Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 11:10

Megérzés: Berna lesz az új 19-es.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 10:01

Vissza ne jöjjön, inkább adják cserébe Donnát,meg Contit és adunk még nekik 2 lyukas labdát Very Happy Vagy jelentsük fel őket és zárassuk ki őket 5 évre mindenhonnan,hogy Bonucci ott rohadjon meg a Seria B-be Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 09:31

Petike007 wrote:

KP.:

2 fos, akarom mondani két fős középpályában gondolkodunk. Amire jelenleg van Pjancsi, Marci, Kebab és Ben (a sötét ló) plusz Rino Stuani Lemina selejt.

Amíg a selejttől nem szabadulunk meg felesleges bármiről beszélni. (Rino amúgy mi a tökömnek kellett 8M-ért ezeket az üzleteket kajak nem értem)

Milan:

Kamu bankgarancia után mit vártunk? Bonu nem patkány lesz, hanem bumeráng. Jön vissza mint a huzat. Jöhet Donna és Conti is a már most süllyedő hajóról. MUHHAHAAAAA
Ide ugyan vissza ne jöjjön....majd kölcsönadjuk Sassuolóba vagy rohadjon meg a lelátón vagy a milánba. Very Happy

Egyébként én is úgy látom, hogy a vezetőség és maxi is klasszisként teking Marcira,Khedirára a posztján....

Last edited by CsT on 2017-07-27, 10:22; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 09:24

zetterberg40 wrote:

Szerintem minőségileg nem erősödne vele a középpályánk. 

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy Marottáék nem is látják, mennyire problémás a középpályánk. Amilyen levedlett arcok pörögnek velünk kapcsolatban, abból arra következtetek, hogy ők nem tekintenek hiányposztként erre. Mintha csak egy rutinosabb játékost keresnének, aki cserének/a rotációhoz megfelel., de alapvetően elégedettek a Pjanics-Khedira/Marchisio kezdő tandemmel. 

Ez azért eléggé gáz bárhonnan nézve is:
http://www.football-italia.net/106355/bonucci-and-biglia-not-paid-yet

KP.:

2 fos, akarom mondani két fős középpályában gondolkodunk. Amire jelenleg van Pjancsi, Marci, Kebab és Ben (a sötét ló) plusz Rino Stuani Lemina selejt.

Amíg a selejttől nem szabadulunk meg felesleges bármiről beszélni. (Rino amúgy mi a tökömnek kellett 8M-ért ezeket az üzleteket kajak nem értem)

Milan:

Kamu bankgarancia után mit vártunk? Bonu nem patkány lesz, hanem bumeráng. Jön vissza mint a huzat. Jöhet Donna és Conti is a már most süllyedő hajóról. MUHHAHAAAAA
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 07:51

Krisz wrote:

Nem kell labdazsonglőrnek lennie, elég ha hozza a ~3as tackle mutatót meccsenként, fut kurvasokat és képes lepasszolni 5 méterre a labdát Pjanicnak vagy Dybalanak. Ez a basic, amivel már működik a középpálya és a szelsőinknek se kell feltetlenül szűrőként robotolni, ami ezen felül van az már csak extra. Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.

Szerintem minőségileg nem erősödne vele a középpályánk. 

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy Marottáék nem is látják, mennyire problémás a középpályánk. Amilyen levedlett arcok pörögnek velünk kapcsolatban, abból arra következtetek, hogy ők nem tekintenek hiányposztként erre. Mintha csak egy rutinosabb játékost keresnének, aki cserének/a rotációhoz megfelel., de alapvetően elégedettek a Pjanics-Khedira/Marchisio kezdő tandemmel. 

Ez azért eléggé gáz bárhonnan nézve is:
http://www.football-italia.net/106355/bonucci-and-biglia-not-paid-yet
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 06:52

CsT wrote:
Matuidi tényleg az akinek semmi értelme nem lenne, def statja szar, nem is fiatal, de legalább drága, magas a fizuja és a pizzás az ügynöke és valszeg Adriana Lima is elhajtaná a gecibe! Smile
Amiben lehet reménykedni, hogy nem akar fele annyit keresni és, hogy a párizsi arab éjjelente még mindig sírva recskázik Coman-ra, ezért szóba sem állnak velünk.

Amúgy ma bizonyíthat ellenünk. Erről jut eszembe, buzi aki nem fel 2:30-kor megnézni a meccset? Very Happy

+ a mai meccs után mondhatom azt is, hogy lassú mert Puli 2 méteres hátrányból nagyon lazán lefutotta.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 00:04

Krisz wrote:

Ez a basic, amivel már működik a középpálya.... Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.
Itt lép a
képbe (lép a képből ki) a batkány. Én kicsit más nyelvet beszélek, mint Ti és a Kazinczy díjat sem kaptam meg (még) Tőletek, de Pirlo (like) hiányában volt olyan játékosunk ( unlike), aki 40 méterre elbonuccsizta (nyelvújítás copyright) a labdát, most ilyen ki lesz?

Mivé
lett a világ?

Hacsak nem az a Basic, akiről fent írsz. ( Valami új szerb talent lehet, még youtubebestofot sem láttam tőle, de legyen Neked igazad.) jocolor

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 00:00

Krisz wrote:
Verrattit nem tudom mivel fenyítik állandóan, de nagyon pro a nyalizásban.

Gondolom 2 méterrel mellette áll egy fegyveres katona! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 23:58

Verrattit nem tudom mivel fenyítik állandóan, de nagyon pro a nyalizásban.

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 23:34

zetterberg40 wrote:

Jelenleg minden ebbe az irányba mutat, a dagadt pizzás gőzerővel dolgozik. Ráadásul 20-25 milliót emlegetnek nagyságrendileg, ami horror egy 30 éves, technikailag teljesen képzetlen futóbolondért. Milyen jó lesz, nézzétek ezt a labdazsonglőrt:

Nem kell labdazsonglőrnek lennie, elég ha hozza a ~3as tackle mutatót meccsenként, fut kurvasokat és képes lepasszolni 5 méterre a labdát Pjanicnak vagy Dybalanak. Ez a basic, amivel már működik a középpálya és a szelsőinknek se kell feltetlenül szűrőként robotolni, ami ezen felül van az már csak extra. Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 22:37

Matuidi tényleg az akinek semmi értelme nem lenne, def statja szar, nem is fiatal, de legalább drága, magas a fizuja és a pizzás az ügynöke és valszeg Adriana Lima is elhajtaná a gecibe! Smile
Amiben lehet reménykedni, hogy nem akar fele annyit keresni és, hogy a párizsi arab éjjelente még mindig sírva recskázik Coman-ra, ezért szóba sem állnak velünk.

Amúgy ma bizonyíthat ellenünk. Erről jut eszembe, buzi aki nem fel 2:30-kor megnézni a meccset? Very Happy

Last edited by CsT on 2017-07-27, 06:52; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 22:34

Marotta megerősítette, hogy ajánlatot tettek a Lazionak Keitara. 
Én továbbra sem erőltetném.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 22:19

CsT wrote:
(ez szerintem Matuidit lesz, hogy a faszom verjem bele)

Jelenleg minden ebbe az irányba mutat, a dagadt pizzás gőzerővel dolgozik. Ráadásul 20-25 milliót emlegetnek nagyságrendileg, ami horror egy 30 éves, technikailag teljesen képzetlen futóbolondért. Milyen jó lesz, nézzétek ezt a labdazsonglőrt:

Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 22:08

Quote :
...

A sorsolás közepes, decemberre a hal már össze szokta rakni a csapatot, szeret az élen telelni Smile
Imádlak. Éleslátásból jeles. Akkor engem Mikulásig nem is láttok santa

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 21:55

Sorsolás közben kérdezgették a Kobrát is. Elmondta, hogy a patkány maga kérte a távozását, de nem a balhék miatt hanem mert már nem motiválta a Juve (a dupla fizu viszont igen Smile)  így nem akarták marasztalni és (milyen meglepő) keresünk egy rutinos, tapasztalt embert középre, nevekről hiába faggatták....(ez szerintem Matuidit lesz, hogy a faszom verjem bele).

A sorsolás közepes, decemberre a hal már össze szokta rakni a csapatot, szeret az élen telelni Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 21:46

Az eleje egész kellemes, viszont a december karácsony előtt kemény lesz. Na meg ugye majd a finis tavasszal.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 19:23

Aki esetleg akarja verni a sorsolásra: https://www.youtube.com/watch?v=wr9wteV4eqs&feature=youtu.be

első meccs: Cagliari otthon

Update: aztán : Genoa (i), Chievo (o), Sassuolo (i) majd Fio (o)
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 15:06

Petike007 wrote:

Cserébe, mint sejteni lehetett, 12 csapat indulása kétséges a kínai bajnokságban a csúszó fizuk miatt. Drogba is azért jött vissza, mert ígérték a fizut, csak nem kapta meg. 

A Milan megvásárlása egy HAMIS bankgaranciával kezdődött. Ezeket ne felejtsük el.

Nem félek tőlük, inkább építkezzünk tervszerűen, annyit költve, amennyit lehet, ne járjunk úgy, ahogy anno a Leeds Lazio stb csapatok.
Igazából az ázsiai és európai kínai csapatok összeomlásához csak annyi kell, hogy kidurranjon a szép nagy fújt kínai gazdasági lufi. Ők tudják.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 15:03

CsT wrote:

És ehhez még jönni fog egy 40-70 millás csatár Minimum Kalinic, maximum Belotti, de már Diego Costa nevét is bedobták.
Amúgy tényleg röhejes az Uefa, ezután majd minden pénzcsapat ilyeneket fog beadni?...aztán majd valami "kiskapun" át belepumpálja a pénzt a csapatba....
kb 2 percig gondolkoztam, hogy ki vagy mi az a sorich  sunny
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 14:48

zetterberg40 wrote:
Gondoljatok bele, hogy ha már most bármit megtehetnek szabadon, akkor mi lesz az első, pályán elért siker után? Velük sem lehet majd versenyezni. Ha most van 100+ millió egy talicska játékosra, akkor egy jó szezon (mondjuk bl hely) után probléma nélkül lesz 80-100-120 milla egy-egy játékosra 10 milliós fizetéssel. A patkány fizetéséről pl már most megoszlanak a hírek. Van egy 6,5m+bónuszok és egy 8m+bónuszok verzió. Nulla teljesítményt felmutatva közel ugyanannyit tudnak fizetni a legjobban kereső játékosuknak, mint a Juve hat év komoly, euróra kiszámolt építkezés és folyamatos siker mellett.

Én attól nem tartok, hogy az ilyen költekezések rendszeresek lesznek, szerintem sokkal nagyobb az esély arra hogy összeomlik az egész kártyavár. Emlékezzünk a Chelseare, ahol hasonló pénzmosoda alakult nagy bevásárlással, de az első év után átálltak egy ésszerű modellre. Kötve hiszem, hogy a kínaiak többet tudnának költeni mint Abramovic, ha meg tényleg ezt fogják csinálni folyamatosan, akkor tutira bedől az egész.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 14:42

Bozzo szerint Morci elutasította a jobb feltételeket kínáló milányt a juve szurkolók szeretete miatt. Jó lenne hinni, hogy létezik még ilyen. wub
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 14:30

zetterberg40 wrote:
Gondoljatok bele, hogy ha már most bármit megtehetnek szabadon, akkor mi lesz az első, pályán elért siker után? Velük sem lehet majd versenyezni. Ha most van 100+ millió egy talicska játékosra, akkor egy jó szezon (mondjuk bl hely) után probléma nélkül lesz 80-100-120 milla egy-egy játékosra 10 milliós fizetéssel. A patkány fizetéséről pl már most megoszlanak a hírek. Van egy 6,5m+bónuszok és egy 8m+bónuszok verzió. Nulla teljesítményt felmutatva közel ugyanannyit tudnak fizetni a legjobban kereső játékosuknak, mint a Juve hat év komoly, euróra kiszámolt építkezés és folyamatos siker mellett.

Cserébe, mint sejteni lehetett, 12 csapat indulása kétséges a kínai bajnokságban a csúszó fizuk miatt. Drogba is azért jött vissza, mert ígérték a fizut, csak nem kapta meg. 

A Milan megvásárlása egy HAMIS bankgaranciával kezdődött. Ezeket ne felejtsük el.

Nem félek tőlük, inkább építkezzünk tervszerűen, annyit költve, amennyit lehet, ne járjunk úgy, ahogy anno a Leeds Lazio stb csapatok.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 14:29

Az ínter eddigi nyári igazolásai:

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 14:28

Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 14:01

Annak ellenére, hogy egész héten a Milannal boronálták össze, Miamiban meglepetésként csatlakozott a kerethez Renato Sanches, aki már pályára is lépett egy spontán edzőmeccsen. Ahhoz képest, hogy a felkészülés elején jár, máris kiváló formának örvend, a 26-os mezszámot választotta, ami előrevetíti Lichtsteiner távozását is.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 13:27

Krisz wrote:

Szerintem rettentő tahó, hogy egy kínai pénzmosoda csak úgy vehet egy kezdőcsapatot a semmiből. Ha meg az UEFA és egyéb gittegyletek csak úgy legyintenek erre, míg mások a non-EU kvotaval meg konyvelessel izzadnak az egyenesen elfogadhatatlan.

Vicc:
És ehhez még jönni fog egy 40-70 millás csatár Minimum Kalinic, maximum Belotti, de már Diego Costa nevét is bedobták.
Amúgy tényleg röhejes az Uefa, ezután majd minden pénzcsapat ilyeneket fog beadni?...aztán majd valami "kiskapun" át belepumpálja a pénzt a csapatba....
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 12:47

sneco7 wrote:
Transfermarkt-on valami olyasmit olvastam, hogy az UEFA nem ájult el a Milan terveitől, bár októberben futhatnak még egy kört, de valami olyasmit ígértek benne, hogy pár év alatt gazdasági szempontból lenyomják a Real Madridot is a kínai piacon legalábbis, ezt tartja az UEFA valószínűtlennek. Emiatt akár az is előfordulhat,hogy 2018-19-ben szabad lesz minden kedd,szerda estéjük Very Happy Már amennyire a megkopott német tudásommal kihámoztam a cikkből a dolgokat.

Annyira röhögnék,ha tényleg kizárnák őket 1-2 évre a BL-ből Very Happy

Szerintem rettentő tahó, hogy egy kínai pénzmosoda csak úgy vehet egy kezdőcsapatot a semmiből. Ha meg az UEFA és egyéb gittegyletek csak úgy legyintenek erre, míg mások a non-EU kvotaval meg konyvelessel izzadnak az egyenesen elfogadhatatlan.

Vicc:
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 11:40

Transfermarkt-on valami olyasmit olvastam, hogy az UEFA nem ájult el a Milan terveitől, bár októberben futhatnak még egy kört, de valami olyasmit ígértek benne, hogy pár év alatt gazdasági szempontból lenyomják a Real Madridot is a kínai piacon legalábbis, ezt tartja az UEFA valószínűtlennek. Emiatt akár az is előfordulhat,hogy 2018-19-ben szabad lesz minden kedd,szerda estéjük Very Happy Már amennyire a megkopott német tudásommal kihámoztam a cikkből a dolgokat.

Annyira röhögnék,ha tényleg kizárnák őket 1-2 évre a BL-ből Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 10:00

A Lazionak amúgy mit ártottunk? Mert a hírek szerint Lotito bárhová eladná Keitát csak a Juventusnak nem...(bár szerintem nincs is rá szükségünk, főleg ha a sikk ügy még függőben van)

Goretzka inkább Pjancsi posztja, hihetelen, hogy lassan augusztus és a DM poszt még üres. 

Jah, Csecs megsérült, gondolom közel állt Allegrihez vagy ilyesmi Very Happy
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 07:27

Krisz wrote:

Jó Sanchest megértem, szerintem masszívan overrated. Mondjuk nem vagyok biztos benne hogy a Milan elviszi. Vidal meg tutira nem megy az ínterbe. Ettől függetlenül is peremen lenne Moricka reálisan nézve. Thiago úgy hozza a védekező statjait, hogy a kreatív és támadó statokban igazan vilagklasszis meg a Bayern dominans jateka mellett annyira sok labdát nem kell szerezni. Vidalnal kb csak a pialasba lehet belekötni, Tolisso ugyanaz a skillset mint ő. 4231ben a 2 kp helyből így gyakorlatilag a 4-5. lenne a sorban ugy hogy Thiago 26, Tolisso 22, Vidal 30, Sanches 19. Ez egy olyan sor amihez sanszos hogy vagy 3-4 evig hozzá se kell nyulni.

Áhh na mind1, meg kellett volna venni Gagliardinit...

Német a csávó, egészen biztosan megtalálják majd valahogy a helyét a kezdőben. A koföderációs kupán szerintem a legjobb játékos volt.

Nemcsak Gagliat, hanem Contit is. Fájni fog, hogy a Milanba ment. Pont a Bayern elleni sörmeccsüket láttam, jól mozgott a jobb oldalon...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-25, 23:59

zetterberg40 wrote:

Sanchest már idén lepasszolják - szerintem a Milannak. Vidalt pedig legkésőbb jövőre, hacsak nem köt már ki idén az izében.

Jó Sanchest megértem, szerintem masszívan overrated. Mondjuk nem vagyok biztos benne hogy a Milan elviszi. Vidal meg tutira nem megy az ínterbe. Ettől függetlenül is peremen lenne Moricka reálisan nézve. Thiago úgy hozza a védekező statjait, hogy a kreatív és támadó statokban igazan vilagklasszis meg a Bayern dominans jateka mellett annyira sok labdát nem kell szerezni. Vidalnal kb csak a pialasba lehet belekötni, Tolisso ugyanaz a skillset mint ő. 4231ben a 2 kp helyből így gyakorlatilag a 4-5. lenne a sorban ugy hogy Thiago 26, Tolisso 22, Vidal 30, Sanches 19. Ez egy olyan sor amihez sanszos hogy vagy 3-4 evig hozzá se kell nyulni.

Áhh na mind1, meg kellett volna venni Gagliardinit...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 14 of 24Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next