Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
AuthorMessage
Petike007
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:43

@_DREAM_ wrote:

És miert nem kerunk erte mondjuk 80 misit?

Skacok, miután eladtuk Sanrot A Cselszkíj-nek, még Bonu is megy. Skandalum.

Eldöntöttem, hogy pletykákra nem reagálok. Megvárom a tényeket. 

Viszont, ha a világ legjobb hátvédjét eladjuk 30M-ért akkor Marrottát egy talicska majom tossza meg. De legalább küldjük el a retekbe.

Többször állítottam, hogy ez a mentalitás, amit Matolcsy csinál káros. Ha nagy klub vagyunk csináljunk is úgy. Nem fiókcsapat vagyunk, vagy nevelő egyesület, hanem a világ egyik legnagyobb és leggazdagabb klubja.

Nem mondhatunk olyat, hogy aki menni akar menjen, példát kell statuálni, mert emiatt vagyunk örök looserek. Ha kell, rohadjon 2 évet a padon, de a többieket nem bátorítja, hogy 2 szem mogyoróért távozzanak, mert többet adnak. Marrotta takarodj!
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:33

@tjunior wrote:
Én igazából egy dolgot nem értek, ha már tavaly ment volna és csak a gyerek miatt maradt akkor miért hosszabbított szerződést? Ez nekem nem kerek.

És miert nem kerunk erte mondjuk 80 misit?
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:26

Én igazából egy dolgot nem értek, ha már tavaly ment volna és csak a gyerek miatt maradt akkor miért hosszabbított szerződést? Ez nekem nem kerek.
Back to top Go down
View user profile Online
simoon
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:26

nekem nagy kedvencem Bonu, ám valami eltört benne ez világos volt a a lelátóra baszás után
ha menni akar menjen, de az biztos h rettenetes csalódás lenne, kialakította a képet magáról, hogy juventusért megtesz mindent erre most ezek a hírek... baromira nem koser, pláne ha "csak" az edzővel van baja

én magasról letojom ki megy ki jön, az én csapatom, viszont bármi baja van most kiderülhet nem a mi emberünk, persze nem lehet mindenki Alex aki faszkalap úr szopatásait is bírta...
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:13

Allegri spoke of the falling out between the two and the reasons for excluding Bonucci for the Champions League match against Porto last season.
“At that particular moment it was the right thing to do,” Allegri told Sky.
“There are times when you should turn a blind eye and times when you have to have your eyes wide open and in that moment Leo was wrong.
“I was wrong too, and in fact I punished myself and Leo was left out. It was an important and decisive game and even if we’d lost we’d have had the strength to win 10 more.

“We played a good game against Porto and then after two days Bonucci came back, because he’s an important player, an extraordinary player and above all he has to understand that he’ll be the future leader of the Juventus dressing room.” 

Allegri interjú a BL döntő után 10 nappal. És ez interjú volt, nem pedig újságírói kitaláció. Ezek szerint nem értette meg a nyaralása alatt vagy fel nem tudom fogni mi a fasz történik. 40 millió??! A Lóma a stuttgarti zokniárust adta tovább 35 millióért Angliába. Mi meg bajnokesélyest csinálunk a Milanból. De még ha el is engedjük, megint mi a faszért úgy, hogy nincs meg az utódja. Ugyan ez volt Vidal, Pogba és Alves eladásakor is. A Bayern 1 nappal Douglas eladása előtt bejelenti Hámeszt sokkal kedvezőbb feltételekkel...stb... Minden normális elit helyen ha már egyszer kulcsembert adnak el, azt csak úgy ha van már utód. 

Építsük fel Caldarát és Ruganit, meg DS-t is mégegyszer. Nincs ezzel semmi gond, de akkor menjen a Malac meg Khedira is. Aztán építsük újra ezt az egészet. Kicsit olyan a hangulat a klubnál, hogy majd Allegri valahogy megoldja. 

Kurvára elkeseredtem. Holnap indulunk az (álca)asszonnyal nyaralni, már most sajnálom szegényt Very Happy A kurva életbe.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:03

Ez esetben azonnal kell Caldara.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 16:03

Megbaszhatja a k. anyját ha elmegy oda, a vezetéssel együtt.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:58

Felháborító, hogy a hírek szerint meg Marottáék fognak engedni Bonu árából, mivel a milan nem hajlandó Ds 15 milliós árából, miközben 10-nél többre nem tartja a Juve.

Én nem tudom mi folyik itt, de kurva nagy a gáz. Ezt így ebben a formában nem teheti meg a vezetőség. Kajak palira veszi őket egy jöttment kínai.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:53

@zetterberg40 wrote:
Bankár csávó szerint:
- tavaly mennie kellett volna, a gyerek betegsége tartotta vissza
- Allegrivel nem oldódott a feszültség, annak ellenére, hogy a klub az ellenkezőjét állítja
- a cardiffi döntőben tényleg nekieshetett Barzanak és Dybalanak, valszeg Alvesszel együtt keltették a hangulatot az öltözőben
- kvázi menni fog, és azért milan, mert a család nem akarja elhagyni Olaszországot

előbb olvastam én is. nem nagyon jutok szóhoz. ha a chelsea/city vinné, szarnék rá, de ez így elfogadhatatlan.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:53

@LeRoi10 wrote:
...mindenfele már tényként kezelik azt, hogy a Milan ajánlatott tett.

az egy dolog, viszont állítólag meg is egyezett a két klub.

mi a faszom, a kezdőből engedünk át éppen csúcson lévő embert a milanhoz, áron alul? vagy az év kacsája, vagy az évtized legrosszabb biznisze. bonucci kurvajó a pályán és vezér az öltözőben, simán bajnokesélyest csinálna a milanból.
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:50

Bankár csávó szerint:
- tavaly mennie kellett volna, a gyerek betegsége tartotta vissza
- Allegrivel nem oldódott a feszültség, annak ellenére, hogy a klub az ellenkezőjét állítja
- a cardiffi döntőben tényleg nekieshetett Barzanak és Dybalanak, valszeg Alvesszel együtt keltették a hangulatot az öltözőben
- kvázi menni fog, és azért milan, mert a család nem akarja elhagyni Olaszországot
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:42

@Krisz wrote:

Zamparinit felvehetnénk felőlem, a negotiationt vihetné Marotta helyett.
Scoutnak elmenne, de az edzőkérdést nem tenném a munkakörébe! Wink
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:42

@zetterberg40 wrote:
Tárgyalások folynak a felek között, úgyhogy nincs miről beszélni azt hiszem. Agrestinek hiszek, ő is hozza a sztorit. Ráadásul nevetségesen kis összegről van szó.

Ha bekövetkezik, bennem egy világ dől össze. Bonucci minden eddigi érdemét ez esetben lehúzza a wc-n. Úgy ahogy megemészteném a külföldi váltást, mondván itt volt évek óta, nem jött össze a bl győzelem stb. Több pénzt, új motivációt akar, de ez így ebben a formában nem járja.

Másrészt akkor a klubról is bizonyítványt állít ki, ha eladják a kínaiaknak. Digby ide vonatkozó véleményével értek egyet abban az esetben:
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476492704186368
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476783088422912
Nem akarom elhinni. Az égvilágon semmi ráció nincs ebben az egészben. Malacban sem volt, de ott legalább az eladó fél járt jól Very Happy.  Ha van egy kis igazság is az egészben az ár még mindig nevetséges. 6-szoros olasz bajnokról van szó, aki Bl döntőkben, Eb döntőben játszott, 70-szeres olasz válogatott és nem is öreg, csak 30 éves. Ha igaz, remélem Conte felcsapja a telefont és 70 misiért viszi, Azpilicuetat úgyis megvenné a Barca. 

Persze szerintem semmi értelme az egésznek, de ijesztő, hogy mindenfele már tényként kezelik azt, hogy a Milan ajánlatott tett.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:34

Tárgyalások folynak a felek között, úgyhogy nincs miről beszélni azt hiszem. Agrestinek hiszek, ő is hozza a sztorit. Ráadásul nevetségesen kis összegről van szó.

Ha bekövetkezik, bennem egy világ dől össze. Bonucci minden eddigi érdemét ez esetben lehúzza a wc-n. Úgy ahogy megemészteném a külföldi váltást, mondván itt volt évek óta, nem jött össze a bl győzelem stb. Több pénzt, új motivációt akar, de ez így ebben a formában nem járja.

Másrészt akkor a klubról is bizonyítványt állít ki, ha eladják a kínaiaknak. Digby ide vonatkozó véleményével értek egyet abban az esetben:
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476492704186368
https://mobile.twitter.com/Adz77/status/885476783088422912
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:34

Az megvan mindenkinek, hogy a Bayern kötelesség nélküli opcióval vette kölcsön Hámeszt 10+35 millióért ? Nekünk Costára kötelező opciónk, a 40 milliót 2 részletben fizetjük majd. Így még humorosabb az egész.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:33

@CsT wrote:

Kabalafigurának jó lenne (be se kellene öltöztetni) , de az is lehet, hogy kardiológus! Smile Ezek az olasz elnökök mindenhez értenek! Very Happy

Zamparinit felvehetnénk felőlem, a negotiationt vihetné Marotta helyett.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:16

@Krisz wrote:

És milyen poszton játszik Ferrero?
Kabalafigurának jó lenne (be se kellene öltöztetni) , de az is lehet, hogy kardiológus! Smile Ezek az olasz elnökök mindenhez értenek! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 15:11

@CsT wrote:
Schick közben újra orvosin, állítólag jött vele a szőrmókelnök is Very Happy Jó lenne ma őt is bezsákolni!

És milyen poszton játszik Ferrero?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 14:52

@s4tch wrote:
már olyanokat ír a calciomercato, hogy bonucci sietteti a transzfert, mert el akar menni a milannal a kínai túrára affraid flower

bazmeg, ez az elmútnyócév legnagyobb kacsája.
Kína mégiscsak szebb hely mint Amerika Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 14:51

Schick közben újra orvosin, állítólag jött vele a szőrmókelnök is Very Happy Jó lenne ma őt is bezsákolni!
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 14:48

már olyanokat ír a calciomercato, hogy bonucci sietteti a transzfert, mert el akar menni a milannal a kínai túrára affraid flower

bazmeg, ez az elmútnyócév legnagyobb kacsája.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 14:39

@CsT wrote:

Én a malac transzfer óta érzem azt, hogy itt már bárki bárhová elmegy....

Jó de nincs kivasarlasi opcio, nekünk meg főleg az idei mercato utan lennie kell annyi eszunknek hogy nem adjuk el a Milannak, Olaszorszagon belul azert pont velunk nem lehet versenyezni fizetesek teren. Amugy meg ordas kamu az egész nem kell az ilyenekkel foglalkozni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 14:08

@_DREAM_ wrote:

Nekem is ez a bajom ezzel a bejegyzéssel, de nem tudom elképzelni hogy elmenjen a Milanba. Bár Capello óta már nem áltatom magam.. afro
Én a malac transzfer óta érzem azt, hogy itt már bárki bárhová elmegy....
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 13:52

@_Tyler wrote:

hát egy szót sem ejt a Juventusról a bejegyzésben, a felkészülést meg gondolom, a szerződése értelmében el kellett kezdenie. nekem egyáltalán nem arról szól ez a bejegyzés, hogy biztosan marad

Nekem is ez a bajom ezzel a bejegyzéssel, de nem tudom elképzelni hogy elmenjen a Milanba. Bár Capello óta már nem áltatom magam.. afro
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 13:23

@_Tyler wrote:

hát egy szót sem ejt a Juventusról a bejegyzésben, a felkészülést meg gondolom, a szerződése értelmében el kellett kezdenie. nekem egyáltalán nem arról szól ez a bejegyzés, hogy biztosan marad
Jaj igen, a firkászok is beleálltak abba, hogy sehol egy Juve mez, se egy juve hashtag.
Back to top Go down
View user profile Online
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 12:42

@tjunior wrote:
https://www.instagram.com/p/BWem134Fas7/

Ilyenkor gondolom azt, hogy leszophat bő nyállal az összes szarkavaró zukfirkász, di marzioval az élen.

Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 12:40

@s4tch wrote:

az nem egy nyilatkozat, hanem egy sportitalia (lófasz forrás amúgy) által "elcsípett" mondat. nem nyilatkozott senkinek az ügynök, és ha tényleg mondta is azt, hogy "dolgozunk a klubváltáson", akkor sem biztos, hogy bonucciról beszélt. van egy valagnyi másik ügyfele, közülük nem egy váltott, válthat klubot a nyáron.

https://www.transfermarkt.com/alessandro-lucci-wsa/beraterfirma/berater/529
A listát olvasva nem tudok másra gondolni, mint hogy Vucinic visszatér! Very Happy  Végre! 

Egyébként én is simán kinézem a firkászokból, hogy Bertolacciról és a genovai visszatérésől beszélt, majd egyik mondatban nem mondta ki a nevét, a mondatot kiemelve ráhúzták Bonura.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 12:15

Csikket ezekben a percekben vizsgálják újra.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 11:04

Arról nincs még bővebb, hogy miért engedtük el a Mexikói utat?
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 11:01

https://www.instagram.com/p/BWem134Fas7/

Ilyenkor gondolom azt, hogy leszophat bő nyállal az összes szarkavaró zukfirkász, di marzioval az élen.
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-13, 10:46

@zetterberg40 wrote:
Bonucci ügynökének a nyilatkozata megvan? Football-italian olvasható.

Csak Bonuccinak felejtettek el szólni hogy megy a Milanba. Ő szépen bebattyogott az edzőtáborba nyomott magáról egy full instagram-twitter-édesfaszom kollekciót majd beállt edzeni.

Calma. Ne foglalkozzatok az ilyen Di Marzio féle bohócokkal. Tavaly láttam élőben ahogy leforgatott egy video hírt, erről a fickóról nekem Saul Goodman/Jimmy McGill jutott eszembe (aki néz Better Call Sault annak ez mondani fog valamit), mint amikor egy reklámfilmet forgat éppen. Szerintem egy az egyben ugyanaz a simlis karakter és a többi megmondóember sem különbözik tőle.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 34Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next