Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-13, 12:59

érdekes meccs volt a mindenkit agyonverő leendő bajnoktól. egy lelkes kiscsapat simán tartotta őket, pedig a végén már mindenki pályán volt, akitől gólra lehet számítani.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-12, 22:53

Nézi még valaki az Inda-zöldfeketejuvelogóscsapat meccset? Félelmetes, hogy Icardi nélkül lószart sem az Inda támadásban még egy harmadosztályú csapat ellen sem. Rengeteg közepeske-csengécske átlövés és folyamatos centerezgetés. Meglátjuk Icardi meddig bírja majd ezt.

EDIT: Beállt egy Parodi nevű srác. Névről ismerős volt, a mi kölcsönjátékosunk. Az utolsó 2 percben 2 brutálisan nagyot mentett! Juventus ügynökök mindenhol.... Very Happy
EDIT2: Aztán persze pont ő hagyja ki a 7. körben. Sajnálom, de jól megszenvedett az Inda.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-10, 20:40

@tjunior wrote:

Mi már inkább a tünet voltunk mint a betegség. Nem nagyon értem hogy gondolhatták azt komolyan hogy a kezdő tizeneggyel, meg 2 ha jóindulatú vagyok 3 (Rog) középpályás cserével végigküldik a szezont 3 fronton  lol! . Miben bíztak? Kifordul magából a fizika meg a biológia?

A kakukktojás 14 emberes ínter tripla nyomán.

Az ínter amúgy jobban "aggaszt". Az ő keretük egy fokkal mélyebb és jóformán csak a bajnokság van nekik (a kupa áprilisig aligha tényező), ráadásul januárban vehetnek még kiegészítő embereket, miközben a Nápolyi aligha fog költekezni. Oké hogy tegnap lejátszottuk őket a pályáról, de ettől függetlenül ebben a tempoban és ezzel az erőfeszítéssel bőven hozni tudják a rutin meccseket.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-10, 20:29

@CsT wrote:
Afrika önbizalmát picit meghekkeltük a múltkori győzelemmel, azóta nem nyernek! Smile
Mi már inkább a tünet voltunk mint a betegség. Nem nagyon értem hogy gondolhatták azt komolyan hogy a kezdő tizeneggyel, meg 2 ha jóindulatú vagyok 3 (Rog) középpályás cserével végigküldik a szezont 3 fronton  lol! . Miben bíztak? Kifordul magából a fizika meg a biológia?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-10, 19:00

@CsT wrote:
Afrika önbizalmát picit meghekkeltük a múltkori győzelemmel, azóta nem nyernek! Smile

Gollam mellett Insigne is sérült. Egyszerűen képtelenek teljesíteni a standard felálláson kívül.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-10, 17:01

Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-04, 15:51

@tjunior wrote:
Ez a tegnapi Beneventuno-Milan olyan hrabali volt Very Happy . A 14ból 14szer bukó totál homály kis csapat az utolsó percben egyenlít a (régen) nagy Milan ellen, a kapusa fejesével...az  élet írja a legjobb sztorikat.
Beneventói capriccio... röhögtem én is, de azért kicsit sajnálom a Milánt.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-04, 10:35

@CsT wrote:

Ilyenről szoktak holywoodban filmet forgatni! Smile Lehetne a címe: Rino Very Happy

https://www.facebook.com/vecchiasignora.forum/posts/1532846436794994

cheers cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-04, 09:29

@CsT wrote:

Ilyenről szoktak holywoodban filmet forgatni! Smile Lehetne a címe: Rino Very Happy

Az egészben az a szép, hogy Gattuso hatalmas előadást tartott a kinevezése után, hogy nem lesz több szelfizés meg nála végre az játszik aki megdöglik a pályán, ehhez képest ugyanazt a csapatot küldte fel ugyanabban a felállásban ahogy Montella is tette max annyi különbséggel, hogy a játék most még rosszabb is volt mint  Vincenzóval. Very Happy

A különbség közte és Conte között, hogy Conte amellett hogy egy vadállat van egy kis esze is. Azt mindenki döntse el magának hogy milyen arányban szükséges a sikerhez a taktikai felkészültség és a motiváció, de a fele-fele talán jó kiindulópont. 100% ordítással meg seggberúgással ez hatalmas bukta lesz, végleg kukába vághatja az edzői karrierjét (kb mint Ferrara). Viszont másodedzőnek kitűnő lehet, aki leordítja a fejüket miközben egy kompetens edző csapatot csinál belőlük.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-04, 09:14

@tjunior wrote:
Ez a tegnapi Beneventuno-Milan olyan hrabali volt Very Happy . A 14ból 14szer bukó totál homály kis csapat az utolsó percben egyenlít a (régen) nagy Milan ellen, a kapusa fejesével...az  élet írja a legjobb sztorikat.

Az egészben az a szép, hogy Gattuso hatalmas előadást tartott a kinevezése után, hogy nem lesz több szelfizés meg nála végre az játszik aki megdöglik a pályán, ehhez képest ugyanazt a csapatot küldte fel ugyanabban a felállásban ahogy Montella is tette max annyi különbséggel, hogy a játék most még rosszabb is volt mint  Vincenzóval. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-04, 07:21

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 22:57

Kis Inzaghira érdemes lesz odafigyelni. Jó edzőalapanyag. Már csak azért is írom ezt, mivel tradicionálisan olasz edző kezében szereti tudni a mindenkori vezetőség a Juvét.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 22:49

egy dolgot sajnalok, hogy nem volt idom megrakni a Benevento hazai v. dontetlent.. amugy oriasit rohogtem mikor este megneztem a veget... geek
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 22:29

azt olvastam, hogy a lazio zsinórban 7. alkalommal állt ki ugyanazzal a kezdővel. ilyenre vagy 12 éve nem volt példa a serie a-ban, nem csak a lazio, hanem más csapat részéről sem.

a milan csodálatos délutánt szerzett nekem is.
Back to top Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 21:54

"Annyira szar a helyzet, hogy Gattuso kénytelen volt Montella nadrágjában meccselni."

Továbbá Puscas Ellenség kölcsön. Szívükre vették a két gólszerzőt.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 21:29

Jó tipp, szaladok a milán fórumokra Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 21:01

@bombahoppa wrote:

Rákerestem.  Ha minden igaz, amit a neten találni, akkor a Ternanából vettük két éve,  azóta kölcsözgetjük ide-oda.
Ez is minket igazol, tudtuk jól, hogy hova kell kölcsönadni! Smile

Fél órája olvasgatom a milány magyar FB oldalának hozzászólásait és iszonyú jól szórakozok?
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 19:41

@CsT wrote:
Hatalmas klub a Milan sikerült elkölteni 200 millát és összehozni egy gyengébb csapatot a tavalyinál. Apropó, ennek a Brignolinak nincs köze hozzánk?
Rákerestem.  Ha minden igaz, amit a neten találni, akkor a Ternanából vettük két éve,  azóta kölcsözgetjük ide-oda.

LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 17:57

Igazából az a legviccesebb, hogy Birgnoli miatt még az amúgy focival kevésbé foglalkozó médiumok is lehozták a legendás elsőosztályú pontszerzést. Zseniális Very Happy Van olyan nemzetközi híroldal, ahol azt írják, hogy a lúzer csapat új lúzert avatott Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 15:49

@LeRoi10 wrote:

Dehogynincs, pont az ilyenek miatt van az alsóházban mindenhol beépített ügynökünk Very Happy Majdnem a torkomon akadt a rántott hús a kései ebéden. Annyira milános volt az egész meccs... Őket rühellem messze a legkevésbé, de nem esett rosszul, na!

Nyilván az indát jobban rühelljük, de nálam szorosan ott van mögöttük a Lóma,Milány,Afrika trió is Very Happy

Mellesleg ez az inda nagyon kemény dió lesz szombaton...nem játszanak jól ma sem, de minden szarból gólt rúgnak.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 15:46

Bazmeg,  idáig néztem a fiammal az összefoglalót.  Őrület.  Három fejesgól.  Az első gól NÉGY!  fejes után.  A másodikat Puskás lövi egy Puskás-díjat érő lövés kipattanójából.  Ha nem egy Donna áll a kapuban,  gól.  A harmadik fejes.  A negyedik fejes. Kapus.  Mától lokálhíró. 

Bónuszként a végén felbukkan Mátricica  wub

LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 15:01

@CsT wrote:
Hatalmas klub a Milan sikerült elkölteni 200 millát és összehozni egy gyengébb csapatot a tavalyinál. Apropó, ennek a Brignolinak nincs köze hozzánk?
Dehogynincs, pont az ilyenek miatt van az alsóházban mindenhol beépített ügynökünk Very Happy Majdnem a torkomon akadt a rántott hús a kései ebéden. Annyira milános volt az egész meccs... Őket rühellem messze a legkevésbé, de nem esett rosszul, na!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 14:48

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 14:38

@CsT wrote:

Na bemutatkozott az agytröszt, kapusgól, első alkalommal szerez 2 gólt a Benevento és megvan az első pontjuk is.Bráfó! Smile
Bonuccsicska bamba fején olyan jót mosolyogtam! Smile

Éreztem! cheers
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 14:35

Benne volt a levegőben a Benvuendo pontszerzés, de azért ilyen végjátékra nem számítottam. Mélyen lesz a Milan idén...

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-12-03, 14:30

@CsT wrote:

Ugyanez futott át ma az agyamon, dobok is rá egy ezrest. 8,5-es oddsért a hülyének is megéri! Smile

Na bemutatkozott az agytröszt, kapusgól, első alkalommal szerez 2 gólt a Benevento és megvan az első pontjuk is.Bráfó! Smile
Bonuccsicska bamba fején olyan jót mosolyogtam! Smile
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-11-30, 08:47

http://www.dailymotion.com/video/x6asz4q

mekkora kapufát csökött tegnap a toro kapusa.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-11-28, 19:47

@Krisz wrote:
A Benvenuto lesz Gattuso első meccse, annyira röhögnék ha pont a Milan ellen szereznék meg az első pontjukat Very Happy
Ugyanez futott át ma az agyamon, dobok is rá egy ezrest. 8,5-es oddsért a hülyének is megéri! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-11-28, 15:35

A Benvenuto lesz Gattuso első meccse, annyira röhögnék ha pont a Milan ellen szereznék meg az első pontjukat Very Happy
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-11-28, 12:50

Hú, nagy a baj a Milannál, ha Gennárótól -az agytröszt- várják a megoldást... Reméltem, hogy Montella ebből a keretből egy szolid kis csapatot tud fabrikálni már talán tavaszra, nos, ez már sosem fog kiderülni. Mint ahogy az ég sem fog a Milan felett egyhamar, ha ilyen okos húzásokkal állnak elő. Engem egyébként az sem zavarna, ha Conte bevállalná jövőre -szerintem sem fogja, mint ahogyan Malacpofa sem vállalta most (őt tuti, hogy megkörnyékezték)- csak legyen végre megint egy erős Milanunk.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2017-11-28, 11:26

@_DREAM_ wrote:

Ebben én is biztos vagyok.

szerintem meg ez a milan túl nagy kupleráj conte számára. lehet, hogy kibasszák őket az európai sorozatokból, lehet, hogy új tulajdonos érkezik (újabb hírek szerint a kínai, akinek sosem volt pénze, máris kiszállna), nincsenek jó játékosok, nincsenek eredmények, nincs meg ebben a keretben a potenciál még a dobogóhoz sem.

mr 100€ tutira nem ír alá egy ekkora szemétdombra.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 36Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Cipoet's Kit Room
» calcio.ab's latest hauls!