Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-16, 07:00

Úgy tűnik Wilshereről is lemaradunk, mert elviszi a másodosztályú Aston Villa. A fenébe! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 23:56

@LeRoi10 wrote:
Tuttosport (tudom, hogy messze nem a leghitelesebb forrás) szerint Lichti és Asamoah mindenképpen távozik. Cuadradot pedig 30 millió felett eladnánk Rómába. A végén még tényleg Cuadra Strootman csere lesz a vége, hogy baszná meg. Nem gondoltam volna, hogy az elmúlt években történt augusztus végi elbaszott igazolások után, augustus közepén megint így fogunk állni...

Hát elég meredek lépés lenne. Ez akkor működne ha Lichi helyett jönne 1 jobb szélső, Asamoaht helyett is kell akkor 1 bal, bár lehet hogy vissza kéne talán tenni az eredeti posztjára. Cuadrado eladása 2 opciót jelenthet: vagy elfelejtik a 4-2-3-1 et, vagy hozzák Keitát.

Lehet hogy tudják mit csinálnak de elég vicces ez kívülről: 4-2-3-1 re vesznek szélsőt mert eddig az nem volt elég,eladnak középpályásokat mert nem kell ennyi, majd 1 meccs tanulságait levonva inkább 3 kp ra áll át Allegri? Akkor viszont megint lehet középpályást venni, és szélső létszámot csökkenteni? Very Happy Te jóú ég...
Allegrit ismerve ebből a kedvenc 4-3-1-2 lesz.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 23:13

Tuttosport (tudom, hogy messze nem a leghitelesebb forrás) szerint Lichti és Asamoah mindenképpen távozik. Cuadradot pedig 30 millió felett eladnánk Rómába. A végén még tényleg Cuadra Strootman csere lesz a vége, hogy baszná meg. Nem gondoltam volna, hogy az elmúlt években történt augusztus végi elbaszott igazolások után, augustus közepén megint így fogunk állni...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 22:38

Amúgy nagyon cinkes egy Juve szintű klubtól ez a Matuidi sztori. Tavaly megszopattak vele a párizsiak, idén Alvessel szopattak meg, mi pedig újra a kis szerecsen után kuncsorgunk és még áron felül is vesszük meg tőlük....
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 21:55

@s4tch wrote:
az is fasza lesz, ha cancelo az izében köt ki.

Pont most olvasom, hogy csinálnak a Valanciaval egy Cancelo-Kondogbia cserét. Első körben kölcsönbe kerülne mindkettő.

A Mediaset szerint Matuidi holnap/holnapután már orvosira jöhet. 20 millió bónuszokkal együtt, 3 évre írhat alá 4 milliós fizetéssel...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 21:40

az is fasza lesz, ha cancelo az izében köt ki.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 20:45

@Krisz wrote:

Nyugi, meg vagyunk mentve, a Sun bedobta Fellainit!
Dendonckert, Fejsát, Guilavoguit, Cyprient vagy Serit is igazán bedobhatnák már végre. 

Persze utólag okos az ember, de ha június elején már behúzzuk Kolasinacot, akkor október végére már bika középpályást neveltünk volna belőle. 2 meccsen láttam idáig a srácot az Arsenalban, mindkettőn brutál volt.

Asamoah nagyon közel a Galatához. Persze nem Asán múlik a dolog, de a SanyiSanyi, Spina, DS, Lichti kvartett piszkosul soványnak tűnik nekem.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 16:36

@CsT wrote:

Az nagyon meglepne ha még 2 kp érkezne, az 1 is nagyon nehezen akar megérkezni! Smile

Nyugi, meg vagyunk mentve, a Sun bedobta Fellainit!
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 14:45

@CsT wrote:

Az nagyon meglepne ha még 2 kp érkezne, az 1 is nagyon nehezen akar megérkezni! Smile

Összerakva a pletykákat, és a tényeket. 

Tény.:
-Allegri kedvence a 3 középpályás játék. Ide elengedhetetlen 2 érkező a 2 selejt helyett. Ráadásul minőségi.(Matuidi és Ben lenne ez?)
-2 középpályás érkeztével a keret bármilyen formációt képes felvenni, Allegri karmolja ezt a taktikai sokszínűséget
-Ezzel lenne helye Pjancsikának, aki jelenleg, totál poszton kívüli. Ahhoz viszont nagyon drága hobbi
-A csapat el tud még költeni egy valag pénz, úgy, hogy a büdzsé nem borul fel, és látszik, hogy nagy a lyuk a kp-n évek óta

Pletyka:
-Matuidi jön
-A legtöbb helyen formációváltásról suttognak, ahová nincs meg a kellő számú ember, (fent említett tény)
-Spinazzola érkeztével megoldottnak minősül a szélső védelem
-Farkat kell villantani és nem raboltunk le senkit, ez ellentétes az eddigi alapelveinkkel. (Szerintem Stróman lesz ebből)
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 14:27

@Petike007 wrote:

15M egy 87-es születésű jó játékosért a mostani piacon nem nagy pénz. Nem rendelkezünk infoval, hogy milyen személyiség, mennyire profi felfogású. Nedved sem volt fiatalabb, amikor idejött. 

Akárki akármit mond, a francia egy jó kis játékos. Nem klasszis, de küzd, hajt és annyira nem falábú, mint a többség írja. Gyorsabbá teszi a csiga lassú középpályánkat, így nagyobb a valószínűsége, hogy nem rohannak át rajtunk. Pjancsika és Kebab erre képtelen (még egy Lazio ellen is).

Meccsenként 0,8 kulcspasszt osztott le karrier átlagban 2,6 szerelés és 2,2 labdát fülelt le. Ha választanék egy Khedira és közte, zokszó nélkül Khedira menne vissza a balettba.

Ha feltételezzük, hogy még egy belső kp érkezik, annyira nem katasztrófa a heylzet (feltéve, hogy ha Wilsör jön, mert akkor katasztrófa).

Egy szélső védő kell és Rugani
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 13:15

@CsT wrote:

Nekem ő ingyen is nehezen emészthető! Smile

15M egy 87-es születésű jó játékosért a mostani piacon nem nagy pénz. Nem rendelkezünk infoval, hogy milyen személyiség, mennyire profi felfogású. Nedved sem volt fiatalabb, amikor idejött. 

Akárki akármit mond, a francia egy jó kis játékos. Nem klasszis, de küzd, hajt és annyira nem falábú, mint a többség írja. Gyorsabbá teszi a csiga lassú középpályánkat, így nagyobb a valószínűsége, hogy nem rohannak át rajtunk. Pjancsika és Kebab erre képtelen (még egy Lazio ellen is).

Meccsenként 0,8 kulcspasszt osztott le karrier átlagban 2,6 szerelés és 2,2 labdát fülelt le. Ha választanék egy Khedira és közte, zokszó nélkül Khedira menne vissza a balettba.

Ha feltételezzük, hogy még egy belső kp érkezik, annyira nem katasztrófa a heylzet (feltéve, hogy ha Wilsör jön, mert akkor katasztrófa).

Egy szélső védő kell és Rugani
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 13:12

@Krisz wrote:

Most 15 millát írnak Matuidiről, az már sokkal emészthetőbb, nem igaz? Smile

Én olyannyira nem tartom sokra Matuidit, hogy ingyen is csak akkor kellene keretmélyítőnek, ha előtte lenne például egy Pjanics, Marchisio, Vidal, Tolisso sor.

Kvázi egy idősebb Sturaro, aki a képességeihez mérten sokat keres a Juve jelenlegi gazdasági szintjén, és még az ügynöke is egy féreg. Azt mondjuk becsülöm benne, hogy mindig hajt, ha már ügyetlen, de ahova a Juventus tartozni akar, oda már a fejetlen csirke módjára futkosó falábúak kevésnek bizonyulnak.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 12:39

@Krisz wrote:

Schick lesz az új Verratti ami a kretén módon elbaszott sure thing transzfereket illeti.

Nekem ő ingyen is nehezen emészthető! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 12:00

@zetterberg40 wrote:

Nem akarja elhagyni Olaszországot, úgyhogy igen, gyakorlatilag fix, hogy ott köt ki még ezen a nyáron.

Remélem így nyár végére nem köp bele a levesbe Szandi is, mert az már tényleg katasztrófa lenne.

Schick lesz az új Verratti ami a kretén módon elbaszott sure thing transzfereket illeti.

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 10:03

@CsT wrote:
Inda?

Nem akarja elhagyni Olaszországot, úgyhogy igen, gyakorlatilag fix, hogy ott köt ki még ezen a nyáron.

Remélem így nyár végére nem köp bele a levesbe Szandi is, mert az már tényleg katasztrófa lenne.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 09:18

@Krisz wrote:

Hivatalos?
Inda?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 08:36

@s4tch wrote:
schick Sad

Hivatalos?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-15, 00:02

schick Sad
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
torinojuve
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-14, 23:09

@zetterberg40 wrote:
Agresti: La #Juventus tornerà forte nelle prossime ore su #Matuidi anche e soprattutto per un motivo: centrocampo a tre. 

Három fős középpálya? 
Akkor nem kellett volna átengedni Tolissot.

Ez tipikus balfasz hozzáállás lenne.
Igazoljon a csapat egy közepes képességű játékost, akkor talán 3 ember meg tudná oldani a középpályás gondokat.
Szinte kizártnak tartom ugyanis ha ilyen  hülye lenne Allegri akkor a következő eset állna fent:

- Átáll a Juve 4-3-1-2 re ahol még Dybala tudna játszani irányítót, de tudjuk hogy az nem az igazi posztja, ellenben játszhatna 2. csatárként, ilyenkor mondjuk Berdardeschi játszana 1 sorral viszább viszont akkor Costa, Cuadrado gyakorlatilag végig szotyizná a szezont.

-Átáll a Juve 4-3-3 ra ahol kell a 2 szélső viszont Dybala bármenyire is erőltetné nem tudna szélen játszani egyszerűen azért mert ahoz lassú.

-Átáll a Juve 4-3-2-1 re ahol Dybala és Bernardeschi tudna játsznai Higuain mögött de akkor Costa még talán el tudna beljebb játszani de Cuadrado igazi helye a szél.

Talán az utolsóra látok valamennyi esélyt, pláne ha Cuadradot még meg is venné valaki a tegnapi "játéka" után.

Ja és 3 fős kp ra nem lenne elég csak 1 ember, mert akkor 3 posztra még mindig csak 5 en lennének, ha Bentancurral is számol Allegri, tehát akkor igazolni kéne még 1 Rincon/Lemina félét. Szerintem ez Vicc...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-14, 21:16

Új miszter X-ek: Naby Keita, Wilshere Very Happy Very Happy Mindkettő roppant valószínű! Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-14, 21:02

Agresti: La #Juventus tornerà forte nelle prossime ore su #Matuidi anche e soprattutto per un motivo: centrocampo a tre. 

Három fős középpálya? 
Akkor nem kellett volna átengedni Tolissot.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 23:50

Off: ez az Asensio nagyon jó játékos már most. Megint micsoda gólt lőtt, plusz hülyét csinálnak a Barcaból 10 emberrel.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 23:10

Kondogbiaval kapcsolatban a Valenciat emlegetik intenzíven, de első körben ők is csak kölcsönbe akarják venni. Szerintem neki egy-két szintet vissza kell lépnie egy nyomásmentes közegbe, hogy legyen esélye újból felépítenie magát. Talán sikerül neki, talán nem, de ebből a szempontból Valencia ideális hely lehet számára. Én semmiképpen sem rizikóznék vele, pláne hogy az izé ármeghatározása a mi esetünkben egészen máshogy nézne ki, ebben biztos vagyok.

Ha már jelen pillanatban semmi esélyünk Csikkre, remélem Monacoban vagy a Bayern-ben köt ki. Előbbiből 2-3 év múlva lenne esélyünk elhozni, utóbbit meg csak azért írtam igazából, hogy nehogy már az izé üsse meg a főnyereményt vele.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 16:08

@CsT wrote:

Nem végső ítélet, de a legnagyobb hiányposztunkra egy Ellenség cserét hozni nem igazán topcsapatos! Smile Mellesleg szerintem ezzel a transzferrel az inda járna jobban, kölcsönbe tuti nem adnák, kérnének érte 20-25 millát, amiből vehetnének egy jobb hátvédet, ami az egyetlen igazi hiányposztuknak tűnik jelenleg.
A statokat szeretem böngészni, de nálam nem sokat jelentenek ha azt látom, milyen agyhalott dolgokat művel pályán Very Happy

Az ínter sorsa az örök lúzerség. A calciopoli elott is folyton csak erőlködtek, összevásároltak egy csomó játékost de semmit nem értek el. Én azt se bánnám, ha Kondogbia arabol megveszik Messit, eredmenyt akkor sem fognak elérni, csak még viccesebb lesz ahogy elhasalnak.

Vidal is művelt agyhalott dolgokat a végefelé, ez siman jelentheti azt is hogy megunta a csapatot. Az biztos, hogy ő még fejlődhet Matuidi meg már csak gyengülni fog. Fiatal, relatíve sokat nem bukhatunk rajta.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 16:00

@CsT wrote:

Nem végső ítélet, de a legnagyobb hiányposztunkra egy Ellenség cserét hozni nem igazán topcsapatos! Smile Mellesleg szerintem ezzel a transzferrel az inda járna jobban, kölcsönbe tuti nem adnák, kérnének érte 20-25 millát, amiből vehetnének egy jobb hátvédet, ami az egyetlen igazi hiányposztuknak tűnik jelenleg.
A statokat szeretem böngészni, de nálam nem sokat jelentenek ha azt látom, milyen agyhalott dolgokat művel pályán Very Happy
Majd télen eladjuk jó áron Kínába, mint Hernanest... vagy a Honvédba.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 15:02

@Krisz wrote:

De most az, hogy konstans csere az ínterben miért jelent végső ítéletet? Még ha látszólag gyengén is játszott amikor láttam, összességében a meccsek feleben cserekent is hozta nagyjabol azokat a statokat mint Monacoban meg Sevillaban. Konkretan ezekre a statokra van szükségünk, plusz pl Zombival ellentetben előre se totál homály a sikeres csel statjai megegyeznek Dybalaéval. Tudom, a statokat nem szabad FM módon kezelni, de annyit le lehet belőle vonni, hogy a skill megvan, tehát lehet benne perspektíva. Emellett hianyzik már a lelkemnek egy jo kis Cannavaro-Carini biznisz Cool
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 14:34

@CsT wrote:

Nekem ő olyan "Desijjó karakter" , egyszer régen kikiáltották kurva nagy tehetségnek, azonban azóta egy konstans fos, egy középcsapat cseréje. Azt sem lehet mondani, hogy az edző pikkelne rá, mert az indánál megfordult pár edző mióta ott van. Nekem ő olyan mint Matuidi csak fiatalabb meg 30 centivel hosszabb a lába, nem okos, nem szép, nem ügyes viszont izmos, tud  boxolni ha kell. De én max akkor mennék bele ha ingyen adná az inda vagy valamivel olcsóbban. Very Happy

De most az, hogy konstans csere az ínterben miért jelent végső ítéletet? Még ha látszólag gyengén is játszott amikor láttam, összességében a meccsek feleben cserekent is hozta nagyjabol azokat a statokat mint Monacoban meg Sevillaban. Konkretan ezekre a statokra van szükségünk, plusz pl Zombival ellentetben előre se totál homály a sikeres csel statjai megegyeznek Dybalaéval. Tudom, a statokat nem szabad FM módon kezelni, de annyit le lehet belőle vonni, hogy a skill megvan, tehát lehet benne perspektíva. Emellett hianyzik már a lelkemnek egy jo kis Cannavaro-Carini biznisz Cool
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 12:47

Digby beharangozója a szezonra:
http://www.football-italia.net/SerieA/season/2017-18/preview/Juventus

Gasperini nyilatkozata alapján jók az esélyek Spinazzola visszatérésére. Pénteken el sem utazott a csapattal a Valencia elleni meccsre, a játékos egyértelműen vissza akar térni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 12:30

@Krisz wrote:

Én csak Spaletti nyilatkozatát olvastam, amiben Kondogbia hozzáállására panaszkodott. A mostani lehetőségek mellett én neki igazán örülnék. Szerintem a teljesitménye egyedül a csürhe miatt olyan amilyen. Az biztos h9gy nem lenne nehéz megszerezni.
Nekem ő olyan "Desijjó karakter" , egyszer régen kikiáltották kurva nagy tehetségnek, azonban azóta egy konstans fos, egy középcsapat cseréje. Azt sem lehet mondani, hogy az edző pikkelne rá, mert az indánál megfordult pár edző mióta ott van. Nekem ő olyan mint Matuidi csak fiatalabb meg 30 centivel hosszabb a lába, nem okos, nem szép, nem ügyes viszont izmos, tud  boxolni ha kell. De én max akkor mennék bele ha ingyen adná az inda vagy valamivel olcsóbban. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 11:46

@CsT wrote:
Erre kell hazaérnem a nyaralásból, hogy Dybcsi Barca mez helyett a mi 10-esünkkel pózol? Very Happy Very Happy
De jó volt egy hétig nem olvasni az agyhalott pletykákat Very Happy Már reggel sikerült egy olyat elkapnom, hogy a merda felajánlotta K-Dögöt nekünk? Very Happy

Én csak Spaletti nyilatkozatát olvastam, amiben Kondogbia hozzáállására panaszkodott. A mostani lehetőségek mellett én neki igazán örülnék. Szerintem a teljesitménye egyedül a csürhe miatt olyan amilyen. Az biztos h9gy nem lenne nehéz megszerezni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-08-13, 10:09

Erre kell hazaérnem a nyaralásból, hogy Dybcsi Barca mez helyett a mi 10-esünkkel pózol? Very Happy Very Happy
De jó volt egy hétig nem olvasni az agyhalott pletykákat Very Happy Már reggel sikerült egy olyat elkapnom, hogy a merda felajánlotta K-Dögöt nekünk? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 19Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next