Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-10, 13:52

ez inkább tőzsdei izé, pl. mint mikor a miniszter asztaltársaságának a kezében megáll a vajazókés.

rugani a nyáron gyön vissza:
http://www.football-italia.net/58454/%E2%80%98rugani-will-return-juventus%E2%80%99

örülök, úgyis kellene védőt venni, ő pedig eddig elég jónak tűnik.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-29, 20:48

atyaúristen, hogy lehetett ezt egyáltalán lefújni...

ez a bennfentes kereskedelem konkrétan fogadási csalás vagy tőzsdei manupiláció?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-29, 16:38

hatalmas homorítás volt palaciótól. ha ugyanezt a juve javára fújják be, romát elöntik a könnyek, és az elmúlt 3 bajnoki címet megkapja az izé.

egyébként azt hallottátok, hogy az ügyészség bennfentes kereskedelem gyanúja miatt vizsgálja a juve-romát? afro beteg.
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-29, 14:48

http://www.dailymotion.com/video/x28o6j7_cesena-vs-Ellenség-0-1-full-highlights-26-10-2014-italy-serie-a-hd_sport

ez piros?
most olvasom hogy harom meccses eltiltast kapott a srac mert velemenyezte a jatekvezetoket lefele menet :facepalm:

exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-28, 22:52

fejelt Razz

tiszta szerencse hogy lehordtam a fickot Smile

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-28, 22:35

@exchaby wrote:
berardi egyebkent sem nagyon villog, most meg folerugott 1 buntetot is...

...aztán meg adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt. Smile
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-28, 22:02

berardi egyebkent sem nagyon villog, most meg folerugott 1 buntetot is...

rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-14, 19:39

Én nagyon bírom őket, már jóideje. Kedvencem volt például az a Parma, ahol együtt zsugázott Veron és Crespo, de Batistutat is csíptem a liláknál, vagy Riquelmét. Épp ezért érzékenyebben reagálok az őket ért kritikákra, kicsit. Tevezt már akkor bírtam, amikor hallottam, hogy Brazíliában argentin létére ikon tud lenni. Ritka. A válogatottban is simán ott lenne a helye -a döntőn döntő tényező lehetett volna, sajnos már csak volna-, valószínűleg Messivel lehet valami, gyanús.

Egy haverom élt ott majd 2 évet, volt a Bombonerában Boca-River meccsen, azt mondta, elmesélhetetlen a hangulat.
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-14, 19:18

@rakkenroll wrote:
@Krisz wrote:
...

Jó-jó, csak azért hoztam fel az argentinokat, mert úgy rémlik, nem kedveled őket, s ez is közrejátszik a Tevez habitusáról, jelleméről kialakított véleményedben. Mindegy, szerintem nincs baj a mentalitásával, a briteknél viszont nagyon nem érezte otthon magát, ahol igen, ott remekelt, még BRAZÍLIÁBAN is! Mancinit pedig te is tudod, miért hoztam fel - az egyik legemlékezetesebb balhéja vele vala. De, béke!

Sorry, virtuálisan lehet nem megy át, de nem idegből írtam.
Amúgy különösebben nem csípem az argentínokat, valahogy a válogatott mindig kicsit tuskón játszik, de ha egyéneket vizsgálunk akkor ez nem szempont. A lakótársam múlt héten volt Argentínában, majd megkérdezem milyen ott a helyzet Smile
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-14, 09:54

apróság? ez már a '08as FM-ben is szerepelt a tippek között: ápolj jó viszonyt a többi menedzserrel, így jobbak az esélyeid hogy eladják neked a játékosaikat ha kéred albino

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-14, 09:00

hogy milyen apróságokon múlhat egy átigazolás: nyáron úgy tűnt, hogy rabiot simán hozzánk kerülhet (hosszú távon be is férne), aztán került képbe a roma, és mostanra nyílt titok, hogy januártól ott folytatja a srác. a tuttosport tudni véli, hogy blanc (most a psg-nél menedzser) annyira rossz szájízzel hagyta itt a klubot, és annyira nem csípte, hogy coman itt kötött ki, hogy minden eszközzel megpróbálta megakadályozni, hogy rabiot-t is a juve igazolja le. tuttosport, fenntartásokkal kezelendő, de a képbe jól illenek blanc távozását követő hűvös nyilatkozatai.
Back to top Go down
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-14, 08:51

@Krisz wrote:
...

Jó-jó, csak azért hoztam fel az argentinokat, mert úgy rémlik, nem kedveled őket, s ez is közrejátszik a Tevez habitusáról, jelleméről kialakított véleményedben. Mindegy, szerintem nincs baj a mentalitásával, a briteknél viszont nagyon nem érezte otthon magát, ahol igen, ott remekelt, még BRAZÍLIÁBAN is! Mancinit pedig te is tudod, miért hoztam fel - az egyik legemlékezetesebb balhéja vele vala. De, béke!
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-13, 22:51

@rakkenroll wrote:
Oké, nem csíped az argentinokat, de Tevez nem balhés, és főleg nem félidióta. Voltak balhéi, ez igaz, az albionban, nagyrészt mert nem egyezett az idióta Mancinivel, de emellett, vagy pont ezért, honvágya is volt. A Boca-nál akarja befejezni, ahol tárt karokkal várják majd, de még Brazíliában is istenítették, ami nem semmi. Minden egyébbel egyet értek.  

Szó nem volt az argentínokról. Ne vicceljünk már, az milyen hogy valaki csak úgy hazautazik élő szerződéssel egy elitcsapatból mert honvágya van? Meg huszonX évesen abbahagyja a focit mert nincs kedve hozzá. Hogy jön ehhez Mancini? Balhéi voltak ez tény. Egy professzionális ember vagy egyszerűen akinek van egy bizonyos szintű intelligenciája ilyet nem csinál.
Ahogy eddig nálunk viselkedett és amit letett az asztalra az viszont maximális respect, ezért nyilván nem is érdekel hogy mi volt ezelőtt.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-13, 15:21

@Krisz wrote:

Berardi hullámzó teljesítménye engem nem zavar, nemrég töltötte be a 20-at, ilyen fiatalon ez rendben van. Neki elsősorban valami olyasmi edző kéne, mint Conte, akinek a keze alatt a balhés félidióta Tevezből egy mintajátékos vált.

Oké, nem csíped az argentinokat, de Tevez nem balhés, és főleg nem félidióta. Voltak balhéi, ez igaz, az albionban, nagyrészt mert nem egyezett az idióta Mancinivel, de emellett, vagy pont ezért, honvágya is volt. A Boca-nál akarja befejezni, ahol tárt karokkal várják majd, de még Brazíliában is istenítették, ami nem semmi. Minden egyébbel egyet értek.
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-10, 18:53

@EsztéNégy wrote:
Sturaro 3-4 éven belül simán hozhat egy jobb napjait élő Marchisiot szerintem. Ruganit mondjuk nem ismerem, ellenben Lealit mindenképpen meg kell próbálni, azért egy kapusnak nem mindegy, milyen védelem áll előtte (láttuk már Gigit is tehetetlennek, mikor idiótákkal volt tele a kezdő...). Én Immobilét nem sajnálom, Gabbiadiniben viszont én is látok potenciált, remélhetőleg szintén 3-4 év múlva Moratával szétszedik egész Európát Smile Berardi esetében tanácstalan vagyok, szerintem óriási tehetség, de valami hiányzik belőle, hogy el tudjam képzelni zebracsíkosban... meg a posztja sem nagyon lenne meg neki egyelőre (bár amikor feljebb játszik Licht, ott NAGYON szívesen megnézném!)

Leali statisztikái a vergődő Cesenaban is eleg jók, kb kiemelkedik a csapatból. Az a kérdés, hogy Buffon meddig tervezi a karrierjét. 3-4 év bőven elég ahhoz, hogy elkallodjon.

Az egész bagázsból Berardi a legtehetségesebb, úgy is mondhatjuk hogy ösztönös tehetség. A fegyelmi problémái miatt bőven lehet belőle egy Cassano (bár a pofája nem tűnik olyan nagynak), de lehet belőle egy világsztár, mint Zlatan (aki ugyan egy beképzelt tuskó, de mindig odateszi magát).
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-10, 17:54

Sturaro 3-4 éven belül simán hozhat egy jobb napjait élő Marchisiot szerintem. Ruganit mondjuk nem ismerem, ellenben Lealit mindenképpen meg kell próbálni, azért egy kapusnak nem mindegy, milyen védelem áll előtte (láttuk már Gigit is tehetetlennek, mikor idiótákkal volt tele a kezdő...). Én Immobilét nem sajnálom, Gabbiadiniben viszont én is látok potenciált, remélhetőleg szintén 3-4 év múlva Moratával szétszedik egész Európát Smile Berardi esetében tanácstalan vagyok, szerintem óriási tehetség, de valami hiányzik belőle, hogy el tudjam képzelni zebracsíkosban... meg a posztja sem nagyon lenne meg neki egyelőre (bár amikor feljebb játszik Licht, ott NAGYON szívesen megnézném!)

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-10, 17:12

@s4tch wrote:
szerintem leali, sturaro, rugani és berardi is simán az a kaliber, akiből lehet valaki a juventusnál.
- ruganit barza sérülése miatt lehet, hogy már a télen visszahozzuk; az empoliból bekerülni a válogatottba nem rossz ajánlólevél,
- lealit évek óta buffon-utódnak nevelik, és folyamatos a fejlődése,
- sturaro 20-21 évesen ért 5,5 millát marottának, pedig azon a poszton játszik, ahol vidal, pogba, pirlo, marchisio, asamoah, pereyra, nem is beszélve a mighty padoinról,
- berardi meg sikerre van ítélve, tökéletes adottságai vannak, csak egy normális csapat és egy olyan edző kell neki, aki tudja, mit akar tőle.

ja, és gabbiadini sem teljesen reménytelen, rajta tényleg látszik a fejlődés. komolyodik, felelősséget vállal, egyre jobban rúgja a szabikat.

Berardi hullámzó teljesítménye engem nem zavar, nemrég töltötte be a 20-at, ilyen fiatalon ez rendben van. Neki elsősorban valami olyasmi edző kéne, mint Conte, akinek a keze alatt a balhés félidióta Tevezből egy mintajátékos vált. Ő nemcsak olyan pirosakat kap (sokat) amivel 1 meccsre tiltják el, hanem rögtön 3-ra. Ebben biztosan benne van hogy nem 6 éves kora óta játszik profi környezetben. Szerintem a fegyelem a teljesítményének egyenletességére is jó hatással lenne.

Gabbiadini szerintem alul van értékelve, remek bal lába van, emellett sok skillben van potenciálja, kb mint Giovinconál nála is nagyban függ hogyan menedzselik, persze annyiban jobb helyzetben van, hogy nem Juve nevelés így nem kell megbírkóznia a "következő Del Piero" teherrel.

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-10, 16:14

szerintem leali, sturaro, rugani és berardi is simán az a kaliber, akiből lehet valaki a juventusnál.
- ruganit barza sérülése miatt lehet, hogy már a télen visszahozzuk; az empoliból bekerülni a válogatottba nem rossz ajánlólevél,
- lealit évek óta buffon-utódnak nevelik, és folyamatos a fejlődése,
- sturaro 20-21 évesen ért 5,5 millát marottának, pedig azon a poszton játszik, ahol vidal, pogba, pirlo, marchisio, asamoah, pereyra, nem is beszélve a mighty padoinról,
- berardi meg sikerre van ítélve, tökéletes adottságai vannak, csak egy normális csapat és egy olyan edző kell neki, aki tudja, mit akar tőle.

ja, és gabbiadini sem teljesen reménytelen, rajta tényleg látszik a fejlődés. komolyodik, felelősséget vállal, egyre jobban rúgja a szabikat.
Back to top Go down
.bb.
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-10, 15:54

@s4tch wrote:
a tuttosport összerakott egy best of csapatot a kölcsönben szereplő, ill. közös tulajdonú játékosokból:

nem rossz banda, egy jó edzővel lazán bent tudnának maradni.

én kicsit azért szkeptikus vagyok a fiatalokkal kapcsolatban. az elmúlt években gyakorlatilag senkit sem sikerült beépíteni, Marrone járt a legközelebb.

Sorensen már a Veronában sem játszik ezek szerint, F. Rossi már öreg, Berardi meg rúg 4 gólt egy meccsen utána csendben marad jó ideig vagy rosszabb esetben kap egy piros lapot. én meglepődnék ha a lenti képről akár csak egy ember is hozna a Juveban egy 20+ meccses szezont.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-10-10, 15:09

a tuttosport összerakott egy best of csapatot a kölcsönben szereplő, ill. közös tulajdonú játékosokból:

nem rossz banda, egy jó edzővel lazán bent tudnának maradni.
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-09-20, 19:49

Talán Ruganira is érdemes lesz odafigyelni. 20 éves, bármi lehet még belőle.
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-09-10, 08:09

@s4tch wrote:
zazára visszavásárlási opciónk van, ha jól emlékszem, valami 10 milla körüli összegért. szerintem hatalmas tehetség, az egyik legjobb secunda punta lehet belőle a mai olasz mezőnyben. az sem véletlen, hogy conte inkább őt, mint berardit hívja a válogatottba. egyébként remélem, pár éven belül mindketten a juventusban kötnek ki.

Én inkább prima puntanak nevelgetnem, a fizikai adottságai inkább ahhoz passzolnak. Már nem tudom hol olvastam, de ha idén visszavesszük akkor alles zusammen a deal valami 4 millióba faj nekünk összesen (ha Zazara szűkítjük a bevetel/kiadas számokat, nyilván a könyvelésben -15 milla jelenik majd meg a következő szezonban). Ha így belegondolok nem is olyan rossz üzlet, Giovincoert pl sokkal jobban lehuztak minket.

Remelem csomagban érkezik majd Berardival és Lealival.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-09-08, 18:36

Digby írása Zazaról:

http://iltifosi.tumblr.com/post/96865851969/serie-a-analysis-juventus-owned-simone-zaza
Back to top Go down
View user profile Online
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-09-01, 10:45

zazára visszavásárlási opciónk van, ha jól emlékszem, valami 10 milla körüli összegért. szerintem hatalmas tehetség, az egyik legjobb secunda punta lehet belőle a mai olasz mezőnyben. az sem véletlen, hogy conte inkább őt, mint berardit hívja a válogatottba. egyébként remélem, pár éven belül mindketten a juventusban kötnek ki.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-08-31, 23:30

Sassuolo - Cagliari, Zaza

Berardi beadta, Zaza bebaszta. Én tavaly is sunáztam nem értem miért szálltunk ki belőle...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-06-20, 22:29

@Krisz wrote:
Most Di Marzio azt írja, hogy Berardi közös tulajdonát meghosszabbítottuk és marad még egy évet a Sassuoloban. Ha tényleg jegeljük és leigazoljuk Moratat, akkor biztosan megmarom magam...

A Morata vonal teljesen érthetetlen, pedig már 12 milliós hivatalos ajánlatot is tett érte Marotta. A Real által kért 30 millió is vicc-kategória, de remélhetőleg ragaszkodnak ehhez. Ne jöjjön.

Hivatalos már, hogy Berardi és Marrone maradnak közös tulajdonban. Mint ahogy az is, hogy Zaza általunk birtokolt felét eladtuk a Sassuolonak 7.5 millióért. Di Marzio szerint viszont 15 milliós opciónk lesz a visszavásárlására.

Isla Udinese által birtokolt felét 4.5 millióért vettük meg.
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-06-20, 17:41

Most Di Marzio azt írja, hogy Berardi közös tulajdonát meghosszabbítottuk és marad még egy évet a Sassuoloban. Ha tényleg jegeljük és leigazoljuk Moratat, akkor biztosan megmarom magam...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-06-20, 12:58

Gabbiadini továbbra is marad közös tulajdonban a Sampdoriaval, ellenben Sörensen játékjogának másik felét megvettük a Bolognatól.
Back to top Go down
View user profile Online
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-06-19, 17:41

http://www.vecchiasignora.com/topic/269653-juventus-tutto-sulle-comproprieta-2-giorni-alla-chiusura-delle-trattative-poi-si-apriranno-le-buste-qui-tutte-le-news/

érdekes szavazás, még érdekesebb eredményekkel.
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-05-09, 11:53

állítólag 19+bónuszok lenne immobile ára. szinte mindegy, mennyit kapunk érte, a könyvekben úgy emlékszem, elenyésző értékkel szerepel, a könyveket kozmetikázni marha jó lesz. nálunk úgysem játszott volna, amúgy is egy ellenszenves pöcs, a toro sokkal gyengébb lesz nélküle, úgyhogy ha elviszi a borussia, az nekünk csupa-csupa win.
Back to top Go down
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-05-09, 10:36

Nem kötelező a két feléért ugyanannyit fizetni, a Toronál lévő játékjog kevesebb, mint fele annyiért lehet a Dortmundé, ott az is jó pénznek számít érte.

Sponsored content

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   

Back to top Go down

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next