Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
AuthorMessage
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-03-06, 13:59

Krisz wrote:
...

Rendben, elfogult vagyok az argentinokkal szemben, de te is, csak a másik irányba. Amit említesz, az jellemző volt egy korszakra, de általában nem jó dolog általánosítani. Tudod, olyan ez, mint a catenaccio -az olaszok sem játszották mindig, és már jó ideje nem tolják ezt. Láttam párszor Argentína válogatottját, a Boca miatt néhány bajnokijukat dettó, és nekem kifejezetten tetszett, amit láttam. Többnyire pörgős, kemény, küzdős, látványos meccsek voltak, szervezett játékkal (leszámítva Maradona edzősködését), igen sok parádés, penge megoldással tűzdelve. Egyáltalán nem voltak átitatva az általad emlegetett tahósággal, alattomossággal -csapatszinten pláne nem. Persze némi csibészség, dörzsöltség előfordult.

Simeonéban van tahóságra való hajlam, ez igaz, de én elnézőbb vagyok eme jellemhibája iránt, mert elképesztő, amit a matracosoknál elért, messze nem olyan körülményekkel rendelkezve, mint a két agyonhájpolt gigász. Nem vagyok különösebben Atletico drukker, de az kifejezetten tetszett, ahogy jó néhányszor megfricskázta a NAGYCSAPATOKAT.

Last edited by rakkenroll on 2017-03-06, 18:13; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Bevásárlóközpont   2017-03-06, 13:20

https://youtu.be/rF8W4PoTwcQ?t=1m15s

TAKARODJ!!!!4

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 34 of 34Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34