Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Érdekességek

Go down 
+18
LeRoi10
tjunior
kilopo
sneco7
rakkenroll
fktgbr
Krisz
simoon
laac
mbence
.bb.
exchaby
vektra
_Tyler
virracocha
s4tch
DartagnanX
fun-tom
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2020-06-12, 21:48

bombahoppa írta:

Rutinból írtad ide valszeg (ez nem a mitiszolmost topic) de sebaj. Egy barna, egy csapolt lager oszt a literes fekete. Nyár és boldogság  clown
Basszameg! Smile Tényleg! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2020-06-12, 21:24

CsT írta:
19(!!!444) éves, szomszédomnál garázstakarítás során előkerülő vegyesgyümölcs pálinka Very Happy A Staro Granát és a Steam Red Ale már behűtve a meccsre. Proszit!
Rutinból írtad ide valszeg (ez nem a mitiszolmost topic) de sebaj. Egy barna, egy csapolt lager oszt a literes fekete. Nyár és boldogság  clown

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2020-06-12, 20:47

19(!!!444) éves, szomszédomnál garázstakarítás során előkerülő vegyesgyümölcs pálinka Very Happy A Staro Granát és a Steam Red Ale már behűtve a meccsre. Proszit!
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2020-06-11, 19:05

Jöhet nekem Covid vagy atomvillanás,ha ilyenem van nem érhet baj:

Érdekességek 10292111

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2019-08-26, 22:12

Ebből Pjanic-Rakitic csere is lehet....

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2019-08-26, 20:47

simoon írta:
Pjanic bazmeg
ferrarival vezetés közben élőzik
öv nincs bekapcsolva, gyerekén sincs
cserébe a puja bayern mezben énekelget

noooormális?
https://video.corriere.it/sport/pjanic-video-rete-mentre-guida-il-figlio-senza-cintura-sicurezza/ab72448e-c80b-11e9-8c03-de8d8a3c7a87?refresh_ce-cp
Én idáig azt hittem, hogy ő még  a normálisabb fajta. Idióta. Nincs rá jobb szó.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2019-08-26, 19:28

Pjanic bazmeg
ferrarival vezetés közben élőzik
öv nincs bekapcsolva, gyerekén sincs
cserébe a puja bayern mezben énekelget

noooormális?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2019-05-25, 22:59

Hoppá?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2019-04-20, 16:21

Tudom, hogy itt nem népszerű nem a nő, de akkor is! Smile

Érdekességek 57218006_2152232151519675_7235499359373099008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fbud1-1
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2019-02-25, 22:07

Beszálltam Ronaldo fizujába
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-12-06, 20:37

Én még csak most találtam erre a kis mini sorozatra. Szerintem elég jól el van találva, a poénok is ülnek, akár 15-20 perces részeket is véginéznék. Jelenleg 8 résznél tartanak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-10-12, 12:03

Ritka, hogy megéri olvasni az NSO-t, de most igen! Mario wub
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-09-13, 14:15

http://www.origo.hu/sport/futball/20180911-cristiano-ronaldo-elso-honapja-a-juventusnal.html
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-08-19, 23:16



kb. 10:25-től
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-23, 10:24

Ja amúgy úgy tűnik, hogy kosárlabda csapatunk is lesz.
bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-17, 15:41

tjunior írta:
jóvanmánemberek kezdek elpirulni  rabbit
Köszönet mindenkinek.
Gratulálok, ügyi vagy!!4!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-17, 14:05

jóvanmánemberek kezdek elpirulni  rabbit
Köszönet mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-17, 12:42

tjunior írta:

Keservesen de megúsztam. (Csak keresztbe  pale ). A sztorihoz hozzátartozik, hogy majdnem el sem indultam. A szervezők pénteken kiadtak egy közleményt, hogy aki nem tapasztalt nyílvizi úszásban (na ez vagyok én) az nagyon gondolja meg, hogy elindul mert nagyon hullámos lesz. Szombat reggel kimentem Lellén a mólóra, tényleg hullámzott, elgondolkoztam, hogy kell-e ez nekem. A végére, a műtött vállam, a nyakam, az ujjaim már teljesen készen voltak, a vádlim begörcsölt, meg persze kiittam a Balatont. Medencében simán leúszom 2000 métert, de ez nagyon más kategória  lol!

gratula! cheers 10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-16, 22:28

tjunior írta:

Keservesen de megúsztam. (Csak keresztbe  pale ). A sztorihoz hozzátartozik, hogy majdnem el sem indultam. A szervezők pénteken kiadtak egy közleményt, hogy aki nem tapasztalt nyílvizi úszásban (na ez vagyok én) az nagyon gondolja meg, hogy elindul mert nagyon hullámos lesz. Szombat reggel kimentem Lellén a mólóra, tényleg hullámzott, elgondolkoztam, hogy kell-e ez nekem. A végére, a műtött vállam, a nyakam, az ujjaim már teljesen készen voltak, a vádlim begörcsölt, meg persze kiittam a Balatont. Medencében simán leúszom 2000 métert, de ez nagyon más kategória  lol!
aztakurva, gratula!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-16, 21:28

tjunior írta:

Keservesen de megúsztam. (Csak keresztbe  pale ).   lol!
Irigyellek. Végülis az évi összesen 15-20 km-em (25 vagy 33 méter, nyáron Dunabuna) az már majdnem 10 ilyen Balatoni világos, meg hát azért  kispályás vasárnaponként több gólt lövök, mint Dos Santos  alien nagypályán.

Azért egyszer megúszom én is, túl nagy a kísértés.

Csak még gyűjtöm az kraft. 

Bár ha jobban meggondolom, az élet túl hosszú, idén is futtattak már a kollégák velem 7 km-t, pedig nem is fizettek érte.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-16, 19:51

zetterberg40 írta:


Az igen, grat!
+1

Én múltkor az 50m-es medencében (nyilván otthon van olyanom Smile) majdnem meghaltam. A tengert is jobban szeretem már a bárból nézni Smile
A Balaton ivás nem vészes, nyilván senki nincs olyan bunkó köcsög, hogy egy átúszásnál belevizeljen! Wink


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-16, 23:24-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-16, 19:20

zetterberg40 írta:


Az igen, grat!
kösz
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-16, 16:18

tjunior írta:

Keservesen de megúsztam. (Csak keresztbe  pale ). A sztorihoz hozzátartozik, hogy majdnem el sem indultam. A szervezők pénteken kiadtak egy közleményt, hogy aki nem tapasztalt nyílvizi úszásban (na ez vagyok én) az nagyon gondolja meg, hogy elindul mert nagyon hullámos lesz. Szombat reggel kimentem Lellén a mólóra, tényleg hullámzott, elgondolkoztam, hogy kell-e ez nekem. A végére, a műtött vállam, a nyakam, az ujjaim már teljesen készen voltak, a vádlim begörcsölt, meg persze kiittam a Balatont. Medencében simán leúszom 2000 métert, de ez nagyon más kategória  lol!

Az igen, grat!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-16, 15:59

jackie_d írta:

na hogy ment, cicus?
Keservesen de megúsztam. (Csak keresztbe  pale ). A sztorihoz hozzátartozik, hogy majdnem el sem indultam. A szervezők pénteken kiadtak egy közleményt, hogy aki nem tapasztalt nyílvizi úszásban (na ez vagyok én) az nagyon gondolja meg, hogy elindul mert nagyon hullámos lesz. Szombat reggel kimentem Lellén a mólóra, tényleg hullámzott, elgondolkoztam, hogy kell-e ez nekem. A végére, a műtött vállam, a nyakam, az ujjaim már teljesen készen voltak, a vádlim begörcsölt, meg persze kiittam a Balatont. Medencében simán leúszom 2000 métert, de ez nagyon más kategória  lol!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-14, 23:13

tjunior írta:
Nem jön valaki balaton átuszni?  Smile
na hogy ment, cicus?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-12, 17:30

jackie_d írta:

a'sszem én megvárom amíg alatta úszol, palack nélkül nem szeretek nekimenni ekkora víznek
Szupcsi! Nekem a Balcsiban mindenhol leér a lábam. Igaz, a fejem nem mindig lóg ki...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-12, 15:56

tjunior írta:

Idén csak keresztben, jövőre talán hosszában, a függőlegesen és az alatta átúszásban bizonytalan vagyok kicsit.
a'sszem én megvárom amíg alatta úszol, palack nélkül nem szeretek nekimenni ekkora víznek
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-12, 14:23

jackie_d írta:

hosszában, keresztben, vagy függőlegesen?
Idén csak keresztben, jövőre talán hosszában, a függőlegesen és az alatta átúszásban bizonytalan vagyok kicsit.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-12, 13:59

tjunior írta:
Nem jön valaki balaton átuszni?  Smile
hosszában, keresztben, vagy függőlegesen?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime2018-07-12, 13:07

Nem jön valaki balaton átuszni?  Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Érdekességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdekességek   Érdekességek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Érdekességek
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: