Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AuthorMessage
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 22:36

Régen volt már ilyen döntő, amikor az aktuális szezon egyértelműen két legjobbja találkozik egymással. Szerintem a 2008-2009-es szezonban volt ilyen utoljára, amikor a Barca megverte a ManU-t. Érezni lehetett, hogy a keret alkalmas lehet nagyobb célok elérésére, de igazán akkor tudatosult bennem, amikor nem túl szívderítő játékkal megvertük a Sevillat idegenben, utána pedig kiharcoltuk a csoportelsőséget - holott két kivásárlási záradékot aktiváltunk, és tudtuk, hogy a szombati győzelem az igazi kitűzött cél.
Annyira örültem, hogy a Barcat kaptuk, egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy ezt a Barcat ne ejtsük ki, szerencsére így is lett, és ezáltal az elismertségünk hatalmasat lépett előre. Fontos volt, hogy egy nagyvadat is ejtsünk a döntőig, máskülönben megint csak lenéznének minket, mint két éve. Bár akkor a Realt elkaptuk, de nem voltunk eléggé dominánsak a két meccsen, most viszont a kieséses szakaszban tulajdonképpen egy percig sem forgott veszélyben egyik továbbjutásunk sem. Ezért kell nekünk nyerni. Meg azért, hogy befogjuk a Real-szurkolók nagyképű részének a száját. Meg azért, hogy magukat áldozatnak állítják be, hogy mindenki ellenük szurkol. Olaszországban a Juvera ragadt a bundabotrány hozadéka (hiába derült ki, hogy mégsem úgy volt az teljesen, ahogy arról határoztak), ezt el kell fogadni, pláne, hogy csak irigységből szidják a klubot. A Realnak kedvezett Kassai, ne is csodálkozzanak, hogy ezek után nem őket akarják győztesnek.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 22:32

s4tch wrote:
https://www.facebook.com/Juventus/videos/1831452996881921/

élő sajttáj

bazmeg azt olvastam, hogy SAJTTÁL, rákattintok aztán csak valami ember beszél kappan hangon! Smile
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 16:00

jackie_d wrote:
de szerintem csak mi kúrhatjuk el  geek
Vagy Fortuna... bár azt azért ő is érzi remélem, hogy öt elbukott BEK döntő, kicsit sok lenne.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 15:36

szerintem két éve sem feltartott kézzel mentünk fel, csak az a balfasz gól az elején elrontott mindent
de még így is simán meglehetett volna, ha gigi nincs betojva és fogja a kezébe tartó lövést a második gól előtt, vagy ha megkapjuk a tizit pubi lerántásáért (amiből a harmadik gól indult...)
sz'al szerintem akkor is nyerni mentünk

most viszont kifejezetten esélyesként megyünk, legalábbis úgy érzem ez lett a fejekbe verve
ha nem kapunk megint hasonló gólt az első 20-25 percben, onnantól szerintem ez igaz is

a hal szerintem taktikában verhetetlen, így a sebességi előnyüket nem nagyon fogják tudni kijátszani
a díszbuziban sincs akkora x-faktor, mint a barca adócsalóiban, ha valakit nem küldenek ki róla akkor vele sem lesz gond
nagyképűen hangzik (remélem idetéved elolvasni pár madridista), de szerintem csak mi kúrhatjuk el  geek
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 14:53

EsztéNégy wrote:
Roncitól azért picit fosok, mert amióta inkább csatárt játszik, baromi jól érkezik a beadásokra és rá nem vonatkoznak a lesszabályok sem. Rajta kívül Iscot és Modricot kell semlegesíteni, a rögzített szituációknál Ramost, és nem lesz gond. Amúgy olyan érzésem van, hogy rendkívül tapogatózó, óvatos felek meccse lesz, ebből adódóan kevés gól és nem egy emlékezetes finálé. Remélem Allegri el tudja érni, hogy ne eleve feltartott kezekkel menjünk ki (mint két éve).

Megnyertünk eddig mindent, aki szembe jött leszecskáztuk. Év eleje óta nyomják, hogy most BL-t kell nyerni.

ÉS amit látok, hogy most már el is hiszik a játékosok. Két évvel ezelőtt egy verhetetlennek gondolt Barca jött szembe. Ezzel szemben eddig idén a BL-ben gólt is alig kaptunk uraltunk minden meccset.

Ez nem az a döntő, ami könnyűnek tűnik, de az biztos, hogy nem vagyunk esélytelenek. 

Mondhatnám, ha több gólt lövünk nyerhetünk, meg a pálya lapos a labda gömbölyű.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 14:48

Roncitól azért picit fosok, mert amióta inkább csatárt játszik, baromi jól érkezik a beadásokra és rá nem vonatkoznak a lesszabályok sem. Rajta kívül Iscot és Modricot kell semlegesíteni, a rögzített szituációknál Ramost, és nem lesz gond. Amúgy olyan érzésem van, hogy rendkívül tapogatózó, óvatos felek meccse lesz, ebből adódóan kevés gól és nem egy emlékezetes finálé. Remélem Allegri el tudja érni, hogy ne eleve feltartott kezekkel menjünk ki (mint két éve).

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 14:34

https://www.facebook.com/Juventus/videos/1831452996881921/

élő sajttáj

Krisz wrote:
A sebesseg miatt azert lehetnek gondok. Nyilvan a kulcs a tempo kontrollalasa ahogy a Monaco ellen csinaltuk. Középen az a Modric-Kroos-Casemiro trió elég masszív, kivancsi vagyok azzal mit kezd majd Allegri.

casemiro elég durva játékos, dybala beforgathatja néhányszor.

@tjunior
az elég inda-barca megoldás lenne, ők is azt csinálták. mondjuk ez a szezon sokban emlékeztet az izé 2010-es évére.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 13:59

Krisz wrote:

A sebesseg miatt azert lehetnek gondok. Nyilvan a kulcs a tempo kontrollalasa ahogy a Monaco ellen csinaltuk. Középen az a Modric-Kroos-Casemiro trió elég masszív, kivancsi vagyok azzal mit kezd majd Allegri.
Átrugdossuk a fejük felett a labdát
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 13:29

Petike007 wrote:

Értenek hozzá. Barza a gyenge pont. Hát érdekes. 1v1-ben még szerintem az életben nem vesztett párharcot, de ha ők mondják, akkor úgy van.

Magam részéről bizakodó vagyok, egy Real ellen több esélyünk van, mint a Bayern ellen lett volna. Ha nyerünk, Kassai-nak ne felejtsen el a vezetőség egy ajándék kosarat küldeni.

Back to top Go down
View user profile Online
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 13:20

s4tch wrote:

szóval állítólag hat gyengénk is van védekezésben. cyclops

Értenek hozzá. Barza a gyenge pont. Hát érdekes. 1v1-ben még szerintem az életben nem vesztett párharcot, de ha ők mondják, akkor úgy van.

Magam részéről bizakodó vagyok, egy Real ellen több esélyünk van, mint a Bayern ellen lett volna. Ha nyerünk, Kassai-nak ne felejtsen el a vezetőség egy ajándék kosarat küldeni.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   2017-05-29, 12:31

kezdjünk egy ilyennel:
http://www.101greatgoals.com/news/real-madrid-discover-multiple-defects-juves-tactics/

szóval állítólag hat gyengénk is van védekezésben. cyclops

nálunk nagyjából mindenki egészséges. ma délután fél 3-kor tart sajtótájékoztatót allegri és chiellini, abból talán kiderül valami. jelenleg az összeállítással kapcsolatban csak a szokásos kérdés merül fel (barza vagy cuadrado, ezzel három- vagy négyvédős alapfelállás), a többi szerintem nagyjából adott.

a realnál állítólag hiába épült fel bale, zidane iscót (és vele a gyémántot) preferálja, ami érthető is. a sérült carvajal helyén danilo játszik, ő az eddigiek alapján egyértelmű gyenge pont. a középpályájuk nagyon erős, ami 2 éve inkább rólunk volt elmondható. a real 2 hetet pihen a döntő előtt, ennek inkább örülök, mint nem.

a bukik szerint a real hangyányit esélyesebb. két éve a barcelona rendes játékidőben elért győzelmét 1.60 körül adták, most 2.60 körül van a real, 2.80-3.00 körül a juve győzelmének oddsa.

brych lesz a bíró, vele eddig nem jártunk rosszul.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Sponsored content

PostSubject: Re: Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport   

Back to top Go down

Juventus - Real Madrid, 2017.06.03. 20:45, M4Sport
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Di Maria Real Madrid Match Worn Champions League Shirt
» I'm Berjersey
» My latest hauls-finally my latest update 07-09-11!!!
» Round the World Haulage... And Latest Additions 11/10/2013
» Corazon Classic Match 2010 ~