Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next
AuthorMessage
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-26, 23:58

@Petike007 wrote:

A csapat eddig minden nagy távozót, előre pótolt.

Szerintem Bernát már Dybcsi helyére jött. Olasz, nem nagyképű, nekem adja. Itt van Costa is, nem sírom tele a párnámat, ha elmegy a kis uruguayi.

Az még benne is van a pakliban, hogy Bernardeschi már előre Dybala helyére érkezett. Szerintem is meg lehet oldani a pótlását akár házon belül is, de nem lennék meglepve, ha adott esetben valakit hoznánk még. Ez az előre pótlás kicsit hibás szerintem. Vidalt nem pótoltuk, vagy legalábbis én a chilei pótlását nem tartom megfelelőnek Khediraval, ha meg Sturaro lett volna a távozása előtt fél évvel, akkor az próbálkozásnak elég gyenge. Pogbat megint csak nem sikerült egy az egyben pótolni, mert Pjanic azért nem a helyére érkezett, őt inkább Pirlo után egy évvel szerződtettünk.

jackie: Egyrészt nem adott ki senki semmilyen nyilatkozatot hosszabb ideje arról, hogy nem fog távozni, pedig egyre erősebbek a hírek (bár a Pogba-Vidal esetekből kiindulva ez nem is akkora gond). Emellett egy olyan játékos, aki ennyire a középpontba került, és ennyire felment az ára, elég nehezen szokta tűrni, ha nincs bérelt helye a kezdőben. Miért váltott ügynököt a közelmúltban? Persze lehet, hogy a mellőzésével és a pletykákkal kapcsolatban úgy döntöttek, az a legbölcsebb, hogy nem beszél, nem tudhatjuk. De eddig azok a játékosok, akik iránt legalább közel ennyire érdeklődtek (Vidal, Pogba, Bonucci, Dani Alves), mind leléptek. Dybala egy nyarat már átvészelt, ennél többet nem szoktak. Úgyhogy nem is feltétlenül neki kellene tenni valamit, csak egyszerűen ez a realitás. Ha az olasz válogatottban játszana, más lenne a helyzet, nekik a Juve a csúcs, ezért sem tartok attól, hogy Bernardeschi rövid időre érkezett, de mint láthattuk korábban is, a klasszissá emelés nem jár hűséggel.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-26, 21:32

@Tankcsapda wrote:
Nem tudom, ki hogy van vele, de Dybala maradására én speciel olyan sok esélyt látok. Télen nyilván nem vált, de a Real-Barca-PSG-MU érdeklődést minimum fontolóra fog venni, és valahogy benne nem érzem azt a hihetetlen elköteleződést, hogy még 3-4 évre maradni akar, hanem inkább megpróbál kitörni a fenti csapatok egyikében. Mivel a Citynek és a Bayernnek semmi szüksége nincs rá, ezért körülbelül az összes reális érdeklődő bejelentkezett érte.
Ha távozna, ti kit látnátok legszívesebben a pótlására? Erről egyébként lehetne egy szavazást is csinálni, és bedobni néhány, valamilyen okból elérhetőnek tűnő játékost kiemelve, ami mondjuk csak a fenti négy csapat, a City, a Bayern és talán a Chelsea alapembereit leszámítva, illetve a Dybala-féle árcédulát azért alulmúlva megszerezhető játékosokra korlátozható. (Persze ez csak egy kósza ötlet.)

A csapat eddig minden nagy távozót, előre pótolt.

Szerintem Bernát már Dybcsi helyére jött. Olasz, nem nagyképű, nekem adja. Itt van Costa is, nem sírom tele a párnámat, ha elmegy a kis uruguayi.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-26, 21:31

@Tankcsapda wrote:
valahogy benne nem érzem azt a hihetetlen elköteleződést, hogy még 3-4 évre maradni akar, hanem inkább megpróbál kitörni a fenti csapatok egyikében.
miért nem?
de komolyan, mit tett / nem tett, vagy mit kellene tennie?
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-26, 21:25

Nem tudom, ki hogy van vele, de Dybala maradására én speciel olyan sok esélyt látok. Télen nyilván nem vált, de a Real-Barca-PSG-MU érdeklődést minimum fontolóra fog venni, és valahogy benne nem érzem azt a hihetetlen elköteleződést, hogy még 3-4 évre maradni akar, hanem inkább megpróbál kitörni a fenti csapatok egyikében. Mivel a Citynek és a Bayernnek semmi szüksége nincs rá, ezért körülbelül az összes reális érdeklődő bejelentkezett érte.
Ha távozna, ti kit látnátok legszívesebben a pótlására? Erről egyébként lehetne egy szavazást is csinálni, és bedobni néhány, valamilyen okból elérhetőnek tűnő játékost kiemelve, ami mondjuk csak a fenti négy csapat, a City, a Bayern és talán a Chelsea alapembereit leszámítva, illetve a Dybala-féle árcédulát azért alulmúlva megszerezhető játékosokra korlátozható. (Persze ez csak egy kósza ötlet.)
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-26, 21:06

@Krisz wrote:

Lemina statjai a PL-ben azért elég jók, ha Khedira védekező statjai fele ilyenek lennének máris nem agyalnánk rajta hogy mit keres a kezdőben...

Volt benne potenciál, de a kétfős középpályához nagyon nem passzolt. Viszont a Matuidi-Pjanic duó mellé harmadik középpályásnak simán jó lehetett volna, a támadásokat elég jól tudta segíteni.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-26, 11:09

Lemina statjai a PL-ben azért elég jók, ha Khedira védekező statjai fele ilyenek lennének máris nem agyalnánk rajta hogy mit keres a kezdőben...
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-22, 18:37

SMS egy nagyon jó kis spíler, tényleg nagyjából mindenhez ért és tudjuk, hogy mi várható tőle a Calcioban. Azonban Can csupán egy évvel idősebb nála, a támadásbefejezésen kívül nagyjából mindenben hasonlóan kiforrott játékos. Ha előbbi 170 milla, utóbbi meg elérhető ingyen, akkor no brainer ez a választás. Nyilván mondhatjuk, hogy elférne mindkettő, de annyira sokan vagyunk középen, hogy ebben sem vagyok biztos. Egy Kebab-Can cserével nagyjából meglenne a középpályánk jövőre, főleg úgy, hogy én még nagyon várom, mikor lép elő stabil kezdővé Beni - állati jó a gyerek, muszáj megtörténnie legkésőbb a következő szezon elejére.

Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-22, 16:43

@zetterberg40 wrote:
Ruganival kapcsolatban megint előkerült az Arsenalos szál, de most már 40 milliós transzferdíjjal.

Milinkovics-Szavicsért meg 170 millát adna a Psg, ami nem meglepő az elmúlt nyár fényében. El tudom képzelni, hogy Fabinhot dobják a srácért.

A mi emberünk szerintem Can lesz.

-Ruganira jelenleg nagy a kabát. Nem látom rajta, hogy széttépné magát, hogy megmutassa mennyire tökös gyerek. Nagyon jó ellenpólus Bernát, aki ha pályára lép, minden esetben a belét kihajtja, és mindig elmondja, hogy mennyit kell tanulnia.  Nem izgat, hogy ki hibázik, és ki nem, fiatal benne van a hiba. De hogy konstans elnyomja minden jöttment belső védő létére nem túl jó. Rugany nekem nagy csalódás eddig.

-SMS-ért ha ennyit adna a PSG vigye. Persze pénzügyi Fair Play meg minden. Egy nemzetközi terrorizmus finanszírozása miatt embargó alatt lévő ország megvesz kétes eredető pénzért mindenkit, szembeköpve a szabályokat, szerintem rendben van. Akkora lufit fújnak Párizsban, hogy lassan lekezdhetünk mazsolázni, amikor kipukkad.

-Can-t adom. Jó kis játékos. Ingyé is van.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-22, 09:23

Ruganival kapcsolatban megint előkerült az Arsenalos szál, de most már 40 milliós transzferdíjjal.

Milinkovics-Szavicsért meg 170 millát adna a Psg, ami nem meglepő az elmúlt nyár fényében. El tudom képzelni, hogy Fabinhot dobják a srácért.

A mi emberünk szerintem Can lesz.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-22, 00:01

@Krisz wrote:

Rugani 23 évesen középhátvédként baromi fiatal, főleg olasz szemmel, ha kap idén 15-20 meccset, az bőven rendben van. Amint kikopik Barza és Giorgio garantáltan előtérbe fog kerülni - már ha türelmesen kitart és odateszi magát edzésen. Ha most kihagyna egy évet és semmi mást nem csinálna mint hogy valami jó crossfitessel magára pakol 6-8 kiló izmot már valószínűleg ott lenne, hogy a mázsás albán parasztok nem nyomnák el és lehetne nyomatni orrba szájba. Lassan eljön az ő ideje is.

Volt egy megérzésem és kicsit utána néztem. Rugani nagyjából ugyanazt az utat járja be, mint Varane - aki még sosem volt betonkezdő a Margitban, az utóbbi pár szezonban ~2000 percet játszott, Rugani most jár 900 percnél a szezon közepén, szóval még össze is jöhet neki ez.

A Realban nagyon értenek a tehetségek felfuttatásához, ezt tanulnunk kellene tőlük. Rugani tökéletes lehetne erre, ezt aláírom, csak azért a körülmények kicsit eltérőek:
1. A Realból távozás csak visszalépés lehet, előre semmiképp, a mi klasszisaink pedig arról papolnak a transzfer után, hogy mennyivel jobb lesz nekik. Rugani esetében is előfordulhat, hogy egy nagyágyú elkezd érdeklődni, és ő elcsábul.
2. Varane úgy nem verekedte be magát a kezdőbe, hogy Pepevel azért folyamatos harcot vívott, és a portugál távozása után egyből alapemberré vált, és a komoly meccseket egyébként is rá meri bízni Zidane. Ellenben Rugani egyelőre Bonucci távozásából nem tud profitálni.
3. A Real ügyel a fiatalokra. A jelenlegi kezdőből türelmesen felfuttatták Carvajalt, Ramost (bár ez már régi történet), Varanet, Marcelot, Casemirot és Iscot is, de jön az utánpótlás Kovacic, Hakimi, Theo Hernandez, Asensio, Vallejo személyeiben, szóval nagyon erősek és nem is idősek. Ezzel szemben nálunk a fiatalok nem kapnak kiemelt figyelmet. Bentancur az egyetlen U21-es játékos a keretben, ez azért a jövőre nézve kevés.

Értem a gondolatmenetedet, van is benne logika, csak azért vannak bizonyos tényezők, amik miatt nem feltétlenül adott a helyzet a sikerességhez.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-20, 21:35

@zetterberg40 wrote:
Jobb lesz ha alaposan felépítjük Bernátot a következő szezonra, igaz?

jaja. szerintem simán eladjuk dybalát a nyáron a legjobb ajánlatért, és bernie lesz a helyettese. gyönyörű csaj, fel lehet futtatni a marketingjét, és ha jó napja van, még focizni is tud. nekem az nem tetszett benne firenzében, ami anno kovacicban zavart, mikor még milánó bűzösebbik felén játszott: zseniális focisták, évi 4-5 alkalommal. a többi meccsük viszont felejthető. ha börni átlagteljesítményét sikerülne közelebb hozni a legjobbjához, a világ legolcsóbb 40 millás játékosa lehetne.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 22:28

@Tankcsapda wrote:

Majd jön David Luiz... Very Happy Jó, nyilván ez is pletyka, de ha jön Caldara, Barzagli hosszabbítani fog, akkor Höwedes mellett talán Rugani távozására van a legnagyobb esély, ha még valakit igazolunk. Talán furcsa lesz, de ha ebben a szezonban sem sikerül beépíteni Ruganit a kezdőbe, vagy legalább annyira, hogy a következő szezonban előre lehet vetíteni a kezdőtagságát, akkor inkább adjuk el nagy pénzért. Nem vagyok híve a tehetséges játékosok eladásának, de elég régóta van ő már a keretben, hogy reális esélye legyen a kezdőre. A bajnokságban játszik is, nem is olyan keveset, de ha egy komolyabb meccsről van szó, akkor 4. számú választás. Nem akarok vészmadárkodni, de szerintem bőven elképzelhető a távozása. Viszont a türelem sokszor tényleg eredményt hoz, Kimmich mellett nyugodtan lehet mondani Marcelot, Varanet, Modricot, Iscot (csak Realost sorolok?), Diego Costat, Mertenst, akik hosszú idő alatt építették fel magukat a szűk elitbe - bár Mertens kicsit kilóg. Nyilván Ruganinál is előfordulhat, de Dybala is ide sorolható, csak azért mi nem a Real vagyunk, hogy várhatunk, mert úgysem távoznak egykönnyen a játékosok.

Rugani 23 évesen középhátvédként baromi fiatal, főleg olasz szemmel, ha kap idén 15-20 meccset, az bőven rendben van. Amint kikopik Barza és Giorgio garantáltan előtérbe fog kerülni - már ha türelmesen kitart és odateszi magát edzésen. Ha most kihagyna egy évet és semmi mást nem csinálna mint hogy valami jó crossfitessel magára pakol 6-8 kiló izmot már valószínűleg ott lenne, hogy a mázsás albán parasztok nem nyomnák el és lehetne nyomatni orrba szájba. Lassan eljön az ő ideje is.

Volt egy megérzésem és kicsit utána néztem. Rugani nagyjából ugyanazt az utat járja be, mint Varane - aki még sosem volt betonkezdő a Margitban, az utóbbi pár szezonban ~2000 percet játszott, Rugani most jár 900 percnél a szezon közepén, szóval még össze is jöhet neki ez.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 22:12

@Krisz wrote:

Nagyon logikus igazolás lenne, Skriniarra nagy a kereslet, nyáron sanszos, hogy valamelyik elitcsapat elviszi, idén amúgy is vékony a pad elférne, jövőre meg Skriniar helyén betonkezdő lehetne.

Mi remélem nem hozzuk ide Rugani meg Caldara nyakára. Azon lehet vitatkozni, hogy Rugani bizonytalan, de ha nem vállalunk be pár pontvesztést csak hogy fejlődhessenek a kölykök, akkor klasszisokat veszíthetünk el. Tökéletes példa Kimmich, aki a legnagyobb gyengepontja volt a Bayernnek amikor mi játszottunk velük, most meg sorozatban sokadik alkalommal a liga legjobb szélsővédője.

Majd jön David Luiz... Very Happy Jó, nyilván ez is pletyka, de ha jön Caldara, Barzagli hosszabbítani fog, akkor Höwedes mellett talán Rugani távozására van a legnagyobb esély, ha még valakit igazolunk. Talán furcsa lesz, de ha ebben a szezonban sem sikerül beépíteni Ruganit a kezdőbe, vagy legalább annyira, hogy a következő szezonban előre lehet vetíteni a kezdőtagságát, akkor inkább adjuk el nagy pénzért. Nem vagyok híve a tehetséges játékosok eladásának, de elég régóta van ő már a keretben, hogy reális esélye legyen a kezdőre. A bajnokságban játszik is, nem is olyan keveset, de ha egy komolyabb meccsről van szó, akkor 4. számú választás. Nem akarok vészmadárkodni, de szerintem bőven elképzelhető a távozása. Viszont a türelem sokszor tényleg eredményt hoz, Kimmich mellett nyugodtan lehet mondani Marcelot, Varanet, Modricot, Iscot (csak Realost sorolok?), Diego Costat, Mertenst, akik hosszú idő alatt építették fel magukat a szűk elitbe - bár Mertens kicsit kilóg. Nyilván Ruganinál is előfordulhat, de Dybala is ide sorolható, csak azért mi nem a Real vagyunk, hogy várhatunk, mert úgysem távoznak egykönnyen a játékosok.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 21:11

@s4tch wrote:
bőven sok dybalának a saját fogyatékos testvére is, aki éppen azzal tűnt fel, hogy titokban leült tárgyalni a psg-vel.

Jobb lesz ha alaposan felépítjük Bernátot a következő szezonra, igaz?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 15:23

@EsztéNégy wrote:

Elég komolyat erősödne vele az Inda, bár a Miranda-Skriniar kettős nagyon rendben van idén, de így lenne egy plusz emberük is, ha esetleg valaki megsérül.

Nagyon logikus igazolás lenne, Skriniarra nagy a kereslet, nyáron sanszos, hogy valamelyik elitcsapat elviszi, idén amúgy is vékony a pad elférne, jövőre meg Skriniar helyén betonkezdő lehetne.

Mi remélem nem hozzuk ide Rugani meg Caldara nyakára. Azon lehet vitatkozni, hogy Rugani bizonytalan, de ha nem vállalunk be pár pontvesztést csak hogy fejlődhessenek a kölykök, akkor klasszisokat veszíthetünk el. Tökéletes példa Kimmich, aki a legnagyobb gyengepontja volt a Bayernnek amikor mi játszottunk velük, most meg sorozatban sokadik alkalommal a liga legjobb szélsővédője.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 14:33

@CsT wrote:
Közben úgy tűnik De Vrij és a Lazio nem jutnak közös nevezőre, így a holland akár már télen aprópénzért távozhat nagy valószínűséggel az indába No

Elég komolyat erősödne vele az Inda, bár a Miranda-Skriniar kettős nagyon rendben van idén, de így lenne egy plusz emberük is, ha esetleg valaki megsérül.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 12:50

TS, il sogno dei tifosi: "Caro Babbo Marotta, adesso regalaci Milinkovic-Savic. Ha tecnica e doti da goleador che ricordano un po’ Paul Pogba"►http://ow.ly/knKI30hjF9P

Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 12:29

Közben úgy tűnik De Vrij és a Lazio nem jutnak közös nevezőre, így a holland akár már télen aprópénzért távozhat nagy valószínűséggel az indába No
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 11:44

bőven sok dybalának a saját fogyatékos testvére is, aki éppen azzal tűnt fel, hogy titokban leült tárgyalni a psg-vel.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-19, 11:28

A Pizzás szívesen lenne Dybala ügynöke! geek
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 18:16

SMS az új Pogba?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 16:35

@tjunior wrote:
...( meg nyilván Costa, de talán lehet sóherkedni a bajorokkal, jó a kapcsolat).

egy részvényeseknek tartott partin beckenbauer már bejelentette, hogy costa a miénk. nem lesz itt alku, kifizetjük, oszt' ánnyi.

höwedes meg szerintem simán megy vissza mönchengladbachba. nem játszik, sérülékeny, nem fiatal, nincs is rá szükség jövőre. sajnálom, ennél több van benne, de ez most így sikerült.
Back to top Go down
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 16:25

Nézzük meg, mi lesz Cannal. Ha nem tudjuk lezsírozni, akkor szerintem fogunk igazolni valakit középre. Dybala pótlását is meg kell majd oldani, felőlem jöhet Talicska, bár nyilván egy Isconak jobban örülnék  Very Happy

tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 16:25

Sms kb az a játékos aki minden pénzt megérne, gólt lő, gólpasszt ad, szerel, mindent csinál a kp-n. 191 centi de nem gólem, 22 éves, ismeri az olasz focit mi kell még.
A védelembe jön Caldara és gondolom Spianzzola ingyér, de még ott van de Vrij is. Bár a Benatia-Chiello-Rugani-Caldara-de Vrij már talán sok lenne a jóból, 5. hátvédnek Barza még mindig megteszi. Ez eddig nulla euróból megerősített védelem, kellene még Lichti helyet valaki, Conti, Soares stb.
A támadók közül ha nem megy senki nem is kell senki. Középpályára Emre Can ingyen, és még valaki, nyilván SMS.
A mercaton össz 2 játékosra kellene pénzt áldozni, jobbhátvéd, 1 kp semmi több( meg nyilván Costa, de talán lehet sóherkedni a bajorokkal, jó a kapcsolat).
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 16:18

@s4tch wrote:

hát, rohamnégernek éppen ott van matuidi, még 2-3 év lazán van benne. sms meg lassan ott tart, hogy mindent csinál a középpályán, amit mondjuk vidaltól is vártunk: védekezik, szerel, gólt lő, jól osztja a hosszú labdákat, nem elveszett, ha egy az egyben meg kell verni valakit, és mellé még baszom magas is, szóval a levegőben is használható. szerintem többre mennénk vele, mint egy született irányítóval, mondjuk özillel, mint az egyik legértékesebbnek tartott, talán mozdítható támadó középpályással.

azt a posztot egyébként látványosan hanyagoljuk az agnelli-marotta korszakban. hunyorítva talán pereyra meg hernanes tartozik ebbe a kategóriába azok közül, akiket az utóbbi 6-7 évben megvettünk, és egyik sem volt egy nagy durranás. pedig állítólag olyan arcokkal szemeztünk, mint isco, oscar, james rodriguez, mkhitaryan vagy götze. ha már ez a poszt: a besiktasból a brazil csávó, talisca esetleg megérne egy próbát, a bl-csoportkörben állat volt, és vicces a neve is.

dybalát és szandit nem hiszem, hogy itt éri a szeptember. ami nekem prioritás lenne: szélső védő mindkét oldalra (ha szandi megy, akkor pláne), labdaügyes középpályás (jövőre a kezdő közelében pjanic, matuidi és bentancur lesz, khedira, marcsi, sturaro max. epizodistának maradhatnak).

Mint trequartista Coric szóba jöhet, ő ugye Paratici nagy szerelme, rohamnégernek nyilván Matuidi pofás, de rajta kívül közel távol senki nincs. Én örülnék Sergejnek nagyon, de sajna nem hiszem hogy most nyáron nálunk köt ki a középpálya telítettsége miatt (márpedig szerintem Lotito most akarja majd bekesselni).
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 15:33

@CsT wrote:
Caldara jön, kérdés akarunk-e Barzamacival +1 évet vagy mi lesz Benedekkel...

Ez mondjuk egy olyan kérdés, ami szintén érdekes lesz. 
Jelenleg a Chiellini, Benatia, Barzagli, Höwedes, Rugani a névsor a védelem közepére.
Ha mindenki marad és hozzátesszük Caldarat, akkor hirtelen túl bő a felhozatal. 
Barzamacinak nyilván van jelentősége az öltözőben, de én vele már nagyon nem hosszabbítanék, ha 1) Benatia tartja formáját, 2) Höwedes hoz egy egészséges, korrekt tavaszt. Az biztosra vehető, hogy Cselló jövőre is lesz sérült eleget, illetve Caldara szvsz lassan, óvatosan kerül beépítésre. Ugyanakkor Ruganinak nagyon kellene a játéklehetőség, ellenkező esetben lassan el is igazolhat, mert olyannyira beragad, aminek értelme nincs (plusz így sem tudom, mennyi türelme lehet még, hogy Bonucci híján sem játszik sokkal többet).
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 14:21

@Krisz wrote:
Én is úgy gondolom hogy van pénz bőven, viszont nem Sergejre fogunk kicsapni 100 millát, mikor a középpályára van Pjanic, Benő, Matuidi, Khedira, Marcsi és jön vissza Mandragora is. Sergej típusú játékosból tehát el vagyunk látva, esetleg rohamnégert vagy echte trequartistat igazolunk, de 100 millás Sergejt nem valószínű.

hát, rohamnégernek éppen ott van matuidi, még 2-3 év lazán van benne. sms meg lassan ott tart, hogy mindent csinál a középpályán, amit mondjuk vidaltól is vártunk: védekezik, szerel, gólt lő, jól osztja a hosszú labdákat, nem elveszett, ha egy az egyben meg kell verni valakit, és mellé még baszom magas is, szóval a levegőben is használható. szerintem többre mennénk vele, mint egy született irányítóval, mondjuk özillel, mint az egyik legértékesebbnek tartott, talán mozdítható támadó középpályással.

azt a posztot egyébként látványosan hanyagoljuk az agnelli-marotta korszakban. hunyorítva talán pereyra meg hernanes tartozik ebbe a kategóriába azok közül, akiket az utóbbi 6-7 évben megvettünk, és egyik sem volt egy nagy durranás. pedig állítólag olyan arcokkal szemeztünk, mint isco, oscar, james rodriguez, mkhitaryan vagy götze. ha már ez a poszt: a besiktasból a brazil csávó, talisca esetleg megérne egy próbát, a bl-csoportkörben állat volt, és vicces a neve is.

@CsT wrote:
Szerintem az fogja meghatározni, hogy kit igazolunk, hogy kik lesznek a távozók....Ha nem lenne komoly távozónk  (amit erősen kétlek) szerintem egyáltalán nem szórná Beppe a pénzt még akkor se ha van dögivel, max kisebb kozmetikázások lennének (Asa-Spina, Stuan i- Can , Licht-valaki). Caldara jön, kérdés akarunk-e Barzamacival +1 évet vagy mi lesz Benedekkel...
Illetve ugye Gigi, ott szerintem az fog dönteni, hogy Csecs milyen teljesítményt nyújt idén.

dybalát és szandit nem hiszem, hogy itt éri a szeptember. ami nekem prioritás lenne: szélső védő mindkét oldalra (ha szandi megy, akkor pláne), labdaügyes középpályás (jövőre a kezdő közelében pjanic, matuidi és bentancur lesz, khedira, marcsi, sturaro max. epizodistának maradhatnak).
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 14:16

Szerintem az fogja meghatározni, hogy kit igazolunk, hogy kik lesznek a távozók....Ha nem lenne komoly távozónk  (amit erősen kétlek) szerintem egyáltalán nem szórná Beppe a pénzt még akkor se ha van dögivel, max kisebb kozmetikázások lennének (Asa-Spina, Stuan i- Can , Licht-valaki). Caldara jön, kérdés akarunk-e Barzamacival +1 évet vagy mi lesz Benedekkel...
Illetve ugye Gigi, ott szerintem az fog dönteni, hogy Csecs milyen teljesítményt nyújt idén.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 14:03

@s4tch wrote:

igazából szerintem lenne 100 millánk. az utóbbi két nyári átigazolási szezon a nettó egyenleget tekintve nagyon visszafogottra sikeredett, miközben a bevételek erőteljesen megszaladtak. nem lepne meg, ha jövő nyáron úgy szórná a pénzt beppe, mintha nem lenne holnap.

Én is úgy gondolom hogy van pénz bőven, viszont nem Sergejre fogunk kicsapni 100 millát, mikor a középpályára van Pjanic, Benő, Matuidi, Khedira, Marcsi és jön vissza Mandragora is. Sergej típusú játékosból tehát el vagyunk látva, esetleg rohamnégert vagy echte trequartistat igazolunk, de 100 millás Sergejt nem valószínű.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 13:55

@virracocha wrote:
Valahogy így gondoltam én is, azzal a különbséggel, hogy Szandi marad és mögé jön Spina. Persze tudom én, hogy vezéráldozat nélkül nincs 80 milliónk, amit el lehetne verni.

igazából szerintem lenne 100 millánk. az utóbbi két nyári átigazolási szezon a nettó egyenleget tekintve nagyon visszafogottra sikeredett, miközben a bevételek erőteljesen megszaladtak. nem lepne meg, ha jövő nyáron úgy szórná a pénzt beppe, mintha nem lenne holnap.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-12-18, 06:53

Én kizártnak tartom, hogy mi szerezzük meg SMS-t. Szerintem az ára is súrolni fogja a 100 millát, Lotito bárki másnak szívesebben adná el....
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 6 of 33Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next