülne beépíteni még az idei szezonban a kezdő környékére, mert jövőre rájuk érkezik még Caldara, Mandragora, Spinazzola és talán Lirola is.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-06, 22:47

@CsT wrote:
Ekkora égés után remélem kibasszák végre Észventúrát. Mit akart otthon Macedónia ellen 3-4-3, 7 védekező játékossal....aztán kihúzni 1-0-al...vicc. Amúgy bonuccsicska elfelejtett focizni a silányban? A hosszú passzai nagyon nem ültek, védekezésben meg hibát hibára halmozott a kis buzi! Smile Sajna Rugani is nagyon alibi játékot tolt, Barzamaci meg lesérült, legalább Csellóra nem lehetett panasz.

A kvalifikáció így is meglesz, a maradék senkit nem fog érdekelni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-06, 22:41

Ekkora égés után remélem kibasszák végre Észventúrát. Mit akart otthon Macedónia ellen 3-4-3, 7 védekező játékossal....aztán kihúzni 1-0-al...vicc. Amúgy bonuccsicska elfelejtett focizni a silányban? A hosszú passzai nagyon nem ültek, védekezésben meg hibát hibára halmozott a kis buzi! Smile Sajna Rugani is nagyon alibi játékot tolt, Barzamaci meg lesérült, legalább Csellóra nem lehetett panasz.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-01, 20:06

Óriási talány ez a Milan, hogy pontosan mit akarnak kezdeni magukkal. Ma két értékelhető emberük volt, Biglia és Silva, de lehet, hogy ők is csak a retekszar többiektől voltak egy fokkal jobbak. Montellának szerintem ez volt az utolsó meccse Milan edzőként.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-01, 20:02

Ebből megint Il Peggiore lesz a patkánynak. Amúgy ebben a szezonban Dollárrumma sem valami kiemelkedő. Mondjuk jobban keres. Smile
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-10-01, 19:45

Szegény Bonu Sad  80 perc és 0-2 után:
-0 megnyert fejpárbaj
-0 tackle
- legkevesebb passz és labdabirtoklás a Milan védői közül
- legrosszabb sikeres passz% a védelemben (78%)
- látszatra is botrányosan gyenge, főleg ha saját magához viszonyítom
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-25, 15:50

A Milan meccsre én is Bonu (meg az ebéd) miatt ültem le, de végül Torreira miatt maradtam. Elképesztő az a srác. Már tavaly is nagy fogásnak tűnt, igazi energiabomba. Akárki is viszi majd el, nagyon jól fog vele járni, (a mai piaci viszonyokhoz képest) várhatóan teljesen normális áron. Idén mind az 5 meccset végigtolta, 3,4 tacklet, 1,8 interceptiont, 1 kulcspasszt, 58 passzt átlagolva, 85%-os passzpontossággal. Tavaly 35 meccsen 2,8 tacklet, 2,5 interceptiont átlagolt. 21 évesen már van mögötte egy végigtolt A-s és egy bajnok B-s szezon. Reméljük a félresiklott Schick-biznisz miatt nem égettünk fel minden hidat a Samppal. Mandragorával, Bentancurral, Torreirával kifejezetten kecsegtető lenne a jövő.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-25, 10:46

@tjunior wrote:

Az a legszebb az egészben, hogy ezt a 3-5-2őt fix hogy miatta erőltetik  flower  csak ugye Zapata meg Roamgnoli messze nem Chiellini vagy Barzamaci fénykorában.

Már az eladásakor is amellett voltam, hogy mint védő azért nem túl nagy veszteség, főleg, ha négy védős rendszerben akarunk játszani. Irányítani nagyon jól tud, de tegnap is elkísérte Alvarezt a góljáig a meccs végén. Ha ezt Benácia csinálja, elmondjuk mindennek  bounce

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-25, 08:28

@exchaby wrote:

most a masikban, es vegulis meg nem hivatalos

Jogos.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-25, 07:08

@s4tch wrote:
milan lol!
bonucci lol!
Az a legszebb az egészben, hogy ezt a 3-5-2őt fix hogy miatta erőltetik  flower  csak ugye Zapata meg Roamgnoli messze nem Chiellini vagy Barzamaci fénykorában.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 23:07

@zetterberg40 wrote:

Miliknek gyakorlatilag egy éven belül másodszor szakad el az ACL ugyanabban a térdében. 23 évesen azért az kemény. Sajnálom őt.

most a masikban, es vegulis meg nem hivatalos

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 21:09

Caldara mellett most már Spinazzola is kezdő.

Miliknek gyakorlatilag egy éven belül másodszor szakad el az ACL ugyanabban a térdében. 23 évesen azért az kemény. Sajnálom őt.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 15:51

Mandragora gól a Benevento ellen. gól

https://youtu.be/eft8J39pGNc
Back to top Go down
View user profile
Malloy
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 15:45

@s4tch wrote:
milan lol!
bonucci lol!

Már el is indult a MontellaOut mozgalom a balfaszoknál!  Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 15:09

@s4tch wrote:
milan lol!
bonucci lol!

Zapata meccse volt ahogy nézem az összefoglalót. 

Csak így tovább Bonu, minden jót neked!
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 14:22

milan lol!
bonucci lol!
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-24, 14:04

Jobb híján Samp-Milánnal múlatom az időt, eddig érdemes lol!

LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-20, 23:20

@zetterberg40 wrote:

Állítólag... úgyhogy majd gondolom januárban meglátjuk.

Elsőre ez a Pellegri meggyőzőbbnek tűnik mint Kean, ami persze sokat még nem jelent. A szerecsengyerek amúgy a Fio ellen csereként beállt a 2. félidőre, a Lóma ellen pedig kezdőként 64 perc jutott neki.

Orsolini debütált az Atalantaban, 16 percet játszott és kiharcolta a tizit, amivel pontot szereztek. Caldara végigjátszotta a meccset.

Szerk: Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.
http://www.around-j.com/agent-pellegri-hasnt-signed-anyone-yet/
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-20, 11:34

@tjunior wrote:

Ott van ez az egész VAR erlhibázva (többekközt) , hogy a bíróra van bízva mit néz meg, meg mit nem. Innetől kezdve lehet, hogy javítottunk a hibák egy részén, viszont generáltunk újat. Ezt miért nem nézte meg? Legyen az hogy a bíró ne használhassa magától a VARt viszont mindkét csapatnak legyen 2-3 challenge-e és csak azokat a szituációkat nézzék meg semmi mást, egyből ki van zárva az esetleges bírói részrehajlás, plusz értelemtelenné válik a meccsenkénti 17 kétes szituációnál a videóbírós hiszti.
Franc tudja mi lenne a jó. A lesek megítéléséhez remek a VAR rendszer, de egy kétes szituban egy döntés bírófüggő. Van aki a kemény harcot is engedi, van aki nem, illetve kellene hogy legyen következetesség, magyarul amit az egyik oldalon lefújtam azt a másikon is le kellene.
Azt meg végképp nem értem, hogyha a vezetőbíró videózni akar akkor miért vár 1 percet előtte (gondolom a videós kolléga nyomja a fülére az infot és ha egyetértés van akkor mehet tovább a játék és "csak" 1 percet álltunk). Minden esetre elég nagy katarzisromboló, hogy sok gólnál várni kell fél percet, hogy örülhessél.....
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-20, 09:56

@CsT wrote:

Pont ez a fura. Egyből befújta és hiába reklamáltak percekig a bolonyaiak nem ment ki videózni.
Én egyébként láttam a meccset, hatalmas mákja volt az indának, ziccerek, kapufa, handa bravúrok az első félidő lehetett volna sima 3-0.
Ott van ez az egész VAR erlhibázva (többekközt) , hogy a bíróra van bízva mit néz meg, meg mit nem. Innetől kezdve lehet, hogy javítottunk a hibák egy részén, viszont generáltunk újat. Ezt miért nem nézte meg? Legyen az hogy a bíró ne használhassa magától a VARt viszont mindkét csapatnak legyen 2-3 challenge-e és csak azokat a szituációkat nézzék meg semmi mást, egyből ki van zárva az esetleges bírói részrehajlás, plusz értelemtelenné válik a meccsenkénti 17 kétes szituációnál a videóbírós hiszti.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-20, 08:46

@tjunior wrote:

Nem gyengén. A meccset nem láttam,  de ha ezt a felvételek megtekintése után adta meg...
Pont ez a fura. Egyből befújta és hiába reklamáltak percekig a bolonyaiak nem ment ki videózni.
Én egyébként láttam a meccset, hatalmas mákja volt az indának, ziccerek, kapufa, handa bravúrok az első félidő lehetett volna sima 3-0.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-20, 07:06

@Krisz wrote:
Kamutizit kapott az ínter?
Nem gyengén. A meccset nem láttam,  de ha ezt a felvételek megtekintése után adta meg...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-19, 23:56

Kamutizit kapott az ínter?
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-19, 13:49

@Krisz wrote:

Ezt ennyire elején nem lehet még megmondani. A Sassol az első szezonjában full kretén tuti kiesőnek tűnt a szezon feléig, azóta megfordultak az EL-ben is. De még rengeteg példát lehetne mondani. Az ilyen kiscsapatoknál a feljutás után a fél csapat kicserélődik, másik fokozatba kell kapcsolni, nem azonnal lesz belőlük csapat - ugyanez nagyban a Milan.

Végül is pl. a Crotone tavaly nagyot hajrázott... még egyszer olyasmire aligha lesznek képesek. Természetesen korai jósolni, de a Beneventot fizikai fájdalom volt látni (nem a Nápoly elleni zakójukra gondolok), mintha egy darab Seria A szintű játékosuk sem lenne.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 18:51

#FunFact:
Dybala 1 gólra van Viallitól a Juventus mezben, tétmeccsen szerzett gólok listáján. Viallinak 157 meccs kellett az 53 gólhoz, Dybala 100 meccsen lőtte a maga 52 gólját. Nem sok közös van a két játékosban, stílusukban, nem is szeretném összehasonlítani őket, de ez az infó engem meglepett. Amilyen szép emlékekkel gondolok vissza Viallira (és szerintem itt még jópáran), nagy dolog lesz az előzés.

#FunFact2:
Amióta  a 90 milliós Higany megérkezett, 34 gólt rúgott, Dybala 29-et.

Persze meg kell említeni, hogyezekre nagyban rájátszik az idén 5 meccsen rúgott 10 gólja, nem egyenletes Dybala teljesítménye sem, de ezek attól még tények. Csak így tovább!
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 17:49

@zetterberg40 wrote:

Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.

Ezt ennyire elején nem lehet még megmondani. A Sassol az első szezonjában full kretén tuti kiesőnek tűnt a szezon feléig, azóta megfordultak az EL-ben is. De még rengeteg példát lehetne mondani. Az ilyen kiscsapatoknál a feljutás után a fél csapat kicserélődik, másik fokozatba kell kapcsolni, nem azonnal lesz belőlük csapat - ugyanez nagyban a Milan.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 14:27

@LeRoi10 wrote:

erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla. 

Állítólag... úgyhogy majd gondolom januárban meglátjuk.

Elsőre ez a Pellegri meggyőzőbbnek tűnik mint Kean, ami persze sokat még nem jelent. A szerecsengyerek amúgy a Fio ellen csereként beállt a 2. félidőre, a Lóma ellen pedig kezdőként 64 perc jutott neki.

Orsolini debütált az Atalantaban, 16 percet játszott és kiharcolta a tizit, amivel pontot szereztek. Caldara végigjátszotta a meccset.

Szerk: Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-18, 08:54

@LeRoi10 wrote:

erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla.

Nem tudom melyik topicba illik igazán de kíváncsian várom, hogy meddig lesz életképes csapat Párizsban. Először Neymar veszett össze Cavanival a tizenegyesért, aztán Dani Alves vette el a labdát Cavani elől egy szabadrugásnál, hogy aztán azt szépen, jó kiskatona módjára odaadhassa Neymarnak. Nem egészséges dolgok ezek.

Mivel ott van Mbappé nem kis pénzért és a támadórészleg elég telített, gondolom az lesz a vége,hogy Cavani mehet, legkésőbb jövő nyáron. Persze addig szépen tönkrevágják a csapatmorált,de hát a pénz és csillogás nagy úr Very Happy
Nem vagyok nagy összeesküvés-elmélet hívő,de az az érzésem,hogy Dani Alvesnek nem a zene hiánya volt itt a baja, hanem ő már akkor tudta,hogy Neymar megy oda és akart menni a haver mellé kiskirálykodni.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-09-17, 23:51

@zetterberg40 wrote:
Ezt a Pellegrit állítólag "lestopolta" a milány a mercato utolsó napján, januárban vennék meg.

Nem tudom melyik topicba illik igazán de kíváncsian várom, hogy meddig lesz életképes csapat Párizsban. Először Neymar veszett össze Cavanival a tizenegyesért, aztán Dani Alves vette el a labdát Cavani elől egy szabadrugásnál, hogy aztán azt szépen, jó kiskatona módjára odaadhassa Neymarnak. Nem egészséges dolgok ezek.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 32Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Cipoet's Kit Room
» calcio.ab's latest hauls!