Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
AuthorMessage
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 16:27

Krisz wrote:

Oké oké, de ha a bottom linet nézed, akkor zsinórban 6 bajnoki cím, 2 BL döntő, nem tudom mennyi coppa és egy rakás profit, konzisztensen emelkedő bevételekkel minden szegmensben.

Szerintem a big picture értékelésénél minimum meg kell várni a mercato végét még akkor is ha kijelenthetjük, hogy egyértelmű hibákat vétettünk. Ugyanez igaz a Milan projektnél is.

Egyébként ha belevesszük most a várható igazolásokat is akkor annyira rosszul nem állunk a csapat gerincét és az utánpótlást illetően. Ha valamit fel lehet hozni az utánpótlással kapcsolatban, az a hozzáállás, miszerint jobban kéne bízni a fiataljainkban és/vagy jobb fiatalokat összeharácsolni.

Totál jogos amit írsz. Ezek eredmények fantasztikusak.

Ezért is érthetetlen, ez a Csubakka ami folyik. Illetve az aki akar menjen (majd eladjuk fél áron) kijelentések.

Az emelkedő bevételek és a vaskos profit tenné lehetővé, hogy ezeket az értékeket megtartsuk, vagy legalább valóban minőségben pótoljuk. Ahogy nincsen ingyen ebéd, úgy nincsen ingyen világklasszis védekező kp sem. (khm Khedira)

A Milan projektnél ami érthetetlen, hogy ez eddig masszív 1.000M Eur beruházás, ami még kínai szemmel nézve is sok. Azt, hogy hamis bankgaranciával indítottak, nem tudom mit jelent, lehet, hogy baj lesz még ebből, de nem nekünk. Majd visszavesszük Bonut felszámolásból.

Nem állunk rosszul, csak, nem látom merre tovább, és ez bánt igazán. Brandet akarunk építeni, megcsináljuk a minimal design logót, ami biztos jó, mert divatos meg minden, de a márka arcát eladjuk az élő szerződése ellenére. Mert Pogba akkora FP lehetett volna mint a huzat.

A fiatalok beépítése tényleg nem megy. Akiket vettünk fiatal titánokat egyik sem sikerült. Mandragora, Pjaca szalagsérülés, Lemina, Sturaro homály. Leali totális bukás. Csikk pedig szívbeteg, ami a Samp szerint olyan, mintha megfázás lenne. Kean pedig pizzás növendék, így hosszú jövőt nem jósolok neki a Juvéban.

Annyit bármelyik ifi tudott volna, amit Lemi, Rincon, vagy Stuani. 

Ami tetszik, hogy most kölcsön adjuk őket vásárlási opcióval, egyben visszavásárlási záradékkal, így anyagilag is érdekelt a másik klub, hogy játszassák és fejlődjenek a csikóink.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 16:16

Petike007 wrote:

Nem nevezném stratégiának azt, hogy irány nélkül kapkodunk.

Évek óta nem látom, hogy mi a koncepciónk. Elengedjük a legértékesebb játékosainkat áron alul, akiket később nem tudunk pótolni. 

Egy ennyire erős klub stratégiája nem merülhet ki a környezeti kényszerekre adott válaszokban, ez a fajta reaktív tervezés (?) egy kis szervezet sajátja. A juve pusztán gazdasági erejéből fakadóan alakítója kell hogy legyen a folyamatoknak nem pedig követője. Ez az egyik legalapabb menedzsment paradigma.

Ezzel szemben minket úgymond mind a kisebb beszállítóink (fiókcsapatok Atlanta, SaS) finggatnak, a gyengébb riválisok, és közvetlen riválisok simán elviszik a legjobbjainkat (Vidal, Bonu, Pogba, stb). 

Egyszerűen nem látom, mik a prioritások. Anno volt, hogy legyen egy erős csapat gerinc, amihez az esetleges minőségi cseréket hozzá igazítsuk, illetve adjunk vérfrissítést a csapatnak. Ez sikerült is, viszont egy ideje nem látom a hova továbbot. Nem posztra igazolunk, konkrétan a Vidal által keltett lyukat mind a mai napig nem sikerült pótolnunk. Megvettük Pjanicot, aki kiváló játékos, úgy hogy nincsen posztja. Egyszerűen nem illeszkedik a jelenlegi keretünkhöz. Oké gyengítettük a Romát, de túlélték, és így is erősebb a középpályájuk, mint a miénk. És ez valljuk be nem Allegri hibája.

Erre nem lehet azt mondani, hogy a klub filozófiája lenne, mert ez nem igaz. Ez nettó inkompetencia, semmi több.

Oké oké, de ha a bottom linet nézed, akkor zsinórban 6 bajnoki cím, 2 BL döntő, nem tudom mennyi coppa és egy rakás profit, konzisztensen emelkedő bevételekkel minden szegmensben.

Szerintem a big picture értékelésénél minimum meg kell várni a mercato végét még akkor is ha kijelenthetjük, hogy egyértelmű hibákat vétettünk. Ugyanez igaz a Milan projektnél is.

Egyébként ha belevesszük most a várható igazolásokat is akkor annyira rosszul nem állunk a csapat gerincét és az utánpótlást illetően. Ha valamit fel lehet hozni az utánpótlással kapcsolatban, az a hozzáállás, miszerint jobban kéne bízni a fiataljainkban és/vagy jobb fiatalokat összeharácsolni.

Edit: Az Allegris részhez még annyit hozzátennék, hogy ő többször lenyilatkozta, hogy nem kér specifikus játékosokat, csak annyit kér, hogy adjanak neki jó játékosokat, ő meg kitalálja mit kezdjen velük. Ennek megfelelően pl a Pjanic biznisz is védhető, ami a posztját illeti úgy is lehet szemlélni, hogy nem neki nincs posztja, hanem 1 db vadállat középpályás hiányzik mellőle - szerintem amúgy ha Khedira helyett nem is Kante lenne, hanem mondjuk egy Parolo (vagy bármely átlagos echte box2box DMC) már akkor jól működne a középpálya közepe. Igazából ha a tavalyi kezdőt nézzük, akkor olyan valaki kell, aki hoz stabilan egy ~3as tackle mutatót ~90% passzpontossággal, a többi nem lényeg. Annyi a dolga hogy labdát szerezzen, majd azt egyszerűen csapattárshoz játssza, meg rohanjon sokat. Mivel ilyen közelben sincs a csapatban, ezért már egy Matuidi is bőven előrelépés lenne. Jövőre meg lehet qualityben fejleszteni. De én azt se bánom, ha most veszünk valami fiatal néger franciát statok alapján, akinek több agya van Leminánál, csak akkor kapjon bizalmat és Khediranak ne legyen bérelt helye a kezdőben, de pl Allan vagy Diawara is jöhetne (már ha szóba áll velünk ADL), Kondogbia, stb.

Last edited by Krisz on 2017-07-17, 16:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 15:43

Krisz wrote:

Sanszos hogy volt valami ultimátum, amire a nyaralas végéig senki nem akart reagalni. Ezt az is alatamasztja miszerint Marotta azt vazolta fel hogy elobb azt fixaljuk le hogy ki marad a keretben aztan igazolunk. Most nem tudom mennyire mozgott kenyszerpalyan de ez így is úgy is egy irdatlan kretén stratégia

Nem nevezném stratégiának azt, hogy irány nélkül kapkodunk.

Évek óta nem látom, hogy mi a koncepciónk. Elengedjük a legértékesebb játékosainkat áron alul, akiket később nem tudunk pótolni. 

Egy ennyire erős klub stratégiája nem merülhet ki a környezeti kényszerekre adott válaszokban, ez a fajta reaktív tervezés (?) egy kis szervezet sajátja. A juve pusztán gazdasági erejéből fakadóan alakítója kell hogy legyen a folyamatoknak nem pedig követője. Ez az egyik legalapabb menedzsment paradigma.

Ezzel szemben minket úgymond mind a kisebb beszállítóink (fiókcsapatok Atlanta, SaS) finggatnak, a gyengébb riválisok, és közvetlen riválisok simán elviszik a legjobbjainkat (Vidal, Bonu, Pogba, stb). 

Egyszerűen nem látom, mik a prioritások. Anno volt, hogy legyen egy erős csapat gerinc, amihez az esetleges minőségi cseréket hozzá igazítsuk, illetve adjunk vérfrissítést a csapatnak. Ez sikerült is, viszont egy ideje nem látom a hova továbbot. Nem posztra igazolunk, konkrétan a Vidal által keltett lyukat mind a mai napig nem sikerült pótolnunk. Megvettük Pjanicot, aki kiváló játékos, úgy hogy nincsen posztja. Egyszerűen nem illeszkedik a jelenlegi keretünkhöz. Oké gyengítettük a Romát, de túlélték, és így is erősebb a középpályájuk, mint a miénk. És ez valljuk be nem Allegri hibája.

Erre nem lehet azt mondani, hogy a klub filozófiája lenne, mert ez nem igaz. Ez nettó inkompetencia, semmi több.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 14:10

CsT wrote:

Nekem az is fura, hogyha készültünk kidobni, akkor miért vártunk a felkészülés első napjáig (már a patkány szempontjából)....hisz az orvosira még bejött, aztán indult milánóba. Olyan kapkodásnak tűnt az egész...

Sanszos hogy volt valami ultimátum, amire a nyaralas végéig senki nem akart reagalni. Ezt az is alatamasztja miszerint Marotta azt vazolta fel hogy elobb azt fixaljuk le hogy ki marad a keretben aztan igazolunk. Most nem tudom mennyire mozgott kenyszerpalyan de ez így is úgy is egy irdatlan kretén stratégia
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 13:56

Krisz wrote:

Marronet felejtsük el, ő már a levesben van. Nálunk nagyon bizonytalan volt, a Sassolban se tudott alkotni. Mandragora más tészta, még nem volt alkalma bizonyítani, de komolyan ő legyen így hirtelen Bonucci utódja, a védelem vezére? Szerintem a stafétát át kell adni Ruganinak, most legalább meglátjuk, hogy fel tud-e nőni a szerephez. 4 védős rendszerben amúgy darabra simán megvagyunk. Nem védő kell hanem középpályás.
Persze, nálam is a mostani 4-es folyamatos rotációja lenne a kezdő, Ruganinak nagy szerepet adva. Én az 5. tartalék/biztosíték védőről beszéltem, ha ne adj'Isten Chiello és Benatia is hozza a sérült formáját, Barzamaci pedig már nem tud 3 meccset 7 napon belül lejátszani.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 13:53

LeRoi10 wrote:

Sehol nem olvastam még, de én megpróbálnám Marronét vagy Mandragorát középhátvédként. Marrone amikor hátul kapott pár meccset, brutál jó volt. Még ha 3 védős rendszerben is és nem világverő csapatok ellen. Mandragora pedig a Pescara feljutó évének második felében csak középhátvédet játszott. Oddo többször el is dicsekedett vele, hogy az új Bonuccit adja a Juvénak. 4-5. opciónak megtennék, csak könyörgöm, ne adjunk ki 20-30 milliót egy csere hátvédért!

Marronet felejtsük el, ő már a levesben van. Nálunk nagyon bizonytalan volt, a Sassolban se tudott alkotni. Mandragora más tészta, még nem volt alkalma bizonyítani, de komolyan ő legyen így hirtelen Bonucci utódja, a védelem vezére? Szerintem a stafétát át kell adni Ruganinak, most legalább meglátjuk, hogy fel tud-e nőni a szerephez. 4 védős rendszerben amúgy darabra simán megvagyunk. Nem védő kell hanem középpályás.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 13:47

Valami nagyon sántít a Bonus sztoriban. Legalábbis Barzagli rejtélyesen de úgy néz ki tagadja a dolgot Twitteren, azt írja ők tudják az igazságot. Barzamaci meg nem lehet olyan hülye, hogy bevédi Bonut, amivel a mostani csapattársainál húzhatná ki a gyufát. Gigi visszavonul, aztán hátha a könyvében benne lesz Very Happy . 

Sehol nem olvastam még, de én megpróbálnám Marronét vagy Mandragorát középhátvédként. Marrone amikor hátul kapott pár meccset, brutál jó volt. Még ha 3 védős rendszerben is és nem világverő csapatok ellen. Mandragora pedig a Pescara feljutó évének második felében csak középhátvédet játszott. Oddo többször el is dicsekedett vele, hogy az új Bonuccit adja a Juvénak. 4-5. opciónak megtennék, csak könyörgöm, ne adjunk ki 20-30 milliót egy csere hátvédért!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 13:39

Krisz wrote:

Caldara kapcsán volt egy deal az Atalantaval miszerint jövőre marad náluk. Na most ha a srác olyan jó hogy a jelenlegi keret mellett simán kinézne neki ~15 meccs akkor gondolj bele, hogy az Atalantaban mekkora betonbiztos kezdő alappillér. Én egyáltalán nem csodálom hogy az ELre nagyban készülő csapat nem akarja csak úgy elengedni az egyik alapemberét július közepén. Ami engem zavar az inkább az, hogy mi a pöcsöm csücskéért nem zsíroztuk ezt le június elején vagy még hamarabb ha tudtuk hogy ki fogjuk baszni Bonuccit.
Nekem az is fura, hogyha készültünk kidobni, akkor miért vártunk a felkészülés első napjáig (már a patkány szempontjából)....hisz az orvosira még bejött, aztán indult milánóba. Olyan kapkodásnak tűnt az egész...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 12:53

CsT wrote:
A szopatás téma is valós. Az Atalanta lazán lepattintott minket Caldaráról miközben ott van náluk Spina meg Orsolinit is megkapták....pedig úgy gondolná az ember, hogy velük jó viszonyban vagyunk.

Caldara kapcsán volt egy deal az Atalantaval miszerint jövőre marad náluk. Na most ha a srác olyan jó hogy a jelenlegi keret mellett simán kinézne neki ~15 meccs akkor gondolj bele, hogy az Atalantaban mekkora betonbiztos kezdő alappillér. Én egyáltalán nem csodálom hogy az ELre nagyban készülő csapat nem akarja csak úgy elengedni az egyik alapemberét július közepén. Ami engem zavar az inkább az, hogy mi a pöcsöm csücskéért nem zsíroztuk ezt le június elején vagy még hamarabb ha tudtuk hogy ki fogjuk baszni Bonuccit.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 12:51

sneco7 wrote:

Szerintem annyi a sztori,hogy a 15 milla egyben érvényes, de ők 2 részletben fizetnek, most 10-et aztán 7-et és ennyi a "kamat".

Azt nem értem,hogy Renato Sanches nekünk nem lenne jó középre? Benne legalább van potenciál,de a 30-asok max már visszafelé fognak csak fejlődni.

Én csak azt nem értem,hogy a többi csapat ezt simán nézi,hogy a Milan kivételt kapjon az FFP alól? 
Persze én is szeretnék egy erős Milant látni,de azért Bonucci miatt remélem kizárják őket a nemzetközi kupákból 5 évre Very Happy
Én is jobban kiegyeznék Renato Sanchez-el mint Matuiditvel vagy Locatellivel.....
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 12:41

Vagy csak rádobtak +2 milliót a kivásárlási árra a Barca konkurencia miatt - erről írtak is. Hasonlóan mint ahogy eredetileg Marottáék csinálták volna a Csikk bizniszt.

Csikk ügynöke genovai lapok szerint perelné a klubot a baszakodás miatt. Ferrero szerint egészséges a gyerek, apróságnak nevezte Csikk problémáját.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 12:26

s4tch wrote:

a spanyoloknál minden játékos szerződésében kötelező elem a kivásárlási záradék. ceballosé korábbi hírek szerint 15m volt, úgyhogy erre vagy ráfizetett a real, vagy a korábbi hírek bizonyultak pontatlannak.

Szerintem annyi a sztori,hogy a 15 milla egyben érvényes, de ők 2 részletben fizetnek, most 10-et aztán 7-et és ennyi a "kamat".

Azt nem értem,hogy Renato Sanches nekünk nem lenne jó középre? Benne legalább van potenciál,de a 30-asok max már visszafelé fognak csak fejlődni.

Én csak azt nem értem,hogy a többi csapat ezt simán nézi,hogy a Milan kivételt kapjon az FFP alól? 
Persze én is szeretnék egy erős Milant látni,de azért Bonucci miatt remélem kizárják őket a nemzetközi kupákból 5 évre Very Happy

Last edited by sneco7 on 2017-07-17, 12:47; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 12:25

Az komoly hogy Morcit 10millás fizuval csábítják? Miaf.szom van már...??affraid
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 11:05

https://mobile.twitter.com/khaledalnouss1/status/886865005135642624/video/1
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 09:59

s4tch wrote:

a spanyoloknál minden játékos szerződésében kötelező elem a kivásárlási záradék. ceballosé korábbi hírek szerint 15m volt, úgyhogy erre vagy ráfizetett a real, vagy a korábbi hírek bizonyultak pontatlannak.
Na ezt nem tudtam, hogy ott ez kötelező jellegű. Very Happy Viszont rengeteg példa volt rá, hogy úgy lehetett érezni, hogy mi engedünk más csapatok javára, ők meg emelnek a mi kárunkra. Smile

Más. Rummenigger szerint kapcsolatban állnak a Milannal, Renato Sanchez ügyében....hát beszarok!
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 09:19

CsT wrote:
A lehúzásról meg: Dani Ceballost 17 milláért vette a Reál, kb olyan kaliber a srác mint Dibcsi volt amikor vettük, csak minket Zamparini simán lerántott 40 misiről....

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 09:13

CsT: és abban sem vagyok biztos, hogy mi elvihettük volna azt a török gyereket 13,4+1,5 millióért. Amint mozdul valakira a klub, egyből jobban fog a toll a másik félnél.

tjunior: teljesen olyan a milan költekezése mintha nem is a valóságban lennénk, hanem valami szar menedzserjátékban. Egyrészt nem apróért igazolnak, másrészt nem is 3-4 játékost, hanem már lassan egy kezdőcsapatnyi új embernél tartanak.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 09:06

A szopatás téma is valós. Az Atalanta lazán lepattintott minket Caldaráról miközben ott van náluk Spina meg Orsolinit is megkapták....pedig úgy gondolná az ember, hogy velük jó viszonyban vagyunk.

A lehúzásról meg: Dani Ceballost 17 milláért vette a Reál, kb olyan kaliber a srác mint Dibcsi volt amikor vettük, csak minket Zamparini simán lerántott 40 misiről....

Mi meg bontogatjuk itt fel közös megegyezéssel a szerződéseket.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 09:01

zetterberg40 wrote:

Valami tervet vázoltak fel a szövetség felé, de nem volt kedvem utána nézni, rohadjanak meg. Látatlanban sem értem, ez hogyan lehetséges, miközben Marottáék kínosan ügyelnek erre, mások viszont csak simán tesznek az egészre.

Nerozzi szerint Matics Műringyóval akar dolgozni, ezért ragaszkodik hozzá, hogy létrejöjjön a Mu-ba igazolása - annak ellenére, hogy ugye a dinamo erről hallani sem akar a Lukaku ügy miatt.
Én úgy tudom, hogy ősszel kell valami tervet prezentálniuk az UEFA felé...Ez mi most komolyan. Azt még elfogadom, hogy letesznek az asztalra egy 3 éves elképzelést az UEFA átvizsgálja és ha reálisnak tarja akkor rábólint. De ez mi? Puszira? Figyelj most költünk mint az állat, aztán később majd hozzáigazítjuk a számokat...Finoman szólva is tisztességtelen azokkal a csapatokkal szemben akik meg betartják az FFPt. Úgy látszik Berlusconi érdekérvényesítő ereje még mindig elég bizonyos dolgokra...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 08:57

zetterberg40 wrote:

Valami tervet vázoltak fel a szövetség felé, de nem volt kedvem utána nézni, rohadjanak meg. Látatlanban sem értem, ez hogyan lehetséges, miközben Marottáék kínosan ügyelnek erre, mások viszont csak simán tesznek az egészre.

Nerozzi szerint Matics Műringyóval akar dolgozni, ezért ragaszkodik hozzá, hogy létrejöjjön a Mu-ba igazolása - annak ellenére, hogy ugye a dinamo erről hallani sem akar a Lukaku ügy miatt.
És ha nem sikerül betartani akkor mi lesz? Pénzbüntetés? Amit simán kiköhög a kínai majom? Mi meg fillérre számolgatjuk, hogy mennyit költhetünk....
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 08:40

s4tch wrote:
megállapodtak az uefával...

Back to top Go down
View user profile
Petike007
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 08:24

Ami számomra egy ideje nyugtalanító, hogy a kvázi fiókcsapatok is mennyire lehúznak és hülyének néznek minket.

A Sas beszopatott minket Beradi ügyben. Ok interes volt a pizsamája stb, de akkor is az egyik legtehetségesebb olasz támadó.

Most az Atlanta szopat éppen Caldara ügyében plusz Spinazola is ott van.

A másik évek óta úgy zajlik a mercato, hogy nettó kapkodásnak tűnik az egész. Nem látom, hogy mi az irány ahová tartunk mit akarunk csinálni. Most elment Bonu, nincsen középpálya, de Bernát a fő prioritás. Évek óta nem posztra igazolunk. 

Agnelli azt ígérte, hogy megtartjuk a legjobbakat, és jön egy sztár igazolás. Na ez így nem jött be. Minden Mexikóvárosi gyerek Juve mezben lesz, erre lemondjuk egy héttel előtte a túrát. Lapo Elkan kellene elnöknek. jocolor  

Utoljára a Falsopolikor volt ekkora fejetlenség, de ott éppen a klub léte forgott veszélyben. Most rekord éveket zárunk nagyon masszív pluszban, mégis azon aggódunk hogy mi lesz holnap? Mikor megy el Dybala, vagy Sandro, mert nálunk ez bármelyik nap megtörténhet.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 08:17

megállapodtak az uefával...
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-17, 08:16

Ha a Milan leigazolja pl Moratat, az azt jelenti hogy kb 300 millát költött ezen a mercaton (ok tudom reszletek meg minden, de most tekintsünk el ettől - 300 millas terhet vállalt). Azt magyarazza már el nekem valaki, hogy kínai miliardos ide vagy oda hogy a picsába verhet el ennyit egy olyan csapat amelynek a bevetelei joval elmaradnak a miénktől, nincs BL pénz, saját stadion és az FFP erre nyom egy nagy thumbs upot? Én igazából ezt már a MUnal se nagyon értettem, de ők bevételek teren bőven top3asok BL meg egyebek nelkul is, na de a Milan...
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 22:06

CsT wrote:

A Bernát ügyben Stuani a hibapont, mert az ügynöke szerint nem kíván Firenzébe játszani....szóval vagy bevonunk mást vagy marad a cash.
Rincon mehet nyugodtan
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 21:18

Tankcsapda wrote:

Szerintem nem is lesz semmi Bonuccival kapcsolatban, gondolom, ezt már lezárták magukban, és a pótlásán dolgoznak. Én Garaynak pont, hogy örülnék. A védelem közepébe már megvan az "utánpótlás" Rugani és Caldara személyében, és egy low cost megoldásként tökéletes lenne az argentin. Rugani helyét nem venné el a kezdőben, viszont jobb, mint Benatia, Barzagli meg ugye alapembernek már túl öreg lenne. 15 millióból ha meglenne, én nem bánnám, ha jönne. Manolas utazik az USA-ba a Romaval, szóval ő valószínűleg felejtős, de Vrij még érdekes lehet, bár most a sokak által körbeudvarolt Virgil van Dijk is szóba került. Én Ruganinak bizalmat szavaznék, de ha egy drágább játékos érkezne, akkor Ruganival csereként fog Allegri számolni. Én úgy gondolom, ha megkapná a bizalmat, feledtetni tudná Bonucci távozását...legalábbis azt a részét, amit ő a teljesítményével tud.

Szczesny elvileg 9 millió €-ért fog érkezni, na ez így azért már nem rossz szerintem. Viszont amit megspórolunk rajta, azt betoljuk a Berna-transzferbe, 40 + Sturaroért cserébe jöhet, amit kicsit sokallok érte. De a két legfontosabb poszttal kapcsolatban még mindig kapálózunk. Csalódott lennék, ha a De Sciglio-Locatelli duó lenne a befutó. DS kevés, Locatelli még kevés, bár én látok benne potenciált, csak valahogy Khedira kezdőből való eltüntetését nem igazán segítené.
A Bernát ügyben Stuani a hibapont, mert az ügynöke szerint nem kíván Firenzébe játszani....szóval vagy bevonunk mást vagy marad a cash.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 21:11

CsT wrote:
Pár hülyeség(?) amit délután olvastam:

A milány hivatalosan is behúzta Bigliát 17 milláért, ismét erősítés, ismét jó áron.....

A Lóma valszeg Mahrez-el pótolja Anulut....ezzel megintcsak nem gyengülnek.

Kroost nem csak mi szeretnénk hanem az inda is (Kérdés ő akar-e ez eddigi fizujánál kevesebbet kapni Very Happy)

Kondomhiba viszont nem Spalettinek, a valencia viheti kölcsön+opcióval.

Naingólam pedig hosszabbított (akármekkora patkány is, a Lómához lojális ezt meg kell hagyni)

A patkány helyére egyre rosszabb neveket olvasni, pl Garay (de jó lenne egy újabb 30-as védő...)

Spinazzola ügynöke szerint még nem tudják hol kezdi a szezont, Caldara viszont tuti marad Atlantában, ezt az elnökök is megerősítette.

Amúgy a patkány eladásával kapcsolatban volt már megszólalás a vezetők részéről? Mert én még lófaszt se láttam...

Szerintem nem is lesz semmi Bonuccival kapcsolatban, gondolom, ezt már lezárták magukban, és a pótlásán dolgoznak. Én Garaynak pont, hogy örülnék. A védelem közepébe már megvan az "utánpótlás" Rugani és Caldara személyében, és egy low cost megoldásként tökéletes lenne az argentin. Rugani helyét nem venné el a kezdőben, viszont jobb, mint Benatia, Barzagli meg ugye alapembernek már túl öreg lenne. 15 millióból ha meglenne, én nem bánnám, ha jönne. Manolas utazik az USA-ba a Romaval, szóval ő valószínűleg felejtős, de Vrij még érdekes lehet, bár most a sokak által körbeudvarolt Virgil van Dijk is szóba került. Én Ruganinak bizalmat szavaznék, de ha egy drágább játékos érkezne, akkor Ruganival csereként fog Allegri számolni. Én úgy gondolom, ha megkapná a bizalmat, feledtetni tudná Bonucci távozását...legalábbis azt a részét, amit ő a teljesítményével tud.

Szczesny elvileg 9 millió €-ért fog érkezni, na ez így azért már nem rossz szerintem. Viszont amit megspórolunk rajta, azt betoljuk a Berna-transzferbe, 40 + Sturaroért cserébe jöhet, amit kicsit sokallok érte. De a két legfontosabb poszttal kapcsolatban még mindig kapálózunk. Csalódott lennék, ha a De Sciglio-Locatelli duó lenne a befutó. DS kevés, Locatelli még kevés, bár én látok benne potenciált, csak valahogy Khedira kezdőből való eltüntetését nem igazán segítené.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 20:47

Pár hülyeség(?) amit délután olvastam:

A milány hivatalosan is behúzta Bigliát 17 milláért, ismét erősítés, ismét jó áron.....

A Lóma valszeg Mahrez-el pótolja Anulut....ezzel megintcsak nem gyengülnek.

Kroost nem csak mi szeretnénk hanem az inda is (Kérdés ő akar-e ez eddigi fizujánál kevesebbet kapni Very Happy)

Kondomhiba viszont nem Spalettinek, a valencia viheti kölcsön+opcióval.

Naingólam pedig hosszabbított (akármekkora patkány is, a Lómához lojális ezt meg kell hagyni)

A patkány helyére egyre rosszabb neveket olvasni, pl Garay (de jó lenne egy újabb 30-as védő...)

Spinazzola ügynöke szerint még nem tudják hol kezdi a szezont, Caldara viszont tuti marad Atlantában, ezt az elnökök is megerősítette.

Amúgy a patkány eladásával kapcsolatban volt már megszólalás a vezetők részéről? Mert én még lófaszt se láttam...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 20:46

Khedira fizujánál 1-1,5 millióval volt magasabb az alapbére.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 20:39

Krisz wrote:

Jó játszuk egy kicsit az ördög ügyvédjét, a világ legjobb középhátvédje aki sorozatban 6 scudettot nyer annak illik többet keresnie mint Khediranak. Ez a took him for granted tipikus esete.
Én már régóta mondom ezt, hogy minden rossznak Khedira az oka. Wink
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2017-07-16, 17:15

zetterberg40 wrote:

+1, pontosan.

Szerintem Belottit behúzzák, a Toro új mezeit négy játékossal reklámozzák, de ő nincs köztük. Bár igazság szerint Morata sem lepne már meg, volt olyan pletyka hogy a patkánnyal próbálják meggyőzni a transzferről.

Jó játszuk egy kicsit az ördög ügyvédjét, a világ legjobb középhátvédje aki sorozatban 6 scudettot nyer annak illik többet keresnie mint Khediranak. Ez a took him for granted tipikus esete.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 22 of 24Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next