Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-09-07, 19:35

@zetterberg40 wrote:

Olasz szemszögből egy foshalom, szóra sem érdemes. Audero szerintem az elsőt bepotyázta, Mandragora is kb végig lötyögte a meccset, a végén meg még el is szállt az agya a törlesztős szabálytalanságokkal. Orsolini legalább a padról beállva becsülettel hajtott, egész jól mozgott. Komolyan vették vagy sem, nagyon égő performansz volt, a szlovákok meg haraptak, jól játszottak, de nem is vártam mást tőlük. Nagyon rendben van az utánpótlásuk a lehetőségekhez mérten, jó lenne, ha a magyar fiataljainkban lenne legalább feleennyi tűz, akarat, győzni, fejlődni akarás és kitartás. A Zsolna évente 2-3 fiatalt ad el külföldre jó pénzért, és ezek a srácok gyakorlatilag egytől-egyig kint is megállják a helyüket (idei példa: Hanckot a Fio vette meg 3,5 milláért, Mrázt az Empoli 1,5-ért; tavaly Vavro 1,4-ért a Kobenhavnbe, Mazan 300k-ért Celta Vigoba; tavalyelőtt Bénes 2-3 millió környékén a Gladbachba; ja és Skriniar is onnan indult a Sampba). Rajtuk kívül is több  fiatal van lengyel, cseh és skandináv (leginkább dán) csapatokban. 

Szóval ez szerintem mindenképpen gázos volt olasz részről, pláne hogy több játékos már egész korrekt mennyiségű Serie A tapasztalattal bír (Cutrone, Calabria, Romagna, Locatelli, Mancini).

Ja és Cerrin mindenki röhögött körülöttem. A többiekhez képest kb egy óriásnak nézett ki, széttépett sportszárban állt be a combnagysűgú vádlija miatt. Valakivel ütközött egy csattanósat, nem irigyeltem a szlovák gyereket. Meglepődtem, hogy viszonylag könnyen felállt.
Klassz beszámoló volt, köszönöm. A szlovákoknál a felnőtt válogatott is rendben van már pár éve, igazad van, irigylésre méltó.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-09-07, 16:50

@rakkenroll wrote:

Na milyen volt a meccs? Az eredmény alapján a tótok nagyon simán lemeccselték a digókat. Mondjuk, a bari talikat még a nagycsapatnál sem veszik komolyan, általában.

Olasz szemszögből egy foshalom, szóra sem érdemes. Audero szerintem az elsőt bepotyázta, Mandragora is kb végig lötyögte a meccset, a végén meg még el is szállt az agya a törlesztős szabálytalanságokkal. Orsolini legalább a padról beállva becsülettel hajtott, egész jól mozgott. Komolyan vették vagy sem, nagyon égő performansz volt, a szlovákok meg haraptak, jól játszottak, de nem is vártam mást tőlük. Nagyon rendben van az utánpótlásuk a lehetőségekhez mérten, jó lenne, ha a magyar fiataljainkban lenne legalább feleennyi tűz, akarat, győzni, fejlődni akarás és kitartás. A Zsolna évente 2-3 fiatalt ad el külföldre jó pénzért, és ezek a srácok gyakorlatilag egytől-egyig kint is megállják a helyüket (idei példa: Hanckot a Fio vette meg 3,5 milláért, Mrázt az Empoli 1,5-ért; tavaly Vavro 1,4-ért a Kobenhavnbe, Mazan 300k-ért Celta Vigoba; tavalyelőtt Bénes 2-3 millió környékén a Gladbachba; ja és Skriniar is onnan indult a Sampba). Rajtuk kívül is több  fiatal van lengyel, cseh és skandináv (leginkább dán) csapatokban. 

Szóval ez szerintem mindenképpen gázos volt olasz részről, pláne hogy több játékos már egész korrekt mennyiségű Serie A tapasztalattal bír (Cutrone, Calabria, Romagna, Locatelli, Mancini).

Ja és Cerrin mindenki röhögött körülöttem. A többiekhez képest kb egy óriásnak nézett ki, széttépett sportszárban állt be a combnagysűgú vádlija miatt. Valakivel ütközött egy csattanósat, nem irigyeltem a szlovák gyereket. Meglepődtem, hogy viszonylag könnyen felállt.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-09-07, 14:52

@zetterberg40 wrote:
Dunaszerdahelyen vagyok, és a szemem Mandragorán (csk), Auderon, de Romagna is kezdő. Hozzá van még közünk?
Na milyen volt a meccs? Az eredmény alapján a tótok nagyon simán lemeccselték a digókat. Mondjuk, a bari talikat még a nagycsapatnál sem veszik komolyan, általában.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-09-06, 20:01

@zetterberg40 wrote:
Dunaszerdahelyen vagyok, és a szemem Mandragorán (csk), Auderon, de Romagna is kezdő. Hozzá van még közünk?
Eladtuk asszem a Cagliarinak, azt nem tudom hogy van-e opciónk.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-09-06, 18:26

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-05-17, 15:04

jaja, tök jó center lehet mondjuk a sassuolóban.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-05-17, 14:36

Cerrinek remek idénye volt a Perugiában, 35 meccs 19 gól 12 gólpassz. Még mindig csak 22, hátha lesz belőle valami.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 21:31

@Krisz wrote:

Ha Allegrinek management szinten megmondod hogy a cél az hogy beépítsen fiatalokat vagy legalábbis letesztelje őket élesben idő adva neki, akkor azt fogja csinálni. Ez már csak azért is a csapat érdeke mert az UEFA és az olasz szövetség is előír egy bizonyos kvótát.
Ha meg nincs neki megmondva akkor azt fogja csinálni amivel a saját belátása szerint eléri a ktűzött célokat. Hirtelen nem válik majd Guardiolavá (szerencsére) és dobálja a csikókat a pályára. Ez szerintem így rendben is van, már csak Marottáék dolga hogy kitűzzék a célt és megfelelő alapanyagot kerítsenek.

Nem is gondolom, hogy húszas évei elején járó játékosok alkotta gerincből kellene kialakítani a csapatunkat, de egy egészséges reaktív igazoláspolitikával elérhető lenne, hogy 2-3 éven belül megfelelő egyensúlyt teremtsenek az életkori kérdésben, és sikerüljön belőni az átlagéletkort egy normális szintre. Bár ameddig ennyire előkelő helyen vagyunk a palettán, addig ezen nincs miért panaszkodni, de akármikor bedőlhet a rendszer, és arra eszmélünk, hogy túlöregedett a keretünk, az eredményeket nem hozza majd mindig a csapat. Csak nem árt óvatosan kezelni ezt a részét a dolgoknak, nehogy arra eszméljünk, hogy alig tudjuk lecserélni Chielliniéket. Neki például adok 3 szezont, de már ott is takaréklángon, kevesebb meccsel. Most 38-at játszott, jó lenne ezt 25-30 közé belőni következő szezonra, hogy fitt legyen mindvégig. Barzagli 34 meccsen játszott, ez neki nagyon sok.

Hát igen, ha azt mondanák neki, akkor megcsinálná ő a fiatalítást is, csak kikkel? 6 (!) játékos van a keretben, akik legfeljebb 25 évesek, ebből elég nehéz lenne a fiatalok beépítése. Ruganival mondjuk megtehette volna, bár azért ez nem varrható csak Maxi nyakába, Rugani is tett azért, hogy nem vált mostanra alapemberré. Illetve Bernardeschi beépítése szerintem folyamatban van, nálam következő szezonban simán előrébb lenne a sorban, mint Dybala. De ez két játékos, reméljük, Caldara vezérszerepet fog kapni, Spinazzola is felépítgeti magát, Pellegrini is nagyon jó lenne az olaszos és a fiatalítási vonal miatt is. De a lényeg, hogy most ebbe nagyon is bele kell fogni, mert ha egy középpályán a 28 éves Pjanic messze a legfiatalabb, az már nem jelent jót.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 19:39

@Tankcsapda wrote:

Én is ezt látnám helyesnek, de örüljünk, ha Mandragora 2019-re felépíti úgy magát, hogy aztán Pjanic cseréjének idehozzuk. Az Allegri Marchisio felé támasztott "bizalma" alapján simán akár már most nyáron is vissza lehetne hozni, de szerintem ez nem reális.
Sajnos - és szerintem ez a legnagyobb, kiküszöbölhető hiátusa a csapatnak - a fiatalok felépítése, játszatása nem szerepel a tervek között. Igazán fiatal játékos csak Bentancur van a keretben, aki keveset játszik. A fiatalabbak közül Rugani kevés lehetőséget kapott (bár biztató, hogy Maxi bedobta a Zinter ellen), Bernardeschi sokat volt sérült is, és kevés lehetőséghez jutott, Dybala alapvetően kezdő, de nincs bérelt helye. De Sciglio 25 évesen kezdőbe verekedte magát, Sturaro pedig képességekben eleve alulmúlja a követelményeket. Ezek a játékosok, akik legfeljebb 25 évesek...ez szomorú, és ide drasztikus fiatalítás kell, mert legalább 30 éves játékosunk az bőven van. Buffon 40, Benatia 31, Höwedes 30, Chiellini 33, Barzagli 36, Lichtsteiner 34, Khedira 31, Matuidi 31, Marchisio 32, Higuaín 30, Mandzukic 31. Pont egy kezdőre való játékost lehetne összerakni ebből a korosodó részlegből, és legalább 3-4 játékost kellene elpasszolni/elengedni közülük. Könnyű lenne, ha utánpótlásból megoldhatnánk, de nincs senki, Allegri nem is meri bedobni a fiatalokat (ebben Zidanetól lehetne tanulni). Persze a győzelmi kényszer nagy úr, de még mindig nagyon öreg a keretünk. 25 éves feletti igazolást szerintem csak kivételesen indokolt esetben szabad végrehajtani.

Ha Allegrinek management szinten megmondod hogy a cél az hogy beépítsen fiatalokat vagy legalábbis letesztelje őket élesben idő adva neki, akkor azt fogja csinálni. Ez már csak azért is a csapat érdeke mert az UEFA és az olasz szövetség is előír egy bizonyos kvótát.
Ha meg nincs neki megmondva akkor azt fogja csinálni amivel a saját belátása szerint eléri a ktűzött célokat. Hirtelen nem válik majd Guardiolavá (szerencsére) és dobálja a csikókat a pályára. Ez szerintem így rendben is van, már csak Marottáék dolga hogy kitűzzék a célt és megfelelő alapanyagot kerítsenek.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 19:27

@Krisz wrote:

Egy Barcaban jövőre egy ilyen teljesítmény után kapsz 10 meccset a mély vízben bizonyítani. Ha a csapat elbír Khedirakat és Sturarokat akkor a jövő reménységeit is elkéne bírnia. Egyébként én Keant is visszahoznám és Higany meccseiből 10et odaadnék neki. Veronakban meg Crotonekben nem lehet normálisan validálni a fiatalokat emellett lazán többet fejlődnek nálunk mint jó esetben a bekkelő kis csapatban rosszabb esetben a padon.

Én is ezt látnám helyesnek, de örüljünk, ha Mandragora 2019-re felépíti úgy magát, hogy aztán Pjanic cseréjének idehozzuk. Az Allegri Marchisio felé támasztott "bizalma" alapján simán akár már most nyáron is vissza lehetne hozni, de szerintem ez nem reális.
Sajnos - és szerintem ez a legnagyobb, kiküszöbölhető hiátusa a csapatnak - a fiatalok felépítése, játszatása nem szerepel a tervek között. Igazán fiatal játékos csak Bentancur van a keretben, aki keveset játszik. A fiatalabbak közül Rugani kevés lehetőséget kapott (bár biztató, hogy Maxi bedobta a Zinter ellen), Bernardeschi sokat volt sérült is, és kevés lehetőséghez jutott, Dybala alapvetően kezdő, de nincs bérelt helye. De Sciglio 25 évesen kezdőbe verekedte magát, Sturaro pedig képességekben eleve alulmúlja a követelményeket. Ezek a játékosok, akik legfeljebb 25 évesek...ez szomorú, és ide drasztikus fiatalítás kell, mert legalább 30 éves játékosunk az bőven van. Buffon 40, Benatia 31, Höwedes 30, Chiellini 33, Barzagli 36, Lichtsteiner 34, Khedira 31, Matuidi 31, Marchisio 32, Higuaín 30, Mandzukic 31. Pont egy kezdőre való játékost lehetne összerakni ebből a korosodó részlegből, és legalább 3-4 játékost kellene elpasszolni/elengedni közülük. Könnyű lenne, ha utánpótlásból megoldhatnánk, de nincs senki, Allegri nem is meri bedobni a fiatalokat (ebben Zidanetól lehetne tanulni). Persze a győzelmi kényszer nagy úr, de még mindig nagyon öreg a keretünk. 25 éves feletti igazolást szerintem csak kivételesen indokolt esetben szabad végrehajtani.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 16:54

@CsT wrote:

Én láttam néhányat, de nagyon nehéz megítélni mert általában végig bekkelnek.

Egy Barcaban jövőre egy ilyen teljesítmény után kapsz 10 meccset a mély vízben bizonyítani. Ha a csapat elbír Khedirakat és Sturarokat akkor a jövő reménységeit is elkéne bírnia. Egyébként én Keant is visszahoznám és Higany meccseiből 10et odaadnék neki. Veronakban meg Crotonekben nem lehet normálisan validálni a fiatalokat emellett lazán többet fejlődnek nálunk mint jó esetben a bekkelő kis csapatban rosszabb esetben a padon.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 14:39

@EsztéNégy wrote:

Nem szoktam nézni Crotone meccseket, de a Whoscored statjai szerint elég magasan a legjobb játékosuk idén Mandragora.
Én láttam néhányat, de nagyon nehéz megítélni mert általában végig bekkelnek.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 14:38

@Tankcsapda wrote:
Mi a helyzet a kölcsönadott játékosokkal? Az rendben, hogy Caldara és Spina jönnek nyáron, de ahogy látom, Pjaca pályafutását megtörte a sérülése, a Schalkeban sem játszik, Kean hol játszik, hol nem, és túl sok gólt sem lőtt, Orsolini elég kevés lehetőséget kap, azzal sem él, a többiekkel meg nagyon nem is érdemes számolni. Egyedül Mandragora kérdéses számomra még. 21. éves, viszont most a Crotoneban végigtolja a szezont, a bajnokságban konkrétan két meccset kihagyott (ebből egy sárgák utáni eltiltás), ezt leszámítva végig pályán volt. Nem láttam túl sokat játszani, de a későbbiekben lehet majd vele számolni? Nagy szerepe van a Crotone feltámadásában?
Pjaca jól kezdett de pár meccs után a Schalke átállt 3-5-2-re és abban nem nagyon van neki hely.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 14:35

@Tankcsapda wrote:
Mi a helyzet a kölcsönadott játékosokkal? Az rendben, hogy Caldara és Spina jönnek nyáron, de ahogy látom, Pjaca pályafutását megtörte a sérülése, a Schalkeban sem játszik, Kean hol játszik, hol nem, és túl sok gólt sem lőtt, Orsolini elég kevés lehetőséget kap, azzal sem él, a többiekkel meg nagyon nem is érdemes számolni. Egyedül Mandragora kérdéses számomra még. 21. éves, viszont most a Crotoneban végigtolja a szezont, a bajnokságban konkrétan két meccset kihagyott (ebből egy sárgák utáni eltiltás), ezt leszámítva végig pályán volt. Nem láttam túl sokat játszani, de a későbbiekben lehet majd vele számolni? Nagy szerepe van a Crotone feltámadásában?

Nem szoktam nézni Crotone meccseket, de a Whoscored statjai szerint elég magasan a legjobb játékosuk idén Mandragora.

Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-04-29, 14:26

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-29, 20:43

politano, te jó ég Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-29, 08:47

Ha Mandzukic vagy Dybala megy nyáron, akkor lenne hely neki. Ezt a teljesítményt (amit amúgy a Malac is megirigyel(het)ne) egyenletesen elvárni tőle természetesen botorság, de arra amire Schicket vettük volna minden bizonnyal készen áll.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-28, 16:29

Kean közben kettőt rámolt, és MoM lett.

Nem feltétlen rossz dolog külcsön adni a csikókat. Pjaca is jól nyomja. Kean is (bár úgyis elviszi a pizzás)
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-21, 19:51

@s4tch wrote:
itt a gól, tök szép csatárteljesítmény:

https://streamable.com/s5mx6

és baszki, most, hogy dybala megsérült, jól is jönne nekünk egy gyors, cselezni képes játékos.
Nehéz lett volna itt felépíteni, Dybala sérülése ellenére is szerintem jó döntés volt a kölcsön. A Schalke Bundesliga dobogóért megy, sűrű a mezőny, Pjaca sok kiélezett meccset játszhat. Ma is még kifingott szűk egy óra alatt, nagyjából talán február végére lehet belőle újra teljesértékű játékos. Az is fasza, hogy ma is csatárt játszott, nem pedig szélsőt. Még valamikor decemberben volt az a sajtótájékoztató, amin Allegri Pjacáról, mint Higany-cseréről beszélt. Azt mondta mindene adott, hogy kiváló csatár legyen belőle. Jó lenne ha nem kéne cserecsatárba sok pénzt fektetni.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-21, 19:14

itt a gól, tök szép csatárteljesítmény:

https://streamable.com/s5mx6

és baszki, most, hogy dybala megsérült, jól is jönne nekünk egy gyors, cselezni képes játékos.
Back to top Go down
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-21, 18:29

Pjacának az első tétmeccsen is csak 16 perc kellett a gólhoz. Csak maradjon egészséges.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-07, 18:55

@tjunior wrote:
Pjaca gólt lőtt Geisenkrichernburgbergsteinben

Ezért érte meg kölcsönadni.

Az osztárkok mostanában nagyon jó a fiatal fiúk felépítésében.

Itt a szlovénunk megkapja a játéklehetőséget, és visszatérhet arra a szintre, ahol a sérülése előtt volt. Dagadó erekkel tér vissza Torinóba, duzzadt önbizalommal, és minden mással.

Jobb így, mintha Veronában lenne.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2018-01-07, 18:33

Pjaca gólt lőtt Geisenkrichernburgbergsteinben
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-10-01, 19:55

@zetterberg40 wrote:
Kean kezdő volt és gólt lőtt a Toro ellen.
Félreértés ne essék örülök Keannek, tény, hogy a jegyzőkönyvben egy gól szerepel a neve mellett, de lényegében Cerci belerúgta a gólvonalon álló szerecsen fiúnkra, aki hatalmas szerencsének köszönhetően nem volt lesen. Volt még egy üres kapus helyzete az ötösön belül, azt csúnyán a keresztlécre lőtte. De hajrá, termelje a gólokat, hátha most megindul valami!

Egyébként Mandragora és Lirola is végigjátszotta a mai meccsét. Romagna pedig ma volt először kezdő a Serie A-ban, bár nem is tudom milyen szerződése van, van-e még lehetőség a visszatérésére.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-10-01, 18:26

Kean kezdő volt és gólt lőtt a Toro ellen.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-09-30, 17:55

@s4tch wrote:
fél szemmel néztem, szerintem mindkettő baszott jó volt. úgy tűnik, spinazzola sem szenvedte meg túlzottan a nyári cirkuszt, illetve ha így is volt, hamar talpra állt. jöhetnek jövőre.

Ez jó hír. A twitteren detto dicsérik mindkettőt (a linkelt videó is alátámasztja).
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-09-30, 08:59

Néztem Caldara statjait a meccsről ,elég komolyak, nagy szerepet vállalt abban ,hogy az Atalanta kibekkelte a meccset.
3 tackle 6 interceptions 4 clearences 3 blokkolt lövés
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-09-29, 23:36

fél szemmel néztem, szerintem mindkettő baszott jó volt. úgy tűnik, spinazzola sem szenvedte meg túlzottan a nyári cirkuszt, illetve ha így is volt, hamar talpra állt. jöhetnek jövőre.
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-09-29, 22:55

https://twitter.com/BTLvid/status/913782907092729857
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-09-29, 04:13

@s4tch wrote:
caldara és spinazzola is kezdenek a lyon ellen. valamelyik digi adja, kíváncsi leszek rájuk.

Nézted? Hogy ment nekik a játék?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   

Back to top Go down

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next