Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 21:55

Sorsolás közben kérdezgették a Kobrát is. Elmondta, hogy a patkány maga kérte a távozását, de nem a balhék miatt hanem mert már nem motiválta a Juve (a dupla fizu viszont igen Smile)  így nem akarták marasztalni és (milyen meglepő) keresünk egy rutinos, tapasztalt embert középre, nevekről hiába faggatták....(ez szerintem Matuidit lesz, hogy a faszom verjem bele).

A sorsolás közepes, decemberre a hal már össze szokta rakni a csapatot, szeret az élen telelni Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 21:46

Bevásárlóközpont - Page 24 20292710_1905064479520772_6764269449868105875_n

Az eleje egész kellemes, viszont a december karácsony előtt kemény lesz. Na meg ugye majd a finis tavasszal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 19:23

Aki esetleg akarja verni a sorsolásra: https://www.youtube.com/watch?v=wr9wteV4eqs&feature=youtu.be

első meccs: Cagliari otthon

Update: aztán : Genoa (i), Chievo (o), Sassuolo (i) majd Fio (o)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 15:06

Petike007 írta:


Cserébe, mint sejteni lehetett, 12 csapat indulása kétséges a kínai bajnokságban a csúszó fizuk miatt. Drogba is azért jött vissza, mert ígérték a fizut, csak nem kapta meg. 

A Milan megvásárlása egy HAMIS bankgaranciával kezdődött. Ezeket ne felejtsük el.

Nem félek tőlük, inkább építkezzünk tervszerűen, annyit költve, amennyit lehet, ne járjunk úgy, ahogy anno a Leeds Lazio stb csapatok.
Igazából az ázsiai és európai kínai csapatok összeomlásához csak annyi kell, hogy kidurranjon a szép nagy fújt kínai gazdasági lufi. Ők tudják.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 15:03

CsT írta:

És ehhez még jönni fog egy 40-70 millás csatár Minimum Kalinic, maximum Belotti, de már Diego Costa nevét is bedobták.
Amúgy tényleg röhejes az Uefa, ezután majd minden pénzcsapat ilyeneket fog beadni?...aztán majd valami "kiskapun" át belepumpálja a pénzt a csapatba....
Bevásárlóközpont - Page 24 Wearesorich-wearesorich-eareso-bolanezia-wearesorich-slogan-baru-ac-milan-gengs-25818870
kb 2 percig gondolkoztam, hogy ki vagy mi az a sorich  sunny
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 14:48

zetterberg40 írta:
Gondoljatok bele, hogy ha már most bármit megtehetnek szabadon, akkor mi lesz az első, pályán elért siker után? Velük sem lehet majd versenyezni. Ha most van 100+ millió egy talicska játékosra, akkor egy jó szezon (mondjuk bl hely) után probléma nélkül lesz 80-100-120 milla egy-egy játékosra 10 milliós fizetéssel. A patkány fizetéséről pl már most megoszlanak a hírek. Van egy 6,5m+bónuszok és egy 8m+bónuszok verzió. Nulla teljesítményt felmutatva közel ugyanannyit tudnak fizetni a legjobban kereső játékosuknak, mint a Juve hat év komoly, euróra kiszámolt építkezés és folyamatos siker mellett.

Én attól nem tartok, hogy az ilyen költekezések rendszeresek lesznek, szerintem sokkal nagyobb az esély arra hogy összeomlik az egész kártyavár. Emlékezzünk a Chelseare, ahol hasonló pénzmosoda alakult nagy bevásárlással, de az első év után átálltak egy ésszerű modellre. Kötve hiszem, hogy a kínaiak többet tudnának költeni mint Abramovic, ha meg tényleg ezt fogják csinálni folyamatosan, akkor tutira bedől az egész.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 14:42

Bozzo szerint Morci elutasította a jobb feltételeket kínáló milányt a juve szurkolók szeretete miatt. Jó lenne hinni, hogy létezik még ilyen. wub
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 14:30

zetterberg40 írta:
Gondoljatok bele, hogy ha már most bármit megtehetnek szabadon, akkor mi lesz az első, pályán elért siker után? Velük sem lehet majd versenyezni. Ha most van 100+ millió egy talicska játékosra, akkor egy jó szezon (mondjuk bl hely) után probléma nélkül lesz 80-100-120 milla egy-egy játékosra 10 milliós fizetéssel. A patkány fizetéséről pl már most megoszlanak a hírek. Van egy 6,5m+bónuszok és egy 8m+bónuszok verzió. Nulla teljesítményt felmutatva közel ugyanannyit tudnak fizetni a legjobban kereső játékosuknak, mint a Juve hat év komoly, euróra kiszámolt építkezés és folyamatos siker mellett.

Cserébe, mint sejteni lehetett, 12 csapat indulása kétséges a kínai bajnokságban a csúszó fizuk miatt. Drogba is azért jött vissza, mert ígérték a fizut, csak nem kapta meg. 

A Milan megvásárlása egy HAMIS bankgaranciával kezdődött. Ezeket ne felejtsük el.

Nem félek tőlük, inkább építkezzünk tervszerűen, annyit költve, amennyit lehet, ne járjunk úgy, ahogy anno a Leeds Lazio stb csapatok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 14:29

Az ínter eddigi nyári igazolásai:

Bevásárlóközpont - Page 24 Fb_img11
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 14:28

Gondoljatok bele, hogy ha már most bármit megtehetnek szabadon, akkor mi lesz az első, pályán elért siker után? Velük sem lehet majd versenyezni. Ha most van 100+ millió egy talicska játékosra, akkor egy jó szezon (mondjuk bl hely) után probléma nélkül lesz 80-100-120 milla egy-egy játékosra 10 milliós fizetéssel. A patkány fizetéséről pl már most megoszlanak a hírek. Van egy 6,5m+bónuszok és egy 8m+bónuszok verzió. Nulla teljesítményt felmutatva közel ugyanannyit tudnak fizetni a legjobban kereső játékosuknak, mint a Juve hat év komoly, euróra kiszámolt építkezés és folyamatos siker mellett.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 14:01

Bevásárlóközpont - Page 24 20286900_1904625836231303_6844865216163783772_o
Annak ellenére, hogy egész héten a Milannal boronálták össze, Miamiban meglepetésként csatlakozott a kerethez Renato Sanches, aki már pályára is lépett egy spontán edzőmeccsen. Ahhoz képest, hogy a felkészülés elején jár, máris kiváló formának örvend, a 26-os mezszámot választotta, ami előrevetíti Lichtsteiner távozását is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 13:27

Krisz írta:


Szerintem rettentő tahó, hogy egy kínai pénzmosoda csak úgy vehet egy kezdőcsapatot a semmiből. Ha meg az UEFA és egyéb gittegyletek csak úgy legyintenek erre, míg mások a non-EU kvotaval meg konyvelessel izzadnak az egyenesen elfogadhatatlan.

Vicc:
Bevásárlóközpont - Page 24 Screen11
És ehhez még jönni fog egy 40-70 millás csatár Minimum Kalinic, maximum Belotti, de már Diego Costa nevét is bedobták.
Amúgy tényleg röhejes az Uefa, ezután majd minden pénzcsapat ilyeneket fog beadni?...aztán majd valami "kiskapun" át belepumpálja a pénzt a csapatba....
Bevásárlóközpont - Page 24 Wearesorich-wearesorich-eareso-bolanezia-wearesorich-slogan-baru-ac-milan-gengs-25818870
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 12:47

sneco7 írta:
Transfermarkt-on valami olyasmit olvastam, hogy az UEFA nem ájult el a Milan terveitől, bár októberben futhatnak még egy kört, de valami olyasmit ígértek benne, hogy pár év alatt gazdasági szempontból lenyomják a Real Madridot is a kínai piacon legalábbis, ezt tartja az UEFA valószínűtlennek. Emiatt akár az is előfordulhat,hogy 2018-19-ben szabad lesz minden kedd,szerda estéjük Very Happy Már amennyire a megkopott német tudásommal kihámoztam a cikkből a dolgokat.

Annyira röhögnék,ha tényleg kizárnák őket 1-2 évre a BL-ből Very Happy

Szerintem rettentő tahó, hogy egy kínai pénzmosoda csak úgy vehet egy kezdőcsapatot a semmiből. Ha meg az UEFA és egyéb gittegyletek csak úgy legyintenek erre, míg mások a non-EU kvotaval meg konyvelessel izzadnak az egyenesen elfogadhatatlan.

Vicc:
Bevásárlóközpont - Page 24 Screen11
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 11:40

Transfermarkt-on valami olyasmit olvastam, hogy az UEFA nem ájult el a Milan terveitől, bár októberben futhatnak még egy kört, de valami olyasmit ígértek benne, hogy pár év alatt gazdasági szempontból lenyomják a Real Madridot is a kínai piacon legalábbis, ezt tartja az UEFA valószínűtlennek. Emiatt akár az is előfordulhat,hogy 2018-19-ben szabad lesz minden kedd,szerda estéjük Very Happy Már amennyire a megkopott német tudásommal kihámoztam a cikkből a dolgokat.

Annyira röhögnék,ha tényleg kizárnák őket 1-2 évre a BL-ből Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 10:00

A Lazionak amúgy mit ártottunk? Mert a hírek szerint Lotito bárhová eladná Keitát csak a Juventusnak nem...(bár szerintem nincs is rá szükségünk, főleg ha a sikk ügy még függőben van)

Goretzka inkább Pjancsi posztja, hihetelen, hogy lassan augusztus és a DM poszt még üres. 

Jah, Csecs megsérült, gondolom közel állt Allegrihez vagy ilyesmi Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-26, 07:27

Krisz írta:

Jó Sanchest megértem, szerintem masszívan overrated. Mondjuk nem vagyok biztos benne hogy a Milan elviszi. Vidal meg tutira nem megy az ínterbe. Ettől függetlenül is peremen lenne Moricka reálisan nézve. Thiago úgy hozza a védekező statjait, hogy a kreatív és támadó statokban igazan vilagklasszis meg a Bayern dominans jateka mellett annyira sok labdát nem kell szerezni. Vidalnal kb csak a pialasba lehet belekötni, Tolisso ugyanaz a skillset mint ő. 4231ben a 2 kp helyből így gyakorlatilag a 4-5. lenne a sorban ugy hogy Thiago 26, Tolisso 22, Vidal 30, Sanches 19. Ez egy olyan sor amihez sanszos hogy vagy 3-4 evig hozzá se kell nyulni.

Áhh na mind1, meg kellett volna venni Gagliardinit...

Német a csávó, egészen biztosan megtalálják majd valahogy a helyét a kezdőben. A koföderációs kupán szerintem a legjobb játékos volt.

Nemcsak Gagliat, hanem Contit is. Fájni fog, hogy a Milanba ment. Pont a Bayern elleni sörmeccsüket láttam, jól mozgott a jobb oldalon...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 23:59

zetterberg40 írta:


Sanchest már idén lepasszolják - szerintem a Milannak. Vidalt pedig legkésőbb jövőre, hacsak nem köt már ki idén az izében.

Jó Sanchest megértem, szerintem masszívan overrated. Mondjuk nem vagyok biztos benne hogy a Milan elviszi. Vidal meg tutira nem megy az ínterbe. Ettől függetlenül is peremen lenne Moricka reálisan nézve. Thiago úgy hozza a védekező statjait, hogy a kreatív és támadó statokban igazan vilagklasszis meg a Bayern dominans jateka mellett annyira sok labdát nem kell szerezni. Vidalnal kb csak a pialasba lehet belekötni, Tolisso ugyanaz a skillset mint ő. 4231ben a 2 kp helyből így gyakorlatilag a 4-5. lenne a sorban ugy hogy Thiago 26, Tolisso 22, Vidal 30, Sanches 19. Ez egy olyan sor amihez sanszos hogy vagy 3-4 evig hozzá se kell nyulni.

Áhh na mind1, meg kellett volna venni Gagliardinit...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 22:36

_DREAM_ írta:


Vidal amugy mi a bánatos faszért menne el az Interbe? Laughing

Pénzért. Jó sok pénzért, lévén egy zsoldosról beszélünk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 22:30

zetterberg40 írta:


Sanchest már idén lepasszolják - szerintem a Milannak. Vidalt pedig legkésőbb jövőre, hacsak nem köt már ki idén az izében.

Vidal amugy mi a bánatos faszért menne el az Interbe? Laughing
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 22:00

Krisz írta:

Amugy mi a csecsnek kell még egy középpályás a Bayernnek? Tolisso, Thiago, Vidal, Renato Sanches, Hámesz mellé kicsit talán már sok lenne...

Sanchest már idén lepasszolják - szerintem a Milannak. Vidalt pedig legkésőbb jövőre, hacsak nem köt már ki idén az izében.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 21:52

zetterberg40 írta:


Goretzka konkrétan kibaszott jó igazolás lenne, az a srác 2-3 éven belül klasszis lesz. Persze semmi esély rá, azt beszélik, már van megállapodása a Bayernnel 2018-ra, mint annak idején Lewandowskinak. Amúgy ő inkább támadóbb arc, Marottáék meg látszólag nem is btb kp-t keresnek, hanem egy holding midfieldert.

Persze, most éppen Mórickára böktek a firkászok, mondjuk az azért ritka, hogy totál a semmiből jön valaki, szóval a 2552839 bedobott név kozül valaki azért majd jönni fog.
Amugy mi a csecsnek kell még egy középpályás a Bayernnek? Tolisso, Thiago, Vidal, Renato Sanches, Hámesz mellé kicsit talán már sok lenne...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 21:18

Krisz írta:

 A bullshit generátor legutóbb Mórickát dobta ki a Schalkeből. Fiatal, tackle-interception elfogadható, viszont a ~80% pass accuracy kicsit vékony, bár nem tudom milyen szerepkorben jatszik a hollandoknál.

Goretzka konkrétan kibaszott jó igazolás lenne, az a srác 2-3 éven belül klasszis lesz. Persze semmi esély rá, azt beszélik, már van megállapodása a Bayernnel 2018-ra, mint annak idején Lewandowskinak. Amúgy ő inkább támadóbb arc, Marottáék meg látszólag nem is btb kp-t keresnek, hanem egy holding midfieldert.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 20:46

CsT írta:
Hát nem tudom, az első felkészülési meccsen Dybala emlékeztetett egyedül focistára....Ha a két patkány nem távozott volna akkor nem lenne vészes a távozása, de így már megint meglenne a 3 stabil kezdő távozó úgy, hogy jelenleg Lichti és Kebab kezdő pozícióban van....

Azt nézegettem, hogy nem tudod felraknu egyszerre Costat, Dybalat, Bernátot meg Cuadradot, aztan gondolkodtam hogy igy vegulis van benne racio hogy elpasszoljuk Cuadradot...aztán eszembe jutott hogy lófaszt. Pont az hiányzik évek óta, hogy ha 2-1re szopunk a Margit ellen, akkor ne Lemina jöjjön be a szélre, hanem Cuadrado vagy Bernát vagy neadjisten Pjaca. Szóval elől most pont jól vagyunk, lehet rotálni is, hátha akkor elégedetlenkedés se lesz.
De Sciglio amúgy azért se rossz igazolás (feltetelezve hogy az Allegris formáját hozza), mert Szandi és Asamoah mögött lehet biztositek (ahogyan Cuadrado lehet ugyanez Desci és Lichti mögött). Kell egy high profile box to box és kész is a mercato, a maradék időben meg el lehet passzolni Leminat meg Ringot. A bullshit generátor legutóbb Mórickát dobta ki a Schalkeből. Fiatal, tackle-interception elfogadható, viszont a ~80% pass accuracy kicsit vékony, bár nem tudom milyen szerepkorben jatszik a hollandoknál.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 16:54

Hát nem tudom, az első felkészülési meccsen Dybala emlékeztetett egyedül focistára....Ha a két patkány nem távozott volna akkor nem lenne vészes a távozása, de így már megint meglenne a 3 stabil kezdő távozó úgy, hogy jelenleg Lichti és Kebab kezdő pozícióban van....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 15:40

CsT írta:
Két érdekesebb nyilatkozat.
Chiello szerint kell ötödik védő, mert négyen kevesen vannak.
Higuain szerint Dybcsi most kényes(?) korszakát éli de a csapat szeretné ha maradna (wtf? hát remélem nincs terítéken a távozása még idén, mert akkor aztán tényleg szarban lennénk)
Én annyira nem lepődnék meg ha Bernardeschit nem szélre hanem középre vettük volna meg...
Idén nem érezném a világvégét ha Dybalat eladnánk, nem volt egy nagy szezonja. Persze  a mostani idényben beleszokhat a szerepkörébe és piríthat egy olyat mint az első szezonjában...de nem is tudom. Őszintén szólva ha az árából hoznánk egy Cancelot, Keitat meg egy brutál középpályást, nem sírnám tele a kispárnám.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 15:34

Szerintem Dybalanak a két csatáros felállás lenne az ideális, amiben ő a seconda punta. Jövőre mondjuk úgyis eladják Marottáék. Bernátnak fekszik leginkább Dybcsi jelenlegi posztja, a Fioban remekelt abban a szerepkörben.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 15:26

CsT írta:
Két érdekesebb nyilatkozat.
Chiello szerint kell ötödik védő, mert négyen kevesen vannak.
Higuain szerint Dybcsi most kényes(?) korszakát éli de a csapat szeretné ha maradna (wtf? hát remélem nincs terítéken a távozása még idén, mert akkor aztán tényleg szarban lennénk)

Dybcsi eladása, szerintem jövőre lesz esedékes.

Mi úgy építünk fel egyjátékos, hogy ő lesz a FP, nyomjuk a marketinget nála, majd eladjuk. Ez a Juve Brand építés. Mások hosszú távon sikeresek ebben, de mi szarunk a fősodorra.

A másik, hogy jelenleg nem látom Dybcsi biztos helyét a csapatban. Bernát (aki talán szélre jött, posztra igazoltuk, vagy már Dybcsi helyett?) Trequartista poziban messze jobb, mint a Dybcsi, aki igazából poszt nélküli a jelenlegi felállásban. 

Előre hiányzik belőle az izom, elnyomják, szélre meg a gyorsaság. A fájóan egylábúságánál sokkal nagyobb gond, hogy apró termetéhez képest, nem túl gyors a lelkem.

Attól még cukorfalat, meg minden, de nem látom, hogy 4-2-3-1 ben sok sót enne meg. 

Állandóan picsogós bús pandamaci vagyok.

Plusz ami a lehetséges távozásra adhat pletykát, hogy megint új korszak kezdődik, amiben Bernának szánunk nagy szerepet. Dybcsi eladása, valóban a mászóka kékek lerablását is jelenthetik. Egy Dybcsi=Savic+Vrij+Keita szitut bármikor aláírnék.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 14:42

Két érdekesebb nyilatkozat.
Chiello szerint kell ötödik védő, mert négyen kevesen vannak.
Higuain szerint Dybcsi most kényes(?) korszakát éli de a csapat szeretné ha maradna (wtf? hát remélem nincs terítéken a távozása még idén, mert akkor aztán tényleg szarban lennénk)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 14:00

zetterberg40 írta:

Hát persze. Ezt valaki elhiszi?


A Real kiszórta a szemetet, most már mehet a 180 millió Mbappeért. Számomra ezek nonszensz összegek már. Vagy amikor a Swansea elkergeti a rákba az Evertont a Sigurdssonért kínált 50 millió eurós ajánlatával.
És lehetne folytatni pl a Pool 100M-ért se adja Coutinhot vagy amikor a Lipcse lazán nemet mond 75M-re Keitáért, hogy Nyálmár 222M-jét már ne is említsük. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 13:31

LeRoi10 írta:
- Il Messaggero szerint 100 milliót teszünk le a De Vrij, Keita, Milinkovic-Savic trióért. Holnap kezdődnek a tárgyalások. 
Hát persze. Ezt valaki elhiszi?


A Real kiszórta a szemetet, most már mehet a 180 millió Mbappeért. Számomra ezek nonszensz összegek már. Vagy amikor a Swansea elkergeti a rákba az Evertont a Sigurdssonért kínált 50 millió eurós ajánlatával.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-07-25, 10:30

Napi friss: 

- Il Messaggero szerint 100 milliót teszünk le a De Vrij, Keita, Milinkovic-Savic trióért. Holnap kezdődnek a tárgyalások. 
- Tuttosport: Cuadradot 30 millióért adhatjuk el a Milannak
- GdS: Schicket augusztus végén még kivizsgálnánk, pozitív eredmény esetén Ferrero megkaphatja a pénzét, nem csak kölcsön vennénk.
- Tuttosport: Garayért egyeszkedünk a Valenciával, az ára 12 millió+ 3 millió bónusz lehet.
- GdS: Emre Can a fő célpont 30-35 millióért.
- Cancelo csak akkor érkezik ha Lichti már elment. Nem hiszem el, hogy fordítva nem működne. 

Igazodjon ki, aki tud! Very Happy 

A GdS szerint Berni nem fogja megkapni a 10-est. Pénteken mutatják be hivatalosan is Amerikában, akkor derül ki a szám is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: