Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-23, 18:17

Morci mesterhármas, jól megy neki Conte alatt is. Nagyon nagy kár érte.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-23, 12:39

Cavani azért sokkal jobban néz ki! Smile Én is Morciért sírok leginkább....
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-23, 10:33

Cavani sem a BL kiesési szakasz királya ugyanúgy mint Malac. Az uru ilyen átmenet Mandzu és Higu között szerintem. Moratáért sír még mindig a kis lelkem, ő tökéletes lett volna  I love you Crying or Very sad
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 23:31

Ha adott esetben pihenőt adna Malackánknak a Hal, én Dybcsit tolnám fel a helyére és Bernát lépne a maszkos pozíciójába 4231-ben gondolkodva. Az idei szezon eddig bizonyítja, minél közelebb van a kicsi a kapuhoz (minél kevesebbet kell visszalépnie), annál jobb. Ellenben úgy gondolom, Bernátnak meg tökéletes lenne az egy szem csatár mögötti poszt.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 23:19

LeRoi10 wrote:
Bár én személy szerint inkább Bernit nézném meg, hogy mit tudna Higany pozíciójában lehozni.

Belőle inkább trequartistat csinálnék, eszes játékos, nem az ösztönlény típus mint Pjaca vagy Cuadrado.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 23:15

Krisz wrote:

Kíváncsi vagyok Kean mit mutat majd Veronaban, ha lehoz egy olyan szezont mint Marcsi Empoliban, akkor felőlem neki mehetünk a szezonnak egy Dybala-Mandzu-Kean sorral. Schick kellett volna nagyon, így muszáj Keannek robbannia.
Allegri a mai sajtótájékoztatón arról is beszélt, hogy Pjacának minden adottsága megvan ahhoz, hogy középcsatárként szerepljen. Allegrinek nyugdíjas korában simán lehetne egy átalakítós műsora. Very Happy Szépen keveri a kártyákat az biztos.  Bár én személy szerint inkább Bernit nézném meg, hogy mit tudna Higany pozíciójában lehozni.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 22:36

zetterberg40 wrote:

Jaja, erre gondoltam én is. A jelenlegi Cavani sem egy szörnyeteg már a szép góltermése ellenére. Rohadt sok helyzet kell neki a gólhoz. Előrébb nem lennénk.

Kíváncsi vagyok Kean mit mutat majd Veronaban, ha lehoz egy olyan szezont mint Marcsi Empoliban, akkor felőlem neki mehetünk a szezonnak egy Dybala-Mandzu-Kean sorral. Schick kellett volna nagyon, így muszáj Keannek robbannia.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 22:04

s4tch wrote:
nagyjából mindegy lenne, nem rajtuk múlik, hogy egy bl döntőben hogyan alakul egy mérkőzés. a csúcs cavani és a csúcs higuain közül utóbbi termékenyebb, előbbi meg valószínűleg jobban illett volna a juventusba (pláne conte csapatába)

Jaja, erre gondoltam én is. A jelenlegi Cavani sem egy szörnyeteg már a szép góltermése ellenére. Rohadt sok helyzet kell neki a gólhoz. Előrébb nem lennénk.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 21:11

nagyjából mindegy lenne, nem rajtuk múlik, hogy egy bl döntőben hogyan alakul egy mérkőzés. a csúcs cavani és a csúcs higuain közül utóbbi termékenyebb, előbbi meg valószínűleg jobban illett volna a juventusba (pláne conte csapatába)
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 20:16

Meglepőt mondok, én nem cserélném Cavanira. Erre a Cavanira már nem, a nápolyira bármikor.

Last edited by zetterberg40 on 2017-09-22, 22:03; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 15:44

LeRoi10 wrote:
Na bedobták a Cavani-Higany cserét. Valahol már januárt írnak, de annak nem lenne túl sok értelme, hiszen nem játszhatnának a BL-ben, a GdS júniust ír. Nem hiszem, hogy túl sok valóságalapja van az egésznek. Kíváncsian várom, hogy az egyre nagyobb nyomás milyen hatással lesz Higanyra. Ahogy telik az idő egyre nehezebb dolga lesz.

Ki mit gondol? Ti elcserélnétek Higuaínt Cavanira? Én a mostani gyenge formájától eltekintve is igen.

Még a repülőjegyet is kifizetném.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-22, 15:42

Na bedobták a Cavani-Higany cserét. Valahol már januárt írnak, de annak nem lenne túl sok értelme, hiszen nem játszhatnának a BL-ben, a GdS júniust ír. Nem hiszem, hogy túl sok valóságalapja van az egésznek. Kíváncsian várom, hogy az egyre nagyobb nyomás milyen hatással lesz Higanyra. Ahogy telik az idő egyre nehezebb dolga lesz.

Ki mit gondol? Ti elcserélnétek Higuaínt Cavanira? Én a mostani gyenge formájától eltekintve is igen.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-17, 12:59

_DREAM_ wrote:

Köszi. Nem hangzik túl jól.. 

Azt amúgy olvastam már több helyen hogy sokszor csak az ultrákon keresztül lehet jegyet venni a meccsekre akik jókora haszonnal adtak túl rajta, ez elég gusztustalan, de ez más kluboknál is van így Olaszországban nem? 

Presztízsveszteség - gondolom akkor vagy az Ellenség vagy a napoli képviselői állhatnak az ügy kirobbantása mögött. Smile kíváncsi vagyok itt is annyira pártatlan lesz-e a vizsgálat mint anno a calciopolinál, sok jóra nem számítok már most.

Az ügyész nápolyi. Ez bizonyítja, hogy pártatlan.

Egyébként megint, egy olyan ügy, amit nem értek.

Konkrétan minden csapatnál ez van, beleértve a marokkóiakat, a rinyát, a két hullarablót stb. Egyszerűen ez így alakult ki.

Ha minket számon kérnek emiatt, kurva nagy hiba, hogy nem verjük az asztalt, hogy akkor mindenkit büntetni kell. Az, hogy az egyik ultra maffia tag volt, arról ki a tököm tehet? 

Igazság szerint, minden évben jön egy ilyen mondvacsinált faszakodás. Ez nem tesz jót a szponzorpénzeknek. Folyamatosan generálják a botrányt a Juve körül. Olyan igazi olaszos (magyaros) ha nem tudok jobb lenni, nem azt nézem meg min változtassak, inkább tegyem tönkre.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-16, 14:53

s4tch wrote:

ez egy roppant kínos ügy. a klub évekig tett félre jegyeket az ultráknak úgy, hogy ez nem felelt meg a szabályoknak. most meg szopni fogunk miatta. nem a zárt kapus meccsekről van szó, hanem arról a presztízsveszteségről, amit megint muszáj lesz elszenvedni. ha szponzor lennék, nem feltétlenül szeretnék olyan klubnak milliókat juttatni, amelyik nem tartja be a jegyeladásra vonatkozó szabályokat, és áttételesen maffiacsoportok kezére játszik. pedig van gyomrom sok mindenhez, lassan a hetero szexet sem vetem meg.

Köszi. Nem hangzik túl jól.. 

Azt amúgy olvastam már több helyen hogy sokszor csak az ultrákon keresztül lehet jegyet venni a meccsekre akik jókora haszonnal adtak túl rajta, ez elég gusztustalan, de ez más kluboknál is van így Olaszországban nem? 

Presztízsveszteség - gondolom akkor vagy az Ellenség vagy a napoli képviselői állhatnak az ügy kirobbantása mögött. Smile kíváncsi vagyok itt is annyira pártatlan lesz-e a vizsgálat mint anno a calciopolinál, sok jóra nem számítok már most.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-16, 13:00

Gondolom a végén még el is fogják tiltani...
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-16, 09:09

s4tch wrote:

..... lassan a hetero szexet sem vetem meg.
öregszel Te is

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-15, 23:43

_DREAM_ wrote:
mi ez a balhé Agnellivel?  Evil or Very Mad

ez egy roppant kínos ügy. a klub évekig tett félre jegyeket az ultráknak úgy, hogy ez nem felelt meg a szabályoknak. most meg szopni fogunk miatta. nem a zárt kapus meccsekről van szó, hanem arról a presztízsveszteségről, amit megint muszáj lesz elszenvedni. ha szponzor lennék, nem feltétlenül szeretnék olyan klubnak milliókat juttatni, amelyik nem tartja be a jegyeladásra vonatkozó szabályokat, és áttételesen maffiacsoportok kezére játszik. pedig van gyomrom sok mindenhez, lassan a hetero szexet sem vetem meg.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-15, 21:06

mi ez a balhé Agnellivel?  Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-15, 17:34

Na Conti szétszakította a térdét. Lehet meglátta ezt Marotta a varázsgömbben. Mindenesetre gyors felépülést neki. Remélem mi jobban járunk végül Descivel.
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-04, 20:40

2 hónapja nem olvastam nso-t,erre tessék:  http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-dybalat-120-millio-euroert-ketszer-is-felajanlotta-a-juve-2590337
ezek még mindig valami észak-koreai hírforrással dolgoznak Evil or Very Mad

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 14:00

Marcsi és Kebap után Cselló is megsérült. Vádli, 2-3 hét kihagyást jósolnak.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 13:46

Én jobban örültem volna egy hollandiai kölcsönnek Kean esetében, de remélhetőleg a Hellasban is jut neki elég játéklehetőség, ha már elvileg Bony helyett szerezték meg. Abban biztos vagyok, hogy ha marad, csak percek jutottak volna neki.

Amúgy a mély keret jó dolog, ugyanakkor kissé tartok tőle, mert itt előszeretettel hisztiznek be minden évben játékosok ilyen-olyan indokkal. Két fős középpályával számolva (három főssel meg pláne) elfért volna még egy jóféle arc a csapatrészbe, de így sem lesz könnyű dolga Allegrinek, hogy mindenkit tűzben tartson és mindeközben azért a csikó BenHúrnak szintén jusson játékidő (az állandó sérülésekkel is számolva). Ugyanez igaz a szélsőkre, támadókra, úgyhogy üdvözítő lenne már egy olyan szezon, amikor egy irányba húz mindenki csapaton belül. Ezt csak azért írom, mert látszólag a Realban, Bayern-ben stb. nincsenek ilyen hisztik, a nagyobb nevek elvannak a padon, ellenben nálunk mindig van valami.

---

A Zappacosta-transzfer odaver, az összeget látva még inkább. Mit láthat benne Conte? Kapkodásszagú, eléggé sok játékosról lecsúsztak.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 11:20

Amúgy az inda nekimegy a szezonnak 3 belső védővel, akikből az egyik Ranocchia? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 11:17

Nem volt olyan vészes ez a mercato. Kb., amit az utóbbi években megszokhattunk. Elment két klasszis, akiket nem egy az egyben, hanem csapat szinten fogunk megpróbálni pótolni. 

A támadósor teljesen rendben van. Nem jött se Keita, se Sikk, hát istenem... Mindenkit nem igazolhatunk le. DC és Berna sztem tökéletesek a keret mélyítésére. DC tapasztalt BL szinten is, Bernában pedig nagy potenciál van.

A középpálya azért erősödött. A tavalyi évben csak Pjanic, Khedira volt használható. Most jött Matuidi, aki nem egy több dimenziós játékos, de arra, amire kell, azt tökéletesen meg tudja oldani. Marci felépül és lesz 2 helyre 4 emberünk + Beni és Stuani.

A védelemben viszont Bonucci nagyon fog hiányozni. Ez a csapatrész egyértelműen gyengült. Dani Alvest nem számolom ide, mert tavasszal már támadót játszott. Csak remélni tudjuk, hogy Rugani tud hozni egy stabil játékot. Benedek is jó igazolásnak tűnik.

+ Csecsni tökéletes igazolás

Allegri össze fogja rakni a csapatot, ebben biztos vagyok. A bajnokság viszont most keményebb lesz. A BL meg lutri, de bármeddig eljuthatunk szerintem idén is.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 10:14

tjunior wrote:

Ha jól tudom 25 fős keretet lehet nevezni a bajnokságra nem 40et Smile
De 21 év alatti lehet bármennyi nem? Szóval Kean ebbe nem számított volna bele, nyilván jobb lesz neki a Chievoban, gyakorlatilag Pazza lesz az egyetlen posztriválisa, csak fosok, hogy egyszer lesz annyi sérült, hogy a rettentően ijedt arcú Desijjó is játszani fog. Very Happy Csak halkan mondom, hogy Allegri meg ne hallja de régebben Matuidi is játszott szélen, sőt balbakket is ez azért lehet fontos, hogy a csodálatos Kebabnak biztosan jusson hely a kezdőben. Smile
Amúgy sehol egy cikk, hogy kik jöhetnek a télen? Laughing
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 09:36

CsT wrote:

De ez Allegri baszki, itt előbb utóbb mindenki kidől! Smile Jah mondjuk ott van Stuani is mint klasszis szélső, nem szóltam! lol! lol!
Ha jól tudom 25 fős keretet lehet nevezni a bajnokságra nem 40et Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 09:31

tjunior wrote:

Ha Malac kidöl meg Pjacácal nem számolunk, jó hát így minden csapatrészben kevés ember van  tongue  Azért jelenleg 4 posztra 7 ember van, akikból csak Malac az egyposztos a többi variálható.
De ez Allegri baszki, itt előbb utóbb mindenki kidől! Smile Jah mondjuk ott van Stuani is mint klasszis szélső, nem szóltam! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 09:23

CsT wrote:

Franc tudja, legutóbb a Cagliari ellen amikor lekapta a Malacot a hal inkább Dibcsit tolta fel a helyére és Mandzu maradt szélen.  Elméletben jó így, de ha mondjuk a malac kidől, akkor marad 1 szem Mandzu előre, mögé a három posztra(LM,RM,AM) meg összesen 4 ember (Puli,Dyb,DC,Berni) ami azért rohadt kevés. Pjacával idén én nem számolok.
Ha Malac kidöl meg Pjacácal nem számolunk, jó hát így minden csapatrészben kevés ember van  tongue  Azért jelenleg 4 posztra 7 ember van, akikból csak Malac az egyposztos a többi variálható.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 08:56

tjunior wrote:

Gondolom Mandzu előrébb van a rangsorban, jogosan, mint Kean, sokat nem játszana.
Franc tudja, legutóbb a Cagliari ellen amikor lekapta a Malacot a hal inkább Dibcsit tolta fel a helyére és Mandzu maradt szélen.  Elméletben jó így, de ha mondjuk a malac kidől, akkor marad 1 szem Mandzu előre, mögé a három posztra(LM,RM,AM) meg összesen 4 ember (Puli,Dyb,DC,Berni) ami azért rohadt kevés. Pjacával idén én nem számolok.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 08:46

CsT wrote:
Kean kölcsönadását nem annyira vágom így, hogy se Sikk se Keita nem jött, megint halálig futtatjuk a malacot?
Gondolom Mandzu előrébb van a rangsorban, jogosan, mint Kean, sokat nem játszana.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 24Go to page : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next