Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

Minden ami nem Juve meccs - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 18:43

A forduló eddig így jött: hazai - döntetlen - vendég: 1-1-7. Na ilyenkor nem szokott 1-1-8 lenni...
A het elejen is netsesnek gondoltam a meccset, a statisztika után és Marcsi nelkul meg aztan tényleg benne van a botlas.
Back to top Go down
View user profile
buktar
Segédedző
Segédedző
buktar

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 16:23

A Napoli nem hibázik.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:40

@laac wrote:
jól indul a hetem!!!Főleg h főnököm sintér szurker!!! Very Happy

nálatok se lesz téma a fizetésemelés Very Happy

buktar
Segédedző
Segédedző
buktar

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:33

Keress másik munkahelyet! Smile
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:30

jól indul a hetem!!!Főleg h főnököm sintér szurker!!! Very Happy

exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:29

ha a frosinone is visszaadja a kölcsönt amit kapott tőlünk, akkor bizony rajtunk múlik majd hogy ki lesz a téli bajnok Smile

zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:29

@buktar wrote:
It's time! Smile

Ljajics egymaga megnyerhette volna az izének, de Consigli kurva nagyokat védett. A végén az meg egyértelmű tizi volt, Berardi bevágta, ahogy kell.

Kurva nehéz lesz az esti meccs.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:28

@buktar wrote:
It's time! Smile
bizony
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
buktar
Segédedző
Segédedző
buktar

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-10, 14:27

It's time! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-09, 21:48

@zetterberg40 wrote:
@Krisz wrote:
Annyira imádom, hogy a Lazio mindig tesz nekünk egy szivességet. Smile

Holnap jó lenne élni a lehetőséggel, bár Marcsi nélkül nehéz meccsre számítok. Ráadásul még Hernanest is esélyesnek tartják a kezdőre...

Amíg Khedira egészséges remélem nem bohóckodunk Hernanesszel. Szerintem amúgy ez a Samp meccs baromi nehéz lesz.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-09, 20:50

@Krisz wrote:

Holnap jó lenne élni a lehetőséggel, bár Marcsi nélkül nehéz meccsre számítok. Ráadásul még Hernanest is esélyesnek tartják a kezdőre...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-09, 19:52

Back to top Go down
View user profile
sneco7
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2016-01-06, 16:55

A Chievo-Roma margójára: Laughing Twisted Evil lol! hbang  Pepe gól , pedig 2-3-nál azt hittem meglesz nekik.

A Palermo egyenlítésében is reménykedtem,de hát nem vagyok telhetetlen Smile
Back to top Go down
View user profile
buktar
Segédedző
Segédedző
buktar

PostSubject: ki kell végre mondani   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-22, 02:29

És már abszolút nem volt meggyőző az Ellenség játéka, az idegenben idén harmatgyenge Lazio ellen. Melo meg nem való a pálya közelébe sem.
Transition year ide vagy oda, ebből akár scudetto is lehet! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:42

@EsztéNégy wrote:
Garcia nem tud mit kezdeni a kerettel, már bő egy éve nem játszanak értékelhető focit (helyenként talán). Kétszer alázták meg őket a BL-ben, és nem, még a Lómánál kisebb csapatok sem szoktak 6-7 gólokat kapni a Bayerntől meg a Barcától (úgy főleg nem, hogy mindkét meccs lehetett volna 10 is akár). Nincs tartása a csapatnak, ez egyértelműen edzői hiba, ráadásul a "mindig mindenki más a hibás, sohasem én" mentalitás miatt Garcia soha semmit nem fog nyerni Olaszországban. Ennyi nekem bőven elég lenne a menesztésére, én csodálkoztam is, hogy nem a nyáron lépték meg az edzőváltást, már tavaly zátonyra futott ez a projekt a rengeteg elhullajtott ponttal a kiscsapatok ellen.

Egy vezetőséget aligha erdekel hogy szepen jatszik-e a csapat, az eredmeny a lenyeg egyedül. Tavaly masodikok lettek, most tovabbjutottak a csoportból, bajnoki versenyfutas pedig nyilt, valószínűleg az elmult 6-8 ev legizgalmasabb szezonja lesz. Ezek eredmenyek nem pedig egy 16. hely egy felmilliard euros kerettel.
Akarmilyen edzovaltas is történik (lehet akar Mourinho-Clough-Fergusson genjeibol kifejlesztett szuperedző), szezon közben az csak szarlapatolas. Egy nyari cseret megertettem volna, de mivel az eredmenyek megvannak semmi nem indokolja a valtast. Egy Romanal aligha az a merce hogy szepen jatszon a csapat, meltosaggal viselje a vereseget es sorba hordja haza a scudettokat.
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:21

Úgy elvoltam itt az eufóriában, hogy fel sem tűnt, hogy a 2 perces videóban nincs is benne a piros, csak a tizi Very Happy
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:20

jackie_d wrote:
@zetterberg40 wrote:
Melo piros lapja:

nagyon kemény volt, majdnem megszakadtam a röhögéstől bom
kezd alakulni az idény...

Asszem kick-boxban ez a kakato geri,szép rúgás volt nah.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:13

@zetterberg40 wrote:
Melo piros lapja:

nagyon kemény volt, majdnem megszakadtam a röhögéstől bom
kezd alakulni az idény...
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 23:05

Melo piros lapja:

Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 22:57

Itt meg is lehet nézni, amíg le nem szedik:

Az első két gól:

És Melo:
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 22:42

Melo elővette a szokásos balfasz énjét. Az utolsó percekben összehozott egy tizit a Lazionak, amit ugyan Candreva kihagyott, de a kipattanót bevágta. Plusz egy piros lap, amit érdemes megnézni. Nem normális a tag.

Be is húzta a Lazio, szóval ez a forduló is jól végződött. 3 pontra az első hely.

Más: Igen, Dárdai Pali elképesztő!
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 16:15

Dardai góljával vezet a Hertha

kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 11:43

@EsztéNégy wrote:
... Garcia soha semmit nem fog nyerni Olaszországban.
Én már csak emiatt az egy ok miatt is megtartanám örökre farao
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-20, 10:35

Garcia nem tud mit kezdeni a kerettel, már bő egy éve nem játszanak értékelhető focit (helyenként talán). Kétszer alázták meg őket a BL-ben, és nem, még a Lómánál kisebb csapatok sem szoktak 6-7 gólokat kapni a Bayerntől meg a Barcától (úgy főleg nem, hogy mindkét meccs lehetett volna 10 is akár). Nincs tartása a csapatnak, ez egyértelműen edzői hiba, ráadásul a "mindig mindenki más a hibás, sohasem én" mentalitás miatt Garcia soha semmit nem fog nyerni Olaszországban. Ennyi nekem bőven elég lenne a menesztésére, én csodálkoztam is, hogy nem a nyáron lépték meg az edzőváltást, már tavaly zátonyra futott ez a projekt a rengeteg elhullajtott ponttal a kiscsapatok ellen.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 22:25

@kilopo wrote:
Azt nem mondtam, hogy lenne értelme kirúgni ilyenkor egy edzőt az összességében nem olyan nagyon rossz eredmények miatt. Csupán felsoroltam az eredményeket, amik megalapozzák a pletykákat.

Akkor neked sincs mélyebb infod, mondjuk a lómai lúzerségen nem is értem miért lepődünk meg Very Happy
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 22:17

Azt nem mondtam, hogy lenne értelme kirúgni ilyenkor egy edzőt az összességében nem olyan nagyon rossz eredmények miatt. Csupán felsoroltam az eredményeket, amik megalapozzák a pletykákat.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 21:58

@kilopo wrote:
@Krisz wrote:
Lehet én vagyok kicsit lemaradva, de hogy jött most ez a kirúgás? Miért akarják kirakni?
A bajnokságban 1-3-2 az utolsó 6 meccs, a kupában kiestek egy ki tudja milyen csapat ellen, a BL-ben kurva nagy szerencsével jutottak csak tovább (szintén 1-3-2, 16 kapott gól).

Volt egy hullámvölgy, a kupa nem sok embert érdekel és a BL-ből végülis továbbjutottak. Igazi retardáltnak kell lennie egy vezetőségnek ha ennyi miatt kiteszik. Ezért se nagyon értem ezeket a pletykákat - persze ha esetleg más is van még emögött...
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 18:31

@Krisz wrote:
Lehet én vagyok kicsit lemaradva, de hogy jött most ez a kirúgás? Miért akarják kirakni?
A bajnokságban 1-3-2 az utolsó 6 meccs, a kupában kiestek egy ki tudja milyen csapat ellen, a BL-ben kurva nagy szerencsével jutottak csak tovább (szintén 1-3-2, 16 kapott gól).
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
kilopo

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 18:23

Szerintem Conte kicsit ugyanazt csinálta, mint Vidal. Nagyon kisarkítva ugródeszkának használták a klubbot, de mindezt úgy, hogy a klubban is profitált a munkájukból bőven. Azt jó lenne majd egyszer megtudni, hogy mi is történt a felmondása előtti napokban.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 17:05

@_DREAM_ wrote:
A Romai hisztiseknek maradt még Garcia az edzőjük? Nem rúgták még ki? (mixelni akarok azért kérdezem, ennek függvényében tenném meg a meccsüket elephant )

Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime2015-12-19, 16:18

@zetterberg40 wrote:
@_DREAM_ wrote:
A Romai hisztiseknek maradt még Garcia az edzőjük? Nem rúgták még ki? (mixelni akarok azért kérdezem, ennek függvényében tenném meg a meccsüket elephant )

Egyelőre még igen, de már az a pletyka járja, hogy csak keddig, amikor is Spalletti váltja. Durvább találgatások szerint Panucci viszi végig a szezont, és nyártól Conte lép a helyébe Embarassed

Amikor anno Conte lelépett és azt pletykálták hogy a Milan edzője lesz, baromi sz.ul esett volna, egyfajta árulásként éltem volna meg. Ma viszont leszarnám hogy mit csinál.. 2 dolog miatt.
Az egyik, a 10 eurós hasonlata, amire Allegri csattanós választ adott a tavalyi szezonnal, bebizonyítva hogy baromságot mondott Conte + saját Conte munkáját is minősítette.
A másik pedig az állandó rinyálása szövetségi kapitányként, amiben meg az a vicces, hogy amíg nálunk volt edző, pont az ellenkezőjéért rinyált. Hogy minek kell behívni barátságos meccsekre a legjobb embereit, stb. most k.ra ugyanazt csinálja ő is.

Minden köszönet neki a szép évekért és a tripláért, meg hogy visszahozta a gödörből a csapatot, de felőlem mehet amerre lát.

De visszatérve az eredeti kérdésre, kíváncsi leszek hogy most mit fognak alakítani a hisztisek. ha már úgyis mindegy elvileg Rudy-nak..
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 18 I_icon_minitime

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
Back to top 
Page 18 of 34Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next