Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 19:33

Csikket nem igazoljuk le. Szerintem ez pár év múlva óriási hibának minősül majd.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 18:53

@jackie_d wrote:

szerintem szczesny jó anyag, egy komoly baj van csak vele: a neve...
Hívjuk egyszerűen Csecs-nek! Wink
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 18:37

@tjunior wrote:

Szerintem is, csak ugye Gigit kellene pótolnia, az meg teljesen lehetetlen. Olyan mintha Hannibal Lectert nem Anthony Hopkins játszaná.
szerintem meg nem kell pótolnia, elég ha önmagát adja
ebből a szempontból még jobb is hogy leo is elhúzott, mert így wojtek-en is kisebb lesz a teher
(sokkal egyszerűbb újjáépülő csapatrészben játszani, mint beleülni a készbe)

más: úgy néz ki a hétvégén megyek a metlife-ba szurkolni fiúknak, majd küldök képeket tongue
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 18:37

- DS már Malpensában, még ma elrepül Torinóba. Holnap reggel orvosi.
- Di Marzio szerint Schick ügyében holnap lesz döntés.
- Bernit akár már a héten leigazolhatjuk.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 18:10

@jackie_d wrote:

Szerintem is, csak ugye Gigit kellene pótolnia, az meg teljesen lehetetlen. Olyan mintha Hannibal Lectert nem Anthony Hopkins játszaná.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 17:40

@zetterberg40 wrote:
2 friss hír:
- Csecsnyi ma érkezik Torinóba, holnap orvosi. 11-12m+bónuszok a vételár. Szerintem sok, pláne a 4 millió körüli fizetésével együtt. Tényleg őt szánják Gigi utódnak.
- Desijjó valszeg szintén ideér még a túra előtt, 12m vételár. Nem kommentálnám, a milan akarata ismét győzött.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 17:37

@Petike007 wrote:

Igazi profi volt világ életében.

Jól látom, hogy meggondolta magát? Milyen megnyugtató érzés lehet ez a hipermotivacio a Hellas szekhazban...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 17:13

Juve-Samp találkozó zajlik ezekben a percekben Csikk kapcsán. Jó lenne, ha így vagy úgy, de pont kerülne az ügy végére.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 15:01

@CsT wrote:
Cassano nagy arc. 1 hete aláírt a Hellashoz, ma visszavonult. Very Happy Very Happy

Igazi profi volt világ életében.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 15:00

Cassano nagy arc. 1 hete aláírt a Hellashoz, ma visszavonult. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 12:43

A pár napja emlegetett Pasquato Varsóba igazol a Legiahoz. Innentől már nem tartozik tovább a klub kötelékébe.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 11:56

@zetterberg40 wrote:
Megérkezett Csöcs: https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/887245313316147200
Megnyugtat hogy a vezetőségnek az igazán fontos lyukak betömése a prioritás, mint pl. a cserekapus posztja.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 11:51

ja, ez a 100 millás Piggy ajánlat nekem is birizgálja a lelkem. Már ha volt egyáltalán ugye. Mormota kezdő centerként azért össze tud hozni 15-20 gólt a bajnokságban, a BL fontos meccsein meg nem egy rakás szerencsétlenség. Jutna még az árából Matudidire meg Allegri kis szerelmére is.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 11:45

Megérkezett Csöcs: https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/887245313316147200
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 11:16

Ha tényleg létezett a 100 millás ajánlat Piggyért akkor Marrotta egy pöcs ha nem fogadta el. Abból visszahoztuk volna Morcit meg maradt volna 30-40m  bárki másra.

A legújabb sztori, hogy Pulit adnánk Manolaszért. Ez kb akkora faszságnak tűnik mint Alves ingyen elengedése vagy a patkány eladása 30+Ds-ért a milannak. Szóval szerintem van rá esély.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 11:13

@bombahoppa wrote:

Keblemre, megkacagtattál! 10
+1 lol!
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 11:03

@torinojuve wrote:
Arra leszek kíváncsi ha Bernardeschinel majd 5 millió eurókon fogunk baszakodni,de cserekapusert adunk 10et is.. A

ez egy nagyon fontos gondolat, amit figyelembe kellene venni azoknak, akik nem értik, mi a baj azzal, hogy ingyen elengedtük Alvest, hogy áron alul adtuk el Bonuccit, hogy elköltjük a pénzt tehetséges(nek mondott) fiatalokra: ezzel fennáll a veszély, hogy az igazán lényeges igazolásokra nem jut elegendő pénz
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 10:58

@torinojuve wrote:
Arra leszek kíváncsi ha Bernardeschinel majd 5 millió eurókon fogunk baszakodni,de cserekapusert adunk 10et is.. Amúgy ha el adtuk volna Higuain, ki baszás ól elhozhattuk volna Belottit. Bonucci fiának a képét megnezem volna utána.
Keblemre, megkacagtattál! 10

torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 10:43

Arra leszek kíváncsi ha Bernardeschinel majd 5 millió eurókon fogunk baszakodni,de cserekapusert adunk 10et is.. Amúgy ha el adtuk volna Higuain, ki baszás ól elhozhattuk volna Belottit. Bonucci fiának a képét megnezem volna utána.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 10:22

@zetterberg40 wrote:

Ergo megint oda jutunk, hogy idén a vezetőség nem végzi jól a dolgát.

Ja és igen, nemcsak Desijjónak, hanem Csecsnyinek is egy év van hátra a szerződéséből, így még durvább ez a kombinált 24+3 millió.
Mindezt úgy, hogy DS kb ötödik számú szélső egy milanban, Csecs meg harmadik számú kapus lenne ergo a klubjuknak lófasz szüksége sincs rájuk valszeg mentek volna valahova 0,5 milláért kölcsönbe...mi kb az ilyeneknek szoktuk felbontani a szerződését...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 10:10

Desijjó+30m = patkány (4 év volt még hátra a szerződéséből)

Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 10:04

@Krisz wrote:

Ott a probléma hogy minden jöttment tudja, hogy kell nekünk egy kapus és egy jobbhátvéd. Előbb kellett volna leigazolni őket mint ahogy kivágtuk Alvest és elpasszoltuk Netot. A másik opció, hogy rámozdulunk komolyabban másokra. A lejáró szerződésű DSért 10+ milla az valóban nonszensz. Remélem a reális balansz az első törlesztő Donnáért.

Ergo megint oda jutunk, hogy idén a vezetőség nem végzi jól a dolgát.

Ja és igen, nemcsak Desijjónak, hanem Csecsnyinek is egy év van hátra a szerződéséből, így még durvább ez a kombinált 24+3 millió.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 09:59

@Krisz wrote:

Ott a probléma hogy minden jöttment tudja, hogy kell nekünk egy kapus és egy jobbhátvéd. Előbb kellett volna leigazolni őket mint ahogy kivágtuk Alvest és elpasszoltuk Netot. A másik opció, hogy rámozdulunk komolyabban másokra. A lejáró szerződésű DSért 10+ milla az valóban nonszensz. Remélem a reális balansz az első törlesztő Donnáért.
Ha Csecsnyi jön, akkor a bankárfiú minek jönne? Főleg ha jövőre a Milánnak felfele áll? Arról nem is beszélve, hogy egy jó szezonos Milán után ráugrik az összes olajbáró.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 09:49

@zetterberg40 wrote:
Nekem nem lenne bajom Desijjóval, ha alapvetően a padra jönne, plusz olcsón, de nem ez a helyzet. Szerintem ahogy Csecsnyiért sok a 12+3 millió (4 milliós fizuval), úgy DS-ért is sok a 12 millió. Egyikük sem kell a csapatának, nem állnak értük sorban a klubok (=nincs számukra jobb opció a Juventusnál), így az lenne a normális, ha az eladó klub engedne az árából, nem pedig Marottáék közelítenének az eladó elvárásaihoz. El kellene érni, hogy a játékosok helyezzenek nyomást az Arsenalra és a milanra. Oké, a mai árak mellett nem kirívó összegekről beszélünk, de a játékosok klubjaiban betöltött szerepéhez (szemétnek számítanak, létszám felettiek) képest ez arányaiban véve még nagyobb túlfizetés, mintha mondjuk egy kezdőbe szánt, több tízmilliós középpályásért fizetnénk 8-10 millióval többet.

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 09:30

Nekem nem lenne bajom Desijjóval, ha alapvetően a padra jönne, plusz olcsón, de nem ez a helyzet. Szerintem ahogy Csecsnyiért sok a 12+3 millió (4 milliós fizuval), úgy DS-ért is sok a 12 millió. Egyikük sem kell a csapatának, nem állnak értük sorban a klubok (=nincs számukra jobb opció a Juventusnál), így az lenne a normális, ha az eladó klub engedne az árából, nem pedig Marottáék közelítenének az eladó elvárásaihoz. El kellene érni, hogy a játékosok helyezzenek nyomást az Arsenalra és a milanra. Oké, a mai árak mellett nem kirívó összegekről beszélünk, de a játékosok klubjaiban betöltött szerepéhez (szemétnek számítanak, létszám felettiek) képest ez arányaiban véve még nagyobb túlfizetés, mintha mondjuk egy kezdőbe szánt, több tízmilliós középpályásért fizetnénk 8-10 millióval többet.
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 08:32

@zetterberg40 wrote:
Szerintem Desijjó kezdő jobb hátvéd lesz.

és ez egyszerre nagyon vicces és nagyon szomorú. a 6. helyezett kispadjáról igazolunk a kezdőcsapatba védőt, akinek 4 vagy 5 éve volt az utolsó jó idénye
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 08:13

Én az előző szezont egy milanos haverommal végigröhögtem De Sciglión....olyan gólokat kaptak róla, hogy az hihetetlen. Ő mindig azzal szopatott, hogy Allegri majd megszabadítja a Milant tőle. Hát igaza lesz..
110 meccsen 0 gól és 4 gólpassz a mérlege, szóval támadásban bőven Lichti alatti (kb olyan Decsejje szint, bár még az ő statjai is bőven jobbak). TM 8,5 millára becsüli, volt két totál szar szezonja, szóval ha a Milan leránt érte 12 millát akkor Marrotta megint megnyeri a hét bohóca címet....ennek szerintem annyi értelme lenne mint Rincon leigazolásának, csak őt kb 5. számú kp-nek hoztuk, őt meg kezdő jobbhátvédnek hoznánk. Persze meghajlok Marotta előtt, ha Barza féle igazolás lesz belőle, de inkább valószínű az Anelka/Bendtner vonal....

Last edited by CsT on 2017-07-18, 09:49; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 08:06

@LeRoi10 wrote:
Higanyhoz nem fűzök semmit, ha tényleg volt 100 milliós ajánlat kár, hogy még itt van. Az ára és fizuja ellenére szeretjük, kidolgozta a belét tavaly, de a BL-ben nagyon csúnyán besült.

100 milláért kötelező lett volna eladni malacot. sőt, ha igaz a barcelona 95 milliós ajánlata dybaláért, akkor én azt is elfogadtam volna. a disznó egy lúzer, a világ 8. csodája lett volna, ha nyereséggel sikerül belőle kiszállni, míg dybala szerintem erősen túlértékelt
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 07:42

@LeRoi10 wrote:
...

Én mindig is csíptem DSt, örülök, hogy jön még ha pl Conti jobb is lett volna. Én vele kapcsolatban úgy vagyok, hogy mindenki elvárása olyan alacsony vele kapcsolatban, hogy csak jól sülhet el. Azon se lepődnék meg ha úgy járnánk vele mint Barzaval - a visszatérés Allegrihez egész biztosan pozitív hatással lesz rá. Ha hoz egy olyan tisztességes teljesítményt, mint Allegri alatt akkor mindenképp jó igazolásként könyvelhetjük el. Aztán jövő nyáron el lehet dönteni hogy kell-e valaki elé.

Csecsnyivel csak az a bajom, hogy benne van a pakliban hogy ő lesz Buffon utódja, ami szerintem gáz. Netonál jobb, új Juve eranak kevés.

Azt mondjuk nem értem, hogy ha jön Bernát, akkor minek még valaki előre. Egyedül az ilyen Sikk féle fiatal tálentum jöhet szóba, de abból azért nem sok kóricál a piacon. Ha meg Sikk mégsem jön (nekem ez jobban fájna mint Bonucci), akkor Kean kaphat több lehetőséget. Miután lesz 4 echte szélsőnk Mandzukic majd Higany vetelytarsa lesz inkább és tutira kevesebb jatekpercet kap majd, ami miatt garantáltan lesz némi feszültség.

Rohamnégernek elhoznám Kondogbiat, 5. védő szerintem nem kell, mert Bonucci nélkül nem fogunk többet 3 védővel játszani, de ha mondjuk sikerülne visszahívni Caldarat akkor meg kötelezően Barzanak és Giorgionak Evra szerepet kell szánni a fiatalok mögött.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 07:30

Szerintem Desijjó kezdő jobb hátvéd lesz. Szinte biztos, hogy Allegri kérése. Szerdán jön orvosira, Csecsnyi pedig ma.

Bernát aligha fog beesni a túra kezdetére, ha ma estére nem lesz végleges megállapodás a Fiorral.

Védekező középpályásra meg pláne várni kell még. A Matics, Zombi, Emre Can, Matuidi négyes mellé bedobták William Carvalhot. Zombi vagy a rettentően ronda bajuszos portugál legyen a befutó, ha már választani kell.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-18, 00:06

Most, hogy kiáztattam a seggem már jóval szebben látom a világot. A  kiindulási alapom, hogy miénk a világ legjobb edzője és a vezetőség nem teljesen hülye.

Csecsnyi -Szerintem jobb, de legalább olyan jó kapus, mint mondjuk Keylor Navas vagy Ter Stegen. Igazi bravúrkapus, ha 50 percig álldigál is tud nagyot védeni. 27 éves, beszél olaszul, ismeri a közeget, 1 évet Buffonnal játszik. 11 millióért tökéletes.

Bonucci -  Valami miatt biztosan el kellett mennie, talán sosem tudjuk meg miért, talán pár év múlva egy önéletrajzi könyvben. Nem akart külföldre menni, ez van. Ha pedig tényleg Allegrivel volt összeférhetetlénsége,(mint ahogy itt már írta valaki) az csak Bonut minősíti. Elment, a legdrágább 30 év feletti igazolás lett, felszabadult a fizetése. Nincs gáz, Rugani és Benatia megoldja. Csak ne igazoljunk senkit 15-20-30 millióért, elég egy 5. védőnek való olcsó megoldás is.

Jobbhátvéd - Licthi valószínűleg Wolfsburgban vagy Niceben köthet ki, tehát a jobb oldali párosunkat lecseréljük. DS nálam jó igazolás, de nem feltétlenül a kezdőbe. 24 éves, Allegri ismeri, ő építette fel, most felépíti újra. Ha nem igazolunk senkit, akkor is ott van Cuadrado, a Fiorban és a Leccében is nyomta hátul. Tud úgy védekezni, mint Dani Alves. Rakjuk csak félre a pénzt a középpályára.

Középpálya - Na, itt van gáz egyelőre. Bentancur fekete ló, nem várom tőle, hogy úgy berobbanjon mint Pogba. Tavaly év végén a Pjanic-Marchisio páros elég pofás volt, ha Marci képes lenne felvenni a 2 éve formáját, akkor itt sem lenne gond. Sturaro remélem marad, kellenek az ilyen spílerek a padra. Leminában mindig reménykedem, de amit kaphatunk érte 15-20 millió hasznosabb lenne, mint ő. A lényeg, hogy kell valaki, akitől úgy érezzük, hogy nem Khedira a feltétlen első számú jelölt Pjanic mellé.

Fantastic Four elől - Higanyhoz nem fűzök semmit, ha tényleg volt 100 milliós ajánlat kár, hogy még itt van. Az ára és fizuja ellenére szeretjük, kidolgozta a belét tavaly, de a BL-ben nagyon csúnyán besült. Irányítót Dybala és Douglas Costa megoldja, szerintem Douglas még ki is szoríthatja középen Dybcsit. Bernardeschi szerintem egyértelműen a szélre jött, van fizikuma, még védekezik is valamennyire, szerintem nagyobb vétel lesz mint Dybala. Könnyen előfordulhat az is, hogy Mertens módra, Dybala váltja elől Higuaint. A Palermoban elől játszott, nem is rosszul. Pjaca felépülése egész szépen halad, de én jobbekk helyett inkább Keitaba raknám a 20 milliót, Pjacát pedig elküldeném Fiorentinára. Lényeg a lényeg, előre még kell valaki Bernin felül is, inkább egy centernek való fiatal, de szélső is megteszi, mert ott van Mandzu és Dybala is.

Csecsnyi, DS, Rohamnéger, Berni, 5. középhátvéd és előre valaki, akiben van potenciál. Ha ez a lista összejön, Marottáéknak idén megkegyelmezek.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 16 of 19Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next