Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Milan - Juventus 2012.11.25.

Go down 
+19
kaley29
leitnor
Trollfogó
Juve=scudetto
enzogigi
_DREAM_
buktar
kilopo
simoon
.bb.
balazs91
cortamelasombra
DartagnanX
CsT
virracocha
juve 1974
zetterberg40
EsztéNégy
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:18

Érdekes a legtöbb juvés fórumon szkás szerint Gio meg Vucsi a hibás.....pedig ezt a meccset nagyrészt a középpálya bukta el.
Kezdeném azzal, hogy ilyen hozzáállással Conte alatt talán soha nem léptünk pályára. Pirlo aludt, egyetlen szokásos mélységi passza sem volt.
A Vidal,Marci szűrőrendszeren úgy ment át a Milan mint fos a libán....a támadásokhoz pedig semmit nem tudtak hozzátenni.
A két szélünknek még ezt is sikerült alilmúlni. Asamoah alibizett, jött a szokásos csele amit a nem túl rutinos Desíjjó is olvasott.
Isla meg konkrétan egy vicc volt. 5 beadásból hármat az előtte álló védőbe rúgott kettőt meg a kapu mögé. A cseréinket nem értettem, mert egy bekkelő
csapat ellen ahol nagyrészt íveléssel próbálkozunk oda minek hozzuk Giot? Miért nem Matri vagy Bendőt? Padoin?? Padoin????? Eddig csak kiscsapatok
ellen kapott epizódszerepeket, most tőle vártuk a megváltást? A végén Pogba-Asa helyett....így nem volt balszélünk...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:16

ha most két győzelem jön, látványos játékkal akkor egye fene ezt a fost..
bár én még most is a bajnokságot preferálom
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:16

el_ceRebr0 írta:
Aki meg azt mondja, hogy a szezon már nem olyan, mert nem nyertünk meg, a nagy meccseket, meg, hogy mindenki tudja, hogy a Juve a legerősebb az országban, annak üzenem, hogy tavaly a Milan volt ez a csapat. És mit értek el vele??


na azért ezzel óvatosan. lehet hogy a keretük jobb volt de elvertük őket a bajnokságba otthon illetve idegenbe ledöntetleneztünk aztán meg a kupából is kivertük őket.
ráadásul amig mi a kis csapatok ellen szenvedtünk a góllövéssel addig ők pl otthon nyelték le mélytorkosan pl a Fiorentinát és igazából ezen ment el a bajnokságuk.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:13

jackie_d írta:


na pont ezért nem értem, hogy miért mirkót találjátok meg, aki szerintem a szokásost játszotta (volna, ha lett volna kivel)


én páldául nem tudom elfogadni a 'telibeszarom' pofáját és az állandó sétálását amit nem egy Pescara ellen művel hanem legutóbb az Ellenség ellen otthon és most a Milán ellen idegenben adott elő.
birom a fejét és szerintem jelenleg a legjobb csatár a keretbe, erről nincs vita, és valóban nem rajta múlott a mai meccs ebben igazad van....de
miért van az hogy Q mindig kűzd és harcol akkor is ha nem kap értelmes labdát? Vagy hogy a Mátri gyerek már a padon összeszarja magát annyira szeretne lőni már vmit?

ma teljesen leirta magát nálam, felőlem mehet télen ahová akar. igazából az sem érdekel találunk e helyette valakit. fel lehet hivni embereket a Primaverából, illetve biztos van vmi 5-6 milliós olasz csatár a másodosztályból vagy a tabella aljáról aki ájulásig fut majd csakhogy a Juve mezbe focizhasson és talán még lő is majd 4-5 gólt a szezonba. az már bőven megérné.



(Gio-t meg nem is merem neked felemlegetni :DD ő bármilyen meccsen mint egy energia labda úgy rohangál. most attól függetlenül hogy szerinted idevaló focista e vagy nem, a hozzállására nem lehet szavad)

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:13

Szarul játszottunk ez tény.... De mit sírtok?? Nem az a természetes, hogy egy csapat veretlenül nyer meg egy bajnokságot! Egy rangadó, azért rangadó, mert bárki nyerhet, most ez a hullarablóknak jött össze, ez van, de attól még, ez ugyanaz a csapat, aki miatt csütörtök reggel büszkén mehetettetek be a munkahelyre, meg iskolába, vagy mittomén hova... Vucsinics egy darab szar én a nyakába varrom az egészet, az ő mentalitása nem való ide, nem foghatom fel, hogy miért Q-t kellett lehozni... Aki meg azt mondja, hogy a szezon már nem olyan, mert nem nyertünk meg, a nagy meccseket, meg, hogy mindenki tudja, hogy a Juve a legerősebb az országban, annak üzenem, hogy tavaly a Milan volt ez a csapat. És mit értek el vele??

Szarok voltunk, érthetetlen hibákat követtünk el, és a koncentráltság hiánya megmagyarázhatatla, de azért, ahogy egy kedves német kollégám szoktavolt mondani éks ánglussággal: "There is a borderline"

FORZA JUVE!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:10

cortamelasombra írta:
azért erősen elgondolkoztató hogy tavaly úgy nyertünk bajnokságot hogy minden ellenfelünket megbasztuk, otthon is és idegenbe is vagy ugye minimum győzelemmel felérő döntetlenek pl nápolyba.

idég meg eddig mind2 fontos rangadót szoptuk. ha a végén behúzzuk a Scudettot már akkor sem lesz olyan 'diadalmas' az az év amilyen lehetne. mindenki tudja hogy jelenleg a Juve a legjobb csapat az országba mégis már előre látom hogy a végén azért fel lesz emlegetve hogyan kaptunk ki a fosszar milántól ma...

erre majd az lesz a helyes válasz, hogy "tabella, majom" Smile
amúgy szerintem jobb a közvetlen riválisoktól kikapni, bármilyen fájó is
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:07

s4tch írta:
jackie_d írta:
na én már megint másik meccset néztem Smile
isla hogy tetszett?

Isla nyilván botrányos volt, de amikor a második félidőben hirtelen lett egy beadásra képes szélsőnk Padoin személyében, akkor sem mentünk semmire. Ez a meccs a helytelen hozzáálláson kívül azon ment el, hogy hagytuk szétfutni, leütközni a középpályát. Egyedül Bonucci játszott képességeinek megfelelően, de ez ellen a harmat Milan ellen elég lett volna az is, ha esetleg Vidal nem hagyja, hogy simán eljuttassák a labdát a fáraóhoz, 1-2 alkalommal eljut addig, hogy előre is passzol. Marcsira is ez vonatkozik.

Nálam Marcsi és Vidal ugyanolyan gyenge osztályzatot kapnának, mint Isla és Kwadcsi. Kurvagyenge volt mind a négy. A meccsek nagy része a középpályán dől el, ma is ez volt a helyzet. Egy kamutizivel veszítettünk, de legalább kettőt kellett volna rúgni rendes középpályával.

na pont ezért nem értem, hogy miért mirkót találjátok meg, aki szerintem a szokásost játszotta (volna, ha lett volna kivel)

kiváncsi vagyok a nyilatkozatokra...
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:05

azért erősen elgondolkoztató hogy tavaly úgy nyertünk bajnokságot hogy minden ellenfelünket megbasztuk, otthon is és idegenbe is vagy ugye minimum győzelemmel felérő döntetlenek pl nápolyba.

idég meg eddig mind2 fontos rangadót szoptuk. ha a végén behúzzuk a Scudettot már akkor sem lesz olyan 'diadalmas' az az év amilyen lehetne. mindenki tudja hogy jelenleg a Juve a legjobb csapat az országba mégis már előre látom hogy a végén azért fel lesz emlegetve hogyan kaptunk ki a fosszar milántól ma...

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:03

ez a meccs eggyel csökkentette a Conte visszatéréséig hátralévő meccsek számát. remélem a Mester most mindenkit ütlegel az öltözőben. Márcsak Torino és Ukrajna, jajj de várom. S lészen onnantól sírás és fogaknak csikorgatása. ANTONIO, WE NEED YOU!!!
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:03

_Tyler írta:

- idén másodszor ítéltek ellenünk büntetőt a gólbíró beszólására építve

lehet hogy akkor én rosszul láttam de azt hittem a partjelző jelzett, mondjuk teljesen mind1. amint már azt leirtam ha Isla nem szupermenpóba repülve ment nem lenne miről beszélni. fasz volt és ennyi, hogy hova pattant a labda az már édes mind1. nem kell megadni a lehetőséget hogy a briónak hogy tizit itélhessen.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 23:02

_Tyler írta:
jackie_d írta:


nem értek egyet.
szerinted mit kellett volna ma jobban csinálnia?
(azt adom, hogy volt néhány labda amiért menni kellett vola)
mit játszanál nélküle elöl?

Vucsinics tényleg nagyon keveset fut, és az esetek felében látványosan leszarja, ha elveszíti a labdát. pedig a Chelsea ellen már elindult a normalitás irányába, ott nem szarta le a dolgokat. papíron nem volt rossz ötlet ezzel a csatárpárossal játszani, utólag meg mindegy, főleg, hogy Vidal, Isla, Asamoah és Marchisio is vérgyenge játékot nyújtott. de ha nem lenne Vucsinics, az árát be lehetne tolni egy jó és focizni is szerető csatárba
amit Vucsinicsnek jobban kellett volna csinálnia: futnia, jobban megtartani a labdát (mert szerintem ebben pont, hogy csak közepes volt), jobban helyezkedni (soha nem volt ott, ahol kellett volna), pontosan passzolni és persze belőni a helyzetét
két érdekesség:
- idén másodszor ítéltek ellenünk büntetőt a gólbíró beszólására építve
- a végén Alessio azt kérte, hogy Pirlo menjen fel trequartistának, és Pogba legyen a védelem előtt. na, ezt egyáltalán nem csinálták a játékosok

a "költsük másra az árát" elgondolkodtató, csak nem látom ki jöhetne helyette
a futást aláírom, de a többi szerintem pont a súlytalan középpálya és isla miatt volt, így nem lehet normálisan focizni
ha ugyanarra a helyzetre gondolunk, akkor az is csoda volt, hogy nem a becsúszó védőt találta el
na, mindegy, nem érzem, hogy kilógott volna a csapatból
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:58

jackie_d írta:
na én már megint másik meccset néztem Smile
isla hogy tetszett?

Isla nyilván botrányos volt, de amikor a második félidőben hirtelen lett egy beadásra képes szélsőnk Padoin személyében, akkor sem mentünk semmire. Ez a meccs a helytelen hozzáálláson kívül azon ment el, hogy hagytuk szétfutni, leütközni a középpályát. Egyedül Bonucci játszott képességeinek megfelelően, de ez ellen a harmat Milan ellen elég lett volna az is, ha esetleg Vidal nem hagyja, hogy simán eljuttassák a labdát a fáraóhoz, 1-2 alkalommal eljut addig, hogy előre is passzol. Marcsira is ez vonatkozik.

Nálam Marcsi és Vidal ugyanolyan gyenge osztályzatot kapnának, mint Isla és Kwadcsi. Kurvagyenge volt mind a négy. A meccsek nagy része a középpályán dől el, ma is ez volt a helyzet. Egy kamutizivel veszítettünk, de legalább kettőt kellett volna rúgni rendes középpályával.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:52

jackie_d írta:
s4tch írta:
Vucsi ma sem játszott, csak a pályán volt 90 percet.

Nem rajta múlott, nem volt ma középpályán. A Chelsea ellen Vidal és Marcsi is csúcsformában voltak, ma meg sehol.

na én már megint másik meccset néztem Smile
isla hogy tetszett?

Isláról minden elárul, hogy Padoinnak 2,5 perc kellett, hogy felülmúlja őt: ekkor sikerült ellőni Constant mellett egy beadást. emberhez ugyan nem ment, de már ez is előrelépés volt
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:51

jackie_d írta:
_Tyler írta:


Vucsinics az egyetlen, aki tud focizni, csak éppen nem hajlandó. simán átadólistára tenném, vérforraló, hogy itt vezet le, ahelyett, hogy Kínában vagy az USÁ-ban tenné

nem értek egyet.
szerinted mit kellett volna ma jobban csinálnia?
(azt adom, hogy volt néhány labda amiért menni kellett vola)
mit játszanál nélküle elöl?

Vucsinics tényleg nagyon keveset fut, és az esetek felében látványosan leszarja, ha elveszíti a labdát. pedig a Chelsea ellen már elindult a normalitás irányába, ott nem szarta le a dolgokat. papíron nem volt rossz ötlet ezzel a csatárpárossal játszani, utólag meg mindegy, főleg, hogy Vidal, Isla, Asamoah és Marchisio is vérgyenge játékot nyújtott. de ha nem lenne Vucsinics, az árát be lehetne tolni egy jó és focizni is szerető csatárba
amit Vucsinicsnek jobban kellett volna csinálnia: futnia, jobban megtartani a labdát (mert szerintem ebben pont, hogy csak közepes volt), jobban helyezkedni (soha nem volt ott, ahol kellett volna), pontosan passzolni és persze belőni a helyzetét
két érdekesség:
- idén másodszor ítéltek ellenünk büntetőt a gólbíró beszólására építve
- a végén Alessio azt kérte, hogy Pirlo menjen fel trequartistának, és Pogba legyen a védelem előtt. na, ezt egyáltalán nem csinálták a játékosok
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:50

s4tch írta:
Vucsi ma sem játszott, csak a pályán volt 90 percet.

Nem rajta múlott, nem volt ma középpályán. A Chelsea ellen Vidal és Marcsi is csúcsformában voltak, ma meg sehol.

na én már megint másik meccset néztem Smile
isla hogy tetszett?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:48

baggiofan írta:
zetterberg40 írta:
Arcpirító kikapni egy ilyen gyenge Milantól.
Idén rámegy a bajnokságunk a BL-re, ami eléggé nagy baj.

edit: idén nem megy a rangadókon, ami sosem jó jel.

ha idén behúzzuk a tavalyi x-eket a kiscsapatok ellen, akkor nem gond, ha elvesztünk egy-két rangadót
főleg ha felpörög tőle a csapat

jaja, ahogy a bölcsek mondják: a scudetto nem a rangadókon dől el
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:48

Vucsi ma sem játszott, csak a pályán volt 90 percet.

Nem rajta múlott, nem volt ma középpályán. A Chelsea ellen Vidal és Marcsi is csúcsformában voltak, ma meg sehol.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:47

Juve=scudetto írta:
jackie_d írta:


nem értek egyet.
szerinted mit kellett volna ma jobban csinálnia?
(azt adom, hogy volt néhány labda amiért menni kellett vola)
mit játszanál nélküle elöl?

tényleg hagyjuk... Smile

úgy értem veled hagyjuk... Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:46

_Tyler írta:
jackie_d írta:


nem de elöl ő tud egyedül focizni

Vucsinics az egyetlen, aki tud focizni, csak éppen nem hajlandó. simán átadólistára tenném, vérforraló, hogy itt vezet le, ahelyett, hogy Kínában vagy az USÁ-ban tenné

továbbá:
szerintem pótolhatatlan, a rájátszott labdákat jól megtartja/visszateszi
váratlan megoldásokat csinál, ezért magára vonja a védőket, helyet csinálva a többieknek
stb.

nem vagyok oda érte, de nem szeretem amikor nemjátszik
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:45

zetterberg40 írta:
Arcpirító kikapni egy ilyen gyenge Milantól.
Idén rámegy a bajnokságunk a BL-re, ami eléggé nagy baj.

edit: idén nem megy a rangadókon, ami sosem jó jel.

ha idén behúzzuk a tavalyi x-eket a kiscsapatok ellen, akkor nem gond, ha elvesztünk egy-két rangadót
főleg ha felpörög tőle a csapat
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:44

jackie_d írta:
_Tyler írta:


Vucsinics az egyetlen, aki tud focizni, csak éppen nem hajlandó. simán átadólistára tenném, vérforraló, hogy itt vezet le, ahelyett, hogy Kínában vagy az USÁ-ban tenné

nem értek egyet.
szerinted mit kellett volna ma jobban csinálnia?
(azt adom, hogy volt néhány labda amiért menni kellett vola)
mit játszanál nélküle elöl?

tényleg hagyjuk... Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:43

_Tyler írta:
jackie_d írta:


nem de elöl ő tud egyedül focizni

Vucsinics az egyetlen, aki tud focizni, csak éppen nem hajlandó. simán átadólistára tenném, vérforraló, hogy itt vezet le, ahelyett, hogy Kínában vagy az USÁ-ban tenné

nem értek egyet.
szerinted mit kellett volna ma jobban csinálnia?
(azt adom, hogy volt néhány labda amiért menni kellett vola)
mit játszanál nélküle elöl?
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:40

jackie_d írta:
Juve=scudetto írta:


Miért, Vucinic fogja nekünk megnyerni a meccset?

nem de elöl ő tud egyedül focizni

Vucsinics az egyetlen, aki tud focizni, csak éppen nem hajlandó. simán átadólistára tenném, vérforraló, hogy itt vezet le, ahelyett, hogy Kínában vagy az USÁ-ban tenné
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:40

Arcpirító kikapni egy ilyen gyenge Milantól.
Idén rámegy a bajnokságunk a BL-re, ami eléggé nagy baj.

edit: idén nem megy a rangadókon, ami sosem jó jel.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-25, 22:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:39

na, jól van, visszakaptuk, innentől kussolhatnak a parasztok
pláne,ha a tabellára néznek Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:38

Juve=scudetto írta:
CsT írta:


Ezt máshová nem nagyon lehetett lőni....

Kivéve, ha megemeli.
De nem azzal van a problémám, hogy nem lőtte be, hanem azzal, hogy nem hajlandó rendesen megizzadni sem, ha nincs kedve játszani!



nem hajlandó rendesen megizzadni sem, ha nincs kedve játszani!

Ez sajnos ma majdnem minden játékosunkra igaz....
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:36

Juve=scudetto írta:
CsT írta:


Ezt máshová nem nagyon lehetett lőni....

Kivéve, ha megemeli.
De nem azzal van a problémám, hogy nem lőtte be, hanem azzal, hogy nem hajlandó rendesen megizzadni sem, ha nincs kedve játszani!

tényleg hagyjuk...
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:35

CsT írta:
Juve=scudetto írta:


Hát, ezt akár be is lőhette volna akkor... Mindegy...

Ezt máshová nem nagyon lehetett lőni....

Kivéve, ha megemeli.
De nem azzal van a problémám, hogy nem lőtte be, hanem azzal, hogy nem hajlandó rendesen megizzadni sem, ha nincs kedve játszani!
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:34

Juve=scudetto írta:
Na szóval, tavasszal megyünk Milánóba az izéhez, Nápolyba, kétszer Rómába, ezzel a játékkal felejtsük el az ismétlést.

Ugyan már, még csak november van.. egyelőre koncentráljunk arra hogy tovább menjünk a BL-ben, a bajnokságból még nagyon sok van.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:34

Juve=scudetto írta:
Na szóval, tavasszal megyünk Milánóba az izéhez, Nápolyba, kétszer Rómába, ezzel a játékkal felejtsük el az ismétlést.

addigra (remélhetőleg) újra lesz conte
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime2012-11-25, 22:33

CsT írta:
Juve=scudetto írta:


Hát, ezt akár be is lőhette volna akkor... Mindegy...

Ezt máshová nem nagyon lehetett lőni....

így van, már az zseniális, hogy így eltette a bevetődő védő mellett
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milan - Juventus 2012.11.25.   Milan - Juventus 2012.11.25. - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Milan - Juventus 2012.11.25.
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Juventus-Milan
» Milan - Juventus 2021.01.06 20:45
» Milan - Juventus 2023.10.22. 20:45
» Milan - Juventus, 2014.03.02., 20:45, DigiSport1
» Juventus - Milan 2018.03.31 20:45 Digi1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: