Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AuthorMessage
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Dec 09, 2017 1:55 pm

Elvileg Emre Can a miénk lesz nyártól 5 évre évi 4 millió €-s fizetéssel. Nekem ez a konstrukció így tetszik. Goreztkanak jobban örülnék, viszont ő valószínűleg az esélytelen kategória, annyi érdeklődője van. Mi viszont a kevésbé kapós játékosokra szoktunk rámenni, bár őt Guardiola Manchesterbe akarja csábítani.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Tue Dec 05, 2017 12:57 am

@Petike007 wrote:

Plusz nem kevés dellát tolna bele.

Dybcsi annyira nem jó játékos, mint amennyire toljuk. Lassú fájóan egylábas, igaz vannak szép megoldásai, de nem vagyok elájulva tőle. Cserébe elkezdtük marketing szempontból felépíteni.

A legnagyobb lemaradásunk, hogy nálunk nincsen világ szinten eladható játékos. Ha elkezdünk valakit felépíteni, majd eladjuk, mint Pogesz esetén is tettük, a büdös életbe nem érkezünk meg az elitbe. 

Maradunk kvázi nemzetközi középcsapat a világfutball LAzio-ja.

Dybala igenis eladható játékos, de le is írtad, miért. Dybalanak folyamatosan nő a marketingértéke, és 120 millió € a nyári mutatványok után talán még kevés is lenne érte. 140-150 milliót is ki lehetne sajtolni az eladásából, persze csak nagyon kivételes esetben érdemes ebbe belevágni szerintem. Mondjuk Kroos + több tízmillió...hát mit mondjak, ez nem az az üzlet, amit vissza kellene utasítani. A német az egyik, ha nem a világ legjobb középpályása jelenleg, és csak a Real engedheti meg magának, hogy egy ilyen kalibert elengedjen. Szerintem egészen elképesztő, amit a Real csapatépítés címén mutat körülbelül Ancelotti távozása óta. Nem igazolnak ésszerűtlenül, folyamatosan építik be a tehetséges játékosokat, most talán nem is, de előző szezonban minden posztra volt alternatíva, és nem kell attól tartani, hogy a keret kiöregedik, ellenben nálunk ez szinte örök téma. Ami a legfontosabb, hogy Zidane mer rizikót vállalni. Be merte tenni Casemirot, mert szükség volt rá, hiába padozott a 80 milliós James, vagy Isco sem játszott. Nyugodtan merte pályára küldeni Asensiot, erre a srác kb. át fogja venni Ronaldo helyét, ha így fejlődik. Iscoval türelmesek voltak, klasszissá érett, Varanenal hasonló a helyzet, és egy kevéssé felkapott kapusban bíznak meg. Aztán ott van még a Ramos-Marcelo-Ronaldo-Benzema négyes, akik legalább 8 éve a csapatnál vannak, szóval sikerült megtalálniuk a csapatépítésnek a dinamikus verzióját, és pontosan ott változtatnak a kereten, ahol eljött az idő a váltásra.
Visszakanyarodva Dybalara, nekik most támadóra van szükségük, és pont az argentinban látják a megoldást. Kroos feláldozható, mert a helyére van akár Kovacic, akár Ceballos, meg fogják oldani a pótlást. Ezért is lenne jó felfuttatni a Primaverat, és kinyerni belőle a leghasznosabb elemeket. Nem mondom, hogy nem próbálkozunk, mert Caldara, Bentancur, Bernardeschi, mind a jövőre tekintve lehetnek fontosak, csak erre jobban rá kellene menni szerintem.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Tue Dec 05, 2017 12:57 am

Ha már a Csikk biznisz miatt Rumcájsz már nem adná Torreirát, Goretzkára akkora a kereslet, hogy biztos nem licitálunk, akkor már Nedved közbenjárásában legalább akasszuk le Janktot Udineből. Több mint bíztató a srác.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Mon Dec 04, 2017 11:57 pm

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Mon Dec 04, 2017 12:43 pm

@CsT wrote:
Rai Sport szerint Florentino Perez Kroos Dybala cserét szeretne! lol!

Plusz nem kevés dellát tolna bele.

Dybcsi annyira nem jó játékos, mint amennyire toljuk. Lassú fájóan egylábas, igaz vannak szép megoldásai, de nem vagyok elájulva tőle. Cserébe elkezdtük marketing szempontból felépíteni.

A legnagyobb lemaradásunk, hogy nálunk nincsen világ szinten eladható játékos. Ha elkezdünk valakit felépíteni, majd eladjuk, mint Pogesz esetén is tettük, a büdös életbe nem érkezünk meg az elitbe. 

Maradunk kvázi nemzetközi középcsapat a világfutball LAzio-ja.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Mon Dec 04, 2017 12:30 pm

Rai Sport szerint Florentino Perez Kroos Dybala cserét szeretne! lol!
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Dec 02, 2017 9:53 pm

@EsztéNégy wrote:

Én is így olvastam, a klub nem akar mélyebben nyilatkozni róla, szóval nem nagyon érdemes elméleteket sem gyártani. A mostani teljesítménye mellett nyilván totál felesleges megtartani amúgy, így a Kobrának igaza van abban, hogy ha elvágyódik, meg kell kérni az árát és elengedni. Amennyire magas szinten vagyunk évek óta a távozók ellenére, szerintem a jelenlegi vezetés vízióját támasztja alá. Egy valakit nem szabad elengedni, és az Maxi! (bár szerintem Sarri és Mancini  Spalletti is nagyon magas szintű edzők, szóval lenne kiből utódot választani, de egyelőre erre ne legyen szükség).

Nyilván ilyen teljesítmény mellett meg lehet válni tőle, csak valahogy nem tudom elképzelni, hogy ő ne lenne ennél sokkal jobb tavasszal. Mindenesetre ha jelen formája kitart és távozni akar majd, tényleg kár lenne tartóztatni. Sok jelölt mondjuk nem lenne a pótlására. Ghoulamot nyilván bedobnák abban az esetben, vele egyébként ki is egyeznék, Hector lenne szerintem a legjobb opció, de tartok tőle, hogy ha balbekkre lesz szükség, akkor Blind is nagyon képben lesz, mert lejár a szerződése nyáron.

Az edzőkérdésben nem feltétlenül értek egyet. Ha egy tréner távozni akar, mert már nincs motivációja, kár lenne mindenáron tartóztatni. Az a csapat teljesítményére akkor is kihat, ha motivált játékosokkal lenne tele a keret. Mindenesetre szerintem nem kell tartani Allegri távozásától, Marrottaék egyik legzseniálisabb húzása volt, hogy Max fizetése évente folyamatosan emelkedik. Ha esetleg mégis menni akar, az már érdekesebb helyzet lenne.
Én nem a Sarri-Spaletti duó valamelyikét látom jó döntésnek. Sarri magas szintre emelte a Napolit, de a játékuk emellett sablonos, és mint láthattuk tegnap, egy félkarú óriás is képes jó taktikával győzni ellenük. Spal viszont eleve nem győztes típus, habár tetszik az eredményorientáltsága, ami a Romahoz való visszatérése óta jellemzi.
Szerintem sokkal jobb választás lenne Simone Inzaghi, hovatovább, a legmegfelelőbb utódjelöltnek őt tartom. Ezzel a Lazioval kész csoda, hogy a Serie A legszűkebb elitjéhez tartoznak. Eladták a Keita-Biglia-Hoedt triót elég szép összegekért, és egyelőre úgy tűnik, hogy csapatként meg tudják oldani a kiesést, illetve Biglia helyett Lucas Leiva személyében sikerült minőségi pótlást is szerezni. De ami fontosabb: Inzaghi szűk másfél szezon alatt legalább három felállást kipróbált, és ezekben eredményes is volt, különösen ebben a mostani 3-5-2 (3-5-1-1) formációban. De képes változtatni, ha úgy látja szükségesnek, kreatív edző, akinek - mint sajnos láthattuk - az erősebb csapatok ellen is tud megoldással előrukkolni.
A másik jelöltem Carrera lenne. Ő rizikósabb opció ugyan, de az orosz bajnokságban gyorsan letette a névjegyét, és szerintem lenne benne ráció. Most ugyan csak egy rövid időszakra tekintenék vissza, de amikor Conte eltiltott volt, akkor először ő helyettesítette. Lehet, hogy Conte volt az agytröszt, de szerintem nagy különbség volt közte és a később fellépett Alessio között. Az volt az érzésem, hogy jóval rátermettebb, mint Alessio, megvolt benne a szenvedély, és Conte hiányát sem éreztük annyira.
A harmadik pedig olyasvalaki, akivel szerintem folytak tárgyalások korábban: Simeone. Nem érzem esélyesnek, hogy idejöjjön, de szerintem ő tényleg komoly jelölt volt Allegri utódjának, mégpedig 2018-tól. Ez lehet, hogy csak elméletgyártás, de korábban 2020-ról 2018-ra rövidítette a szerződését az Atleticonál, majd nem sokkal azután, hogy Allegri hosszabbított, ő is megtette ezt, mégpedig vissza 2020-ig, ahogyan azt Allegri is tette. Ő nem lenne rizikós választás, kiváló szakember (nálam top 3), és a BL-ben is lennének esélyeink.

Mindenesetre szerintem Allegri marad a szerződése lejártáig, de meg kell találni a pótlását 2020-ra.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Dec 02, 2017 7:44 pm

@zetterberg40 wrote:

Jól értem, hogy magánéleti/személyes jellegű problémái vannak?

Vagy a szerződéshosszabbításánál vannak gondok....
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Dec 02, 2017 5:15 pm

@zetterberg40 wrote:

Én is így olvastam, a klub nem akar mélyebben nyilatkozni róla, szóval nem nagyon érdemes elméleteket sem gyártani. A mostani teljesítménye mellett nyilván totál felesleges megtartani amúgy, így a Kobrának igaza van abban, hogy ha elvágyódik, meg kell kérni az árát és elengedni. Amennyire magas szinten vagyunk évek óta a távozók ellenére, szerintem a jelenlegi vezetés vízióját támasztja alá. Egy valakit nem szabad elengedni, és az Maxi! (bár szerintem Sarri és Mancini  Spalletti is nagyon magas szintű edzők, szóval lenne kiből utódot választani, de egyelőre erre ne legyen szükség).

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Dec 02, 2017 3:53 pm

@s4tch wrote:
marotta tegnap kimondta, amit egy ideje sejtünk: szandi pici lelke nagyon nincs rendben. remélem, gatyába tudjuk rázni.

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Dec 02, 2017 2:42 pm

marotta tegnap kimondta, amit egy ideje sejtünk: szandi pici lelke nagyon nincs rendben. remélem, gatyába tudjuk rázni.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Thu Nov 30, 2017 1:16 pm

@Krisz wrote:
Ez megvan?
Renato Sanchez a Carabao logonak passzolt tegnap

Nem tudom már ki szorgalmazta a leigazolását itt. Laughing

hbang Very Happy Very Happy  Én régebben láttam benne fantáziát, még a Bayernes korszak előtt. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Thu Nov 30, 2017 12:36 pm

Ez megvan?
Renato Sanchez a Carabao logonak passzolt tegnap

Nem tudom már ki szorgalmazta a leigazolását itt. Laughing
Back to top Go down
View user profile Online
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 25, 2017 3:23 pm

@_DREAM_ wrote:

Pfff..

Tuti kötelező vásárlási opciónk volt. Csak valami könyvelési okosítás volt mellé.

Magam részéről Costa egy kurva jó játékos, csak éppen játszani kellene neki. Nem pedig Puli vagy Mandzsu cseréjének lenni. Elköltöttünk csilliárd dollárt a szélek és a kp megerősítésére, ezzel szemben pont nem játszanak a jó emberek.

Allegri vagy nagyon tudja mit csinál a tavaszi hadjáratra, vagy totál csubakka.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 25, 2017 12:34 pm

@zetterberg40 wrote:
Bayern Munich announced Juventus will activate their option to buy Douglas Costa at a cost of €46m.

It was confirmed during Friday night’s shareholder’s meeting by chairman Karl-Heinz Rummenigge.

Pfff..
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 25, 2017 10:36 am

Bayern Munich announced Juventus will activate their option to buy Douglas Costa at a cost of €46m.

It was confirmed during Friday night’s shareholder’s meeting by chairman Karl-Heinz Rummenigge.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Tue Nov 21, 2017 3:41 pm

Dybala nem ígéri, hogy Juve 4 Life

Aztán máshol már így jön le:

Érdekelne hogy pontosan milyen nyers infóból gyártották ezeket a firkászok....
Back to top Go down
View user profile Online
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sun Nov 19, 2017 8:23 pm

@_Tyler wrote:

a Samp elleni vereség (is) megmutatta, hogy Lichtsteiner, Asamoah és Khedira legalább annyira nem idevalók, mint Sturaro. a két szélsőhátvéd gyakorlatilag a Serie A középcsapataihoz is kevés lenne
az a baj ezt a hozzászólást már tavaly kellett volna megírnod...
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sun Nov 19, 2017 7:37 pm

@s4tch wrote:
az a durva, hogy míg korábban azért rendszeresen tele volt a keret középszerrel, addig most sturaro talán az egyetlen, akinek alapvetően semmi keresnivalója nem lenne egy juve szintű klub körül.

más kérdés, hogy a bonucci-alves kettős, különösen a kis brazil faszjankó nagyon hiányoznak a kezdőből.
 a Samp elleni vereség (is) megmutatta, hogy Lichtsteiner, Asamoah és Khedira legalább annyira nem idevalók, mint Sturaro. a két szélsőhátvéd gyakorlatilag a Serie A középcsapataihoz is kevés lenne
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sun Nov 12, 2017 12:57 am

Benáciát max akkor basszuk ki, ha ő maga kéri, erre max akkor van esély ha kurva keveset játszik, mondjuk ezzel jól halad a sérüléseivel meg a hitvány játékával. Rugani távozását kizártnak tartom (már azt a részét, hogy nem kell Allegrinek és a klub akarja majd eladni), Höwedes csubakka...0 kilométeres, azt se tudni mit akar vele maxi közép vagy szélső védőt. Ha Döfrej távozik is valszeg Lotito licitháborút indít érte és mi lennénk az utolsók akiknek eladná. Gimenez szerintem tárgytalan, érkezik Caldara aki ugyanolyan idős és OLASZ, hátrány élvezne, szerintem ő olyan helyre megy (ha megy) ahol stabil kezdő lehet.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sun Nov 12, 2017 12:43 am

@Krisz wrote:
A Rugani, Caldara, Höwedes, Chiellini + Barza, Benatia sorhoz minek akartok még embert igazolni? Azt garantálom, hogy Benatiat nem fogjuk De Vrijre cserélni, mert alapvetően nem szoktunk ilyet csinálni, szerintem ha meg is szabadulunk Benatiatol akkor sem fog jönni a helyére senki. Khediranak meg valahogy más a megítélése a csapatnál, nem hiszem hogy akarna a menedzsment upgradet.

Ha valóban dolgozik a vezetőség egy újabb középhátvéd leigazolásán, akkor Barzagli vagy Rugani távozása is terítéken van Benatiaé mellett. Kisebb az esély Ruganira, mert egyfelől 4 év van hátra a szerződéséből, másrészt évtizedes megoldást jelenthet, Barzaglinak pedig lejár a szerződése, és egyre kisebb terhelésnek teheti ki Allegri. Ruganit csak azért írtam, mert ez itt a harmadik szezonja, és egyáltalán nem mondható biztos pontnak Allegrinél, ami Höwedes hiányában elég nagy baj. A BL-ben összesen 182 percet játszott a két és egyharmad szezon során, ebből erre a szezonra semmi nem tehető. Ettől függetlenül szerintem Barzat elengedjük nyáron, és helyette jön Caldara, így már kevésbé lehetetlen az új játékos.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 11, 2017 9:04 pm

A Rugani, Caldara, Höwedes, Chiellini + Barza, Benatia sorhoz minek akartok még embert igazolni? Azt garantálom, hogy Benatiat nem fogjuk De Vrijre cserélni, mert alapvetően nem szoktunk ilyet csinálni, szerintem ha meg is szabadulunk Benatiatol akkor sem fog jönni a helyére senki. Khediranak meg valahogy más a megítélése a csapatnál, nem hiszem hogy akarna a menedzsment upgradet.
Back to top Go down
View user profile Online
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 11, 2017 7:29 pm

@LeRoi10 wrote:
Érdekes, mert én úgy érzem, hogy az elmúlt 6 évben messze nem a mostani a legjobb kezdőnk, ugyanakkor messze a legsokoldalúbb és legmélyebb a keretünk. Már pár éve éreztem ezt, de tényleg itt az idő, hogy egyben tartsuk a srácokat és csak azt javítsuk ami nem az igazi. Nem minden évben adódik, hogy a csapatot lényegében ingyen teljessé tehetjük azzal ha Benátiát De Vrijre (lejárós), Barzaglit Caldarára, Asamoaht Spinára, Khedirát pedig Goretzkára cserélnénk. De ott van még Gimenez és Emre Can is mint lehetséges opciók.
Egyre biztosabb, hogy a Milannak muszáj lesz eladnia Donnát, bár én azt a kevés szurkolót képviselem akik szerint Csecsnyi sem egy rossz opció, persze Donna még jobb, ez nem is kérdés. 
Lényeg a lényeg, a vezetőség faszán dolgozik, DS Zambrotta módba kapcsol, Dybala talán megnyugszik és rájön, hogy kurva messze van Messi szintjétől, Berni pedig szép lassan beépül és majd 13 év múlva Juventus legendaként vonoltatjuk vissza.

Csak lécci lécci lécci ne basszuk el ezt a csapatot azzal, hogy elveszítjuk a SanyiSanyi, Dybala, Allegri, Pjanic kvartett bármelyikét. 

De most komolyan, hogy legyen így hetero a férfi ember (Berni  wub ):

De Vrij elvileg szerződést fog hosszabbítani, de 25 millió €-ért el lehet hozni. Még így sem lenne rossz vétel, ennyiért jobbat nem találnánk...kivéve, ha Giménez nem hosszabbít az Atleticoval. A holland talán könnyebben megszerezhető, "csak" a Poollal kell megküzdenünk a hírek szerint, őket meg azért talán le tudjuk még nyomni. Giménez esetében talán nagyobb lehet majd a tülekedés, majdnem biztos vagyok benne, hogy a City, Barca, ManU, Chelsea, PSG, Milan, Zinter közül többen megpróbálják megszerezni, de azért a védők ritkán kapnak ekkora figyelmet.
Goretzkaval hasonló a helyzet, szerintem ő azért elérhetetlen, mert egyfelől ha a Bayern érdeklődik iránta, akkor szinte lefutott a dolog, másfelől a Barca-ManU duóval csak akkor lehet versenyezni, ha eleve ide akar jönni, vagy ha a 2-3 év múlva történő továbblépés lehetőségét meglebegtetjük előtte. Több esély van Can megszerzésére, akinél már elkezdték megpedzegetni a távozás lehetőségét. Őt egyébként elvileg Khedira is győzködi, hogy hozzánk igazoljon.

Egyébként a lejáró szerződésű játékosok között vannak nagyon érdekes opciók. Jó, közülük jó néhányan szerződést fognak hosszabbítani, de jó lenne 1-2 játékost ingyen elhozni.
Alexis Sánchez, Ander Herrera (szerintem ő egy elérhető lehetőség), Giménez, de Vrij, Goretzka, Can, Ghoulam, Fernandinho, Meyer, Pléa, Juanfran, Kepa, Consigli, csak azokat soroltam fel, akiken szerintem érdemes lenne elgondolkodni. (Utóbbi kettő Szczesny cseréjének jó lenne, a lengyel vélhetően kezdő lesz jövőre)

Egyébként ismét felmerült Bellerín neve, ami azért is lenne érdekes, mert őt akár télen is megszerezhetnénk a BL-tavaszra.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 11, 2017 4:05 am

Érdekes, mert én úgy érzem, hogy az elmúlt 6 évben messze nem a mostani a legjobb kezdőnk, ugyanakkor messze a legsokoldalúbb és legmélyebb a keretünk. Már pár éve éreztem ezt, de tényleg itt az idő, hogy egyben tartsuk a srácokat és csak azt javítsuk ami nem az igazi. Nem minden évben adódik, hogy a csapatot lényegében ingyen teljessé tehetjük azzal ha Benátiát De Vrijre (lejárós), Barzaglit Caldarára, Asamoaht Spinára, Khedirát pedig Goretzkára cserélnénk. De ott van még Gimenez és Emre Can is mint lehetséges opciók.
Egyre biztosabb, hogy a Milannak muszáj lesz eladnia Donnát, bár én azt a kevés szurkolót képviselem akik szerint Csecsnyi sem egy rossz opció, persze Donna még jobb, ez nem is kérdés. 
Lényeg a lényeg, a vezetőség faszán dolgozik, DS Zambrotta módba kapcsol, Dybala talán megnyugszik és rájön, hogy kurva messze van Messi szintjétől, Berni pedig szép lassan beépül és majd 13 év múlva Juventus legendaként vonoltatjuk vissza.

Csak lécci lécci lécci ne basszuk el ezt a csapatot azzal, hogy elveszítjuk a SanyiSanyi, Dybala, Allegri, Pjanic kvartett bármelyikét. 

De most komolyan, hogy legyen így hetero a férfi ember (Berni  wub ):
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Sat Nov 11, 2017 2:06 am

@s4tch wrote:
az a durva, hogy míg korábban azért rendszeresen tele volt a keret középszerrel, addig most sturaro talán az egyetlen, akinek alapvetően semmi keresnivalója nem lenne egy juve szintű klub körül.

más kérdés, hogy a bonucci-alves kettős, különösen a kis brazil faszjankó nagyon hiányoznak a kezdőből.

Lichti és Benatia is nyugodtan sorolható ide. Előbbi megkopott, utóbbi megrekedt, de egyiküknek sem kellene itt lenni. Remélem, Caldara mellett de Vrijt is sikerül megszerezni, azért jó lenne egy Chiellini-Rugani-Höwedes-de Vrij-Caldara ötös. Vagy a holland helyett Giménez, lejár a szerződése nyáron. Barzaglit is el kellene adni szerintem, nem biztos, hogy ettől a szezontól kezdve tudja tartani ezt a 20-25 meccses évet.

Ezen lehet vitatkozni, hogy ki hiányzik jobban. Én Bonuccit mondanám, mert egyszerűen nem tudunk ennyire labdabiztos védőt találni. Ruganinak van esélye most átvenni a helyét, de ahhoz több kell tőle. Dani Alves helyére pedig bőven lett volna opció, csodálom, hogy nincs egy portugál jobbhátvédünk. Cedric Soares, Semedo, Cancelo, Ricardo Pereira, akik terítéken lehettek volna. Soarest eleve nem értem, lecsaphattunk volna rá a Lemina-biznisz révén, de reméljük, hogy DS beválik. Egyébként arra a posztra lenne még egy jelölt: Cuadrado. Sokkal hasznosabbnak tűnt a Sporting elleni meccseken, amikor Allegri hátravonta őt. Nyilván az ő esetében kell majd egy plusz középpályás, de látnék benne fantáziát. Nem kellene állandóan azért jegeli Costat és Bernat, mert kell a védekezni képes Cuad jobbszélsőnek. Egy 4-3-1-2 kombinálva 4-3-3-mal talán sikeres váltás lehet. Én még mindig tartok a jelenlegi formációtól. Ha Mandzukic éppen nem játszhat, akkor két középpályás kevés. Tartok tőle, hogy Matuidi tavasszal nem fog tudni szintet lépni a jelenlegi teljesítményéhez képest, Khedira eleve kevésnek mutatja magát, Marchisioról fogalmam nincs, mire viheti a szezonban, Bentancur pedig egyelőre még nem elég. Kár, hogy ennyire szegényes a középpályánk, még a nagy Sturarot simán idevehetnénk, háromfős kp-ban még hasznos csapattag tudna lenni.
Back to top Go down
View user profile
Malloy
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Fri Nov 10, 2017 8:33 pm

@s4tch wrote:

Sajnos már Lichti is ide sorolandó...
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Thu Nov 09, 2017 9:13 pm

Nana, Sturatoróval csak óvatosan, ő az új Padoin.

Tripla bajnok és tripla kupagyőztes, továbbá BL duplamásodik! Nem hiába kapott becenév szinten is párhuzamot Padoinnal.

Az eredményeit az orosz Wikipédia (википедия) oldalról szedtem, mert amióta szetapoltam az ájfónt orosz nyelvre, azóta az orosz oldalakat tolja előre. Smile
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Thu Nov 09, 2017 6:31 pm

Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Thu Nov 09, 2017 4:44 pm

@Krisz wrote:
A Tuttosport összedobott egy táblázatot a cserepadunkról és lehozta hogy egész Európában a miénk ér a legtöbbet. Nyilvánvaló csúsztatások vannak benne bőven (a lista fele alapvetően a kezdőbe épp beépülő emberekkel van tele ill. pl Marcsi garantáltan nem 25 millás játékos), de ettől függetlenül is fegyvertény.

transfermarktról vették  a számokat, a játék a számokkal inkább az, hogy Ruganit tették a padra mikor több játékperce van mint Barza-macinak, csak ugye ha utóbbi kerül a padra jóval kisebb értékkel lehet borul a matek Smile
Mindegy, a lényeg, hogy kb minden posztra van 2 emberünk ha senki sem sérült. A támadósorban 4 posztra "csak" 7 ember van, viszont mindenki több posztos játékos, szóval itt sincs olyan nagy probléma.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Thu Nov 09, 2017 2:07 pm

@Krisz wrote:
A Tuttosport összedobott egy táblázatot a cserepadunkról és lehozta hogy egész Európában a miénk ér a legtöbbet. Nyilvánvaló csúsztatások vannak benne bőven (a lista fele alapvetően a kezdőbe épp beépülő emberekkel van tele ill. pl Marcsi garantáltan nem 25 millás játékos), de ettől függetlenül is fegyvertény.

Összeségében véve, a világ egyik legerősebb keretét hozták össze a vezetők.

Idén ez lehet a legnagyobb fegyvertényünk, ami egyben a legnagyobb gyengepontunk volt a múlt évben. 

A bajnokságokat a pad nyeri, ez igaz a hazaira, de a BL-re is egyaránt. Jelenleg nincs az a játékos, aki ha kiesne, ne tudnánk valamilyen formában pótolni. Ellenben a múlt évben nem volt cserénk támadóba (ok Stuani volt de na....)

Szóval figyelembe véve, hogy totál Csubakka szokott lenni a csapat ősszel, majd tavasszal felprédál mindenkit, nem nézünk rossz szezon elé.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 25Go to page : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next