Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 11:20

Amúgy az inda nekimegy a szezonnak 3 belső védővel, akikből az egyik Ranocchia? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 11:17

Nem volt olyan vészes ez a mercato. Kb., amit az utóbbi években megszokhattunk. Elment két klasszis, akiket nem egy az egyben, hanem csapat szinten fogunk megpróbálni pótolni. 

A támadósor teljesen rendben van. Nem jött se Keita, se Sikk, hát istenem... Mindenkit nem igazolhatunk le. DC és Berna sztem tökéletesek a keret mélyítésére. DC tapasztalt BL szinten is, Bernában pedig nagy potenciál van.

A középpálya azért erősödött. A tavalyi évben csak Pjanic, Khedira volt használható. Most jött Matuidi, aki nem egy több dimenziós játékos, de arra, amire kell, azt tökéletesen meg tudja oldani. Marci felépül és lesz 2 helyre 4 emberünk + Beni és Stuani.

A védelemben viszont Bonucci nagyon fog hiányozni. Ez a csapatrész egyértelműen gyengült. Dani Alvest nem számolom ide, mert tavasszal már támadót játszott. Csak remélni tudjuk, hogy Rugani tud hozni egy stabil játékot. Benedek is jó igazolásnak tűnik.

+ Csecsni tökéletes igazolás

Allegri össze fogja rakni a csapatot, ebben biztos vagyok. A bajnokság viszont most keményebb lesz. A BL meg lutri, de bármeddig eljuthatunk szerintem idén is.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 10:14

@tjunior wrote:

Ha jól tudom 25 fős keretet lehet nevezni a bajnokságra nem 40et Smile
De 21 év alatti lehet bármennyi nem? Szóval Kean ebbe nem számított volna bele, nyilván jobb lesz neki a Chievoban, gyakorlatilag Pazza lesz az egyetlen posztriválisa, csak fosok, hogy egyszer lesz annyi sérült, hogy a rettentően ijedt arcú Desijjó is játszani fog. Very Happy Csak halkan mondom, hogy Allegri meg ne hallja de régebben Matuidi is játszott szélen, sőt balbakket is ez azért lehet fontos, hogy a csodálatos Kebabnak biztosan jusson hely a kezdőben. Smile
Amúgy sehol egy cikk, hogy kik jöhetnek a télen? Laughing
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 09:36

@CsT wrote:

De ez Allegri baszki, itt előbb utóbb mindenki kidől! Smile Jah mondjuk ott van Stuani is mint klasszis szélső, nem szóltam! lol! lol!
Ha jól tudom 25 fős keretet lehet nevezni a bajnokságra nem 40et Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 09:31

@tjunior wrote:

Ha Malac kidöl meg Pjacácal nem számolunk, jó hát így minden csapatrészben kevés ember van  tongue  Azért jelenleg 4 posztra 7 ember van, akikból csak Malac az egyposztos a többi variálható.
De ez Allegri baszki, itt előbb utóbb mindenki kidől! Smile Jah mondjuk ott van Stuani is mint klasszis szélső, nem szóltam! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 09:23

@CsT wrote:

Franc tudja, legutóbb a Cagliari ellen amikor lekapta a Malacot a hal inkább Dibcsit tolta fel a helyére és Mandzu maradt szélen.  Elméletben jó így, de ha mondjuk a malac kidől, akkor marad 1 szem Mandzu előre, mögé a három posztra(LM,RM,AM) meg összesen 4 ember (Puli,Dyb,DC,Berni) ami azért rohadt kevés. Pjacával idén én nem számolok.
Ha Malac kidöl meg Pjacácal nem számolunk, jó hát így minden csapatrészben kevés ember van  tongue  Azért jelenleg 4 posztra 7 ember van, akikból csak Malac az egyposztos a többi variálható.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 08:56

@tjunior wrote:

Gondolom Mandzu előrébb van a rangsorban, jogosan, mint Kean, sokat nem játszana.
Franc tudja, legutóbb a Cagliari ellen amikor lekapta a Malacot a hal inkább Dibcsit tolta fel a helyére és Mandzu maradt szélen.  Elméletben jó így, de ha mondjuk a malac kidől, akkor marad 1 szem Mandzu előre, mögé a három posztra(LM,RM,AM) meg összesen 4 ember (Puli,Dyb,DC,Berni) ami azért rohadt kevés. Pjacával idén én nem számolok.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 08:46

@CsT wrote:
Kean kölcsönadását nem annyira vágom így, hogy se Sikk se Keita nem jött, megint halálig futtatjuk a malacot?
Gondolom Mandzu előrébb van a rangsorban, jogosan, mint Kean, sokat nem játszana.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-09-01, 08:05

@torinojuve wrote:

Szerintem nem nagyon mernének cikket lehozni róla,pláne a nagyobb lapok/oldalak. Drogozással vádolni egy profi játékost elég merész dolog, főleg ha az utána pert is indít.

Ez inkább egy kikövetkeztetés. Egy játékra alkalmatlanná tevő betegségből ami kizáró ok a leigazolására nem lehet kigyógyulni 1 hónap alatt, egy szívrendellenességet a Roma orvosai is észrevettek volna.
Szerintem kimutattak valamit a szervezetébe aminek nem kellett volna ott lennie, és vagy jófejségből, vagy Nedved közbenjárása miatt ezzel próbálták kimagyarázni, miért hátrálnak ki a szerződésből.

Ez vagy "kiment" a szervezetéből, ez magyarázná miért hagyták az utolsó napokra, vagy pedig ez a Roma értékrendjébe még éppen belefér.

Ugye azt senki se gondolhatja komolyan hogy a Milan pár éve egy megoldhatatlan fogprobléma miatt nem igazolta le XY-t. Very Happy
Rosszul fogalmaztam, egyre több helyről "HALLANI", hogy valami drog/doppingszer lehetett a háttérben. Nekem egy Lómás haverom mondta, nekik is van valami bennfentes fickójuk (olyan római Agresti) aki megszellőztette a dolgot még a leigazolása előtt.

Az megvan, hogy Conte egy laza 28 millát fizetett ki a Toro csere jobbhátvédjéért? Very Happy Very Happy + Lóriért 13 millát fizetett a Spurs....

Kean kölcsönadását nem annyira vágom így, hogy se Sikk se Keita nem jött, megint halálig futtatjuk a malacot?
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 23:47

@zetterberg40 wrote:

Erről linkeljen már valaki egy cikket, mert nem olvastam még ezt.

Úgy tűnik Kean a Hellas Veronahoz kerül kölcsönbe.

Szerintem nem nagyon mernének cikket lehozni róla,pláne a nagyobb lapok/oldalak. Drogozással vádolni egy profi játékost elég merész dolog, főleg ha az utána pert is indít.

Ez inkább egy kikövetkeztetés. Egy játékra alkalmatlanná tevő betegségből ami kizáró ok a leigazolására nem lehet kigyógyulni 1 hónap alatt, egy szívrendellenességet a Roma orvosai is észrevettek volna.
Szerintem kimutattak valamit a szervezetébe aminek nem kellett volna ott lennie, és vagy jófejségből, vagy Nedved közbenjárása miatt ezzel próbálták kimagyarázni, miért hátrálnak ki a szerződésből.

Ez vagy "kiment" a szervezetéből, ez magyarázná miért hagyták az utolsó napokra, vagy pedig ez a Roma értékrendjébe még éppen belefér.

Ugye azt senki se gondolhatja komolyan hogy a Milan pár éve egy megoldhatatlan fogprobléma miatt nem igazolta le XY-t. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 19:33

@CsT wrote:
Schick ügyben egyre több helyen olvasni, hogy igazából drog volt az a "szívprobléma"....

Erről linkeljen már valaki egy cikket, mert nem olvastam még ezt.

Úgy tűnik Kean a Hellas Veronahoz kerül kölcsönbe.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 15:41

Nem az zavar, hogy eladjuk a klasszisainkat -erre azért volt már példa nem egyszer a múltban is, hozzászoktam-, hanem hogy nem pótoljuk őket BM/ Real szintű zsugásokkal, azonnal, mert most már ők a mérce. Beppét kedvelem, tisztelem, elismerem az erényeit, de sajnos nem Moggi.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 13:55

Az eladásaink Leminát leszámítva egy kalap szarral egyenlőek.
Nálam a mercato mélypontja mégis Desijjó leigazolása hiányposztra, főleg úgy, hogy pl Conti,Cancelo is a piacon volt. A másik, hogy (ismét) nem jött valami brutál DM (mondjuk Fabinho), sokkal fontosabb lett volna mint pl Duglaszkoszta (helyette Keita is bőven jó lett volna). A többi teljesen rendben van.
Schick ügyben egyre több helyen olvasni, hogy igazából drog volt az a "szívprobléma"....
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 13:12

@s4tch wrote:

ha maradt volna a két faszkalap, akkor 7. ha jött volna schick és még egy rendes belső középpályás, akkor 9. kurvasok jó játékost szalasztottunk el megint, és nem a james kaliberekről beszélek. tolisso, tielemans és conti itt kellene, hogy játsszon. szóval amellett, hogy a keretet kétségtelenül sikerült mélyíteni, a kezdő két világklasszissal gyengült. így, bonucci és alves távozásával, illetve azzal, hogy az érkezők közül egyik sem real/bayern szintű játékos, és nálunk is legfeljebb matuidi érkezett a jelenlegi kezdőbe, nekem ez 5/10.

gyönyörű, hogy zsinórban a harmadik ősszel ismét azt nézhetjük, ahogy allegri megpróbálja összekalapálni a csapatjátékot. megint rengeteg az új ember, de megint nem erősödött érdemben a kezdő.

Én inkább csak amiatt vagyok szomorú hogy Buffon utolsó szezonja miatt kinyithatták volna jobban is a pénzcsapot.
Már a döntőbe jutáshoz is iszonyatosan nagy mák kellene, pláne nehezen képzelem el ahogy Rugani/Höwedes, De Sciglio/Lichsteinerel a pályán fogunk Bl t nyerni.

Túl sok mindennek kéne összejönnie ahoz hogy ez Bufonnak meglegyen. Matuidinak és Höwedesnek nagyon nagyot kéne hozzá domborítania, és valamelyik jobb hátvédnek a maximumot kéne magából kihoznia. Amit tud Höwedes jobb hátvédként, azt szerintem Lichi bőven tudja szóval ez sem opció.

Vagy pedig azt a taktikát játszák hogy csak 1 góllal kell többet rúgni Very Happy
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 13:04

@Krisz wrote:
Én megadtam volna a 8-9et, ha Schicket nem basszuk el és nincs a balfaszkodás Alvessel meg Bonuccival. Így azt hiszem 6.5

ha maradt volna a két faszkalap, akkor 7. ha jött volna schick és még egy rendes belső középpályás, akkor 9. kurvasok jó játékost szalasztottunk el megint, és nem a james kaliberekről beszélek. tolisso, tielemans és conti itt kellene, hogy játsszon. szóval amellett, hogy a keretet kétségtelenül sikerült mélyíteni, a kezdő két világklasszissal gyengült. így, bonucci és alves távozásával, illetve azzal, hogy az érkezők közül egyik sem real/bayern szintű játékos, és nálunk is legfeljebb matuidi érkezett a jelenlegi kezdőbe, nekem ez 5/10.

gyönyörű, hogy zsinórban a harmadik ősszel ismét azt nézhetjük, ahogy allegri megpróbálja összekalapálni a csapatjátékot. megint rengeteg az új ember, de megint nem erősödött érdemben a kezdő.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 11:44

Favilli végül 8,5+1,5 millióért lesz Juventus játékos, de természetesen marad kölcsönben az Ascolinál. Úgy néz ki Marottáék egyelőre lemondtak a genovai Pellegri-Salcedo csatárduóról.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 10:08

@CsT wrote:
Még átgondolom, de összességében (számomra) ez sem volt egy igazán jó mercato. Aztán majd az élet lehet, hogy megint Beppe igazolja. Very Happy elsőre olyan 5-6/10

Én megadtam volna a 8-9et, ha Schicket nem basszuk el és nincs a balfaszkodás Alvessel meg Bonuccival. Így azt hiszem 6.5
Back to top Go down
View user profile Online
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 10:07

@CsT wrote:
Még átgondolom, de összességében (számomra) ez sem volt egy igazán jó mercato. Aztán majd az élet lehet, hogy megint Beppe igazolja. Very Happy elsőre olyan 5-6/10

Nehéz értékelni, mert hiába lett jobb a csapat eleje, ha az eddig legerősebb csapatrész (védelem) gyengült. Höwedes azért nekem megnyugtató igazolás (ettől még remélem, nem Rugani játékidejét veszi el), de majd karácsony környékére nagyjából látni fogjuk, mi várható.

Igazság szerint nekem Csikk a legfájóbb pont, pláne hogy a Roma gyakorlatilag 22 millióért vette meg végül.

Last edited by zetterberg40 on 2017-08-31, 10:09; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 08:20

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 08:17

@Krisz wrote:

Én odaadtam volna neki Bonucci 19esét.
Lehet nem akarta a patkány mezét. Apropó, a patkány a napokban nyilatkozott és kikéri magának, hogy őt árulózzák, zsoldosozzák és örül, hogy a fia végre nyugodtan szurkolhat a Toronak. A végén majd kiderül, hogy csakis a fia miatt igazolt el! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-31, 00:11

@zetterberg40 wrote:
Benedek az új 21-es.

Én odaadtam volna neki Bonucci 19esét.
Back to top Go down
View user profile Online
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 21:09

@Tankcsapda wrote:

Szerintem eddig a nyár igazolása. Sokoldalú, a média által lesajnált, szerintem klasszis, és hátvédként igen jó korban van. Már csak egy remek középpályást kellene valahonnan leakasztani.

Marotta szavai alapján nagy valószínűséggel már nem érkezik senki.

Amúgy a pletyka szinten felmerült nevek közül:
Renato Sanches -> Swansea (sima kölcsön 6 millióért)
Krychowiak -> West Brom (kölcsön)

Conte is őrjönghet, még az angol célpontjait sem tudja megszerezni, hiába egyeztek meg a felek Oxlade-Chamberlainről. A játékos nem fogadta el a transzfert, úgyhogy a Poolba megy.

Szerk: Benedek az új 21-es.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 19:49

@zetterberg40 wrote:
Höwedes hivatalos: 3,5m kölcsön, 13m opció (25 pályára lépés után kötelező a véglegesítés) + 3m bónusz.

Közel 20m összességében, de ez még így is kíváló üzlet szerintem. Egy az egy elleni szitukban baromi jó a srác.

Szerintem eddig a nyár igazolása. Sokoldalú, a média által lesajnált, szerintem klasszis, és hátvédként igen jó korban van. Már csak egy remek középpályást kellene valahonnan leakasztani.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 18:53

Höwedes hivatalos: 3,5m kölcsön, 13m opció (25 pályára lépés után kötelező a véglegesítés) + 3m bónusz.

Közel 20m összességében, de ez még így is kíváló üzlet szerintem. Egy az egy elleni szitukban baromi jó a srác.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 15:00

Na kezdődik.....A migránsválogatott edzésén Kebab térdsérülést szenvedett, a következő napok vizsgálatai döntik el mennyire súlyos. Sad Kurvára kellene venni valakit még középre, van még rá másfél nap.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 12:23

Az megvan,hogy a Chelsea 15 milliót adna Llorentéért a Swanseanak? Persze még csak pletykaszinten.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 10:18

Nem kamuhír volt, Benedek tényleg megérkezett.
https://twitter.com/romeoagresti/status/902806407384375296

Szerk: csak most látom Csikk Romaba igazolásának részleteit -> http://www.football-italia.net/108994/official-roma-sign-schick
Csekkoljátok, ez egészen vicces.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 09:01

Tobb szempontbol is kibaszas ez a Spina deal, a jatekos kibaszott a klubjaval, kozben mi kibaszunk Asaval, senkinek nem jo ez igy...
Engem kicsit zavar, hogy lemaradtunk Keitarol, siman lehet, hogy egy-ket even belul csillagaszati osszegert adja tovabb a Lyon. Mondjuk az pozitiv, hogy legalabb nem rivalist erosit, mint Csikk. Apropo, ha a szlovak tenyleg drogozik, akkor lesz vele gond hosszu tavon...

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 08:49

Spinazzolla helyzete egyre szarabb már a csapatkapitány Papu Gomez is támadja.

A sajtó szerint az egész ügy egy nagy "HA" függvény.

HA Laxaltot megszerzi az Atalanta akkor Spina jöhet ide, Asa pedig mehet a Galatába.

Asa egyébként távozni szeretne de a Juve nem engedi (az ügynöke szerint) amíg nem talál valakit a helyére.
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-30, 00:00

Én valami olyat is hallottam hogy Schick nem a szívével bukott meg hanem valamilyen drogot találtak.
Gondolom elbaszni nem akarták a karrierjét, és összehoztak egy ilyen kamu szöveget.
Egy szívbetegséget nem lehet "kipihenni", viszont a drog megmagyarázná miért álltak el tőle.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-29, 23:03

Örülök, hogy Keita végül kaszinózik. Totál felesleges igazolás lett volna. Schicket kurvára sajnálom, de így remélem Kean kap több lehetőséget.
Back to top Go down
View user profile Online
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 25Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next