Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-28, 08:05

Bernát első edzése:
https://mobile.twitter.com/juventusfcen/status/890737088366333957

Ma 19:30-kor mutatják be. Meglátjuk, végül hányas mezszámot kapja.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 22:36

@CsT wrote:

Ennek max akkor lenne értelme ha Asa távozna, Beppe kicsit belebuzult a szélsőkbe.

Szerintem akkor is van, ha Licht megy. Felkapott név úgysem érkezik oda, Spina megoldaná jobb és bal bekkben is, ha kell.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 22:28

@zetterberg40 wrote:

Friss hírek szerint nagyon nyomul a vezetőség Spinazzola fronton. Vissza akarja hozni a klub és mintha most már az Atalanta is hajlandó lenne tárgyalni ezügyben. Ő mindkét oldalra opció lehet.
Ennek max akkor lenne értelme ha Asa távozna, Beppe kicsit belebuzult a szélsőkbe.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 22:27

@s4tch wrote:
van néhány kellemetlen forgatókönyv, aminek lehet realitása:
- dybala megy, bernardeschi az ő utódja
- de sciglio és licht mellé nem veszünk embert
- cuadrado is megy, keita jön a helyére
- bonucci utódja vagy manolasz, vagy de vrij lehet, egyik sem nagy durranás, cserébe drágák

1. Dibcsi meccs utáni nyilatkozatára gondolva elég nagy segget csinálna a szájából (persze láttunk már ilyet)

2.Minek vennénk? Very Happy Very Happy

3. Ez egy rém hülye csere lenne.

4. Valaki tuti jön, de jó lenne valaki olcsóbb (Manolasz egyébként megsérült az Arsenal elleni meccsen)
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 21:59

@s4tch wrote:

Friss hírek szerint nagyon nyomul a vezetőség Spinazzola fronton. Vissza akarja hozni a klub és mintha most már az Atalanta is hajlandó lenne tárgyalni ezügyben. Ő mindkét oldalra opció lehet.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 21:51

@s4tch wrote:
- bonucci utódja vagy manolasz, vagy de vrij lehet, egyik sem nagy durranás, cserébe drágák

Dybcsi hova, Barsza?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 21:13

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 17:52

@EsztéNégy wrote:
Zombirol nekem az a legfrissebb emlekem, hogy ket hete azt nyilatkozta a Sevilla elnoke, hogy meg csak megkereses sem volt. Mivel Beppe elvileg megerositette, hogy erdekel minket Matuidi es ajanlatot tettunk Keitaert, szerintem ok ketten fognak meg erkezni, ezzel egyutt lemaradunk Csikkrol sajnos.
Nem tudom, nekem egyelore Flash tunik mellenyulasnak, de majd az ido eldonti. Szerintem nem is nagyon akartunk kozepre kezdot hozni, van 3 atlag feletti emberunk ket posztra es Ben Hur is biztato volt az ejjel. A legnagyobb gond szerintem a jobb bekk, Desci szerintem kiraly lesz de Lichtiben nem bizom mar...

Ezekből a sörmeccsekből messzemenő következtetést nem lehet levonni. Szerintem is jó lesz Desci, de az első gólt konkrétan róla kaptuk. Ami Matuidit illeti iszonyat nagy kreténség lenne egyedül vele foglalkozni, már csak a tavalyi eset miatt is.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 17:27

Zombirol nekem az a legfrissebb emlekem, hogy ket hete azt nyilatkozta a Sevilla elnoke, hogy meg csak megkereses sem volt. Mivel Beppe elvileg megerositette, hogy erdekel minket Matuidi es ajanlatot tettunk Keitaert, szerintem ok ketten fognak meg erkezni, ezzel egyutt lemaradunk Csikkrol sajnos.
Nem tudom, nekem egyelore Flash tunik mellenyulasnak, de majd az ido eldonti. Szerintem nem is nagyon akartunk kozepre kezdot hozni, van 3 atlag feletti emberunk ket posztra es Ben Hur is biztato volt az ejjel. A legnagyobb gond szerintem a jobb bekk, Desci szerintem kiraly lesz de Lichtiben nem bizom mar...

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 15:10

Zombival nekem két gondom van: 1.Nagy dög, lassú 2. Az ára, 40 milláért mi a hasonlókorú Vidalt adtuk el, aki jóval komplexebb játékos. Mondjuk ez a vonal teljesen el is halt a sajtó szerint...
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 14:52

@CsT wrote:
Igazából az a gond, hogy nekünk egy olyan spíler kellene Pjanics mellé aki a ütés-vágás mellett, passzolni, gólt lőni is tud (Vidal,Pogba,Ninja) de ugye ezek kizárva, szóval marad két út:

1. DM, aki a támadáshoz keveset tesz hozzá (N,Zonzi,Matic)

2, CM, akivel védekezésünk nem fog javulni (Can, Milinkovic-Savic)

vagy?

3, Matuidi aki CM és DM is, viszont 1 klasszissal Vidalék alatt van.

Fene tudja, a végén még nálam is az jön, hogy kis párizsi szerecsen lenne a legjobb? Very Happy

Matyi mellett, ami a leginkább szólhat, hogy felgyorsítja a középpályánkat, ami Kebabbal, nem nevezhető villámnak. Ez a legnagyobb hátránya Vidal elengedésének, hogy egy olyan univerzális gyilkológép ment el a középpályánkról, aki egyszerre harapja át a torkát a nyargaló ellennek, és tud veszélyes lenni támadásban is. Ilyen utoljára Davids volt nálunk, Vidal előtt.

Matyi gyors, küzd hajt, és sokat szerel. Labdát fényezni ott van Pjancsika, Matyi vagy neki ossza le a zsugát, vagy picsánveri a lasztit, hogy elől a Dybcsi, Bernát, Flas, vagy a sovány malac minél hamarabb bebassza.

Marotta valahogy így gondolhatja. 

Mert Matic és Zombi nem az, akire szükségünk van. Can szintén nem az. Savic aki még jó lehetne (bár a passz mtatói nem a legveretesebbek viszont ebben  még tudna fejlődni), de valamiért a Lazio nagyon nem szeret most minkét (Tényleg most konkrétan az anyánk sem szeret, ennek mi az oka?)

B terv, Mandzu Very Happy
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 14:44

Nekem még mindig Zombi kellene ezek közül. Rohadt jó passer, labdabiztos, van jelenléte, tempódiktálásban jó, illetve a védővonalba visszalépve össze tudja szedni a labdákat, ami a patkány távozása miatt ránk férne - ahogy Krisz írta.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 14:35

Igazából az a gond, hogy nekünk egy olyan spíler kellene Pjanics mellé aki a ütés-vágás mellett, passzolni, gólt lőni is tud (Vidal,Pogba,Ninja) de ugye ezek kizárva, szóval marad két út:

1. DM, aki a támadáshoz keveset tesz hozzá (N,Zonzi,Matic)

2, CM, akivel védekezésünk nem fog javulni (Can, Milinkovic-Savic)

vagy?

3, Matuidi aki CM és DM is, viszont 1 klasszissal Vidalék alatt van.

Fene tudja, a végén még nálam is az jön, hogy kis párizsi szerecsen lenne a legjobb? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 14:25

@Krisz wrote:

Verrattinak szánják a 10est, ezért húzzák az időt Wink Very Happy
Max egy párhuzamos univerzumban! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 14:24

@zetterberg40 wrote:

Én is odaadnám neki, elvileg Bernát kéri is, csak a klub éppen terhet nem akar helyezni rá a 10-es mezszámmal.
Teher is lehet, de ösztönző is. Karcsinál bevált. albino
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 13:42

Matuidi nem feltétlenül rossz választás.

A BL-ben közel 3-as szerelési átlaga van, aminek a közelében nincsen középpályásunk. Khedira 0,7 szerelési átlagot tudhat magáénak. (Verratti 4-es átlagot nyomott bakker, mennyire imádom a kis zsebmozsarat)

Emellett iszonyat sokat fut. Ok nem világklasszis, de nem fogom telesírni a párnámat, ha ő jön.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 13:42

@CsT wrote:

Én hozzábasznám a tízest, hagy legyen kit ekézni ha szarul megy a csapatnak! Smile

Én is odaadnám neki, elvileg Bernát kéri is, csak a klub éppen terhet nem akar helyezni rá a 10-es mezszámmal.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 13:15

@CsT wrote:

Én hozzábasznám a tízest, hagy legyen kit ekézni ha szarul megy a csapatnak! Smile

Verrattinak szánják a 10est, ezért húzzák az időt Wink Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 13:12

@zetterberg40 wrote:
Megérzés: Berna lesz az új 19-es.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 11:10

Megérzés: Berna lesz az új 19-es.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 10:01

Vissza ne jöjjön, inkább adják cserébe Donnát,meg Contit és adunk még nekik 2 lyukas labdát Very Happy Vagy jelentsük fel őket és zárassuk ki őket 5 évre mindenhonnan,hogy Bonucci ott rohadjon meg a Seria B-be Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 09:31

@Petike007 wrote:

KP.:

2 fos, akarom mondani két fős középpályában gondolkodunk. Amire jelenleg van Pjancsi, Marci, Kebab és Ben (a sötét ló) plusz Rino Stuani Lemina selejt.

Amíg a selejttől nem szabadulunk meg felesleges bármiről beszélni. (Rino amúgy mi a tökömnek kellett 8M-ért ezeket az üzleteket kajak nem értem)

Milan:

Kamu bankgarancia után mit vártunk? Bonu nem patkány lesz, hanem bumeráng. Jön vissza mint a huzat. Jöhet Donna és Conti is a már most süllyedő hajóról. MUHHAHAAAAA
Ide ugyan vissza ne jöjjön....majd kölcsönadjuk Sassuolóba vagy rohadjon meg a lelátón vagy a milánba. Very Happy

Egyébként én is úgy látom, hogy a vezetőség és maxi is klasszisként teking Marcira,Khedirára a posztján....

Last edited by CsT on 2017-07-27, 10:22; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 09:24

@zetterberg40 wrote:

Szerintem minőségileg nem erősödne vele a középpályánk. 

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy Marottáék nem is látják, mennyire problémás a középpályánk. Amilyen levedlett arcok pörögnek velünk kapcsolatban, abból arra következtetek, hogy ők nem tekintenek hiányposztként erre. Mintha csak egy rutinosabb játékost keresnének, aki cserének/a rotációhoz megfelel., de alapvetően elégedettek a Pjanics-Khedira/Marchisio kezdő tandemmel. 

Ez azért eléggé gáz bárhonnan nézve is:
http://www.football-italia.net/106355/bonucci-and-biglia-not-paid-yet

KP.:

2 fos, akarom mondani két fős középpályában gondolkodunk. Amire jelenleg van Pjancsi, Marci, Kebab és Ben (a sötét ló) plusz Rino Stuani Lemina selejt.

Amíg a selejttől nem szabadulunk meg felesleges bármiről beszélni. (Rino amúgy mi a tökömnek kellett 8M-ért ezeket az üzleteket kajak nem értem)

Milan:

Kamu bankgarancia után mit vártunk? Bonu nem patkány lesz, hanem bumeráng. Jön vissza mint a huzat. Jöhet Donna és Conti is a már most süllyedő hajóról. MUHHAHAAAAA
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 07:51

@Krisz wrote:

Nem kell labdazsonglőrnek lennie, elég ha hozza a ~3as tackle mutatót meccsenként, fut kurvasokat és képes lepasszolni 5 méterre a labdát Pjanicnak vagy Dybalanak. Ez a basic, amivel már működik a középpálya és a szelsőinknek se kell feltetlenül szűrőként robotolni, ami ezen felül van az már csak extra. Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.

Szerintem minőségileg nem erősödne vele a középpályánk. 

Amúgy én már kezdem azt hinni, hogy Marottáék nem is látják, mennyire problémás a középpályánk. Amilyen levedlett arcok pörögnek velünk kapcsolatban, abból arra következtetek, hogy ők nem tekintenek hiányposztként erre. Mintha csak egy rutinosabb játékost keresnének, aki cserének/a rotációhoz megfelel., de alapvetően elégedettek a Pjanics-Khedira/Marchisio kezdő tandemmel. 

Ez azért eléggé gáz bárhonnan nézve is:
http://www.football-italia.net/106355/bonucci-and-biglia-not-paid-yet
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 06:52

@CsT wrote:
Matuidi tényleg az akinek semmi értelme nem lenne, def statja szar, nem is fiatal, de legalább drága, magas a fizuja és a pizzás az ügynöke és valszeg Adriana Lima is elhajtaná a gecibe! Smile
Amiben lehet reménykedni, hogy nem akar fele annyit keresni és, hogy a párizsi arab éjjelente még mindig sírva recskázik Coman-ra, ezért szóba sem állnak velünk.

Amúgy ma bizonyíthat ellenünk. Erről jut eszembe, buzi aki nem fel 2:30-kor megnézni a meccset? Very Happy

+ a mai meccs után mondhatom azt is, hogy lassú mert Puli 2 méteres hátrányból nagyon lazán lefutotta.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 00:04

@Krisz wrote:

Ez a basic, amivel már működik a középpálya.... Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.
Itt lép a
képbe (lép a képből ki) a batkány. Én kicsit más nyelvet beszélek, mint Ti és a Kazinczy díjat sem kaptam meg (még) Tőletek, de Pirlo (like) hiányában volt olyan játékosunk ( unlike), aki 40 méterre elbonuccsizta (nyelvújítás copyright) a labdát, most ilyen ki lesz?

Mivé
lett a világ?

Hacsak nem az a Basic, akiről fent írsz. ( Valami új szerb talent lehet, még youtubebestofot sem láttam tőle, de legyen Neked igazad.) jocolor

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-27, 00:00

@Krisz wrote:
Verrattit nem tudom mivel fenyítik állandóan, de nagyon pro a nyalizásban.

Gondolom 2 méterrel mellette áll egy fegyveres katona! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 23:58

Verrattit nem tudom mivel fenyítik állandóan, de nagyon pro a nyalizásban.

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 23:34

@zetterberg40 wrote:

Jelenleg minden ebbe az irányba mutat, a dagadt pizzás gőzerővel dolgozik. Ráadásul 20-25 milliót emlegetnek nagyságrendileg, ami horror egy 30 éves, technikailag teljesen képzetlen futóbolondért. Milyen jó lesz, nézzétek ezt a labdazsonglőrt:

Nem kell labdazsonglőrnek lennie, elég ha hozza a ~3as tackle mutatót meccsenként, fut kurvasokat és képes lepasszolni 5 méterre a labdát Pjanicnak vagy Dybalanak. Ez a basic, amivel már működik a középpálya és a szelsőinknek se kell feltetlenül szűrőként robotolni, ami ezen felül van az már csak extra. Én Matuidit meg tudnám szokni, még ha jobb embert is kepzelnék el a helyén. Mondjuk az is igaz, hogy Bonucci kiesésével nem ártana egy kevésbé basic kp, de na.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 22:37

Matuidi tényleg az akinek semmi értelme nem lenne, def statja szar, nem is fiatal, de legalább drága, magas a fizuja és a pizzás az ügynöke és valszeg Adriana Lima is elhajtaná a gecibe! Smile
Amiben lehet reménykedni, hogy nem akar fele annyit keresni és, hogy a párizsi arab éjjelente még mindig sírva recskázik Coman-ra, ezért szóba sem állnak velünk.

Amúgy ma bizonyíthat ellenünk. Erről jut eszembe, buzi aki nem fel 2:30-kor megnézni a meccset? Very Happy

Last edited by CsT on 2017-07-27, 06:52; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-26, 22:34

Marotta megerősítette, hogy ajánlatot tettek a Lazionak Keitara. 
Én továbbra sem erőltetném.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 21 of 32Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next