Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-23, 10:57

Kanszelo az indáé....ezért komoly faszkorbács járna a kobrának. Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-22, 21:15

Na Beppe szerint Marci távozása nincs terítéken, Csikk és Keitra is lezárt téma már, ahogy Garay is, aki szerinte top játékos, csak a feltételek nem jók (gondolom nem adták kölcsönbe). Ami viszont meglepő, hogy szerinte Spina viselkedése érthető ebben a helyzetben (wtf), továbbra is megy a huzavona az Atlantával. Általában ilyenkor a végén mi kerülünk a fasz rossz oldalára.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-22, 15:37

Paratici annyira ráér, hogy éppen a Genoával tárgyal Pietro Pellegri leigazolásáról. 2001-es a srác, 191 cm-es középcsatár, de  a sebessége és a technikája is megvan hozzá, hogy a szélen futkározzon. Tavaly 3 meccsen, 74 percet játszott, 1 gólt szerzett, azt éppen a Roma ellen.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-22, 14:58

@zetterberg40 wrote:
Marchisio pletyka:
- bankár szerint bullshit
- Agresti szerint bullshit
- Marcsi apja szerint bullshit
- Marotta szerint bullshit
- Fabiana Della Valle szerint bullshit

Megnyugodtam.
Én még nem. A döntő, majd Bonu és most hercegünk... májusban még minden fasza volt, azóta csak nyelem a gombócokat... nagyon nem tetszik ez az egész. Remélem marad.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-22, 11:28

Mára újra előkapta a média Schick-et! Smile hosszú lesz ez 9 nap még, mondjuk Szept.2.-án már az lesz a téma, hogy ki jön télen Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 23:49

@LeRoi10 wrote:
Tuttosport: 
Az új jobbhátvéd pedig nem más,  mint....... *dobpergés* ..... STURARO! A TS szerint Allegri már hetek óta szélsőhátvédként játszatja az edzéseken, de azt is írják, hogy olyan sok kérője van, hogy 20 (?!) millió euróért távozhat. 

Azt is írják, hogy Keita közeledik, ezzel együtt Cuadrado távolodik. Marottáék Strootmant akarják, Cuadra+10 millióért. A Róma a 10 misit már rakná is Schickbe, akit 25 millióért igazolnak majd le. 

Máshol azt írják Renato Sanches az elsőszámú célpont. 

Úgy néz ki a firkászok tényleg meghúzzák augusztus végét Very Happy

Ja, és ugyanúgy TS: Garay még a héten érkezhet, ára 20-25 millió.... jobbnál jobb hírek..

Azért azon is beszarok, hogy az Atalanta, hogy szopat minket. Addig nem hajlandóak visszaengedni Spinát, amíg nincs megfelelő pótlása. Az újságok szerint elvárják, hogy valahogy segítsünk nekik, mert mi okoztuk a galibát Very Happy Néha tényleg szeretetszolgálatisat játszunk.

2018-ig van kölcsönben Spina és Caldara is, nincs miről beszélni sajnos. Már elengedték a Conti-Kessié duót, még több játékost nem szeretnének, bár Spina esetében erre még látok is esélyt, de ha nem, az sem baj. Szerintem nézzük hosszabb távon a dolgot. Ha nem akadékoskodunk túl sokat, akkor elkezdtünk egy nagyon erős fiókcsapatot kiépíteni. A tehetséges fiatalokat kétszezonokra lepasszoljuk nekik, ők cserébe stabil Serie A csapat maradnak. Ők sosem fogják átlépni az előző szezonban produkáltakat, de ha ilyen konstrukciókkal erősítjük őket, az évekre jó kapcsolatot teremthet.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 23:41

@Krisz wrote:

Ennek a Soares gyereknek valóban elég jó statjai vannak, de nem ezen fog múlni. Tavaly is volt egy kurvanagy lyuk a keretben mégis majdnem összehoztunk egy triplát.
Szerintem a védelem és a középpálya kapcsolata sokkal nagyobb probléma, mint hogy ki szaladgál jobb oldalon. Az eredményességünk azon fog múlni hogy Allegri milyen hamar találja meg a megoldást - az idei mezőnyben sokkal kevesebbet hibázhatunk és a BLben is kerülhetünk egy nehéz csoportba.

Amikor ezt írtad, akkor biztos nem gondoltál arra, hogy Sturaro is lehet az a bizonyos jobbhátvéd-jelölt... Very Happy Egyébként nem is egy agyament ötlet. Nem egy technikás, ellenben brusztolós játékos, és ha nem sikerül elhozni megfelelő jelöltet, akkor jobb híján meg lehetne próbálni. Allegri próbálgatja edzéseken, hátha beválik. Mandzukicnál sem gondoltuk volna, milyen jó lesz balszélsőnek...
A középpálya és a védelem kapcsolatát - szerintem bölcsen - próbálják úgy megoldani, hogy háromfős formációra alkalmas legyen. A Marchisio-féle pletykák szerintem felesleges újságírói próbálkozások, plusz neki jót tenne ez a váltás. A középpályán egyedül Khedira az, aki nem képes 4-3-3-ban játszani. Én tőle válnék meg, de szerintem legkésőbb jövőre sor fog erre kerülni.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 23:35

@CsT wrote:
Beppe egyébként ma nyilatkozott, hogy a Juventus lesz az utolsó klubja sportigazgatóként és a későbbiekben majd sportdiplomáciai szerepkörben szeretne dolgozni. Lassan gondolkodni kell, hogy kit igazoljunk majd helyette? Vagy megoldjuk házon belül Paraticivel? Esetleg felépítjük újra Seccot? Very Happy Very Happy Ha már Desijjóval megtesszük Very Happy) Na jó, ez még poénnak is rossz. Very Happy
Szerintem Paratici veszi át a helyét. Tavasszal Paratici nemet mondott a PSG-nek, szerintem ha itt nem lenne perspektívája, biztos elfogadja a párizsi melót. De azért ráér még ez. Marotta csak annyit mondott, hogy a Juve lesz az utolsó klubja. Most 60 éves, ráér még jó pénzért faszt verni mint sportdipolomata Very Happy Moggi papa még 80 évesen is űzi az ipart Albániában.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 23:12

szerintem is bullshit, eleve semmi értelme az egyetlen saját nevelésű felnőtt mezőnyjátékosunkat kipicsázni a bl-listáról úgy, hogy esélyünk sincs mást nevezni a helyére, hogy aztán a többi szempontról ne is beszéljünk.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 21:58

Marchisio pletyka:
- bankár szerint bullshit
- Agresti szerint bullshit
- Marcsi apja szerint bullshit
- Marotta szerint bullshit
- Fabiana Della Valle szerint bullshit

Megnyugodtam.
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 17:06

Ha mondjuk Marchisio jövőre már nem lenne itt, és a CSK Chiellini lenne akkor az ő helyettese a régebb óta itt levő/legidősebb/legtapasztaltabb elv szerint vagy Khedira, vagy Mandzukic lenne.  Szerintem ez az ami durva...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 16:32

@CsT wrote:
Beppe egyébként ma nyilatkozott, hogy a Juventus lesz az utolsó klubja sportigazgatóként és a későbbiekben majd sportdiplomáciai szerepkörben szeretne dolgozni. Lassan gondolkodni kell, hogy kit igazoljunk majd helyette? Vagy megoldjuk házon belül Paraticivel? Esetleg felépítjük újra Seccot? Very Happy Very Happy Ha már Desijjóval megtesszük Very Happy) Na jó, ez még poénnak is rossz. Very Happy

Mocskos FIFA lenyúlja Marottat...
Back to top Go down
View user profile Online
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 15:07

Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 14:54

@LeRoi10 wrote:
Én is olvastam, hogy Marchisio miatt még 2 középpályás érkezik. Strootman mellett még Andre Gomes/ Renato Sanches. WTF?!?! Ez már tényleg a hihetetlen kategória.... Ha nem úgy igazolt volna el Bonucci ahogy, még biztos is lennék benne, hogy totál kacsa az egész.

Igazából Marchisiohoz képest leszarom, de azt írják Mbappe összeugrott valakivel edzésen, ezért tették ki a csapatból, illetve nem is kíván már a Monaconál edzeni. Faszom, egyre durvábbak lesznek a mercatok: először Donnarumma 19 évesen szopatja a Milant, Bonucci, játékosok nem mennek edzeni, fenyegetik a vezetőséget. Nagyon rossz irányba mennek a dolgok. Egy klasszikust idézve: "More ebbű baj lesz!"

Abból kiindulva, hogy idén ugye megvette a Cselszkíj Sandro-t és Pigut, a Bárca Dybcsit és Pjancsikát. Illetve a Reál is megvette Dybcsit. Továbbá Eligazolt Lichti a Nice-be, Kasa a Galatába, Pumukli a Romába, és az Arsenalba egyszerre. Nyilván voltak még távozó Bonu és Alves személyében, de ez marginális.

Csodálom, hogy maradt valaki a keretben. Tiszta Falsopoli szétszedték a csapatot, mint Floki a lábtörlőt.

A nyomorult firkászoknak valamiből meg kell élni.

A trend, hogy gigantikus hisztik mennek nem tetszik. Ilyenkor kellenek a Moggi szerű patás ördögök. Ott azért kíváncsi lettem volna egy ilyen vergődés végeredményére. Nincs az a konfliktus, amit ne lehetne megoldani egy kis betonnal (Moggi Koelho)
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 14:52

Kizártnak tartom Strootman leigazolását ilyen közel a záráshoz, ill. azt sem hiszem el hogy Marci egyik reggel úgy kel fel hogy ő most akar eligazolni. Ha ez így volna akkor még nagyobb csalódás lenne, mert Bonucci legalább időben szólt...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 14:35

@CsT wrote:
Kérdés akar-e segget csinálni a szájából4 Wink

Strootman

Szerintem simán. A mai trendek ebbe az irányba mutatnak.

Marcsi árán viszont senki nem kell, az nálam már tényleg alaposan betenne, és egy időre biztosan felhagynék a meccsekkel, focival en bloc.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 14:22

Kérdés akar-e segget csinálni a szájából4 Wink

Strootman
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 14:08

Strómannal ott tartanánk, hogy gyakorlatilag muszáj lenne három középpályást a pályára tenni. Onnantól lehetne ez 433, 4312, 4321 és 4231 is. Ha Stuanit lecserélnénk a tahó hollandra, miközben Pumukli maradna, akkor szerintem már csak a jobb hátvéd posztba lehetne belekötni. Utópisztikusnak tűnik, de ahogy Matuidi szerződtetése előtt írtam, valamiért érzek esélyt Strootmanra. 

Amúgy a bankár csávó szerint Spinazzola és Keita esete is kemény dióvá vált. Őszintén szólva én az ében feketét már eddig sem erőltettem volna, Spinának örülnék, ugyanakkor Gasperininek igazat adok abban, hogy a játékos viselkedése nem túl etikus. Ha velünk csinálja ezt egy játékos, azon mi is háborgunk. Részben Alves (még mindig bekaphatja), részben pedig a klub sara, hogy ilyen kényszerhelyzetbe sodródtunk, és Spinaért kell könyörögnünk.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 14:06

Én is olvastam, hogy Marchisio miatt még 2 középpályás érkezik. Strootman mellett még Andre Gomes/ Renato Sanches. WTF?!?! Ez már tényleg a hihetetlen kategória.... Ha nem úgy igazolt volna el Bonucci ahogy, még biztos is lennék benne, hogy totál kacsa az egész.

Igazából Marchisiohoz képest leszarom, de azt írják Mbappe összeugrott valakivel edzésen, ezért tették ki a csapatból, illetve nem is kíván már a Monaconál edzeni. Faszom, egyre durvábbak lesznek a mercatok: először Donnarumma 19 évesen szopatja a Milant, Bonucci, játékosok nem mennek edzeni, fenyegetik a vezetőséget. Nagyon rossz irányba mennek a dolgok. Egy klasszikust idézve: "More ebbű baj lesz!"

Last edited by LeRoi10 on 2017-08-21, 14:11; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 13:59

@torinojuve wrote:
Valamelyik olasz lap lehozta hogy Marchisio nincs megelégedve Allegrivel, és a Milan megkezdte a tárgyalásokat.
Azt hiszem nekem szeptemberig elég volt a zinternetből
Végülis ő volt a patkány legjobb haverja, ez már elég indok! Smile
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 13:55

Valamelyik olasz lap lehozta hogy Marchisio nincs megelégedve Allegrivel, és a Milan megkezdte a tárgyalásokat.
Azt hiszem nekem szeptemberig elég volt a zinternetből
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 12:17

A jobb hátvéd poszt el lett baszva. Gondolom az volt a terv, hogy Alves kitölti a szerződését, Lichtit elengedjük olcsón valahová és jön Desijjó, akit fel lehet építeni újra (ha fel lehet...) egy klasszis mögött, aki a húzós meccseken játszik, a többin meg pihen. Csak mivel nem volt zene az öltözőben az argentin lelépett.....a DS ügy meg lehet, hogy már elő volt készítve? Gondolom Maxi is látta, hogy nagyobb a baj a kislánnyal mint gondolta, ezért marasztalta Licht-et (és nem akar 2 tök új játékossal nekimenni a szezonnak, mivel Lichti azért össze van szokva a védelemmel), így nem fogunk új spíler igazolni ide, Barzamacit is be lehet ott vetni végső esetben, de összességében ez nagyon vékony.. Ja és Stuani fullback-é alakításával már tavaly is riogatott a hal, idén lehet meg is teszi?  Smile
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 11:47

5 perce Agresti lehozta, hogy Strootman a cél. Igazából egyik fél sem járna olyan borzasztóan rosszul. Nekik ott van Gonalons, kapnák érte Cuadradot, a plusz pénzt meg bedobhatják Schickért. Nekünk pedig lenne egy hülyebutafasz sérülékeny, undorító  jóképességű, magas középpályásunk. Hát, majd meglátjuk....
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 11:43

@LeRoi10 wrote:
Tuttosport: 
Az új jobbhátvéd pedig nem más,  mint....... *dobpergés* ..... STURARO! A TS szerint Allegri már hetek óta szélsőhátvédként játszatja az edzéseken, de azt is írják, hogy olyan sok kérője van, hogy 20 (?!) millió euróért távozhat. 
 Őszintén szólva én már gondoltam erre. Azon gondolkoztam, hogy miért van még a keretben? Jelenleg 2 helyre van 6 játékosunk, ő meg a 5. de inkább a 6.helyen áll. Akkor meg miért nem adtuk el vagy kölcsönbe? Van egy lyukas posztunk....ha tavaly jobbszélsőt játszott akkor miért ne játszhatna hátrébb? Ami erénye az jobban kijön hátvédként.... Mielőtt még félreértjük egymást, szerintem rossz ötlet Stuanit jobb-bunkóba tenni, nem válna be. Lehet Allegri úgy gondolkodik, ahhoz hogy bármikor átálljon 4-3-3ra a csapat kell 6 középső kp így viszont Pityunak is kell valahol még helyet szorítani ne csak havonta 10 percet játsszon. Amúgy meg kellene egy jó jobbhátvéd, ez nem kérdés. Az árát kipótolva nem igaz, hogy Soarest vagy valakit nem lehet hozni, legalább egy Zappacostát/Widmert.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 11:09

@zetterberg40 wrote:

Ez már tényleg mindennek a legalja.

Mbappét amúgy tényleg behúzza a Psg, amivel most már nincsenek határok innentől.
Azt is írják, hogy ez nem zárja ki Fabinho érkezését sem. Fabinho kölcsönben mehet kötelező, 65-70 milliós megvásárlási árral.

Areola(Trapp) - Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Kurzawa - Verratti, Fabinho, Di María (Rabiot) - Neymar, Cavani, Mbappe. Ízlelgessük...
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 10:45

Tuttosport: 

Azt is írják, hogy Keita közeledik, ezzel együtt Cuadrado távolodik. Marottáék Strootmant akarják, Cuadra+10 millióért. A Róma a 10 misit már rakná is Schickbe, akit 25 millióért igazolnak majd le. 

Máshol azt írják Renato Sanches az elsőszámú célpont. 

Úgy néz ki a firkászok tényleg meghúzzák augusztus végét Very Happy

Ja, és ugyanúgy TS: Garay még a héten érkezhet, ára 20-25 millió.... jobbnál jobb hírek..

Azért azon is beszarok, hogy az Atalanta, hogy szopat minket. Addig nem hajlandóak visszaengedni Spinát, amíg nincs megfelelő pótlása. Az újságok szerint elvárják, hogy valahogy segítsünk nekik, mert mi okoztuk a galibát Very Happy Néha tényleg szeretetszolgálatisat játszunk.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 09:24

@CsT wrote:

Miért, ez szerinted nem igaz? Very Happy Very Happy

Ez már tényleg mindennek a legalja.

Mbappét amúgy tényleg behúzza a Psg, amivel most már nincsenek határok innentől.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 09:03

@zetterberg40 wrote:
Gazzetta: "Marchisio eladó"

Most már tényleg vége lehetne ennek a mercatonak, mert kurva fárasztó.
Miért, ez szerinted nem igaz? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 08:47

Gazzetta: "Marchisio eladó"

Most már tényleg vége lehetne ennek a mercatonak, mert kurva fárasztó.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-21, 08:32

@CsT wrote:

Mondjuk Garay se az a technikás, jól passzoló védő. Szóval nagyon előbbre vele sem leszünk.

Garay 30 éves, lenne a posztjára Cselló-Barza-Rugany-Benátia. 

Ennek a transzfernek semmi értelme. Többet érnénk, ha Rugany játszana gyakrabban. Benátia totál homály cserébe drága volt, öregedő, és magas a fizuja. 

Garay kb egy szint vele. Jövőre jön vissza Caldarra. Minek most venni egy ilyen játékost?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-20, 22:38

@zetterberg40 wrote:

Világos, hogy idén De Vrijre semmi esély, jövőre gondoltam. Ingyen szuper lenne, ha ténylegesen nem hosszabbítana. Bár olyat is lehetett olvasni, hogy 25 milliós kivásárlási árral hosszabbítana, ami még mindig nem egy ördögtől való összeg. Vele lenne három nagyon jó korban levő belső védőnk (Ruga, Calda, De Vrij) kellő tapasztalattal + Chiellini rutinos arcként. 

Az tiszta sor, hogy Garaynak csak kölcsönben van értelme.
Mondjuk Garay se az a technikás, jól passzoló védő. Szóval nagyon előbbre vele sem leszünk.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 25Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next