Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Yesterday at 20:21

Azért azt remélem, hogy Licht helyére Darmiannál technikásabb, fiatalabb, labdaügyesebb jobb hátvédben gondolkodnak Marottáék. Tartja magát a pletyka, hogy célpont lehet, valamint a valszeg nem túl magas ára és olasz nemzetisége miatt annyira nem is lepne meg. Vele kvázi lenne még egy Desijjónk, akivel manapság ugyan sok bajom nincs, de egy magasabb kvalitású játékost várnék elé.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Yesterday at 13:24

@Tankcsapda wrote:

Azért ma nagyon is számít a magasság. Oké, Messi sem egy égimeszelő, de azért ő kiemelkedik a mezőnyből. Viszont Torreira nem, de egy igazi mérgezett egér, Pjanic dolgát is könnyítené. Én is a magas játékosok mellett tenném le a voksom, de az uru jöhet...csak nem fog. De Vrijt és őt/SMS-t jó lenne megszerezni.
Én erre a kettőre semmi esély nem látok, De Vrij nemigen jönne ide úgy, hogy jövőre is megvan már legalább 5 védőnk (Barza,Chiello,Caldara,Ruga,Bena) , SMS meg valszeg 100+ tétel lenne. Fizuban meg úgyis ránk ígér valamelyik arab.

Update: Döfrej állítólag szóban már megállapodott az indával...mondjuk az gáz tőle, egy szarabb csapatba menni mint a mostani! Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Yesterday at 13:20

@tjunior wrote:

Félreértés ne essék, Marrotta és Paratici nálam is worldclass de ők is csak emberek így hibázhatnak. Torreira nem megszerzése ilyen számok mellett (már ha igazak) hiba lenne.
Csak van úgy, hogy "időben és térben" nem passzolnak a dolgok. Amíg biztos távozó nincs, addig valszeg nem lesznek komoly tárgyalások, így simán lemaradhatunk róla. Főleg ha Can már le van zsírozva, először távozni kellene valakinek, hogy Torreira egyáltalán képbe kerüljön. Szerintem tavaly pl ugyanígy maradhattunk le Contiról, hiszen nem számoltunk vele, hogy a zenebohóc lelép, amikor lelépett akkor meg már valszeg megegyezett a milánói retkekkel. Ha nem így történt akkor viszont Marrottának a kurva anyját! Smile

Last edited by CsT on 2018-02-21, 13:26; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Yesterday at 09:55

@tjunior wrote:

majd hozzuk helyette Pellegrinit.....mert az Uru csak 168 centi, nekünk meg ilyen lóbaszó 190es Khedirák kellenek (Verratti 168 cm, Davids 170)

Azért ma nagyon is számít a magasság. Oké, Messi sem egy égimeszelő, de azért ő kiemelkedik a mezőnyből. Viszont Torreira nem, de egy igazi mérgezett egér, Pjanic dolgát is könnyítené. Én is a magas játékosok mellett tenném le a voksom, de az uru jöhet...csak nem fog. De Vrijt és őt/SMS-t jó lenne megszerezni.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Yesterday at 08:39

@Petike007 wrote:

Ok, megy a hír, hogy jön Pellegrini, de a hírek alapján már CR és Messi is nálunk kellene, hogy játsszon. Meg kb mindenki.

Én úgy vagyok vele, hogy a Kobra és PAratici egy levitézlett csapatból 7X zsinórban olasz bajnok, és két BL döntős alakulatot formált. Ha valakit hoznak, akkor igazuk van. Khedira f... tudja, mit keres itt, de amíg vannak eredmények, addig no para
Félreértés ne essék, Marrotta és Paratici nálam is worldclass de ők is csak emberek így hibázhatnak. Torreira nem megszerzése ilyen számok mellett (már ha igazak) hiba lenne.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-20, 20:04

@tjunior wrote:

majd hozzuk helyette Pellegrinit.....mert az Uru csak 168 centi, nekünk meg ilyen lóbaszó 190es Khedirák kellenek (Verratti 168 cm, Davids 170)

Ok, megy a hír, hogy jön Pellegrini, de a hírek alapján már CR és Messi is nálunk kellene, hogy játsszon. Meg kb mindenki.

Én úgy vagyok vele, hogy a Kobra és PAratici egy levitézlett csapatból 7X zsinórban olasz bajnok, és két BL döntős alakulatot formált. Ha valakit hoznak, akkor igazuk van. Khedira f... tudja, mit keres itt, de amíg vannak eredmények, addig no para
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-20, 18:10

@s4tch wrote:
torreirát nem szabad kihagyni. ha tényleg elviszi a napoli, az nagyobb hiba lesz, mint amikor mondjuk allanról maradtunk le azért, mert a kukások jobban akarták, és nekünk megfelelt sturaro is.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-20, 16:14

torreirát nem szabad kihagyni. ha tényleg elviszi a napoli, az nagyobb hiba lesz, mint amikor mondjuk allanról maradtunk le azért, mert a kukások jobban akarták, és nekünk megfelelt sturaro is.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-06, 11:30

Marotta szépen csendben azért nyélbeütött egy üzletet. A fiatal David csatár poszton bevethető, a scoutok szerint leginkább a kapu előterében veszélyes, igazi lesipuskás.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-05, 20:49

Rincónt hivatalosan véglegesítette a Torino az előre meghatározott 6 millióért.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-03, 17:06

@Tankcsapda wrote:
Új kiszemelt a védelembe Jonathan Tah a Leverkusenből. Elvileg 25 millió €-s kivásárlási záradék van a szerződésében, és mi ezt aktiválni akarjuk.
Nehéz elhinni, hogy szükségünk lenne egy újabb belső védőre.
Jelenleg van 5, Barza minden bizonnyal hosszabbít. Ha a tápos németet vissza is zavarjuk Stuttgartba akkor is jön Caldara.
A németekből amúgy is elegem van, az egyik állandóan sérült a másik meg monkey
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-02, 17:01

Új kiszemelt a védelembe Jonathan Tah a Leverkusenből. Elvileg 25 millió €-s kivásárlási záradék van a szerződésében, és mi ezt aktiválni akarjuk.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-02-01, 16:34

@EsztéNégy wrote:
Lirola esetében elvileg van visszavásárlási opciónk, hátha befut a srác valamikor még.

Sztyuani sztoriját komálom a legjobban ma: érdeklődött iránta a Valencia, de nem tudják megfizetni. Angliába szívesen menne, mert ott jó a gazdaság, de onnan nem hívták. Úgyhogy igazából boldog Torinóban  cheers lol!
Pedig egy angol csapatba könnyebb elképzelni, mondjuk egy olyan harmadosztályúba! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-31, 23:52

Lirola esetében elvileg van visszavásárlási opciónk, hátha befut a srác valamikor még.

Sztyuani sztoriját komálom a legjobban ma: érdeklődött iránta a Valencia, de nem tudják megfizetni. Angliába szívesen menne, mert ott jó a gazdaság, de onnan nem hívták. Úgyhogy igazából boldog Torinóban  cheers lol!

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-31, 20:57

Kicsit pontosítva: Lirola 7-ért, Mattiello 2.5+2.5 millióért került eladásra. Orsolini pedig Bolognaba ment kölcsönbe 2019 nyaráig.

Off: Az Arsenal a körülményekhez képest jó januárt zárt. Alexisből legalább egy Mkhitaryant kihoztak, Aubameyangot klubrekordnak számító pénzért vették, Özil pedig szerződést hosszabbított. Ez papíron legalábbis nem vészes, de az érem másik oldala, hogy Miki eléggé mélyen van, Auba problémás, Özil meg évi 16.8 millió fontos fizetésért maradt.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-31, 19:42

Közben Lirolát végleg eladtuk a Sasolnak 7,5 milláért, Mattiellot meg az Atalantának (akik egyből kölcsönadták a SPAL-nak, ahol eddig is volt Very Happy).

Közben klasszisok hagyják itt a ligát Nagatomo a Galatába ment, Paletta meg csak innen el Very Happy

A nyugat-kóreai gyerek nem jön a Cagliariból.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-31, 17:45

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-31, 15:41

Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-29, 23:30

@Tankcsapda wrote:

Csak én érzem azt, hogy legalább Orsolinit visszahozhattuk volna tavaszra? Nincs előrébb azzal, hogy az Atalanta padját koptatja, most gyanítom, hogy még nálunk is több lehetőséget kapna, mivel Allegri azért rotálja a keretet Gasperinivel ellentétben. Cuadrado legalább két hónapra kiesett, Dybala is pár hétig maródi, Pjacat kölcsönadtuk (utólag milyen kár ezért), lehet, nem ártana valaki. És azért egy Politano kicsit kevés, ellenben az érte kifizetendő 25 millió € nagyon is sok lenne érte.
Ha jól értettem szó sem volt arról, hogy Orsolini visszatérne, inkább a Bolognába igazolását cáfolta. Vagy legalábbis, hogy továbbadnánk másik csapatnak.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-29, 23:28

@LeRoi10 wrote:
Marotta:
- Nem kell igazolni, Cuadrado kiesése után sem
- Orsolini marad az Atalantában
- A sikertelen FIGC elnökválasztásról: "Ez a nap az olasz futball kudarca, egy fekete nap, nem fekete-fehér."  Tetszik, ahogy a fekete-fehér (bianconero) szót a győzelem helyett használta Very Happy

Közben a barátainknak semmi sem akar összejönni: Deulofeu a Watfordhoz került kölcsönbe, Sturridge a WBA-hoz.

Csak én érzem azt, hogy legalább Orsolinit visszahozhattuk volna tavaszra? Nincs előrébb azzal, hogy az Atalanta padját koptatja, most gyanítom, hogy még nálunk is több lehetőséget kapna, mivel Allegri azért rotálja a keretet Gasperinivel ellentétben. Cuadrado legalább két hónapra kiesett, Dybala is pár hétig maródi, Pjacat kölcsönadtuk (utólag milyen kár ezért), lehet, nem ártana valaki. És azért egy Politano kicsit kevés, ellenben az érte kifizetendő 25 millió € nagyon is sok lenne érte.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-29, 22:58

Marotta:
- Nem kell igazolni, Cuadrado kiesése után sem
- Orsolini marad az Atalantában
- A sikertelen FIGC elnökválasztásról: "Ez a nap az olasz futball kudarca, egy fekete nap, nem fekete-fehér."  Tetszik, ahogy a fekete-fehér (bianconero) szót a győzelem helyett használta Very Happy

Közben a barátainknak semmi sem akar összejönni: Deulofeu a Watfordhoz került kölcsönbe, Sturridge a WBA-hoz.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-28, 23:21

A legjobb az lett volna Pellegri kapcsán, ha megszerezzük és kölcsönadjuk másfél évre a Monaconak. Van értelme a kétszezonos kölcsönöknek, csak egyfelől jól kellene alkalmazni (Lirolanak lehetne adni egy esélyt), másfelől érdemes lenne "terjeszkedni". A francia bajnokságban nemcsak a Monaco futtatja fel magas szintre a fiatalokat, a Lyon és a Nice is bőven jó hely lenne két évre. Előbbi most verte meg a Monacot, és a kezdőben hat legfeljebbb 23 éves játékos volt, plusz Fekir is csak 24, valamint becseréltek egy 19 és egy 21 éves játékost. A Nicenél ugyanebben a viszonylatban szintén hatan voltak a kezdőben, és a becseréltek közül a legidősebb 20 éves volt. Szóval szerintem érdemes lenne Franciaország felé megindulni. A PSG-nek egyelőre nem megy még a kölcsönadogatós módszer, ha ebbe akarunk fektetni, akkor csináljuk nagyban, és ne csak olasz csapatokkal kössünk ilyen üzleteket, hanem olyanokkal is, akiknél nagyon komoly fejlődést is elérhet egy-egy játékos. Pl. Keant szerintem simán a Nicenek kölcsönadhatnánk a következő szezonra, ha Allegri nem számol vele a keretben.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-28, 10:34

@CsT wrote:
Marrotta:

Puli sérülése miatt érdeklődtünk Politano helyzete iránt, de nem valószínű, hogy érkezik.
Carrasco nem is volt képben, Darmian is inkább nyári célpont (kérlek ne Shocked Shocked ).
Pellegrivel megvolt a szóbeli megállapodás, aztán jött a Monaco.

Én nem vagyok biztos benne, hogy egy 16 éves gyerek akkor jár jól ha egyből bevágják a nagy csapatba, nálunk is lehetett volna helye hiszen sztem Mandzu vagy nyáron vagy jövőre de elmegy egy kis zsét keresni valamelyik ázsiai pénzmosodába. Úgyhogy én kurvára remélem, hogy eltűnik a süllyesztőben a gyerek! cheers

Szerintem meg nem a kor a lényeg, hanem hogy mennyire érett a srác fejben és játékban. Ha elég érett a nagycsapathoz (i.e. elég penge azaz megüti a minimumot és képes kezelni a terhet mentálisan) akkor igenis ott a helye, lásd Donna, Florenzi, Mbappe, Pogba stb. Itt válik el hogy lesz (lehet-e) belőle klasszis vagy sem. Ha látványosan belesül és a folyamatos lehetőség mellett sem teljesít/megreked egy szinten akkor mehet a levesbe. Egyébként erre lenne jó ha Primavera bajnokság helyett a B-ben játszana a tarcsi (mint ahogy a germánoknál, spanyoloknál, stb) - fel lehetne mérni, hogy a primavera ficsúrjai mit érnek a nagyok között, ill. felkészítené őket mentálisan és taktikailag erre a szintre. Ez az egyik fő indok ami miatt az olasz edzők félnek a primaverasokat használni - joggal (totál homály hogy mit érnek valójában, ill. ha meg is van bennük a potenciál, a primavera és a nagycsapat közötti szakadék áthidalását nem akarják élesben bevállalni). Tehát ezzel a nemzeti utánpótlás minősége is nőne - hamar kiderülne hogy élesben mit ér egy játékos, ha besül, akkor a helyén mást ki lehet próbálni és nem 23-24 évesen derülne ez ki, hanem 16-18 évesen.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-28, 10:34

@bombahoppa wrote:

Nő az olasz GDP.   cheers

Egyébként meg időzített bomba lenne nálunk, mint Kean,  vagy Dellarumba a setét oldalon.  bom
Gyanús is, hogy a pizzás még nem környékezte meg! Smile
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-28, 10:31

@CsT wrote:
Marrotta:

Puli sérülése miatt érdeklődtünk Politano helyzete iránt, de nem valószínű, hogy érkezik.
Carrasco nem is volt képben, Darmian is inkább nyári célpont (kérlek ne Shocked Shocked ).

Én nem vagyok biztos benne, hogy egy 16 éves gyerek akkor jár jól ha egyből bevágják a nagy csapatba, nálunk is lehetett volna helye hiszen sztem Mandzu vagy nyáron vagy jövőre de elmegy egy kis zsét keresni valamelyik ázsiai pénzmosodába. Úgyhogy én kurvára remélem, hogy eltűnik a süllyesztőben a gyerek! cheers
Nő az olasz GDP.   cheers

Egyébként meg időzített bomba lenne nálunk, mint Kean,  vagy Dellarumba a setét oldalon.  bom

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-28, 09:56

Marrotta:

Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-27, 20:37

Pellegri amúgy nem akart elmenni a Genoából. Ha már elment, szerintem sokkal jobban jár a Monacóval. Teljes hülyeség lett volna a részéről hozzánk igazolni; két évig otthagyjuk Genovában, majd kölcsönadogatjuk a Serie B-be, vagy valami kiscsapathoz, mint Keant az idén. A Monacónál egyből a felnőtt keretben számolnak vele. Lássuk be, a Juventusban csoda, ha egy fiatal lehetőséget kap. Gondolom, minden 16-17 éves fiatal megszédül, amikor megkeresi a Juve, hogy majd milyen jó lesz, meg milyen sokat tanul, de az igazság az, hogy ha valamire vinni akarja a fiatal, akkor nem a legjobb döntés hozzánk igazolnia. A Juve elsősorban emberkereskedelemben gondolkodik, nem abban, hogy az első csapatnak játékosokat neveljen az utánpótlásból.
A hírek szerint eladjuk Lirolát (sassuolo) és Mattiellót (atalanta) is, talán visszavásárlási opcióval.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-27, 16:35

Lássuk be a karrierje számpontjából jól döntött Pellegri. Itt jó eséllyel elkallódott volna. Hiába óriási tehetség, 16 évesen ezer és egy dolog miatt mehet félre a srác, láttunk már rengeteg ilyet. Sok érte az a 23 milla plusz bónuszok plusz a következő eladás 10%a.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-27, 15:02

@s4tch wrote:
nem rossz pellegri, de azt lehetetlen megmondani, mi lesz belőle akár 20 évesen. fizikailag sakál, egyelőre ennyit tudunk. 23 milla + bónusz nem kevés egy bizonyított cserecsatárért sem, nemhogy egy 16 éves gyerekért. a monaco egyébként bárkit elad, úgyhogy ha beválik a srác, majd rámegyünk pár év múlva dupla áron.
Csak akkor majd a Psg-vel meg a Cityvel kell küzdeni érte, aztán örök álom marad mint Verratti scratch
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-01-27, 14:27

nem rossz pellegri, de azt lehetetlen megmondani, mi lesz belőle akár 20 évesen. fizikailag sakál, egyelőre ennyit tudunk. 23 milla + bónusz nem kevés egy bizonyított cserecsatárért sem, nemhogy egy 16 éves gyerekért. a monaco egyébként bárkit elad, úgyhogy ha beválik a srác, majd rámegyünk pár év múlva dupla áron.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 1 of 33Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next