Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-14, 21:02

Agresti: La #Juventus tornerà forte nelle prossime ore su #Matuidi anche e soprattutto per un motivo: centrocampo a tre. 


Három fős középpálya? 
Akkor nem kellett volna átengedni Tolissot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 23:50

Off: ez az Asensio nagyon jó játékos már most. Megint micsoda gólt lőtt, plusz hülyét csinálnak a Barcaból 10 emberrel.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 23:10

Kondogbiaval kapcsolatban a Valenciat emlegetik intenzíven, de első körben ők is csak kölcsönbe akarják venni. Szerintem neki egy-két szintet vissza kell lépnie egy nyomásmentes közegbe, hogy legyen esélye újból felépítenie magát. Talán sikerül neki, talán nem, de ebből a szempontból Valencia ideális hely lehet számára. Én semmiképpen sem rizikóznék vele, pláne hogy az izé ármeghatározása a mi esetünkben egészen máshogy nézne ki, ebben biztos vagyok.

Ha már jelen pillanatban semmi esélyünk Csikkre, remélem Monacoban vagy a Bayern-ben köt ki. Előbbiből 2-3 év múlva lenne esélyünk elhozni, utóbbit meg csak azért írtam igazából, hogy nehogy már az izé üsse meg a főnyereményt vele.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 16:08

CsT írta:

Nem végső ítélet, de a legnagyobb hiányposztunkra egy Ellenség cserét hozni nem igazán topcsapatos! Smile Mellesleg szerintem ezzel a transzferrel az inda járna jobban, kölcsönbe tuti nem adnák, kérnének érte 20-25 millát, amiből vehetnének egy jobb hátvédet, ami az egyetlen igazi hiányposztuknak tűnik jelenleg.
A statokat szeretem böngészni, de nálam nem sokat jelentenek ha azt látom, milyen agyhalott dolgokat művel pályán Very Happy

Az ínter sorsa az örök lúzerség. A calciopoli elott is folyton csak erőlködtek, összevásároltak egy csomó játékost de semmit nem értek el. Én azt se bánnám, ha Kondogbia arabol megveszik Messit, eredmenyt akkor sem fognak elérni, csak még viccesebb lesz ahogy elhasalnak.

Vidal is művelt agyhalott dolgokat a végefelé, ez siman jelentheti azt is hogy megunta a csapatot. Az biztos, hogy ő még fejlődhet Matuidi meg már csak gyengülni fog. Fiatal, relatíve sokat nem bukhatunk rajta.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 16:00

CsT írta:

Nem végső ítélet, de a legnagyobb hiányposztunkra egy Ellenség cserét hozni nem igazán topcsapatos! Smile Mellesleg szerintem ezzel a transzferrel az inda járna jobban, kölcsönbe tuti nem adnák, kérnének érte 20-25 millát, amiből vehetnének egy jobb hátvédet, ami az egyetlen igazi hiányposztuknak tűnik jelenleg.
A statokat szeretem böngészni, de nálam nem sokat jelentenek ha azt látom, milyen agyhalott dolgokat művel pályán Very Happy
Majd télen eladjuk jó áron Kínába, mint Hernanest... vagy a Honvédba.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 15:02

Krisz írta:


De most az, hogy konstans csere az ínterben miért jelent végső ítéletet? Még ha látszólag gyengén is játszott amikor láttam, összességében a meccsek feleben cserekent is hozta nagyjabol azokat a statokat mint Monacoban meg Sevillaban. Konkretan ezekre a statokra van szükségünk, plusz pl Zombival ellentetben előre se totál homály a sikeres csel statjai megegyeznek Dybalaéval. Tudom, a statokat nem szabad FM módon kezelni, de annyit le lehet belőle vonni, hogy a skill megvan, tehát lehet benne perspektíva. Emellett hianyzik már a lelkemnek egy jo kis Cannavaro-Carini biznisz Cool
Nem végső ítélet, de a legnagyobb hiányposztunkra egy Ellenség cserét hozni nem igazán topcsapatos! Smile Mellesleg szerintem ezzel a transzferrel az inda járna jobban, kölcsönbe tuti nem adnák, kérnének érte 20-25 millát, amiből vehetnének egy jobb hátvédet, ami az egyetlen igazi hiányposztuknak tűnik jelenleg.
A statokat szeretem böngészni, de nálam nem sokat jelentenek ha azt látom, milyen agyhalott dolgokat művel pályán Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 14:34

CsT írta:

Nekem ő olyan "Desijjó karakter" , egyszer régen kikiáltották kurva nagy tehetségnek, azonban azóta egy konstans fos, egy középcsapat cseréje. Azt sem lehet mondani, hogy az edző pikkelne rá, mert az indánál megfordult pár edző mióta ott van. Nekem ő olyan mint Matuidi csak fiatalabb meg 30 centivel hosszabb a lába, nem okos, nem szép, nem ügyes viszont izmos, tud  boxolni ha kell. De én max akkor mennék bele ha ingyen adná az inda vagy valamivel olcsóbban. Very Happy

De most az, hogy konstans csere az ínterben miért jelent végső ítéletet? Még ha látszólag gyengén is játszott amikor láttam, összességében a meccsek feleben cserekent is hozta nagyjabol azokat a statokat mint Monacoban meg Sevillaban. Konkretan ezekre a statokra van szükségünk, plusz pl Zombival ellentetben előre se totál homály a sikeres csel statjai megegyeznek Dybalaéval. Tudom, a statokat nem szabad FM módon kezelni, de annyit le lehet belőle vonni, hogy a skill megvan, tehát lehet benne perspektíva. Emellett hianyzik már a lelkemnek egy jo kis Cannavaro-Carini biznisz Cool
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 12:47

Digby beharangozója a szezonra:
http://www.football-italia.net/SerieA/season/2017-18/preview/Juventus

Gasperini nyilatkozata alapján jók az esélyek Spinazzola visszatérésére. Pénteken el sem utazott a csapattal a Valencia elleni meccsre, a játékos egyértelműen vissza akar térni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 12:30

Krisz írta:


Én csak Spaletti nyilatkozatát olvastam, amiben Kondogbia hozzáállására panaszkodott. A mostani lehetőségek mellett én neki igazán örülnék. Szerintem a teljesitménye egyedül a csürhe miatt olyan amilyen. Az biztos h9gy nem lenne nehéz megszerezni.
Nekem ő olyan "Desijjó karakter" , egyszer régen kikiáltották kurva nagy tehetségnek, azonban azóta egy konstans fos, egy középcsapat cseréje. Azt sem lehet mondani, hogy az edző pikkelne rá, mert az indánál megfordult pár edző mióta ott van. Nekem ő olyan mint Matuidi csak fiatalabb meg 30 centivel hosszabb a lába, nem okos, nem szép, nem ügyes viszont izmos, tud  boxolni ha kell. De én max akkor mennék bele ha ingyen adná az inda vagy valamivel olcsóbban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 11:46

CsT írta:
Erre kell hazaérnem a nyaralásból, hogy Dybcsi Barca mez helyett a mi 10-esünkkel pózol? Very Happy Very Happy
De jó volt egy hétig nem olvasni az agyhalott pletykákat Very Happy Már reggel sikerült egy olyat elkapnom, hogy a merda felajánlotta K-Dögöt nekünk? Very Happy

Én csak Spaletti nyilatkozatát olvastam, amiben Kondogbia hozzáállására panaszkodott. A mostani lehetőségek mellett én neki igazán örülnék. Szerintem a teljesitménye egyedül a csürhe miatt olyan amilyen. Az biztos h9gy nem lenne nehéz megszerezni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 10:09

Erre kell hazaérnem a nyaralásból, hogy Dybcsi Barca mez helyett a mi 10-esünkkel pózol? Very Happy Very Happy
De jó volt egy hétig nem olvasni az agyhalott pletykákat Very Happy Már reggel sikerült egy olyat elkapnom, hogy a merda felajánlotta K-Dögöt nekünk? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-13, 07:15

LeRoi10 írta:
Higuain kimaradt az argentin keretből, helyette Icardi került be. Mint ahogy SándorSándor és Duglás Costa is kimaradt a brazilból.

Azt írták Keita vasárnap este már a csapattal utazik Torinóba. Tovább erősíti a pletykát, hogy ki is maradt a Lazio holnapi keretéből.

Sajnálom ha ő lesz Schick helyett. Benne nem látom a klasszist, szükség sincs rá igazából, mivel bevágta a hisztit.nyugodtan megvárhattuk volna jövőre ingyér. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-12, 22:52

Higuain kimaradt az argentin keretből, helyette Icardi került be. Mint ahogy SándorSándor és Duglás Costa is kimaradt a brazilból.

Azt írták Keita vasárnap este már a csapattal utazik Torinóba. Tovább erősíti a pletykát, hogy ki is maradt a Lazio holnapi keretéből.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-12, 20:12

zetterberg40 írta:

Néztétek, hogy Conte milyen lángossal kezdte az új szezont? Piros lapoktól függetlenül. Oké, Hazard sérült, Bakayoko szintén + friss érkező, Morci szintén új, de a mai padjuk nem üti meg egy pl-csapat szintjét. Jön a kettős terhelés, nem kapott elegendő erősítést a keret mélyítéséhez, a nyilatkozata alapján a feje fölött adták el Maticsot, nehezen hosszabbított szerződést. Nem lepődnék meg, ha elfogyna körülötte idén a levegő és ott is kiverné a hisztit.
Morci viszont csereként beállva gól és gólpassz. Cuncika még mindig jó.

Pont elcsiptem a meccs utáni krákogós nyilatkozatát. Azt magyarázta, hogy a következő meccsekre gyakorolni fogják a 10 ill. 9 emberes felállást. Laughing
Veszíteni továbbra se tud...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-12, 17:57

s4tch írta:
a psg pont nem az a klub, amelyiknek szívességet kellene tenni azzal, hogy túlárazva elhozzuk egy amúgy is eladásra kínált játékosát. egyébként is kriminális, amit marotta a középpályás posztokkal művel az elmúlt években, de egy 25-30 millás matuidi nagyon blőd húzás lenne.

+1

Matuidinél rosszabb befektetést nem sokat tudok elképzelni. 30 évesen bődületesen drága a mai árak mellett is, cserébe jó ügyetlen. A spekulált transzferdíjjal, fizetéssel együtt bőven 50 millió feletti kiadás.

Néztétek, hogy Conte milyen lángossal kezdte az új szezont? Piros lapoktól függetlenül. Oké, Hazard sérült, Bakayoko szintén + friss érkező, Morci szintén új, de a mai padjuk nem üti meg egy pl-csapat szintjét. Jön a kettős terhelés, nem kapott elegendő erősítést a keret mélyítéséhez, a nyilatkozata alapján a feje fölött adták el Maticsot, nehezen hosszabbított szerződést. Nem lepődnék meg, ha elfogyna körülötte idén a levegő és ott is kiverné a hisztit.
Morci viszont csereként beállva gól és gólpassz. Cuncika még mindig jó.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-12, 16:36

a psg pont nem az a klub, amelyiknek szívességet kellene tenni azzal, hogy túlárazva elhozzuk egy amúgy is eladásra kínált játékosát. egyébként is kriminális, amit marotta a középpályás posztokkal művel az elmúlt években, de egy 25-30 millás matuidi nagyon blőd húzás lenne.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-12, 14:47

LeRoi10 írta:
Nézte valaki az Arsenal meccset? Kolasinaccal hatalmas ziccert hagytunk ki. Még az is lehet, hogy ingyen megoldottuk volna a középpályás kérdést. Legalábbis szerintem.

UPDATE: Éjfél után nem sokkal futótűzként terjed a hír, miszerint Matuidi akár már hétfőn orvosira jelentkezhet. Bónuszokkal együtt 25 millió eurót írnak. A hírek szerint a Kobra feladta Emre Cant, Zombi túl drága, SMS szintén nem eladó. Fasza, ennyi erővel inkább megrarthattuk volna Leminát és megnézhettük volna mit tud a posztján. Persze semmi hivatalos infó nincs, de amikor ilyen későn lángra kap egy pletyka, azok mögött szokott valóságtartalom is lenni. 

Egyébként még olyat is olvasni, hogy Di María, Matuidi, Krychowiak és Aurier eladásából származó pénzt (ami várhatóan kb 120-130 millió) a PSG kipótolja és rámozdul Mbappéra. Ez már tényleg elég nagy kacsának tűnik, de én már tényleg nem tudom....

Neymart simán 5 évre szétírva könyvelik le, ami még önmagában oké, de Mbappét már nem látom, hogyan préselnék be pluszba. Egybehangzó francia források szerint Fabinhoval párban vinnék Párizsba, ezért forrósodott fel ismét ez a Matuidi vonal. Egyrészt a könyvelés miatt kell most már eladniuk, másrészt azon a poszton körülbelül az utolsó helyre kerülne a falábú szerecsen (Verratti, Rabiot, Motta, Fabinho mögé). Reálisabbnak tűnik, hogy egyelőre csak Fabinhót tudják megszerezni, jövőre majd visszamennek Mbappeért.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-12, 14:23

LeRoi10 írta:
Nézte valaki az Arsenal meccset? Kolasinaccal hatalmas ziccert hagytunk ki. Még az is lehet, hogy ingyen megoldottuk volna a középpályás kérdést. Legalábbis szerintem.

UPDATE: Éjfél után nem sokkal futótűzként terjed a hír, miszerint Matuidi akár már hétfőn orvosira jelentkezhet. Bónuszokkal együtt 25 millió eurót írnak. A hírek szerint a Kobra feladta Emre Cant, Zombi túl drága, SMS szintén nem eladó. Fasza, ennyi erővel inkább megrarthattuk volna Leminát és megnézhettük volna mit tud a posztján. Persze semmi hivatalos infó nincs, de amikor ilyen későn lángra kap egy pletyka, azok mögött szokott valóságtartalom is lenni. 

Egyébként még olyat is olvasni, hogy Di María, Matuidi, Krychowiak és Aurier eladásából származó pénzt (ami várhatóan kb 120-130 millió) a PSG kipótolja és rámozdul Mbappéra. Ez már tényleg elég nagy kacsának tűnik, de én már tényleg nem tudom....

Kolasinacot én is sajnálom, de az Arsenal a kiugrásra váró játékosok számára jelenleg vonzóbb célpont lehet, különösképpen a balhátvédek terén. Alex Sandrot nem szorítaná ki, de cserének csak gyengébb játékos lesz, akár Asamoah, akár Spinazzola lesz az.

Amit a PSG művel, az túlmegy minden határon, valamit tenni kell az ilyen gazdag klubok ellen, akik nem termelnek ki annyi profitot, mint amennyiért igazolnak. Van három csapat, amelyik valahogy kijátssza a FFP-t, a másik kettő a Man. City és a Milan, de a PSG a legdurvább ezzel a Neymar-biznisszel. Tőlük csak akkor igazolnék, ha igazán jó transzfert lehetne nyélbe ütni, mondjuk Draxler vagy Di María, de egyikükre sincs szükség jelenleg. Matuidi? Inkább jöjjön William Carvalho, N'Zonzi, Can, SMS, Krychowiak, de akár Kondogbia is. Bejelentkezett elvileg a menedzsere nálunk, de nem kérünk belőle. Matuidi...kb. mint Khedira, csak ameddig Matuidi gyorsabb és erősebb, addig Khedira okosabb és labdabiztosabb játékos. Olyan kellene, aki mindenben jobb, vagy tavaszra jobb lehet, mint a német. Kezdtem pozitívan látni a mercatot, jó korban lévő játékosok érkeztek hiányposztra, mellette a felesleget is elkezdtük kidobálni, erre az egyik legfontosabb posztra hozunk egy másodvonalas játékost. De nem elég, hogy Matuidi ügyetlen, még az ügynöke is elrettentés kellene, hogy legyen. Meg 25 millióért lesznek kegyesek elengedni? 15-ért esetleg, de még az is meggondolandó.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-11, 23:09

Nézte valaki az Arsenal meccset? Kolasinaccal hatalmas ziccert hagytunk ki. Még az is lehet, hogy ingyen megoldottuk volna a középpályás kérdést. Legalábbis szerintem.

UPDATE: Éjfél után nem sokkal futótűzként terjed a hír, miszerint Matuidi akár már hétfőn orvosira jelentkezhet. Bónuszokkal együtt 25 millió eurót írnak. A hírek szerint a Kobra feladta Emre Cant, Zombi túl drága, SMS szintén nem eladó. Fasza, ennyi erővel inkább megrarthattuk volna Leminát és megnézhettük volna mit tud a posztján. Persze semmi hivatalos infó nincs, de amikor ilyen későn lángra kap egy pletyka, azok mögött szokott valóságtartalom is lenni. 

Egyébként még olyat is olvasni, hogy Di María, Matuidi, Krychowiak és Aurier eladásából származó pénzt (ami várhatóan kb 120-130 millió) a PSG kipótolja és rámozdul Mbappéra. Ez már tényleg elég nagy kacsának tűnik, de én már tényleg nem tudom....
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-11, 22:42

torinojuve írta:
Most olvastam hogy állítólag a Fáraónak nem nagyon van maradása Rómában. 15 millióért mozdítható,ennyiért szinte ingyen van és szerintem ő az a játékos aki klasszisok mellett, hasonló teljesítményt tudna nyújtani.

Ha Cuadrado menne,max akkor lenne helye nálunk, különben túl sokan vannak elől, főleg,ha Keita is jön még idén. Persze,ha a bongyor 30-ért megy,akkor 15-ért tényleg ajándék, fiatalítás,olaszosítás Very Happy
Vissza az elejére Go down
torinojuve




Posts : 22
Join date : 2017. Jul. 17.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-11, 21:10

Most olvastam hogy állítólag a Fáraónak nem nagyon van maradása Rómában. 15 millióért mozdítható,ennyiért szinte ingyen van és szerintem ő az a játékos aki klasszisok mellett, hasonló teljesítményt tudna nyújtani.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-11, 20:49

Hivatalos: Rincon kölcsönért 3 milliót fizet a Toro, 6 millióért véglegesíthetik. A hírek szerint abban az esetben kötelező a véglegesítés, ha a meccsek felén pályára lép.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-11, 10:22

Allegrinek ma van az 50. születésnapja. Boldogot neki!

Agresti tegnap nyilatkozott mercato-ügyben (én őt tartom a leghitelesebb arcnak):
- Asa/Licht kettős közül az egyik menni fog, a klub Spinazzolát akarja visszahozni, függetlenül attól, hogy a kettő közül melyik távozik.
- Emre Can az elsődleges célpont a középpályára. Egyrészt régóta figyelik Paraticiék, másrészt a lejáró szerződése miatt. 
- A kivásárlási záradék lejárta miatt nehéznek tartja Strootman megszerzését.
- Igaz, hogy Keita minden érdeklődőt visszautasított, kizárólag a Juventust akarja. A szuperkupa után a transzfert nyélbe fogják ütni a felek. (Csikk:((()
- Milinkovics-Szavicsot sunázza a vezetőség, de a Lazio idén nem hajlandó tárgyalni róla. Jövőre adnák el, miután várhatóan tovább nő az értéke.
- Pumukli ugyanakkora eséllyel maradhat mint távozhat. 30-35 milliós ajánlat kellene a távozásához.
- A PSV Keanre tett ajánlata valós, a dagadt pizzás több játéklehetőséget szeretne neki.
- Nem tartozik a klub prioritásai közé meghatározó középhátvéd igazolása, jelentős szerep hárul majd idén Ruganira.
- A Sergi Roberto körüli pletykát kacsának nevezi, nincs alapja, a spanyolok kitalációja az egész.
- Kizártnak tartja, hogy a klub még egyszer akkora hibát kövessen el, mint Witsel esetében. Lemina és Rincon eladása egyértelműen azt mutatja, hogy a középpályára egy komolyan vehető játékos érkezik.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-11, 00:19

zetterberg40 írta:
Allegri:
https://www.theplayerstribune.com/massimiliano-allegri-juventus-the-principal/

wub
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 22:04

Képek, videók...nyomatja a klub Dybala számváltását. Amúgy most vettem csak észre, hogy Dybcsinek konkrétan több követője van instán, mint magának a klubnak. 

Rincon beleegyezett a transzferbe, holnap orvosi a bikáknál.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 15:56

Krisz írta:
Néhány gondolat a brandépítésről és a marketingről:

- Amennyiben követitek a csapat hivatalos oldalát facebookon láthatjátok, hogy nagy hírverés megy a női csapatról. A vilag legnagyobb fogyasztói társadalmában a soccer a második legnépszerűbb sport az NFL után (valahol olvastam), de az is lehet hogy ez csak a női szegmensre igaz. Agnelli a randa logo ünnepélyen ugyebár arról beszélt, hogy olyan piacokat akarunk megcélozni amiben még nem dominálnak a realbarcáék. Giorgio megmondta hogy az alapozas szempontjabol ezeknek az amcsi hakni meccseknek nem sok értéke volt. Kiváncsi vagyok hogy mennyire lesz hatásos ez a brand szempontjából (a női csapatnak sport aspektusból aligha van fontossága, viszont marketingből fontos pillér lehet), és mennyire tud bevételt generálni.

- egyik évben se tudom kihagyni a bevasarlast a Juve storeban. Most is támogattam a csapatot parszaz euroval, a Bernát mezen kívül csupa olyan cuccot sikerült összeválogatni (pusztán az anyag és a design által vezérelve) ami nem adidas termék. Nekem a vásárlásnál fel se tűnt ez, csak mikor kézhez kaptam a cuccot és a címkéket vagdostam ki. Tehát a terv gyakorlatilag egy sajat ruhazati brand felépítése - ami mellesleg designra és minőségre elsőrangú, olyannyira hogy tökéletesen elvegyül az adidas termékek között. Ezen nem kicsit lepődtem meg, nagyon kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban is, hogy mennyit jelent majd a balance sheeten. Egész biztosan több profitot jelent a klub számára egy J póló eladása egy adidas póló eladásánál (árban egyébként nagyjából ugyanaz a kettő termék, kb 10-20% a különbség).

- továbbá az is érdekelne, hogy a barcarealeknál mennyire van az előbbi két biznisz kiépítve. Ugye CRnek van saját parfumje stb, van CR ruhakollekcio viszont ez utóbbi a Nike logo alatt fut. Konkrét független Margit márkáról viszont nem hallottam.

Teljesen jó felvetés a részedről mucus.

-Az USA-ban szinte minden lány focizik, nagyon népszerű a sport, férfi ágon is egyre jobban jön felfelé. Viszont ez a vérzivataros óceán, ahol mindenki harcol. Egy frankó női csapat kialakítása jóval kevesebb erőforrást igényel, viszont be lehet vele jutni egy olyan óceánba (kék óceánba) ahol relatíve kevés a versenytárs.

-Pontos számaim nincsenek, de egy női labdarúgó csapat nem kerülhet többe, mint egy elbaszott üzlet, egy selejt megvétele. Viszont publicitásba nagyot dobbant.

-Marketing téren, nagy a lemaradásunk. Nem véletlen az új címer egy logó, ami jól mutat bármilyen ruhaneműn stb-n de nem egy címer. Anno fejtegettük, hogy ez valóban egy új brand, akár ruházati megjelenése lenne e?

Az általad felvázoltakból, és a tapasztaltakból következtetni lehet, hogy simán. Agnelliéknél van pénz, hatalom és kapcsolat ahhoz, hogy egy márka legyen a csapatból, mivel olyan cégeket tulajdonolnak, mint mindannyiunk kedvence a madaras Teszkó.

Ha azt vesszük, hogy egy klub bevétele a szponzor termékekből marginális, így szinte logikus a saját márka bevezetése. Mivel amit kapunk szponzori pénzt lófasz ahhoz képest, hogy a Deloitte szerint a világ 5. legértékesebb brand-je a Juve. Ehhez képest egy angol kisvárosi gané csapatnak is több a szponzor bevétele akár mezszponzorálásból is mint nekünk.

Ezt a gap-et egy saját márkával simán át lehet ugrani. Szerintem jó úton járunk.

Ha nem követjük el azt a hibát, hogy Dybcsit behúzzuk 10-esnek, majd eladjuk, akkor van értelme a Brand építésnek. Egyébként nem. MEgjegyezném Bernát atletikus jóképű simán elfuthat ő is ennek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 14:48

Allegri:
https://www.theplayerstribune.com/massimiliano-allegri-juventus-the-principal/
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 14:38

Néhány gondolat a brandépítésről és a marketingről:

- Amennyiben követitek a csapat hivatalos oldalát facebookon láthatjátok, hogy nagy hírverés megy a női csapatról. A vilag legnagyobb fogyasztói társadalmában a soccer a második legnépszerűbb sport az NFL után (valahol olvastam), de az is lehet hogy ez csak a női szegmensre igaz. Agnelli a randa logo ünnepélyen ugyebár arról beszélt, hogy olyan piacokat akarunk megcélozni amiben még nem dominálnak a realbarcáék. Giorgio megmondta hogy az alapozas szempontjabol ezeknek az amcsi hakni meccseknek nem sok értéke volt. Kiváncsi vagyok hogy mennyire lesz hatásos ez a brand szempontjából (a női csapatnak sport aspektusból aligha van fontossága, viszont marketingből fontos pillér lehet), és mennyire tud bevételt generálni.

- egyik évben se tudom kihagyni a bevasarlast a Juve storeban. Most is támogattam a csapatot parszaz euroval, a Bernát mezen kívül csupa olyan cuccot sikerült összeválogatni (pusztán az anyag és a design által vezérelve) ami nem adidas termék. Nekem a vásárlásnál fel se tűnt ez, csak mikor kézhez kaptam a cuccot és a címkéket vagdostam ki. Tehát a terv gyakorlatilag egy sajat ruhazati brand felépítése - ami mellesleg designra és minőségre elsőrangú, olyannyira hogy tökéletesen elvegyül az adidas termékek között. Ezen nem kicsit lepődtem meg, nagyon kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban is, hogy mennyit jelent majd a balance sheeten. Egész biztosan több profitot jelent a klub számára egy J póló eladása egy adidas póló eladásánál (árban egyébként nagyjából ugyanaz a kettő termék, kb 10-20% a különbség).

- továbbá az is érdekelne, hogy a barcarealeknál mennyire van az előbbi két biznisz kiépítve. Ugye CRnek van saját parfumje stb, van CR ruhakollekcio viszont ez utóbbi a Nike logo alatt fut. Konkrét független Margit márkáról viszont nem hallottam.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 12:28

Valami azt súgja így pár nappal a hír megjelenése után, hogy Strómanra lehet esélyünk. A kb 40 millióra belőtt Mahrezt annyira akarják a fővárosban, hogy valakit el kell adniuk. Nyilván az ilyen 25 milliós ajánlatokkal esélytelen, de ha bónuszokkal együtt küld a Kobra egy 40 közeli ajánlatot, akkor akár bólinthatnak is. Már csak azért is, mert a láncdohányos belga maradt, Gonalons és Pellegrini érkezett, Derózsi is ott van.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 11:54

Krisz írta:


Sergi Roberto 40ért?
Pedig tegnapelőtt még tényleg jó hírek jöttek minden irányból Very Happy  

-Mondjuk az is tetszik, hogy Keant 2 évre kölcsönadjuk a PSV-hez, ezért jön Keita. A PSV-ben legalább rendszeresen is játszhatna EL mellett. 19 lenne amikor visszatérhet, szerintem jó deal.
- Segíthetünk az Atalantának Laxalt leigazolásában, így Spinát visszaengednék. Asamoah pedig mehetne a Galatába. (Bár voltak olyan hírek, hogy Allegri blokkolta a transzfert. Ahhoz képest, hogy korábban Allegri maga mondta, hogy ő sosem kér játékosokat, csak egy jó keretet. Nincs lényegi beleszólása az igazolásokba.) 
- Rincón 3 millióért mehet kölcsönbe a Torohoz, 6-ért év végén véglegesíthetik ha akarják. Ha ez így lesz, 1 millió eurót keresünk rajta.
- Schick teljesen egészséges, aláírhat az Indához.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2017-08-10, 11:26

CsT írta:
Na mizu buzik? Itt mindeni mandzu mezbe tolja,van már DM-ünk?

Sergi Roberto 40ért?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: